De Jamboree heeft haar poorten geopend LEIDSCH DAGBLAD Derde Blad Donderdag 29 Juli 1931 Er zijn twee en zestig uitvallers te Nijmegen Maar de Leidenaars houden zich best De heer Van der Linde geeft inlichtingen aan Prins Bernhard. De kampstemming is er reeds onafscheidelijke actetasch doet denken aan een reiziger. In Druten waren wij in ons stamcafé weer bijeen voor een korte rust. 28 K.M. hadden wij er nu op zitten en voort ging het daar na weer in de richting Bergharen. Aan den Men kan niet zeggen dat men over 't al gemeen te Nijmegen veel gelegenheid tot slapen krijgt. Reeds om 3 uur in den uacht van Dinsdag op Woensdag werden we wak ker door lawaai van het „huispersoneel", dat reeds aan het werk gegaan was en nauwelijks begonnen we daaraan te wen nen of de „ouden van dagen" begonnen rumoer te maken in het waschlokaal. Boven ons hoofd namelijk is een kamer gereserveerd voor hen die de zes kruisjes al zijn gepasseerd. Waar er zich steeds meer van die oude heeren aan de 40 K.M. kracht proef wagen, heeft het bestuur van den Vierdaagsche voor deze lieden een speciaal soort veldbed doen ontwerpen, waarop zij met meer voldoening hun vermoeide lede maten kunnen uitstrekken. VOETBAL. WEDSTRIJD BOSK. BOYS. Woensdag, 4 Augustus zal te Boskoop op het Boysterrein een wedstrijd gespeeld worden tusschen 2 Boskoopsche Old-Love elftallen. De baten van dezen wedstrijd komen ten goede van de plaatselijke vereeniging der t.b.c. bestrijding. WEDSTRIJDEN FABRIEKSARBEIDERS. Hedenavond om half acht spelen de Fabrieksarbeiders tegen een elftal uit Hoogmade. Zaterdag om 5 uur speelt Fabrieks arbeiders tegen een elftal der dansschool De Wekker. SCHAKEN. DE VIERKAMP IN DU1TSCHLAND. Leidsciie wandelaars bij den Piasmolen. Intusschen waren eenigen hunner reeds midden in den nacht opgestaan en omdat er van slapen voor ons nu toch niets meer kwam, hebben ook wij ons maar gereed ge maakt voor den nieuwen tocht, die, als ge woonlijk om 5 uur begon. Het weer was druilerig, doch aangezien de courant goed weer had voorspeld, liet ik mijn regenkleeding maar thuis. Het was een „gokje" en binnen niet al te langen tijd was ik het kind van de rekening. Een ■dikke bui daalde netjes op ons neer en aan gezien ik een hekel heb aan nattigheid, too- verde ik een badhanddoek om in een fijnen astrakan kraag. De weg ging weer over St. Anna en door HeesNeerbosch, waar de jongens van de Weesinrichting ons al met ongeduld ston den op te wachten. Zooals gebruikelijk ont brak het langs' den weg ook alweer niet aan belangstelling. Ditmaal was het uitzicht vrij goed, doch aangezien ook daar wegverbetering zeer ter harte werd genomen, liepen wij een paar kilometer om om op den weg naar Beunin- gen te komen. Een pracht van een weg,die voor een groot deel uit zwaar beton bestaat. Druten was nu ons doel. De landstreek is prachtig, met mooie boomgaarden en vele boerenbedrijven langs dezen nieuwen ver keersweg. Uit den aard der zaak is de waterleiding voor een groot deel een onbekend iets, van daar ook dat de bewoners zich moeten be helpen met water uit de put, waaruit het met een hefboom naar boven wordt ge haald. Het zal wel merkwaardig klinken, maai het is een feit dat de Leidenaars elkaar niet ontloopen. Naast de reeds in het vorige verslag ge noemde heeren trof ik voor het eerst den heer de Wekker van de L.W.S.V. aan en hij liep nog secuur als de klok zelf, in gezel schap van den heer Paulides, die met zijn Twee stadgenooten op marsch: links Van den Berg, rechts Van der Horst. Pfuifdijk ontdekten wij den chef-veldwach- ter Krijger uit Oegstgeest met een zijner veldwachters, die zoowaar onder toezicht van hun respectievelijke echtgenooten het verkeer stonden te regelen en met een sier lijk armgebaar ons verwezen naar den te volgen weg. Van den Pfuifdijk naar Berg haren is een ongemakkelijk, doch mooi stuk. Hier zijn naast de mooie vergezichten eenige prachtige sluiswerkjes te bezichtigen, die bij hoog water de nu simpele doch snelvlie tende beekjes in bedwang moeten houden. Langs den slingerenden grindweg waar aan talrijke lieve en zindelijke dorpjes zijn gelegen die ieder een prachtige kerk rijk zijn, waarvan de torenspits zoo koste lijk boven het groen van den lommerrijken tuin uitsteekt, bereikten wij Bergharen, waar wij achterop gereden werden door een aantal auto's «voorafgegaan door motor met zijspan met marechausséesi. Op den kap van een dezer voertuigen was Z. K. H de Prins gezeten die ons de eer aandeed de wandelprestaties in oogensehouw te nemen. Het behoeft geen betoog, dat de wandelaars zich niet onbetuigd lieten en den Prins luide toejuichten. Van Bergharen, waar ook weer een korte rust werd genoten, werd door gegaan naar Wychen, waar de belangstel ling evenals elk jaar (en in steeds toene mende matei groot was. Daar het parcours ditmaal bij uitstek lang en door den toe stand van vele wegen vrij moeilijk was en de tijd dus kort, gingen velen waaronder ook schrijver dezes, van Wijeben direct op Nijmegen aan. waar de Leidenaars kort na elkaar aankwamen. Het geluk diende ons en zoo waren wij er nog net getuige van dat Prins Bernhard ook hier van zijn groote belangstelling deed blijken Te 4 uur vertrok hij, luide toege juicht door de vele belangstellenden, die zich op het terrein en in de omgeving van de kazerne hadden opgesteld. Z. k. H. moet wel een zeer prettigen indruk van dit sport gebeuren hebben gekregen en de deelnemers zullen zich zeer zeker dit feit nog lang en gaarne herinneren. De heer van der Linden, de opperkok van Endegeest had al een heel bijzon deren dag. Z. K. H, informeerde bij hem hoe hem het wandelen beviel, of hij blaren had opgeloopen enz. enz., wenschte hem verder veel succes en bood hem ten afscheid spontaan de hayd. Het spreekt vanzelf, dat de heer v. d. Linden bijzonder ingenomen was met. deze ongedachte ontmoeting. Van de dames heb ik er nog weinig ont moet; wel zuster de Graaf, die het patent doet. De jongeheer v. d. Horst alsmede de heer v d. Berg van het M. H. heb ik op den weg nog niet aangetroffen. Maar Don derdag kunnen ze mij niet ontloopen, aan gaan wij allen naar Arnhem en moeten elkaar vrij zeker ontmoeten. Op dezen tweeden dag zijn 25 deelnemers uitgevallen. Het aantal uitvallers bedraagt na 2 dagen 62. Euwe winnaar. Men meldt ons uit Garmisch Partenkir- chen: De afgebroken partijen uit de 6de ronde tusschen Bogoljubov en Saemlsch en tus schen Aljechin en Euwe werden gister middag voortgezet en beëindigd. Bogoljubov won van Saemlsch. terwijl de partij AljechinEuwe remise werd. Met een totaal van 4 punten heeft Euwe den vierkamp gewonnen. De eindstand werd: 1. Euwe, 4 punten; 2 en 3. Aljechin en Bogoljubov ieder 3'/t punt; 4. Saemisch 1 punt. Lord en Lady Baden Powell aangekomen. De A.N.P.-verslaggever op het jamboree terrein meldt: De groote jamboree-kampeerterreinen, welke de laatste weken reeds zoozeer de be langstelling van duizenden hadden getrok ken voor de bezichtiging van de voorbe reidende werkzaamheden, waren gisteren het middelpunt van de belangstelling van de bewoners zelf. die tijdelijk hier hun ten ten komen opslaan. Van heinde en ver meldden zich gisteren de verschillende groepjes Nederlandsche padvinders, be pakt en bezakt, aan de poorten van het kamp aan. Zeer velen hadden de reis per fiets ondernomen, doch ook op de speciale yerrons was het een drukte van belang van arriveerende verkenners, die heden als gastheeren voor hun bultenlandsche ka meraden zullen moeten optreden. DUIVENSPORT. DE BLAUWKRAS. Wedvlucht met jonge duiven vanaf St. Kathelijn Waver i België i afstand 127 K.M. In concours 132 vogels. De werden te 7.30 met Zuid-Westen wind in vrijheid ge steld en bereikten hun hokken als volgt: A v. Dijk 1: Abr. v. Roijen 2. 6. 22; J. Schreuder 3. 9, 10, 20; P. v. d Leek 4. 7, 8; J. Vogelenzang 5. 14, 21; G. Grebel 11; L. Gijsman 12, 16, 17. 23; G. G. v. Albada 13: J. Marijt 15. 24. 25, 26; J. Steenbergen 18, 19. Eerste duif 9 uur 17 min Enelheid 1131.48 meter per minuut. Laatste prijswinnende duif 9 uur 37 min. 31 sec., snelheid 952.27 meter per minuut. Morgen inkorven voor Vilvoorden. DE LUCHTBODE (BOSKOOP). Wedvlucht met jonge duiven van St. Kathalijne-Wavere (België), afstand 112 K.M. H. Kéy 1. 10; G. Lamoree 2. 7, 11, 20, 22, 28; P. v. d. Berg. 3, 9, 13, 21; A Sytzema 4. 5. 6. 14, 27; B. v. Dijk 8. 25, 26; Gebr Hooftman 12; C. F. Middelkoop 15, 16, 18, 19; J. Kamerbeek 17, 24, 29; H. Verweij 23; J Hoogerdijk 30; H. Middelkoop 31. 32, 33. 34. In concours 102 duiven. Los half acht. Aankomst le duif 9.07.53 Laatste duif 9.44.34 uur. „DE ZWALUW". (Voorschoten). Wedvlucht van St. jtath. Wavre Belgiëi. Hokafstand van de eerste prijswinnende duif 118.430 K.M. In vrijheid gesteld 7 uur 30 met Zuid-Westen wind De eerste duif werd om 9 uur 12 iriin. 57 sec. geconsta teerd en maakte een snelheid van 1150.36 Meter per minuut. Laatste prijswinnende duif werd om 9 uur 41 min. 23 sec. gecon stateerd. De prijzen werden als volgt behaald: H. H. J. v. Klaveren 1, 2, 4. 7, 10, 25. N. N. 3, 13. J. Caspers. Stompwijk 5. G. .1. Zwaan 6, 20. G. A. v. Adrichem 8, 12, 14, 13, 19, 21. A. de Graaf 9, 26. B. Versteegen 11, 17. J. Verhoeven 15, 16, 24. L. Jansen 22. F. le Mair 23. WIELRENNEN. DE ALPHENSCHE ZES-AVONDEN WEDSTRIJD. Steeds meer bezoekers komen de keurig verzorgde wedstrijden in het Boschpark te Alphen des avonds bijwonen en waren ook nu weer getuige van spannende en faire sport. In de voorwedstrijden werd thans een af val wedstrijd gereden tusschen ren ners van Steeds Hooger en Nieuw Swift waarbij evenals den eersten avond weder om de eerste 'vier plaatsen door Nieuw Swift-renners werden bezet en wel als volgt; 1. M. Segaar. 2. W. van Rooyen, 3. A. Lodewijks, 4. K. de Haas. De spanning in den koppelwedstrijd neemt steeds toe en er wordt door de kop pels Daenen-Duguesnooy en Hofstede-Ver burg fel gestreden om de eerste plaats. Beide koppels staan met twee ronden voor sprong aan den kop, en hebben onderling slechts vijf punten verschil, zoodat nog steeds spanning aanwezig is. De strijd om de derde plaats is niet min der hevig en hiervoor komen nog vier koppels in aanmerking, waarbij thans het koppel Lunenburg-Van Maren uit Woerden met twee punten voorsprong de gunstigste positie inneemt.' Met een gelijk aantal pun ten volgen dan de Nieuw Swift koppels R. Riethoven-De Groot- en W. Severijnen-J. Schüller, welke er steeds beter inkomen en nog wel een woordje zullen meespre ken, evenals de Goudsche renners van den Berg-Willemse, hoewel deze in de klasse menten weinig kans hebben door hun min dere sprintcapaciteiten. De achterhoede be staat uit de koppels Van Nigten-Tap en Van 't Wout-Hesse. Vier koppels hebben thans na drie avonden opgegeven en er is nu teekening in het veld gekomen, daar alleen de werkelijk nog kans hebbende koppels in het veld zijn. Daar een ronde verlies een koppel ver schillende plaatsen op de ranglijst kan doen tuimelen, wordt er dikwijls langdurig gejacht om een uitlooppoging te niet te doen. De stand na den derden avond is als volgt: 1. Hofstede-Verburg, 23 punten; 2. Daenen-Duguesnooy, 18 p.; 3. op twee ron- aen 3. Lunenburg-Van Maren, 7 p 4. Riet hoven-De Groot en Severijnen-Schüller. 5 p.; 6. Willemse-Van den Berg, 1 p.; 7. op zes ronden Van Nigten-Tap: 8. Van 't Wout-Hesse, 1 p. Hedenavond worden de wedstrijden voortgezet en zullen de junioren van Steeds Hooger en Nieuw Swift in de voorwedstrij den een afvalrace houden, terwijl morgen avond voor de sterkere renners en junioren resp. 25 en 15 ronden met dubbele punten telling zullen worden verreden. WATERPOLO. SASSENHEIM—POELMEER III. Gisteravond speelde de Sassenheimsche Zwemvereeniging tegen Poelmeer III, welke met 10 gewonnen werd. Poelmeer telde eenige invallers. (Bulten verantwoordelijkheid der Red.) Copie van de al oi niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. RECHT OF DWANG. Naar aanleiding van het antwoord der Lichtfabrieken in uw blad vermeld, op mijn Ingezonden stuk van 23 Juli J.I.. wil ik de Directie der Lichtfabrieken nog even ant woorden. De Directie wil aantoonen de bezwaren die ik heb geuit niet als juist te erkennen. Integendeel. Dit antwoord had ik verwacht. Dat de Directie krachtens de gas en electriciteitsverordening ten volle bevoegd is, bij opneming van de electriciteitsmeter. dus bij vaststelling van het verbruik daar van, direct een kwitantie uit te schrijven en aan te bieden is haar goed recht. Doch het is niet haar recht, om het „te veel" betalde van de muntgasmeter zich toe te eigenen, door het doel als middel te gebruiken, in mindering op de Electriciteitskwitantie. De Directie verklaart zelf, dat hier sprake is van onrecht daar zij zegt met een vraagtee- ken: Is dit nu werkelijk onrecht te noe men? Zaak is deze. De Lichtfabrieken hebben het recht den electriciteitsmeter op te nemen en tegelijkertijd daarvan een kwi tantie aan te bieden, want het is dan een kwitantie van iets, wat geleverd is. Goed. Maar dan heeft zij niet het recht het „te veel" betaalde van den muntgasmeter zich toe te eigenen, vandaar mijn woord „Dwang". De Directie wil aantoonen, dat de nieuwe wijze van inca.sseeren de wensch is van talloos vele verbruikers, om juist met be hulp van het te veel betaalde muntgas- geld, de electriciteitskwitantie te betalen. Hier spreekt de Directie zich zelf weer tegen, aangezien zij zelf verklaart, dat dui zenden verbruikers van den 14-daagschen ophaaldienst (om kasbons te koopen) ge bruik maken. Ik ben zoo vrij dit woord .duizenden" in twijfel te trekken. Neen. de directie moet haar verbruikers niet dwingen. Wil de verbruiker kasbons koopen. Goed. Zij die ze koopen willen, koopen ze toch. Doch ook zij, die ze niet koopen willen, koopen ze niet. Men moet den verbruiker vrij laten; wil de verbruiker het „te veel" betaalde van Lord Baden Powell. Voor de kampleiding en de kamppolitie was het een zware dag, om de verschil lende troepen en groepen naar de voor hen aangewezen sub-kampen te airlgeeren, waar de aankomenden telkens met luide vreugdekreten werden verwelkomd. Zoo zijn in de loop van den dag eenige duizenden Hollandsche jongens het kamp binnenge trokken. en, zooals wel vanzelf spreekt, trok deze invasie van de zijde van het pu blick zeer groote belangstelling. Ook wij hebben in de diverse kampen eens een kijkje genomen en de bedrijvig heid, die overal heerschte, gadegeslagen. Want na hun aankomst op het terrein be gon het werk voor de jongens pas. Het mee gebrachte materiaal moest worden uitge pakt en met vaardige hand verrezen gelei delijk overal de verschillende tenten, groo te zoowel als kleine shelters, zoodat reeds spoedig 't terrein in een groot tentenkamp was herschapen, waarbij allerlei nationale vlaggen het geheel een fleurigen aanblik raven. Ook vele eerepoorten en demonstra tietorens waren sooedig gebouwd zoodat -eeds voor den avond de echte kampstem ming heerschte. Maaltijden werden door de jongens zelf bereid, en men kon het iiun aanzien, dat het eten hun na dezen vermoeienden eersten dag zeer goed be kwam. Tot laat in den avond kwamen nog troepen binnen, terwijl vele kampbewoners die alles voor den nacht reeds in gereed heid hadden, de omstreken van het kamp eens gingen verkennen, zoodat het anders zoo stille dorp Vogelenzang-Bennebroek als het ware door padvinders ingenomen scheen. Heden komen de verschillende extra- treinen met buitenlandsche deelnemers aan. en op het station was gisteren alles al in gereedheid gebracht om deze con tingenten zoo vlug mogelijk te verwerken. De drukte van gisteren heeft ons echter reeds een voorproefje gegeven van het geen we hier in de komende dagen zullen beleven. De jamboree heeft haar poorten geopend en alles doet verwachten dat zij een groot succes zal worden. De persdienst van de jamboree meldt: Er blijkt aan alle. zijden een ontzag lijke belangstelling te bestaan voor de groote internationale kampvuren, waarbij liet publiek wordt toegelaten. Deze worden gehouden op Maandag 2 Aug., Woensdag 4 Aug. en Zaterdag 7 Aug. des avonds oiu 8 uur. Voorverkoop van tribuneplaatsen vindt uitsluitend plaats voor de z.g. spitsdagen, n.l. de openingsplechtigheid door H, M. de Koningin op Zaterdag 31 Juli. de demon straties bij het bezoek van H. M. de Ko ningin op Woensdag 4 Aug.. terwijl tnans eveneens besloten is de kaarten voor de sluitingsplechtigheid, welke op Maandag 9 Aug door lord Baden Powell zal ge schieden, in voorverkoop te brengen. Voor de overige dagen worden geen kaar ten in voorverkoop uitgegeven doch er li een zoodanige regeling getroffen, dal een snelle bediening aan de loketten en con- troles gewaarborgd is. Men is thans met man en macht doend! met den herbouw van de groote theater tent, die bij den laatsten storm jammerlik ineengestort is. De directeur van dit uil. zonderlijk wereldtheater is vol goeder moed om a.s. Zaterdag met een intern;, tionaal programma te openen. Wat de verkeersregeling betreft, hei volgendeAutobussen en taxi's volgen de; grooten rijksstraatweg Haarlem—den Haa; Zij parkeeren in Bennebroek. Andere auto) volgen de wegen ten westen van den spcoi. weg uit het Noorden over Overveen, uil het Zuiden over Noordwijkerhout, dus der. z.g. „Achterweg". Zij kunnen zich geheel laten leiden door de bordjes met het op. schrift „jamboree" op de richtingsborder van den A. N. W. B. en blauwe borden me; het. opschrift „jamboree" en een richting!- piji. Motorrijwielen en rijwielen kunnen zoowel den rijksstraatweg als den Achtei- weg nemen. De „chief scout" in ons lani Met de Harwich-boot is hedenoch tend vroeg te Hoek van Holland gear- riveerd lord Baden Powell, de chid scout en wereldleider der padvinders- beweging, teneinde de wereldjamboree te Vogelenzang te komen bijwonen, Te ruim half zes meerde de „Vienna' aan de kade. Aan boord bevonden zich twintig Engelsche voortrekkers uit Ply mouth, die als voorkamper het sub-kamp voor een deel van het Britsch contingent in orde komen maken en voorts een hon derdtal Amerikaansche padvinders Washington. Ter begroeting van den chief scout va- ren aanwezig de internationale commissa ris en commissaris voor de ontvangst dn buitenlanders, hopman P. P. C. van Rijen, alsmede de secretaris van het jamboree comité, de heer De Jong. die tevens dis- tricts-commissaris der Nederlandsche Pad. vinders te Rotterdam is. Een twintigtal padvinders en meisjesge zellen uit Naaldwijk had zich door hei vroege uur niet laten afschrikken om je fiets naar den Hoek te komen om den chid te begroeten, terwijl ook eenige meisjes gezellen van het St. Tarcitiusgilde ui Rotterdam aanwezig waren en een paai voortrekkers van groep 7 uit Den Haag op den motor waren gekomen. Te ruim half zeven arriveerde per aul# de in uniform gekleede hoofdverkenai voor Nederland, staatsraad J. J. Rambon- net, die vergezeld werd van den secretaris van het hoofdkwartier, den heer Spijte man. De heer Rambonnet begaf zich aan boord om lord Baden Powell te begroeten, die met zijn gezelschap op de „Vienna" was blijven ontbijten. Tegen 7 uur stapte de chief scout, dit gekleed was in een grijs colbert-costuum aan wal. In zijn gezelschap bevonden zie: zijn echtgenoote, lady Baden Powell, zijn dochter, Heather Baden Powell, de secre taris van het internationaal bureau, Lunl en de directeur van dit bureau, Martin. Toen de chief scout het groepje padvin ders zag, dat keurig den padvindersgrod bracht, begaf hij zich, ondanks het offi cieuze karakter, dat hun aanwezighf'-i droeg, naar hen toe, om even met ben 1' praten. Lady Baden Powell gaf allen meisjes?!; zeilen een hand en onderhield zich mei eenigen van hen. Toen stapte het l schap in de met een Nederlandsche vla? en de Union Jack getooide auto, die ée Ford-fabrieken gedurende het verblijf van den chief scout in ons land tot zijn be schikking hebben gesteld en achter auto met de rood-wit-blauwe jamboree vlag van den hoofdverkenner aan, gin? het door het Westland naar Den Haa? waar lord en lady Baden Powell als eersti officieele daad in ons land ongeveer - Haagsche kabouters en welpen inspected' den op het Nassauplein. Elen fleurig en kleurig schouwspel rt het. die groote schare jeugdige en opêe wekte jongens en meisjes daar in dn vroegen morgen te zien staan, netjes o? een rij, totempalen en vlaggen en winrpeJ bij zich en gekleed in een uniform, d» er voor deze gebeurtenis uiteraard no! keuriger uitzag dan anders. Tusschen dj opgewekte schare stonden ook opgestel' een aantal invalide padvindsters met hJi[ wagentjes. Dat was een treffend gezi?:: en dat ontroerde allen, die het zagen. Lord en lady Baden Powell arriveerde! te ruim half acht op het Nassauplein. Een der jongste welpen, Henk Jerpte' nion, overhandigde den krassen el"" scout een ruiker gele lelies, waaraan een lint. met daarop geschilderd: „De F'"" sche welpen". Aan de andere zijde van het plein ston den de Haagsche leden van het padvino- stersgilde opgesteld. Deze werden geïnspec teerd door lady Baden Powell, die zieh M elke groep met een leidster onderhield. ontving een ruiker zalmkleurige anjers vat een der jongste kabouters, Lilya de Bnnn- Bij haar inspectie was zij vergezeld v» de assistent-districtscommissaressc nic»- v. d. Horst, tevens leidster van het den® Even voor acht uur vertrok lord Baoe- Powell naar Bloemendaal, waar hij u hotel „Duin en Daal" zijn intrek neemt de muntgasmeter aan de lichtfabrieken direct afstaan, om in mindering te worden gebracht van de Electriciteits-kwitantie. Goed. Dat is iets wat de verbruiker uit vrijen wil kan doen. Doch de directie moet zich het „te veel" van de muntgasmeter niet toeëigenen. Laat de Directie zooals ik reeds heb aan gegeven in mijn Ingezonden Stuk zoo doen. Per maand beide meters opnemen, en des noods tegelijk de Electriciteitskwitantie aanbieden, dan is ieder verbruiker er zeker mee gebaat, en behoeft de verbruiker zich geen zorg te maken voor de te hoof electriciteitskwitantie. Elk wendenkend mensch kan toch j* grijpen, dat men makkelijker een kwl ,!L van één maand kan betalen, dan een maanden. 1 Ik ben zoo vrij om aan te nemer. verbruikers met deze regeling dooi' n"J aangegeven, eerder tot de talloos va zullen worden begrepen, als wal de d-rec nu wil. Met dank voor de plaatsruimte.^^ 4—3 dat a

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 12