LeidschDa De groote strijd op den Nürburgring M Maandag 26 Juli 1937 No. 31 HET VOORNAAMSTE NIEUWS VAN HEDEN Overwinningen van Austin en Budge 78ste Jaargang Een titanenstrijd tusschen twee automerken Caracciola behaalt zijn eerste overwinning in dit jaar. De wedstrijd om den Davis-Cup Een set van 28 games tb Md •auiuiifiimifiiiiiin TELEFOON DIR.en ADMIN. 2500 REDJ507 uiuuuiiiiiuiiiiiiiiiiiiii>iiiiniiiJiiiiiiiiiiiiiiiiiniiliiiiiiiiii< De Duitscher von Delius aan verwondingen overleden. (Speciale G.P.D.-berichtgeving) ADENAU, 25 Juli. Een titanenstrijd is vandaag op de beroemde autobaan van Europa, den Nürburgring bij Adenau in den Eiffel, uitgevochten. Twee automerken gingen elkander te lijf met een buitengewone verbetenheid en het eindresultaat was, dat Mercedes Benz de voorafgaande nederlagen tegen Auto-Union bij de Eiffelrcnnen in het voorjaar, in Ame rika en in België op schitterende wijze gewroken heeft. Reeds in den nacht van Zaterdag op Zondag trokken duizenden en nog eens duizenden in file naar de baan om vroegtijdig beslag te kunnen leggen op een goede plaats. Velen waren gewa pend met dekens en matrassen. De meesten kwamen per motor, of per auto en zij kwamen uit alle deelen van Europa. Een wandeling langs de talrijke parkeerplaatsen toonde aan, dat er wagens waren uit Duitschland, uit Bel gië, uit Frankrijk, uit Nederland zeer vele zelfs uit Denemarken en Tsjecho Slowakije, uit Italië en Engeland, kort om uit vrijwel alle Europeesche staten. Hoeveel menschcn er geweest zijn, valt moeilijk te zeggen. Het kunnen er even goed driehonderdduizend geweest zijn. als achthonderdduizend. Men kan nu eenmaal niet schatten, hoeveel men schcn er verzameld zijn langs 'n bijna 23 K.M. lange baan. Dc officiecle schat ting bedroeg ongeveer 500.000. Om 11 uur moest de wedstrijd beginnen, om tien uur begonnen de motoren reeds te ronken. In het Rennlager legden de mon teurs de laatste hand aan verschillende wagens. En door het Rennlager heen wer den de eerste proefrondes gemaakt. Een lawaai van je welste! Maar degenen, die 't meeste lawaai maakten, bleken als steeds r.iet de beste coureurs. De sterren waren in het Rennlager niet te bekennen. Die had oen hun spullen al eerder voor elkaar. Maar er zat door dat motorgeronk leven in de lucht en leven moet er bij een autorace nu eenmaal zijn. De beroemdheden kwamen pas. toen de wagens op de baan gereden waren, toen de leider van de Duitsche autosport Hühn- lein een toespraak had gehouden, toen eenige honderden Italiaantjes, leden van de jeugdorganisaties, die in Duitschland vertoeven hun opmarsch hadden gemaakt en de S.A. met volle muziek gedefileerd had soms in paradepas. Omringd door zenuwachtige helpers, wandelden zij naar hun renwagens, zelf ook onder den indruk van het groote oogenblik. Zij maakten potsierlijke gebaren: Rose meyer, de kampioen van Europa, de be faamde coureur van Auto Union, sprong twee, driemaal over zijn wagen heen, Ca- racciola, de voornaamste man van Mercedes Benz, gesticuleerde, alsof hij met iedereen ruzie wild.e maken. Maar tóen het start- win naderde, zaten allen met grimmige ge- hchten in hun auto's, snelheidsmonsters Van onwaarschijnlijke capaciteit. Er was reden voor deze grimmigheid! Nimmer was bij eenige autorace in Europa het veld zóó sterk bezet. Zeven en twintig renners namen er aan deel. Voor Auto union startten o.m. Rosemeyer. Hans Stuck oe oud-wereldkampioen, von Delius, een Wan met een wereldreputatie, Hasse, de Jhan die den Grooten Prijs van België had Sewonnen; voor Mercedes Benz; Carac- öola, reeds jaren lang een der allergroot sten uit de autowereld, von Brauchitsch, «e eeuwige tweede en de eeuwige pech- vpgel op momenten, waarop hij de zege in S111 2*^ hl ad, Lang, de man, die den Groo- Prijs van Tripolis had gewonnen, en "ëainan, een Engelsch coureur, tweede in ucn Vanderbiltwedstrijd in Amerika. Naast be^rt ..sterren" stonden de Alfa Romeo's, B»nïen <h°or Nuvolari, evenals Caracciola n der grootsten van het vak, graaf Trossi X, een aantal individueele renners, die als stal voor een bepaald merk uit kwamen. Men verwachtte hevigen strijd tusschen Mercedes Benz en Auto Union en wat dc renners persoonlijk aangaat tus schen Caracciola en Rosemeyer. Welnu dezen strijd heeft men gekregen en zonder iets te willen afdoen aan de waarde van de overwinning van Mercedes Benz, moet toch reeds bij den aanvang ge constateerd worden, dat de Auto Union door pech achtervolgd werd. Het startschot viel. Lang, Caracciola en Rosemeyer waren het snelste weg en Nuvo lari. de befaamde Italiaan, lag al onmid dellijk op den achtergrond. Na de eerste ronde ging het drietal nog steeds aan den kop, na de tweede ook, na de derde even eens en toen kregen de toeschouwers in de vierde ronde hun eerste sensatie. Toen Caracciola de startstreep passeerde, was Rosemeyer nergens te bekennen. Ver ach ter de anderen kwam hij op aan flarden gereten banden binnen rijden en voor er nieuwe banden gemonteerd waren, verstre ken er bijna drie minuten. Rosemeyer ver volgde als elfde man de course en scheen volkomen uit den strijd. Moedig zette hij desondanks de achtervolging in en terwijl anderen als eerste uitvallers genoteerd wer den, begon hij inderdaad regelmatig het verloren terrein weer in te halen. Een tweede onheil trof Auto Union. Hans Stuck kon met zijn auto niet overweg en staakte den strijd. En om de maat vol te maken, volgde daarna een derde ramp: op een der gevaarlijkste fragmenten van het traject leverden von Delius en de Engelsch- man Seaman elkaar verwoeden strijd, de twee wagens raakten elkaar en vlogen van den weg, wat natuurlijk gepaard ging met enkele salto's. Von Delius werd met een hersenschudding opgenomen en is aan de gevolgen overleden. Seaman bleek een been te hebben gebroken. Zoowel Mercedes, als Auto Union misten door dit ongeval een goeden renner, die een groote rol had kun nen spelen in den strijd. Met dat al was het duidelijk, dat de strijd voor Auto Union verloren was. Carracciola, v. Brauchitsch en Lang lagen voorop, daar na volgde Nuvolari, die over 'n minder snel len wagen beschikte, maar door zijn gedurfd bochtenwerk dit gebrek vrijwel geheel goed maakte, en ten slotte kwam dan Rosemeyer in zicht. Op veiligen afstand, kansloos, hoe fraai ook zijn prestatie mocht zijn om op te rukken van de 11e naar de 5e plaats. Rosemeyer begon thans Nuvolari aan te vallen. Een der mooiste gedeelten van den wedstrijd zette in. Tusschen haakjes: Ro semeyer was in de achtste ronde ook nog even met zijn wagen in een sloot terecht gekomen! Hij wist zijn auto echter weer op de baan te brengen en zette vol moed den strijd voort. Zoodra ook Caracciola banden moést wisselen, kwam von Brauchitsch even aan den kop, maar Caracciola bleek nog binnen twee ronden de snellere te zijn. Aan den kop viel dus niets spannends te beleven. Rosemeyer's rijden echter trok al ler aandacht. Hij viel, zooals gezegd, Nu volari aan en wist hem voorbij te komen. Veel plezier had hij daar echter niet van, want nu vertikte zijn compressor het en toen die weer in orde was. gingen er weer een paar banden aan flarden. Nuvolari behield dus zijn vierde plaats. Toen het laatste deel van den wedstrijd was gekomen, sneuvelde Lang. de derde in volgorde vanaf den kop. Hij kwam op lekke banden bij de reparatie-inrichtingen en kwam achteraan te liggen. Hij speelde verder geen rol meer van beteekenis. En wederom zette toen Rosemeyer den aanval op Nuvolari in. Nuvolari kon het ditmaal niet houden. In de zeventiende ronde verdrong Rosemeyer hem van de derde plaats en de volgorde werd dus Ca racciola, Brauchitsch, Rosemeyer en Nuvolari. In dezen stand kwam geen ver andering meer en de einduitslag werd dus: 1. Caracciola (Merc. Benz.) 501 K.M. in 3 uur, 46 min. 0.1 sec. (nieuw circuit- record); 2. von Brauohitsch (Mere. Benz) in 3 uur 46 min. 46.3 sec.; 3. Rose meyer lAuto Union) 3 uur 47 min. 1.4 sec.; 4. Nuvolari lAlfa Romeo i 3 uur 50 min. 4 sec.; 5. Hasse (Auto Union); 6. Kautz (Merc. Benz): 7. Lang (Merc. Benz). Caracciola bleek met een gemiddelde snelneid van 133.12 K.M. per uur te hebben gereden. Elf van de 27 gestarte renners passeerden de eindstreep. WIELRENNEN. De kampioenschappen van Nederland. Wedstrijden van gisteren wegens regen uitgesteld. Zaterdagmiddag en -avond zijn de natio nale wielerkampioenschappen op de sta- dionbaan te Amsterdam begonnen met de voorwedstrijden sprint in de 3 categorieën en de achtervolging over 5 K.M. voor profs. De regen was oorzaak, dat vele uren te laat moest worden begonnen en ook in den loop van den avond viel er nog een stevige bui, waardoor de wedstrijden voor 1'/: uur gestaakt moesten worden. Bij de amateurs was de eenige verrassing, dat Bernard Leene in de achtste finale werd uitgeschakeld. Hij had een langzaam leeg- loopende band en protesteerde niet, zoodat de rit niet kon worden overgereden Bij de onafhankelijken bleek van Rossem in uitstekenden vorm te zijn. Hij sloeg Jazet na een aantrekkelijk sprintje in den halven eindstrijd en zal in de finale tegen Beukers uitkomen. Bij de professionals deed van Vliet zijn intrede en hij bereikte zonder moeite met van Egmond den eindstrijd. In het nummer sprint amateurs kwamen tenslotte in de halve finales te voorschijn: lste rit: 1. van Rossum 15.2 sec., 2. Jazet. 2e rit: 1. Beukers 14 sec., 2. W. Vroomen. In het nummer sprint professionals wer den in de halve eindstrijden geplaatst: le rit: van Vliet 13 sec 2. v. d. Heuvel. 2e rit: 1 .van Egmond 12.4 sec. 2. van der Linden. In het nummer achtervolging 5 K.M. wer den de winnaars der series en twee der snelste tweeden in achtste finales geplaatst: le serie: 1. Pijnenburg 6 min. 37 3/5 sec., 2. Klink 6 min. 42 sec. 2de serie: 1. van Amsterdam 6 min. 46 2/5 sec., 2. Bakker 6 min. 53 sec. 3de serie: 1. Slaats 6 min. 41 sec., 2. van Schijndel 6 min. 47 2/5 sec. 4de serie: 1. Gommers 6 min. 49 sec, 2 Clignet 6 min. 57 sec. 5de serie: 1. Kremers 6 min. 54 sec., 2. Heslinga 7 min. 15 2/5 sec. 6de serie: 1. Kuipers 6 min. 50 sec 2. Visser 6 min. 52 2/5 sec. 7de serie: 1. Savelsberg 6 min. 59 sec., 2. Roodbergen 7 min. 2 sec. 8ste serie: 1. A. Vaessen 6 min. 42 2/5 sec., 2 Reuter 6 min. 43 2/5 sec. Vermeldden wij ten slotte nog de resulta ten der achtste finales en kwarteindstrij den, die Zaterdagnacht eerst om bij eenen waren beëindigd: Achtste finales: lste rit: 1. Pijnenburg, 2. van Schijndel niet ODgekomen. 2e rit: 1 .van Amsterdam 6 min. 51 sec., 2. Kuipers 7 min. 4 sec. 3e rit: 1. Slaats 6 min. 43 1/5 sec., 2. Gom mers 6 min. 56 sec. 4e rit: 1. Pellenaars 6 min. 54 3/5 sec., 2. Reuter 7 min. 1 sec. 5e rit: 1. Vaessen 6 min. 41 sec,, 2. Savel- berg 6 min, 42 sec. 6e rit: 1. Kremers 6 min. 35 4/5 sec., 2. Klink 39 1/5 sec. Kwarteindstrij den le rit: 1. Pijnenburg 6 min. 38 4/5 sec., 2. van Amsterdam 6 min. 42 1/5 sec. 2e rit: 1. Slaats 6 min. 38 4/5 sec., 2. Sa- velberg 7 minuten. 3e rit: 1. Pellenaars 6 min. 32 4/5 sefj„ 2. Kremers 6 min. 34 sec. 4e rit: 1. Klink 6 min. 45 sec., 2. Vaessen 7 minuten 1 sec. Gisteren konden de wedstrijden geen doorgang vinden wegens den regen. Het geheele Zondagprogramma is nu vast gesteld voor morgenavond. De wedstijden van Dinsdagavond zullen Donderdag plaats vinden. „NIEUW SWIFT". In de Zaterdagmiddag gehouden Ronde van Gouda hebben de verschillende Nieuw- Swift-Ieden zich kranig geweerd. Bij de amateurs en onafhankelijken heeft J. Schuller tot vlak voor het einde met den winnaar G. Schulte aan den kop gelegen, waarna hij door bandenpech moest op geven. Bij de nieuwelingen wist Jac. de Groot een zeer fraaie prestatie te verrich ten door uit een veld van ruim honderd deelnemers de vierde plaats te bezetten. Door de Jury werd hij als vijfde geklas seerd en mocht een fraaien prijs in ont vangst nemen. Bij de grasbaanwedstrijden te Woerden legde het Ud M. C. Segaar op fraaie wijze beslag op de vierde plaats uit een veld van twee en dertig van de beste sprinters en grasbaanrijders. De uitslag der finale was: 1. G. Duquesnooy; 2. C. Verburg; 3. B Daenen; 4. M. C. Segaar. Minder fortuinlijk was wederom het lid J. Riethoven dat thans in de sprintkam pioenschappen van Nederland op de Sta- dionbaan in een valpartij werd betrekken en een ernstige hersenschudding opliep. Hij gold in zijn categorie der onafhankelijken als een der sterkste renners waarmede ter dege rekening werd gehouden. W. van Rooyen wint den Stephen Veger beker. Onder zeer slechte weersomstandigheden zijn gistermorgen in de verschillende cate gorieën de wisselfcekcrs verreden. Door de valpartij in het Stadion waren twee favo rieten, n.l. de gebrs. Riethoven, jammer genoeg niet van de partij, hetgeen niets afdoet aan de keurige prestatie van W. v. Rooyen, die de 96 K.M. in den fraaien tijd van 2 uur 38 minuten wist af te leggen. Trots den feilen wind en regenbuien wer den de ronden van 7,8 K.M. afgelegd in even tien minuten. Zeer hard werd er in de A-klasse gereden, waarbij vooral in het begin W. Severijnen en T. van Rooyen op vielen, tot in de derde ronde laatstge noemde met bandenpech kreeg te kampen en een flinken achterstand kreeg. Na de herstelling ging hij echter wederom moe dig verder. Weinig doorzettingsvermogen toonde daarentegen K, de Haas, die na vier ronden te hebben meegereden opgaf. Na dien ging de strijd hoofdzakelijk tusschen W van Rooyen en W. Severijnen, terwijl tegen het einde ook T. van Rooyen nog fel op kwam zetten. Toen Severijnen even meest stoppen om 'n langzaam afloopende band even op te pompen was het pleit ech ter beslist en begon W. van Rooyen lang zaam maar zeker uit te loopen, om tenslotte met circa drie minuten voorsprong te win nen. Hij werd hiermede voor de eerste maal houder van den Stephen Veger-beker, welke tweemaal achtereen of driemaal in totaal moet worden gewonnen om in eigen dom over te gaan. WIELRENNEN: Lapébie winnaar van de Ronde van Frankrijk; Van Schendel op de 33e plaats LAWNTENNIS: In den strijd om den Daviscup tusschen Enge land en Amerika is de stand 11. ROEIEN: Bijzonderheden over de Euro peesche kampioenschappen. WATERPOLO: De Zijl winnaar van het tournooi tc Oudeweteringr. Boeiend was deze strijd tusschen de twee auto-merken Mercedes en Auto Union. Fraaier echter nog was de ver woede strijd tusschen Rosemeyer en de Mercedes-menschen, die slechts door een gelukkige omstandigheid zoover vóór wa ren gekomen. Het publiek had dit oofc zoo aangevoeld, want het huldigde Caracciola voor zijn eerste overwinning in 1937 op buitengewoon hartelijke wijze, het had voor von Brauchitsch gul applaus, maar liet geraakte in geestdrift, toen de snelste en beste man van dezen wedstrijd Rose meyer zijn prijs in ontvangst nam. De organisatie van de race was tot in de puntjes verzorgd. Maar toen de wedstrijd was afgeloopen, werd het een janboel. De duizenden en duizenden auto's, die op de parkeerplaatsen hadden gestaan, werden zeer ongeregeld in staat gesteld om té ver trekken, zoodat de terugreis uren en nog eens uren in beslag nahr. Ruim 12.000 toeschouwers waren Za terdagmiddag op het centre-court van Wimbledon aanwezig bij de eerste twee enkelspelen in de Challenge Round om den Davisbeker tussohen Engeland en de Vereenigde Staten. Zooals te verwachten was won Austin van Par ker. terwijl Budge den jongen Engelschman Hare versloeg, zoodat de stand na den eersten dag 11 is. De overwinning van Austin was volko men regelmatig.De Engelschman had niet veel moeite met Parker. Dit kan niet wor den gezegd van de zege van Budge op Hare, althans wat de eerste set betreft. Budge moest zich hierin geheel geven en het zag er aanvankelijk werkelijk naar uit, dat Hare den officieuzen wereldkampioen de eerste set afhandig zou maken, maar Budge bleek nog juist genoeg in petto te hebben om den Engelschman te verslaan. In de eerste twee sets van de partij Austin-Parker had de Amerikaan niets in te brengen. Austin speelde zijn gebruike lijk klassiek spel, waartegen Parker vrijwel niets kon uitrichten. In de derde set even wel zette de Amerikaansche speler alles op alles om de dreigende nederlaag te ont gaan. Steeds weer probeerde hij aan het net te komen, maar de schitterende back hand van Austin verijdelde deze pogingen, Met harde, zuivere backhanddrives pas seerde de Engelsche kampioen zijn tegen stander herhaaldelijk, zoodat Parker als het ware aan de baseline werd vastgena geld. Het w.erd wel een spannende strijd, maar Austin bleef in de meerderheid en hij zorgde tenslotte voor een Engelsche 1o voorsprong door een 63, 62, 75 zege. Budge kreeg het in zijn eerste set tegen Hare verre van gemakkelijk. De jonge Engelsche speler trok dadelijk van leer, won zijn service, kwam op 400, en ging steeds beter spelen. Zijn vollies en ser vices waren uitstekend, hij speelde met een geestdrift en een elan waarvan Budge stond te kijken en de Amerikaan had dan ook de grootste moeite, om het juiste te genspel te vinden. Hare viel voortdurend aan, kwam op 31, werd toen door een aantal prachtige slagen van Budge gepas seerd, nam na 44 weer de leiding en had bij den stand 54 nog slechts twee pun ten noodig om de game en daarmede de eerste set te winnen. Toen zag de Ameri kaan het gevaar in. En hij kwam met een aantal overmachtige canonballs los. Zijn enorme backhanddrives waren den Engelschman te machtig en spoedig was het weer 66. Hare gaf liet echter niet op. Hij gaf uitstekend partij, haalde moeilijke en soms bijna onhoudbare ballen, maakte zijn slagen goed af en bezorgde Budge vele moeilijkheden. De Wimbledon kampioen moest werkelijk al zijn talenten ten toon spreiden om het niet tegen Hare te moe ten afleggen. Het werd 13—13, maar toen kwam de reserve van Budge voor den dag. Hij verhoogde het tempo. Met niet te vol gen snelheid suisden zijn drives langs de lijnen, langs Hare. Zijn backhand was weer het machtigste wapen en met 15—13 wist hij tenslotte toch nog te winnen. Hare had een ovatie van het publiek voor zijn werkelijk schitterend spel in ont vangst te nemen. Het bleek echter spoedig dat de En gelschman meteen al zijn kruit verschoten had. Budge had in de volgende sets niet de minste moeite met Hare, die thans een schaduw was van de Hare, uit de eerste set. Budge bjacht de partii op gelijken voet met een 15—13, 61, 62 zege. Door ziekte van enkele renners waren in de B-klasse slechts vier renners aan start, waarvan C. Slingerland al spoedig opgaf. Tusschen de overige drie is er echter fraaie strijd geleverd, waarbij ook C. Grosz het einde niet wist te halen en opgaf. In den eindstrijd moest nu de beslissing vallen tusschen M. Segaar en Bert Lodewijks, waarbij laatstgenoemde de overwinning wist te bevechten en de ruim 70 K.M. wist af te leggen in 2 uur 8 min. 4 sec., waar mede hij voor de eerste maal houder der wissel'oeker werd. De acht C-klassers hadden ruim 45 K.M. voor den boeg en kunnen op een zeer span- nenden wedstrijd terugzien. Jammer was het dat H. Noest in de vierde ronde kwam te vallen en moest opgeven, daar hij een ernstig candidaat voor den beker was. Her haaldelijk werden pogingen in het werk gesteld dcor de renners welke niet over sprintcapaciteiten beschikken om te ont snappen, doch dit heeft niet mogen ge lukken. Een zeer sportieve daad deed L. Bertram toen hij in de vierde ronde toen 'n der favorieten, n.l. J. Geenjaar een lekke band kreeg, zijn fiets aan dezen afstond en hierdoor de spanning aanwezig bleef. Nadat ook Marijt een achterstand had gekregen vormde zich een kopgroep, waar bij vooral W Geenjaar en K. Kaapaan keurig werk lieten zien. Wanneer laatst genoemde eens wat meer aan de wedstrij den zou gaan deelnemen zou dit zeker aan zijn rijden ten goede komen, terwijl W. Geenjaar, die thans pas een maand aan de wedstrijden deelneemt steeds bij de kop groep is te vinden en niet tegen werk op ziet. Henk Holswilder rijdt nog niet zooals wij vroeger van hem zagen, hetgeen o.i. te wijten is aan te weinig vastheid van rijden, hetwelk men bij gestadige training krijgt. Nemen wij nu den winnaar J. Laven eens onder de loupe dan blijkt dat ook hij op een zeer goeden en tactischen wedstrijd kan terugzien. Het bleek dat bij goed vol houden en ernstig willen ook voor hem de langere afstanden geen bezwaar zijn. Weet hij zich aan den kop te handhaven dan is is hij door zijn sterke demarrage in de eindsprint zeer gevaarlijk. Thans werd hij houder van den Van Amsterdam-beker, welke eveneens tweemaal achtereen of driemaal in totaal moet worden gewonnen. Hedenavond starten de leden C. Grosz. K. de Haas, J v. d. Leest, A. Lodewijks, T. van Rooyen, W. van Rooyen, M. C. Segaar en C. Slingerland in de voorwedstrijden van het tweede Alphensche Zesavonden- tournooi in een sprintwedstrijd tegen de G.R.C. „Steeds Hooger". Het vertrek en het uitreiken der deelnemerskaarten is be paald op half zes vanaf de Korevaarstraat. Morgenavond zullen de junioren van „Nieuw-Swift" uitkomen in een sprintwed strijd tegen de junioren van „Steeds Hoo ger", eveneens als voorwedstrijd der Zes- da agsche. SWIFT—DEN BRAS. Hoewel C. Verburg met kettingpech te kampen had, wist hij zich in dezen wed strijd derde te plaatsen achter Althuizen en Wildschut, Van den Bras uit Den Haag, die als eersten gelijk over de streep gingen. In de B-klasse waren het allen Swift- renners, die de eerste vier plaatsen bezet ten, waarvan Leuven (pseud.) de eerste plaats bezette. WANDELSPORT. DE VIERDAAGSCHE. Aan den Vierdaagsche te Nijmegen zul len nog deelnemen (voor het 55 KM. par cours) de heeren Johs. v. d. Linden, W. v. d. Linden en G. v. Tol, allen te Leiden. Van het 4e regiment infanterie wordt te Nijmegen deelgenomen door een detache ment, bestaande uit 2 officieren, 4 onder officieren en 14 soldaten. GOLF. NOOROWIJKSCHE GOLFCLUB. Gisteren werd gespeeld om den L. Graaf van Limburg Styrum Wisselbeker. De beker werd gewonnen door jhr. W. Snouck Hurgronje (8met een netto score van 69. Voor den 2den en 3den prijs moet worden overgekampt door de heeren A, Kerkhoven (3en E. J. Waller (16), leder netto 75,

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 9