IEMAND GEZOCHT ENGLISH DAGBLADRECLAME Telefoon in 1944 of 1945 volledig geautomatiseerd Aannemers - Bouwondernemers LEIDSCK DAGBLAD Derde Blad Woensdag 26 Januari 193B Gouden jubileum te Oegstgeest EXECUTIE W. KURRELS Begrooting der Posterijen RECHTZAKEN LAND- EN TUINBOUW Zilveren jubileum te Oude-Wetering Burgermeisje Haroems Weekreclame Hierbij deelen wij U mede, dat de prijzen van het grint wegens stijging der baggerprijzen belangrijk zijn verhoogd. Het universeele reclame-middel DE COMMISSIE VAN CONTROLE GENEESMIDDELEN EN GENEESWIIZEN FRY's Taal Inst. Van den heer Jac. Hoogervorst. De heer Jae. Hoogervorst. A.s. Zaterdag 29 Januari hoopt de heer Jac. Hoogervorst den dag te herdenken waarop hij vóór 50 jaren werd benoemd tot organist van de St. Willibrord parochie te Oegstgeest. Dit is wel een bijzonder jubileum, te meer als men weet dat de heer Hoogervorst deze functie, met uitzondering van een enkel voorgekomen ziektegeval, heeft ver vuld met een uiterst nauwgezette plichts betrachting. Hij heeft in die jaren meer malen familiefeesten e.a. niet bijgewoond, eenvoudig omdat hij het zijn plicht achtte, de vele godsdienstoefeningen, van welken aard deze ook waren, bij te wonen achter het door hem zoo geliefde klavier. Aan de bespeling van het kerkorgel ln die parochie zijn ook de eischen van be kwaamheid in die jaren in niet geringe mate gestegen. De heer Hoogervorst heeft ook in dit opzicht niet teleurgesteld en zich weten aan te passen op inderdaad wonderlijke wijze. Ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum werd de wensch uitge sproken dat hem het voorrecht moge ge schonken worden een meer modern kerk orgel te bespelen. Deze wensch is in vervul ling gekomen. Het bestaande orgel is, zij het nog niet geheel, toch bijna geheel ver nieuwd. Maar niet alleen op kerkelijk gebied heeft de heer Hoogervorst zich verdienste lijk gemaakt. Tal van vereenigingen heb ben bij jaarfeesten of uitvoeringen van zijn altijd belanglooze medewerking mogen prófiteeren, hetgeen steeds op hoogen prijs werd gesteld. Daar de Zaterdag voor de herdenking minder geschikt uitkomt, zal toch zeker van Oegstgeest en andere plaatsen, den bijna 70-jarigen jubilaris in zijn woning in de Dorpsstraat, naar verwacht mag wor den, een felicitatiebezoek worden gebracht. Experimenteele televisie-uitzendingen in voorbereiding. Verschenen is de Memorie van Antwoord aan de Eerste Kamer inzake de begrooting der Posterijen. Wij lezen o.a.: Bij voortduring wordt nagegaan, op welke punten in het bedrijf verbeteringen kunnen worden aangebracht. Zoo is de duur der wachttijden voor de loketten op de groo- tere kantoren aan regelmatige controle on derwonen. Waar noodig, wordt de loket- bezétting verbeterd. Maatregelen ter verbetering zullen niet uitblijven, ingeval mocht blijken, dat op een kantoor de loketbediening niet aan de gestelde eischen voldoet. Met betrekking tot den wensch om de automatiseering van de telefoon te ver snellen, wordt opgemerkt, dat bij de auto matiseering van de telefoon ten plattelande steeds voor oogen heeft gestaan en nog staat de groote beteekenis. welke de verwe zenlijking van dit plan in het bijzonder ook voor het platteland heeft. Aan de uitvoe ring wordt in zoo snel mogelijk tempo ge werkt. De volledige totstandkoming der auto matiseering mag, bijzondere omstan digheden voorbehouden, tegen 1944 of 1945 worden tegemoet gezien. Er zijn overwegende bezwaren het tempo in die mate op te voeren, dat de automatisee ring in een korter tijdsverloop gereed komt. Bij overweging van de vraag of bij de in voering van de nieuwe postzegelautomaten niet in grootere mate rekening had kunnen zijn gehouden met de betrekkelijk kort daarna ingevoerde wijziging van het brief posttarief, mag niet uit het oog worden ver loren, dat aan de algemeene ingebruikstel ling van deze automaten eenige jaren van proefneming en voorbereiding zijn vooraf gegaan, aleer een voor de Nederlandsche munten goed bruikbaar toestel van Neder- landsch maaksel kon worden verkregen. De automaten moesten derhalve worden inge richt naar het indertijd geldende post- tarief. Bij de voorbereiding is echter rekening gehouden met mogelijke tariefswijzigingen. Door een eenvoudig verandering kunnen de automaten bruikbaar worden gemaakt voor de afgifte van zegels v. andere waarde. Deze Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. De slachtveemarkt sloot de vorige week ln het algemeen traag, met moeilik of niet ge heel prijshoudende noteeringen en de verkoo- pers begonnen deze week met iets minder aan te bieden op de Amsterdamsche en Rotterdam- sche markten, waardoor de pryzen zich iets vaster zetten. De handel bleef evenwel aan den tragen kant. Dinsdag waren de aanvoeren over de geheele linie weer tamelijk ruim en zakte de markt weer wat terug. Te Rotterdam bleef zelfs nog een gedeelte onverkocht. Het blijkt dat er ruim voldoende slachtvee op de stallen voorradig is en nu het winterseizoen zoover gevorderd is. is het vrijwel uitgesloten, dat de prijzen voorloopig weer zul len oploopen. Vooral nu er zeer waarschijnlijk een grooter contingent bevroren rundvleesch wordt ingevoerd. De vleeschproducenten hier te lande moeten het magere vee steeds veel te duur koopen in verhouding tot de slachtveeprijzen en alzoo is het bedryf voor de mesters al eenige jaren achtereen zeer slecht. De kooplust voor mager gustevee is dan ook de laatste weken weer zeer flauw. Dit neemt niet weg, dat de prijzen hoog blijven. Momen teel doet een goede slachtkoe weinig meer dan een goedsoortige gustekoe. Ook voor het melk vee is minder belangstelling. Wit de handel zich hiervoor weer wat ontwikkelen, dan zal er eerst van beide soorten f. 50—60 per stuk af moeten. Intusschen is er reeds eenige neiging tot dalen de prijzen. Niet onmogelijk zullen er in de komende maand wat grootere aanvoeren komen en daardoor wat teruggang in de prijzen. Ook den veeweiders zal zulks welkom zijn, verandering van de automaten voor 6 cts.- zegels zal geleidelijk naar behoefte ge schieden. Met betrekking tot de door eenige leden ter sprake gebrachte circulaire d.d. 23 Oct. 1936 inzake radio-distributie, wordt het volgende opgemerkt: Voorzoover tot dusver in de practijk een enkele maal bleek, dat de tekst dezer cir culaire tot misverstanden bij Radiodlstri- buanten aanleiding gaf. is daaromtrent steeds een nadere toelichting gegeven in dien zin, dat de circulaire uitsluitend be trekking heeft op het vorderen van vergoe dingen voor het gebruik van voor den openbaren dienst bestemden gemeente grond of voor den openbaren dienst be stemde gemeente-eigendommen. De ge meenten zijn uiteraard eveneens bevoegd billijke vergoedingen te vorderen voor het gebruik van gemeente-eigendommen, die een privaatrechtelijke bestemming hebben. De omroepvereenigingen hebben tot taak de samenstelling der programma's en zijn binnen de wettelijke grenzen in dezen autonoom. Wat betreft den aandrang van enkele leden om de politiek uit de radio te weren, zij er de aandacht op gevestigd, dat van het Radioreglement 1930 mededeelin- gen van politieken aard voor uitzendingen zijn toegestaan, mits deze mededeelingen niet anders inhouden dan een stellige uit eenzetting of toelichting van politieke be ginselen. Aan dit voorschrift wordt door de radio-omroep controlecommissie met groote gestrengheid de hand gehouden. Wat de televisie betreft, merkt de minister nog op, dat de betreffende commissie juist dezer dagen aan hem voorstellen heeft gedaan om met de instanties, die daarvoor volgens de wet telijke regelingen zijn aangewezen, t.w. de omroepvereenigingen en de N.V. Ne- derl. Omroep - Zender - Maatschappij (Nozema), de organisatie van experi menteele televisie-uitzendingen voor te bereiden. De omroeporganisaties hebben er prijs op gesteld reeds gedurende de periode van het experiment met de verzorging der pro gramma's te worden belast en in de hieruit voortvloeiende kosten zelf te voorzien. De bedoeling van het experiment is om aan de televisiecommissie de gelegenheid te bieden onder meer het vraagstuk van de financie ring van mogelijke regelmatige televisie uitzendingen onder de oogen te zien en haar het noodige materiaal te verschaffen om met kennis van zaken de vraag te beoor- öeelen, welke geldmiddelen in de toekomst eventueel benoodjgd zuilen zijn en op welke wijze daarin ware te voorzien. HAAGSCHE POLITIERECHTER. H. J. K. uit Stompwijk, had tijdens een vechtpartij, één van de vechtenden aan zijn beenen getrokken met het resultaat dat het slachtoffer was gevallen. Wegens mishandeling stond K. terecht. Doch verdachte zei, dat hij niet mishan deld had, alleen had hij het slachtoffer bij de beenen gegrepen. De officier vroeg vrijspraak, hetgeen hij niet gaarne zeide te doen, omdat K. niet zoo heel gunstig bekend staat. De politierechter sprak verdachte vrij. De tweede vechtersbaas. In Zoeterwoude had J, G. B. deelgeno men aan een vechtpartij waarbij hij zich aan mishandeling schuldig maakte. Volgens getuigenverklaringen had B. ge schopt, maar de verdachte kon zich niet precies herinneren wat hij gedaan had tij dens de worsteling. De officier vond het een gemeene streek van verdachte, en vroeg f. 20 boete subs. 20 dagen hechtenis. De politierechter was het met die opvat ting eens, en veroordeelde tot f. 5 boete, omdat hij ook nog de civiele vordering van f. 32.50 zal moeten betalen. want we vernemen nu reeds, dat vele anders het weidebedrijf aanzienlijk moeten inkrimpen. De vette kalverenmarkt was begin dezer week redelijk goed en vast ln prijs. Nuchtere kal veren waren echter bij ruimere aanbiedingen over de geheele linie wat dalende. In het woivee was voor de goede kwaliteiten voor export een vrij goeden en flink pryshou- aenden handel. De mindere soorten waren flauw. De varkensmarkt bleef flauw gestemd voor de vette soorten. Goede vleeschvarkens werden redelijk geplaatst. De kwestie van den stoel. J. J. V. uit Stompwijk had van Veen uit Zoeterwoude mishandeld. Daar was een kwestie over een stoel tijdens een dansavond in Zoeterwoude weg gehaald, de aanleiding toe. De verklaringen van mishandelde en ver dachte klopten niet heelemaal maar de officier vond in ieder geval voldoende be wijs, om tegen hem f. 15 boets subs. 15 da gen hechtenis te vragen. De politierechter hield echter met de omstandigheden rekening, en legde f. 6 boete subs. 12 dagen heohtenis op. DE MOORD IN DE OLEANDERSTRAAT TE ROTTERDAM. De Rotterdamsche rechtbank deed gis termiddag uitspraak in de zaak tegen den 46-jarigen schilder J. V., wonende te Rot terdam, thans gedetineerd, die er van ver dacht werd, den melkslijter P. J. van B.. v/onende in de Oleanderstraat, op 6 Juli J.l. te hebben vermoord. De rechtbank achtte moord bewezen en motiveerde dit met de bewering, dat V. na kalm overleg en rijp beraad immers hij had eenige uren van tevoren een mes ge- koche en een half uur voor zijn misdaad B. met den dood bedreigd tot zijn af schuwelijke daad is overgegaan. Rekening houdende met den psychischen toestand van den verdachte veroordeelde de rechtbank hem tot een gevangenisstraf voor den tijd van tien jaar, door te bren gen in een bijzondere strafgevangenis en na afloop van dezen straftijd ter beschik king stelling van de regeering. De eisch was twaalf Jaar wegens dood slag. OHR. BOEREN- EN TUINDERSBOND. Hollandsch-Brabantsche afdceling. Gisteren werd in „Amicitia" te 'sGra- venhage de jaariijksche algemeene verga dering gehouden van de Hollandsch-Bra bantsche afdeellng van den Chr. Boeren- en Tuindersbond, die zeer druk bezocht was. De vergadering werd gistermorgen door den voorzlter, den heer Jac. Biemond, van Blelswijk. geopend met het. doen zingen van Ps. 89 1. gebed en het lezen van Ps. 111. Hierna bracht de secretaris-penning meester. de heer Joh. Verkuyl. van Heem stede. zlin jaarverslag uit. We ontleenen daaraan, dat de afdeeling thans 86 plaat selijke afdeelingen heeft met 3683 leden. De afdeeling heeft een Akkerbouw-, een Sierteelt-, een Tuinbouw-, een Veehouderij, en een Hagelverzekeringscommissie en is in verschillende organisaties vertegenwoor. digd. Het financieel verslag sluit met een eindcijfer van f. 12.195.08 en een nadeelig saldo van f. 544 93. Het verslag werd onder dankzegging goedgekeurd. De begrooting werd vastgesteld met een eindcijfer van f. 13.575. De aftredende le den van het hoofdbestuur, de heeren B. Havenaar, te Berkel en C. v. d. Heuvel, te Den Haag, lid der Tweede Kamer, werden met groote meerderheid herkozen. Evenzoo de aftredende leden van het da»elij:ksch bestuur der afdeeling. de heeren C. v. d. Heuvel en J. Wagenaar Czn. te St. Pancras. Naar aanleiding van een ingekomen be zwaarschrift van de afd. Noord-Holland- Zuid over het niet gehoord zijn van de af deelingen door het dag. bestuur, bij de samenstelling van de paehtkamers, gaf de voorzitter een uiteenzetting van het ver loop van zaken, waarmede de afdeeling accoord ging. Naar aanleiding van een vraag over de wettelijke werkloosheids verzekering. ingezonden door Leimulden, af. de heer C. v. d. Heuvel een nadere uiteenzetting, mede over een vraagpunt van de afdeeling Klundert inzake de positie dor kleine boeren. Hierna richtte mr. w Rip. secretaris van het hoofdbestuur van den Chr. Boeren- en Tuindersbond, tot de vergadering een vriendelijk woord. Namens de afdeeling Zuid-Hol'land van den Chr Jonge Boeren, en Tuindersbond sprak de voorzitter, de heer C. Vink, hoofd der Chr. Landbouwschool te Ottoland, een enkel woord. Dc middagvergadering. Om 2 uur ving de middagvergadering aan, die gesplitst werd in een afzonderlijke bijeenkomst voor de akkerbouwers en vee houders en een voor de tuinders. In eerstgenoemde vergadering heeft de heel" ir. D. Louwes, regeeringscommissaris, gesproken over den toestand in de bedrij ven. waarna er gelegenheid was tot het stellen van vragen, die de heer Louwes zoo uitvoerig mogelilk heeft beantwoord. hl de vergadering van de tuinders trad als spreker op het. Tweede Kamerlid, de heer Chr. v. d. Heuvel, vice-voorzitter van den Bond. De vragen, die in deze bijeen komst werden behandeld, vonden beant woording bij den heer T. Borst, van Veur, lid van de Ned. Groenten, en frultcentraüe Om kwart over vier ving weer een ple naire vergadering aan, waarin allen zich vereenlgden om te luisteren naar een op wekkend woord van meer geestelijken aard, dat gesproken werd door ds. J. Fokkema, Ned. Herv. predikant te Delft. VOOR DONDERDAG 27 JANUARI. Hilversum I, 1875 M. en 415.5 M. AVRO.- uitzending 8.00 Gr.muz. 10.00 Morgenwij ding 10.15 Gr.muz. 10.30 Het Omroeporkest 11.00 Knipcursus 11.30 Omroeporkest en solist 12.30 Kovacs Lajos' orkest 1.00 Zuid- Af rikaansch progr. 1.20 Vervolg concert 2.00 Voor de vrouw 2.30 Pianovoordracht 3.00 Knipcursus 3.45 Gr.muz. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden 4.30 Orgelspel 4.50 Voor de kinderen 5.30 Aeolianorkest 0.30 Sportpraatje 7.00 Voor de kinderen 7.05 AVRO.-Dansorkest 7.30 Engelsche les 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen 8.15 Om roeporkest en soliste 9.00 Radiotooneel 10.00 Solistenconcert 11.00 Berichten ANP. - Hierna: AVRO.-Dansorkest 11.4012.00 Gr.muz. Hilversum II, 301.5 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00—12.00 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gr.muz. 10.15 Morgen dienst 10.45 Gr.muz. 11.30 Godsdienstig halfuur 12.00 Berichten 12.15 KRO.-orkest en Gr.muz. 2.00 Handwerkcursus 3.00 Vrou- wenhalfuür 3.30 Gr.muz. 3.45 Bijbellezing 4.45 Handenarbeid voor de jeugd 5.15 Haar- lemsch pianokwartet 6.25 Gr.muz. 7.00 Van den heer J. N. Los als diaken. De heer J. N. Los. Vrijdag a-s. herdenkt de heer J. N. Los te Oudewetering zijn zilveren jubileum als diaken der Ned. Herv. Gem, te Oude- en Nieuwewetering. De heer Los is reeds 18 jaar Raadslid van de gemeente Alkemade en gedurende 17 jaar wijdde hij zijn krachten, eerst ah secretaris, dan als voorzitter aan het Bur gerlijk Armbestuur dier gemeente. De heer Los is een zeer bekende figuur; het zal hem zeker niet aan belangstelling ontbre< ken! Berichten 7.15 Journalistiek weekoverzicht 7.45 Reportage 8.00 Berichten ANP. Herhaling SOS.-Berichten 8.15 NCRV.-orkest en solist 9.00 „De dienst der Chr. Gemeente aan het Oosten"", causerie 9.30 Vervolg concert. (Oe 10.00 Berichten ANP.) 10.45 Gymnastiekles- 11.0012.00 Gr.muz. Na afloop: Schriftlezing. Droitwich, 1500 M. 11.25—11.45 Gr.muz. - 12.05 Alfred van Dam's orkest 12.50 Radio tooneel 1.20 Gr.muz. 1.50—2.20 Orpheus- Trio 3.103.30 Dansmuz. (gr.pl.) 3.35 Ste delijk orkest Bournemouth en solist 5.05 Pae- dagogische causerie 5.20 Eddie Carroll en zijn band 6.20 Berichten 6.40 Causerie over Ca nada 7.00 Het Jacques strijkorkest 7.50 Big Bill Campbell's Band en solisten 8.50 „The constitution of the „League", causerie 9.20 Berichten 9.40 Orgelconcert 10.20 Kerk dienst 10.40 BBC.-Theater-orkest en soliste - 11.35 Jack Chapman's Band 11.50—12.20 Dansmuz. (gr.pl.). Radio Paris, 1648 M. 7.50, 8.55. 10.40 en 11.20 Gr.muz. 12.40 Cantrelle-orkest en zang 3.05 Planovoordracht 3.20 Gr.muz. 420 Zang 5.20 Radiotooneel 8.35 Duettencon- cert 8.50 Uitzending uit het Thé&tre National de l'Opéra-Comique. Keulen, 456 M. 5.50 Dresdens orkest - 7.50 Gr.muz. 9.20 Volksliederenconcert 1120 Kurhessisch Landesorkest 1.35 Solistencon cert 3.20 Omroepsextet en solisten 4.25 Solistenconcert 6.30 Gr.muz. 8.20 Radio tooneel 9.55—11.20 Kurt Rehfeld's orkest, balalaika-orkest, de Stuttgarter Volksmuziek en solisten. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gr- muziek 12.50 Cabaret 1.00 Omroepsalon- orkest 1.30 Omroepdansorkest 1.50 Caba ret 2.00—2.20 Gr.muz. 5.20 Omroepsalon- orkest en gr.muz. 6.50 en 7.23 Gr.muz. 820 Gevarieerd progr. 10.30—11.20 Omroepdans orkest 484 M.: 12.20 Gr.muz. 12.50 Omroep orkest 1.30 Omroepsalonorkest 1.50—220 Gr.muz. 5.20 Gr.muz. 6.35 Omroepsalon orkest 7.35 Gr.muz. 8.20 Omroep.sympho- nie-orkest, Omroepkoor en solisten. Hierna tot 11.20 Gr.muz. Duitschlandsendcr, 1571 M. 7.20 Declama tie 7.35 Het Omroeporkest en solist 820 Sportreportage 8.35 Vervolg concert 920 Berichten 9.35 Uit Londen: Ambrose en ïïja Band 10.05 Weerbericht 10.2011.20 Gra- mofoonmuzlek. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EM I DE R.O.V. RADIO-CENTRALE. J Donderdag 27 Januari. lste Programma: lederen dag van 8—24 uur! Avro, Vara, enz. t 2de Programma: lederen dag van 8—24 uur. Kro. Ncrv, enz. 3de Programma: 8.00 Keulen 10.35 P&ruS R. 12.05 Radio P.T.T. Nord 12.20 Parys R- 13 20 Brussel VI. 14.20 Radio P.T.T, Nord 15.05 Parijs R. 15.20 Keulen 16.20 PwiJS R. 16.35 Keulen 17.20 Brussel VI. l®-5" Keulen 20.20 Barie, Rome. 4de Programma: 8.00 Brussel VI. 9.20 di versen 10.35 London Reg. 12.05 Drou- wich 14.20 London Reg. 15.10 DroitwicDi Wijzigingen voorbehouden. Gevraagd tegen 15 Februari, een net om behulpzaam te zijn ln de huishouding. Niet onder de twintig jaar. Van g. get. voorz. Brieven Bur. van dit Blad onder no. 5155. 1 ONS THEE GRATIS na aankoop van f. 1.25 Kruide nierswaren, waarbij Vs pond thee (uitgezonderd suiker en margarine). 5154 SPECIAAL ADRES VOOR RIJSTTAFEL-INGREDIËNTEN Gemalen Cocos, 5 pond 75 ct. Geversstraat no. 81 - Tel. 1991 Stationsweg no. 3 - Tel. 3655 Nieuwe Rijn 4748 - Tel. 1399 Voor een reeds ingevoerd Dagblad wordt te Leiden die den Straatverkoop op zich kan nemen. Brieven met uit voerige imlichtirJgen Bur. van dit Blad1 onder no. 4754a. 4891a DE GRINTHANDELAREN LEIDEN EN OMSTR. piiiiiiiiiiiiiilllililillilliiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilliliiillliliiji Deurwaarder J. C. G. 'a-GRA- VENDIJK, te Leiden, zal op Vrijdag 28 Januari 1938, v.m. 10 uur, aan de Lange Vrouwen- steeg no. 11, aldaar, ten laste van C. A. ROZENHART, café houder, bij executie publiek a contant zonder opgeld ver- koopen: 5163 Den geheelen CAFÉ-INVEN TARIS waaronder biljart (merk Oh. Toulet), met toebehooren. schilderstukken, tafels, stoelen, leestafel, lampen, buffet met spiegel, toonbank, glazen, stof zuiger, cocosloopers, gordijnen, kachel, enz. MEUBILAIRE GOEDEREN als: tafels, stoelen, kasten, club fauteuils, dressoir, lampen, gasfornuis (Küppersbusch), le dikanten, luidspreker, haard, gordijnen, enz. Eén uur tevoren te bezichtigen. OP DE AANPRIJZING VAN gevestigd te Den Haag, Segbroeklaan no. 33, vestigt er de aandacht op, dat tal van dagbladen en perio dieken regelmatig in hun advertentie-kolommen venmeiden, dat zij. slechts advertenties op het gebied van geneesmiddelen en geneeswijzen opnemen, wan neer deze vooraf zijn voorzien van het stempel „geen bezwaar" der Oommissie. Tot haar spijt heeft de Commissie moeten consta- teeren, dat haar naam misbruikt is geworden en dat een soortgelijke berichtgeving als hierboven bedoeld, voorkwam in een strooibiljet, afkomstig van een kwakzalver. 4856 Men zij derhalve gewaarschuwd en vergewisse zich bij het lezen van een dergelijke berichtgeving, of inderdaad bedoeld is de Commissie van Controle op de aanprijzing van Geneesmiddelen en Genees wijzen, gevestigd te Den Haag, Segbroeklaan no. 33. Andere kennisgevingen hebben geen waarde. Vervaardiger van Kunsttanden en Gebitten. NOORDEINDE no. 51a- d. FRED FRY. Club- of privéles v.a. f- p. 3 mnd. Ook opl. „Mercurius 52 BREESTRAAT - TEL. 35!' 5131 (ing. VrouwensU' Door het verbindend word van de eenige uitdeelin?™„ Is het faillissement van A VEENHOF te Voorhout gfj eindigd. De Curator: Mr. W. DE CLERW 2-3

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 10