NOVA-BIOSCOOP „The Way to Love" Uit de Omstreken LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 11 Februari 1937 Officieele Crisispublicafie DEZE WEEK: ALLEEN De K.W. BIJENKORF Katwijk aan Zee biedt U a.s. Vrijdag en Zaterdag een buitengewoon programma Maurice Chevallier in Schitterend voorprogramma Toegang boven U jaar Voorkom GRIEP neem 'n "AKKERTJE" Thijs IJs en het verdwenen Noorderlicht p AALSMEER. Oud-wethouder P. Buis Gzn. t Alhier is na een langdurige ongesteld- tfld overleden de heer P. Buis Gzn., die iin. gedurende een 10-tal Jaren lid van ien gemeenteraad is geweest, waarvan een i-tal jaren wethouder. Ook op Doopsge- jnd kerkelijk terrein heeft de thans over- (dene verschillende functies bekleed, o.m. «e van diaken en voorzanger. Met den lttr p. Buis Gzn., is weer een plaatsge- ioot heengegaan van den ouden stempel; jteeker van beroep en beschikkende over [ltstekende vakbewaamheld, heeft de heer luis, ondanks zijn eigen drukke werk- aamheden, toch immer tijd en lust ge- ronden om zich veel ten algemeenen nutte geven. De heer Buis bereikte den hoo- en leeftijd van 92 Jaren. De teraardebe- lelling van het stoffelijk overschot heeft laterdag plaats op de algemeene begraaf- ilaats. BENTHUIZEN. Gouden jubileum. Vrijdag 12 Febr. a.s. is het 50 Jaar gele en dat Pieter van der Eijk en Adrlana [oordam in den echt werden verbonden. verheugen zich in het bezit van 8 kin- eren en 52 kleinkinderenI Beide zijn nog n goede gezondheid. Wij wenschen het echtpaar een goeden ag toe! KATWIJK. ADRES AAN DEN RAAD. Inzake de kleeding in den badtijd. In opdracht van de ledenvergadering der ;.-K. Kiesvereeniglng is het volgende adres lao den Raad verzonden naar aanleiding >n het dragen van onwelvoeglijke klee- !ing in den badtijd. Oeeft met verschuldigden eerbied te ken nen, het bestuur der R.-K. kiesvereeniging .Plicht en Eensgezindheid" alhier; dat het let), vooral in den badtijd, op den open aren weg of straat bevinden van personen n onwelvoegelijke kleeding steeds grooter ormen gaat aannemen; dat naar het ordeel van velen een der oorzaken te vin- len is in het ontbreken eener bepaling in Ie politieverordening, waardoor het boven- ;enoemde euvel mogelijk is; dat naar het ordeel van ondergeteekende hieraan zoo "Ig mogelijk paal en perk dient te den gesteld; redenen, waarom beleefd :h dringend verzocht wordt zulk een ipaling in de politieverordening te doen ibrengen en na te komen, dat het zich den openbaren weg of in de duinen iden anders dan in een behoorlijk en id gesloten (bad)jas of -mantel, straf- zal zijn. KATWIJK AAN DEN RIJN. Jurvergadering „Het Verplegingsfonds". Bovengenoemde vereenlglng hield haar sarvergadering. De voorzitter, de heer B. d. Jagt. sprak een hartelijk woord van •elkom. Hierna werden de notulen gelezen en lacht de secretaris, de heer A. Wassenaar et jaarverslag uit. Het ledental bedraagt )2 waarvan 340 betalende en 202 niet be talende leden. In 1936 werden 12 leden ter nalezing in een ziekenhuis opgenomen, let aantal verpleegdagen bedroeg 240 tegen 25 in 1935. De penningmeester, de heer Jac, Vlie- tnthart. bracht financieel verslag uit. De itomsten bedroegen f 1076.36: de uitgaven batig saldo f. 106.37. De bezittin- en der vereeniging zün daardoor gestegen ot 1 1689.07. De inkomsten van het Ope- itiefonds bedroegen f. 161.14; de uitgaven 245.06; nadeelig saldo f 83-92. Uit de eserve werd bijgevoegd f. 72.07, zoodat er ten nadeelig saldo blUft van f. 11-S5. De heer P. Slingerland bracht namens *n Raad van Toezicht rapport uit om rent het nazien der boeken en verklaarde tat alles in orde is bevonden, zoodat den enningmeester onder dank décharge werd "etleend. Bij de bestuursverkiezing werden de hee- tn G. Varkevisser en Jac. Vliegenthart wtozen. terwijl in de plaats van den heer j. L. Noordijk. die niet meer in aanmer- wenschte te komen, gekozen werd de «r G. de Bruiine. Het aantal ligdagen rerd vastgesteld op 60. De contributie werd •diahdhaafd op 6 cent per lid en per 'eek. De contributie voor het Operatiefonds 'erd vastgesteld op 1 cent per lid en per 'eek. De uitkeering per operatie op f. 65. Tot. lid van den Raad van Toezicht werd tallozen de heer G. v. d. Perk. De voor ster deelde mee. dat het bestuur besloten «ft zich aan te sluiten bit het z g. „streek- tarrand". De secretaris deed nadere mede delingen. De heer G. Varkevisser zal na- «tans de vereeniging zitting nemen in het «tuur van het Streekverband. Duidelijk ™>m uit het nuttige werk, dat reeds door et verband is verricht in het belang der "lenigingen. rondvraag volgde sluiting met dank- Geitenfokvereeniging. In café .Duinzicht" werd een vergade- tH||?h°uden van geitenhouders in Kat- jjkBijn. ljaar geleden werd te Katwijk tXt cen geitenfokvereeniging opge- jya ar bij zich 17 geitenhouders uit 3k-Rijn aansloten. Eenigen tijd ge- jli„ kwam bij enkele leden uit Katwijk- het denkbeeld op, om zich af te -.den c - - 'f. Door ï'tvü en 6611 ufdeeling op te rich- slokJ/J voorloopig bestuur werd be- Iro«n Mn "tl van het hoofdbestuur uit te wSSt? en onderling, mede met afge- scheS- en u" Katwijk aan Zee deze af- 6» en oprichting van een zelfstan- t«lot ne bespreken. Tenslotte werd Site ïtü tot oprichting van een zelfstan ds lin Een 25_tal personen gaf zich S»pv. op' De afdeeling werd de naam (t'Iev n yan „V.I.O.S." iVeredeling is ens sDt h t nieuwe afdeeling werd dan Dm, Pet, hoofdbestuurslid geïnstalleerd. sPrak de hoop uit, dat beide afdee- llngen elkaar met woord en daad zouden bijstaan tot groei en bloei dezer nuttige vereeniging. Het lid van het Hoofdbestuur hield nog een korte lezing, waarna eenige vragen gesteld werden, die naar genoegen werden beantwoord. Na een gezellig samen zijn volgde sluiting. KATWIJK AAN ZEE. Door motorschippers werd bij de politie een klacht ingediend, dat, als zij met hun schepen het Prins Hendrikkanaal komen binnenvaren, zij door Jongens met steenen bekogeld worden. Op het politiebureau zijn inlichtingen te bekomen omtrent een heerenrijwiel, dat onbeheerd is aangetroffen. Reclameblaadjes, een lekker, licht 3oed doorbakken koekje, p. pond 27 Hecrenflikken met zaad, 2 ons 17 Levcnsmiddeicnbedrljf 6369 geeft, waar z'n klant naar streeft 6392 LISSE. De minister van Landbouw en Vis- scherij heeft den heer D. W. Lefet>er alhier, lid van de commissie voor de Bloembollen- kweekerij, eervol ontslag als zoodanig ver leend en tot lid van deze commissie be noemd den heer Jac. P. Nijssen te Sant poort. Naar aanleiding van het verslag be treffende de lezing over de S. G. P. en de H. G. S. vestigen wij er de aandacht op, dat de laatste regel moet luiden: „Deze partij voert echter, in strijd met haar eigen program, een uitgesproken anti anti-revolutionaire politiek. En niet anti-revolutionaire politiek, gelijk ab. ver rold. NOORDWIJKERHOUT. In café ,,De Zwaan" had de aange kondigde verkooping bij afslag plaats, ten overstaan van notaris rnr. C. Punt van een huis aan Delfweg 15; gegund aan den heer J. Kamp, Ruygenhoek voor f. 980. Hypoth. vordering, groot f.900, rente 5'/!°/o gegund aan P. Versteeg Noordwijk voor f. 545. OEGSTGEEST. De „Prins Bcrnhard"-narcis. De fa G. Lubtie en Zn. alhier heeft van Z.K.H. Prins Bernhard bericht ontvangen, dat deze er zijn goedkeuring aan hecht, dat de door haar gewonnen narcis, met zeer groote gele trompet, welke het vorig jaar door de Alg. Ver. van Bloembollencul tuur is bekroond met het getuigschrift van verdienste, de naam Prins Bernhard wordt gegeven. Lezing Loge „Aller Plicht". Voor de 4de lezing, uitgaande van de Loge „Aller Plicht" der I.O.G.T. afd. Oegst- geest, ging een onverwacht groote belang stelling uit, waarover de voorzitter, de heer Buys, zijn bijzondere vreugde uitsprak. De alom bekende radio-leeraar de heer Fred. Fry had zich bereid verklaard het een en ander van Londen te vertellen. Eerst werd ons door middel van een smal film een overzicht gegeven van het mooie Zwitserland, waar. zooaals de heer Zon dervan vertelde, dezen zomer te Zürich het wereldcongres der I.O.G.T. is gehouden. In gedachten hebben wij ons verplaatst naar Interlaken en Luzern met het schoone Vierwaldstattermeer, en daar met groote bewondering de stadsbeelden en het heer lijke natuurschoon gadegeslagen. Met den grooten reiswagen ondernamen wij een tocht naar de omvangrijke bergstreken met sneeuwbergen, gletschers, watervallen en ijsgrotten. Jammer was. dat de projectielantaarn enkele storingen veroorzaakte. De heer Fry verplaatste ons dan in woord en beeld naar Londen, waarvan hij cen uitvoerige beschrijving gaf. Op de hem bekende geestige wijze ver telde Fred Fry tal van bijzonderheden dezer wereldstad en omgeving. Hem viel daarvoor een daverend applaus ten deel. De heer Buys sprak een woord van dank. Er is dan ook dezen avond volop genoten! De Nederlandsche Akkerbouwcentrale maakt bekend, dat de telers die voor 1 Fe bruari 1937 een aanvrage voor de teelt van vias en van aardappelen, apdere dan vroege aardappelen in den zin van het Crisls- Tuinbouwbesluit ep fabrieksaardappelen, hebben ingediend, er op kunnen rekenen, dat de door hen aangevraagde oppervlak ten geheel zullen worden toegewezen. Voor wat betreft, de uitzaai van vlas. zullen de Landbouwcrisisorganisatie's aan de telers die een aanvrage indienden daar om geen nader bericht aangaande de toe wijzing zenden; de teeltvergunningen voor aardappelen zullen zoo spoedig moge lijk aan de belanghebbenden worden aan geboden. 6377 De telers, die nog voornemens zijn aard appelen te verbouwen, doch die geen aan vrage indienden, of degenen, die wel een aanvrage zonden doch die voornemens zijn meer te verbouwen dan zij aanvroegen, moeten zich ten spoedigste wenden tot de Landbouw-Crisis-Organisatie waaronder zij ressorteerendeze Organisatie zal hun dan mededeelen of en zoo ja in hoeverre nog aan hun aanvrage kan worden vol- Uaar. RIJNSBURG. Feestelijke vergadering Landstormkorps „Motordienst". De sectie Leiden van den Motordienst hield haar jaarlijksche feestvergadering in Flora. De voorzitter van de afd., de heer Elstgeest, opende met een hartelijk woord van welkom, inzonderheid tot de militaire en burgerlijke autoriteiten Na het zingen van het Wilhelmus was het woord aan ds. Bik van Enkhuizen. Deze wees op de crisis, welke op alle levensterreinen heerscht, niet het minst op geestelijk gebied. Van alle zijden dreigt gevaar: van uiterst links en van uiterst rechts. Uitvoerig ging spr. daar op in en waarschuwde tegen communisme en fascisme. Daarna wees hij op het ont staan, de beteekenis en het doel van den B.V.L. n.l. bescherming van het gezag, de godsdienst, het Koningshuis en de vrouw. Tenslotte wekte hij allen, die daarvoor in aanmerking kunnen komen op, om lid te worden van den B.VI/. Hierna volgde het muzikale gedeelte, dat verzorgd werd door de Oude Jagerband on der leiding van Sergeant Huegenin. Zooals wij van dit orkest gewend zijn, werd weer een keurige uitvoering gegeven. Allereerst de taptoe, waaraan ook deelgenomen werd door tamboers van de grenadiers, klaroen blazers van de jagers en trompetters van de huzaren. Het was een keurig geheel en deze taptoe, alsook de verschillende marschen verwier ven een dankbaar applaus. Na de pauze volgde een opvoering van „De parade der tinhén 'yoldaiétjes", door leden van de Leidsehe OranjBgarde. Afgewisseld door vroolijke muziek van de Jagerband werden de aanwezgen achter eenvolgens toegesproken doör Res. Majoor Van Loon, den Burgemeester1 van Rijnsburg en den heer Kralt. De heer van Reysen zong. begeleid door mej. Erkendiep eenige vroolijke liedjes, welke zeer in den smaak vielen. De heer Van Elsgeest dankte alle mede werkenden en den spreker van deze bijzon der geslaagde feestvergadering. SASSENHEIM. Goed afgeloopen! Gistermiddag slipte in de Hoofdstraat ten auto en reed daardoor het trottoir op. Van een 3-tal daar wandelende dames werd er één, mej. M. uit Voorschoten aan gereden, waardoor zij kwam te vallen. Daar de auto niet veel gang meer had, kwam zij gelukkig met den schrik vrij. Dit onge val had. gezien het drukke verkeer, en de snelheid waarmede in den regel hier ge reden wordt, geheel anders kunnen af- ioopen VEUR-LEIDSCHENDAM. GEMEENTERAAD. Het Burgerlijk Armbestuur Het uitbreidingsplan Straatnamen De samenvoeging Stompwijk-Veur. De raad van Veur vergaderde Afwezig met kennisgeving de heer Blonk. De heer Zuidwijk critiseerde het aan Ged. Staten toezenden bij het verzoek om goedkeuring van de post groot f. 600 tot het voeren van actie tegen de samenvoeging van Stomp- wijk en Veur. van niet door den raad goed gekeurde notulen De voorzitter is bereid de gemaakte aanmerkingen aan te bren gen. Wat echter de niet goedgekeurde no tulen betreft, in elke gemeente heeft dit plaats. Anders zou 't werken te veel stag- neeren. De notulen werden hierna vastge steld en de ingekomen stukken voor ken nisgeving aangenomen. Z.hat. werd aan het Burg. Armbestuur een aanvullend subsidie verleend van f. 526.70. Tot leden van de commissie tot wering van schoolverzuim worden benoemd de heeren K. Lambo, hoofd O.L. school, S. Kas- bergen, hoofd R.K. Jongensschool, B. Ku- perus, hoofd School met den Bijbel, Th. H. Raaphorst en J. P. Hendriks. Bij de benoeming van 2 leden voor het Burgerlijk-Armbestuur verzocht de heer Koerts niet meer in aanmerking te komen. Naast drukke werkzaamheden bestaat ook nog het bezwaar, dat hij te weinig contact heeft met de bevolking. Is aan no. 2 van de voordracht, den heer van den Dool ge vraagd, of deze een benoeming wil aan vaarden. De voorzitter achtte deze mededeeling te komen als een donderslag bij een helderen hemel. De heer van den Dool is niet ge vraagd. Daar de meening voorzat dat de heer Koerts wel zou aannemen, teneinde zich nader te beramen, werd het voorstel, wat betreft den heer Koerts teruggenomen en voor de andere zetel gekozen de heer Schinkelshoek aftr. Z,h.st. werd goedgekeurd de wijziging van het uitbreidingsplan in overeenstem ming met de opmerkingen van Ged. Staten. Voorstel tot verbetering van de Boschlaan. De heer Borst wenschte dat, als tot uit besteding wordt overgegaan, het werk dan ook gegund word. Kunnen B. en W. dit niet toezeggen, dan uitvoeren met werkloozen. Bij dit laatste sloten zich aan de heeren Uyterihout, Otten en Kerkhoff. De heer Koerts is voorstander van uitbesteding. De gevaarlijke kant van eigen beheer is het duurder worden van het werk. Bij uitbe steding kan ook gebruik gemaakt worden van werkloozen. Allen zullen het er weinig zijn, daar er geen straatmakers onder zijn en zij dus alleen gebruikt kunnen worden voor vervoer van materialen. De heer Zuid- wijk vroeg: „wat gaat vlugger in eigen be heer of uitbesteding?" Verder wenschte spr. een duiker in deze laan gemaakt. De voor zitter „tot dit laatste is reeds in B. en W. besloten". Weth. Schrader: de grootste kosten zijn materialen; in het bestek staat uitvoerig met inwoners; met uitbesteding is in dit geval de gemeente het meest gebaat. De voorzitter: als inschrijvers hooger zijn dan de begrooting, dan volgt uitvoering in eigen beheer. Het vcorstel werd z.h.st. goedgekeurd de aanvaarding van een her- inneringsboom met gedenksteen, geschon ken door mevr. van Rossem-Bruynzeel en deze te plaatsen in een plantsoen aan den Prinses Julianaweg. Goedgekeurd werd de door Ged. Sta ten in overweging gegeven wijziging van eenige veroTderingen. Voor een complex straten achter de Looierslaan. Jacob Ruys- daellaan. van Dycklaan. Mauvelaan, Ru bensstraat. Bespreking van een schrijven van Ged. Staten dd. 20/21 Januari j.l. inzake de samenvoeging van Stompwijk en Veur, mede in verband met het ingekomen ver zoek van 4 raadsleden tot het beleggen van een spoedvergadering. In verband met een ingekomen schrijven stelde de voorzitter voor deze zaak in besloten zitting te be handelen. waarmede men accoord ging. Na heropening deelde de voorzitter mede, dat de wethouders een opdracht hadden van Ged. Staten om als deskundige voor het opmaken van het rapport aan te zoe ken prof. rnr. dr. van der Pot te Groningen. Deze heeft echter inmiddels bericht ge zonden dit niet te kunnen aanvaarden en Dagelijks wordt ook Gij ermee besmet. Voorkom verdere narigheid. Bestrijdt eiken avond het dreigend gevaar: 6368 (Ingez. Med.) 3. Toen Thijsje daar een auto had zien staan, is hij in looppas naar zijn huis gegaan; hij kon maar niet verzinnen, wie op hem wachten zou daar binnen, en, louter uit nieuwsgierigheid, gunde hij zich haast geen tijd. Zoo rukte hij de deur toen open, en kwam de kamer in geloopen; en toen hij nu zijn gast zag zitten in een stoel, werd hij zeer diep ontroerd door 't vreugdegevoel, en vol verrassing heeft hij hem thans aangekeken. Want deze gast, die komt uit verre, koude streken, is niemand minder dan Thijs' oom oom Brom van het Noordpool-gebied geen wonder dus. dat Thijs verheugd is nu hij hem weer ziet! „Daar is Thijs al", zei Dick, die bij de haard zat, op een bankje. „Ja ja, ja ja, ik zie het, dank je", sprak nu oom Brom het 'n zware diepe stem; „Zoo zoo, zoo zoo, daar is mijn neef, daar heb je hem!" in overweging gegeven zich te wenden tot het in Den Haag gevestigde Centraal Bureau voor publiek recht en administra tie. In dit verband stellen B. en W. than* voor onder nadere goedkeuring van Ged. Staten dit bureau opdracht te verstrekken, terwijl als leden van de raadscommissie worden voorgesteld de heeren Schrader, de Koning, Zuidwijk, Otten en Koerts. De heer Borst meende, dat de minder heid is voorbijgeloopen. Daarom zal spr. zich de vrijheid voorbehouden zich zelf tot Ged. Staten te wenden en zijn zienswijze jdaar mede te deelen. De heer Zuidwijk meende dat er voor de minderheid geen plaats is, daar het gaat tegen de samen voeging. De heer Borst zal wel eens meer bij Ged. Staten zijn geweest en als hij het nu niet doet, dan zal zijn partijgenoot Vink uit Stompwijk het wel reeds hebben ge daan. Beide voorstellen werden hierna z.h.st. aangenomen. Tot slot ontstond nog een scherpe dis cussie tusschen den heer Koerts en den gemeente-secretaris inzake het hem niet verstrekken van een bouwverordening, waarbij de woorden dat hij deze niet had ontvangen, door den secretaris in twijfel waren getrokken, terwijl toch gebleken was dat uitreiking niet had plaats gehad. De voorzitter beloofde beterschap. Hierna sluiting. De werkloosheid weder omhoog. Het aantal werkloozen ln beide ge meenten is weder belangrijk gestegen en bedraagt op het oogenblik voor Stompwijk 196 (v.m. 146) en voor Veur 143 (v.m. 120), Ernstige val. Tijdens het snoeien van boomen in den tuin van den heer B. aan het Sluispletn, had de arbeider van B„ eveneens aan dat plein woonachtig, het ongeluk uit een ca. 6 meter hoogen boom te vallen. Na door dr. v. d. Stam te zijn behandeld, is de man met gekneusde ribben door het sluisperso- neel naar zijn woning vervoerd. Het Oranje-Comité in de buurtschap hield onder leiding van den heer Van den Bosch zijn eindvergadering. De Inkom sten hebben bedragen inclusief de gemeen tesubsidie f. 189.13'/!, de uitgaven inclusief de uitkeering aan behoeftigen f. 185.27'/*, het voordeelig saldo groot f- 3.86, zal wor den verdeeld onder eenige behoeftige ge zinnen. Ged. Staten hebben na publieke aan besteding den aanleg van den weg Alphen a. RijnTer Aar gegund aan het aan nemingsbedrijf J. P. de Geus en J. A. Strampraat te Stompwijk voor f.18875. Bij publieke velling is het perceel Veenestraat 30 met dubbel bovenhuis, dat was ingezet voor f. 5000 aangekocht door den heer A. Haagen te Stompwijk voor f. 7500. VOORHOUT. Ten huize van den gemeente-genees heer dr. H. A. G. Bots, zal a.s. Woensdag 17 Febr, gelegenheid gegeven worden tot Inenting en herinenting. I-n café „Boerhaave" van den heer Jac. Angevare alhier, werd een uitvoering gegeven door de mondaccordeon-vereen. „Wilskracht" uit Noordwijk. Voor deze in teressante uitvoering bestond weinig be langstelling. Dank zij het aankomende voorj aars- werk hier ter plaatse, konden deze week weer arbeiders aan het werk gegaan. Hier door is een vermindering van het aantal werkloozen te bespeuren van ruim 20. In het begin dezer week stonden nog 270 werkloozen ingeschreven, waarvan 145 steuntrekkend. VOORSCHOTEN. GEMEENTERAAD. De Elslaan Benoeming leden commissie tot wering van schoolverzuim Het schil derwerk in het Raadhuis Ingebruik- geving gemcentelokaliteiten Aanleg plantsoen en trottoirs. Onder leiding van burgemeester M. F. Berkhout vergaderde de raad. De voorzitter wenschte den leden van den raad met hunne gezinnen het aller beste toe in 1937 en inzonderheid den heer J Braggaar voor een spoedig herstel. De heer W. G. Duinisveld dankte als oudste raadslid den voorzitter. De heer A. Bakker vroeg naar de Els- laan. Hij had vernomen dat. indien de eigenaar de laan niet zou afstaan, de ge meente de laan zou nemen; verschillende praatjes doen de ronde. De voorzitter zette een en ander uiteen. Het bleek, dat de eigenaar door het afstaan, van de laan van het onderhoud was ver lost, waartoe hij eventueel zou kunnen worden gedwongen, zoo goed als de laan onteigend zou kunnen worden. Pas toen de eigenaar om een voorschot op de koopsom kwam vragen, drong het tot den voorzitter door, dat de eigenaar meende destijds méér voor de laan gevraagd te moeten hebben. De voorzitter protesteerde met klem te gen de gedachte dat de eigenaar ..waarge nomen zou zijn". Integendeel: hij heeft een behoorlijke vergoeding gekregen, aangezien het onderhoud thans aan de gemeente is toevertrouwd. Nadat de heer Bakker genoegen had ge nomen met deze verklaring, zeide weth. J. A. Mens. dat de eigenaar zijn uitpad be houdt en dus beter is geworden, terwijl weth. C. Eggink meedeelde, dat de woning- in waarde is gestegen. Hij moest dankbaar zijn dat de gemeente deze laan heeft over genomen, daar hij daarvoor minstens f. 50 onderhoud per jaar had; de laan was dan nog zoo goed als onbegaanbaar. De discus sie werd hierop gesloten. De voorschotten op de gemeentelijke vergoeding, overeenkomst!" art. 101 der L.O wet 1920 over 1937 aan, in deze ge meente gevestigde bijzondere scholen wer den bepaald op: R.K. Jongensschool f. 2076.04; R.K. Meis- 3—2

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 7