Ho. SO Alle mooi weer is nog geen zeilweer Overwinningen van Von Cramm en Budge fïlfe Maandag 19 Juli 1937 HET VOORNAAMSTE NIEUWS VAN HEDEN De zeilwedstrijden op de Kaag Een Hollandsche voorsprong in teamwedstrijd der regenbogen den De wedstrijden van Zaterdag. De wedstrijden van Zondag. De Daviscupwedstrijd Duitschland - Vereenigde Staten lllllllllll* (Van onzen eigen verslaggever) In ons Blad van Zaterdag konden wij nog de resultaten van de in de morgen- uien gezeilde wedstrijden vermelden. In chronologische volgorde volgde hierop de Vrijbuiterklasse, waarin „Jan Brass", het scheepje van J. Dorsman aanvankelijk met groot verschil de leiding had. Wan neer deze zeiler erin zou slagen om tijdens deze Kaagweek het grootste puntenaantal te verzamelen zou hij daardoor tevens den wisselprijs, welke hij totnutoe tweemaal won, definitief in zijn bezit krijgen. Uit sportlef oogpunt beschouwd was het dus wel aardig, dat hij niet direct de eerste race won, doch zich tevreden moest stellen met de tweede plaats achter de „Thedo" van J. R. v. d. Berg. De Drakenklasse gaf alleen in den aan vang strijd te zien; de kamp ging voorna melijk tusschen de „Zilvermeeuw" van Mo. fet, de „Ran" van Keegstra, de „Janmaat" van Heinen en de „Cavalier" van Benthem v d. Berg. Moret had in de eerste ronde bij je Dieperpoel de leiding veroverd en ver grootte zijn voorsprong gedurig, zoodat hij tenslotte met een „straat" won. Keegstra. Heinen en v. Benthem v. d. Berg kwamen in de volgorde aan. De Swalker IH van R. Mees leidde na de 6tart in de Noord-Nederlandsche 16 kwa draatklasse, doch hij werd al heel spoedig van die eereplaats verdrongen en bleef uiteindelijk zelfs buiten de prijzen. Het waren hier vooral Jongsma. De Boer en Kortmann, die elkander de overwinning betwistten, waarbij ten slotte eerstge noemde zegevierde. De start der deelnemers in de Olympia- jollenklasse bracht een veld van 17 schepen in actie. Coops rondde de boei op het Zweiland het eerst, doch hij werd op de hielen gevolgd door Borgerhoff Mulder, Lemstra. Barzllay en Huybers. Na het op- kruisen naar het Norremeer had Barzilay den kop overgenomen van Coops, terwijl Borgerhoff Mulder, Daan Kagchelland en Huybers vrijwel gelijktijdig om de boei gin gen. Veel verandering onderging deze si tuatie niet meer: Barzilay en Coops liepen hoe langer hoe meer van de anderen weg, terwijl nog voor het ingaan der tweede ronde De Jong zich bij het leidende vijftal .veegde ten koste van Huybers. In de Pampusklasse met bijzeilen ein digde R. ten Hoeve voor Van Hoolwerff Jr., Van Lanschot, ir. Hofkes en Willem de Vries Lentsch Jr. Zonder bijzeilen deed Van Hooff het 't beste. In de A-klasse der 12-voetsjollen, ge varen door dames, voerde mej. Leenen eéh vinnigen kamp tegen mej. Karreman. Ge durende driekwart van de baan lag eerst genoemde aan den kop. doch op het voor- de-windsche-rak kon zij haar tegenstand ster niet houden en moest met den 2den prijs genoegen nemen. De Amsterdammer Stap bewees in de 12 M.2 klasse A opnieuw tot de sterksten in deze klasse te behooren door uit een veld van een 15-tal schepen dc zege uit het water te. sleepen. C. P. Gülcher werd 2de, gevolgd door Van Muyden, C. Th. Gülcher en C. Nauta. De start In de Regenboogklasse A le verde een schitterend schouwspel op: niet minder dan twintig blinkende jachten gin gen op een breede rij door de lijn van af vaart, waarbij Leen de Wit, Cor v. Staveren en De Fries Kuipers in het voorste gelid lagen. De Wit verkoos het lage walletje en dit bleek goed gezien, want daardoor lag hij bij de eerste boei op het Zweiland geheel vrij. Lans van Rijn, Kuipers en Deichmann zaten hem echter dicht op de hielen, ter wijl Cor van Staveren naar de zesde plaats was afgezakt. Het kruisrak naar het Nor remeer gaf een spannend duel tusschen Leen de Wit en Kuipers te zien. waarbij de Fries zegevierend uit het strijdperk trad Ook de derde plaats werd bezet door een Fries, n.l. Van Dijk, terwijl daarachter Deichmann en Willem van der Mey volg den. Van Staveren lag twee plaatsen hier achter. Deze volgorde bleef in hoofdzaak be waard. Kuipers was en bleef voor. terwijl van Staveren zich weer tot de vijfde plaats wist op te werken. Het slot van dezen prachtigen zeildag werd der gewoonte getrouw gevormd dooi de dicht bezette wedstrijden in de jollen- klassen a, B en C. Voor deze en alle andere resultaten ver- lijsv" naax de onderstaande uitslagen- r,Sr2cpswcdstrUd 12 M. - Sharpieklasse1. "x>sdreeht 13,1 punten; 2. De Kaag 10 pnt.; 3. W. v. Amsterdam 9 pnt.; 4. Z.v. De On derlinge 4 pnt. Groepswedstrijd twaalf voetsjollenklasse 1 en 2. Rotterdamsche Zeilvereeniging en Zaanlandsche Zeilvereeniging 11 pnt.; 3. De Kaag 10,1 pnt.; 4. H. J. C. 3 pnt. 45 M. - Kruiserklasse: 1. Benati H, st. B. Fenenga; 2. Föhn, st. A. W. Sijthoff; 3. Coppelstock. st. J. H. C. Sieverts. Vrijbuiterklasse: 1. Thedo, st. J. R. van der Berg; 2. Jan Brass, st. J. Dorsman; 3. Jan Haring, st. L. J. Fonteyn. Regenboogklasse B: 1. Maas (35), st. P. C. van der Giessen; 2. Printer, st. W. J. Meyer; 3. Tjebbe, st. Tj. Maas. Drakenklasse: 1. Zilvermeeuw, st. B. J. Moret; 2. Ran. st. Ph. H. Keegstra; 3. Jan maat. st. J. Heinen; 4. Cavalier, st. E. G. van Benthem van den Bergh. Noord Nederlandsche 16 M.2 klasse: 1. Unrest, st. T. Jongsma; 2. Hoants, st. G. de Boer; 3. Lemmet, st. H. F. B. M. Kort mann; 4. Spes, st. B. L. Mesander; 5. Kwaje Hoek. st. K. L. van der Horst. Pampusklasse met bijzeilen: 1. Tjiftjaf, st. R. ten Hoeve; 2. ten Hoeve; 2. Wind en Water, st. G. H. van Hoolwerff: 3. Kare- kiet, st, G. J. A- van Lanschot; 4. Norre meer, st. J. C. P. Hofkes; 5. Wildebras, st. W. de Vries Lentsch Jr. Pampusklasse zonder bijzeilen: 1. Zwei land, st. M. H. van Hooff; 2. Spriet, st. J. Schrama. Twaalfvoetsjollenklasse Dames A: 1. Ideaal ,st. mej. E. Karreman; 2. Reveller, st. mej. F. A. C. Leenen. Twaalfvoetsjollenklasse Dames B 1. Borreltje, st. mej. N. Ykema; 2. Lucky Ras cal. st. mej. N. A. J. van Eek. Olympiajollenklasse: 1. Little Jacq, st. J. Barzilay; 2. Borreltje, st. A. D. H. Coops; 3. Daphnia, st. P. H. R. Borgerhoff Mulder: 4. Zomerweelde, st. J. H. H. J. de Jong; 5. Glipper, st. D. J. M. Kaghelland. 12 M. - Sharpieklasse A: 1. All Weather, st. J. Stap; 2. Skim, st. C. P. Gülcher; 3. Crabbelcatte. st. C. van Muyden; 4. Prul, st. C. Th. Gülcher; 5. Spitsmuis, st. C. M. II. Nauta. 12 M. - Sharpieklasse B: 1. Ronny III. st. H. Overmans; 2. Dada II, st. L. P. Volle- bregt; 3. Hiphaan, st. H. van Werkhoven; 4. Cojoco. st. C. J. Corpeleyn; 5. Wardy. st. J. Vorst. B M.-klasse: 1. Bebeventum II. st. R. Scholtens; 2. Joop, st. I. C. C. Bollemeyer; 3. Ree, st. H. Recourt. Regenboogklasse A: 1. Waterrot, st. S. Kuipers (Sneek); 2. Saenden, st. L. de Wit; 3. Phecda, st. G. Deichmann; 4. Schelm, st. P. van Dijk (Sneek); 5. Hollan- dia. st. C. van Staveren. Twaalfvoetsjollenklasse A: 1. Vagebond, st. Th. van Helvert; 2. Ideaal, st. J. N. Kar reman; 3. Snowball n, st. D. J. van Brurn- melen; 4. d'Artagnan, st. W. v. der Valk; 5. Hans. st. A. H. van Vliet. Twaalfvoetsjollenklasse B: l. Tierelier, st. J. Bier; 2. Doordrijver, St. K. G. Idema; 3. Doppie, st. P Couwenhoven; 4. De Glipper, st. J. C. Tims; 5. Meerkoet, st. mej. L. Sieverts. Twaalfvoetsjollenklasse C; 1. Woelwa tertje II. st. H. Fokker; 2. Wiedewiet, st. J. Vollebregt; 3. Klaverdrie, st. J. D. v. Kam pen; 4. Arnuiter, st. H. Eikelenboom; 5. Henny, st. H. Warners. De dag van gisteren bracht opnieuw een stralende zonneschijn, doch daar entegen een tekort aan wind, waar door het geheel ontaardde in een drijf- partij en de geluksfactor een overwe gende rol speelde. Tot overmaat van ramp draaide de wind voortdurend, zoodat er geen peil op te trekken viel en de windwijzer meermalen binnen de vijf minuten alle streken van het kom pas had aangegeven. In de morgenuren stond er een zeer flauw briesje uit het Noordoosten, dat af en toe iets aanwakkerde zonder evenwel te komen tot het peil, waarbij men spreekt van een behoorlijken zeilwind. Zeer terecht besloot het wedstrijdcomité dan ook de baan tot één ronde af te kor ten en desondanks duurde het uren, voor dat de meeste schepen dit traject hadden afgelegd. Het was vaak een vermakelijk gezicht om te zien, hoe een aantal schepen op een kluitje bijelkaar dobberde en niet merk baar vorderde, terwijl een 25 meter hooger of lager een deelnemer in dezelfde klasse een gelukkig vlaagje opving en alle overi gen voorbijliep. Om even daarna op zijn beurt eenzelfde lot te ondergaan! Het aantal motor- en zcilbooten, dat op dezen Kaag-Zondag de plassen bevolkte, was ongekend groot en over trof verre het bezoek van vorige jaren. Er was, om een gevleugeld woord van den energieken Kaag-praeses ir. Van Hoolwerff te gebruiken „water tekort om te zeilen". De wedstrijden begonnen met den team wedstrijd tusschen Friesche en Hollandsche regenboogzeilers. Voor Friesland kwamen uit; K. Vrolijk, S. Kuipers, P. van Dijk, D. Oppenhuizen, M. Hendriks en U. v. d. Wey, en voor Hol land: J. Vreede, J. C. v. d. Velde. W. Z. v. d. Mey, Sam de Wit, J. Lens van Rijn en F. P. Bos. Het eerste rak naar het Zweiland lag al direct in den wind, zoodat gekruist moest worden. Willem van der Mey startte het beste en behield zijn voorsprong, zoodat de boei op het Zweiland in de volgorde ge rond werd door Van der Mey, Van Dijk, Vreede, Hendriks, v. d. Wey, Sam de Wit, Kuipers, Bos, Vrolijk, v. Rijn en v. d. Velde. De rest is gauw verteld, daar de wedstrijd een ai zeer weinig sensationeel verloop had. Het bleef tot het einde toe een drijfpartij, waarin behalve een goede start het geluk in hoofdzaak de volgorde bepaalde. Dat de Friezen, die het over het algemeen van harden wind moeten hebben, achteraan kwamen verwonderde onder deze omstan digheden niemand. Bij de finish was de volgorde als volgt: v. d. Mey, v. Dijk, De Wit, Vreede. Kuipers, Bos. Hendriks. Oppenhuizen, Vrolijk, v. d. Velde en v. Rijn. Van der Wey moest we gens een aanvaring opgeven. Voor de pun tentelling leidt Holland thans met 43.1 punt, tegen Friesland 34 punten. In de 45 kwadraat kruiserklasse bleek de stuurman van de Walta, Vermaat, nog niet in zijn gewonen vorm te zijn. Ditmaal kwam Sieverts met grooten voorsprong op Fenenga als eerste binnen. Jan Dorsman vergrootte zijn kans op het definitief bezit van den zilveren vrijbuiter door gedecideerd te winnen. Jan Heinen maakte in de Drakenklasse korte metten met zijn tegenstanders. Bij de boei op liet Zweiland had hij reeds de leiding en de rest kwam er ook verder niet aan te pas. De winnaar van Zaterdag. Mo ret, behoorde ditmaal niet tot de prijswin naars. In deze klasse waren twee protesten. In de Pampusklasse met bijzeilen smaakte Reitsma het zoet der overwinning; Van Lanschot, ir. Hofkes, W. de Vries Lentsch Jr. en Ten Hoeve kwamen na hem binnen. Van Hooff behaalde zijn tweede over winning in successie in dezefde schepen zonder bijzeilen W. Nauta deed het uit stekend in de 12 M.2 klasse A door onbe dreigd te winnen door Van Muyden, Jans sen en de gebroeders Gülcher. In den teamwedstrijd der Olympiajollen startten Daan Kagchelland en Jac. Bar zilay voor de R'damsche Zeilver., Wim Rit- man en Borgerhoff Mulder voor De Kaag en Van Veen en Coops voor Loosdrecht. Daan Kagchelland en Borgerhoff Mulder vormden een klasse op zichzelf en wonnen met „een straat". Daarop volgden Barzilay, v. Veen, Ritman en Coops. Na afloop dien de Ritman een protest in tegen den stuur man van den 45-kwadraat kruiser Benati II! Voor de puntentelling behaalde de R'damsche Zeilver. 10,1 pnt.; De Kaag 7 pnt. en Loosdrecht 4 punten. De wedstrijd had zoo lang geduurd, dat de start in de open Olympia-jollenklasse 1'/: uur moest worden uitgesteld! Daan Kagchelland won opnieuw en op ondubbelzinnige wijze. Zijn clubgenoot Barzilay was tweede, gevolgd door v. d. Stadt, De Jong en Borgerhoff Mulder. In de namiddaguren wakkerde de wind weer iets aan en liep naar het Zuid oosten. waarna de wedstrijdbaan voor de Regenboogklasse A wederom op de normale twee ronden werd gebracht. Ook overigens bracht dit briesje een welkome afkoeling voor de zon doorstoven en vuurroodgebla- kerde gezichten en ledematen. Na de start lag Van der Mey al weer direct in het voorste gelid, ditmaal in ge zelschap van Lens van Rijn en Vreede. die op het eerste rak naar het Zweiland, op het overige veld een onbegrijpelijk grooten voorsprong behaalden. De Leede III liep. dat het een lieve lust was, doch Van Rijn 'gaf geen krirhp en bleef goed hangen. Bij het opkruisen naar de Dieperpoel kwam laatstgenoemde zelfs even voor, doch zijn vreugde was van korten duur, want even later liep Van der Mey hem weer voorbij. De strijd ging voor namelijk tusschen deze twee en den Fries Kuipers; de rest was „nergens". Helaas ging de wind hierna weer afvlakken, maar Van der Mey liet zich niet meer achter halen en voor de tweede maal op dezen dag passeerde hij als eerste de finish, dit maal ruim 3 uur na het startschot! Achter hem volgden Lens van Rijn, Vreede. Kuipers en Leen de Wit. Stand 11 na den eersten dag. Op den eersten dag van de inter- zonefinale in het Davïsbckertournooi tusschen de Vereenigde Staten en Duitschland hebben beide landen een enkelspel gewonnen, zoodat de stand 11 is. Von Cramm trad het eerst in het strijdperk tegen Grant, dien hij met 6-3 64, 62 sloeg. De Wimbledon-kam- pioen Budge versloeg Henkei met 62, 6—1, 6—3. In ruim een uur had Von Cramm, de Duitsche kampioen, die in zijn ouden schit terenden vorm speelde, zijn Amerikaan- schen tegenstander Grant met overtuigen de cijfers geslagen en daarmede Duitsch land een 10 voorsprong gegeven. De ruim 9000 toeschouwers kregen een van den Duitscher prachtig gespeelde par tij te zien, waaraan Grant vrijwel niet te pas kwam. Reeds na de eerste game was het duidelijk, dat Grant tegenover het spel van Von Cramm niet veel kon uitrichten. De Amerikaan werd onmiddelllijk tot verdedigen gedwongen en hij heeft vrijwel den geheelen wedstrijd geen aanval kunnen ondernemen. Zijn service was zeer zwak en in het geheel niet snel en hard, terwijl het meermalen gebeurde, dat deze ser vice-ballen nog uitgingen ook. In één ding echter bleek de Amerikaan een meester te zijn, n.l. in het terugslaan van onbereik baar schijnende ballen. Hij rende heen en weer en de verre uitloop van de baan maakte het nog mogelijk voor den snellen Grant om vrijwel niet meer te halen bal len. toch nog te retourneeren. De Amerikaan bezorgde den Duitschen speler echter in het geheel geen moeilijk heden, Integendeel Von Cramm beheersch- te het spel van de eerste tot de laatste set. Alleen in de tweede set kwam Grant even los. Na den stand 33 won Von Cramm de service van den Amerikaan, maar hij verloor daarna op verrassende wijze zijn eigen service. Von Cramm maak te toen een tuimeling. Hij herstelde zich echter onmiddellijk en hoewel Grant in deze periode verbeten om de leiding vocht, gelukte het hem niet Von Cramm ook maar te bedreigen. Op dezelfde wijze als Von Cramm zijn meerderheid over Grant demonstreerde, deed de Wimbledon-kampioen Budge het met Henkei. Deze partij duurde echter minder dan een uur. Budge bewees hier nog eens. welk een speler van uitzonder lijke klasse hij wel is en hij accentueerde nog eens 't feit. dat hij de officieuze we reldkampioen is. Niettemin speelde Henkei beter dan toen hij in het Wimbledontournooi van Parker verloor. Maar of Henkei nu beter of slechter had gespeeld. Budge zou ge wonnen hebben. Misschien hebben die menschen het wel bij het rechte eind, die beweren, dat Budge de sterkste speler is, die tot nu toe het racket heeft gehanteerd. Als Budge aan het net kwam, gaf Hen ken soms zeer sterk spel te zien. maar het liep ten slotte toch uit op een zege van den langen Amerikaan. Hij kent de lengte van zijn beenen en weet het voordeel hiervan uitstekend uit te bui ten. Hij behoeft niet veel te loopen en schitterend is zijn backhand; door nie mand te overtreffen! Hij liet een aanr, tal cross-drives zien. zooals men die zelfs tijdens de WImbledonwedstrijden slechts zelden had gezien. Verder is zijn hoogspringen naar den bal ven een groote elasticiteit, welke verraadt, dat de athletiek den Amerikaan niet vreemd is. Bij het begin van iedere set hield Henkei net spel aardig bij en het werd in de derde set zelfs spannend, toen Henkei die juist voor de eerste maal de service van Budge bij 3 -3 gewonnen had. de leiding kon ne men met 4015. Maar zonder de minste moeite werd Budge weer even spoedig heer en meester van het terrein. En zoo werd het spel van Henkei onder het machtige, grootsche vertoon van Budge eenvoudig verpletterd. ZEILEN: Kaagweek met zon doch zonder wind. WATERPOLO: De Nederlandsche ploeg met 51 door Duitschland geslagen. TENNIS: Na den eersten dag Is de stand tusschen Duitschland en Ver. Staten 1—1. MOTORSPORT: In den intern, zesdaag- sche won Nederland den zilveren vaas. ATHLETIEK: Leidsche successen te Rijs wijk. Voor de overige resultaten raadplege men de uitslagen: Holland-Friesland wedstrijd in regen bogen: Holland 43,1 punten, Friesland 34 punten. Groepswedstrijd Olympiajollenklasse: 1. Rotterdamsche Zeilvereeniging 10,1 p.; 2. De Kaag 7 pnt.; 3. Loosdrecht 4 p. 45 M.2 kruiserklasse: 1. Coppelstock, st. J. H. C. Sieverts; 2. Benati II. st. B. Fe nenga. Vrijbuiterklasse: 1. Jan Brass, st. J. Dorsman; 2. Jet II. st. H. Wester. Regenboogklasse B: 1. Maas. st. P. C. v. d. Giessen; 2. Tjebbe, st. Tj. Maas: 3. Pipa, st. W. H. Warring. Drakenklasse: 1. Janmaat, st. J. Heinen; 2. Thedo II, st. A. Carpentier; 3. Cavalier; st. E. G. van Benthem van den Bergh; 4. Ran. st. Ph. H. Keegstra. Noord Nederlandsche 16 M. —klasse: 1. Cycloop II, st. J. van der Hoek; 2. No. 352; 3 Lemmet, st. H. F. B. M. Kortmann; 4. Hoants, st. G. de Boer; 5. Kemphaan, st. G. Oost. Pampusklasse met bijzeilen: 1. Ruiter, st. R. Reitsma; 2. Karekiet. st. G. J. A. van Lanschot; 3. Norremeer, st. J. C. P. Hofkes; 4. Wildebras, st. W. de Vries Lentsch Jr.; 5. Tjiftjaf, st. R. ten Hoeve. Pampusklasse zonder bijzeilen: 1. Zwei land, st. M. H. van Hooff; 2. Spriet, st. J. Schrama. Twaalfvoetsjollenklasse Dames A1. Ideaal, st. mej. E. Karreman; 2. Hotsie Totsie, st. mej. N .van Dieten. Twaalfvoetsjollenklasse Dames B I. Borreltje, st. mej.; N. Ykema: 2. Lucky Rascal, st. mej. N. J. A. van Eek. 12 M.2 Sharpieklasse A: 1. Dinges, st. W. J. H. Nauta; 2. Crabbelcatte, st. C. van Muyden; 3. Fin III, st. X. Janse; 4. Prul, st. C. Th. Gülcher; 5. Skim, st. C. P. Gül cher. 12 M 2 Sharpieklasse B: 1. Dada H, st. L. P. Vollebregt; 2. Ronny III, st. H. Over mans; 3. Slee, st. C. Mohr: 4. Wildebras, st. M. R. Mantz; 5. Pieternel, st. A. van der Heyden. B.M.-klasse: I, Beneventum II. st. R. Scholtens; 2. Ree, st. H. Recourt; 3. Wio, st. J. Schoten. Regenboogklasse A: 1. Leede III. st. W. Z. van der Mey; 2. Karekiet, st. J. A. Lens van Rijn; 3. Swan, st. J. J. A. A. Vreede; 4. Waterrot, st. S. Kuipers; 5. Saenden, st. L. de Wit. Olympia-jollenklasse: 1. Glipper, st. D. J. M. Kagchelland; 2. Little Jacq, st. J. Bar zilay; 3. Slof, st. E. G. van de Stadt; 4. Zomerweelde, st. J. H. H. J. de Jong; 5. Daphnia, st. P. H. R. Borgerhoff Mulder. Twaalfvoetsjollenklasse A: 1. Isis, st. J. W. van den Berg Jr.; 2. Ideaal, st. J. N. Karreman; 3. Hans. st. A. H. van Vliet; 4. Fox, st. C. H. Lekkerkerker; 5. Weetie- kep, st. K. van Dijk. Twaalfvoetsjollenklasse B: 1. Fra Dia- volo. st. W. B. Schippers; 2. Sirene, st. mej. C. van der Linden; 3. Meerkoet, st. mej. L. Sieverts; 5. Doordrijver, st. K. G. Idema. Twaalfvoetjollenklasse C: 1. 't Shrijverke St. H. J. F. Zijlker: 2. Wiedewiet. st. J. Vol lebregt; 3. Borreltje, st. W. U. J. van Dijk; 4 Woelwatertje n. st. H. Fokker; 5. Sheila, st. F. Maas. TENNIS. SPORTPARK „DE MUNNIK". (Leiderdorp). De voortgezette wedstrijden om het kam pioenschap hadden tot uitslag: Gemengd dubbelspel: Mevr. en de heer v. Deventer sl. mej. E. Koning en P. Boot 64, 11—9. Mevr. en de heer v. Deventer sl. mej. H. Aldershoff en W. Bakker 61, 75. Mevr. en de heer v. Deventer kam pioen. Heeren dubbelspel: P. Boot en J. de Kort sl. W. Bakker en J. P. van Leeuwen 75. 64. P. Boot en J. de Kort sl. P. Kuiper en J van Deventer 64, 68. 62. P. Boot en J. de Kort kampioen Heeren enkelspel: P. Kuiper sl. S. van Egmond 60. 6—2. P Kuiper sl. C. Boot 61, 86. P. Kuiper kampioen. Dames enkelspel' Mevr. v. Deventer sl. mej. A. Vellekoop 60. 61. Mej. E. Ko ning sl. mej. H. Aldershoff 64, 61. De wedstrijden in het dames enkel- en dubbelspel worden voortgezet.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 9