tEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Maandag 20 September 1937 Uit de Omstreken Kent „Rijno" Tomatensap al Zilveren jubileum THIJS IJS EN DE BETOOVERDE EEND AALSMEER. De sn ij bloementuin del. Over het geheel genomen zal de afge- loopen week aan de kweekers, wat de prijzen voor de meeste producten betreft wel weer teleurstelling hebben gebracht. Het waren de rozen in de betere kwali teit welke een uitzondering maakten en in prijs verbeterden, doordat deze bloe men meer dan voorheen voor export ge vraagd werden. Zeer sober kon de op brengst geacht worden van de grootbloe- mige chrysanthemums, die in massa's werden aangeboden, vnl. de rayonanten en de pullings. Als hoogste opbrengst gold op de meeste dagen voor deze bloemen een prijs van 9—11 cent, doch groote hoe veelheden gaven een lagere opbrengst. De Cayell bracht het tot pl.m. 20 ct. per stuk. De kleinbloemige werden eveneens tegen lage prijzen verhandeld. De Am. anjelieren konden, bij wat minder aanbod, iets in prijs verbeteren en noteerden Za terdag voor de beste tot 8 cent per stuk. Nu de weersomstandigheden vooral in de afgeloopen week neiging vertoonden een herfstachtig karakter aan te nemen, heeft dit tot gevolg gehad, dat de toevoer van buitenbloemen vooral, belangrijk minder is geworden. Dahlia's, zinnia's e.d. kwa men er nog wel meer dan voldoende om in de vraag te voorzien, doch de veilingen hadden nu niet meer zoo'n grooten toe vloed van bloemen te verwerken, temeer omdat ook de kasproducten den invloed van het weer ondervonden, langzamer ontwikkelden en bij kleinere hoeveelheden werden aangeboden. Dahlia's, zinnia's, goudsbloemen, chaboud anjers enz. werden tegen lage opbrengst verhandeld. De Jap. leliekelken bleven vrü constant van 56 ct. per kelk noteeren, terwijl de calla's soms een hoogen prijs opbrachten; ook dé orchideeën, welke tot f. 1 noteerden. Gla diolen en asters hadden weinig waarde, evenals de geranium-bloemen. Het plumo- sus-snij groen werd tot 23 ct. per 10 ran ken betaald, het sprengeri tot 10 ct. De physalis werd verhandeld van 1016 ct. n. bos. Bouvardia kon, bij minder aanbod, iets in prijs verbeteren; deze bloemen gol den tot 5' ct. per takje; de anthuriums tot 10 ct. Aan de veilingen van potbloemen en -planten is het nu hoogseizoen voor de cyclamen en bloeiende begonia's. Deze planten worden bij massa's aangevoerd, met resp. ais hoogste opbrengst 85 cent (groote pot) en f. 1.15. Over het algemeen echter waren de prijzen, welke voor deze twee belangrijke cultures betaald werden, aan den lagen kant te achten. De tra- cexantia's, adianthum, varens, plumasus enz. hadden weinig waarde. Primula obc werd tot 22 ct.. nephralepis tot f. 1.15 en kentia's tot f. 1.75 verhandeld. Over het algemeen was de toestand van den handel in deze afdeeling van het bedrijf weinig opgewekt. Burgerlijke Stand. Geboren: Klaas, z. van L. Lieuwes en M. Berghoef: Goverdina Wilhelmina. d. van L. van Rijswijk en J. A. H. Vervoorn; Jacob Marinus, z. van A. Hartman en C. A Ver burg. Overleden: D. Baarsen, 61 jaar, weduwe van KI. Baardse: P. C. Luyten, 41 jaar echtgenoot van K. H. Tesselhof. Getrouwd: R. Drenth, 25 j. en A. Jong kind, 27 j. Ondertrouwd: W. W. R. Höpfner, 25 j. en A. Keessen, 26 j.; P. Spaargaren, 28 j. en A. Spaargaren, 27 j.: J. Joore, 27 j. en G. Hem mes, 24 j. Loop der Bevolking. Ingekomen: M. Eisenberger van Amster dam naar Stommeerweg 18; G. Blom van Hillegersberg naar Sportlaan 12; P Hoe- kema van Haarlemmermeer naar Helling 44 J. Evenleens van Haarlemmermeer naar Uiterweg 417. Vertrokken: J. Hoetmer naar Haarlem mermeer, Aalsmeerderdijk 12; J. A. v. Eijk naar Vleuten, Parkweg A 91; M. Vonkman naar Hoorn, Bottelsteeg 2; N. H. P. Dieben naar Bennebroek, Rijsksstraatweg; W. M. Stecher naar Haarlem, Cremerplein 8; E. Kleefstra naar Steenwijk, Oosterstr. 28. 7849 (Ingez. Med.) Groote verbetering. In verband met het plan, dat er schijnt te bestaan om het langs den Geniedijk in Haarlemmermeer gelegen pad door verbree- ding en asphalteering een groote verbete ring te doen ondergaan, vernemen we, dat dit werk zich vermoedelijk niet alleen zal uitstrekken over het traject Vijfhuizen Hoofddorp, maar ook over het gedeelte ge legen tusschen Hoofddorp en Aalsmeer; dus over een afstand van ongeveer 8 K.M. Te water. De bestuurder van een uit de richting Den Haag komende auto, die Zaterdag bij den Hoofdweg alhier een verkeerden weg was ingeslagen en wilde omdraaien, reed daarbij zoover achteruit, dat de auto in de wegsloot terecht kwam. De inzittenden, een heer en dame, wisten zich spoedig uit hun benarde positie te bevrijden. De dame kreeg een lichte hoofdwonde. De auto, die met takels weer op den kant werd getrokken, was slechts licht bescha digd. Bloembollendiefstal. Zaterdagmorgen werd ontdekt dat van een aan den Hoofdweg nabij den Benne- breskerweg gelegen stuk land eenige zak ken met bloembollen, ter waarde van on geveer f 100 waren ontvreemd. Brutale inbraak. Zaterdagmorgen kwam de heer G. B. te Badhoevedorp, tot de ontdekking, dat er 's nachts in zijn woning annex winkel was ingebroken. De dief of dieven wisten zich aan de achterzijde door een raam nadat ze een gat in het kozijn geboord én dë j>en verwijderd hadden toegang tot de wo ning te verschaffen. Ze hebben in een paar vertrekken alles overhoop gehaald, verschillende gouden en zilveren sieraden en voorwerpen ontvreemd en zich ten slotte uit een cassette van een bedrag van on geveer f40 meester gemaakt. Zijn spaarduitjes verdwenen. De arbeider G. werkzaam bij een land bouwer aan den Aalsmeerderweg alhier, had met groote zuinigheid een bedrag van ongeveer f. 50 weten te besparen, hetwelk hij" in een portemormaie bij zich droeg. Toen hij Zaterdagmorgen het kleeding- stuk, waarin het geld geborgen was, aan trok. bemerkte hij tot zijn schrik dat de portemonnaie weg was. De Iepziekte. Een groot aantal iepen, dat door de iep ziekte is aangetast, zal worden gerooid. De heer G. Kant alhier slaagde voor het theorethisch deel van het machinisten examen, diploma B. BENTHUIZEN. Verbetering Geref. Kerk. De Geref. Gemeente heeft haar kerkge bouw aanmerkelijk doen vergrooten en restaureeren. Het vernieuwde kerkgebouw heeft 175 zitplaatsen meer gekregen. De gasverlichting is door een electrische ver vangen. Sedert de gemeente na tientallen van jaren weer een eigen predikant heeft ontvangen werd het plaatsgebrek al nijpen der. zoodat de kerkeraad van den zomer besloot tot uitbreiding over te gaan. De pastor-loci ds. A. v. Stuijvenberg. zal a.s. Dinsdagavond het vergroote kerkgebouw plechtig in gebruik nemen. Gevonden voorwerpen. Brilledoos met bril; gouden ring en een damestaschje met inhoud. De zoo gevreesde rotkreupel onder de schapen van P. Groen en de pest onder de varkens van S. de J. en C. v. G., is thans geweken. Op het tweedaagsche ruiterfeest te Zevenhuizen, werden door onze dorpsgenoo- ten P. v. d. Eijk, A. v. d. Eijk Jzn.. P. v. d. Eijk en J. v. d. Eijk met tweespannen voor een oogstwagen een len, 2en, 3en en 4en pr. behaald. HAARLEMMERMEER. De a.s. bietencampagne. Daar de bieten in Haarlemmermeer waarmede dit jaar in dezen polder een op pervlakte van pl.m. 1825 H.A. werd beteeld zich prachtig hebben ontwikkeld, zoodat een ruim beschot wordt verwacht, ligt het in de bedoeling de suikerfabriek te Halfweg in de eerste week van October in werking te stellen. In de Hoofdvaart te Hoofddorp wordt door de schippers weder ligplaats ge kozen, als een teeken dat het rooien spoe dig zal aanvangen. Gedurende eenige weken zal er voor vele handen weder volop werk zijn. HILLEGOM. Diploma zwemmen. Voor het diploma A zwemmen is nog ge slaagd mevr. J. W. Cardol-Dam. Opbrengst bazar. De bruto-opbrengst van den bazar ten bate van de Hillegumsebe Harmonie-Kapel bedraagt f. 900 Gevonden voorwerpen. Te bevragen bureau van politie: hoedje, handschoenen, kindertaschje, handschoen en broodzak, ketting, bal, hoed. Weggeloopen jongens. In den nacht van Donderdag op Vrijdag zijn hier twee jongens uit Rotterdam aan getroffen, die door de politie aangehouden werden en nachtverblijf vroegen. Beide jongens zijn naar Rotterdam gebracht en aan de ouders overgegeven. Diefstal. Ten nadeele van den heer P. aan de Trekvaart zijn in den nacht van Donder dag op Vrijdag na inbraak ontvreemd vier konijnen, een belastingmerk, een electri sche lantaarn en een jaS. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Petrus, z. van J. J. Seijsener en C. J. van Bakel; Hendrikus Comelis Simon, z. van C. L. Langeveld en T. L. Grimbergen. Ondertrouwd: S. W. Duivenvoorden en P. Waasdorp; H. Timmers en J. C. van Kes„ teren; J. T. Schrama en C. J. Uitendaal; J. T. Korsman en J. C. C. de RooiJ. Loop der bevolking. Gevestigd: C. F. Buis Leidschestraat 99; M. van Eek Leidschestraat 195; J. van der Jagt-van Egmond, van Vlietstraat 68; P J. M. van den Heuvel, Hoofdstraat 107; A J. Maas. Leidschestraat 52; J. W. van Schie, Meerstraat 44; L. de Smit, Hoofdstraat 68; A. M van Sijl, Hoofdstraat 135a; C. Vlaar, Burg. Pontstraat 79; A. de Vos, Weere- steinstraat 28; J. van der Zwet, le Ame- rikadwarsstnaat 5. Vertrokken: N. J. Nagtegaal. n. Koude kerk (Z.H.l, A 52; A. M. Neefjes, n. Bus- sum, Simon Stevinweg 5; T. Schenk, n. Haarlem, Voorhelmstraat 46; W. A. S. Zon neveld, n. Noordwijkerhout, Heerweg, p.a. V d. Meer; A. G. D. R. Stol, n. Haarlem, KI. Houtweg 63; J. P. van Hellemond, n. Haarlem. KI Houtweg 139; A. Hensums, n. Rijswijk, Bilderdijklaan 173; A. Krösschell, n. Haarlem, Oranjeplein 13; J. C. G. Hol lander, n. Amsterdam. Adm. de Ruyterweg 525 huis. De heer J. Witteman alhier slgagde voor het toelatingsexamen R. K. Tuinbouw school te Beverwijk. KATWIJK AAN ZEE. Onze plaatsgenoot de heer L. v. d. Plas, chauffeur-monteur in dienst van den heer Dijksman, is met ingang van 18 Octo- :er a.s. benoemd tot agent van politie bij den technischen dienst te Delft. De extra-collecte voor de huwelijks bijbels in de Herv. Kerken gehouden heeft f. 171.63 opgebracht. LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Jozephus Comelis, z. van J, W. van der Zijden en J. M. Th. Hcekstra; Pieter, z. vah M. Leeman en M. M. van Veen; Adrianus Johannes, z. van W. van den Berk en A. P. Goedemans; Jansje Annetje, d. van A. van Duijvenvoorde en A. Kerpershoek: Johanna, d. van J. van Dorsten en H. Beukers; Leonardus Petrus Maria z. van J. S. Langeveld en A. G. C. Onderwater: Johannes, z. van G. VermeiJ en J. van Heusden: Cornelis Theodorus Rosa, z. van Chr. W. van der Salm en C. C. Onderwater; Thea Johanna, d. van J. W Delfos en T. Waker. Ondertrouwd: P. G. Krijnen en C. J. L. Mulder. Gehuwd: Chr C. Boogerd en J. E. van der Linden. Loop der Bevolking. Ingekomen: D. Geschiere van Haarlem- merliede c.a. Kanaalstraat 167; H. Neder- stigt, van Hillegom. Kanaalstraat 47; A. C. van der Eist, van Haarlem, Willemskade 3; P. Lemmers geb. Romijn, van Noordwijker hout, Wagenstraat 25; M. Schalk, van Lei den, Prinsessestraat 48; M. Jansen, van Bennebroek, Rooversbroek 19a. Vertrokken: J. van Schooten, naar Uit hoorn; M. Bol, naar Haarlemmermeer; J. van Egmond, naar Hillegom; J. Chr. Mol- kenboer, naar Sassenheim; C. P. Dubbis, naar Bennebroek; A. de Vries, naar Kat wijk; C. J. Meiman. naar Leiden; J. Cor- nelisse, naar Bloemendaal; C. E. Faas, naar Amsterdam; S. van der Voort, naar St. Michielgestel; M. A. P. van Veen. naar Noordwijk. Gevonden voorwerpen. Boodschappentasch. nummerplaat van auto. ceintuur, regenjasceintuur. Inlichtin gen op het politiebureau Een dame die teveel haast had. Een dame, die in een file auto's reed wilde er tusschen uit en de file voorbij rijden. doch zii lette daarbij niet op het verkeer. Zij werd gegrepen door een tegen ligger. waardoor beide auto's zwaar be schadigd werden en moesten worden weg gesleept. Deze week zal een collecte worden gehouden voor de Blindenstichting voor alle gezindten te Wolpheze. OEGSTGEEST. DE HEER H. W. A. v. RIESSEN Door trein gegrepen en gedood. Te ruim halftwaalf is gistermorgen op den onbewaakten overweg achter het Seminarie te Warmond de heer H. W. A. v. Riessen, commissionair in effecten alhier, 'kantoor houdende te Amsterdam, door een uit Amsterdam komende trein gegrepen en j gedood. De trein is met 17 minuten ver traging te Leiden aangekomen. De heer v. Riessen bereikte den leeftijd van 54 jaren; hij was geboren te Katwijk Rijn. Na vestiging in onze gemeente als ambtenaar ter secretarie, wist hij zich als zoodanig ten tijde van de oorlogsjaren bij het distributiebedrijf verdienstelijk te ma ken. Hij was voorts een der oprichters der Ver. „Ziekenverpleging voor alle gezind ten", van welk bestuur hij de functie van penningmeester vervulde. Wat zijn plaats In het kerkelijk leven be treft het volgende: tot aan zijn aftreden in 1931 had de heer van Riessen o.a. ruim 5 jarerf zitting in den kerkeraad der Ned. Herv. gemeente als ouderling. Voorts heeft hij zijn krachten gewijd aan de totstand koming van de Ver. tot den bouw en in standhouding eener tweede Ned. Herv. Kerk in het bestuur waarvan hij steeds zitting heeft gehad. Ook was hij lid van het Col lege van Notabelen der Ned. Herv. Ge meente. Schietwedstrijden Burgerwacht. Voor leden van de Burgerwacht had Za terdagmiddag op de schietbanen te Kat wijk de schietwedstrijd plaats om de Ruben- kampbeker. Geschoten 2 series van 5 patronen. De uitslag is als volgt: A. Nek Jr. 92 p., C. Kok 91 p. (winnaar in 1936), A. Timmermans 91 p., A. Breedijk 91 p., J. Werkhoven 89 p., C. v. Klaveren 84 p., de Wit 82 p., J. Juffermans Sr. 81 p., J. M. Pos 80 p., M. Daniels 80 p., L. Burgers 75 p., G. Hoogervorst 72 p., v. d. Plas 55 p. Tevens had een wedstrijd plaats om den wisselbeker van den voorzitter, den heer J. M. Pqs. Geschoten werden 6 patronen tijd- vuur. De uitslag hiervan is: A. Nek Jr. 54 p., 25 sec.; A. Breedijk 52 p., 28 sec. (winnaar to 1936); C. Kok 51 p., 24.5 sec.; v. d. Plas 49 p., 42 sec.; A. Timmer mans 48 p., 27 sec.; J. Werkhoven 48 p., 36 sec.; C. v. Klaveren 46 p., 32 sec.; L. Burgers 44 p., 40 sec.; J. Juffermans Sr. 43 p., 32 sec.; J. M. Pos 42 p., 34 sec.; G. Hooger vorst 42 p., 36 sec.: M. Daniëls 41 p., 33 sec.; de Wit 34 p„ 38 sec.. De heer A. Nek Jr. is den winnaar gewor den van beide bekers. NOORDWIJK. Loop der Bevolking. Ingekomen: K. Hofl. van Huizen, naar Gooweg 12 K. van der Linden, van Lei den, naar Gooweg 12 J. Korving, van Den Haag, naar Emmaweg 2a J. A. Auwens, van Appeltern, naar Langeveld 29 L. A. van Loon, van Eindhoven, naar Bronckhorststr. 42 J. C. A. Kater, van Den Haag, naar Hoofdstraat 61. Vertrokken: J. W. van Schie en fam. naar Hillegom, Meerstraat 44 M. J. Hoore- man, naar Heemstede, Achterweg 20 M. J. de Groot, naar Voorhout, Engelschelaan 17 H. R. S. M. van Noorden, naar Rijs wijk, Z.-H,, C. van Necklaan 305 A. H. van Duin, naar Arnhem, Willemsplein 17a M. H. E. Moerel en fam., naar Wasse naar, Hoflaan 13 P. J. Meilink, naar Nij- kerk E. 101 A. B. Meljnen, naar En schedé, Markt 8 J. L. Commandeur, naar Castricum, Rijksstraatweg 24 J. J. M. Reiring, naar Winterswijk. Markt 11 L. van der Luijt, naar Den Haag, Bankastraat 113 J. P. Smits, naar Groningen, Wes terhavenstraat 2 Ib C. C. Droogh en fam. naar Soemedang, N.-Indië. Burgerlijke Stand. Geboren: Berend Jan Benedik, Z. van B. Ike er. H. Kuiper Johannes Paulus, Z. v. P. J. Caspers en M. C. Steenvoorden Pe trus Jacobus, Z. van S. Wijnands en D. van Beelen Pieter, Z. van P. van Duijn en A. van Veldhoven Machiél Adrianus, Z. van J. L. Wijnands en M. A. de Winter. Ondertrouwd: J. van Beelen en S. P. Platteel S. Springer en H. Steenvoorden J. Teuwissen en M. C. Kloos C. Ver meulen en G. M. Smit A. Cramer en C. van Beelen A J. Schild en J. A. de Bes L. J. Beugelsdijk en A. G. M. Brederode. Getrouwd: C. P. van Duin en L. A. Haze- noot. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Anne Jan, z. van Ch. F. Möhl- mann en G. Zuilhoff Geetrui. d van A. van der Heiden en E. Kruithof Adriana Maria Theresia. d. van J. J. Haver en H. Buschman Dorothea Petronella Maria, d. van A. W. Blom en C M. Moerel Theo dorus Johannes, z van Q H, van der Voort en J. G. M Meijer Henricus Gerardus, z. van P. J. M. Preenen en G. C. Jansen. Ondertrouwd: Adriaan Oonstandse. 25 j. en Johanna Maria Hijzelendoorn. 20 j. Loop der bevolking. Vertrokken: M. Staring, van Heemstra- straat 19, naar Oegstgeest Jacob Looij, Hoofdstraat 109. naar Leiden P. Meijer, Kerklaan 78, naar Afrika (Johannesburg) F. M Rotterveel. Hoofdstraat 68. naar Wa teringen H Schekkemian. Rijksstraatweg 14. naar Warmond H B. Butterman van Heemstrastraat 5, naar Warmond A. de Jong van Heemstrastraat 5, naar Warmond G. Britsemmer, Lindelaan 18. naar Warmond. Gevestigd: K. Koostra, Teylingerlaan 63, van Noordwijk L. J. van Bommel. Zuil hofstraat 14, van Haarlem P, J. Diede- riks. Lindelaan 24. van Oegstgeest L. Zuiderduin, Lindelaan 24. van Noordwijker hout. Iepziekte. Door den Plantenziektekundigen Dienst is onder de iepen ln de Julianalaan iep ziekte geconstateerd. Hedenavond komt het al of niet rooien dezer boomen in den gemeenteraad ter sprake. De heer P. van Reisen, alhier, slaag- Ie voor het toelatingsexamen R.K. tuin bouwschool te Beverwijk. 3. Thijs bleef voor het raampje staan, en keek het vreemd gezelschap binnen aan; hij werd gelukkig niet ontdekt.zijn ach terdocht was thans in hooge mate opgewekt! De vreemde, booze vrouw bleef steeds maar praten, en Thijsje kreeg al spoedig iets verschrik'lijks in de gaten; zij was een échte tooverheks, heel boos en kwaad, vol nijd en haat en Thijs begreep nog bovendien, dat zij het op de eend en op het kleine meisje had voorzien „Ik zal mij heel erg wreken", zoo hoorde hij haar spreken; „je zult nog wel bemerken, wat mijn toov'narij wel kan bewerken jou, meisje, sluit ik eerst op in een kast, dan heb 'k van jou voorloopig heelemaal geen last. Zij ging met 't meisje naar de gang, en 't duurde nog niet lang, of Thijsje hoorde 'tarme kind daar hevig snikken, en daarna hoorde hij den grendel op de kastdeur klikken.... De heer M. Boogaard. Vrijdag 1 October a.s. herdenkt de heer M. B.ogaard te Aarlanderveen zijn 25-jarig jubileum als gasfitter bij de water- en lichtbedrijven aldaar. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. G. Roos en P. Lamens. VEUR-LEIDSCHENDAM. De laatste. De assistent-opzichter van de bovenlei ding der Ned. Spoorwegen depot Leldschen- damVoorburg de heer J. v. der Hout, zal per 1 November a.s. worden overgeplaatst naar Rotterdam, waarmede thans het ge- heele personeel van deze tak van dienst naar elders is verplaatst. Woensdag a.s. zal ten bate van Val- kenheide, inrichting voor verwaarloosde jongens, een speldjesdag worden gehou den. Gedurende eenige dagen zal worden gecollecteerd ten bate van de Unie van scholen met den Bijbel. VOORHOUT. ONGEVAL MET LIFT IN BOLLENSCHUUR Met zijn voet bekneld geraakt. Zaterdagmorgen heeft er in de bloem- bollenschuur der firma Z. en P. alhier een ongeval plaats gehad met de lift. Deze lift wordt in het drukke seizoen bediend door den 18-jarigen D. R. alhier. Eén der arbei ders vond den jongen Zaterdagmorgen half bewusteloos in de lift zitten. Gebleken is dat R. met zijn voet bekneld is geraakt, doch gelukkig zag hij nog kans de lift te stoppen en zijn schoen die geheel gescheurd was, uit te trekken. Daarna schijnt hij het be wustzijn te hebben verloren. Per auto werd R. naar dr. Legrant te Sassenheim ver voerd waar de ernstig gewonde voet werd verbonden. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Bartholomeus Maria, z. van B. L. den Elzen en M. J. Oosterlaan. Overleden: Christina Alida Grundeken, echtgen. van A. v. d. Werf, 66 jaren. Loop der bevolking. Ingekomen: J. J. Parmentier van Den Haag, Leidscheweg 191; F. M. Jongen van België, Rijndijk 281; Mej. P. A. J. van der Horst van Sassenheis, Veurscheweg 3; F. M. Glts van Den Haag, Papelaan 118; P. T. A. Perquin van Heemskerk, Leidschweg 102; Wed. G. de Jongv. Es van Alphen a. d, Rijn, Donklaan 33; A. A. Dobbe van Hoorn, Leidscheweg 191; H. C. Gewin van Deven- ten, Leidscheweg 191; T. Doornbos van Harderwijk, Leidscheweg 191; W. Breukink van Rheden (Velpi, Leidscheweg 191; O. A. Broekema van Heemstede, Leidscheweg 191; A. van Loon, van Gouda, Leidscheweg 191; Mej. W. M. M. Kortman, van Boskoop Veurscheweg 3; Mej. A. H. M. van Maarse- veen, van Utrecht, Veurscheweg 3; Mej. E. C. M. Oudejans van Hillegom, Veurscheweg 3; Mej. T. C. M. Witmans, van Leiden, Veurscheweg 3; H. C. Dresselhuijs, van Leiden, Voorstraat 16; R. A. van den Wall Bake van Leiden, Voorstraat 16; D. C. H. Hemelop, van Den Haag, Leidscheweg 551; Mej. M C. T. Hemelop, van Den Haag, Leid scheweg 551; S. J. Rosenboom. van Rijn- zaterwoude, Schoolstraat 68; C. van der Eijk, van Kortenhoef, Leidscheweg 227; R. E. van Voorst van Beest, van Oegstgeest, Leidscheweg 191; Mej. B. A. Zumpolle, yan Den Haag, Veurscheweg 3; F. A. der Kin deren, van Hoogezand. Leidscheweg 191; W. d' Ancona. van Rheden (Velp), Leidsche weg 191; L. Gerhardt, van Rotterdam, Leid scheweg 191; P. A. Scharp de Visser, van Bussum, Leidscheweg 191; P. J. Doeswijk, j van Zuid-Afrika. Leidscheweg 162; J. A. Dortland. van Rotterdam, Leidscheweg 191; Mej. J. Vermeulen, van Wassenaar, Leid-' scheweg 49; J. W. L. Blans, van Den Haag j Donklaan 9; J. J. L. Geel, van Ede. Leid scheweg 191; H. de Haan, van Hilversum, Leidscheweg 191. Vertrokken: C. J. de Graaff, naar Deven ter, Brink 35; N. L. de Oude, naar Delft, Noordeinde 9; Mej. J. L. Hage, naar Sb Annaland Su.zannaweg A 252; Mej. A. T. Remmerswaal, naar Wassenaar, Kerk straat 86; Mej. M. W. Th. Toebosch, naai' Egmond a. Zee, Wilhelminastraat 10; Ai de Vries, naar Den Haag, v. Soutelandelaan 6; C. Slok en gezin, naar Leiden. Hooge Morschweg 54; W. A. Wagtendonk naar Katwijk, Mis ;ecollege; F. J. Mastenbroek naar Leiden, Rijnsbürgerwsg 36; Mej. J. C- I van der Bijl, naar Den Haag, Parklaan 5, l J. H. G. van der Lee en gezin, naar Ned. j Indië, Dj ere. er; Mej. M V, Kaiser, naar Voorburg, Kont' ;innelaan 70; Af- E- I Hendrik-a, naar Terschelling. W. Barentz- school; A. rre, naar Wassenaar, Melen- straat 6; F. N. de Dreu naar Amsterdam, Achillestraat 118 huis; Mej. H. van der Wijngaard, naar Valkenburg Z.H., Straar- i weg 66. —4

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 16