VIVA ook te Léiden LUGANO (.EiDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 26 Augustus 1938 WARENHUIS VIVA Lingeries Tricotages V Haarlemmerstr. 25 Gevraagd: Kapster Vanaf f,37.50 - 7-daagsch verblijf Reis- en Scheepyaarfbur. v.v.v. Uit de Omstreken Uit de Rijnstreek DAMES-SALON BOEKHORSTSTRAAT 47 Banketbakkerij P. Corba Mare 96 - Telef.652 Mverteert in het Leidsch Dagblad ^niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu SPAART UW CASSA-BONSÜ KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Maarten, z. van J. Haasnoot en T. plug Gijsje, d. van C. van der Bent en G. Hoek Neeltje, d. van C. van Dutjvenbode en N. Plug Huig, z. van H. Hoek en L. van Duivenvoorde Leuntje, d. van W. T. Lamboo en M.de Haas Jan, z. van J. Groen en J. van Duün Johannes, z. van J. Zuijderduijn en G. de Jong Geertje, d. van C. Guljt en J. van der Plas Leuntje, d. van C. van Duijn en A. van der Plas Elisabeth, d. van N. van Dui venvoorde en J. Varkevlsser Cornells, z. van N. van Duivenvoorde en J. Varkevlsser. Overleden: Trintje van Dik, 4 jaren Leuntje van Duivenvoorde, 26 J., echtg. van H. Hoek. Gehuwd: C. Ouwehand en A. van der Plas D. Guit en L. Krigsman. KATWIJK AAN DEN RIJN. De komende versieringen. Door de Oranjevereeniglng zullen hier de roornaamste straten versierd worden. De Voorstraat, v. Egmondstraat. Kerkstraat, komen hiervoor het meest ln aanmerking. In de Voorstraat-Noord zullen tusschen versiering van vlaggen, guirlandes enz., 1 denneboomen ln het trottoir geplant wor den; een verlichting met lampions zal het effect ln den avond nog verhoogen. Mor gen zal met een en ander reeds begonnen worden. TUrNBOUWOVERZICHT. Slechte toestand van de bloemkool. Er zijn dit Jaar hier op tuinbouwgebied al verschillende abnormaliteiten beleefd. Ab normaliteiten in velerlei vorm, wat weers gesteldheid betreft, groei, aanvoer, enz., enz. Maar het meest abnormale ls in de laatste drie weken beleefd voor wat be treft de bloemkool. De Katwijksche bloem kool is bekend om de kwaliteit. Ze was steeds prima en uit alle oorden van het land ziet men de kooplui hierheen komen speciaal om bloemkool. Maar zooals de stand was en nog is. heeft men, zoo zegt men hier algemeen, nog niet beleefd. Het is met dit product méér dan droevig en men moet ln den gang van zaken wel ecnlgszlns zijn ingewijd om zich een denk beeld te kunnen vormen van wat men nu te zien heeft gekregen. Het gesprek van ien dag is over de bloemkool, over de slechte bloemkool. Wanneer men de markt berichten leest, en men leest dan dat 1ste soort bloemkool van f 15.— tot f. 26. soms tot f. 28.30 per 100 opbrengt, denkt tnen allicht dat dit bloemkooltelers nu hun slag slaan. Niets ls minder waar! De gel- ieltjke opbrengst valt. op een enkele uit zondering na, bij de tuinders bitter tegen. Ook met een prijs voor tweede soort van 8— tot f, 18.40 per 100. Want de groote chadepost ls dat de gewassen, voorname lijk als gevolg van de warme dagen in be- fin van Augustus, zóó slecht zijn. dat er cms tot 50"/, van den oogst op den akker blijft liggen, stuk gehakt als zijnde niet ge schikt voor menschelljk gebruik. En wat de warme dagen nog voor goeds overlieten, beeft de erge wind vermoord. De aanvoer san dit product blijft dan ook verre ten ichter vergeleken bij andere Jaren. Zeker, '■oen het een drie weken geleden anders vas en de beste kwaliteit want. toen was tf nog best! ging voor f.4.tot f.8. per 100, toen gaf het ook geen opbrengst, maar des te treuriger is het dat nu ook de laatste hoop vervlogen is. Ook de late gewassen hebben door het warme en daarna gure weer veel geleden Met de aardappelen gaat het nog steeds slecht en als gevolg hiervan blijft de aan roer maar matig. Mooie zandeigenheimers paan voor f. 0.60 tot f.0 80 per kist van 25 K.O.. maar de meeste aangevoerde bren gen niet meer op dan f 0.50 tot f. 0.65, daar men met de beste kwaliteit zandeigenhei mers nog geen haast heeft. Bospeen is ge regeld goed aan den prijs. De kwaliteit is best en er is veelal goede vraag. Betaald verd steeds van f6.10 tot f8.40 per 100 bos. Dat ls goed loonend. Ook voor was- peen ls steeds veel animo en er wordt een Hink kwantum gekocht voor export. Dat houdt den prijs er aardig op. Per kist van 20 K G. is de noteering geregeld van f 0.85 tol f 1.30 naar gelang van kwaliteit. Over de teelt van dit product kan men. over het seizoen gerekend, tevreden zijn. Het is niet uitgesloten, dat de teelt van dit product nog meer zal toenemen ten koste van de hoege bloemkool, die dikwijls teleurstellin gen geeft en veel erger afhankelijk is van het weer. Pootuien komen in matigen aan roer, en ook de prijs ls matig, varieerend run f 3.75 tot f. 4 75 per 100 K G. Met. de hoonen. Princesseboonen en Snijboonen is set hier, zooals het wel overal gesteld zal Jijn. n.l. het product heeft ontzettend ge iden door den sterken wind en gewas en kwaliteit verminderden hierdoor in erge mate Zelfs de bevredigende prijs kan het moeilijk meer goed maken. Princesseboo nen werden verkocht voor f. 7.60 tot f. 12 per 100 K G. en Snijboonen, die aanvan kelijk gingen voor f. 7.80 tot f. 12.— liepen al spoedig tot f. 12.— a f. 15.10 per 100 KG op. Ook hier zal de prijs moeten goed ma ken. wat aan het gewas ontbreekt. Dat is niet gemakkelijk. Maar men ziet het nogal eens, dat er uitzonderingen op den regel zijn en sommige tuinders het vrij goed treffen, têrwijl anderen zoo goed als geen opbrengst hebben. Ook in dit overzicht worden dus nogal abnormaliteiten genoemd Maar het kan soms verkeeren! Het is al meer gebeurd dat de navruchten het voor de voorvruchten hebben moeten goed ma ken. Men hoopt er natuurlijk het beste van! De muziekvereenigingen van Katwijk a. d. Rijn en Rijnsburg. gaven gezamenlijk een geslaagd concert In de tent. Velen de den van hun belangstelling blijken. De vele prijzen voor de te houden volksfeesten zullen ln de etalage van den heer v. Elk, Kerkstraat, tentoongesteld worden. Geslaagd té Den Haag voor het exa men teekenen M. O. akte M. A. de heer H. van Maanen alhier. KATWIJK AAN ZEE. Concert Valkenburg's Harmonie. AZaterdagavond hoopt „Valkenburg's Harmonie", een concert te geven in de muziektent alhier Het programma luidt; 1. Trough night to light, E. Loukien. 2. Ouv. Filadelphique. Paul Gilson. 3. Wiener Praterleben. Translateur. 4. Stradella, F. v. Flotow 5. With sword and lance, H. Starke. 6. Idsedore, Bedouin. 7. Ktinstler- leben, J. Strauss. 8. Czar und Zimmermann, Lortzing. 9. Finale. Hedenavond POPULAIR CONCERT onder leiding van PETER SPEE. ZATERDAGAVOND POPULAIR AFSCHEIDSFEEST. Ccrfé-Rest. „Nieuw-Brittenburg" BOULEVARD - KATWIJK ZEE. 39s Het geheele jaar geopend. 6187 NOORDWIJK AAN ZEE. Geslaagd strandfeest. Onder groote belangstelling had vandaag het laatste strandfeest van dit seizoen plaats. Het was een wedstrijd in het ma ken van zandfiguren en fortenbouw. Den geheelen dag was er volop plezier en belangstelling voor het werk dezer Jon ge menschen Ook dit jaar zullen velen met dankbaarheid den arbeid van V.V.V. „Noordwijk Vooruit", herdenken, welke er steeds op uit is om het den gasten, oud en jong. zoo gezellig mogelijk te maken. Voor de zandfiguren waren 22 deelneem sters. De uitslag was als volgt: le pr. Dldl Braunberger, „Boot op zee"; 2e pr. Fietje Vink, „Visch" <Rog); 3e pr. Jan en Emmy Cöglin .Kasteel". Voor den fortenbouw waren 9 ploegen Ingeschreven, elk van 4 personen. Echter kwam de zee niet hoog genoeg, zoodat moest worden geloot, le pr. Ant. Musbach, Bob Binnarte, Jan Spiekerman en Herman Broekmeijer; 2e pr. Henk Dekker, Joh. Brederode. Wlm Brede- rode en Joh. Weber; 3e pr. Wim Promes, Jan Broekman, O. Reekers en Herman Spijker. NOORDWIJK BINNEN. De as. autotocht voor Oudekt van Dagen. Het comité heeft den autotocht voor de Ouden van Dagen vastgesteld op 8 Sep tember a.s. DE AANSTAANDE OPTOCHT. De op 6 Sept. te houden optocht zal, ln verband met de samenwerking der beide Oranjevereenigingen te Noordwijk aan Zee en Noordwijk Binnen, opgesteld worden aan de Van Panhuysstraat. Naar men ons mededeelt lijkt de optocht een succes te zullen worden Voor deelname geven zich nog steeds velen op. Gevonden: Diverse sleutels, hond (Fox-terrleri ;'wit lederen damestasch, bad pak, ceinturen, portemonnaie met inhoud, zilveren rozenkrans, donkerblauwe tasch, bas sleutels, lorgnet ln koker, kinderbril, rijwielbelastingmerk. strandschop, armband paar groene strandschoenen. donkérblau- we trui. bruine sandaal, wit kindermutsje, baby-muts, poederdoosje. bril ln étui, bad jas. 5-ons gewicht, paar kinderschoenen, badhanddoek, bril met hoorn montuur, wit hondje, bovengebit. Inlichtingen uitsluitend des Woensdags en Zaterdags van 18 tot 19 uur, ten poll- tle-bureele te Noordwijk-Binnen. NOORDWIJKERHOUT. Zilveren Raadsjuhileum. De heer E. Oostdam Hznhoopt den 2en Sept, a,s. den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 jaren werd geïnstalleerd als lid van den Raad dezer gemeente. Na aanbesteding werd het bouwen van een dubbel woonhuis, voor de firma -v. d. Vossen—Glas, gegund aan den laagsten In schrijver. den heer J W. v. d. Klugt alhier, voor f4745. De opbrengst van de fancy-fair, ge houden door de St. Martha-Vereeniging uit de St. Victor-parochle, bedroeg ruim f. 1800. Na aftrek der kosten komt alles ten goede aan dekking en kleeding van arme parochianen. De oudste leden der meisjes-congre gatie maakten per autobus, een reisje naar de H. Landstichting te Nijmegen. Kapelaan de Kleermaker, die naar Sohoonhoven vertrekt, gaf een druk- bezochten afscheidsavond in café „De Zwaan". Tal van afscheidscadeaux werden aan geboden. OEGSTGF.F-ST. Gisteravond ongeveer 11 uur heeft de politie in Den Haag de 29-jarige M. alhier aangehouden, wegens het in staat van dronkenschap besturen van een auto. waar door hij een verkeerszuil aan de Wetering- kade ondersteboven had gereden, bij welke botsing een 29-J. juffrouw uit Bussurn die zich ln de auto bevond, gewond werd. VOORSCHOTEN. Raadsagenda. De agenda voor de zitting van den ge meenteraad op Dinsdag 30 Augustus a.s. vermeldt de navolgende punten: 1 Notulen; 2. Ingekomen stukken; 3. Wijziging hondenbelastingverordening; 4. Gemeenschappelijke regeling bt1 brand; 5 Adres Ned. bond hotelhouders, enz. betref fende feesten regeeringsjubileum: 6. Ver goeding gebruik gemeente-localiteiten; 7. VerkooD oude schoolmeubelen8 Vergoe- dine art 13 lager-onderwtjswet 1920 9. Subsidie burgerwacht: 10 Rekening electri- clteitsbedrijf. dienstjaar 1937; 11. Rekening gasbedrijf, dienstjaar 1937; 12, Rekening waterleidingbedrijf, dienstjaar 1937; 13. Rekening badhuisbedrijf, dienstjaar 1937; 14. Rekening woningbedrijf, dienstjaar 1937; 15. Rekening dienst van openbare werken, dienstjaar 1937; 16. Gemeenterekening, dienstjaar 1937; 17. Reorganisatie brand weer; 18. Adres kappers winkelsluiting; 19. Beschikbaarstelling gelden bestuur ver eenig,iing H. Catharina van Senen ex artikel 84 der lager-onderwljswet 1920 20 Benoe ming lid commissie toezicht middelbaar onderwijs: 21. Stratenplan „de Krim"; 22. Wijziging orde- en veiligheidsverordening; 23. Comptabiliteitsbesluiten; 24. Rondvraag. Aanrijding. De bestuurder van den autobusdienst VoorschotenWassenaar, de heer Joh. v. d. Hheeft bi! de politie aangifte gedaan van het feit dat zijn auto gisteravond op de hoek VeurschewegPapelaan is aan gereden door een auto gemerkt H 41490. De politie stelt een onderzoek in De heer Muiholland bedankt als raadslid. De heer E. Ch. Mulholland heeft ontslag genomen als lid van den gemeenteraad. De heer E. Ch Muiholland bezette den zetel voor „Gemeentebelang" maar was den laat steen tijd lid van de ver. „Voorschoten's Belang". Als opvolger van den heer E. Ch. Mulholland wijst de lijst aan den heer W. L. van der Ham. De burgemeester is van zijn vacantie in deze gemeente teruggekeerd en heeft gisteren zijn ambtsbezigheden hervat. ALPHEN. Drie uur langer fietsen! De gewijzigde verordening betreffen de het één-richting-verkeer en rijwiel- verbod ln de Van Mandersloostraat zal as. Maandag ln werking treden. Van Maandag af zal het rijwielverkeer door deze straat dus van 's avonds 9 uur tot 's morgens 8 uur vrij zijn. hetgeen drie uur langer ls dan tot nu toe. DE KOMENDE FEESTWEEK. de Grootstraat, Jan Nleuwenhutzenstraat, Emmalaan, Wllhelminastraat. Juliana. straat. Pr Hendrikstraat, Starionsweg, Sta tionsplein, Conradstraat Hazeveld. Korte rust. Pr. Hendrikstraat Jullanastraa'. Brug- gestraat. van Mandersloostraat, Hooft- straat, Oudsh.weg. Draaien Villa .Nuova Oudsh.weg. Hoofts'raat, Aarkade, Bloem hofstraat van Boetzelaerstraat, Raadhuis straat, J. Coninckstraat. Toussaintstraat, ontbinden op Toussaintplein. Bijtijds gered. Een 5-jarig dochtertje van de familie O. aan den Gouwslulscheweg is Ir. een onbe waakt oogenbllk ln den Ouden Rijn ge raakt. Hoewel het kind reeds zinkende was, werd zulks gelukkig gezien door een twee tal knechts van de fa. Bonda aldaar, die beiden het kind nasprongen en het genoe gen mochten smaken het kind behouden op het droge te brengen. De opbrengst van den speldjesdag ten bate van „Pro Rege" bedraagt f93.40'/,. Van het winkelpand van den boek handel der fa. C. v. W. werd gisteren de groote etalageruit vernield, doordat een voorbijkomende auto tegen een voor dit winkelpand stilstaand rijwiel reed. BODEGRAVEN. In de Noordstraat kantelde een kin derwagentje, waarin een meisje haar broertje van 2 jaar voortreed, over een steen. De arme kleine kwam te vallen en brak daarbij een arm. Na door dr Kerpel te zijn verbonden, werd de kleine over gebracht naar het ziekenhuis. Met ingang van Zondag 4 Sept. a.s. wordt de heer J. van Broeke, arb.-telegra fist en d.d. chef, op het station der Nederl. Spoorwegen alhier, als zoodanig overge plaatst naar het station Eist. BOSKOOP. Voorzitter Boskoop's Oranje-comité. In de vacature van den heer G. M. Slot. die wegens gezondheidsredenen als zooda nig had bedankt, is tot voorzitter van het Boskoopsch Oranje-comité benoemd de heer Hugo Otto. De speldjesverkoop ten bate van dé Ver. „Het Hoogeland" heeft f. 38.94 opge bracht. KOUDEKERK AAN DEN RIJN. Burgerlijke Stand. Gehuwd: Willem Rademaker 33 j. met Wil- helmina Klazina Groen, 30 j. Jacob Byleveld 23 J. met Elisabeth van der Meijden. 24 j. Jan Hendrik van der Stoel. 28 j. met Antje Wille. 31 j. De Herv. Knapenvereeniging en de Vrouwenvereeniging „De Liefde Sticht", hebben beide, maar afzonderlijk, per autobus een autorit gemaakt naar Alkmaar en omstreken. In het mooie „Noord-Hol- landsche" werd volop genoten en de beide gezelschappen keerden hoogst voldaan huiswaarts. Wegens huwelijk wordt vanaf 27 Aug. dt GESLOTEN. Aan alle Cliënten mijn dank voor het begunstigen der Zaak. Mej. D. v. GALEN. Leimuiden. hulde aan de politie voor de goede orde regeling en aan het Oranje-comité voor het goed verzorgde programma is hier wel op zijn plaats. Tot laat in den nacht ging de feestviering door. De wensch van den voor zitter en van den burgemeester was in ver vulling gegaan. Leimuiden heeft op vroo- lijke, maar waardige wijze het Oranjefeest gevierd! Auto-on geval. Gisteravond omstreeks half negen vond hier een ongeval plaats, dat gelukkig alleen met materieele schade ls afgeloopen. Een autobus, die een aanrijding had gehad, was ter controle en reparatie overgebracht naar een werkplaats in deze gemeente. Rijden de op den nieuwen weg reed de chauffeur bij het passeeren van een wielrijder door een kuil. waardoor, mede tengevolge van de aanrijding, die plaatsgevonden had een defect ln de stuurinrichting ontstond. Hierdoor raakte de chauffeur de macht over het stuur kwijt. Hij kwam in de sloot 'erecht. De chauffeur die zich alleen ln den wagen bevond, kwam met den schrik en een nat pak vrij. Het weer op den weg bren gen van de auto duurde gerulmen tijd door dat de grasbermen daar ter plaatse zeer drassig zijn. Mede door de thans heer- schende feestelijkheden trok het ongeluk veel belangstelling. Route van den optocht. De op den Nationalen Feestdae Dins- 1 dag 8 September te houden optocht zal om 2 uur precies van het St. Jorisplein ver trekken, na in de Stevin- traat en de Lem- zonlaan te zijn opgesteld. De route is als volgt: Wllhelminastraat. Emmalaan. Hugo LEIMUIDEN. De tweede dag der Oranjefeesten. Ook de tweede dag der Leimuidensehe leestelijkheden werd door schitterend zo merweer begunstigd. Des morgens werd het feest weder door trompetgeschal geopend. Tegen halfelf begon het dan steeds druk ker te worden. Velen wilden getuigen zijn van een der voornaamste festiviteiten, n.l. het ringrijden voor paren met tilbury. De deelname was buitengewoon groot 24 til bury's zouden aan de ringrijderij deelne men Het was een levendig gezicht om deze tilbury's steeds maar weer door het dorp te zien rijden. De uitslag van de ringrijderij. waarvoor buitengewoon fraaie prijzen beschikbaar waren gesteld was als volgt: 1. L. Treur en dame; 2. C. Visser en dame: 3. A. Vos- hart en dame; 4. W. Nells en dame. Des middags werd begonnen met de volksspelen. Ringsteken voor dames per rijwiel: 1. mej. A. Buskermolen: 2. mej. N. Munster man; 3. mej. M. Straathof. Muiltje loopen voor dames: 1. mej. D. v. Veizen; 2. mej. C. Boere; 3. mej, A. Zoe- melk. Ringsteken voor heeren per rijwiel: 1. de heer N. Overdevest; 2. de heer J. Kinkel; 3. de heer N. van Beyeren Behendigheidswedstrijd voor heeren: 1. W. van Veen; 2. N. Overdevest; 3. C. Over- de vest; 4. A. de Graaf. Voor deze spelen bestond groote deel» name terwijl het aantal belangstellenden eveneens groot was. Des avonds begon het steeds drukker te worden Uit alle rich tingen stroomden de mensehen ons dorp binnen, om het zoo goed bekend staande feest weder mee te maken. In de verschil lende café's ging het lustig toe. Een schit terend vuurwerk besloot het officieele ge- 1 deelte der festiviteiten. Een woord van LEIDERDORP. De komende feestelijkheden. Het programma van de a.s. feestelijk heden ter gelegenheid van het Regeerlngs- jubilum van H M. de Koningin is in het kort het volgende: 5 Sept. 's Avonds halfacht groote feest- vergadering uitgaande van de Chr. Oranje- vereeniging in de Ger. Kerk. Spreker is hier ds. J. Schoneveld, Ned. Herv. predi kant te Groningen. Medewerking wordt verleend door de Chr. Zangver. „Excelsior", het Ned. Herv. Zangkoor „Hart en Stem" en het Chr. Salonorkest. 6 Sept. 's Morgens 8 uur koraalmuziek en zang voor het plein van de Ned. Herv. School door de Chr. Harmoniever. .Devote" terwijl ook hier medewerking verleenen de beide bovengenoemde zangkoren en de leerlingen van de hoogste klassen der la gere scholen. 's Morgens 8 30: jeugdhulde te brengen door plaatselijke vereenlgingen. Een depu tatie uit deze vereenlgingen zal aan het Raadhuis de gemeentevlag in ontvangst nemen en daarmee deelnemen aan het na tionaal huldebetoon. Om 9 uur voormiddags volksspelen in het. gemeentelijk sportpark „De Munnik", bestaande uit boegsprietloopen, behendig- heidsfietsen, hardloopen met hindernissen, ringsteken per fiets en ringsteken per tandem. Ieder boven 14 jaar mag hieraan meedoen. Namiddag 1.30: Nationaal historische en Allegorische optocht. Het historische deel bestaat uit de groepen van Frederik Hen drik en Pieter van der Does. Het allegori sche gedeelte het landleven, bestaat uit de bruidsstoet van Kloris en Roosje, een praalwagen „De Oogst" en een praalwagen met de Ned. Maagd en de Elf Provinciën. Aan de samenstelling van dezen optocht wordt zeer veel zorg besteed. De costuums worden hoofdzakelijk geleverd door de costuumhuizen van Schippers te R'dam. Mulder te Utrecht en v. d. Lljke te Lelden. 'sAvonds 8 uur: Avondfeest ln „De Munnik", De Leidsche Chr. Harm.vereeni- ging geeft hier een populair concert, ter wijl ook eenlge films worden vertoond. Op het terrein zullen diverse attracties aan wezig zijn. 7 Sept.: 'sAvonds 7 uur: Optocht van de gezamenlijke vereenlgingen die hebben deelgenomen aan de jeugdhulde. De ge meentevlag wordt dan aan het Raadhuis terugbezorgd en dit ls dan het slot van de feestelijkheden. WADDfNXVEEN. Waarschuwing in verband me4 de kinderverlamming. In verband met de kinderverlamming kan het voor Jeugdige personen gevaar op leveren ongekookt water uit rivieren, vaar ten en slooten binnen te krijgen. Men lette hierop Aan de ouders van kinderen beneden den leeftijd van 12 jaar wordt verzocht van deze waarschuwing kennis te nemen. Gevonden: Boodschappentasch, kin dermutsje, 2 kippen en een blauw melk- keteltje. Voor SLAAP- en Hl/ISKAMESMEUBEJLEN, DAMES-, HEEREN- en KENDERKLEEDING FIETSEN, KINDERWAGENS, STOFZUIGERS. TAPIJTEN, LEDIKANTEN, BEDDEN, op gemakkelijke beta>lingscondities. ÖWQ (Betalingen binnen 6 mn/d. gelden als contant, voor langer crediet yragen wij slechts 6 Wendt U tot ons; wij halen U per luxe auto ran hols en brengen U terug, zonder eenige verplichting. TELEFOON 110190 - DEN HAAG Filialen DEN HAAG, DELFT, MONSTER WEGGELOPEN zwart-witte kater, luisterend naar de naam Moor. Tegen beloning terug te be zorgen Hoogewoerd 95. WEESPERMOPPEN een heerlijk koekje, mits zij van zuivere amandelen be reid zijn. Wij leveren U deze 2 ons voor slechts 25 eent. JAVAANTJES met Roomboter gebakken, 25 cent per half pond. Wij hebben de grootste sor tering 6186 KOEKJES en GEBAKJES. Onze gevulde Hoorntjes en Soesjes zijn alom bekend. IS BETER KOST MINDER en 10 PROCENT EIGEN WEVERIJ EN CONFECTIEFABRIEKEN. 46 WINKELZAKEN. 743 10 gulden bons - een gulden terug Bejaarde Juffrouw zoekt on gemeubileerde zit-slaapkamer met pension te Leiderdorp of naaste omgeving. Uitvoerige brieven met prijsopgaaf aan het Bur. van dit Blad onder No. 6237. prima kunnende onduleeren, watergolven. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 6220. inbegrepen vol pension en uitstapjes: Comomeer, Lago Maggiore, Milaan, alsmede 7 d. abonnement op het meer van Lugano. 6183 Reserveeringen en inlichtingen bij het STATIONSWEG 59. TELEFOON 3459. 3—2

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 7