en xvétj. ts cue knagende fuesfujti! LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 14 Februari 1938 „MIJNHARDTjE" iJ> if t GEMENGD NIEUWS AGENDA Persil zal steeds Persil zijn In prijs en kwaliteit Dus: Wie er met Persil wascht W ascht óók met zékerheid. Wij moeten handhaven! Lucht Verdediginqs Fonds Uit de Omstreken 12 cachets 50 ct. P roefdoosje 2 cachets 10 ct. Bij Apoth.en Drog. 6104 (lngez. Med.) KIJN/T I* IITIIREN TERAARDEBESTELLING VAN ANTON H. TIER IE. Zeer groote belangstelling. Onder zeer groote belangstelling is Za terdagmiddag op de begraafplaats Zorg- vlied te Amsterdam het stoffelijk overschot van den bekenden dirigent Anton H. Tierie teraardebesteld. Honderden waren naar Zorgvlied gekomen om den overledene de laatste eer te bewijzen. De kist was bedol ven onder een schat van bloemen en kran sen. Wij merkten o.a. op de heeren Wil lem Andriessen, dir. van het Amsterdam- sche Conservatorium, dr. H. P. Heineken, voorzitter van het Concertgebouw, dr. Paul Cronheim. alg. secr. van de Ver. tot Bevor dering der Toonkunst. Sem Dresden, dir. van het Kon. Conservatorium, talrijke mu sici. enz. Namens de véle vereenigingen en instel lingen op muziekgebied en namens de vrije gemeente sprak ds. P. van der Veer, die er op wees, dat Tierie een man was. die met zijn groote gaven heeft gewoekerd en zijn rijk hart heeft weggeschonken. Op hem is wel zeer toepasselijk het woord: ..Ik heb het om niet ontvangen en ik geef het om niet". Tierie was een edel en onbaatzuch tig man. verheven boven lof en blaam. Hem was het nooit te doen om geldelijk gewin, om eer of roem of succes. Hij was een diep religieuze natuur, die steeds God wilde ver heerlijken en hij voelde zich een instru ment, bespeeld door God. Dat is dan ook de oorzaak, dat hij zijn medemenschen zoo on noemelijk veel kon geven. Duizenden leer lingen openbaarde hij de schoonheid en de volheid des levens. Ongetwijfeld zullen zij met dankbaarheid jegens dezen goeden mensch vervuld zijn. wanneer zij hem ge denken. Thans is dit tintelende, krachtige leven gebroken, doch deze man zal spre- Ken, óók nadat hij gestorven is. Hij streed voor alles wat goed en mooi was. hij ruste thans in vrede, wij zullen steeds zijn nage dachtenis in eere behouden. Nadat het zangkoor der Vrije Gemeente onder leiding van Joh. Röntgen ..Ruhe Sanft" van Blumer ten gehoore had ge bracht. werd de kist grafwaarts gedragen.. Aan de groeve dankte een zoon van den overledene. WEERBERICHT. Barometerst and. Hedenmiddag 2 uur: 771. binnlnlandsch weerbericht. Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bilt. Hoogste stand 778.6 te Skudesnaes. Laagste stand 751,0 te Marseille. Verwachting tot morgenavond 7 uur: Matige tot krachtige later afnemende Noord-Ooste lijke tot Oostelijke wind. Afnemende bewol king. Weinig of geen neerslag. Lichte vorst des nachts, overdag temperatuur om het vriespunt. stormwaarschuwingsdienst. Geseind gisteravond aan alle posten: Stormsein neerhalen, blijft op uw hoede. BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT. Medegedeeld door het' Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bilt. Na den storm van Zaterdag heeft de hooge drukking zich snel over Scandinavië uitgebreid en de depressie verdween in Zuidoostelijke richting. Bij IJsland en in Noord-Scandinavie verschenen nieuwe dalingen, die wellicht bin nen enkele dagen weer zachter weer zullen brengen. In Scandinavië is plaatselijk de vorst weer zeer streng geworden, maar op het vaste land komt bijna overal lichte vorst voor. In de bovenlucht is de temperatuur op vijfduizend meter tot onder min dertig graden Celsius ge daald. Noord-Scandinavië heeft stormachtige Westelijke winden met natte sneeuw. In Duitschland en Polen valt nog lichte sneeuw. Ook uit Midden-Frankrijk wordt sneeuw ge meld. De Britsche eilanden zijn bijna zonder vorst. Om de Noordzee waait het nog krachtig uit Noordoost. Zwitserland meldt betrokken lucht met lichte vorst. Op de Alpentoppen valt sneeuw bij vijftien tot twintig graden vorst. De hoogste toppen hebben helder weer met meer dan twintig graden vorst. weersomstandigheden. hedenochtend 8 uur. Parijs: N.NO., —2 gr. C., betrokken. Londen: N.N.O., 0 gr. C., buiig. Berlijn: N.N.O., 1 gr. C., betrokken. Nice: Windstil, 4 gr. C.. zw. bewolkt. luchttemperatuur. Laagste temperatuur: —3 gr. C. (26 gr. F.) 9 uur voorm.: 0 gr. C. (32 gr. F.). 12 uur 's middags: 0 gr. C. (32 gr. F.). Windhoos boven de Betuwe. HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK a. ZEE Voor Dinsdag. Voorm. te 2,55 uur; nam. te 1£>,05 uur. licht op voor fietsers. Maandag: 5.39 nam. tot 5.48 voorm. maans- op- en ondergang. 14 Februari: op 7 uur 25; onder 6 uur 40. Vrij groote schade aangericht. Zaterdagmiddag is er tijdens den sterken, met groote snelheid over de Betuwe voortjagenden storm, in de om- gering van Tiel een vrij aanzienlijke schade aangericht door een uit weste lijke richting komenden wervelwind, die gepaard ging met zwaren hagelslag. Tegen half twee kwam een zeer don kere lucht opzetten. Boven het dorp Kerk-Avezaath vertoonde zich toen een groote trechter en deze bewoog zich met groote snelheid voort in de richting van de Waal, De weg, dien de wervelwind volgde, loopt nagenoeg geheel over vlak land. Dit is een groot geluk omdat anders de schade niet te schatten geweest zou zijn. daar alles wat. zich op den gevolgden weg bevond, totaal vernield is. Een gToote golfijzeren landbouwschuur van het bekende buiten ..Teisterbant" te Kerk-Avezaath werd geheel tegen den grond geduwd. Het zich daarin bevindende vee kon evenwel nog bijtijds uit zijn be narde positie worden bevrijd. Hoe krachtig de slechts één seconde op dezelfde plaats woedende wind was. bewijst wel het feit dat verschillende golfijzeren platen over een afstand van ongeveer 20 meter meegenomen werden. Een 25-jarige boerenknecht, die op het erf liep, werd opgenomen en 10 meter ver der tegen den grond geworpen. Overigens vond de wind niet veel op zijn weg tot in Drumpt, waar hij door twee boomgaarden trok. Een daarvan kwam er nog vrij goed af. Hier werden alleen enkele takken van de boomen afgerukt, zoodat de schade hiertoe beperkt bleef. De tweede boomgaard was er echter erger aan toe daar deze voor minstens de helft totaal ontworteld of althans zoo be schadigd is. dat volgens de schatting hij niet meer productief is. Volgens schatting van deskundigen be draagt de schade in deze boomgaard alleen al minstens f. 3000. Voorts is op tal van andere plaatsen schade aan daken e.d. aangericht en is in EChteld een schuur ingewaaid. Felle brand te Breda. AUTOBOTSING BIJ IJMÜIDEN. Twee personen gewond. Od het kruispunt TrompstraatFrans Naere'ooutstraat te IJmuiden zijn gister middag omstreeks half twee een personen auto en een autobus met elkaar in botsing gekomen. Van de uersonnauto werd het voorstuk geheel ingedrukt, terwijl de auto bus aait den linkerkant werd opengescheurd. In de personenauto zaten twee heeren uit Haarlem en twee kinderen uit IJmui- den-Oost Een der heeren kreeg een her senschudding Hii is in het St. Anthonius- ziekenhuis ter verpleging opgenomen. Ook de andere heer. die oogensehijnlijk geen letsel had opgeloopen. Is daar ter obser vatie opgenomen De kinderen werden slechts licht gewond. Na ter plaatse te zijn verbonden, zijn zij naar huis gebracht. Van de inzittenden van de autobus, die op weg was naar Katwijk, werd niemand ge. wond. Het ongeluk is te wliten aan het feit. dat de bestuurder van de personenauto ver zuimde de autobus den voorrang te ver- leenen. GEHEIAIE ZENDER „DE NACHTEGAAL". Naar gemeld, is op 6 Febr. in een boer derij te Diepenheim. de in den Achterhoek van Gelderland zoo populair geworden ge heime zender „De Nachtegaal" in beslag genomen. Doch gistermorgen was deze weer op het appèl en liet zooals voorheen zijn geiuid weer hooren. De omroeper maakte bekend, dat in beslag waren genomen voor ruim zes honderd gulden aan instrumen ten. doch hij was van plan om voort te blijven gaan. Bovendien deelde hij mede, aat hij een versterkte zender aan het bou wen was. Het adres van „de Nachtegaal" was even als de andere in Hengelo (O.) Weverij verwoest. Gisterochtend heeft een felle brand de weverij van de N.V. Textielfabriek v.h. J. Verest. gelegen aan de Markkade te Breda, geheel verwoest. De brand brak omstreeks elf uur in den ochtend door tot nu toe on bekende oorzaak uit. Toen de brandweer, die spoedig nadat zij gewaarschuwd was, ter plaatse verscheen, het blusschingswerk aanving, stónd reeds vast, dat van het fa brieksgebouw zelf niets te redden zou zijn. Aangewakkerd door den feilen wind gre pen de vlammen snel om zich heen. In het gebouw, dat het eigendom was van de N.V. „Albouw", waren ongeveer veertig weertoe- stellen opgesteld. De brandweer tastte met zestien stralen het vuur aan, waarbij zij het grootste gedeelte van haar kracht moest geven om de belendende perceelen, eveneens toebehoorende aan de N.V. „Ai- bouw" en de op de aangrenzende terreinen liggende voorraden hout, te behouden. Te vens dreigde het vuur over te slaan naai de opslagplaats van kunstmeststoffen van de firma Sol. De brandweer slaagde er evenwel in het vuur tot de weverij te be perken. De aangrenzende gebouwen kregen weliswaar brand- en vooral veel water schade, doch konden worden behouden. Na ruim een uur werken was de brandweer het vuur meester en bestond geen vrees meer voor verdere uitbreiding. Van de we verij zelf is niets blijven staan. Het ge- heele gebouw is verwoest, zoodat het bedrijf voorloopig niet kan worden hervat. De schade is zeer aanzienlijk dóch wordt door verzekering gedekt. VROUW STAK [HAAR MAN MET EEN DOLKMES. In de Bergschelaan te Rotterdam heeft zich een klein echtelijk drama afgespeeld. Sedert eenigen tijd woont daar een 43- jarige koopman, die uit Den Haag afkom stig is. Zijn vrouw is echter in Den Haag blijven wonen en herhaalde malen heeft zij al. zij het tevergeefs, getracht, haar man te bewegen weer in de echtelijke woning teruiz te keeren Vrijdagavond was zij op nieuw naar Rotterdam gereisd Haar man was echter niet op het adres aan de Bergsohelaan. Zij heeft hem toen bulten staan opwachten. Omstreeks half twee is de echtgenoot thuis gekomen. Tusschen het echtpaar ontstond de zooveelste twist en daarbij heeft de vrouw plotseling een dolkmes uit haar tasch te voorschijn gehaald. Zij bracht haar man een paar steken toe in het hoofd en in den rug Nadat dr. Karo hem voorloopig had behandeld, is de man in het ziekenhuis aan den Bergweg opgenomen. De vrouw is aan gehouden en opgesloten. BUITENLANDSCH GEMENGD. ORKAAN IN CALIFORNIË. Een orkaan, die sedert 17 dagen in Cali- fornlë woedde, heeft zestien dooden ge- eisciht. Meer dan 2000 mensehen zijn dak loos. MIJNONGEVAL. In een steenkolenmijn in Wyoming (V. St.) heeft zidh een gasontploffing voorgedaan, waarbij vijf personen om het leven zijn gekomen. De aangerichte schade is vrij aanzienlijk. EEN AUTOWEG ONDER HET KANAAL Een jong Fransch ingenieur. André Bas- devant, heeft volgens de „Petit Parisien" plannen ontworpen voor een autoweg onder het Kanaal, welke in twee jaar aangelegd zou kunnen worden. Deze autoweg zou gelijk worden aan de route, die uitgedacht was voor een spoorlijn. Een daling van 1 op 20 ten Oosten van Folkestone zou de automobilisten 360 voet diep in de kalkzandsteen van de Kanaal bedding voeren. Tot aan het midden van het Kanaal zou de weg langzaam stijgen tot een diepte van 294 voet, om dan weer iets dieper te gaan naar de kust van San gatte, ten Westen- van Calais, waar hij lang zaam. met een glooiing van 1 op 50. naar de oppervlakte zou terugkeeren. De muren van den tunnel' zullen circa 68 centimeter dik moeten zijn. De touw zal volgens Basdevant weinig moeilijkheden opleveren. De kalksteen is veel gemakkelijker te bewerken dan het graniet van den Simplonturunel. Wel zal de ventilatie nog eendge moeilijkheden met zich meebrengen. De kosten worden geraamd op tien mil- lioen pond sterling. Het denkbeeld is ge opperd dit bedrag aan belde zijden van het Kanaal bijeen te brengen en de onder houdskosten goed te maken met de pas sagegelden. NIEUWS UIT HET KAMP VAN PAPANIN. De bijzondere correspondent van het telegraafagentoehap der sovjet unie a. b. van de .Taimyr" heeft op Zaterdag om lü uur 's avonds draadloos medegedeeld, zoo juist lichtsignalen te hebben gewisseld met de mannen van Papanin, Naar met Kreukel aas afgesproken werd op 10 uur begonnen met het geven van lichtsignalen in de richting van het kamp. Van het kamp uit werd met. verscheidene magn-esiumlichtstralen geantwoord. De schijn der magnesiumstralen was ten noordwesten van de Taimyr duidelijk zicht baar. De toestand van het ijs veroorlooft voor. loopig niet gebruik te maken van vlieg tuigen. Den geheelen dag heeft de Taimyr gevaren door ijs van vele jaren De wind aas N.W.. de temperatuur be droeg 22 graden beneden het vriespunt, terwijl de zee ter plaatse ongeveer 200 M. diep is. De stemming aan boord is uitstekend, hoewel de geheele bemanning zeer ver moeid is. Men is voornemens de ijsschots dicht te benaderen. Binnen 2 dagen uiterlijk rekent men op berging van Papanin cs. VEERBOOT OMGESLAGEN. Uit Sydney wordt gemeld, dat tn de haven aldaar een veerboot waarop zich 150 personen bevonden, is omgeslagen en ge zonken. Er zijn zes lijken geborgen Het aantal nog vermiste passagiers wordt od 9 tot 15 geschat. Het is waarschijnlijk, dat ook deze personen zün verdronken. BRAND OP VLIEGVELD. Op het vliegveld der nationale garde te Stout-field IV. St.) is brand uitgebroken in een vliegtuighangar. Drie toestellen wer den een prooi der vlammen, en de aange richte schade wordt geraamd op 100.000 dollar. HEDEN. Jeruël: Bidstond te 8'/j uur nam. Leger des Hells: Samenkomsten te 2.30 ea 8 uur nam. Rehoboth: Chr. Hlst. Vrouwengroep. Spr mevr. v. Amstel en prof. de Zwaan. 8 uur han] Oegstgeest (w. de Zwygerkerk)gpr mej. dr. Brulnlng over „De vrouw in den Bij. bel", 8.15 uur nam. Dinsdag. Hoogl. Kerkgracht 46: Spr. de heer Dronken, 8 uur nam. Jeruël: Bijbelbespreking te 8 uur nam. if. Rijn 19: Ledenverg. Mij. voor Toonkunst 8 uur nam. Morschweg 59: Stadsevangelisatie te 8 u. nam. Rapenburg 33: Nederlandschc Zuid-Afrikaan, schc Ver., afd. Leiden. Lezing van mr. p. j Idenburg. 8 1/4 uur nam. Stadszaal: Uitvoering van O.G.A.V. 73/4 uur nam. DE STORM IN DE VER. STATEN. De dijken van de San Joaquin in Cali- fomië zijn bezweken, waardoor duizenden hectaren grond onder water staan. Een dorp werd geheel door de bewoners ont ruimd. In de streek van San José zijn der tigduizend vruchtboomen ontworteld. Het treinverkeer tusschen Portland en San Francisco is gestaakt, wegens den zwaren sneeuwval. Op sommige plaatsen ligt de sneeuw drie meter hoog. Ongeval in staatsmijn Maurits. Drie gewonden bij ontsporing van een treintje. Zaterdagavond is in den staatsmijn Maurits te Geleen een wagon van een personentreintje ontspoord. Van de vier arbeiders, die zich hierin bevonden, werden er twee ernstig gewond, namelijk T uit BroekSittard en L. uit Bumde. De eerste kreeg inwendige kneuzingen en is naar het ziekenhuis te Sittard vervoerd. L. is met een schedelbreuk in zorgwekkendën toe stand naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht. Een derde arbeider liep eveneens verwondingen op, maar van minder ernstigen aard. Na te zijn verbon den. kon hij naar huis worden vervoerd. Clinge Doorenbos DAGELIJKS. Lakenhal: Leidsche Kunstvereeniging. Ten toonstelling van carlcaturen door Com. Veth, DIVERSEN: 's Dinsdags, Mare 13: Medisch Opvoedkundig Bureau. 9'/i11 uur voorm. 's Woensdags: Inst. v. Praeventieve Genees kunde. Consultatiebur. v. Alcoholisten. 8 u. nam. 's DonderdagsInst. voor Praeventieve Ge neeskunde (1ste Binnenvestgr. 22). Inenting tegen diphterie» 3>/s uur 's middags precies. 's Vrtfdags: Inst. v. Praeventieve Genees kunde. Consultatiebureau v. Beroepskeuze. 4—5 uur nam. BIOSCOPEN: Luxor-Theater. Stationsweg: 8 uur nam.: ,De modelechtgenoot". Woensdag-, Donderdag- en Zaterdagmiddag 2 uur, Zondag van 27 uur doorl. voorstelling en 8 uur nam. Trianon-Theater, Breestraat 31. 8 uur nam, Woensdag- en Zaterdagnamiddag 2 uur „Het leven van Emile Zola". Zondag van 2-7 uur doorloopende voorstelling. Lido-Theater, Steenstraat 39: 8.15 uur nam: „Men gaf hem een geweer". Woensdag- en Zaterdagnam. 2.30 uur. Zon- dag doorL voorstelling 27 uur en 8.15 uur. Casino-Theater. Hoogewoerd 49: 8 uur nam, „De familie van mijn vrouw". Zondag van 4 tot 7 en van 8 tot 11 uur. Woensdag en Zaterdagnam. te 21/2 uur. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Zaterdag 12 t/m. Vrijdag 18 Febr. a.s. waargenomen door de apotheken: M. Boekwijt. Breestraat 74, tel. 552. en J. Doe- dens, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 274. De apotheek Hooigracht 48 is dag en nacht geopend voor leden v. h. ziekenfonds „TotHuip der Menschheid", echter van nam. 8 uur tot voorm. 8 uur alleen voor spoedrecepten. Te land en ter zee, maar ook in de lucht, Steunt het: Postgiro 287177 Den Haag, ten name van de Vereeniging voor Nationale Veiligheid. 6113 (lngez. Med.) houden en bekende zioh een en ander te hebben toegeëigend. Zij werd door de poli tie gebracht naar de ouderlijke woning in Rijpwetering, terwijl de door haar wegge nomen goederen in beslag werden geno men. Te water. Gistermiddag raakte op den Sloterweg de bestuurder van een auto, afkomstig uit Den Haag, door het dippen der wielen de macht over het stuur kwijt, met het ge volg dat de auto de wegsloot inreed. I* chauffeur en de andere Inzittenden, twee dames en een heer, slaagden er spoedigin, uit de auto te komen. Een der dames hafl door de scherven van een gebroken ru» een zoodanige snijwond in het gelaat dc* komen, dat- geneeskundige hulp moes* worden ingeroepen. De auto werd met ta kels weder op den kant getrokken en blees nog berijdbaar te zijn, zoodat de autjmj! bilisten, na een paar uur oponthoud, reis naar Den Haag voortzetten. 6148 (lngez. Med.) DE JUISTE SCHRIJFWIJZE VAN PLAATSNAMEN. OUDE MOLEN TE MILLINGEN AFGEBRAND. Tijdens een kort doch hevig onweer is in den nacht van Za erdaz od Zondag de bliksem ingeslagen in de bekende oude molen te Kekerdom in Gelderland Er ontstond brand en de molen die oen sieraad van de streek was. werd geheel vernield. De familie Huls. die den molen bewoonde, kon zich tfidig in veiligheid stellen. Verzekering dekt de schade. Moeilijkheden in verband met de wet van 1870. Gelijk onlangs vermeld, heeft de regee ring besloten, dat de namen van plaatsen in ons land gespeld dienen te worden vol gens de schrijfwijze aangegeven in de door het Kon. Aardrijkskundig Genootschap sa mengestelde lijst van aardrijkskundige na men van Nederland, welke aan weten schappelijke eischen voldoet. De kwestie heeft, gelijk bekend, reeds veel stof doen opwaaien. Nadat wij van het besluit der regeering kennis hadden genomen, hebben wij on middellijk volgens de hierboven genoemde lijst geschreven Alfen a. d. Rijn, Wad dingsveen en Rijnzaterwoude. Het is ons echter gebleken, dat de gemeenten Alphen Waddinxveen nog steeds „Alphen" en „Waddinxveen" schrijven en geen beslis sing nemen tot een eventueele wijziging ten deze, zoolang zij niet door de regeering i officieel van haar besluit in kennis zijn gesteld. Dit heeft ons doen besluiten we derom „Alphen" en „Waddinxveen" te schrijven, zoolang de gemeentebesturen dier plaatsen dat zelf ook doen. Gelijk bekend zegt de wet van 1 Juli 1870, die nog steeds van kracht is, dat de juiste schrijfwijze Alphen en Waddinx veen is. Met Rijnzaterwoude ls het een ander geval. Daar schrijft het gemeentebestuur reeds sinds 1920 den naam met z inplaats van s, zoodat ook wij Rijnzaterwoude met z behouden. Volgens bovengenoemde lijst is er geen sprake van een gemeente „Oegstgeest", doch van „Oestgeest", dus zonder g. Het gemeentebestuur van Oegstgeest heeft eveneens geen officieele mededeellng ontvangen en dus evenmin een beslissing genomen. Zoolang het gemeentebestuur dus officieel „Oegstgeest" blijft schrijven, zullen ook wij dat doen. HAARLEMMERMEER. Oneerlijke dienstbode. Mevr. N ..wonende aan den Venneperweg in Haarlemmermeer, miste herhaaldelijk goederen en kon maar niet begrijpen waar deze gebleven waren Ten slotte viel de verdenking op haar 18-j. dienstbode, die gistermorgen door de politie werd aange- HILLEGOM. Gistermorgen is een auto op de tram rails in de Hoofdstraat geslipt en tegej een andere auto gebotst. Beide wagens aja daardoor eenlgszins beschadigd. Gistermiddag is een kind in de Hoow' straat te dicht bij den trottoir-band gear- men en toen aangereden door een auw. welke scherp rechts hield. Het kind we™ licht verwond, is door E. H. B. O. geholpe en daarna per auto naar huis vervoera- KATWIJK. Raadsagenda. De raad komt Woensdag 16 Febr. avonds te half 8 in openbare vergaderms bijeen. M. 1. Vaststellen van de notulen der vers dering van 29 Dec. 1937; 2. Mededeel van ingekomen stukken; 3. Onderzoek u geloofsbrief en toelating van J. ®oeï.m. raadslid; 4. Benoeming van leden der w missies van Toezicht op de Semeenjeai Bewaarscholen; 5. Wijziging der vero nLngen betreffende de raadscommissie^ Wijziging der huurovereenkomst voor woning Duinstraat 26; 7. Voorstel tot verhuren van eenige perceelen lano. Voorstel om een crediet beschikbaar stellen voor het ontwerpen van Pj» voor een berghas*nkom9. Praeadvie- betrekking tot de keurloonen. enz'B1jj. Praeadvies op het verzoek van de com sie van Beheer der Hervormde Scholen 2-2

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 6