De Kroning van Koning George VI Vrijdag 9 April 1937 Na Frankrijk beschuldigingen aan het adres, der Sovjets LEIDSCH DAGBLAD Derde Blad De rechtsche opmarsch in Biskaje RECHTZAKEN Westminster Abbey als centrum der plechtigheid, Legende en historie van de Westminster Abbey. Schier alle Britsche vorsten werden er gekroond De „Giornale d'Italiadie zich eerst tegen Frankrijk keerde, komt thans met een geheele reeks beschuldigingen van overtreding der overeenkomst van niet-inmenging aan het adres van Rusland. Na den 20sten Februari, aldus het blad duurde de toevloed naar Spanje van in Frankrijk, vooral te Parijs. Toulouse en Marseille, samengekomen Russische ..vrij willigers" geregeld voort. De Fransche politie heeft kunnen waar nemen. dat zich onder degenen, die in Frankrijk kwamen, om zich vandaar naar Spanje te begeven, vele niet-Spanjaarden bevonden. Gedurende de laatste tien dagen van Februari zijn over den Col de Perthus in de Oostelijke Pyreneeën 150 officieren van het geregelde Russische leger naar Spanje gegaan, om als kader voor de internatio nale brigade te dienen. Langs denzelfden weg kwamen 2000 Russische geweren Spanje binnen. Begin Maart kwamen te Almansa vijftig stukken Russisch veldgeschut aan, tus- schen 1 en 20 Maart verschenen tien vlieg tuigen van het type „Gorki" terwijl uit Klein Azië 105 Russische toestellen met 210 bestuurders zouden vertrekken. Zeer kort geleden zijn vier A.N.T.-6-toe- s tellen te Praag aangekomen, die met tien Tsjecho-Slowaaksche toestellen met bestemming naar Spanje vertrokken. Het blad drukt vervolgens een lijst af van alle Spaansche schepen, die uit Rus sische havens aan de Zwarte Zee met la dingen Russische wapens en munitie de Dardanellen gepasseerd zijn met bestem ming naar Valencia, Barcelona en andere havens, die in handen der Spaansche volksfronters zijn, tusschen einde Februari en begin April Zeer gespecificeerd wordt een opsom ming gegeven van de aantallen kanonnen, tanks, vliegtuigen en de hoeveelheden mu nitie. die aan boord van deze schepen zijn vervoerd. In totaal worden gegevens gepubliceerd over dertien schepen, die honderden ka nonnen, tanks en vliegtuigen en ruim zes honderd vrachtwagens, benevens een enorme hoeveelheid ander oorlogstuig heb ben overgebracht. Hieraan voegt het blad toe, dat Moskou bovendien de hulp van oorlogsschepen ver leent: behalve de zes Russische duikboo- ten, die men vaak in de haven van Bar celona ziet. maken zich twee lichte krui sers, vergezeld van vier torpedobooten, ge reed. de Dardanellen te passeeren, om zich naar de Spaansche kust te begeven Hoe lang zal Europa, zoo vraagt ten slotte de „Giornale d'Italia", lijdelijk de Sovjet- Russische bedreiging dulden? Fransch verweer. In offlcleele kringen te Parijs verklaart men: „Buitenlandsche bladen en zelfs eenige Fransche kranten, die in een stem ming van stelselmatige oppositie zekere buitenlandsche campagnes steunen door haar eigen land te lasteren, publiceeren berichten betreffende vervoer van oorlogs tuig uit Frankrijk naar Spanje en ver trek van vrijwilligers in strijd met de in ternationale verplichtingen. Dergelijke aantijgingen worden gelogenstraft door de standvastige houding van Frankrijk ten aanzien van de Spaansche gebeurtenissen. In overeenstemming met Engeland is het Frankrijk geweest, dat het initiatief tot de overeenkomst van niet-inmenging heeft genomen en een daadwerkelijk en alge meen toezicht heeft gevraagd. Het eischt bovendien met klem de terugroeping van alle buitenlandsche vrijwilligers. De op rechtheid, waarmede het zijn verplichtin gen nakomt is trouwens erkend door on- partijdigen, die zich ter plaatse van de omstandigheden op de hoogte hebben ge steld. Onder deze omstandigheden ls het maar al te gemakkelijk te vermoe den. aan welke motieven en bedoelingen deze beschuldigingen, welker tendentieuze karakter duidelijk is, beantwoorden." De controle op de niet-inmenging. Naar vernomen wordt, zijn thans alle details van het plan tot controle op de niet-inmenging gereed. Alle administra teurs zijn op de hun aangewezen posten aangekomen en instructies zijn gegeven aan de waarnemers, die nog niet op hun pasten zijn aangekomen, zich daarheen te begeven. De strijd in Biscaje. Twee afdeelingen van Mola's troepen leiden in hoofdzaak de operaties in het Noorden: één langs den weg van Vltoria naar Durango. één langs den grooten straatweg Noord-Westelijk naar Bibao. Ge meld is, dat in de jongste gevechten de pas van Urquiola genomen heet, waardoor nu rechts nog maar enkele kilometers van Durango staat, dat inmiddels na de her haalde luchtbombardementen ten deele tot een puinhoop is geworden. Halverwege VillarealBilbao hebben de oprukkende troepen een der grootste moeilijkheden overwonnen, den pas over de hoogte van Barazar; langs den weg is het nu nog maar een goede 30 kilometer tot de hoofd stad van Biscaje. Overal bereidt de lucht macht de actie der infanterie voor. Nu la ten ook de regeeringsvliegtuigen zich niet onbetuigd en men krijgt den indruk, dat haar optreden met den dag krachtiger wordt. Te Bilbao komen voortdurend ver sterkingen voor het luchtwapen aan en zoo zal het misschien mogelijk zijn van die zijde den rechtschen den opmarsch langs de straatwegen te belemmeren. Generaal Quiepo de Llano voorspelde spoedig belangrijke gebeurtenissen, m.a.w. de verovering van Bilbao! Verontschuldigingen aan Engeland. Nadat de commandant van den kruiser ..Shropshire" en de Britsche vice-consul te Palma de Majorca de kwestie met den commandant der luchtmacht en den mili tairen gouverneur van Majorca hadden besproken, hebben de Spaansche nationa listen hun verontschuldigingen aangeboden voor de beschieting van den Brltschen torpedojager „Gallant". HAAGSCHE RECHTBANK. Aanrijding. Wegens veroorzaken van 'n aanrijding te Leiden, was I. P. aldaar door den kanton rechter te Leiden tot f. 20 boete subs. 10 dagen hechtenis veroordeeld, van welk tonnis hij in hooger beroep was gekomen. De Haagsche Rechtbank heeft het vonnis van den kantonrechter bevestigd. Inbraak. Wegens Inbraak met diefstal ten huize van den heer van A. te Hazerswoude, heeft A I. uit Lelden terecht gestaan. De officier had tegen hem een laar en zes maanden gevangenisstraf geëischt. De rechtbank veroordeelde verdachte tot negen maanden gevangenisstraf waarvan zes voorwaardelijk met een proeftijd van dTie jaar. Autobotsing. Er was op den weg naar Leiden een stevige autobotsing geweest, waarvan A. K. uit Leiden de schuldige zou zijn. Mej. v. d. K. uit Leiden vertelde dat de auto van K. uit de richting van „de Vink" kwam: zii liep ook in die richtihg De auto week bij het door rijden van een bocht naar de linkerzijde van den weg uit. waar door een tegemoet rijdende auto werd ge grepen. De auto van K. kantelde. Een dochter van de vorige getuige ver telde hetzelfde. De officier van justitie vroeg bevestiging van het vonnis van den kantonrechter te Leiden. Verdachte betoogde dat hem meermalen ls gebleken dat de bocht in den weg nabij de brug waar het ongeval plaats vond, de eigenschap heeft voertuigen uit de richting Leiden naar links te wringen, wanneer met grooter snelheid dan 70 K.M. wordt gereden. Uitspraak over 10 dagen. Dronken bestuurder. Wegens het berijden van een motorrü- wiel. terwijl hij onder den invloed van sterken drank verkeerde, was J B. te Bodegraven veroordeeld door den kanton rechter tot een week hechtenis Van dit vonnis kwam hii in hooger beroep bil de rechtbank. Een agent van politie deelde mede dat hij verdachte had gevorderd van het voer tuig te stappen Volgens verdachte en ook diens echt- genoote verklaarde dit voelde hii zich onwel worden en daarom stopte hii. ten einde verder te loopen. Juist naderde toen de agent, zoodat verbaal volgde. De officier van justitie vroeg bevestiging van het vonnis. De verdediger verzocht een voorwaardelijke staaf, subs een niet te zware ge'.aboete op te leggen. Ongekeurd vleesch in voorraad. Wegens het in vooraad hebben van on gekeurd vleesch. is v. d. A. te Alphen aan den Rijn door den kantonrechter aldaar veroordeeld tot f. 40 boete subs 40 dagen hechtenis van welk vonnis hij in verzet kwam. naar verdachte zeide. omdat hii de zware boete niet kon betalen. Volgens zijn verklaring was het vleesch gebracht tijdens zün afwezigheid en toen had zijn vrouw een stukje ervan aan een buurvrouw verkocht. De officier vond het feit nogal ernstig en vorderde een hoogere straf, f.75 boete subs. 50 dagen hechtenis. Uitspraak over 14 dagen. De fabrikant G. W. Z. te Hazerswoude was door den kantonrechter veroordeeld tot f. 1000 boete subs, een maand hechtenis en openbaarmaking van het vonnis, wegens het in voorraad hebben van vleesch. dat niet voor de consumptie geschikt was De hulpkeurmeester uit Alphen deelde mede. dat hi) op verzoek van den burge meester een onderzoek had ingesteld, waar bij in de iiskast ondeugdelijk vleesch werd aangetroffen. Get. verklaarde dat de ijskast defect bleek te ziin. Het hoofd van den keuringsdienst, de heer Commandeur uit Hazerswoude deelde mede dat bii Z. alles steeds uitstekend in orde is: het vleesch is van prima kwaliteit. De president wees erop. dat ln enkele zaken van verdachte, om. ln Leiden, al eens eerder minder goed vleesch is aan getroffen. De officier van Justitie etschte bevestiging van het vonnis van den kantonrechter. Mr. de Haan uit Leiden wees erop. dat verschillende omstandigheden verdachte wel disculpeeren. oa. dat de ijskast defect was terwiil verdachte ook niet in al zijn zaken tegelijk kan ziin. PI. vroeg daarom clementie en lichter straf. Spiritistische séances met een luchtje. Vervolgens moest zich een Haagsche spiritist verantwoorden, omdat tijdens een van zijn séances ontdekt werd. dat de fenomenale verschijnselen, die plaats von den. op bedrog berustten. Dr. S. uit Rotterdam, zelf een overtuigd aanhanger van het spiritisme was een ge trouw bezoeker van de spiritistische bij eenkomsten geweest en had steeds aan de buitengewone gaven van den spiritist ge loofd, tot op een zekeren avond zich een voorval voordeed dat twijfel bij hem op wekte. Op dien avond was de geest van de tante van ar. S. verschenen en deze had haar neef met haar gematerialiseerde hand aangeraakt. Dr. S had evenwel bemerkt, dat de hand naar sigaretten rook en dit kwam hem verdacht voor. Om de proef op de som te nemen, had dr. S. zich bij de volgende seance met een zaklantaarn gewapend. Op dien avond zou een der aanwezigen den geest zien verschijnen van zijn overleden dochtertje. Toen deze geest verschenen was, had de vader gevraagd „of ze pappie een zoentje wou geven". De geest had hier op bevestigend geant woord en prompt was daarop een smak kend geluid gehoord. Direct had dr. S. toen de electrische zak lantaarn aangestoken en wat hij zag, deed zijn vermoedens in waarheid veranderen Verdachte zat op de tafel en maakte ,.zoen"-bewegingen door een megafoon ln de richting van den vader Dr. S. had nu van tevoren een verkla ring opgesteld, welke hij dadelijk na het ontdekken van het bedrog, den spiritist ter onderteekening had voorgelegd. Hierin er kende verdachte het bedrog te hebben ge pleegd en beloofde geen spiritistische séances meer te zullen geven. Op die voor waarde zegde dr. S. toe. de zaak niet te zullen vervolgen. Later had verdachte echter weer zijn oude professie hervat, hetgeen voor de po litie aanleiding was geweest om handelend op te treden. Verdachte Het zich voor de seances betalen en maakte zich dus aan oplichting schuldig. Door het uitgebreide getuigenverhoor kwam vast te staan, dat verdachte wel een goed medium en spiritist was, doch door i zijn succes zich er toe had laten verleiden om door middel van bedrog wonderbaar lijke dingen te laten zien. Verschillende getuigen verklaarde dat verdachte een van de beste mediums was. Een en ander vermocht de Officier van Justitie niet te overtuigen van de onschuld van verdachte Hij vorderde een gevan genisstraf van vier maanden. De verdediger mr. P. S. Noyon zeide op j grond van de verklaringen van de getuigen a décharge, die allen deskundigen waren, het te betwijfelen of er bedreg in het spel was. Verder was het de vraag of verdachte aansprakelijk kon worden genoemd, voor hetgeen hij in een toestand van een zekere bewusteloosheid deed. Mede op juridische gronden concludeer de pleiter tot ontslag van rechtsvervolging. Subs, vroeg spr. oplegging van een voor waardelijke of clemente onvoorwaardelijke straf. Het verzoek tot onmiddellijk in vrij heidstelling van verdachte werd inge willigd. Uitspraak 22 April. HAARLEMSCHE RECHTBANK. Gistermiddag stond voor de Haarlem- sche Rechtbank terecht de 40-jarlge han delsreiziger A. H. v. d. G. uit Sassenhelm, wlen dood door schuld ten laste was ge legd. Verdachte had omstreeks 7 Dec. van het vorige jaar te Santpoort met een auto zeer roekeloos gereden, waardoor hij den aldaar met een bakfiets rijdenden Bernar- uus Houtwipper uit Santpoort heeft aan gereden. Kort daarop is het slachtoffer tengevolge van zijn verwondingen over leden. Als deskundige werd gehoord dr. P L. Hulst. Deze deskundige lichtte het door liem uitgebrachte rapport nader toe. Ver volgens werd nog gehoord de eerste luite nant W. van Hulst van den Motordienst, uie rapport had uitgebracht over de ln be- zlag genomen auto en bakfiets. Na het hooren van enkele andere ge tuigen, eischte de officier van Justitie te gen verdachte een geldboete van f. 75. subs. 25 dagen hechtenis. De verdediger, mr. Stomps uit Haarlem, bepleitte uiterste clementie. Vonnis over 14 dagen. VOOR ZATERDAG 10 APRIL. Hilversum I. 1875 M. Kro-ultzendlng 8,00—9,15 en 10,00: Gram. pi. 11,30: Godsd. halfuur 12.00: Berichten 12,15: Gram. platen 12.30: KRO-orkest en Gram. pl. 2.00: Voor de rijpere jeugd 2,30: Vervolg KRO-orkest 3,00; Kinder uur 4,00: KRO-Meloddsten en Gram pl. 5,30: Esperanto-nieuws 5.45: Voor Kath Padvinders 6,20: Journ. week overzicht— 6,45: Gram. pl. 7.00: Berich ten 7.15: Kath. R.V.U. 7,35: Actueele aetherflitsen 8,00: Berichten A.N.P. Mededeelingen 8,15: Overpeinzing in muzikale omlijsting 8,35: Gevar. pro gramma m.m.v. de Swinging Sisters, de KRO-Melodisten, solisten en gram. platen 10,30: Berichten A.N.P. 10,40: Film- praatje 10,55—12,00: Gram. platen. Hilversum II. 301 M. Vara-ultzending 10,00—10,20 v.m. en 7.30—8,00 n.m Vpro 8,00: Gram. pl. 10,00: Morgenwijding 10,20: Vara-orkest en gevar. programma (gr. platen) 12,151,45: Gram. pl. 2,00: „Filmland" 230: Filmpraatje 2,45: Gram. pl. 3,15: Schaakpraatje 3,30: Trio Pasquier 4,30: „Economische samenwerking tusschen de deelen van Groot-Nederland", causerie 4,50: Gram. pl. 5,40: Literaire causerie 6,05: Re portage 6,50: Gram. pl. 7,00: Groning- sche uitzending 7,30: Bijbelvertellingen 8,00: Herh. S.OB.-ber. 8,03: Berichten A.N.P., Vara-Varia 8,15: De Ramblers, Vara-Theater-orkest, de Flierefluiters en solisten 10,00: Berichten A.N.P. 10,05: Causerie 10,15: Gram. pl. 10,30: Ver volg uitzending van 8,15 11,4512,00: Gram. pl. Droitwlch. 1500 M. - 11,05: Voor de vrouw 11,20: Orgelspel 11,50: Kamermuziek 12,50: Ch. Emesco's kwintet 1,20: Het Commodore Grand-orkest 2,20: Gram. pl. 2,50: Sportreportage 3,35: Orgel spel 4,20: Sportreportages 5,35: Mau rice Wdnnlnck en zijn band 6,20: Be richten 6,50: Welsch Intermezzo 7,05: B B C.-orkest 7,50: Gevar. programma 8,20: Variété 9,20: Berichten 9,40: „London is not England", provinciaal pro gramma 10,20: Viool en piano 11,20: Henry Hall's Hour 11,50: Berichten 12,00—12,20: Henry Hall's Music Makers. Radio Paris. 1648 M. - 6,10 en 7,20: Gram, platen 10,50: Gram, platen 11,20: Po- rée-orkest en zang 2,20: Zang 2,35: Oram, platen 4,50: L. Goldiy's orkest 6,20: Gram, platen 7,05: Zang 7,36: Zoo ziet de uitnoodiglng tot bijwoning van de kroningsplechtigheid er uit (Van een specialen Reuter-correspondent). H. Grijs en statig verheft zich terzijde van de torens van het House of Parliament en naast Westminster Hall de Oude Westmin ster Abbey, het centrum van de komende kroningsplechtigheid, die hier geheel over eenkomstig de oude traditie zal worden uitgevoerd. De oorsprong van het gebouw gaat ver loren in de nevelen van het verleden en wat men er van meent te weten behoort waarschijnlijk eerder tot het rijk der legen den dan tot dat der werkelijkheid. Vast staat slechts, dat de plaats, waar thans de Abbey staat, vroeger een eiland ln de Theems was. dat voor het eerst door de Romeinen in gebruik werd genomen om er woningen te bouwen, waar zij veilig zou den zijn voor eventueele vijandelijkheden der onderworpen bevolking. Later zouden monniken op het eiland 'n klooster hebben gebouwd, dat de oorsprong zou zijn geweest van de eerste kerk, die hier werd neergezet ten tijde van Sebert, koning der Oost-Saksers, die in 616 stierf. De legende vertelt, dat op den avond voor de consecratie dezer kerk een vreemdeling een armen visscher verzocht, hem naar het eiland te willen overzetten. Toen zij 't eiland bereikten was de kerk van binnen verlicht en klonk gezang als van een koor van engelen. De vreemdeling maakte zich bekend als St. Petrus en verzocht den verbaasden visscher de zalm, die hij in zijn netten zou vinden, naar den koning te brengen en dezen te zeggen, dat hij in de kerk de teekenen der consecratie zou vinden. En aldus geschiedde. Nog eeuwen later offerden de visschers van Westminster op den naamdag van St. Petrus een zalm op het hoogaltaar van de Westminster Abbey. De kerk, die herhaaldelijk verwoest werd, werd onder leiding van den ln 1066 over leden koning en heilige Eduard den Be lijder herbouwd, doch ruim honderd Jaar later, toen het groote Normandische ge bouw constructiefouten begon te toonen, onder leiding van Hendrik UI gesloopt, die in 1220 den eersten steen legde voor een nieuwe kapel. Onder Hendrik IV werd het werk van 1399 tot 1413 gestaakt. Bij een van zijn zeldzame bezoeken in laatstge noemd jaar kreeg de koning in de kerk plotseling een beroerte en stierf. Zijn op volger. Hendrik V, zag hierin een aanwij zing des hemels en gaf binnen een maana na zijn troonsbestijging opdracht, den bouw voort te zetten. Toch duurde het tot 1750 aleer de Westminster Abbey voltooid was in den vorm, zooals wij het bouwwerk thans kennen, met het beeldhouwwerk bij de groote Westelijke torens, volgens het ont werp van Sir Christophor Wren, den groo ten bouwmeester van de St. Pauls Cathe dral en van den herbouw van Londen na den grooten brand. Naast de beide Huizen van het Parlement staat de Westminster- Abbey en de geaa- menlijke gebouwencomplexen met hun statige torens, hoog oprijzend boven de Theems, zijn als het hart van het Britsche wereldrijk, ten nauwste verbonden met "t oudste verleden en met de monarchistische traditie van Engeland. Sedert koning Harold in Januari 1066 tot koning werd uitgeroepen, voor zijn korte regeering, die slechts tot zijn nederlaag tegen den Normandischen Veroveraar Wil lem aan het einde van 1066 ln den slag bij Hastings duurde, zijn alle Engelsehe konin gen en koninginnen ln de Westminster Abbey gekroond, met slechts twee uitzonde ringen. De eerste uitzondering vormde de onge lukkige kleine koning Eduard V, die door zijn oom, den lateren Richard III, die het huwelijk van Edwards ouders niet als wet tig erkende, kort nadat hij tot koning was uitgeroepen met zijn broertje in den Tower geworpen werd, waar Richard eenige dagen later de beide knapen het vermoorden. De tweede uitzondering wordt gevormd door 'n anderen Edward en ligt nog versch in ieders geheugen, houdt zelfs onmiddel lijk verband met de aanstaande kronings plechtigheid. Het ls Eduard VIII, die ln januari van het vorige Jaar zijn vader George V opvolgde en op 12 Mei as. tot koning gekroond zou zijn, indien hij niet, in verband met de ingrijpende gebeurtenis sen in zijn privé-leven, die de geheele wereld met spanning heeft gevolgd, er de voorkeur aan had gegeven, afstand te doen ten behoeve van zijn broer George, tot dat oogenblik Hertog van York. Zoo sterk wortelde de traditie van de inwijding van het staatshoofd in de West minster Abbey in het Engelsehe staatkun dige leven dat zelfs tijdens de korte onder breking van het monarchaal bewind Oli vier Cromwell zijn installatie tot lord-pro- tector op plechtige wijze in dc Westminster Abbey liet geschieden, terwijl hij zelf ge zeten was in den stoel van St Eduard, denzelfden stoel, waarin de Engelsehe ko ningen gekloond werden en nog steeds ge kroond worden. (Nadruk verboden). Cello-voordracht 7,50: Omroeporkest, piano en zang 9,50: Gram pl. 10,20 11,20: J. Bouillon s dansorkest Keulen. 456 M. 5,50: Omroepkleln- orkest 7,50: Militair concert 8,50: Gram. pl. 11,20: R. Gaden's orkest 1.35: Gram.pl. 3.20: Westduitsch Kamer orkest 5.25: Omroepkwintet 6.20: PJanovoordracht 7.30: GevaT. program ma 9.5011.20: Omroepkleinorkest. Brussel 322 en 484 M. 322 M. 11.20: Gram.pl. 11.50: Kleinorkest 12.30: Salonorkest 12.50: Gram.pl. 2.20: Gram.pl. 2.30: Clemor and his Lucky Stars 3.05: Gram.pl. 3.20: Vervolg van 2,35 4,20: Omroeporkest 5,20: Klein orkest 6.20: Pianoduetten 7.20: Caba ret 8.20: Omroeporkest 9.30: Omroep- dansorkest 10.0511.20: Gram.pl. 484 M. 11.20: Gram.pl. 11.50: Salonorkest 12.30: Kleinorkest 12.50: Gram.pl. 1.20: Zang 1.35: Pianovoordracht 1.50: Gram.pl. 3.20: Gram.pl. 3.36: Zang 3.50: Planorecital 4.05: Zang 4.35: Fud Candrix' dansorkest 5.35: Gram.pl. 6 45: Gram.pl. 7.20: dito 7.50: Radiotooneel met muziek 8.50: Omroep- Symphonieorkest 9.30: Gram.pl. 10 20 1120: Omroeporkest. Deutschlandsender 1571 M. 7.30: Gra- mofoonpl. 9.20: Berichten - 9.60: Karl Ristenpart's Kamerorkest 10.05: Weer bericht 10.2012.15: Otto Kermbach en Fr. Weber met hun dansorkesten. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R.O.V. RADIO-CENTRALE. Voor Zaterdag 10 April. Ie programma: lederen dag van 824 uur: AVRO, VARA, enz. 2e programma: lederen dag van 824 uur: KRO, NCRV. enz 3de programma: 8.00 Keulen of dlv. - 10.50 Parijs R. 11.20: Keulen 12.20: Brussel VI. 13.20: Keulen 14.35: Brussel VI. 15.20: Keulen 17.20: Parijs R. 18.20: London Reg. 19.20: Keulen 21.20: Brussel VI. 21.30: Brussel Fr. 22.20: Berlijn. 4de Programma: 8.00: Brussel VI. of div. 9.20: Gram.muz. G.R.D. 10.35: Lon don Reg. 11.20: Droitwich 14.20: London Reg. 15.35: Droitwich 16.20: London Reg. 17.20: Droitwich 18.20: diversen 19.05: Droitwich 21.40: Weenen of div. 22.20: Droitwich. Wijzigingen voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 10