BINNENLAND Openlucht-Uitvoering „Sparta" (Leiderdorp) LUDSCH DAGBLAD - Derde Blad Maandag 26 Juli 1937 Prinselijk paai bij de Zweefvliegers Aantal geheel werkloozen einde luni. Groote belangstelling voor de lanhoree. /CHEEP/ UEINCIM De Paaschheuvel te Vierhouten. Nationale wedstrijden op het vliegveld Teuge FAILLISSEMENTEN 68.000 minder geregistreerde werkloozen dan een jaar geleden. Het Centraal Bureau voor de Statistiek deelt de volgende cijfers mede betreffende het aantal geheel werkloozen, bij alle orga nen der openbare arbeidsbemiddeling als werkzoekenden ingeschreven. aantal geheel werkloozen op het einde van: j gemeenten met- Juni 1937 Mei 1937 junii936 100 000 en meerinw. 137.616 137.129 158.385 50.000—100.000 inw. 41.349 42.195 49.367 20.000—50.000 inw. 40.440 40.823 47.748 anind. dan 20.000 inw. 91.211 108.390 123.296 Totaal 310.616 328.537 378.796 Ondanks de toeneming: der bevolking; en 't daarmede gepaard gaande nieuwe aanbod van arbeidskrachten bedroeg het totaal aantal ingeschreven geheel werkloozen in Nederland einde Juni 1937 ruim 68.000 minder dan een jaar geleden. De regelmatige sterke daling van het aantal werkloozen sedert einde Januari ^937. zette zich ook in Juni 1937 voort. n\ van Mei op Juni met bijna 18.000 (ya»i April op Mei 1937 met 31.200). In het Torige jaar was de vermindering van My 0p juni slechts 14.000 en van April op Mei 22.800. Heerlijk is het, jong te zijn en een jeugdige, gave teint te hebben. Ge bruik voortaan CASTELLA, de schoonheidszecp, die Dobbelman voor U maakte! Castella, de zuivere schoonheidszeep, bevat kostbare olijfolie, die Uw huid verrukkelijk zacht en soepel maakt. En ze heel even parfumeert. Haal een stuk Castella, (l2'/2 ct.) en houd Uw uiterlijk jeugdig. is, meent adressant, dat er aanleiding be staat over te gaan tot.eenige verruiming van den crisissteun voor werkloozen en eenige verhooging van de loonen in de werkverschaffing. De positie is toch zoo, dat deze groepen niets van hun inkomen kunnen missen. DE HEER KIKSBERGEN 70 JAAR. Gisteren is de heer S. J. Kinsbergen, voorzitter van de afdeeling Den Haag van den Ned. Bioscoopbond en directeur van het Passage-theater. 70 jaar geworden. In den foyer van het Seinpost theoter was gistermiddag gelegenheid, den 70-jarige geluk te wenschen en daarvan is door ve len gebruik gemaakt. Foto Van Vliet, Men schrijft ons uit killesom Van het oogenblik af. di* er te vogelen- eang op de terreinen der Jamboree gewerkt •wordt en dat is al heel Vjng gaan rele belangstellenden daar he^ om~ <je werkzaamheden te bezien Voo^; 0p de Zondagen is de toeloop er groot. Wande laars. wielrijders en automobilisten ,aan ei een kijkje nemen, ook gisteren tot»3 het weer zeer ongunstig was. Het ziin nie. al leen de direct omwonenden, zooals Ber^e. broekers, Hillegommers en Zilkers. die kü al naar de Jamboree-terreinen trekkei GEREF. VEREENIGING VOOR DRANKBESTRIJDING. A.s Vrijdag zal het 25 jaar geleden zijn dat de heer C. Buitendijk te Amsterdam, door de algemeene vergadering van deze vereeniging werd benoemd tot penning meester. Uit het midden der vereeniging heeft zich een commissie gevormd om hem een hulde blijk aan te bieden. De jubilaris heeft er slechts in toegestemd te worden gehuldigd als het geschenk de vereeniging zou ten goede komen. Daarom heeft de commissie gelden bijeengebracht om een der liefste wenschen van den heer Buitendijk in ver vulling te doen gaan n.l. een volledige cata logus van al de werken en geschriften die in de bibliotheek der vereeniging gevonden worden. Op de algemeene vergadering van de Geref Ver. voor Drankbestrijding, die morgen te Zwolle aanvangt, zal dit hulde blijk den heer Buitendijk worden overhan digd Daarnaast, zullen hem ook nog ge schenken worden aangeboden zoowel na mens de vereeniging als namens zijn colle ga's in het hoofdbestuur. Adres aan den Raad van ministers. Het dagelijksche bestuur van het Chris telijk Nationaal Vakverbond in Nederland, heeft, met het oog op de nieuw ingetreden parlementaire periode, zijn sociaal-politieke verlangens ter kennis van den raad van ministers gebracht. Naast deze verlangens, omschreven in een sociaal-politiek pro gram, laatstelijk vastgesteld ter buitenge wone algemeene vergadering van 't ver bond op 29 Januari 1937, waarvan een exemplaar, vergezeld van een toelichting, aan den raad werd gezonden en waarmede hel dagelijksche bestuur verzoekt rekening te willen houden en de verwezenlijking daarvan zooveel mogelijk te bevorderen, vestigt het de bijzondere aandacht op de DE HEFFING OP BOTER. De heffing op boter is voor de week van 25 tot en met 31 Juli, behoudens tusschen- tijdsche wijziging, vastgesteld op 65 cents per K.G. te constateeren stijging van de kosten van maar ook Haarlem, Amsterdam en gisteren levensonderhoud, waardoor de grootere ge- zelfs Zwolle leverden bezoekers, wier aan- tinnen met geringe inkomens en in 't bij tal misschien wel tot in de duizenden '"uider de gezinnen, die van steun of werk- loopt. De jeugd toont bij uitstek belang stelling. De Jamboree is er voor de verkenners, (maar dat wil niet zeggen dat de andere groepen der padvinders zich niet voor dit groote kampfeest interesseerenDe pad- vinders-in-wording. de welpen, zullen daar om aldus het Hbld. de volgende week Dinsdag de 30.000 .verkenners bezoeken: aanvankelijk hadden zich slechts tweedui zend welpen voor dit bezoek opgegeven, doch dit aantal is langzamerhand aange groeid tot niet minder danzesduizend. EeTst besloot men toen. het bezoek te split- vcischaffingsloon moeten leven, veel zwaw-der worden getroffen, dan de stijging van l<>t algemeen indexcijfer doet vermoe den. wji deze gezinnen een veel grooter percenUce van hun inkomen moeten be steden ahj de in prijs gestegen voedings middelen. dan de gezinnen met een wat ruimer inkoken. Met het o»g daarop dringt het óage- lijksch bestuur er op aan. ten einde deze prijsstijging zotheel mogelijk op te vangen, tot verlaging va* allerlei heffingen over te gaan. Dat nu (planes tegelijk met een verlaging van den poterprijs, de heffing op margarine werd v,rhoogd. heeft 't zeer FRITS COERS OVERLEDEN. Op zeventigjarigen leeftijd is te Utrecht na een langdurige ziekte de heer Frits Coers 1 overleden. De heer Coers, die oorspronkelijk medi cijnen studeerde, maar zijn studie halver wege opgaf, is tientallen jaren te Utrecht een zeer populaire student geweest. Als zoo danig vierde hij zijn veertigjarig jubileum. Hij was een bekende figuur in het Utrecht- sche studentencorps, met welks vereenigings- leven hij zich geheel verpersoonlijkte. Voor al zijn redevoeringen in de studentensocië teit P.H.R.M., die meermalen met bazuinen van de geniemuziek werden versterkt, wa ren zeer beroemd. Coers was niet alleen in de studentenwe reld populair: in de Vlaamsche beweging was hij een gezien strijder. Hij gaf den stoot tot-oprichting van de studentenzangvereeni- ging „Coers' Lied", Aan zijn initiatief en aan den arbeid van zijn medewerkers zoo- 1 wel in het Utrechtsch.studentencorps als in de zangvereeniging* „Het Nederlandsche Lied" dankt ons volk een buitengewoon groote verzameling volksliederen. GEEN FUSIE. ICiClöl, lyVJOitJVJf/ iliCll tucil, UCZAJClk te £>LMit_ j ttt„, sen in twee bezoeken, ieder van anderhal- ian#ihnim3*»n a den huldigen vorm ven dag. doch later is men op dit besluit y.an..landbou^s.teun .B,ee,,'„verlaglnB van de teruggekomen. Alle welpen zullen dus ge durende drie dagen in het kamp zijn; zij worden des nachts ondergebracht in zes scholen ln Haarlem en zullen Woensdag 4 Augustus, wanneer H. M. de Koningin Haar bezoek aan de Jamboree zal herhalen, een demonstratie van een half uur geven op liet demonstratieterrein. 0 Naar de Tel. verneemt., zal de zoon van Wen Zweedschen kroonprins, prins Gustaaf Adolf, die de leider is van het Zweedsche contingent deelnemers aan de Wereld jamboree, tegelijk met zijn 200 verkenners in Nederland arriveeren en wel od Vrijdag 30 Juli met den extra-trein die te 14 42 te Roosendaal aankomt. Ook zijn neef. graaf Bernadotte. bevindt zich onder de deel nemers. kosten van levensonderhoud te verkrijgen De bond van gepensionneerden bij de Nederlandsche spoor- en tramwegen heeft od zijn 75ste algemeene vergadering van Zaterdag j.l de ingekomen fusievoorstellen van de Nederlandsche vereeniging van spoor, en tramwegpersoneel, met algemeene stemmen verworpen. EEN OVERZICHT VAN DE ALGEMEENE OEFENINGEN TIJDENS DE ZATERDAG TE LEIDERDORP GEHOUDEN OPENLUCHT-UITVOERING VAN SPARTA. Het weer leek niet gunstig, toen de leden van .Sparta" zich Zaterdagmiddag te Lei derdorp op het vastgestelde uur voor deze openlucht-uitvoering bij het oefenlokaal opstelden. Precies op tijd werd langs de Hoofdstraat. Hoogmadesche weg en Linde laan naar het voetbalterrein van het sport park „De Munnik" gemarcheerd, waar de uitvoering werd gegeven. Daar aangekomen heette de voorzitter, de heer P. v d. Pijl het publiek tijdens een regenbultje wel kom. Hierna werd op vlotte wijze het eer ste deel van het programma afgewerkt. Alle nummers vielen bij de aanwezigen zeer in den smaak. Wij noemen hierbij speciaal de nummers bodemtumen. vlag- oefening en kleuterles Het weer was in middels opgeklaard en bleef verder geluk kig goed. Na de pauze hield burgemeester Brug. de eerevcorzitter van Sparta een korte toe spraak. Hij sprak daarbij de hoop uit, dat zijn woorden voor Sparta propagandisti sche waarde zouden mogen hebben. Sparta, aldus spr„ bestaat nu 25 jaar en dat tijdperk is voor de vereeniging niet al tijd rooskleurig geweest. Gelukkig is er den laatsten tijd een opleving. Dit hebben wij nu vanmiddag gezien. Spr gaf de verzeke ring. dat ook het gemeentebestuur belang stelt in den bloei van Sparta. Het is goed, dat de jeugd de gymnastiek beoefent. Naast geestelijke ontwikkeling is licha melijke oefening nuttig en noodlg opdat de jeugd onder orde en tucht kan op groeien tot flinke staatsburgers om later mee te kunnen werken aan 't maatschap pelijk bestel. De voorzitter van Sparta dankte burge meester Brug voor deze woorden. Hij bood hierna den directeur, den heer H. M. Zaal berg. een fraaie tont aan, die op het ter rein was opgesteld en sprak hierbij, onder applaus van alle aanwezigen den wensch uit dat de heer Zaalberg nog vele jaren de leiding van de oefeningen zou hebben. Door een der kleuters werd den heer Zaal berg nog een bloemstuk aangeboden. Ook de heer Ton Dingjan ontving voor zijn mu zikale medewerking een bloemenhulde, ter wijl de secr. de heer. D. Koek, den voor zitter een geschenk aanbood. De nummers welke Sparta hierna nog te zien gaf. werden door het publiek met aan dacht gevolgd: Wij zagen keurig werk aan hoogrek en brug van de heeren. De stok- oefeningen en het toestelturnen door de jongens en de arbeidsgymnastiek van de dames en heeren oogstten veel bijval. Een zeer mooi nummer was ook nog knotsoefe ning door de dames. Na de sluiting waarbij gezamenlijk het eerste couplet van het Wilhelmus werd gezongen, werd terugge- marcheerd langs Acacialaan. De Bruijne- straat, Koningstraat en Hoofdstraat. De uitvoering is volkomen geslaagd en de belangstelling voor „Sparta" is hierdoor bij velen zeer zeker in hooge mate ge stegen. De arbeidersjeugdcentrale, die sinds 1931 reeds velen duizenden jongen werkloozen arbeid heeft verschaft in kampen van kor ten en langeren duur. heeft Zaterdag fees telijk het gereedkomen van een belangrijk werkobject gewierd. De Paaschheuvel te Vierhouten, die het grootste deel der jeug digen sinds jaren had geherbergd, was oef. mate uitgeleefd en versleten, dat een in grijpende vernieuwing noodig bleek. Deze werd mogelijk gemaakt door hulp van de regeering, door veie eigen offers en door steun van het N.V.V. Zij werd uitgevoertl door een flinke ploeg jonge vakarbeiders, die met buitengewonen ijver en opmerke lijke vakkennis, onder verantwoorde leiding wekenlang hun beste krachten hebben ge geven. Bij ontstentenis van den minister voor sociale zaken werd de plechtige op levering van het werk en de ingebruik neming bijgewoond door den hoofdinspec teur voor de werkverschaffing, den heer Meyer de Vries en den heer de Graaf van het departement voor sociale zaken. Hierbij werd tevens een gedenkplaat ont huld. die ter herinnering aan deze gebeur tenis nabij het kamphuis is aangebracht. J. W. NIEMEYER. f Te Huis ter Heide is gisteren, 67 jaar oud overleden de heer J. W. Niemeyer, presi dent-commissaris en oud-directeur van de Nationale Levensverzekeringsbank te Rot terdam. De ontslapene was ridder in de Orde van den Ned. Leeuw. De begrafenis zal Donderdag a-s plaats vinden te 12 uur op de Alg. Begraafplaats te Zeist. Gelijk het vorige jaar in Twente, worden thans op het vliegveld Teuge nationale zweefvliegwedstrijden georganiseerd door den bond van Nederlandsche zweefvlieg- clubs. De deelnemers aan deze wedstrijden, welke tot 7 Augustus zullen duren, zijn op het vliegveld in een zweefkamp onderge bracht. Voor de wedstrijden zijn vele prijzen beschikbaar gesteld: het „zilvere»1 zweef vliegtuig" een trofee, welke bestemd is voor den winnaar van een wedstrijd tus- schen Grunau Baby's de „groote prijs van Teuge", waarvoor met elk type zweef vliegtuig kan worden meegedongen. als mede vele medailles en geldprijzen. Zaterdagmiddag werden in tegenwoordig heid van een groot aantal autoriteiten de nationale zweefvliegwedstrijden geopend. Onder de aanwezigen bevonden zich o.a. generaal bd C. J. Snijders, vice-admiraal b.d. L. J Quant, dr. ir, E. B. Wolff, direc teur van het nationale luchtvaart labora- 1 torium, de heer F de Boer. directeur van (de stoomvaartmij. „Nederland", overste F. A. van Heyst. commandant van het vlieg kamp Soesterberg. ir. J. van der Heyden, inspecteur van den luchtvaartdienst, de heer A. Plesman. directeur der KLM en ir. J. E. van Tijen, directeur van de Fokker fabrieken. De heer H. Kersken. voorzitter van den bond voor Nederlandsche zweefvliegclubs, sprak een kort welkomstwoord tot de aan wezigen. waarin hü den wensch uitsprak, dat deze zweefvliegwedstrijden, evenals het vorige jaar ln Twente, mochten slagen. Voorts maakte hij er gewag van, dat de KL.M. thans een proef gaat nemen ten aanzien van het nut van zweefvliegen voor de opleiding tot verkeersvlieger. De directeur van den luchtvaartdienst.de heer H. Ch. E van Ede van der Pais, sprak vervolgens een openingsrede uit. Namens den minister van waterstaat, die tot zijn leedwezen niet aanwezig kon zijn wenschte spr. de kampcommissie veel succes. De belangrijkste prestaties van onze zweefvliegers aldus spr. waarvan o.a. het onlang; gevestigde record van den heer J. Hoekstra getuigt, doen verwachten, dat ook in ons land vopr het zweefvliegen een groote toekomst is weggelegd. Meer en meer •lirkt deze tak van sport van belang voor de luchtvaart. De kennis van de meteorologie en van den vliegtuigbouw zijn van groot nut oor den lateren verkeersvlieger. Maa- vooral de moed. zelfbeheersching, yastbendenheid. snelheid van handelen, die door deze sport worden aangekweekt, zün zondei twijfel zeer belangrijk voor het latere leven. Het kwetsbare zweefvliegtuig eischt groote zorgen en zoo zijn er talrijke factoren, waardoor het beoefenen van deze sport voor een ieder zila vruchten zal afwerpen. Financieele bezwaren behoeven er slechts voor weinigen te zij:., aangezien de kosten uiterst laag worden gehouden. Spr. hoopte ten slotte, tat deze wedstrijden een succes zullen worden Hij zag geen betere stimulans tot opvoering van de zweefvliegprestaties dan een jaarlijks terugkeerenden wedstrijd. Met den zweefvliegersgroet „groet land", verklaarde spr. het kamp geopend. De vlag van den bond voor Nederland sche zweefvliegclubs werd daaroo ge- heschen. Zij zal hier tot 7 Augustus, dus gedurende twee weken, blijven wapperen De genoodigden bezichtigden voorts (ft aanwezige zweeftoestellen, de Grunau Baby's, de Condor, de Rhönbutsard alsmede een nieuw toestel „Universal" van de N.V. Vliegtuigbouw te Deventer ontworpen door den heer Wijekers en nog vele andere. De heer Hoekstra ging daarop met de Grunau Baby de lucht in. waar lui eenige stunts uitvoerde. Aangezien het weer echter zeer slecht was. bleef het dezen middag tot deze eene zweefvliegdemonstratie be perkt. Tijdens de openingsplechtigheid kwam het verheugend bericht, dat prinses Juliana en prins Bernhard laat in den namiddag zouden arriveeren om het kamp in oogenschouw te nemen. Om kwart over vijf kwam het prin selijk paar in een groene two-seater het veld op, waar het door den bur gemeester van Voorst, mr. A. C baron van der Feltz werd ontvangen. Na eenige demonstraties van lierstarts te hebben bijgewoond, zijn de vorstelijke bezoekers vertrokken. HollandAmerika Lijn ROTTERDAM, toeristenvaart, 23 Juli van Tallinn naar Leningrad VOLENDAM, R'dam naar New-York. pass. 23 Juli Cape Race. Kon. Paketvaart Mij. NIEUW ZEELAND. 23 Juli van Brisbane n. Singapore. Halcyon Lijn ROZENBURG, naar IJstad, pass. 23 Juli Holtenau. JavaNew-York Lijn KOTA RADJA. 23 Juli van St. Vincent naar New-York. Mij Oceaan NELEUS, 24 Juli v. Batavia naar Amsterdam. Diverse stoomvaartberichten - BATAVIER VIII, 24 Juli van R'dam te Antwerpen JONGE JOHANNA, 23 Juli van Dakar n. Bordeaux MIJDRECHT. 23 Juli van San Pedro n. Hankow ST. PHILIPS- LAND, 23 Juli van Kopenhagen te Stet tin TOWA, Rio Janeiro naar Havre/ Antwerpen, pass. 23 Juli Fernando No- ronha IJSSEL, 23 Juli van Wiborg n. R'dam KEILEHAVEN. 23 Juli van Gibraltar naar R'dam MAMURA. 22 Juli van Las Palmas naar Curacao KATWIJK. 22 Juli van Leningrad naar Rotterdam. In de week van 19 t/m. 24 Juli werden in Nederland 83 faillissementen uitgesproken. VOOR DINSDAG 27 JULI. Hilversum I, 1875 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Gr.pl. (Om 8.15 Sportreportage) 10.00 Morgenwijding 10.15 Gr.pl. 10.30 Omroeporkest (Gr.pl.) 11.00 Huisli. wen ken 11.30 Vervolg concert 12.00: Ko- vacs Lajos' orkest. I. d. pauze: Jamboree- berichten en sportreportage 2.00 Piano spel 2.30 Causerie over Sarah Bernhardt 3.00 Jetty Cantor's Ensemble, en orgel spel 4.30 Kinderkoorzang 5.00 Kin derhalfuur 5.30 Los Ai'gentinos en Gr.pl. 7.00 Orgel en viool 7.45 Gr.pl. 8 00 Berichten ANP. Mededeelingen 8.15 AVRO-Vaudeville-orkest en solisten 9.15 Sportreportage 9.45 Viool- en orgelspel, en zang door het Matrozenkoor 10.30 Dansmuziek uit Noordzee-Badplaatsen (Om 11.00 Berichten ANPi. 11.30 Louis Ban- net and hts Adventurers. Hilversum II, 301 M. KRO-Uiizending 8.00—9.15 en 10.00 Gr.pl. 11.30 Gods dienstig halfuur 12.00 Berichten 12.15 Gr.pl. 1.30 KRO-Orkest 2.00 Vrouwen uur 3.00 KRO-Kamerorkest 3.45 Gr. pi. 4.00 KRO-Orkest 4.45 Gr.pl 5.00 KRO-Melodisten en solist 5.45 Felicita- tiebezoek 6.00 Gr.pl. 6.15 KRO-Melo disten 7.00 Berichten 7.15 Causerie over Frans Hals 7.35 Sporthalfuur 8.00 Berichten ANP, Mededeelingen 8.15 Sted. Orkest Maastricht 9.00 De River- ciale Glee Club. en solist 9.15 Gr.pl. 9.30 Vervolg Riverdale Glee Club 9.45 Voor Schaakliefhebbers 10.00 De KRO- Melodisten, en solist 10.30 Berichten ANP 10.40 John Kristel en zijn Bard 11.3012.00 Gr.pl. Droitwich, 1500 M. 11.05 Dansmuziek I Gr.pl.) 11.35 Orgelspel 12.05 Leich- hardt-herdenking 12.30 Het Spa-orkes& 1.35 Cricketverslag 1.50 Het Schwiller j Strijksextet 2.20 Het Eccles Borough Or kest 2.50 Muzikale causerie. Met Gr. pi.) - 3.20 Jack Wilson's „Versati ie Five" 3.50 Gr.pl. 4.35 Het Hungaria Zigeu nerorkest 5.00 Causerie ..Queer happe; nings at sea" - 5.20 Cricketnieuws 5.35 Het Sharpe Sextet en soliste 6.20 Be richten 6.45 Tommy Matthews en zijn orkest 7.20 BBC-Midland-orkest, en so list 8.20 BBC Theaterorkest en solisten 9.20 Berichten 9.40 Causerie over Amerikaansche literatuur 10.00 Het Griller Strijkkwartet, en soliste 110» Declamatie 11.20 Roy Fox en zijn Band. 11.50—12.20 Dansmuziek (Gr.pl.) Radio Paris. 1648 M. 7.10. 8.20 en 10.35 Gr.pl. 12.20 Pascal-orkest (Om 1.35 Zang) 2.20 Gr.pl. 4.05 Zang 4.20 Koorconcert en soliste 7.20 „Der Rosen- kavalier", opera d. pauze: Solistencon cert). Keulen, 456 M. 6.50 Blaasconcert - 8.50 Westduitsch Kamerorkest 12.» Schupo-Orkest 1.35 Amusementsorkest 4.20 Dito 6.05 Solistenconcert 710 Gr.pl. 8.30 Omroeporkest 11.1012.20 Dansmuziek en populair concert. Brussel. 322 en 484 M. 322 M.: 12.2» Gr.pl. 12.50 Kleinorkest 1.30 Omroep- dansorkest 1.502.20 Gr.pl. 5.20 Om roeporkest 6.50 en 7.20 Gr.pl. Cabaret 9.20 Gr.pl. en radiotooneel - 10.3011.20 Dansmuziek (Gr.pl.) 484 M.: 12.20 Gr.pi. 12.50 Omroepdansorkest- 1.30 Kleinorkest 1.502.20 Gr.pl. Omroepdansorkest 6.35 Gr.pl. Reportage 8.20 Kleinorkest en solisten 10.30—11.20 Gr.pl. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Egen Kaiser en Carl Woitschach met hun orkes ten 10.20 Berichten 10.50 Trioconcert 11.05 Weerbericht 11.2012.20 Bres- lnuer Omroepdansorkest en solisten. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF E" DE R.OV. RADIO-CENTRALE. Voor Dinsdag 27 Juli. 1ste programma: lederen dag van 8—24 uur: Avro, Vara, enz. 2de programma: lederen dag van 8—:» uur: Kro. Ncrv, enz. 3de programma: 8.00: Keulen diversen 10 20 Keulen 10.50 Parijs K 12 20 Brussel VI. 14.20 Droitwich - 17.00 Keulen 17.20 Brussel VI London Reg. 19.20 Parijs R. Pl.m. 23-» Boedapest of div. 4de programma: 8.00 Brussel VI Lilie 9.50 diversen 11.35 Droitwich -" 12.05 London Reg. 17.20 Droitwich l»-« diversen 18.45 Droitwich 21.40 Lond™ R. 22.20 Brussel VI. 22.30 Brussel ft- 15 London Reg. 23.20 Droitwich. Wijzigingen voorbehouden. 4—3

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 12