m Nieuwe Winterkleeding CORRES>NDENTIE e4/xs, Als deze kinderfet verschijnt dan be gint de groote stemming in Leiden voor de 3 Octobei>ten ai. En dit jaar zulke extra feesteJeden voor het jubi leum der 3 Ocfcotfreeniging. In mijn hart zal ik mee i-vieren als Leidsche van geboorte en nl bijna 16 jaar Leid sche raadseltante, ardoor ik toch altijd in nauwe verbindiblijf met zeer velen uit Leiden. Ik hoop dat juli llen veel zult genie ten van wat er ten zal zijn, dat het mooi en vooral dr weer zal zijn, want dat heeft men no< zulke dagen. Viert allen vroolijk het st van Leiden's ont zet! Ziezoo nu eens aparte antwoorden. Willy van Leeuw als ik nog een raad sel van je heb, Jdaïschikt is, zal ik het wel eens plaatsen, ar ik geloof niet dat ik nog een heb.j Mientje de Wateró blij dat je gelukkig hebt geloot, nu ikid het ook aardig, jullie doet altijd ztrouw mee. Dus de volgende week schrie weer hè als je het boek hebt gehaald. Coba Wassink; jiat dacht ik ook al, dat is eene vergiss dus jullie bent met 12 thuis, een tafeltvol hoor. Bep van Koopereja nu wordt het op eens veel kouder, cmerk ik vooral, om dat ik niet veel feging heb, ik moet maar rustig stil zit als ik op ben. Zoo'n aardig jaarfeest gel? gezellig hoor. Nico en Manie Iert, verheugen jullie je zoo op de 3 Octrfeesten, dat begrijp ik best en dan de -k daarna je moeder jarig, wat heerlijhè. En wordt klein broertje zoo lief. khij al zoo flink loo- pen? Anneke Sloos, jal ik heb gelukkig de Koninklijke familiel gezien, dat heb ik de voor-vorige weelch nog onder de cor respondentie geschin, Dinsdag 15 Sep tember op de rijtona de Opening der Staten Generaal. Ans en Rie Vollci. wil Ans examen doen voor fröbeloncHjs, dat vind ik heel aardig en Rie al zeel huiswerk op de erk hebt, dan schrijf idsels en geen brief Ulo. Als jullie te vee je maar alleen de er bij. Jo Pracht, je raai zal ik bewaren en later eens een beug even. Lydia Botermans,et is natuurlijk een mooi boek, dat wSk wel hoor, het zijn altijd mooie boeken prijzen. Ik was blij voor je, want ik zilat je goed je best doet. zelf je brievem raadsels te schrij ven. Coba Verlind, nils Lydia je vriendin is, dan denk ik dgtj haar boek ook wel eens zal mogen iepeals zij het uit heeft. ui ja het was Zondag 4d ik hoop van harte Dctoberfeesten beter t do koud en vooral lief en nog altijd Toos en Bep Bc slecht weer, reger' dat het met de weer zal zijn, droog. Wordt Loe zoo speelsch? Janneman Bronsgit. ja ik wou dat ik zoo flink gezond walat ik met 3 October naar Leiden kon koiu om het feest bij te wonen. In 1928 ben: voor het laatst op 3 October in Leider;e\veest en heb toen die mooie optocht f.ien. Ik zal nu alle plaatjes in de kranbekijken en er over lezen. Alida en Koosje .'kkelorum, ja de tijd is al weer nabij date moeten gaan sto ken en als dan 4 Oober de gewone tijd weer begint, dan zijide avonden om bin nen te blijven gezell bij het licht en de warme kachel ook ptv-r veel langer en ge zellig. Annie Schipper,-tg je meeloopen in de optocht van de tape, oik hoop dat het dien avond mooi dro weer zal zijn. Jan Choufour, ik 3rk wel duidelijk uit je brief dat je heeVe: fijn vindt dat je ge lukkig hebt geloot," scrijf mij maar hoe of het boek heet. Cor Spoelstra, je.ndsel zal ik bewaren. Annie Boekestein, wam je er in de va- cantie nooit toe om schrijven? niets erg hoor. Wat heb je vee genoten, veel uit ge weest, heerlijk hoor. in wat ben je geluk kig geweest, een paai maal naar den Haag den laatsten tijd en fe Koninklijke familie telkens gezien. Als je e veel werk hebt, be hoef je niet te schrijten, de oplossingen is al voldoende. Mien en Bep Groechuyzen, neen ik be doelde jullie niet. En je behoeft nooit ieder door C. E. DE LILLE HOGERWAARD. 7// Juffrouw Kwak van Snaterdans Ging eens naar de stad, Omdat zij, toen 't winter werd, 'n Cape-je noodig had. 't Jurkje van verleden jaar Paste haar nog goed. Weet je wat z'ook hebben moest? 'n Nieuwen winterhoud. Juffrouw Kwak van Snaterdans Had al zóó gespaard En haar centjes weken lang Daarvoor goed bewaard. Naar het mode-magazijn ,,D' aangekleede Gans", Waggelde dus op dien dag Juffrouw Snaterdans. Toen zij er weer uit kwam, leek Zij een dame net! Zwierig was de nieuwe hoed Op haar bol gezet. En het cape-je kleedde haar Toch zóó elegant! Deft'ger gansje was er niet In heel Waterland! Ja, bekijk haar maar eens goed. Vindt je haar niet mooi: Juffrouw Kwak van Snaterdans In haar wintertooi? (Nadruk verboden). een aparte enveloppe te gebruiken, er mo gen wel 4 of 5 brieven in dezelfde enve loppe, dat vind best. Natuurlijk weet ik er alles van, als er in Leiden groote feesten zijn, ik ben een Leidsche van geboorte, heb lang In Leiden gewoond en ben nu al bijna 16 jaar de Leidsche raadseltante. Tine van der Pot, je woont daar prach tig hoor zoo vlak bij het Schuttersveld dan kan je met 3 October alle feestelijkheden daar zien en 's avonds zoo mooi het vuur werk. Henny van Wijk. ja dat begrijp ik, dat je heel blij was, toen je jejtaam las bij de ge lukkigen. Vertelde je moeder je dat je een kleur kreeg van blijdschap, dat vind ik heel aardig. Ja het is wel ineens veel kou der. och dan trek ik maar wat warms aan en als ik op zit, brandt een electrisch ka cheltje. Vijftal van Vliet, zeker weet ik alles van de 3 Octoberfeesten en al kan ik helaas nooit meer komen kijken, daarom leef ik in mijn hart mee met alles en zal er zeker 2 en 3 October veel aan denken en blij zijn voor Lelden als het mooi weer is. Piet en Trieneke van Manen, heel aardig hoor dat kiekje van je beiden, Trieneke het raadselnichtje en Piet die haar zoo trouw helpt. Zoo, hebben jullie nog een ouderen broer en is die nu voor 2 jaar op reis naar Curagao, hij heeft zeker ook al die kieken meegenomen? Ria Veldhuyzen van Zanten, zoo ga je nu ook weer meedoen dat is best. en je hoeft er heusch niet altijd een brief bij te schrijven, nu je meer lessen krijgt, stuur dan maar alleen de oplossingen, als je er lust in hebt. Eempien en Jo Wasenaar, dank voor E.'s brief, altijd aardig als oud-raadselneven of nichtjes mij weer schrijven. Ik zal je je eigendom wel eens even terugsturen, want in October gaat de pleegzuster bij wie ik woon verhuizen en ik natuurlijk mee. en nu komen er drukke weken van opruimen en oppakken, niet voor mij want ik kan en mag niets helpen. Allen hartelijk gegroet en goede dagen toegewenscht met de Leidsche feesten voor 3 October, Mej. A. KOOPMANS v. BOEKEREN. Den Haag, van Beuningenstraat 42.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 17