ERT Uit de LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Dinsdag 5 Januari 1937 WARMOND. De a.s. Feesten. Door de Oranje-Commissie is het pro gramma der feestelijkheden als volgt vast- ^'wocnsdag 6 Jan.: v.m. 9.30 tractatie der schoolkinderen; de Burgemeester zal dan met 3 bestuursleden der Oranje-Commissie de scholen bezoeken. 's Avonds 6 uur kerkdienst ln de Kerk der Ned. Duitsche Herv. Gemeente en te Th uur Lof in de R.K. Kerk. De avond wordt besloten door een feeste- lilke samenkomst van de verschillende Prot. Chr. vereen, in de feestzaal van Hotel de Zon. Donderdag 7 Jan.: v.m. 7.45 Gezongen H. Mis in de R.K Kerk; v.m. 9 u. Reveille door belde muziekkorpsen en aubade voor het Gemeentehuls; n.m. 2.30 Gecostumeer- de voetbalwedstrijd tusschen Veteranen en le elftal S.M.C.; 's avonds 7 uur opstelling Uchtstoet, waarvoor reeds groote deelne ming is toegezegd. Geldprijzen zullen beschikbaar gesteld worden; zoowel voor den Uchtstoet als voor straat- en gevelversiering. Na afloop wordt in de verschillende feest zalen gelegenheid tot dansen gegeven. WASSENAAR. Aanrijding. Z. uit Rotterdam besloot op het aller laatste moment met zijn auto van rich ting te veranderen en vanaf de Stoeplaa:, den Wittenburgerweg in te rijden. Daaruit kwam evenwel Juist een andere auto en om nu een aanrijding te voorkomen haalde Z. zooveel mogelijk naar rechts tilt en dacht hierbij tevens te remmen, doch ongelukki gerwijs trapte hij niet op de rem doch op het gaspedaal, met het gevolg dat de auto vooruit schoot en vla het plantsoen tegen 't pompstationsgebouwtje aldaar opbotste. De inzittenden kwamen met den schrik vrij doch de auto was dermate beschadigd, dat zij moest worden weggesleept. WASSENAAR. DE EERSTE DAG DER FEESTEN. ALPHEN. Loop der Bevolking. Gevestigd: Christiaan Helsloot en echt- genoote, boekbinder, van Eeghenstraat 17 Hendrika Schram de Jong, zonder be roep, Jullanaxtraat 91 rood Bregtje C. Veenstravan Klaveren, zonder beroep, van Eeghenstraat 25 Bartha G. v. d, Steeg, dienstb., Vlsserstr. 30 Adriaantje Schenkel, dienstbode, N. Nassaustraat 10 Vertrokken: naar Gouda, Lage Gouwe 112. Willem de Looij en broer, slager Hilversum, Burg Grüdell 1, Cornelia de Groot, dienstbode Boskoop, Emmakade 20, Hendrlcus Zevenhoven, veehouderskn. Lelden, Laurenskade 32, Anna M. Kok, dienstbode Voorburg, Rembrandtlaan 35, Maria W. J. Simmerman, dienstbode. Burgerlijke Stand. Geboren: Jantina Jacoba, d. van Pieter Moolj en Jantina Jacoba van Wilgen Neeltje Christina, d. van Jan Jacobus van Dam en Johanna Schoenmaker Marlnus, z. van Arle Cornells Koetsier en Lena de Jong Hendrikus Petrus Boudewinus, z. van Matthias L. van der Tol en Agatha S. M. van Nlekerk. Overleden: Jannetje Maria van der Hidde 72 J., weduwe van Jacob Koelewljn Kla- zlna Oliemans 74 J.. echtgenoote van Ger- rit van Eljk Dirkje van Oostrom 69 J„ echtgenoote van Albert Schuurman Gijsbertus van Wijk 71 J„ gehuwd met Ja coba van Schalk Maria Heuff 50 echt genoote van Dirk van Dijk. Verschillende uitvoeringen. De eerste dag van de feestviering ter ge legenheid van het vorstelijk huwelijk ls ïh alle opzichten geslaagd. Terwijl de ver lichting van de Langstraat was ontstoken en het Plein baadde ln een zee van honder den electrlsche lampjes, verscholen tus schen dennengroen en guirlandes, trokken de belangstellenden op naar de drie ge bouwen, waar feestuitvoeringen werden ge geven. In het RJK. Vereenigingsgebouw was de opkomst goed. De avond werd begonnen met het Wilhelmus. Hierna nam kapelaan Thijssen het woord. Spr. wees op de groote feestvreugde in het geheele land. Er is re den tot juichen, omdat een telg uit ons Oranjehuis over enkele dagen in het huwe lijk zal treden. Op dezen avond zal dit hier tot uiting komen. Spreker hoopte, dat die liefde zal blijven en nog zal groeien. Hierna voerde de Kruisvaart enkele mu zieknummers uit. Vervolgens liet het zangkoor van den R.K. Volksbond zich hooren onder leiding van den heer J. A. Boerkamp. De Jozefgezellen voerden voor de pauze nog op „Het Duivelsbruggetje" van H. Ghéon. Na de pauze deed de burgemeester van zijn belangstelling blijken. Allereerst trad het zangkoor weder voor het voetlicht en daarna de Graal. Aan het einde van den avond bracht ka pelaan Thijssen dank aan den burgemees ter Wx>r diens aanwezigheid. In het Centraal Theater in de Langstraat kón het niet voller. Daar verzorgde de mu ziek ver. Excelsior onder leiding van haar directeur den heer L. C. Veerman voor de pauze den avond, terwijl na de pauze door het revue- en tooneelgezelschap „De Opti misten" onder regie van den heer C. Schef- fel optrad. Door den heer D. Hofman, werd een ope ningswoord. gesproken, waarbij hi1 tot uiting liet komen dat juist dit bruiospaar ons aller sympathie heeft en ons aller ge dachten trekt, omdat het a.s. huwelijk van zeer verstrekkende beteekenis is voor de toekomst van ons Vorstenhuis, en ons volk. Spr. is ervan overtuigd namens allen te spreken door het Vorstelijk bruidspaar een zeer zonnig en gelukkig leven toe te wenschen. Staande werd hierop met begeleiding van Excelsior gezongen „Lang zullen Zij leven" gevolgd door een driewerf hoera, waarop Excelsior de leiding van den voorzitter overnam en inzette met het „Wilhelmus" dat eveneens spontaan en uit volle borst door allen werd medegezongen, v v-,pro°ram bestaande uit een achttal vrooiijke en populaire muzieknummers werd \iot afgewerkt. Tijdens het concert ver seheen burgemeester Wiegman, diè verder een deel van het programma bijwoonde. a,.Pauze traden de Optimisten voor het voetlicht. fo£?°r ^eer Hofman werd namens de ^^stcommissie aan Excelsior en de Opti- hartelijk dank gebracht voor het geen zij hebben geboden. In !iet gebouw voor Chr. Belangen tn 0ranie^vond gehouden, in* gemeenschappelijk zingen van v W en gebed, las dr. W. A. B. ten ivate Psalm 103 en sprak het openings- woord. Spr. heette in het bijzonder den Burgemeester hartelijk welkom en wees aan op het merkwaardige feit dat ln den jaatsten tijd zulk een sterke opleving van het natlonallteitsbesef onder ons volk te sffPfnren vaJt-Een diep verlangen naar meerdere eenheid komt tot uiting en van- ,.?l6n w'i daarb'j op naar oranje dat altijd het middelpunt van ons volk is geweest. Het koningschap is bij ons ^eworteld in de traditie; met nieuwe hoop cn groote blijdschap werd dan ook door ons volk de verloving van onze Prinses be groet. eerden staande twee coupletten van het Wilhelmus gezongen. .Door „Bijbel en Oranje" werd onder re gie van den heer Valkenburg een Oranje- revue opgevoerd. Een vroolljk moment was de opvoering door de Chr. Meisjesver. „Lydia" van ..De insloeg re'5e''i,;'e"' een tooneelstukje dat De mondaccordeonver. D. V. S. zorgde voor pittige muziek en verhoogde daar door de feeststemming. Met. een dankwoord aan alle medewer kenden en gebed sloot ds. Ten Kate dezen geslaagden avond. AARLANDERVEEN. De feestelijkheden. Het programma voor de feestelijkheden op 7 Januari bevat: 9.30: kinderoptocht met muziek; halftwee: kinderspelen; 8 uur: groote optocht met fakkels en lampions. ALPHEN. Dc besprekingen inzake een verkeersweg. De besprekingen tusschen verschillende gemeentebesturen, w.o. ook onze gemeente en Ged. Staten, omtrent het plan op de spoorbaan AlphenUithoorn een verkeers weg aan te leggen, hebben nog tot geen resultaten geleid. Binnenkort zullen de besprekingen worden voortgezet. Een week vrij wonen! Ter gelegenheid van het Vorstelijk Hu welijk heeft mej. Wed. De K. de huurders van haar woningen deze week vrijstelling van huurbetaling verleend, hetgeen na tuurlijk zeer gewaardeerd wordt. De feestelijkheden. Het comité voor de feestverlichting ver zoekt. in overleg met B. en W„ in den nacht van 6 op 7 Januari aa.s. in verband met het te verwachten drukke verkeer, de feestverlichting tot 's morgens vroeg te laten branden, terwijl het eveneens op prijs zal worden gesteld, indien ln den nacht van 6 op 7 Januari a.s. in verband lichting zooveel mogelijk tot 2 uur voor middag blijft branden. Voor de uren, welke de verlichting méér brandt als gepubli ceerd, zal ook slechts het verlaagde tarief ln rekening worden gebracht. Door B. en W„ gemeente-secretaris, voor zitters der subcommissies en verlichting en versieringscommissies is gisteravond in auto's een rondrit door de gemeente ge maakt. De muzikale rondgang bracht veel publiek op de been, doch de weersgesteld heid was opnieuw van dien aard, dat de tocht niet geheel kon worden volbracht. In verband met het drukke verkeer heeft de politie proeven genomen met het gebruik van een stopbord op het kruispunt JulianastraatBruggestraat. Het is dan ook voor dé vereeniging een prachtig geschenk en een aanwinst! Een twaalftal jonge meisjes in rood, wit en blauw gekleed en met oranje versierd, zong onder leiding van mevr. Heuzen- veldt een vaandellied, waarna allen staande 2 coupletten van het Wilhelmus zongen. De heer Jac. Hasséfras Johzn. heeft ver dienstelijk eenige voordrachten ten ge- hoore gebracht, welke goed. in den smaak vielen. Onder leiding van mej. 'Joh. Lindhout werd door een 12-tal meisjes' een zingende voordracht gehouden, getiteld; „Repetitie", dat wel een der mooistè nummers ge noemd mag worden. Een en ander werd afgewisseld door het zingen van Vaderlandsche liederen, bege leid door orgelspel vanden. beer H. Pels. Ds. Kiehl bracht alle medewerkers harte lijk dank. Na het zingen, van den Avond zang, werd de prachtig geslaagde verga dering met dankgebed door ds. Kiehl ge sloten. Burgerlijke Stand. Bevallen: K. ten Brink geb. Jansen, d. G. A. Tor geboren de Wit, z. C. van Dorp geb. Stam, z. M. Bogerman geb. Matze, d. Gehuwd: M. Klomp, 22 j. en J, Rade maker, 21 j. Overleden: J. Huisma. wedr. van A. Woudstra 79 j. J. Batelaan geh. met M. Waardenburg, 73 j. De heer J. B. alhier werd in den Groe nendijk bij het oversteken, van den weg met zijn rijwiel aangereden door den heer D. H. alhier. De autobestuurder,- die het gevaar zag, remde onmiddellijk: maar kon niet voorkomen dat B. werd geraakt, waardoor hij met zijn rijwiel kwam te vallen en zich aan een zijner handen ernstig bezeerde. Het rijwiel werd totaal onbruikbaar, en moest naar een reparatie-inrichting wor den gebracht Den autobestuurder treft geen schuld, daar de heer. B. verzuimd had zich te overtuigen of de weg veilig was. KOUDEKERK. Burgerlijke Stand. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Adria.na Sijtje, d. van W. H. v. Eek en N. M. Blonk. Ondertrouwd: J. C. v. d. Welde en J. H. Romijn; A. C. v. d. Hoek en J. C. Akerboom. Overleden: Catharina v. Wagenlngen, echtg. v. KI. v. d. Willik, 69 jaar. Gedurende de maand December werd in de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd f. 9886,63 en terugbetaald f. 15228,80. Het laatste door de spaarbank uitgegeven boekje draagt het nummer 5917. Voor 't jaar 1937 zal de armenpraktijk worden uitgeoefend door dr. A. S. Kater, Zuidwijk 2, Telef. 40. HAZERSWOUDE. Bijeenkomst Chr. Oranjevereenlging. De Chr. Oranjever. alhier hield in het Gymnastieklokaal der Chr. school 'n druk bezochte ledenvergadering. De voorzitter, de heer B Offringa, open de na het zingen van Ps. 118 7 en 14 met gebed, las een gedeelte van Ps. 118 en sprak een kort welkomstwoord. Daarna werd door een damescomité de Chr. Oranjevereenlging een prachtig vaan del aangeboden, waarbij mevr. Wamaar als eere-voorzltster het woord voerde. Met een kernachtig dankwoord aan het comité werd het vaandel door den voorzitter aanvaard. Geboren: Jan Dirk, z. van J. F. Wiegman en A. van Eljk. Overleden: Johannes Verheul, 83 jaar. Bijeenkomst der Oranjevereenlging. Ter gelegenheid van het as. Vorstelijk huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bemhard werd ln de Geref. Kerk een bij eenkomst gehouden, georganiseerd door de Oranjevereenlging. Het kerkgebouw was ge heel gevuld. Door ongesteldheid van den eere-voorzitter, burgemeester Kwint, werd de avond geopend door den voorzitter der Oranjevereenlging, den heer W. A, van den Dool. Hierna werden', twee coupletten van t Wilhelmus gezongenf-'Dr. L. D. P. Poot, Ned. Herv. pred. te Den Haag, hield een feestrede over „Het Vorstelijk Bruidspaar ln de morgenpoort des lévens". Spr. schetste hierin de geschiedenis van ons Vorstelijk Huis. Medewerking werd ver leend door de beide pl. zangvereenigingen „Koudekerks Gemengd Koor", „Soli' Deo Gloria" en de muziekvèr. „Kunst na Ar beid". Na het gezamenlijk zingen van „Dankt, dankt nu allen God" werd de bijeenkomst met een woord van dank door den voor zitter gesloten. De te houden Iichtstoêt. welke hier hedenavond zou plaats vinden, gaat bij ge brek aan deelneming niet doör. De verkoop van de weldadigheidsze gels heeft alhier opgebracht de mooie som van f. 76.76. De 16-jarige slagersknecht W. v. W. was bij zijn patroon te Lisse bezig met het worstmaken, 't Ongeluk wilde dat één zij ner vingers gegrepen werd door de ma chine, waarvan een lid werd afgekneld. Hij werd behandeld in het Ziekenhuis te Lelden. LEIDERDORP. Burgerlijke stand Geboren: Catharina Wilbelmina, d. van N. L. van Dalsen en.J. C. Nieuwenhuize. Getrouwd: H. Bosman en G. H. A. Mul ders. De a.s. feesten. Nog kan worden bericht, dat na de boom planting in het plantsoen achter de Ned. Herv. Kerk een optocht van de school kinderen door het dorp volgt. Mocht des avonds de lichtstoet vanwege ongunstig weer niet kunnen doorgaan, dan ls er een bijeenkomst in de Ger. Kerk, waarbij de zangvereenigingen „Excelsior" en „Hart en Stem" en de muziekver. „De vote" zullen medewerken. ZOETERWOUDE. Aanrijding. Ds. K. uit Bodegraven reed op den Hoo- gen Rijndijk met een door hem bestuurde auto in volle vaart tegen den groenten wagen van den groentenhandelaar v. N., die rechts van den weg stond. De groenten- wagen werd totaal vernield en de groenten en fruit kwam op de straat terecht. Ds K. verklaarde dat hij met een vreemden wagen reed en niet voldoende met de con structie van de auto op de hoogte was. Hij was genegen de schade te vergoeden waarmede v. N. genoegen nam. LEIMUIDÈ^. Loop der Bevolking". Vertrokken: Naar 's-Hertogenbosch, K. P. Klijn, Klooster. Mariënberg. Gevestigd: Van Alkemade1 Li P. M. Mol- lers, Vriesekoop No. 475 Van Haarlem mermeer, W. E. M. LoOgman, gehuwd met C. Roest, Bilderdam No, 405 Van Leiden M. A. Hogeboom. dienstbode, Oude-Wete- ring No. 51 Van Zoeterwoude, C. C van der Pouw-Kraan, dienstb., Drecht No. 82. Burgerlijke Stand. Geboren: Bastiaan Pieter Jacob, Z. van L. Koole en J. Koole. De a.s. feesten. De Oranjefeesten ter eere van het vor stelljk huwelijk zullen gehouden worden op Donderdag 7 en Vrijdag 8 Januari as. Des morgens om 9.30 uur zal een aubade ge bracht worden aan den burgemeester en den raad. Daarna zal het plaatselijk mu ziekcorps „Symphonie" een muzikale rond wandeling maken door het dorp en tevens dooi' Vriesekoop en de Bilderdam'. Om 1 uur zal er een groot kinderfeest gehouden worden in de groote concertzaal van mei Sneeboer. Dan zal optreden de bekende goochelaar, humorist en buikspreker, Wiliams. 's Avonds is er een groote feestvergade- ring waaraan, medewerking zullen verlee- nen de beide plaatselijke zangvereenigin gen en het muziekcorps en een tooneel- vereeniging. Tevens zal dien avond weder om optreden de heer Wiliams. Op Vrijdag 8 Januari zal op hetzelfde uur wederom een aubade aan den burge meester worden gebracht, terwijl dien middag ook weer een kindervoorstelling zal worden gegeven. Ook op 8 Januari des avonds zal een Oranjefeest worden gehou den. Beide avonden zal er een Oranje tableau worde opgevoerd. Den ingezetenen wordt verzocht, de beide dagen de vlag uit te steken. Bij den veehoudster wed. v. d. Akker is onder de varkens de besmettelijke var kenspest geconstateerd. Maatregelen zijn door den veeartsenijkundigen dienst ge nomen. De Geref. Kerk droeg voor de classis Woerden af de som van f. 118. NIEUWKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Theresia. d. van H. Eijs en M. Poelwijk; Gijsbert, z. van J. Kranenburg en L. v. d. Voorn; Gerrit, z. van W. G. Domburg en G. de Bruin; Rei- noutje, d. van G. van Veen en A. J. Vos- hart; Theresia, d. van J. de Jong en G. Baars. Overleden: Ch. v. Rooselaar. 59 jaar, echtgen. van Jac. Groenendijk; C. J. de Beer, jm. 8 mnd. TER AAR. Uitvoering St. Luidinaverecn. In het R.K. Parochiehuls gaf de naai- krans van de Graal ten bate van bovenge noemde vereeniging een uitvoering. Pastoor Bilars opende, waarna een drietal zang nummers keurig ten gehoore werd ge bracht. Het tooneelstuk „Wroeging", ver wierf veel instemming, welke volkomen verdiend was, daar er zeer goede krachten in meespeelden. In de pauze had de tra- ditioneele verloting plaats, waarvoor een groot aantal prijzen was beschikbaar ge steld. Nadat een kluchtspel ,,'t Nieuwe dienstmeisje" was opgevoerd volgden nog eenige zangstukjes, w.o. het Lippe Det- moldlled. .Een alleraardigste klompendans besloot deze geslaagde uitvoering. Pastoor Bilars wekte op met opgewektheid de ge wichtige gebeurtenissen in ons Vorsten huis, mede te vieren. De maandelijksche collecte voor de Ncd. Herv. Kerk heeft in de maand Dec. f. 11.86 opgeleverd. De op Oudejaarsavond in de Néd. Kerv. Kerk gehouden collecte tén bate van de em. pred. en pred. weduwen en weezen heeft f .9.32 opgebracht. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Anthoon Cornells, Z. van J. Zuldervllet en J. Anders - Agatha Johanna Maria, D. van J. de Wit en M. A. Melkert Lena Johanna, D. v. G. Los en K. Ver schoor. De a.s. feesten. Zooals reeds eerder gemeld zal de feest viering ter eere van het Prinselijk huwelijk in deze gemeente op 7 Januari plaats vin den. De verschillende buurtcommissies hebben reeds vorige week voorbereidende werk zaamheden ter verslering van hun buurt getroffen. Gisteren was reeds een groot deel dezer gemeente versierd. Vooral de Dorps straat is in feesttooi gestoken. Speciaal in den avond, wanneer de ver lichting aan'ls, komt deze versiering bijzon der tot haar recht. Het programma der feesten luidt: 7.308 u.: klokgelui van alle torenklok ken; 8 u.: vertrek der Oranje-garde voor een wandeling door de gemeente, voorafge gaan door herauten; 8.30 u.: koraalmuziek vanaf den toren der hefbrug door „Con cordia"; 13 u.: optocht; 3—5 u.: volks spelen op de Dorpsstraat 's Avonds vieren de buurtvereenigingen in meer besloten kring het feest. De buurtvereeniglng Dorpsstraat heeft daartoe beslag gelegd op de groote garage der Gebr. Buitelaar. De buurtvereen. de Brug gaat naar Hotel Kwaak, terwijl „Trooststraat" in het Bonds- gebouw een onderdak vindt. WOUBRUGGE. Loop der bevolking. Ingekomenuit Leiden J. Baak, B 203 uit Leiden M. A. Baak, B 328 uit Haar lem M. van Kolk, B 345. Vertrokken: C. de Vreede naar Aalsmeer, Heerenweg 89 J. Jansen naar Bloemen- daal, Vogelenzang G. H. Oudshoom naar Alkemade, Rijpwetering C. van Rijn haar Wilnis, wijk 3 no. 9 M. J. Volwater naar Wassenaar, Raadhuisstraat 7. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes en Jannetje, z. en d. van G. Schijf en M. Schinkel Maria Adriana, d. van P. Zijderveld en M. van Dam. ZWAMMERDAM. De feestelijkheden. Het Oranje-comité, dat oorspronkelijk een feestprogramma voor 5, 6 en 8 Janu ari had opgemaakt, heeft besloten, wegens de talrijke aanvragen om toegangskaarten voor het op die avonden op te voeren his torisch spel „Uit het leven van Juliana van Stolberg" en de beperkte ruimte ln de Nutszaal, deze opvoering op Zaterdag 9 Januari nog eens te herhalen. Op die avonden verleenen de beide plaat selijke zangvereen. „Eendracht maakt Macht" en „Zingt den Heere" medewer king door het uitvoeren van zangstukken. Na de pauze vermeldt het programma nog een tableau. Donderdag 7 Januari nam. van 25 uur wordt eveneens in de Nutszaal nog eer 4696 guur weer! Met parapluie en regenjas probeert iedereen zich tegen 't barre, gure weer te wapenen. Denk er aan, uw keel te beschermen: W y b e r t voorkomt verkoudheid en keelontsteking 50 - 35 - 20 ct. (Ingez. Med.) 473e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4<le klasse. 2de lijst Trekking van Dinsdag 5* Januari 1937 Hooge Prezen 25.000.— 20372 5000.— 8740 2000.— 15212 1000.— 1366 8888 16073 400.— 1767 10982 12188 12412 12937 200.— 1136 1370 2455 4834 100.— 2565 3874 4330 8994 11146 11462 Prijzen van 65. 14 31 38 93 98 110 172 175 178 194 206 228 242 289 299 300 302 307 319 436 438 470 471 477 518 521 522 547 593 604 623 627 685 696 697 719 767 865 888 893 904 909 916 927 032 943 984 1017 1027 1081 1109 1123 1135 1233 1238 1264 1271 1285 1318 1328 1364 1374 1402 1439 1443 1464 1467 1472 1491 1492 1529 1532 1544 1568 1602 1628 1638 1652 1672 1701 1720 1747 1748 1753 1757 1792 1850 1876 1882 1923 1944 1955 1964 2015 2069 2074 2066 2087 2092 2191 2219 2263 2282 2306 2358 2431 2445 2446 2459 2476 2484 2545 2549 2569 2615 2634 2648 2671 2721 2741 2765 2870 2872 2909 2944 2946 2993 3005 3046 3058 3085 3116 3142 3152 3203 3230 3260 3266 3272 3273 3291 3389 3397 3450 3470 3499 3517 3683 3694 3715 3724 3788 3793 3829 3838 3839 3896 3897 3907 3917 3930 3956 3965 3996 4071 4098 4148 4172 4175 4210 4226 4247 4282 4331 4353 4357 4493 4505 4513 4514 4515 4592 4598 4626 4680 4683 4695 4707 4718 4868 4951 4959 4969 4974 5004 5070 5124 5125 5136 5140 5162 5181 5223 5346 5353 5382 5392 5407 5409 5451 5458 5481 5486 5497 5531 5537 5543 5577 5620 5634 5648 5655 5696 5758 5810 5812 5820 5930 5980 6012 6019 6052 6087 6133 6185 6194 6198 6273 6350 6368 6385 6395 6397 6425 6560 6637 6703 6766 6769 6771 6813 6862 6992 7008 7036 7047 7090 71C6 7110 7116 7154 7191 7200 7204 7221 7223 7227 7263 7311 7340 7382 7424 7498 7511 7521 7549 7570 7574 7617 7692 7724 7737 7790 7865 7866 7928 7964 8004 8007 8030 8045 8062 8187 8196 8206 8214 8217 8218 8233 8271 8281 8286 8365 8383 8399 8425 8481 8502 8589 8667 3682 8688 8727 8739 8779 8793 8802 8844 8870 8878 8893 8909 8937 8944 8962 8970 8974 8985 8992 9038 9080 9090 9111 9133 9158 9163 9172 9174 9186 9225 9266 9294 9331 9390 9406 9438 9471 9478 9522 9536 9560 9563 9590 9610 9630 9696 9723 9760 9789 9799 9804 9809 9818 9832 9895 9978 10081 10103 10136 10150 10206 10254 10302 10309 10322 10340 10381 10420 10488 10502 10541 10559 10562 10596 10597 10625 10636 10697 10706 10722 10749 10755 10758 10793 10850 10852 10855 10934 10950 11021 11025 11043 11046 11070 11112 11116 11174 11195 11203 11217 11219 11260 11271 11280 11293 11309 11330 11345 11348 11417 11426 11443 11511 11549 11558 11654 11666 11683 11684 11701 11710 11717 11748 11802 11805 11819 11836 11891 11903 11917 11933 12037 12055 12125 12183 12190 12235 12238 12290 12306 12384 12385 12427 12456 12480 12539 12554 12595 12610 12618 12623 12676 12804 12815 12839 12857 12900 12907 12918 12930 12934 12996 13132 13163 13198 13205 13217 13218 13420 13438 13456 13497 13504 13554 13572 13618 13625 13626 13660 13664 13699 13763 13822 13895 13903 13912 13936 14004 14034 14068 14152 14157 14166 14179 14220 14314 14319 14359 14387 14473 14488 14489 14590 14591 14637 14644 14714 14735 14772 14785 14792 14798 14844 14850 14944 14975 15098 15104 15118 15136 15146 15178 15224 15340 15365 15379 15415 15437 15455 15510 15552 15556 15571 15587 15606 15617 15659 15680 15702 15704 15748 15757 15867 15876 15887 15890 15943 15986 15997 16024 16029 16059 16069 16106 16146 16147 16200 16287 16289 16292 16293 16297 16303 16374 16387 16393 16413 16430 16431 16441 16470 1G521 16529 16674 16690 16768 16773 16791 16802 16804 16831 16851 16855 16865 16937 16970 16998 17001 17032 17062 17064 17082 17107 17154 17162 17204 17235 17239 17241 17272 17311 17326 17350 17360 17404 17510 17511 17570 17639 17729 17736 17762 17765 17819 17856 17866 17919 17950 17956 17967 18061 18067 18104 18148 18162 18175 18190 18271 18280 18380 18402 18426 18493 18507 18584 18626 18634 18646 18652 18686 18759 18773 18790 18835 18843 18885 18922 18972 19016 19055 19071 19127 19138 19139 19155 19170 19176 19226 19243 19298 19299 19323 19332 19363 19366 19377 19423 19439 19532 19597 19635 19658 19677 19723 19735 19769 19776 19779 19827 19836 19883 19893 19925 19967 19971 19998 20032 20106 20119 20126 20175 20185 20208 20209 20210 20241 20248 20330 20380 20404 20461 20513 20529 2053S 20591 20606 20616 20636 20669 20701 20723 20776 20784 20820 20861 20862 20890 20903 20925 20936 Verbet. 4e klasse, le lüst: 1688 mz. 1681; 5393 mz. 5394; 9650 ra.z. 9615. filmvoorstelling voor de schoolkinderen gegeven. Op dien dag stellen de buurt commissies zich. voor, bij gunstig weer. een bonte optocht te organiseeren. Voorts zal in de week van 49 Januari nog een verlichtings- en versieringswed strijd worden gehouden, waarvoor het comité enkele prijzen beschikbaar stelt. Burgerlijke Stand- Ondertrouwd: Antonius Jacobus v. Nie- kerk 29 j. en Adriana Maria Alkemade 33 j. te Sassenheim. Getrouwd: Hendrik Calis 29 j. en Janna van den Bosch 26 j. ZOETERMEER. Gedurende December 1936 werd aan het postkantoor alhier ingelegd f. 7601,02 en uitbetaald f. 3186,40. Wegens de feestelijkheden zal het ontspanningslok- al voor werklooren niet deze week, doch volgende week P'^-dag worden.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 7