LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 2 Juni 1938 NAGEKOMEN BERICHTEN Uit cle Omstreken Uit de Rijnstreek DAGBLADRECLAME FINANCIEN STADSNIEUWS. maatschappij dek nederlandsche letterkunde. Dc jaarvergadering. De Maatschappij der Nederlandsche Let- Krliunde houdt Woensdag 15 Juni a.s. in tet gebouw van de Maatschappij tot nut ,,n 't Algemeen alhier, haar jaarlijksche ilgen'.eene vergadering, onder voorzitter- jthap van prof. dr. J. J. L. Duyvendak. Zooals bekend zal op deze bijeenkomst óe jaarlijks uitgeloofde prijs van aanmoe diging, de „C. W. van der Hoogtprijs" wor gen toegekend. Na afloop zal prof. dr. A. G. van Hamel een voordracht houden over „Het geheim der Kelten". De commissie voor geschied- en oudheid- tonde zal op Dinsdag 14 Juni een biteen- lomst houden ln hetzelfde gebouw. Hierin zal de heer J. C. M. Warnslnck, kapitein ter zee b. d., een rede houden orer: ..Van de navlgatlën der Portugaloy- ars ln Orienten". Bij K. B. van 31 Mei is benoemd tot notaris binnen het arrondissement Alk maar, ter standplaats de gemeene Castri- .•ujn, H. A. A. M. van Cranenburgh, can- didaat-notaris te Oegstgeest. BINNENLAND. De bomaanslag op den Coolsingel te Rotterdam. De foto van Waluck. Gisteren is te Rotterdam het gerucht op gedoken, dat de gepubliceerde foto van Waluck ln werkelijkheid het portret zou rijn van den Maassluisschen rechercheur A. Kuntkes. In verband hiermede hebben wij ons ge iend tot den commissaris van den justitio- neelen dienst in de afdeeling centrum, die bet onderzoek in deze mysterieuze zaak beeft geleld. Commissaris P. Rosbach heeft ons dien- ungaande het volgende verklaard: De gepubliceerde foto is géén portret tan den rechercheur A. Kuntkes. Welis- laar ls de overeenkomst met Kuntkes teer frappant, zoodat Baranovski hem in derdaad voor Waluck heeft kunnen aan één. Het is mij echter oimogelijk mede te ieelen op welke wijze de gepubliceerde foto in mijn bezit is gekomen. Wel kan verklaren, dat lk in deze zaak gebruik si maken van elk middel, mits niet im- aoreel of illegaal. Er zijn voor Nederland tiet alleen, mogelijk voor geheel west- luropa, te veel en te groote belangen met deze zaak gemoeid, dan dat ik niet alles a het werk zal stellen om haar tot een passing te brengen, teneinde herhaling nn dergelijke rampen tegen te gaan. TWEE boerderijen afgebrand te aarle-rixtel. Vanochtend omstreeks half negen is rand ontstaan ln de boerderij van den mdbouwer Van den Heuvel, ln het ge acht Croy. onder de gemeente Aarie- Êrtel. Vooral door den krachtigen wind greep set vuur zeer snel om zich heen en in kor- len tijd stond nagenoeg de geheele boer derij in lichter laaie. Toen ongeveer een halfuur later de brandweer uit Aarle-Rixtel met de motor unit arriveerde, was het vuur overgesla- pn naar de boerderij van den landbouwer Verbakei. Ofschoon spoedig water kon worden ge leven uit de gracht van kasteel Croy, viel un blusschen niet meer te denken. Beide boerderijen brandden tot den grond toe li. Alleen de muren staan nog overeind. De inboedel van Van den Heuvel is nage- toeg geheel verloren gegaan. Het woonhuis nn Verbakei kon door buren grootendeels rarden ontruimd. Het vee bevond zich in k weide. Men weet nog niet, hoe de brand ont daan is. De schade, weke ongeveer tien duizend gulden bedraagt, wordt door ver storing gedekt. doodelijke aanrijding te waardenburg. Gisteravond om zes uur ls op den rijks straatweg 's Hertogenbosch-Oulemborg na- het viaduct te Waardenburg, het acht- lirig zoontje van de familie Klip uit Den Haag, dat met zijn moeder hier logeerde, door een vrachtauto uit Lieshout aangere den en op slag gedood. minister van dijk bezoekt den helder. Vandaag bracht minister van Dijk een «zoek aan Den Helder voor het houden 'au besprekingen op de verschillende ln- tthtingen van de marine. Hij begaf zich. Eaar de woonverblijven van de bemanning 'au het vliegkamp, om deze te inspectee- "n. Dit nam een half uur ln beslag, waar- aa in het vertrek van den vliegkamp-com- kisdant nog eenlge besprekingen werden kïoerd over het terrein en de inrichting ""het kamp. ^Uitgeleide gedaan door den marine-com- nt en kolonel van Aller, verliet de "Mister het vliegkamp om zich naar de jazerne van den onderzeedienst te begeven, 7«ar hij werd opgewacht door den com- Süt ?nt van dezen dienst, kaplteln-luite- 7®' ter zee j. G. van den Berg. 'ji den loop van den dag bracht de mi- tin» Vf'rvol6ens aan verschillende lnrich- S.n van de marine een bezoek, o.m. ver- tin k vanmiddag de indienststelling ttrf nieuwe torpedo-atelier op de rijks- tiM,en bracht hii een bezoek aan het wa- ""egkamp de Mok op Texel. BUITENLAND. OUD-minister van zweden overleden. Knut A. Wallenberg, de vroegere mlnis- ,j.ton buitenlandsche zaken ln de jaren g-mX president van verschillende todsche en buiten' ndsche banken, is in "ouderdom van 85 jaar overleden. De ontvoering van het knaapje Cash. Een spoor gevonden Men gelooft een belangrijk spoor te heb ben gevonden bij de nasporingen naar de ontvoerders van het knaapje Cash Het is een schoendoos. waarin zijn vader het losgeld heeft overgebracht Bij deze doos heeft de politie een primitieve kaart van de streek en de sporen van autobanden, vermoedeltlk afkomstig van de auto. welke de ontvoerders hebben gebruikt, gevonden. Intmssohen is de stemming onder de be volking verbitterd De autoriteiten nemen voorzorgsmaatregelen om te voorkomen, dat de ontvoerders, mochten zij worden opge spoord. gelyncht zullen worden. Meer dan 2000 personen hebben zich aan gemeld om deel te nemen aan een klop jacht. Velen hunner zijn gewapend. Een gisteren gehouden drijfjacht was een der grootste in de geschiedenis van Florida. Men vreest, dat de ontvoerders het knaapje naar de moerassteppen hebben overgebracht, te meer daar op een station een portefeuille is gevonden, waarin zich een foto bevond, welke geleek op die van het knaapje. Er was een aanteekening bij: knaapje wordt door gewapende lieden en vrouw vastgehouden Ik ben ln de steppen ontsnapt". De politie heeft één arrestatie verricht, doch het is nog niet bekend, of een goede greep is gedaan. nieuwe uitgaven voor de brit9che vlootbewapen1ng. Vandaag is het nieuwe Britsche vloot- bouwprogramma voor 1938 bekend gewor den. Het maakt een aanvullende begroo ting van 2 400.000 pond sterling noodlg. In dat bedrag zijn begrepen, ongeveer 1.800.000 pond voor d;t jaar te bouwen schepen (twee slagschepen, z:ven kruisers, een vliegkampschip, een vliegkampschip voor de marine, dat van Australië zal worden gekocht, drie dulkfcooten, zeven snelvaren de motorbooten, schepen voor herstelwerk zaamheden en verschillende andere marine- vaartuigen). een geslaagde oog-operatie. Een 11-jarig knaapje. Hans Graef, vanaf zijn zesde jaar blind, heeft het licht zijner oogen teruggekregen door een geslaagde operatie, uitgevoerd door professor Stock en zijn assistent dr. Sauter te Tuebingen Zij slaagden erin in de oogen van het knaapje deelen te planten van het hoornvlies uit het oog van een oudstrijder. Deze was vroeger aan een oog gewond geraakt, en daar er een abces was ontstaan, moest het oog worden weggenomen. De professor profi teerde hiervan om deelen van dit hoorn vlies te gebruiken voor de operatie op de oogen van het knaapje. Twee weken na de behandeling was de Jongen genezen. HAARLEMMERMEER. Motorongeluk. De bestuurder van een motorrijwiel, de heer H uit Amsterdam, had op den Sloter- weg door het laswerken van een der onder- deelen het ongeluk de macht over het stuur kwyt te raken, met het gevolg dat de mo tor in den grasberm over den kop sloeg en de berijder er gedeeltelijk onder geraakte. Aan het hoofd en een been verwond, werd hij opgenomen en na door een dokter voor- loopig verbonden te zijn, per auto naar een ziekenhuis in Amsterdam gebracht. Het bestuur van de Federatie van Middenstandsvereenlgingen ln Haarlem mermeer, is thans samengesteld uit de heeren L. W. van Driel, voorzitter, n. van Duin, secretaris en H. Boot, penning meester. KATWIJK. (Vervolg Gemeenteraad). Zie Pag. 4 van het Tweede Blad. De Burgerwacht. Vervolgens kreeg de heer Van Rijs het woord naar aanleiding van de beantwoor ding van zijn vragen over de reorganisa tie van de Burgerwacht. In zijn antwoord, aldus spr„ heeft de burgerwacht gezegd, dat een gewapende kern zal worden gevormd. Deze verklaring is in strijd met de mededeellngen die de burgemeester in de vergadering van 28 December J.I. heeft gedaan. Hij heeft toen, aldus de heer van Rys zeer duidelijk ge zegd geen prijs te stellen op een gewa pende B. W. Nadat de burgemeester deze toezegging had gedaan, stond de raad de subsidie voor de B.W. toe. Had de burge meester deze toezegging niet gedaan, dan zou noch spreker, noch de heer Van 't Wout voor de subsidie hebben gestemd. Ten slotte diende de heer Van Rijs een voorstel ln, waarin de raad den burge meester verzoekt geen gevolg te geven aan zijn voornemen om een kern van de B.W. te wapenen. De voorzitter bestreed de woorden van den heer Van Rijs. Het is altijd de bedoe ling geweest een gewapende kern te vor men Op een bewapening, zooals dat bij de oude B.W. het. geval was, zoo ls gezegd, werd geen prijs meer gesteld. Het voorstel Van Rys werd met de stem men van de heeren Van Rijs, Van 't Wout, Hoek en v. d. Marei voor, verworpen. Rondvraag. Bij de rondvraag deelde de voorzitter naar aanleiding van een in de vorige ver gadering gestelde vraag van den heer Sehoneveld mede. dat In de noodslacht- plaats te Katwijk Binnen niet onrecht matig is geslacht. Dr. Hueting antwoordde de voorzitter, dat B. en W, bereid zijn voor de Voorstraat te Katwijk Binnen een inhaalverbod voor auto's af te kondigen, waaronder het in halen van de tram echter niet zal vallen De heer Van Rys was van meening, dat te weinig reclame wordt gemaakt voor de vestiging te Katwijk. Zou hier niet een vereeniging opgericht kunnen worden, die evenals te Leiden ln samenwerking met VVV. de vestiging propageert? De mogelijkheid van dit voorstel zal door B en W. worden overwogen. Verder vroeg de heer Van Rys hoe het staat met het woningsaneeringsplan. Zul len binnenkort arbeiderswoningen worden gebouwd? Naar aanleiding van de uitbreiding der werkverschaffing vroeg spr. of de betref fende plaatselijke commissie reeds plan nen heeft ontworpen. De voorz. antwoordde, dat spoedig voor stellen zijn te verwachten. De heer Van Tongeren vroeg of B. en W. reeds nadere inlichtingen kunnen ge ven over de plannen tot stichting van een militair vliegveld te Katwijk. Tenslotte vroeg de heer Van 't Wout kalmer optre den van de politie tegen de stakende vis- schers. KATWIJK AAN DEN RIJN. Geitenkeuring. De reeds eerder aangekondigde Zomer- stamkeuring vanwege de Geitenfokvereeni- zing „Vios" is thans gehouden. De jury bestond uit de heeren Roest, voorzitter van den Prov. Bond van Geitenfokvereenl- gingen in Z.-Holland en de heeren Ver hoeven en de Jong, resp. Rijksveeteelt- consulent en ass. Rijksveeteeltconsulent. Beoordeeld werd dat aan de kop kwamen: In klasse 1, 1-Jarlg wit ongehoornd: 1. C. Haasnoot, winnaar der medaille; 2. Jac. Heemskerk; 3. C. Kuyt. Klasse n, 1-jarig bont en gehoornd: 1. Jac. Freke; 2 P. Freke. Klasse III, meerderjarig wit, onge hoornd: 1. C. Hogewoning; 2. C. Freke; 3. Cor Kuyt. Top klasse. Klasse TV, meerder jarig bont en gehoornd: 1. R. de Winter; 2. C. v. d. Kamp; 3. J. B. de Best; 4. Hans Freke. Klasse V. Jammeren: 1. Hans Freke, 2. C. v. d. Kamp; 3. H. Knijnenburg. Aangevoerd werden 64 geiten. Er was veel belangstelling en alles had een zeer goed en vlot verloop. NOORDWIJKERHOUT. Vergadering „Bloembollencultuur". De afd. Noordwijkerhout van „Bloem bollencultuur" vergaderde. De voorzitter opende, waarna de secretaris de notulen las, die onveranderd werden vastgesteld. Als algevaardigden naar de Alg. Vergade ring werden gekozen de heeren E. Oost- dam Jacz. en L. M. van Noort en tot plaatsvervangers de heeren C. A. van Pa ridon en J. R. Zonneveld. De bekende motie van het hoofdbestuur werd verworpen met 24 tegen 18 st. Hierop volgde sluiting. OEGSTGEEST. Loop der bevolking. Gevestigd: D. C. Tober, Rhijng.str.weg 120; H. Breedijk en gez., de Kempenaerstr. 51; J. C. Buis. Borneostr. 19; A. L. M. Kramer en gez., Prins Hendrik! 20; A. Scheer, W. de ZwijgerL 5; J. A. G. Putman Rhijng.str.weg 40; B. W. M. Stijnman, de Kempenaerstraat 12: M. Dubbel man. Emmalaan 31; Gr. de Vos, Spaargarenstr. 32; Fr. Lahodny, Wilhelminapark 4; J, van Kuijeren, Endegeest; L. Jansen Schoonhoven en vr., Rhijng.str.weg 58; Soebanoe, Willem de Zwygerlaan 12. Vertrokken: J. A. Duivenvoorden naar Was senaar. Raaphorstlaan 36; M. J. F. Robijns naar Middelburg. Pietersstraat 7: H. C. W. J. Bon man en gez.. naar Leiden. Zoeterwoudsche Sin gel 66; K. F. van Venetiën naar Den Haag. Zuldwal 83; A. H. van Dullink, naar Voorburg, Dr. Blooterstraat 6; Th. A. Rietveld, naar Am sterdam. Koninginneweg 48; E. P. Robbers n. Den Haag. Franklinstr. 93; G. N. Palte naar Leiden. Plantsoen 9a; W. F. Krljnen naar Medan. Paleisweg 33; G. van der Zwet en vr. naar Zeist, Kritzingerlaan 94; Wahab en gez.. naar Batavia N.I.; H. Koninh naar Groningen, Ac. Ziekenhuis: A. de Wit. naar Leiden. Lijster straat 23a; Th. C. Peyrot geb. Pijnacker Hor dijk. naar Heemstede. H. Heyermanslaan 7; Tr. A. H. M. Koningen, naar Voorburg. Heeswijk straat 99; J. v. d. Meulen en gez., naar Zeist. Char! de Bourbonlaan 64; KI. de Vink. naar Leiden, Rapenburg 32; J. de Horn geb. Mook n. Hillegom, 3e Loosterweg 36; Th. J. M. Hoekstra naar Lelden, Stieltjesstraat 28; M. van Egmond naar Leiden. Rapenb. 78; R. Overeijnder naar Heemstede, Mariaplein 3. Burgerlijke Stand. Geboren: Jorke Otto Johannes z. van S. V. Cornelisse en F. de Jong. Overleden: Gijsbertus Adrianus van der Poel 5 maanden; M. Lamboo geb. de Jong 79 jaar. Ondertrouwd: S. Boender 24 jaar en H. J. van Rongen 21 jaar: R. Rietveld 29 jaar te Bodegraven en Y. J. N. van Grol. 26 jaar; J. G. van Noordt, 28 jaar te Wassenaar en C. M. v. d. Meer. 26 jaar; A. Zeilstra 26 Jaar en C. A. v. d. Kraan, 22 jaar. VOORHOUT. Brand in rietschelf. Tijdens het zeer hevige onweder, dat zich gistermiddag boven onze gemeente ontlastte, sloeg de bliksem in een groote rietschelf van de fa. P. v. Reisen en Zn., alhier, staande in den Berg- en Daal- polder. Onmiddellijk werd de brandweer gealarmeerd. Zij heeft echter geen dienst behoeven te doen, daar de schelf als ge woonlijk dicht bij een sloot stond en de brand met waterhoozen gebluscht kon worden. Omstreeks tien uur des avonds was men den brand geheel meester. VOORSCHOTEN. Het aantal ingeschreven werk- loozen bij het agentschap der arbeids bemiddeling in deze gemeente bedraagt voor deze week 96 personen. ALPHEN. Het onderhoud van den Ziendeweg. B. en W schrijven hieromtrent aan den raad, dat nog steeds aanhangig is de kwestie van een afdoende regeling met betrekking tot -het onderhoud van den Ziendeweg en den Kromme Ziendeweg. De onderhoudsplicht ten aanzien van den Ziendeweg berust bij de gemeente Nieuw koop en onze gemeente en die van den Kromme Ziendeweg bij de gemeente Nieuw koop voor wat betreft de zuidelijke helft en bij de eigenaren van de aangrenzende eigendommen voor wat betreft de noor delijke helft Bij overeenkomst van 2/3 December 1886 heeft de gemeente Nieuw koop haar deel in den onderhoudsplicht van de twee genoemde wegen overgedra gen aan de voormalige gemeente Aarlan- dervaen tegen betaling aan Aarlanderveen van een Jaarlijksche bijdrage van f. 250. Bij nadere overeenkomst van Maart 1912 werd dit bedrag verhoogd tot f. 300 p. j. Ten aanzien van het onderhoud van de noordelijke helft van den Kromme Zien deweg is tot nu toe telkens met de be trokken particulieren (eigenaren van de aan die helft grenzende landerijen) een contract voor 10 jaren aangegaan; laatste lijk weder met ingang van 1 Januari 1931, dat zal eindigen 31 December 1940. In de bovenbedoelde overeenkomst met Nieuw koop is bepaald, dat zij Jaarlijks opzeg baar is vóór den lsten Juli. Over den slechten toestand van den Ziendeweg zijn in den raad reeds meermalen klachten ge uit. B. en W. hebben daarin laatstelijk aanleiding gevonden mede als gevolg van een hen door Ged. Staten om bericht en raad ln handen gesteld adres van de Ver „Gemeentebelang" te Nieuwkoop, aan dit college een uitvoerige uiteenzetting te geven van den tegenwoordigen toestand met betrekking tot den onderhoudsplicht. Tevens verzochten B en W. Ged. St. het initiatief te nemen tot een bespreking, waartoe ook het gemeentebestuur van Nieuwkoop en andere belanghebbenden waren uit te noodlgen. B en W. meenen echter, dat niet lan ger moet worden gewacht om gebruik te maken van de bevoegdheid de overeen komst met Nieuwkoop op te zeggen Daarin ls geen enkele onwelwillendheid tegenover Nieuwkoop gelegen; de opzeg ging is volgens B. en W. noodzakelijk om te bereiken, dat de besprekingen worden gehouden op de juiste basis, nJ. deze. dat de onderhoudsplicht voor een belangrijk deel van de twee wegen ln werkelijkheid bij de gemeente Nieuwkoop berust. Op dien grondslag zullen dan eventueel plan nen tot verbetering kunnen worden be raamd. waarbij in het bijzonder zal kun nen worden overwogen of, nu de provincie gelden beschikbaar gaat stellen voor de verbetering en het onderhoud van terti- taire wegen, de Ziendeweg met aansluiten de Kromme Ziendeweg op het Provinciaal tertltair wegenplan kunnen worden ge bracht. B. en W. stellen den raad der halve voor. thans te besluiten tot opzeg ging van de meerbedoelde overeenkomst met Nieuwkoop, zulks met Ingang van 1 Januari 1939. De commissie van bijstana voor de openbare werken vcreenigt zich hiermede. Een flauwe aardigheid. Des nachts hebben tot nog toe niet be kende personen de flauwe aardigheid gehad een volière van den zoon van den heer S. in den Hoorn alhier open te zetten. Doordat zeer vele buitenlandsche exemplaren in de volière zaten, moet aangenomen worden, dat vele van deze diertjes, die allen wegge vlogen zijn, zullen sterven, daar zij niet ge wend zijn voor zich zelf te zorgen. Door ac politie wordt een onderzoek naar den dader of daders ingesteld De waterleiding. Naar wij vernemen is het de bedoeling, dat het abonnementen-stelsel van de wa terleiding alhier binnenkort zal worden afgeschaft en geleidelijk alle perceelen van een meter zullen worden voorzien. Gevonden voorwerpen. Een vulpen, een damestaschje. kinder jasje, bril, belastingmerk en vulpotlood. Inlichtingen politiebureau Julianastraat. Door de Reddingsbrigade zal voor het komend seizoen wederom een cursus in het reddend zwemmen worden georganiseerd, die voor de heeren op 2 Juni en voor de dames op 7 Juni a.s. zal aanvangen. De heer P. Vierbergen alhier is be noemd tot agent ven politie te Haarlem. Een l'/t-Jarig zoontje van de familie B. uit de Raadhuisstraat had het ongeluk uit een kinderstoel te vallen. Het kind kwam zóa ongelukkig terecht, dat het na behandeling door dr. H. moest worden overgebracht naar het Ziekenhuis te Lei den. Laagste inschrijvers voor den bouw van twee nieuwe paviljoens voor de Martha Stichting alhier zijn de heeren v. d. Bijl en v. d. Helm te Alphen a. d. Rijn. De 18-jarige arbeider K. had het on geluk bij zijn werkzaamheden op de scheepsbouwwerf van de fa. deVrles Lentsch van het dek van een jacht in het ruim te vallen. Hierbij bekwam hij een polsbreuk, waarvoor dr. M. overbrenging naar het zie kenhuis te Leiden noodzakelijk achtte. De opbrengst van den speldjesdag ten bate van het T.B.C.-fonds „Draagt Elkan ders Lasten" van het Chr. Nat. Vakver bond heeft opgebracht f. 130.72. HAZERSWOUDE. Kind op het nippertje gered. Het 4-jarig dochtertje van P. v. 't W. alhier geraakte in een onbewaakt oogen- blik te water. De vrouw van N. van T mocht het gelukken het zinkende kind op het droge te brengen. Het bleek reeds be wusteloos te zijn. De heer N Ravensberg paste kunstma tige ademhaling toe en met succes, want het bewustzijn keerde terug. De inmiddels ontboden geneesheer dr. Zoete, bijgestaan door dr. De Bie van Boskoop verleenden verder hulp. Zoo is het kind tot onuitspre kelijke vreugde der ouders aan een wissen dood ontrukt. De collecte voor den Gewapenden Dienst heeft opgebracht f. 13.50. Onze plaatsgenoot, de heer H. Keur. behaalde op de Konijnen tentoonstelling een eere-prijs. een eerste prijs en een beker voor zijn inzending Vlaamsóhe reuzen haaakleur. LEIDERDORP. De sinds vele jaren bestaande brood-, koek. en banketbakkerij van den heer M. C. Deegenaars, Hoofdstr. 11 alhier, is ver bouwd en vergroot. De heropening der zaak. waarvan de inrichting thans geheel aan de moderne eischen voldoet, zal plaats hebben morgenmiddag 3 uur. De verbouwing is uitgevoerd door den heer N. Mol, aannemer alhier Onder-aan nemers waren voor het stucadoorswerk dc heer Brugmans te Leiden en de heer J Nagtegaal alhier. TER AAR. Nachtelijke inbraak. Bij den veehouder C. te Korteraar kwa men 's nachts ongenoode gasten door een zijraam naar binnen en doorzochten hel geheele benedenhuis Een bedrag van onge veer f. 56 viel hun ln handen. De politie stelde een onderzoek ln, doch er zijn wei nig sporen nagelaten. 477e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse. 12de HJst Trekking van Donderdag 2 Juni 1938 Hooge PriJien 1000 7853 9210 19213 400— 5804 14491 14773 f 200 3387 5815 8749 8169 13664 18682 1001238 6290 6324 7343 7708 8129 8652 10373 10785 11411 12270 13819 14353 15433 16032 16816 18850 19266 19384 21073 21078 21116 Prijren van 70. 1026 1083 1200 1239 1276 1286 1292 1334 1422 1468 1472 1487 1602 1685 1711 1713 1848 1884 1907 2006 2113 2384 2456 2703 2737 2783 2976 3092 3240 3264 3284 3285 3399 3429 3484 3613 3638 3642 3705 3746 3749 3897 3954 4019 4219 4297 4490 4516 4803 5043 5070 5099 5199 5202 5248 5260 5269 5348 5437 5444 5593 5618 5886 5915 5940 6083 6115 6172 6272 £276 6396 6407 6524 6532 6608 6681 6689 6754 6944 6986 7091 7104 7228 7254 7281 7333 7524 7560 7714 "728 7758 7767 7806 7808 7861 7871 7933 8187 8330 8446 8538 8812 8979 9323 9324 9360 9381 9410 9440 9459 9840 9999 10092 10133 10213 10250 10283 10295 10368 10428 10444 10500 10501 10504 10512 10574 10735 11112 11203 11243 11322 11391 11445 11488 11580 11676 11693 11804 11944 11999 12006 12035 :2155 12169 12217 12248 12316 12427 12480 12522 J2650 12653 12682 12728 12732 12852 12873 12884 12891 12923 13055 12124 13464 13507 13519 13620 13638 13657 12711 13790 13826 14159 15201 14232 14256 14545 14612 14793 14842 14859 14926 14958 14975 15078 15123 15267 15278 15317 15690 15819 15779 15817 15818 16013 16165 16249 16432 16436 16544 16618 16758 16761 16770 16839 16910 16931 16950 16988 17068 17100 17278 17363 17434 17605 17685 17686 17752 17784 17863 17896 17953 17995 18011 18226 18342 18534 18553 18614 18697 18705 19214 19328 19350 19360 19370 19510 19537 19897 20029 20081 20184 20274 20434 20473 20557 20583 20636 20660 20675 20677 20767 20848 21338 21633 21716 21763 21944 Nieten 3040 1080 1124 1126 1134 1173 1213 1219 1246 1290 1323 1349 1373 1436 1454 1494 1513 1547 1558 1576 1577 1613 1659 1850 1852 1881 1882 2010 2057 2078 2105 2172 2210 2216 2279 2324 2361 2392 2431 2434 2435 2461 2494 2546 2553 2586 2593 2611 2669 2758 27P6 2830 2878 2934 2975 3006 3022 3027 3074 3077 3231 3260 3269 3275 3277 3307 3318 3331 3351 5355 3366 3392 3396 3402 3438 3515 3530 3562 3588 3630 3665 3687 3694 3706 3719 3759 3775 3794 3848 3949 3974 4009 4031 4040 4063 4072 4077 4085 4109 4114 4248 4251 4266 4331 4393 4472 4530 4545 4557 4611 4640 4674 4702 4786 4791 4799 4817 4943 5092 5102 5118 5128 5154 5172 5195 5219 5238 5326 5340 5381 5387 5391 5394 5405 5419 5433 5438 5472 5482 5491 5495 5553 5632 5676 5682 5685 5694 5696 5707 5721 5722 5730 5741 5751 5754 5807 5813 5814 5820 5835 5836 5863 5905 5916 5938 5947 5952 5961 6002 6*22 6057 6084 6212 6220 6245 6247 6297 6331 6373 6423 6425 6436 6438 6455 6516 6522 6533 6577 6645 6665 6685 6690 6698 6706 6745 6886 7007 7024 7041 7120 7126 7136 714? 7170 7183 7213 7253 7321 7425 7442 7443 7444 7460 7462 7526 7565 7566 7576 7584 7590 7619 7631 7688 "699 7717 7755 7821 7877 7890 7980 P001 P012 8033 8062 8090 8177 8232 8297 8391 8399 8400 8415 8418 8421 8425 8445 8456 8474 8480 8500 8507 8508 8556 8584 8598 8601 8637 8690 8692 8787 8794 8841 8860 8927 9012 9015 9054 9056 9192 9340 9345 9351 {432 9495 9519 9536 9567 9610 9627 9646 9659 9865 9680 9766 9832 9898 9900 9953 10057 10089 10109 10112 10120 10138 30174 "0182 10183 10194 10202 10272 10278 10301 10384 10431 10474 10557 10581 10606 10620 10644 10671 10687 10699 30726 10750 10756 10767 10818 10820 10844 10854 10857 10867 10887 10983 11047 11051 11119 11134 11192 11202 11207 '1215 11233 11249 11254 11277 11298 11317 11355 11357 11376 11440 11456 31539 11540 11552 11565 11586 11592 11611 11722 11727 11738 11743 11778 11793 11794 11818 11829 11858 11893 119C8 11913 11945 11948 12067 12142 32154 12163 12173 12183 12231 12234 12344 12349 12351 12384 12431 12432 12462 12484 12640 12665 12689 12707 12710 12721 12782 12792 12881 12948 13031 13037 13050 13074 13096 13132 13174 13183 13230 13232 13334 13377 13397 13433 13450 13480 13558 13617 13680 13695 13739 13844 13846 33847 13878 13898 13966 13982 13993 14004 14015 14145 14157 14215 14329 14?6'> 14363 14 4O0 14420 34485 14521 14534 14537 14556 14599 14605 14620 14641 14683 14694 14722 14762 14770 14807 14828 14831 14853 14949 14959 14991 35081 15092 15100 15184 15200 15268 15335 15350 15403 15429 15441 15510 15710 15790 15799 15827 3 5861 15930 15957 15990 15995 16003 16007 16027 16039 16049 16092 16110 16136 16153 16187 16242 36286 16300 16348 16375 16442 16466 16467 16471 16496 16506 1655? JfiF-po 16645 16677 16713 16730 16733 16743 16756 16769 16864 16896 16929 16932 36983 17038 1704? 17050 17056 17064 17073 37084 17094 17100 17152 17216 17332 17343 17345 17353 37366 17383 17385 17470 37480 17520 17555 17572 17575 17592 17631 17670 37719 17734 17760 17789 17790 17025 18006 18092 18126 18190 18195 18227 18245 18259 18281 18303 18337 18338 18349 18380 18381 18390 18392 18405 18483 38502 1RR25 1P528 18554 18563 18610 18616 18348 18666 18715 18717 38719 18738 18779 JBöPp 38890 18927 18941 18951 18999 19010 19011 19045 19051 39058 19060 19126 19174 19184 19264 19295 19299 19312 19321 19359 19366 19382 19401 19426 19453 19514 19518 19551 19556 19593 19607 19637 19744 19746 19787 19882 19930 19946 19952 19989 20052 20055 20060 20061 20135 20183 20203 20241 20290 20296 20426 20431 20466 20486 20488 20530 20548 20614 20628 20652 20736 20769 20811 20819 20829 20833 20883 20902 20912 20948 21003 21037 21073 21146 21169 21182 21234 21257 21306 21309 21329 21375 21439 21490 21491 21496 21509 21530 21543 21564 21572 21590 21605 21651 21687 21713 21715 21809 21832 21836 21876 21918 21938 21974 Verbet. 5e klasse 11e lijst: 7590 m, z. 7520; 21123 f 70.— m. f 21122 70.—. De Tuggegraat van elk goed reclame-plcm DIVIDEND MACHINEFABRIEK GEBR. STORK EN CO. TE HENGELO. Wij vernemen uit goede bron. dat directie en commissarissen der machinefabriek gebr. Stork en Co. N.V. te Hengelo aan de alg?meene ver gadering van aandeelhouders zullen voorstellen over het boekjaar 1937 een dividend van 6 procent aan preferente aandeelhouders en procent, aan gewone aandeelhouders uit U keeren. 3—2

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 7