Aspirin Uit de Omstreken OpqepaAUqri'ep! IEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Maandag 13 Februari 1939 Het zilveren jubileum der Katwijksche Bouwvereeniging Luchtaanvallen! Een druk bezochte receptie DAGBLADRECLAME Foto Krjyt. I! erboven zittend het bestuur van de jubileerende Katwijksche Bouwvereeniging met den burgemeester. Staande de oprichter de heer L. Guyt, met het comité van huurders en personeel, dat den gedenksteen overhandigde. HAARLEMMERMEER. Bond van Boerinnen. De Bond van Boerinnen en andere Plat telandsvrouwen in de Haarlemmermeer ver gaderde onder leiding van de presidente mej. J. E. v. d. Gaast in De Beurs te Hoofd dorp. Een film gaf een duidelijk beeld van het Landbouw-huisonderwijs. Mevr. van der Laanvan der Lelie gaf een toelichting bij de film Nijvere Handen". Met aandacht werden de beelden uit het boerenleven ge volgd. waarbij men tevens de taak leerde kennen, die op een vrouw ten plattelande berust. De presidente sloot met een woord van dank. Meisje aangereden. Op den Aalsmeerderweg nabij het hoek punt Brennebroekerweg in Haarlemmer meer had een ongeluk plaats, waarbij het 6-j. dochtertje van den heer S. ernstig werd gewond. Het meisje speelde met enkele vriendin netjes bij een in aanbouw zijnde woning, waar aan den kant van den weg een vracht auto geparkeerd stond. Tijdens haar spel liep het meisje achter de auto langs en be merkte daardoor niet, dat uit de richting Amsterdam een motorrijder aan kwam rij den, Juist op het moment, dat de motorrij der de stilstaande auto wilde passeeren, kwam het meisje daarachter te voorschijn en liep recht op de motor af. Met een hevi- gen slag werd het kind tegen het asphalt- dek geworpen, waar het met een gapende hoofdwonde bloedend bleef liggen. Dr. O. uit Aalsmeer verbond het gewonde meisje, waarna het naar de ouderlijke woning ver voerd is. Ter gelegenheid van het zilveren jubi leum der Katwijksche Bouwvereeniging werd Zaterdagmiddag een receptie gehou den in Hotel du Rhin te Katwijk aan Zee. Aanwezig waren de burgemeester mi. W. J. Woldringh v. d. Hoop. de waarn. ge meentesecretaris de heer J. C. Tieleman, wethouder J. Dubbeldam, de hoofdopzichter der gemeente de heer W. Verloop, het be stuur der Katwijksche Bouwvereeniging bestaande uit de heeren dr. J. Hueting. C. A. Veltkamp. R. Ouwehand. D. F. E. Meer burg. W. Kulk. D. van Riessen en J. Perk: het comité van huurders en personeel voor de overreiking van den gedenksteen be staande uit de heeren P. Ruwhof. C. Lang- muur. M. Post, J. C. Schrama, A. Keus. J. van Rijn C. Vooys, H. Ros, D. Schuite maker en P. Schaddee van Doorn; de op zichter de heer L. Guyt. alsmede vele huurders der huizen met hun echtgenoo- ten. Vertegenwoordigd was ook het bestuur van V.V.V. Verder merkten wij o.a. op de architecten H. eVrloop en P. W. M. v. d. Klaauw en den heer N. W. C. Brouwer van Brouwer s Aardewerk uit Leiderdorp. Vele bloemstukken waren aanwezig o.a. van V.V.V.van den opzichter L. Guyt. van de architecten Verloop en v. d. Klaauw en van eenige leveranciers van verfwaren, enz. Rede van den burgemeester. Eerste spreker was de burgemeester, die namens het gemeentebestuur de geluk- wenschen overbracht aan de Katwijksche', Bouwvereeniging, welke in zulk een nauw contact staat met de gemeente. Spr. kan z.ch zoo goed realiseeren wat dit voor het bestuur der vereenigine beteekent. Hij wierp een blik naar 25 jaar geleden: de toenmalige burgemeester de Waal Malefijt gevoelde als goed magistraat de behoefte aan een bouwvereeniging, voor de vrije markt van huurhuizen. Hoewel in Katwijk graag ieder zijn eigen huis wil hebben, was er toch behoefte aan huurhuizen ontstaan. De bouwvereeniging werd opgericht en deze werd een groote bloeiende vereeniging die een voorname plaats in het Katwijk sche leven inneemt. Deze bezit nu bijna 500 huizen, wat ongeveer 1/7 deel is van de woningen in de gemeente. Spr. bracht warme woorden van dank aan den voorzitter dr. J. Hueting. den secretaris-administrateur d en heer C. A. Veltkamp, den heer R. Ouwehand en den opzichter den heer L. Guyt. De wijze waarop het bestuur zijn schoone taak ver vult. is vermeldenswaard. Er zijn vele bouwvereenigingen in ons land, maar er is er geen één, die een dergelijke gezonde opzet heeft. In Den Haag wordt de Kat wijksche. wat de organisatie betreft, aan andere tot voorbeeld gesteld. Zij toont een gezonden burgerzin en staat hecht en sterk zonder steun van rijk of gemeente en heeft een mooi reservefonds. Het bestuur rust niet op zijn lauweren; het zal weer zoo spoedig mogelijk met bouwen beginnen, als het van de gemeente bouwterrein verkrij gen kan. Spr. hoopte dat, onder Gods zegen, het bestuur zijn schoone taak zal blijven vervullen tot heil van Katwijk, want vele krotwoningen moeten nog opge ruimd worden. Rede van dr. J. Hueting. De voorzitter der Katwijksche Bouwver eeniging dr. J, Hueting beantwoordde den burgemeester, Spr. is er van overtuigd, dat de bloei der vereeniging te danken is aan het beheer, de boekhouding. Hij bracht warme woorden van dank tot den admini strateur den heer Veltkamp voor de wijze, waarop deze de administratie voert. Het bouwen, aldus spr., eischte overleg en door zicht, de heer R. Ouwehand, als deskun dige, die een zeer helder oordeel had. was de grootste stuwkracht. De wijze, waarop hij ons ter zijde stond, was boven elke lof verheven. Aan hem zijn wij den meesten dank verschuldigd. Verscheidene bouwver eenigingen exploiteeren op zulk een wijze, dat met belastinggelden bijgedragen wordt door degenen die zulke huizen niet kun nen huren omdat de huur te hoog is. Dat is verschikkelijk en het is hier gelukkig nooit gebeurd! Nooit is geprofiteerd van de kassen van rijk en gemeente. Rede van den heer M. Post. Namens het com té uit huurders en per soneel, dat den gedenksteen aan het be stuur overhandigde sprak de heer M. Post. Deze wees er op dat men van meening was. dat dit jubdeum van dg zijde der huurders niet ongemerkt mocht voorbij gaan. Al is het getal dergenen die sedert de oprichting als huurder der bouwvereeni ging in het rustige bezit van hun woning geweest niet groot, de velen die nadien een woning der vereen.ging hebben betrok ken en nog bewonen, zullen thans niet minder dankbaar zijn gestemd. Immers het feit. dat nog nimmer een woning der bouwvereeniging zonder huurder was. is wel een bewijs dat velen zulk een woning op prijs stellen en nog altijd is dan ook het getal gegadigden grooter. dan het aantal woningen dat vrjj komt of nieuw gebouwd wordt. Een verblijdend teeken voor het bestuur! Te verwonderen is dit echter niet. Een woning van de bouwver eeniging is, afgezien nog van het feit dat het in haar soort flinke woningen zijn. ook nog altijd een rustg bezit. Persoonlijk be lang is immers het bestuur geheel vreemd; financieel voordeel staat niet op den voor grond. Vanzelfsprekend moet de vereeniging financieel gezond zijn, maar het feit dat in den laatsten tijd reeds 2 maal de huren zijn verlaagd, stemt niet aileen tot groote vol doening vooral in deze tijden maar bewijst ook, dat het maken van winst niet het eerste doel is. Ook aan verkoop bij waarde vermeerdering van een bepaald pand wordt niet gedacht; sterfgevallen oefenen geen invloed uit. enz. Niemand behoeft dan ook bevreesd te zijn plotseling bericht te krij gen, dat zijn woning is verkocht en de nieuwe eigenaar er zoo spoedig mogelijk bezit van wenscht te nemen. Indien men aan zijn verplichtingen voldoet kan men, de feiten bewijzen zulks, rust g wonen. De verhouding tusschen bestuur en huurders was dan ook steeds goed. Als was het con tact niet zoo nauw en liep dit meer over den opzichter de heer Guyt, toch past hier een woord van dank aan het bestuur voor de welwillende houding welke spr. nader toelichtte die het steeds tegenover de huurders heeft aangenomen. Veel dank bracht spr, voor de wijze, waarop de woningen onderhouden worden. Den huurders past dus dank. Al spoedig vormde zich een comité met het doel dien dank in een passend stoffelijk blijk te uiten. De opzichter, de heer Guyt vestigde de aandacht op een gevelsteen en was zoo welwillend een ontwerp te vervaardigen, dat aller instemming had. (Wij gaven van dezen steen reeds een beschrijving. Red. L. D.) Spr. hoopte dat het bestuur dit ge heel zal willen aanvaarden als blijk van waardeering, dank en erkentelijkheid, waarbij de hoop werd uitgesproken dat het de Katwijksche Bouwvereeniging moge ge geven zijn, nog vele jaren haar belangrijke taak voor de volkshuisvesting te vervullen. Spr. dankte vervolgens het personeel voor zijn diensten aan de huurders en dat spontaan medewerkte aan het geven van een huldeblijk. Voorts den opzichter den heer Guyt. voor de wijze waarop hij steeds de belangen der huurders 'behartigt. Na een persoonlijk woord van dank tot den voorzitter die gedurende de afgeloopen 25 jaren ais zoodanig ziin krachten aan de vereeniging gaf, zoodat zij thans een bloeiende en financieel krachtige vereeni ging is, met een huizenbezit van 467 wo ningen en 26 in aanbouw, eindigde de heer Post. De oudste huurder de heer Keus onthulde hierop den gekleurden fraaien gedenksteen. De voorzitter dr. Hueting, aanvaardde den steen namens het bestuur en dankte voor dit schitterend geschenk, dat een blijk van burgerzin is. Mededeellng werd gedaan van bericht van verhindering van oud-burgemeester mr. dr. J. Schokking wegens een sterfgeval in de familie, van den architect H. J. Jesse uit Leiden, van den gemeente-secretaris den heer D. C. O. Boekhoven wegens ziekte en van de heeren Hofman en Holtrust. Nog werden gelukwenschen aangeboden door den oud-huurder den heer C. van Tongeren, waarna talrijke personen langs het bestuur defileerden cn hun felicitaties overbrachten. Lang bleef men nog. onder het aanbieden van ververschingen, gezellig bijeen. HILLEGOM. Middenstands Centrale. In de jaarvergadering der Hillegomsche Middenstands Centrale zijn de jaarversla gen en rapporten over de acties uitge bracht. In het jaarverslag werd opgemerkt dat de aangesloten vereenigingen geen of weinig middenstandsbelangen aan de Cen trale ter behandeling toezonden. De rekening sloot met een klein batig saldo. Tot voorzitter is benoemd de heer H. Schoonderbeeik, tot secr. de heer L, van der Linde terwijl de penningmeester nog door een der vereenigingen moet aangewezen worden. Uit het Politierapport. Proces-verbaal is opgemaakt wegens vuur stoken dicht bij een woning. Bij huiszoeking alhier zijn in een woning verschillende goederen aangetroffen, af komstig van diefstal. In beslag zijn geno men kleedjes, theedoeken en parfum, ver moedelijk ontvreemd in een winkel te Haarlem. Een motorrijwiel met zijspan, waarin drie oersonen zaten, is tégen een hek aan de Leidsche straat gereden. De bestuurder kreeg een hersenschudding en is na be handeling door dr. ten Hoopen en leden van E.HB.O. per ziekenauto naar zijn wo ning te Rotterdam gebracht. Het motor rijwiel was 'beschadigd en is door de politie in beslag genomen. In de Weeresteinstraat is een rijwiel ont vreemd. De politie zoekt naar den dader. Gevonden: kinderwantjes en ceintuurs ketting motorrijwiel, handschoen, bood- schappentasch. alpinomuts, sleutel, sjaal, damschijven. Te bevragen on bet politie bureau van 7—3 uur 's avonds. v oncentreer op het krachtigste reclame-middel LEIDSCHENDAM. Raadsagenda. De raad komt morgenavond om half acht uur in openbare zitting bijeen. Aan de orde komen: 1. Notulen 2. In gekomen stukken 3. Voorstel tot onbe woonbaarverklaring van zes woningen 4. Voorstel tot het aangaan van een overeen komst voor de verpleging van lijders aan besmettelijke ziekten 5. Voorstel tot ver koop van een oude Vuilnisauto 6. Voor stel tot aanvulling van het raadsbesluit van 23 September 1938 7. Praeadvies van B. en W. inzake een verzoek van de erven H. K. de Zwart over betaling van woninghuur 8. Voorstel tot het verlee- nen van aanvullend subsidie aan het Bur gerlijk Armbestuur der vm. gemeente Veur over 1938 9. Plan tot het bouwrijp maken van terreinen aan de Ruysdaellaan, de St. Bonafaciusstraat enz. door part. bouwmij. 10. Voorstel tot het aangaan van een gemeenschappelijke regeling met gem. Voorburg inzake het openbaar lager onderwijs 11. Verder voorkomende zaken. Verkooping. Bij publieke velling van de tuinderswo ning met tuin, warenhuis met 2680 ramen waarvan 790 verwarmd, staande aan den Oostvlietweg 35 en totaal groot 2 H.A. het welk was ingezet voor f7150 is dit door den heer A. Ammerlaan alhier afgemijnd voor f. 3100. Bijeenkomst Chr. Boeren- en Tuinders bond. De Chr. Boeren- en Tuindersbond verga derde ln het dienstgebouw van de Geref. Kerk onder leiding van den heer H. de Ruyter, die mededeelde dat pogingen wor den aangewend tot oprichting van een j ongerenaf deeling. Goedgekeurd werd het jaarverslag van den secretaris, den heer S, R. Visser, die als zoodanig herkozen werd. Tot leden der propagandacommissie wer den gekozen de heeren T, Borst, N. Keizer, A. van Mullem, A de Wit en H. van 't Wout, Mr. W. Rip secretaris van het hoofdbe stuur, hield een lezing over „Trust en Kar telvorming". Op dit betoog volgde een ruime gedach- tenwlsseling. Jaarvergadering „Zusterhulp". In het dienstgebouw van de Ned. Herv. Kerk hield de Herv. vrouwenver. „Zuster hulp" haar alg. vergadering. Gedurende 1938 werden aan behoeftige gemeenteleden uitgereikt 278 stuks nieuwe kleeding, ver deeld over 70 gezinnen, ook werd veel ge dragen kleeding verstrekt. Aan behoeftige kraamvrouwen werd melk en eieren ge schonken. Een verloting bracht f, 70 op, waarvan f. 50 ging naai' de kerk en f. 20 werd be steed voor aankoop van goederen. De vereeniging bestaat thans juist vijf jaar. Gedurende Januari is in de Ned. Herv Kerk ten bate van de kerk gecollecteerd f. 143.43 (v. m. f. 110.64). LISSE. Bijeenkomst B.V.L.Lisserdijk. In de zaal van den heer Faas werd een Landstormavond gehouden door de afd. Lisserdijk der B.V.L. Deze propaganda- avond werd geleid door den voorzitter, den lieer B. Berbee. De voorzitter verwelkomde in het bijzon der de heeren kapitein Smit en reserve kapitein J. A. Meyer Jr. Het financieel verslag sloot met een klein nadeelig saldo. Reserve kapitein J. A. Meyer besprak de groote waarde van de B.V.L. Medegedeeld werd, dat er op 1 Juli a.s. een Landdag zal worden gehouden te Zandvoort. Met een kort woord werden de prijzen uitgereikt aan de prijswinnaars der laatste schietwedstrijden. Er werden eenige mooie films vertoond, die met belangstelling gevolgd werden. Het was een prachtige feestavond, die tot eer strekt van de B.V.L. NOORDWIJKERHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Johannes, Z. van J. Turenhout en A. A. Caspers Catharina Adriana Maria, D. van N. W. van Paridon en A. J M. Beijers Johannes, Z. van H. van Rossum en I. Westerdaal Casper Hendrik Maria, Z. van H, Duivenvoorden en J. A. van der Lans Cornelis Adrianus Simon, Z. van Th. J. van Haaster en H. Wennekers Ge- rardus Petrus, Z. van W. J. van den Berg en M. C. van der Slot Jacobus Johannes Petrus, Z. van Q. Th. Pennings en A. A. Meskers Theresia Maria. D. v. H. C van der Geest en M. van den Berg Hubertha Theodora. D. v. P. H. Brama en C. H. Steenvoorden Marga- retha Maria Johanna, D. van F. M. S. Ruigrok en G. A. Wiering Cornells Gerard us. Z. van P. H Geerlings en M. de Rijk Henrica Agatha Maria, D. van C. A. Dobbe en C. M. Hulsebosch Johannes Nlcolaas Petrus, Z. van H. C. Duivenvoorde en Th. E. Broekhof Johannes Maria, Z. van J. de Groot en J. van Steijn Anna Maria, D. van P. W. Heemskerk en C. M. Mooijman Hendrikus Adrianus Jozef, Z. van A, van den Nieuwendfjk en J. A. Mens. Overleden: J. M. Overmeer 57 j.. echtgenoote van F. van Roode J, C. M. Stuij 47 j.. echt genoot van G. Akkermans Johanna Vink 82 j., weduwe van C P van Maris Th. L. van Dam 50 j. W. M. Poppelaars 40 j. J. Koster 59 j„ weduwnaar van E. Konmgs, echt genoot. van J. B. Meijer W. Bol 72 J.. we duwnaar van A. Kemp echtgenoot, van B. C. Pickhard J. L. Turk 25 j. P. van Bo- heemen 66 j„ echtgenoot van M. M. Mesker H. J, Th. Beumer 55 i.. echtgenoot van C. E. L, Meeder J. G. Erkens 90 1.. weduwnaar van A. van dor Velden J. H. Derksen 57 1. J. F. A. Kriek 69 1., echtgenoot van H. P. A. Overdilk J. A. Rodenburg 23 L Gehuwd- c. G. var? Giilswijk 32 i. en J. H Vroliik 31 t. w. N. Bakker 25 j. en E. C. van Berkel 24 j. NOORDWIJK AAN ZEE. Ouderavond School met den Bijbel. De Ver. voor Christelijk onderwijs hield een ouderavond met. de ouders der leerlin gen cn het personeel. 's Middags werd een onenbare les gehou den. 's Avonds werd gelegenheid gegeven tot het bezichtigen van het werk der leer lingen. De heer W. Baalbergeri, opende met het laten zingen van Ps. 145 vers 6, het leven van Jesaja £5. waarna hij in gebed voor ging. Dan zong een kinderkoortje eenige liederen, hetgeen heel goed klonk. De heer G. A. Wiggers, een der leer krachten van de .school hield een causerie over „De school en het praktische leven". Spr. zette uiteen, welke bezwaren tegen het huidig onderwijs werden ingebracht en zette uiteen in hoeverre die overdreven of gegrond waren. Vooral voor het „zélf doen" op de school voerde hij een warm pleidooi Nadat een koor van kinderen gezongen had een tweetal liederen ..Abendlied" en „Snow", sprak de heer H de Boer over ..Spreken de planten onzer duinen ons ook van God?" Met platen werd deze voordracht toege licht. Ook thans weer bleek de groote ken nis van en de warme liefde voor de natuur van dezen oud-Noordwijker. Ds. B Bouma spralk een slotwoord en ging voor in dankgebed NOORDWIJKERHOUT. De afd. Noordwijkerhout van den R.K. Volksbond, hield een buitengewone verga dering in café: „De Zwaan". De districtsbe stuurder de heer Ant. Angenent sprak over het onderwerp: „Wat leeren ons 50 jaren geschiedenis in het openbare leven van den R.K. Volksbond?" OEGSTGEEST. De afd, Oegstgeest van den Ned. Chr. Vrouwenbond hield ln „Irene" een bijeen komst onder leiding van de presidente mevr. S. J. Lorenzcn. Na opening had o.a. de Installatie plaats van een nieuw bestuurslid mevr. C. de NeefDroppert. Mevr J, M. WesterbrinkWirtz hield een lezing over „Florence Nightingale", welke met groote aandacht werd gevolgd. RIJNSBURG. Naar wij vernemen heb'ocn de Arbei derspartij cn de C.D.U. besloten bij de a.s. gemeenteraadsverkiezingen met een geza menlijke lijst uft te komen. Nu is het opletten en on middellijk ingrijpen, dus bij de eerste teekenen direct Aspirin nemen! HET GEPROEFDE GENEESMIDDEL BIJ ORIEPI 8326 (Ingcz. Me« SASSENHEIM. De a-5. Narc'rTenientoonstclling in „Biocmenlust". Gelijk gemeld zal de groote jaarlijksche Narcissententoonstellirag gehouden worden op 14 t/m 18 Februari a.s. Het behoeft geen betoog, dat voor deze tentoonstelling, die terecht genoemd wordt „de show van het .seizoen" weer enorme belangstelling bestaat van de zijde der in zenders. Talrijke prijzen zijn beschikbaar ge steld. De jury bestaat uit de heeren J. F. Cti, Dix, Heemstede: Chr. Ejgink, Voorschoten: D. W. Lefeber, Lisse; J. M van Til. Ltee en J. v. d. Wilden, Noordwijk. Voor den R.K. Volksbond hield rector Drost een lezing over „Katholieke Actie". De opkomst was groot; de rede werd met aandacht beluisterd. Tot tijdelijk ambtenaar ter gemeente secretarie te Vreeswijk is benoemd de heer van Regteren-Altena, volontair ter secre tarie alhier. VOORSCHOTEN. Vergadering: Chr. Hist. Jongerengroep. De Chr. Hist. Jongerengroep vergaderde in de kleine zaal van het gebouw voor Ohr. Belangen. Na het zingen van Ps. 89 vs. 1 opende de voorzitter, de heer A. Fortgens met gebed, Op een enkele wijziging na werd het concept-reglement aangenomen. Mej. N. Mechelse hield een inleiding over .Oorlog en vrede", terwijl mej. W. v. d. Nieuwendijk een ..Buitenlandsch politiek overzicht" gaf. Na het zingen van Gez. 62 vs. 9 en dank gebed volgde sluiting. De A.R. studie- en propagandaclub „Keuchenius" vergaderde in de zaal achter de Ger. Kerk onder leiding van den voor zitter, den heer J. Vreeken. De heer W. J. Brauckman behandelde het onderwerp .Sociale wetgeving", waar op een uitgebreide bespreking volgde. WASSENAAR. Feestavond „W. V. V." Door de Wassenaarsche Ver. tot bevor dering van het Vreemdelingenverkeer werd in het gebouw Centraal een feestavond gegeven. De voorzitter, de heer Zeedijk, heet allen welkom, in het bijzonder de raads leden. Telde de vereeniging verleden jaar 300 leden thans is dit reeds gestegen to- 450. Hierna was het woord aan den con férencier van het Ned. Ind. Kleinkunst- Ensemble. Hans Snel, die met Ceesje Speenhof, voordrachtkunstenares. Bod Setfin, buikspreker en John Charley, snei- teekenaar, voor een zeer gevarieerd en vroolijk programma zorgde. Na afloop hiervan bleef men nog tot uur gezellig bijeen, waarbij Paul Engeen met zijn dansorkest er de stemming in hield. W.V.V. kan met Voldoening op dezen avond terugzien. De voorzitter deelde nog mede, dat ree® eenige nieuwe leden zich opgaven, hetgee ook ln de bedoeling van dit feestelijk samenzijn lag, teneinde de W.V.V. groot maken. Feestavond der „Wassenaarsche Reddingsbrigade". In Centraal hield de W.R.B. Zaterdag; avond een propaganda-avond met een in alle hoeken bezette zaal. Nadat het clublied was gezongen, hee e de voorzitter, de heer D. van Barnev allen hartelijk welkom; in het bi)»™ de afgevaardigden van de zustervereei ging der reddingsbrigade te Koto™* 71, ook de introducé's, waarvan er velen na hij hoopte, zich als lid zouden opge}<®- Nadat spr, het doel der Brigade we gezet had, volgde het optreden van n gezelschap van Otterloo waaraan werkte Coba van Klnsbergeneen en gevarieerd cabaretprogramma wero tooneelc gebracht, it Onder de muzikale begeleiding v band „De Vrolijke Boys" die ook geour« den avond tusschen de bedrijven stem»™ had weten te brengen, werd nog een tal uren gezellig met dansen doo bracht. van Beschermt U tegen de gevolgen Bescherming daarlegen Is allo®n mogelijk als ieder zelf daadw-1 kolijk meohelpl. Nadere inlichtingen vorstrokt cb ">°rr0 van de afd. Loiden der Ned. Ver. Luchtbescherming, de heer D. C. Rapenburg 9. Leidon. A

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 14