Nationale sabelwedstrijd voor Burgerwachters LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 27 September f937 L. Segaar (Leiden) onbedreigd winnaar KATWIJK I—NOORDWIJK I 2—1. In een goed gespeelden wedstrijd is het Katwijk gelukt haar kust-buren met een nederlaag naar huis te sturen, welke o.i. verdiend was. De thuisclub was technisch beter dan het enthousiast spelende Noord wijk. De eerste aanvallen zijn voor Noordwijk en het laat zich aanvankelijk aanzien dat de thuisclub het zwaar zal krijgen, doch spoedig trekt ook Katwijk ten aanval en maakt het Noordwijk uiterst lastig Ette lijke malen ontsnapt het Noordwij k-doel aan het dreigend gevaar. Na 30 minuten gespeeld te hebben zit de geheele Katwijk voorhoede voor het Noordwij kdoel. een der spelers lost een tam schot, dat doel treft. Na 5 minuten maakt van Kesteren van Noordwijk gelijk. Na de thee Is Noordwijk het meest in den aanval en weer lijkt het of Katwijk het tempo niet kan volhouden. Allengs komt Katwijk er weer in en aan val op aanval wordt opgezet. Als er nog 15 minuten te spelen zijn stormen Verdoes en Zwitser op het Noordwijk-doel af. Ver does knalt in. maar de keeper slaat den bal met veel moeite terug. Verdoes vangt hem op. plaatst naar Zwitser, die geen fout maakt. Noordwijk gooit er nog een schepje op. doch de thuisclub houdt stand en blijft zélfs in de meerderheid. Foto Van Vliet. QUICK BOYS V—C. N. V. II 6—5. Beide ploegen weten voor de rust twee maal te doelpunten. Na de rust hebben de gasten telkens met één doelpunt verschil de leiding gehad, doch even voor het einde weet Quick Boys gelijk te maken en zelfs de leiding te nemen. Het einde breekt aan met 6—5 voor blauw-wit. De heer Hille- brand leidde correct. NOORDWIJK TV—ONS CLUBJE III 5—2. In een prettig gespeelden wedstrijd wist Noordwijk IV beide punten thuis te hou den. Dit elftal bestaat grootendeels uit veteranen, die nu weer wat ingespeeld ra ken. De rust kwam met 22 en hoewel Ons Clubje goed partij gaf (vooral de kleine keeperl weten Wassenaar en Stikker den stand op 52 te brengen. M.S.V. II—TER LEEDE III 2—3. Het reserveteam der M.S.V.'ers heeft het niet tot een overwinning kunnen brengen. Zoowel voor de rust als in de tweede helft is het een gelijk opgaande strijd geweest. De rust ging in met 0—0. In de tweede helft doelpuntten beide elftallen om beurten. Ter Leede opende de score waarna M.S.V. tot 22 telkens gelijk kon maken. Bij den stand 32 voor de bezoekers kwam de thuisclub echter juist tijd te kort om den gelijkmaker te scoren. LUGDUNUM VI—SPORTMAN III 35. Voor de rust ging de strijd vrij gelijk op en met 21 voor Sportman werd gerust. De tweede helft gaf een groot Sportman-over- wicht te zien en nog driemaal werd de Lugd. keeper gepasseerd. Groen-wit wist hier tegenover tweemaal te scoren, zoodat het einde kwam met 53 voor de bezoekeis. LUGDUNUM VIII—D.V.S. IV 1—4. Ook het achtste kon het tegen de leiders D.V.S. IV niet houden. Voor de rust was het overwicht der groen-zwarten niet groot en met 01 werd gepauzeerd. Na de pauze trapte een Lugd. verdediger in eigen doel. 02, waarna Smittenaar tegen scoorde, 12 Tot 3 min. voor het einde bleef de stand ongewijzigd, doch binnen de minuut brach ten de bezoekers den eindstand op 41 in hun voordeel. Ook de adspiranten leden een groote nederlaag, nl. Lugd. (a) met 80 tegen het keurig spelend U.V.S. (a) en Lugd. (b) tegen Roodenburg met 102. U.V.S. III—ZUIDERKWARTIER I 4—1. Onder leiding van scheidsrechter P. de Boer stelden de beide elftallen zich volledig op. Al spoedig bleek, dat twee elftallen tegenover elkaar stonden, die in de com petitie nog een hartig woordje zullen mee spreken. Aanvankelijk ging de strijd gelijk op en kregen de verdedigingen gelegenheid hun kunnen te toonen. Langzamerhand kwa men de U.V.S.'ers wat meer in den aanval. Gevaarlijke momenten deden zich vooor 't Zulderkwartier-doel voor en de keeper der gasten moest al z'n talenten toonen. om onheil te voorkomen. Het was de links binnen van U.V.S. die tenslotte dit over wicht in een doelpunt wist om te zetten (1—61. Enkele heftige Zuiderkwartier-aan vallen volgden doch bijna alle aanvallen werden door het hechte backstel van U.V.S. afgeslagen. U.V.S. herstelde zich en een mooie aanval, die besloten werd met een doelpunt van den midvoor leverde een 20 voorsprong op voor de thuisclub. Nog voor de rust zag U.V.S. kans door een doelpunt van haar rechtsbinnen haar voorsprong te vergrooten Na de pauze had Zuiderkwartier haar opstelling gewijzigd en direct nam zij het spel in handen. Enkele corners w-erden ge forceerd. echter zonder resultaat. Zuider kwartier gaf den moed niet op en keerde geregeld voor het U.V.S.-doel terug. Vol gens den scheidsrechter maakte de rechts back bij één der Zuiderkwartier-aanvallen een overtreding in het beruchte gebied. Onverbiddelijk wees de heer de Boer naar de penalty-stip. Borsboom, die weer buiten- gewoon op dreef was, kon deze penalty, die goed genomen werd. niet stoppen en zoo was de stand 31. Kort voor 't einde wist de midvoor der thuisclub, die dezen middag wel erg actief was op handige wijze nogmaals den Zui- derkwartier-keeper te passeeren. L.F.C. Ill—L.D.VV.S. II 2—4. L.D.W.S. opende voor rust de score en had verder het beste van het spel. In de tweede helft brachten de gasten den stand op 3—0. waarna L.F.C. tegen- scoorde (1—3). Nadat. L.D.W.S. nogmaals had gedoelpunt, bracht L.F.C. den eind stand op 24. De finalisten aan het schermtournooi der Leidsche Burgerwachters met den wedstrijd-leider (den heer Gijsberti), de hoofd secondanten, den commandant der Burgerwacht, overste Van Meurs (in het middden, eerste rijl en eenige bestuursleden. Met het doel de beoefening der scherm- sport onder de leden der burgerwachten aan te moedigen, heeft de schermafdeeling van de Leidsche Burgerwacht Zaterdagmid dag in de groote Burchtzaal een natlonalen sabelwedstrijd georganiseerd, die als eer ste poging in deze richting stellig een succes geworden is. Wel-is-waar moest het aantal deelnemers van 45 dalen tot 34 door dat de schermers uit IJsselmonde en enkelen uit Rotterdam niet in schermkleeding wa ren verschenen en de hoofdleider, de heer Gijsberti Hodenpiil terecht het risico te groot achtte, maar de stemming is er niet door gedrukt. Van drie uur tot bij half- acht zijn de wedstrijden bijna onafgebro ken voortgezet en dat toen de Leidenaar L. Segaar (de voorzitter van de schermaf deeling der Leidsche Burgerwacht) onge slagen en onbedreigd winnaar geworden was van den Zomerzorg-wisselbeker, was een even onverwacht als verdiend succesje voor de organisatoren, van wie natuurlijk den heer Gijsberti als de leidende figuur wel de grootste lof toekomt. Aanvankelijk scheen het tournooi wat rommelig te zullen verloopen doordat de schermers uit Rotterdam. IJsselmonde en Wageningen veel te laat arriveerden, doch Gijsberti zette gang achter de zaken en vooral de eindstrijd met z'n enorm aantal partijen (er waren twaalf finalisten) is in een werkelijk bewonderenswaardig snel tempo afgewerkt! Doordat er op drie looperS geschermd werd in de finale en de uitslagen geduren de den kamp niet werden verzameld was eenig overzicht van den stand niet moge lijk. Niettemin werd algemeen verwacht dat de strijd in hoofdzaak gaan zou tusschen Segaar, wiens felle aanval telkens den te genstander weer verraste, en den tech nisch misschien fraaier schermenden Sluy- ter, die echter tegen het slot vermoeid scheen te raken en toen tenminste iets minder goede resultaten boekte. Gelijk gezegd: Segaar bleef ongeslagen, terwijl Sluyter per saldo met de vierde plaats genoegen heeft moeten nemen. Dat was overigens een merkwaardig %eval. Met Ros stond hij precies gelijk, zoowel wat be treft gewonnen partijen als ontvangen en gegeven treffers Hun onderlinge partij be sliste toen en die stond 43 ten gunste van Ros! In dit vlot verloopen tournooi, dat tech nisch natuurlijk niet op zoo heel hoog peil stond, hebben de heeren de Jager, Swaan, van Haarden, van Eysinga en Sluyter als hoofdsecondanten gefungeerd, terwijl wij onder de toeschouwers om. opgemerkt hebben: mr. Pijnacker Hordijk (eere-voor- zitter der Leidsche Burgerwacht), mr. Trap man (voorzitter), overste van Mens (com mandant), den garnizoenscommandant, overste Iongh. den commissaris van politie, de heer Meyer, en den reserve-kapit. Snij ders als vertegenwoordiger van den inspec teur der burgerwachten. Bij de prijsuitrei king is het woord gevoerd door de heeren Gijsberti. van Mens. Segaar, Sluyter en van Eysinga. waarbij de heer Segaar medege deeld heeft dat het in de bedoeling ligt het volgend jaar niet alleen personeele doch ook corpswedstrijden te houden. Wij laten hier thans de volledige uitsla gen volgen: De voor-ronde had tot resultaat dat in de demi-finale geplaatst werden: Uit poule I (9 deeln.): 1. H. den Duik, Den Haag. 7 gew. part.: 2. J. W. Sluyter. Voorburg: 6 gew.: 3. T. v d. Berg, Monster. 3 gew.: 4 J Koelman. Nijmegen. 3 gew. Poule II (7 deeln.): 1 D v. d. Niet, Den Haag, 6 gew.: 2. P. Kuit, Bussum. 5 gew.: 3 D. Brussee, Leiden, 3 gew.; 4. G. Greve, Wageningen. 3 gew. Poule III (6 deeln.): 1. A. Pierhagen, Den Haag. 4 gew.; 2. I. van Leeuwen, Monster, 4 gew.: 3 F. Ie Rütte, Nijmegen, 2 gew.; 4 C. den Uyl, Leiden, 2 gew. Poule IV (6 deeln.)1. A. Ros, den Haag, 5 gew.; 2. J. Flick, Haarlem, 4 gew.; 3. M. Zeegers, Bussum, 3 gew,; 4. M. Westendorp, Haarlem. 2 gew. Poule V (6 deeln.): 1. P. Borgdorff, Mon ster, 4 gew.; 2. W. Taal, Den Haag. 4 gew.; 3. L. Segaar. Leiden, 3 gew.; 4. H. Wort, Haarlem, 2 gew. Uit deze 20 schermers werden 4 poules van 5 gevormd. Hiervan kwamen in den eindstrijd: Uit poule I: 1 Kult. 4 gew.; 2. Brussee, 2 gew 3. Den Duik. 2 gew. Uit poule II 1. Sluyter. 4 gew.; 2. I. van Leeuwen, 3 gew 3 Pierhagen, 2 gew. Uit poule III: 1 .Ros. 4 gew.; 2. v. d. Berg, 3 gew.; 3. Westendorp, 2 gew. Uit poule IV: 1, Segaar, 3 gew.; 2. Wort. 3 gew.: 3. Taal. 2 gew De uitslag der fifiale was tenslotte: 1. Segaar (Leiden). 11 gew part.. 24 ontv. treffers; 2. Den Duik (Den Haag), 7 gew., 29 ontv.; 3. Ros (Den Haag), 7 gew. 30 ontv. en 38 geg. tr.; 4. Sluyter (Voorburg), precies hetzelfde resultaat als Ros; 5. Brussee (Lei den), 627; 6. Kuit (Bussum), 628; 7. I. van Leeuwen (Monster) 631; 8. Taal (Den Haag). 532; 9. Pierhagen (Den Haag) 5—33; 10. Wort (Haarlem) 4—39; 11. v. d. Berg (Monsteri, 141; 12. Westendorp (Haarlem) 142. ROUWKOOP II—U.V.S. IV 3—3. UVS is de gelukkige en wint den toss, waarna Rouwkoop II aftrapt. De thuisspe- lers zitten direct gevaarlijk voor het doel, zoodat winpunten niet kunnen uitblijven. De rust gaat in met 20 voor Rouwkoop. Na de rust komt UVS geweldig opzetten en na een scrimage voor het doel maakt de Rouwkoopspil hands, precies buiten de lijn. Hierop volgt een doelpunt van UVS, spoe dig gevolgd door een tweede en de stand is gelijk (22). Enkele oogenblikken daar na wist UVS den voorsprong te vergrooten tot 23. maar Rouwkoop II spant zich bui tengewoon in en weet in de laatste minuten nog gelijk te maken (33). MORSCHKWARTIER II—U.V.S. VII 1-^ Reeds na 5 minuten kan U.V.S. door een fout in de Morschkwartier achterhoede ge makkelijk de leiding nemen. Het verdere verloop brengt voor beide partijen eenige kansen tot doelpunten. Morschkwartier weet hiervan niet te profiteeren. U.V.S. echter wel. Met een tam schot doelpunt zij nog voor de rust 02. Ook hierna wordt hetzelfde spel vertoond. U.V.S. is ook nu fortuinlijker met schieten hetgeen de score tot 04 opvoert. Morschkwartier blijft volhouden en eindelijk gelukt het den linksbuiten met een hard schot den U.V.S.-doelman te passeeren 14. Met deze wel wat geflatteerde cijfers komt het einde. MORSCHKWARTIER III—U.V.S. IX 6—3. Doorloopend is Morschkwartier in de meerderheid. Achtereenvolgens laten de Morschkwartier voorwaartsen 5 maal de U.V.S.-achterhoede hun hielen zien en uit eindelijk den U.V.S.-doelman den bal uit het net halen Met de 5—0 voorsprong breekt half-time aan. De thee heeft. Morschkwartier doelpuntenhonger gestild en zij laat daarenboven U.V.S noodeloos 3 maal tegen doelpunten. Toch doelpunt Morschkwartier nog éénmaal, zoodat de uitslag op 63 komt. U.V.S. <e> ADSP.L.D.W.S.-ADSP. 1—14. Reeds met rust leidde L.D.W.S. met 70 en na de thee doelpuntten de kleine gas ten wederom zeven maal, terwijl U.V.S. de eer redde. D.S.O. III—A.S.C. V 6—0. Bii den aanvang zlin beide partijen om beurten in den aanval, maar spoedig komt D.S.O. in de meerderheid Een voorzet van van Beveren wordt door Hendriks goed in geschoten en nog voor de rust maakt W. Dorst en 20 van Na de rust voegde D.S.O hier nog 4 doelpunten aan toe. D.S.O. IV—A.S.C. VI 4—3. Na een kwartier geeft Elleswiik D.S.O. met een pracht schot de leiding en even hierna is het Kapaan die er 2—0 van maakt De druk op het A.S.C -doel houdt aan en als de keeper een bal niet weg werkt is Kapaan er weer bii en het is 30. Nog voor de rust is het door Elleswiik 40 Na rust maakte AS.C. door 2 strafschoppen 42. terwijl even voor het einde het derde AS.C. doelpunt volgt. 43. T.O.N.A. ADSP—D.V.S. ADSP. 3—8. Kort na het begin scoort D.V.S. het eerste doelpunt, spoedig gevolgd door een tweede. Tona maakt er 21 van en D.V.S. 31. Voor rust werd het nog 32. Na de rust scoort D.V.S nog 5 maal en Tona 1 keer. zoodat het einde met 83 voor D.V.S. komt L.D.W.S. IV—SPORTMAN IV 8—0. In de eerste helft was L D.V/.S. al heel slecht op dreef en op gelukkige wijze kwam de thuisclub aan de leiding. De tweede helft was geheel voor LO.W.S. ook al doordat enkele Sportmanspelers van het tooneel verdwenen. L.D.W.S. scoorde er lustig op los en won tenslotte met 80. BOSK. BOYS II—GOUDA V 3—0. Het spel der Gouwenaars was technisch wel beter dan van de Boys, maar zij ver gaten te schieten. Voor de rust bleef de stand blanco, doch na de thee hadden de Boys het doel gevonden en wisten zij een keurige 30 overwinning in de wacht te sleepen. BOSK. BOYS III—GOUDA VI 2—0. Voor de rust werd er niet gedoelpunt, doch een kwartier voor het einde wisten de linksbuiten en de middenvoor te scoren voor de Boys. BODEGRAVEN III—O.N.A. VII 5—3. Alleen het derde elftal van Bodegraven nield de eer voor rood-zwart op, door thuisspelend tegen O.N.A. VII met 53 in de meerderheid te blijven. In enkele oogenblikken veroverde de thuisclub zich een 20 voorsprong, doch toen zagen de gasten kans een tegenpunt te scoren. Dan was de beurt weer aan Bodegraven, dat neg voor de rust den stand op 3—1 bracht. Ook in de tweede helft was Bodegraven sterker en zag zij kans haar overwicht in twee goede doelpunten uit te drukken (51). Doch toen geloofde de thuisclub het wel en ging zij de zaken wat gemak kelijker opvatten, waardoor de gasten in de gelegenheid werden gesteld, den ach terstand tot 53 in te loopen. NIEUWKOOP II—NIEUVVVEEN n S—I. Nieuwveen II verging het minder tegel Nieuwkoop II. Voor de rust kwam het niet tot doelpunten. Na de rust wist Nieuwveen de leiding te nemen, doch moest tenslotte met een 13 nederlaag huiswaarts keeren. NIC. BOYS I—LISSE II 3—0. Nic. Boys I is bezoek geweest bij Llsse II en kwam met een 30 overwinning thuis. Ruststand 20. L.O.C. I—AALSMEER I. Aalsmeer I heeft te Amsterdam aan den Ringdijk gespeeld tegen L.O.C. I. Vóór de rust wist L.O.C. één doelpunt te maken, terwijl even voor het einde de halfspelcr Beets zorgde voor den gelijkmaker. Aalsmeer II speelde tegen A.V.O.G. II; uitslag 33; Aalsmeer IIID.W.V. 12; Aalsmeer IVRombout 81; Aalsmeer JunioresD.W.S.-juniores 32; Aalsmeer- adspirantenT.D.O.-adspiranten 101. FOREHOLTE (VOORHOUT). De uitslag van den wedstrijd Foreholte a juniorenD.O.C.O.S. b junioren is 03 BLAUW ZWART (WASSENAAR). De uitslagen van Blauw Zwart zijn: Blauw Zwart I—Olivia I (Pijnacker) 21 en Blauw Zwart IID.HL II (Delft) 3—3. V.V.S.B.—S.M.C. 7—2. Beurtelings zijn beide doelen in gevaar, doch tot scoren komt het nog niet. De aanvallen van S.M.C. zijn gevaarlijker, doch Fortuna is niet met hen. Eindelijk na een half uur weet de midvoor van S.M.C. on houdbaar te scoren (01). Bii een doelworsteling weet dan van War- menhoven in moeilijke positie een schot te lossen en heeft de keeper van S.M.C. het nakijken. (11). Na de thee zit V.VS.B. er fel op en reeds na 5 minuten heeft zij de leiding heroverd. (21). Bil SM.C. ver slapt het tempo. Warmenhoven scoort het 3e doelpunt en even daarna is het Peters die met een mooien kopbal den keeper ver rast SMC. is geheel ingesloten en slechts sporadisch weet ze in deze periode tot de Bavo-veste door te dringen. Persoons brengt den stand op 51. S.MC. werkt zich ge leidelijk uit de Bavo-omknelling los en V.VS.B. krijgt het nu zwaar te verant woorden. Door den linksbinnen van S.M.C. wordt het 52 Het is de Beus die voor no. 6 zorgt, In de resteerende minuten treft een schot van Persoons doel 7—2. ALPHENSCHE BOYS—v. NISPEN 4-5. Alphcnsche Boys kreeg gisteren in eigen huis tegen v. Nispen een nederlaag te slik ken van 45. DE ENGELSCHE LEAGUE. De uitslagen van Zaterdag zijn in de eer ste klasse: Charlton AMiddlesbrough 10 ChelseaStoke City 2—1 DerbyArsenal 20 EvertonHuddersfield T12 Grimsby T.Westbromwich A14 Leeds U.Liverpool 20 Leieester C.Brentford 01 PortsmouthManchester C2—1 Preston N. E.Birmingham 2—1 SunderlandBlackpool 21 Wolverhampton W.—Bolton W1—1 En in de tweede klasse: Aston VillaFulham 20 BradfordSheffield W. 11 BurnleyLuton Town 3—2 BuryNewcastle U11 Coventry C.—Nottingham F1—1 Manchester U.Southampton 12 Norwich C.Plymouth A40 Cheffield U.Stockport C 20 Swansea T.Chesterfield 10 Tottenham H.Barnsley 3—0 West Ham C.Blackburn R20 BODEGRAVEN JUN.—NIEUWKOOP JUN. 3—3. Hoewel Bodegraven met slechts 9 spelers naar Nieuwkoop trok, zag zij toch kans een gelijk spel in de wacht te sleepen. Zelfs zag het er langen tijd naar uit, dat Nieuwkoop een nederlaag zou lijden, want in een kort tijdsbestek nam Bodegraven een 30 voorsprong. In de tweede helft zag de thuisclub echter kans den achter stand geleidelijk in te loopen en zoo kwam tenslotte het einde met een verdeeling der punten. NIEUWVEEN I—NIEUWERKERK I 2—0. Nieuwveen I speelde gisteren haar eersten wedstrijd op eigen terrein tegen „Nieuwer- kerk I". De gastheeren hadden 2 invallers. Als het spel begint is het eerst een verken nen aan beide kanten, totdat een hard schot gelost werd op het doel van Nieuwer- kerk. De keeper is niet al te safe; de bal rolt uit zijn handen en v Eijk schiet kei hard in. De Nieuwerkerkers laten het er ook niet bij zitten, doch doelpunten blij ven uit. Als de bal op het middenveld is krijgt Reijneker (Nieuwveen) de bal goed op zijn schoen, hij lost een hoog schot in de richting van het. doel. de keeper springt er nog naar, doch eenige centimeters onder de J bovenlat suist de bal in het net. Na de thee laat Nieuwveen prachtig Samenspel zien en meermalen beleeft dc keeper van N.kerk benauwde oogenblikken, doch dan schijnt Nieuwveen uitgespeeld te zijn en trekt terug om te verdedigen, niet temin komen zij nog wel eens gevaarlijk opzetten, doch de stand blijft 20. WIELRENNEN. „SWIFT". Tijdrace over 40 K.M. Niettegenstaande het weer zich eenigs- zins slecht liet aanzien, is de tijdrace over 40 K.M. toch verreden. Er werd gereden tot de Ringvaart en vervolgens weer terug naar de startplaats. De loting bracht C. Bierman aan den start, met 90 sec. tusschenruimte N. de Ro- mijn en vervolgens W. den Daas, P. Mink en Th. Holst. Het nieuwe lid P. v. d. Voort wist den weg nog niet bijzonder goed, waarom hij zich bepaalde tot het rijden van een verkenningstocht. Deze verken ningstocht is voor hem niet over rozen ge gaan. Te hard door de S-bocht gaande, wist hij niet voldoende zijn fiets meester te blijven, waardoor hij slipte en zijn voor wiel brak. Ook Th. Holst werd door een val uitgeschakeld. Met zware ontvellingen moest hij opgeven. De vier renners, die nog in den strijd waren, vochten fel om de eerste plaats. Het mocht W. den Daas gelukken den kortsten tijd tijd te maken. Zijn tijd 1 uur 8 min. 45 sec. is heel goed. Tevens toonde hij hiermee aan, dat hij in staat is een 40 K.M. eigen krachtrit te rijden. N. de Ro- mijn maakte een tijd van 1.09.45. Zijn ril den in zulk soort wedstrijden, maakt goede vorderingen. Van C. Bierman hadden wij meer verwacht. Juist zulke wedstrijden liggen hem het beste. Een tijd van 1 uur 12 min. 40 sec. is voor hem te hoog. Ten slotte P. Mink Niettegenstaande hij de derde plaats bezet, noemen wij henr toch het laatst. Zijn rijden was buitenge woon goed Eens te meer bleek wat 'n goea tijdrenner hij is. Kettingpech was oorzaak dat zijn tijd niet onder de 1 uur 10 min. was. Na afloop wgrd er en protest ingediend waardoor deze uitslag voorloopig als om- cleus beschouwd dient te worden.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 12