Oplossingen Goede oplossingen Pim van Weizen Jullie kanarie Is verre van schuw. Ik begrijp, dat hij boo een leuk kameraadje voor jullie is. Alida Stikkelorum Wat verras je mij dezen keer met zulk mooi postpapier! Ik ben ook benieuwd, of de foto goed uitge vallen is; laat het mij maar hooren. Koosje Stikkelorum Dan kun je nu je hart ophalen met knikkeren. Fijn voor Je, dat Moeder jou zoo goed bedacht. Rietje Brandt Het zal een bijzonder mooi tuintje worden van jou. Ik denk, dat jullie beidjes, Ellie en jij, heel blij zullen kijken bij dat eerste wandelingetje bulten. Annie Olivier Natuurlijk is het leuk, meer raadselnichtjes te kennen. Je kruis woordraadsel is best zoo. Tot slot goed nieuws over je rapport. Teuna Ouwehand Bedoel je een versje voor je poëzie-album? Vertel me dat eerst. Een beetje hulp mag je wel bij zoo'n groot raadsel. Hoe noem je je pop? Ik weet nu, dat jij Woensdag- en Zaterdagmiddag voor de radio te vinden bent. Hendrik Pet Je moet ook oplossingen insturen, als je graag eens een raadsel van je in het. krantje geplaatst ziet. Jannie Lek Zoo. zoo. wat werd het laat on Oma's verjaardag Dat was zeker het fijnste van den dag voor je? Annie Lek Voor jou werd de vorige Vrijdag natuurlijk ook een feestdag. En wat vond jij het allerprettigste? Annie Duyverman Nu is het beter ge lukt met je raadsels. Ik krijg een mooi kaartje van je, en dan bovendien nog met inkt geschreven. Jan Bronsgeest Het is voor ons bei den prettig, dat AH jou zoo'n mooi velletje gaf. Bedank haar dus ook van mij. We zijn man- hlH. als de griep ons huis voorbij gaal Ma rietje Lieshout Bedankt voor je aardige anekdote. Zusjes Neuteboom Toch een griepje bij Afke. Gelukkig niet van langen duur. En nu laat ik een versje volgen: Ik sohenk hier. En met pleizier, Een klein gedichtje. Aan mijn raadselnichtje. En als ie dit later leest. Vraag dan jezelf; Ben ik goed geweest? Al zal het wel eens moeilijk lijken, Doe steeds je best. dit te bereiken. Jannie Kooien Dat beertje op je brief beleeft nog eens wat. Vliegt het nu door de lucht? Ik geloof niet, dat ik mej V. ken. Marietje Lagerwij Nu hoop ik, dat ook Fiet.ie weer beter is. en de griep niet meer komt bij jullie. Leuk, om je brief zoo weg te brengen: dat is net een aardig tochtje op je rolschaatsen. Geertrui de Groot Je hebt een fijn weekie achter den rug; gymnastiek-uitvoe- ring eii iarig geweest. Vertel je mij over beide' Hieronder voor Emma. Emma de Groot En nu kom ik jou harteliik feliciteeren met je verjaardag, en een be»! nrettigen dag toewenschen. Oveetie Lios Gezellig, dat jullie nu ook samen meedoen. Het mag wel in één enve- lorme als iullie dat gezelliger vinden. Be dankt voor je aardig versje. Leuk voor je, goudvisscber te hebben Annie Kuvl De vriendinnen bij elkaar. En iullie hebben dan ook beiden wat te ververeen iii je konijntjes. Je hebt een echt konünennaamnje verzonnen. Mooi pestnapier! Jr> Kooien Dan zullen we ons voortaan beiden met «wore velletjes papier tevre den stellen. Je hebt weer een feestweekje achter den rug Je jurk. die ik me probeer voor te stellen na je beschrijving lijkt me heel mooi. Tini Overduyn Ik wist je verjaardag niet. anders had ik je wel gefeliciteerd. Je hebt mooie cadeaux gekregen- Rijdt je spoor fijn op je nieuwe rails? Groet Truida en Moeder hartelijk Abram Fakkel Wensch je zuster spoe dige beterschap. Ik feliciteer jou nog met je overgang en mooi rapport Tweetal van der Kooi Ik wist al van het mooie cadeau voor Vader. Jullie zullen er ook vaak op kijken. Bea, geen ijs en toch op de schaatsen! Tweetal Rienstra Wanneer weet je den uitslag van den bollenwedstrijd Paul? Ja, Wim. Maart doet zijn naam eer aan. Hannie de Wekker Ik begrijp, dat je nu al naar de Paaschvacantie verlangt. Als jullie dan ook maar slapen! Ik hoop, dat je me weer van negens kunt vertellen; zooiets hoor ik graag! Suusje de Wekker Nu weet ik heel veel van de hondjes! Ik geloof, dat alle kinderen van stoeien en ravotten houden! Wat ging je laat naar bed Zaterdagavond. Den volgenden dag goed uitgeslapen? Kora Key Het werd nog meer dan een prettig dagje bij je Oma. En Dinsdag al weer wat prettigs zoo gaat het wel naar je zin! Wim Verver Nu had je weor een leuken Zaterdag en Zondag. Kun je al goed voort op je rolschaatsen? Hanny Ykema Hier vind je dan je naam en ik hoop hem nog vele malen te mogen opschrijven. Je merkt dus al, dat ook jij hartelijk welkom bent. Het oplossen gaat je meteen goed af. Annie Klos Jij mag je broer Johan wel hartelijk bedanken! Ook namens mij. Je weet wel, waarop ik hoop. Groet Johan hartelijk. Henk van Egmond Ik feliciteer je nog. Ik hoop. dat je een prettlgen dag gehad hebt en dat je wenschen vervuld zijn. Saam Star Het is best zoo Wat mij betreft, mogen juillie steeds in één envelop insturen; dan heb je ook maar één post zegel noodig samen. Neeltje van der Plas Ik denk. dat vele kinderen met je zouden willen ruilen. Het is me ook maar geen leventje, om altijd een heel strand tot je beschikking te heb ben Wat kunnen jullie daar heerlijk spe len! Voor pootje baden Is het nu nog wel wat te koud! Greetje Herreur Je moet me toch maar niet meer op deze manier laten raden, al Is het nu goed gegaan! Annle van der Vos In elk geval ben je al een eind op den goeden weg. Ik ben heel benieuwd, hoe de uitvoering geweest ls. Jopie Poptie Jij bent ln je vrijen tijd dan nog druk bezet. Maar je hebt er geen bezwaar tegen, veronderstel ik, nu het zulkè prettige dingen betreft- Lydia Boterm&ns Nu wil ik je een beetje verrassen en je hier een hartelijk groetje geven, aoodat je Je naam toch vindt- Zusjes Verlind Dezen keer worden jullie aan elkaar gekoppeld! Meer kun Je niet doen voor het rekenen, Ooba. Nu kun jij de dagen weer af gaan tellen naar je feestdag Elsje, prettig te hooren, dat Wim en jij het ook goed maken op school. Jan Loeber Dat ls een goed teeken, denk ik. Jan. het schoolwerk moet Je zien bij te houden Je zou Je trouwens vervelen, als je niets te doen had Wim Nieboer Bedankt voor je raadsels waarvan ik er bwee kan gebruiken. Kijk de oplossing van het kruiswoordraadsel eens goed na. Ansje Eichhorn Je verjaardag is niet zoo heel ver meer af. Nu ga je natuurlijk je best doen, die zes op je rapport weg te werken. Ik begrijp hoe jij geniet in het zwembad. Mien Verstraaten, Nog gefeliciteerd met je overgang. Ik had Je raadsel Inder daad dubbel- Dat kwam zeker door het lange wachten. Riek de Vos - Wat een pech! Ik hoop. dat je met je verjaardag tenminste uit bed was. Ik verlang al naar je volgend bericht. Annle Gijzenij Ik denk, dat jij er zelf van genoot, alle heerlijkheden van Je ver jaardag nog eens op te schrijven. En ik geniet er nu van, dit te lezen Veel cadeaux, veel bezoek, veel pret en eindelijk laat naar bed! Dini Nieuwendijk Wat een verrassing, dat jij me ineens aankeek, toen ik Je brief openmaakte! Heel hartelijk bedankt. Ik vind het wat leuk, te weten, hoe je er uit ziet, Het was daar heerlijk in de bosschen, nietwaar? Jan Bouw Gelukkig, dat je weer beter bent en weer aanwezig in onzen kring. Ik hoop natuurlijk hetzelfde als Jij. Joke Zilverentant Heeft je zusje nu vriendschap gesloten* met haar nieuwe pop? Nu geniet je dan van de bollen. Liesje Olivier Je ziet, wat een last het geeft, als je die twee woordjes van je naam vergeet! Nu kan ik het raadsel gebruiken, met je naam er bij. Het is goed Lees be gin correspondentie; ik kan niet beloven, wanneer je beurt komt. Je hebt veel pret jes gehad de laatste weken. Kokkie Stlgter Zoo ls het beat. Er is elke week wel wat van je gading. Cobi van loon Bedankt voor je raad sel, een moeilijke, hoor Plet Bey Jij ook bedankt voor Je in gezonden raadsel. Nellie Meinema Feliciteer Moeder har telijk van ml). En zorg maar voor goeden eetlust, want er zal wel een en ander te smullen zijn! Ik weet nu, waardoor lk jullie mis. Nu is de cyclame uitgebloeid. Prettige dagen met elkaar. Emile van Tuyn Bedankt voor Je raad sel, het is goed. Maar van dit soort heb lk vele, dus een poosje geduld, Jannie wan Biezen Nu is er niet veel te vertellen. Laten we hopen, dat het ln stijgende lijn blijft gaan. der raadsels uit het vorige nummer. 1. HORIZONTAAL; 1. bol, 4. Oeral, 6. kookpan, 8. An's, 9. nap, 11. krat, 12. snor, 14. koper, 17. priem, 20. ver, 22. ons, 23. ril ling, 26. koord, 27. Oka. VERTICAAL: 1. beo, 2. orkaan, 3. lap, 4. Oost, 5, lans, 6, knapper, 7. Nanking, 8. ar, 10. Po, 11. kok, 13. rem, 16. Erik, 18. rond, 19. es, 21. slok, 24. Loo, 25. Ira. 2. x x 8 8 2 2 J. Electriclteit. 4. Paard; ezel; haas; zebra; koe; kat (kater). 5. Bergen-op-Zoom; Oom, beer, zomer, pen, Go. 6. Wie goed doet, goed ontmoet. 7. Kaas, kaars. ontvangen van: Henny van Vliet, Loes van Veggcl, Joop Schouten, Annie Schouten, Lena Prevo, Hendrik Hanno, Aukje van der Walle, Annie Schipper, Adri Schipper, Ton Tegelaar, Ernst Blansjaar, Liesje van Driel, Koos Hoek, Flip Stouten, Henk Stouten, Nelly Stouten, Sjaantje Stouten, Ida de Graaf, 'sJaantje Haarland, Wout van Heel, Riekje Leemans. Willy Wiggers, Annie Schneider, Piet Arentsen, Janna Struik, Toos de Vos, Rie de Vos. Joke de Vos. Jeanne de Geus, Loekie de la Blje, Ans Nleuwenhuys, Piet Martijn, Niek Bakker. Marti Bakker, Leny Moraal, Truusje van Weizen, Pim van Wei zen, Nelly Winder, Alida Stikkelorum, Koos je Stikkelorum, Rika de Graaf, Leny de Graaf, Jaap Kruit, Rietje Brandt. Annle Olivier, Teuna Ouwehand. Annie Lek, Jan nie Lek. Wim Lek. Annie Duyverman, Karei van der Wilk, Jan Bronsgeest, Marietje Lieshout, Toni Neuteboom, Afke Neuteboom Jannie Kooien, Marietje Lagerwij, Marietje de Mooy, Emma de Groot. Geertrui de Groot, Greetje Lips, Annie Kuyl, Bep Oost veen, Elsje Boterenbrood, Ineke Boteren brood, Hansje Boterenbrood, Cootje Harte- velt, Janny Hartevelt, Jo Kooien, Hannie de Wekker, Suusje de Wekker, Jopie Glas bergen, Agatha Glasbergen, Piet Paauw, Annie van Winkel, Willie van der Laken, Wim de Wolf. Alie Wilterdink, Jilles de Vos, Gerrie Sweris, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet, Frans Pison, Beppie Bouter, Marietje Laman, Paulus Laman, Willem Laman, Willy Broers, Trieneke van Manen, Mientje de Water, Anny Bekooy, Truida Overduyn, Tlni Overduyn, Abram Fakkel, Atze van der Kooi, Bea van der Kooi, Wim Rienstra. Paul Rienstra, Kora Key, Wim Verver, Jannie Werk, Hanny IJkema, Annie Klos, Henk van Egmond, Saam Star, Neel tje van der Plas, Greetje Herreur, Annie van der Vos, Jopie Poptie, Lydla Botermans, Coba Verlind, Elsje Verlind, Jan Loebèr, Wim Nieboer, Ansje Eichhorn, Mien Ver straaten, Riek de Vos, Annle Gijzenij, Jan Bouw, Wim Monhemius. Dini Nieuwendijk, Joke Zilverentant, Lies Olivier, Kokkie Stig- ter, Cobi van Loon, Herman Reyken, Piet Bey. Corrie van Weizen, Nellie Meinema, Ella Meinema. Emile van Tuyn, Jannie van Biezen, Hans Chaudron, Marietje Prenen, Jlanne Nievaart, Willy van Rijn, Jo van Rijn, Johanna Graper, Elly Sloos, Gretl Kips Vorigen keer te laat ontvangen van: Leendert Groeneweg, Rie Smittenaar. Elly Sloos Wat aardig postpapier! Zoo, zoo, dan wordt Jantje al een flink baasje. Bedankt voor je anekdote. Herman Reyken Het spijt me, maar dit raadsel is niet geschikt. Greti Kips Ik zou ook niet vriendelijk kijken, als je zoo thuis kwam na het rol schaatsen. Houd Je maar liever weer staande! Het eerste raadsel was er weer een naar je zin. Bedankt voor je ingezon den raadsel. Zoo ben ik weer aan het eind gekomen. En ik maak het niet langer; het ls zoo weer welletjes! Tot de volgende week. Allen hartelijk gegroet door jullie Raad sel tam te, Mevr. M. J. BOTERENBROOD.

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 22