Uit de Omstreken LLïLSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 4 Augustus 1937 Middag- en Avondconcert ,ZONNESTRAAL"-COLLECTE „Nieuw Brittenburg^ ZATERDAG a.s. TE KATWIJK A/ZEE AGENDA AALSMEER. Middenstandsvergadering. NOORDWIJKERHOUT. Naar het werkkamp. ont- De pl. afdeeling van den Kon. Ned. Mid- Maandag a.s. vertrekt een twintigtal aenstandsbond heeft gisteravond een bui- jeugdige werkloozen voor acht weken naar tengewone algemeene vergadering belegd het werkkamp ..Vredesteyn" te Egmond. in hotel „De III Kolommen". De voorïitter Zaterdags en Zondags komen zij naar de heer C. H. Nuijt, sprak een openings- huis. terwijl ze een matig zakgeld woord. rangen. Spr. deelde mede, dat het bestuur heeft getracht verlaging der electriciteit-tarie- ven voor de winkels te verkrijgen. Deze pogingen zijn niet gelukt. Besloten werd het collectief abonnement op het bondsorgaan op te zeggen. De voorzitter leidde dan het voornaam ste punt van den avond in. Spr. consta teerde, dat het veel ontstemming had ge wekt onder de leden der afdeeling. dat door eenige winkeliers (een tiental) een vergadering was belegd en een organisatie is gesticht onder den naam „Grootwinkel bedrijf", welke kasbonnen aan hun Hoo pers verstrekt. Nu vond spr. over het al gemeen er niets tegen, dat kasbonnen wer den verstrekt, doch het had het bestuur gegTiefd, dat met deze daad een organi satie in de organisatie was gesticht, wat indruischt tegen het principe, dat de Mid denstandsbond zich heeft gesteld. Spr. wees dan op de kern van de zaak waarom het bij de oprichters van het „Grootwinkel bedrijf" eigenlijk gaat, het uitschakelen van het grootste deel der neringdoenden. Immers de bedoeling zat voor, dat van iedere branche slechts één (slager, schoen winkel. boekhandel enz. mocht toetreden tot het „Grootwinkelbedrijf". Nu wordt door bedoelde neringdoenden wel een draai genomen, door te zeggen, dat iedere winkelier kan meedoen met de nieuwe or ganisatie, doch de opzet is het zeker niet geweest, wat zeker wel bewezen wordt uit authentieke gegevens. Spr. kwalificeerde 't werk van de oprichters van het „Groot winkelbedrijf" als onwaardig voor mid denstanders. Na ampele besprekingen, waarbij zoowel door voor- als tegenstan ders van de nieuwe organisatie het woord is gevoerd en de voorzitter nogmaals het een en ander in het midden had gebracht, werd op voorstel van het bestuur een motie in stemming gebracht. In deze motie werd afkeuring uitgesproken over het pogen van het „Grootwinkelbedrijf" en aange spoord om vertrouwen in het bestuur te stellen. Deze motie werd aangenomen met zoo goed als algemeene stemmen (1 tegen en l blanco). De voorzitter hoopte nu, dat de leden van „Grootwinkelbedrijf" hun organisatie zullen opheffen; het belang van den middenstand eischt het. Nadat nog enkele zaken van meer huishoudelijken aard waren Besproken, werd de vergadering gesloteA HAARLEMMERMEER. 50-Jarige echtvereeniging. Gisteren was het 50 jaren geleden dat het echtpaar Jan Brouwer en Geertruida Maria Nugteren, wonende in de Bosch straat te Nieuw-Vennep in het huwelijk trad. De nog krasse oudjes, die beiden 74 jaar zijn en veler achting en vriendschap heb ben verworven, mochten van verschillende zijden blijken van belangstelling onder vinden. Ook de burgemeester en mevrouw Slob hebben hen persoonlijk gecomplimen teerd. HILLEGOM. De werkloosheid. Het aantal werkloozen bedraagt op het oogenblik 189 of 21 meer dan een week ge leden. Verleden jaar om dezen tijd waren er 312. Prachtig zee-uitzicht met muzikaal genot, ENSEMBLE „PETERS SPEE" op het terras Café-Restaurant Boulevard - Katwijk aan Zee 5201 NIEUW-VENNEP. Gouden huwelijk. Gisteren herdacht het echtpaar J. Brou wer-van Nuchteren zijn vijftigjarig huwe lijksfeest De beide 74-jarige oudjas ver heugen zich nog in een goede gezondheid. Heeds 72 jaar woont de heer Brouwer in de bakkerij, die thans door zijn zoon wordt beheerd. KATWIJK AAN ZEE. Orgelconcert. De heer Feike Asma, organist van de Hoogiandsche kerk te Leiden zal Vrijdag avond a.s. om 8 uur een orgelconcert geven In de Oude Kerk alhier. Op het programma komen voor orgelwerken van Bach (Toc cata en Fuga)Handel (Koekoek- en Nach tegaalconcert), benevens koraal- en liede- renbewerkingen van den onlangs overleden Jan Zwart en van den heer Asma zelf. De opbrengst is ten bate van het Ver warm ingsfonds. Aardappelen gestolen. Bij de politie werd aangifte gedaan door den landbouwer v. R. dat aardappelen van zijn land in de Zuidduinen zijn gestolen. Wekelijksche uitvoering. Gisteravond om half 9 uur, heeft het 6traalevangelisatiekoor onder leiding van mej. R. Meijering zijn wekelijksche uitvoe ring op het Koningin Emmaplein gegeven. Ditmaal sprak dr. C. N. Impeta, geref. pre dikant te Kampen, over; „Een zwijgend en een sprekend God." Zonnestraal-dag. Zaterdag zal de bekende „Zonnestraal"- collecte worden gehouden. De opbrengst Burg en gez., naar Leiden, Maredijk 77a OEGSTGEEST. De „Eendracht" op reis. Het bestuur van de vereeniging van groenten- en fruithandelaren „De Een dracht" heeft gisteren aan leden en ge- noodigden een reoht gezellig feest bereid met de aanbieding van een gratis boottocht. Tegen halfzes in den namiddag scheepte het groote gezelschap zich in op de „Tosca" van de reederij v. d. Schuyt. Aan de uit- noodiging hadden circa 300 personen ge hoor gegeven. Direct daarop werd het ver treksein gegeven en brachten „The Noisy Fellows" onder leiding van den heer H. v. Wijk er een vroolijke stemming in. De boot vertrok in de richting Alphen, waar de Rijn werd verlaten tot het brengen van een be zoek aan de Kager- en Brasemermeren. Bij den aanvang van de afvaart had nog een plechtigheid plaats. De bestuursleden, die steeds zoo getrouw mogelijk de belan gen van de leden behartigd hebben, werd door mevr. Siera een vereenigingsinsigne op de borsrt gespeld als zichtbaar teeken hunner waardigheid. De voorzitter, de heer T. Vos. betuigde daarbij zijn gehechtheid en liefde voor de vereeniging en verwachtte, dat zijn mede bestuursleden dit uiterlijk teeken willen beschouwen als een aansporing om op den ingeslagen weg voort te gaan. Dank zij het schitterende weer had de tocht een vroolijk verloop. Bij de Sassen- heimische Pont werd een uitspanning be zocht. Tegen halfelf arriveerde het gezel schap voldaan weer aan de Haven te Lelden. Loop der Bevolking. Gevestigd: T. Bruné, Oranjelaan 2, van Leiden P. Jansen en gezin, J avast r. 34, van Waddlnxveen H, de Veer en gezin, Hofbrouckeriaan 8, van Huizen N.H. Th. J. Wltteman, Dorpsstraat 40, van Sassen- heim P. H. Wltteman geb. van der Lans, Dorpsstr. 40, van Voorhout Mej. A. Griin, Endegeesters.w. 8, van Arnlhem J. L. Burgers en gez., O. Rijnzichtweg 20, van Bussum J. H. G. van den Burg, Wytten- bachweg 105, van Alkemnade Th. C. van der Maat en gez Wyttenbachweg 105. van Alkemade G. M. Vermeulen, Oranjelaan 2, van Leiden A. C. van Konijnenburg geb. Hüppeden en gez., Oranjelaan 32, van Leiden. Vertrokken: A. Krijger, naar Haarlem mermeer, Huigsloterdijk 25 A. Krijger, idem A. van der Horst en vr„ naar Utrecht, Boüsbeekstr. 60 bis. C. A. van Goozen, naar Hazerswoude, Groenendijk A 76 G. van der Meij, naar Rijnsburg, Burg. Meyboomstr. 16 Ph. H. van der dezer collecte strekt, om de verpleging van t.b.c.-paüënten op „Zonnestraal" té financieren. Zooals bekend worden in het Zonnestraal-Sanatorium patiënten van alle gezindten verpleegd. De heer N. Desjordyn slaagde te Amsterdam voor het examen Hoogduitsche taal L.O. Op het politiebureau zijn inlichtingen te krijgen omtrent een heerenrijwiel, dat onbeheerd op den Sluisweg is aangetroffen. NOORDWIJK AAN ZEE. Vergadering der Oranje-vereeniging. In de Landbouw vond gisteravond een vergadering plaats van de Oranjevereeni- ging, onder voorzitterschap van den heer G. v. d. Luyt. Nadat de notulen van den secretaris, den heer M. Hoek, waren goed gekeurd, volgde voorlezing van het jaar verslag. waarin het omvangrijke werk van het afgeloopen jaar werd gememoreerd o.a. in verband met de verloving en het huwelijk van prinses Juliana. De penningmeester, de heer Daalbergen bracht het financieel verslag uit. De kas sluit met een klein nadeelig saldo. De vergadering gaf het bestuur vrijheid te trachten het voorgenomen programma te doen plaats vinden. Hierop komt o.a. voor ringsteken in tilbury's voor heer en dame, koraalmuziek van den toren, mas sale kinderzang, optocht van schoolkinde ren. volksspelen, enz. Na rondvraag volgde sluiting. Levende zeehond gevangen. De schelpenvisscher D. B. heeft een levende zeehond gevangen, die veel belang stelling trekt. Fraai vuurwerk. Gisteravond werd op het strand voor 't Palace-hotel een schitterend vuurwerk afgestoken, uitgaande van V.V.V. Het werd bijgewoond door 'n ontzaglijke mensehen- menigte, die met groote belangstelling de verschillende fraaie nummers volgde. De „Echo der Duinen" verleende muzi kale medewerking. Dank zij ook het prach tige weer. kan dit vuurwerk ais uitnemend geslaagd beschouwd worden. W B. de Weerd, naar Liroeng N.I. J. H. van Overbeek, naar Noordwijk, Oude Zee weg 94 H. J. Diekerhof, naar Nieuw- Guinea H. M. de Krijger, naar Arnhem, Marienburgstr. 7 V. S. Tolhuizen, naar Arnhem, Jan v. Riebeekstr 36 J. Lan- genberg, naar Leiden, Merelstr. 1 Jhr. A. R. Clifford Kocq van Breugel en gez„ naar Huizen N.H., Drafnerlaantje 3 G. van Dam, naar Alphen a. d. Rijn, Gnep- hoek 6 K. van der Plas, naar Wassenaar, Konijnenlaan 23 N. H. Onderwater, naar DE STERKEN voor de ZWAKKEN TEGEN DE TUBERCULOSE! Wie helpt collecteren? - Aanmelding bij het Comité: 5510 Adres; Mevr. VOOYSVERHOEF, Burgersdijkstraat 3D - Katwijk aan Zee. Wassenaar, v. Zuylen v Nyeveltstr. 249 K. J. Kobus geb. van Tuijl. naar Liberia W. du Pon, naar Zoeterwoude. Hooge Rijn dijk F. 7 J. Langerveld, naar Den Hel der, Kazerne Onderzeedienst, Burgerlijke Stand. Geboren: Johan. z. van J. Vianen en N. Ouwerslool. Anna Barbara Maria, d. van B. H. Topper en A. M. Verbeek Coenraad Maarten, z. van J. Verkuijk en M. M. v. d. Heuvel Paulina Neletta, d. van H. Broers en C. S. M. van der Mijll Dekker. Ondertrouwd: A. L Beukman 27 J. en C. M. M. van der Burg 25 j. A. N. van Gaa ien 31 j„ te Voorburg en M. H. van Harte- velt 27 j. A. van Heerden 22 j. en J. de Jongh 20 j. ie Leiden. Overleden: A. van der Bent 44 j. J. Kriek 76 j. RIJNSBURG. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. v. dsiMey, Burgemeester Meyboomstraat 17a: G. Kulk. Lange- vaart 46. Vertrokken: J. Pauw naai' Katwijk. Waaigaat 24; N. v. Iterson naar Benne- broek. Huize Vogelenzang; M. C. v. d. Haak naar den Haag, Alkemadelaan 13; M. ten Donkelaar naar Woubrugge, Nieuwleven B 140; J. Star naar Leiden. Cronesteinkade 18; Tr. v. d. Berg naar Doetinchem, Piet Helnweg 2: Petr. v. Voorbergen naar Oegstgeest, Hooge Morschweg 29; M. Veld man naar Bennebroek. Huize Vogelenzang; C. de Mooy naar Valkenburg, Valkenbur- gerweg 17 b. SASSENHEIM. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier werd gedu rende de maand Juli ingelegd f. 12391.15 en terugbetaald f. 14.627. Werkloosheid. Op 1 Augustus waren bij de Arbeidsbe middeling ingeschreven 72 werkzoekenden tegen 119 per 1 Juli en 103 op 1 Aug. 1936 VEUR-LEIDSCHENDAM, Oplichting. Bij den goudsmid-horlogemaker H. den Baars, Damlaan 63. vervoegde zich iemand die voorgaf te zijn geëngageerd met de dochter van de wed. St. uit Veur. Hij vroeg om verlovingsringen en bepaalde zijn keus. Daarop gaf hij eenige initialen op. welke in de ring moesten worden gegraveerd. Hij vroeg tegelijkertijd om armbandhorloges, want zooals hij voorgaf, zou hij er een van zijn meisje cadeau krijgen. De winkelier gaf een drietal horloges mee op zicht. Toen de onbekende na geruimen tijd niet terugkwam om den ring te komen halen en ook de horloges niet werden geretour neerd, ging de winkelier zijn licht eens op steken bij de wed. St. Deze wist van de ge- heele affaire niets af doch gaf goede aan wijzingen. Eenige weken geleden was zekere H. van den Berg verpleegde ln het St. Bavoge— sticht te Noordwljkerhout, bij haar ge weest, om de groeten te brengen van haar zoon, die ook in dit gesticht verpleegd wordt, waarbij hij tegelijkertijd geld ter leen vrOeg, wat hem niet werd gegeven. Deze v. d. B. voldoet geheel aan het sig nalement van den cliënt van den horloge maker. Brutale inbraak. In den nacht van Zaterdag op Zondag is ingebroken in de tijdelijk onbewoonde villa van den heer Oeffner in het Park Leeuwenberg. Daar de familie in het bui tenland vertoeft, was het niet mogelijk vast te stellen, wat vermist wordt. Echter is wel gebleken dat het tafelzilver niet is meegenomen. Bijna tegelijkertijd is ingebroken in het xantoor van den heer Oeffner in Den Haag, zoodat wordt aangenomen, dat de inbrekers de sleutels van de brandkast die in het Haagsche perceel staat, eerst hier zijn wezen stelen. Bij het te Woudenberg gehouden zangconcours behaalde de Chr. Gem. Zang- vereeniging Zanglust alhier, in de derde afdeeling gemengde koren een len prijs. VOORHOUT. Loop der bevolking. Vertrokken: W. Wijnhof naar Warmond; Th. G. v Zelm naar Amsterdam; J. W. Fourij naar Deventer; H, A. M. Welp naar Eoxmeer; W. L. V. M. Hoeks naar Gilze Rijen; M. F. M. de Ble naar Nijmegen; J. A. L. M. v. d. Bergh naar idem; P. M. v. d. Lans naar Oegstgeest; Th. M. Paardekoo- per naar Hillegom; J A. M. v. d. Gaag naar Heemstede; J. J. Vianen en gezin naar Bandoeng N.O.I. Ingekomen: P. Schoonbeek van Brun- sum; E. M. Bax van Leiden; V. J. M. Buse van Amsterdam: A. A. M. Fockens van idem; Th. G. Dikkes van idem; J. H. ten Have van Lichtenvoorde; P. N. Putter van Akerslfcot: W. v. d. Wulp geb. Wijnholf van Warmond: H. J. Brand van Bergen (L.); A. van Dam van idem; A. Th. J. v. Dijk van idem; J. M. M. Jansen van idem; J Chr. v. d. Luur van idem; J. H. Makkes van idem: L. Th. B. v. Renswoude van idem; H. Chr. M. Steegs van idem: B. P. Vink van idem; A. M. v. Dijk van Oegstgeest; A. L. Oudshoorn van Katwijk; J. M. Roest van Warmond; C. A. A. Voorn va nBloemen daal. A. M. E. v. Velzen van Nieuwkoop; H. J. Ruigrok van Rijswijk; J. J. Lucassen van vdam; J. Spreew van Noordwijker- hout; L. Heemskerk en gezin van Noord- wijkerhout; A. G. Heyermans van Zuilen. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren; Wilhelmina Elisabeth, d. van A .Teunissen en H. Kamrath Overleden: P .Houthoff, 82 jaar; Wed. K. M. Knappsteln ,geb. Schmitz. 80 Jaar. Ondertrouwd: J. G. Alting, 48 jaar en T. G. Steeneveld, 37 jaar. Loop der bevolking. Gevestigd: Wed. C. S. Houtzagers, geb. Cornet en gez., v. Leiden, Burg. Treubstr. 50; P. L. Heystek ,v 's Gravenhage, Leid- scheweg 554; H. A. M. van Langen, v. Til burg, Donklaan 23; F. Wijma, v. 's Graven hage, Papelaan 194; mej. J. C. v. d. Bijl, v. Katwijk, Leidscheweg 108; mej. C A. J. Hankx, v. Nijmegen, Veurscheweg 3; C. A. A. Devilee, v. Leiden, Leidscheweg 463; mej. C. M. van Diemen, v. Zoeterwoude, Leidscheweg 463; H. Messemaker, v. Was senaar, Hyaclnthstraat 3; mej. A. J. Ver hoog, v. Lelden, Burg. de Kempenaer.'tr. 5; H. J. Hoppers, v. Schaesberg, Rijndijk 281; mej. H G. van Hattem, Nieuwerkerk a .d. IJsel. Leidscheweg 248; mej. E. S. Cordowenes, v. Stompwijk. Leidschew. 359. Vertrokken: mej. J. M. H. C. Schrassert Beit, n. Den Haag. v. d. Capellestraat 7; mej. H. J. J. Geene, n. Den Helder, Java- straat; A. v. d. Boogaard, n. Den Haag, Schepenstraat 54; E. L. Lauer, n. Amster dam, P. C Hooftstraat 5; W. R. Baron thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg, n. Rhe- den, Beukenweg 14; C .W. Beunder en gez., n. Den Haag, Franklinstraat 117; W. N. C. A. Gastelaars ,n. Eng. Oost Afrika; F. B. Klijnstra, n. Den Haag, Frankenstr. 60; mej. E. Kobes, n. Den Haag, Borneostr. 41; mej. W. Teunissen, n. Huissen, Wijk E 157: mej. A. M. van Ipenburg, n. Leiden, Bree- straat 41; wed. H. W. Schrassert Beit Warnar, n. Den Haag, v. Capellestraat 7; J. van Steenis en gez., n. Leiden, Rooden- burgerstraat 47; A. Buitelaar, n. Antwer pen (België); mej. S. E. Brinks, n. Sterk- rade (Duitschland)mej. C. H, van Haas trecht. n. Zoeterwoude, Noordbuurt lïï; mej. A. Taal, n. Zoetermeer. Bleisw. weg 16 J. A. Herweyer, n Amersfoort, Wijerstr. 3; mej J. Dolieslager, n. Oegstgeest, Dorp straat 15. Schietwedstrijden. Door den Kring „Duinland" is op de schietbanen te Katwijk een Kringselectie- oefening gehouden, waaraan door 3 Bur gerwachten werd deelgenomen Het aantal deelnemende 5 tallen was 9 ni. uit Wassenaar, Oegstgeest en Voor- sclzoten. De uitslag was: veteranen-klasse (schut ters van Wassenaar en Voorschoten) 253 punten; A klasse, Oegstgeest 242 p.: Voor schoten 220 p.; B klasse, Wassenaar 250 p.; Voorschoten 239 p.; Wassenaar 228 p.; HEDEN. Patrimonium: 7 uur 15 nam.; de heer Schoonderbeek. Vrijdag. Oegstgeest: Willem de Zwijgerkerk: 8 u. nam. ds. Hacking en P. v. d. Woude. DAGELIJKS Pieterskerkracht 9: Tentoonstelling „Ars Aemula Naturae", 10 uur voorm. tot 5 uur nam, (tot 9 Augustus). DIVERSEN 's Woendags: Inst. v. Praeventieve Ge neeskunde. Medisch opvoedkundig Bureau. Boerhaavestraat 21). Half drie tot halt vier; Donderdag: Inenting tegen diphterie 3'/i uur precies nam. 's Woensdags: Inst. v. Praeventieve Ge neeskunde. Consultatiebur. v. Alcoholisten, 8 uur nam. 's Vrijdags: Inst. v. Praeventieve Genees, kunde. Consultatiebureau v. Beroepskeuze. 45 uur nam. MUSEA. Academisch Historisch Museum: Ge durende de vacanties op werkdagen van 9—12 en l'/t5 uur; Zaterdag 9—12 uur. Toegang 25 cent, inbegrepen bezichtiging Academiegebouw. Stedelijk Museum „De Lakenhal". Oude Singel: Geopend in Januari, November en December van 10—3 uur; ln Februari Maart. April, Mei en October van 104 uur en ln Juni, Juli, Augustus en September van 10—5 uur: op de Zondagen de tweede Paasch- en Pinksterdagen, den Hemel vaartsdag en de beide Kerstdagen vanaf 1 uur. Het Museum ls gesloten op den dag waarop Leiden's Ontzet wordt gevierd. Entrée op Zon- en feestdagen boven genoemd kosteloos, 's Maandags f0.25 overige dagen f. 0.10. Rijksmuseum var Oudheden, Rapen burg 28: 1 April—1 Oct. 10—5 uur; 1 Oct. 1 Nov. 104 uur; 1 Nov.—16 Febr. 10— 3 uur: 16 Febr.—1 April 104 uur; 's Zon dags van 13, 4 of 5 uur. Entrée: 'sMaan dags f. 0 25: overige dagen f. 0.10. Rijksmuseum v. Nat. Hist., v. d. Werff- park. Ingang Raamsteeg: Werkdagen 8.30 —12, 1.30—5 uur. 's Zaterdags 8.3012 uur: Kosteloos. Rijksherbarium. Nonnensteeg 2 a: Dage lijks van 9—12 30 en 25.30 uur: Kosteloos. Hortus Botanicus, Rapenburg 73: Op werkdagen van 1 April—1 Oct. van 9—12 en l'/t—S u. 's Zaterdags tot 5 uur. Van 1 Oct —31 Mrt. van 9—12 en l'/i4 uur. Op Zondagen van l April—1 Oct. van 10—12 en 130—4 u. 's Winters des Zondags sloten. Nederl. Hist. VatuurwetenschappelpV. Museum (Sleenstraat la): Alle werkdagen behalve 's Maandags van 104 uur: 's Zondags 14 uur. Rijksprentenkabinet (Kloksteeg 25)Ge opend op werkdagen van 1.304.30 uur nam 's Zondags gesloten Kosteloos. Gedurende de zomervacantle dd. tot 20 September gesloten. Rijksmuseum van geologie en minera logie 'Garenmarkt ld: Op werkdagen van B—12 en l'/i4 uur. Kosteloos. BIOSCOPEN. Luxor-Theater Stationsweg: 8 uur nam. „De jonge graaf". Woensdag-, Donderdag- en Zaterdagmid dag 2 uur. Zondag van 2 tot 7 uur doorloopende voorstelling en 8 uur nam. Trianon-Theater Breestr 31: 8 uur nam ,Wij zijn toch allemaal geen engelen". Woesdag- en Zaterdagnam 2 uur. Zondag van 2 tot 7 uur doorloopende voorstelling. Lldo-Theater Steenstr 39: 8.15 uur nam „Hals over kop". Woensdag- en Zaterdagnam. 2.30 uur Zondag doorloopende voorstelling van 2 tot 7 uur en te 8 15 uur Het Nieuwe Roxv-Theater. Haarl.str ,De wildernis roept". lederen middag 2.30 u. 's avonds om 1 en 8 15 uur Zondag vanaf 2 uur. Zaterdag, Zondag en Woensdag 2 uur: Jeugdvoorstelling. Casino-Theater. Hoogewoerd 49 8 u. nam. „fn den grafkelder der pharao's". Zondag van 4 tot 7 en van 8 tot 11 uur; Woensdag- en Zaterdag-nam te 2'/i uur. Nova-bioscoop (Katwijk aan Zee): „Pyü" maiion", 2en 8 uur nam. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 2 tot en met Zondag 8 Aug. as. waargenomen door de apotheken: M. Boekwijt. Vischmarkt 4, tel. 552 en J. Doedens, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 274. De apotheek Hooigracht 48 ls dag en nacht geopend voor leden v. h. ziekenfonds „Tot Hulp der Menschheld". echter van nam. 8 uur tot v.m. 8 uur alleen voor spoedrecepten. Oegstgeest 212 p.; C klasse. Voorschoten 214 p.; Wassenaar niet afgesohoten. Personeele prijzen werden behaald: veteranen-klasse: R. C. de Borst, W. 55 p> J. C. Grundekken, W. 53 p., J. Noort, V. 51 p.: A klasse: C. Kok, O. 51 p.; A. Timmer mans. O. 50 p.; A. J. Turion, V. 50 p., A. V. Breda. O. 50 p. B klasse; J. Th. Knijnenburg.' W. 56 pJ G. L. J. Holle, W. 55 p.; C. v. Klaveren, O. 54 p.; W. Meyer, V. 53 p.; N. de Boer. V. 53 p.; A v. d. Schans, W. W. Teyl, O. 50 p. C klasse: D. P. Yperlaan, V. 53 p.; H. V. A. Stuivenwold W. 51 p.; T. v. Mulligen, V. 50 p.; J. v. d. Does, W. 48 p. De prijzen werden door den voorzitter der wedstrijdcommissie den commandant der B.W. Wassenaar met een toepasselijk woord aan de winnaars uitgereikt. 2—2

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 6