LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 31 Augustus 1936 UIT DE OMSTREKEN AGENDA. Burgerlijke Stand van Leiden AALSMEER. Zilveren jubilea. Zaterdag a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heeren M. Alderden Czn. en P. v. d. Meer Pzn., resp. als vertegenwoordigers der liberale en ant-revolutlnaire partij, ln den gemeenteraad hun intrede deden. Beide heeren. die dus sinds het jaar 1911 zonder onderbreking leden van den raad zijn geweest, hebben zich doen kennen als mannen die aan een helder oordeel steeds groote kennis van zaken paarden, en die voor de algemeene belangen der burgerij immer op de bres hebben gestaan. Sinds 1927 is "de heer v. d. Meer eerste wethou der, een functie, welke hij ook van 1919 1923 vervulde. In de a.s. week worden, zoo wel voor den heer Alderden als den heer v. d. Meer, huldigingssamenkomsten, resp. in ..De Oude Veiling" en Irene" belegd, waar bij gelegenheid zal zijn hen te complimen teeren. Baadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert mor genmiddag om 3 uur. De agenda bevat: Benoeming van leden in de commissies voor georganiseerd overleg voorde ambte naren- en werkliedenzaken: benoeming var. leden der diverse raadscommissies: goedkeuring rekening burgerlijk armbe stuur en voorloooige vaststelling rekenin gen takken van dienst en gemeentereke ning dienst 1935: voorstel B. en W. tot aankoop van Dim. 25 RH. rietland en 80 R.R. water, gelegen aan den Kudelstaart- scheweg. Schuur afgebrand. Zaterdagmiddag omstreeks half vier ont stond brand in een groote schuur, staande op het erf van den heer A. Buis in het Oosteinde. De schuur brandde tot den grond toe af, terwijl de zich daarin be vindende kaskachels. gereedschappen, ra men en» mede door het vuur verloren gin gen. Een motorspuit was spoedig op de plaats van den brand, doch kon geen hulp meer verleenen. Als oorzaak wordt ge noemd het spelen met lucifers door kin deren. o HAARLEMMERMEER. De kerkeraad der Chr. Geref. Gem. van Nieuw-Vennep heeft in de vacature voort durend door het bedanken van ds. J. P. Meijering een nieuw tweetal gemaakt be staande uit de predikanten ds. P. Zwier te Schiedam en ds. C. Smits te Sliedrecht. Het programma van het Koninginnefeest. Het Koninginnefeest wordt hier Woens dag a.s. gevierd. Het actieve bestuur van de Oranjevereeniging heeft in dit jubi leumjaar de vereeniging bestaat 25 jaar gemeend eens bijzonder voor den dag te moeten komen. Het heeft dan ook een pracht programma in elkaar gezet, dat den geheelen dag vult van 's morgens 7 uur af, wanneer herauten te paard het feest aankondigen tot des avonds laat toe. Des morgens hebben o.a. verscheidene volks spelen plaats en een gecostumec-rde voet balmatch. Cowboys tegen Indianen. Des middags om half twee trekt door Katwijks straten een grootsch opgezette optocht: „Katwijks'leven en bedrijf", bestaande uit 30 groepen, waarbij eenige praalwagens, verzorgd door de Oranjevereeniging. Om half vijf vindt ringsteken met versierde sjeezen plaats op den Boulevard vóór Nieuw Brittenburg. Om half negen des avonds begint de lampionoptocht, waaraan de groepen uit den middagoptocht en de deelnemers van de wedstrijden deelnemen. Om half elf wordt op de dulnreep ten Zui den van de muziektent een schitterend vuurwerk afgestoken. Mej. E. Frölich. wachtgeldster alhier, is met ingang van 1 Sept. benoemd tot on derwijzeres aan de Centrale School voor het zevende leerjaar alhier. LISSE. Raadsagenda, De gemeenteraad komt Vrijdagavond om 8 uur in vergadering bijeen. Agenda: 1. Benoeming ambtenaar Bur gerlijke Stand 2. Gewijzigd besluit tot wijziging der Alg. Politie-verordening. 3. Wijziging gas- en waterleidingbedrijf. 4. Vaststelling van verordeningen od de hef fing en invordering van een vergoeding voor het verstrekken van inlichtingen of ODgaven uit het bevolkingsregister. 5. Vast stelling van een verordening tot wering van besmettelijke ziekten od scholen. 6. Straatnamen. 7. Aaankooo van grond ten behoeve van het gasbedrijf 8. Verzoek van de vereen, voor Chr Middelbaar Onderwijs te Lelden, om een bijdrage in de kosten Der leerling uit deze gemeente over 1933. 9. VoorlooDige vaststelling van de bedril fs- rekeningen over 1935. 10. Comptabiliteit. 11. Ing stukken en mededeelingen. HILLEGOM. De nieuwe straatverlichting. De nieuwe verlichting in het Centrum van de Hoofdstraat en in de Molenstraat zal Zaterdag 5 September a.s. voor het eerst ontstoken worden. Door de winkeliers is een comité ge vormd, dat zal trachten aan de ingebruik neming van deze nieuwe verlichting een eenigszins feestelijk karakter te geven. Er bestaan plannen voor een letterprijsvraag enz. enz. Burgerlijke Stand. Geboren: Margaretha Angela, d van J. H Roelofs en C. A. E. Tromp. Ondertrouwd: C. P. J. van Lierop en A. J. Rovers S. van der Hulst en H J. Ruigrok. Getrouwd: C. J. Nederstlgt en J. H. van der Ploeg W. W. Elstgeest en C. J. E. A. Bos. Overleden: G. Hulsebosch, m 81 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. M. Hulkenberg, v d. Ende laan 13 E. Hlrsch. Hoofdstraat 55 M. M. Bakker. Meerstraat 44 T Wildschut, Wilhelminalaan 22 L. M. Kouwenberg. van Tetsstraat 13 G Heemskerk, Haar lemmerstraat 13 W. Rh. Jonkheer. Sta tionsweg 3 A H. Maasen. v. d. Ende laan 1 H. M. Packhaüser. Meerstr. 74. Vertrokken: H. W. van de Beid, Katwijk. Zuid-Boulevard 80 - A. J. Derogee-de Bruin Haarlem. Bakenessegracht 79 M. Chr. Hanrath. Leiden, Noordeinde 50 C. E. van Berkel. Noordwükerhout Zllkerbin- nenweg 28 Wed. M. v. d. Wilk-Baren- drecht. Rotterdam. Hoogvliet. Domstraat 91 H Walkers. Voorburg. Laan van Ned. Oost-Indië 37 T. Paase. Velsen. Sant poort. Middenduinweg 36 J. H. van der Ploeg Noordw.hout Zilkerduinweg 92 Met ingang van 30 Augustus is de ploegbaas der N.S., de heer A. Wagemaker overgeplaatst van het station alhier naar Voorhout. Gevonden en te bevragen aan het bureau van politie: portemonnaie inh. f. 1.45. dameshandschoen. NIEUW-VENNEP. Op het tweetal voor de Chr. Ger. Gem. alhier zijn geplaatst: P. Zwier te Schiedam en C. Smits te Sliedrecht. groote onderscheiding van H. M. de Ko ningin, nl. de benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, welke geluk- wensch spr. deed vergezeld gaan van een prachtige bloemenmand ln de Oegstgeester kleuren. Daarna bracht spr. zijn geluk- wensch over namens de O.-V. aan den heer Reinier van 'tHoff, directeur van de N Z.H.T.M.-Harmonie voor de eveneens Zaterdag ontvangen onderscheiding. De burgemeester dankte na het ln ont vangst nemen van de zanghulde namens H. M. de Koningin en sprak hartelijke woor den van dank voor de hem gebrachte hulde. Aan deze aubade werkten mede de N.Z.- H.T.-Harmonle en de R.-K. harmonie „Triumph". De belangstelling van het publiek was hierbij zeer groot. Vervolgens werden de kinderen opgesteld om met beide muziekcorpsen een optocht te houden door het centrum der gemeente. Deze optocht werd tweemaal onderbroken voor traktaties op het A.S.C.-terrein. Na de eerste traktatie trok de stoet langs de Dui venvoordestraat, Terweeweg. Nassaulaan. Konlnginnelaan, Grlethuysenplein, naar het Rosarium aan de Louis de Colignylaan. Hier werden, nadat de N.Z.H.T.M.-Har- monie op plechtige wijze het Wilhelmus had gespeeld, door een 6-tal meisjes en jongens als vertegenwoordigersfstersi van de verschillende scholen, bij het monument van wijlen H. M. Koningin-Emma, bloemen neergelegd. Bij de aankomst aldaar werden de kin deren opgesteld vóór en terzijde van het Rosarium, en vormden de leden van „Jong Oegstgeest" (afd. van het Centraal Jeugd- gildei naast het monument een eerewacht. Het was een ontroerend moment en een bewijs van eerbied aan de nagedachtenis van Haar, die in zoovele dingen ons land en volk ten zegen is geweest. Op deze wijze is dan tevens voldaan aan het bij de onthulling van dit monument door mevr. Van Gerrevink gedaan ver zoek. n.l.: „Ik noodig u allen, hier tegen woordig en hen die deze plaats zullen voor bijgaan tot in de verre toekomst, uit bij het aanschouwen van deze beeltenis van H. M. Koningin Emma der Nederlanden een oogenblik stil te staan en Haar te wijden één oogenblik van dankbare en liefdevolle nagedachtenis." Het ochtendfeest, uitsluitend bestemd voor de schooljeugd, werd besloten met een laatste traktatie aan „Het Witte Huls". Op de Boerhaavelaan werd nog een rol- schaatsenwedstrijd gehouden voor jongens en meisjes beneden 16 Jaar. Te 2 uur nam het middagfeest een aan vang op het A.S.C.-terrein, waar verschil lende wedstrijden werden gehouden. Hierop komen wij morgen terug. NOORDWIJK. De bijzettting van het stoffelijk overschot van Jac. Urlus. De bijzetting van het stoffelijk overschot van den zanger Jac. Urlus in het nieuwe mausoleum op de R.K. begraafplaats alhier is door bijzondere omstandigheden wederom uitgesteld. De plechtigheid zal thans ge schieden op Donderdag 17 September des voormiddags te negen uur. Op het kruispunt DuinwegPiet Hein- plein had een hevige botsing plaats tus- schen een motorrijwiel en een auto. De motorrijder en zijn duo-passagier werden van het rijwiel geslingerd, doch bekwamen wonderlijk geen letsel. De materleele schade was aanzienlijk. Volgens ooggetuigen lag de schuld bij den motorrijder. Gevonden: ring, schoentje, schakel armband. paar schoenen, zakmes, taschje, bril. vulpotlood, armbandhorloge badmuts plus kam. timmermansduimstok, portemon naie met inhoud, rijwielbelastingmerk. san daal. veldflesch. fluitje, bankbiljet, badpak, armband, sleutel, paar sokjes. Inlichtingen over bovenstaande voorwer pen worden uitsluitend verstrekt des Woensdag en des Zaterdags van 121 uur namiddags ten polltiebureele te Noordwiik- Binnen De collecte ten bate van het Chr. Doof stommen Instituut „Effatha" te Voorburg heeft f. 96.97 opgebracht. VOORHOUT. HET GEMEENTELIJK WATERBEDRIJF. De toestand in 1935. De rekening van het waterbedrijf alhier vermeldt de volgende baten en lasten: Baten: wateropbrengst f. 18076,24: meter- huur f. 86.40; brankraanrechten f.5; ver haal van pensioenbijdrage f. 90; ultkeering van de gemeente wegens verlies f. 3177.81; werken voor derden f. 22.84. Totaal van f. 21458.29. Lasten: Oppompkosten f. 1565,27; jaar wedden f. 1865; onderhoudskosten f. 158.21; machinebehoeften f. 7.21; algemeene kosten f. 227.76; belastingen enz. f. 292.44; controle f.150; pensioensbijdragen f. 139.50; rente van ln rekening-courant opgenomen geld f. 811.04; kosten van zekerheidsstelling f.6; rente van kapitaal f. 10025.36; oninbaar f. 441.99; afschrijvingen f. 5718.53; rijwiel- toelage incasseerder f.50; totaal f. 21458.29. De kapitaalsrekening geeft de volgende ontvangsten en uitgaven aan: Ontvangsten: afschrijvingen op bezittin gen f. 5621.23: nadeelig saldo f. 3994.69 kapitaalsverstrekking door de gemeente f.2500. totaal f. 34615.92. Uitgaven: aflossing geldleeningen f.5475; ultbreidingskosten f 935.50; nadeelig saldo overgebracht van het vorig jaar f. 3205.42; ultkeering aan de gemeente wegens buiten gewone aflossing van kapitaalsschuld f.2500, totaal f. 34615.92. Burgerlijke Stand. Overleden: Helena Adriana Maria Swolfs ongehuwd, 63 j. Geboren: Johannes Maria, z. v. J. v. Steyn en E. Q. Langeveld Cornells Ge- rardus, z. v. C. J. v. d. Laan en J. M. J. Brouwer. Gehuwd: Willem Frederik v. Klaveren wedn. 37 j. en Geertruida Roodenburg 32 j. Ter gelegenheid van de viering van de verjaardag van H. M. de Koningin gaven de plaatselijke muziekvereen. „St. Cecilia en de Chr. Gem. Zangvereen. „Voorhoutsch Gemengd Koor" Zaterdagavond een open luchtconcert in de gemeentelijke muziek tent. Dank zij de mooie avond trok dit con cert bijzonder veel belangstelling. Tot ploegbaas bij de Ned. Sp. alhier is benoemd de heer Wagemaker De heer Wagemaker Is thans werkzaam als wegwer ker te Vogelenzang. RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. KATWIJK AAN DEN RIJN. Een collecte door de dames der St. Ellsabethvereeniging gehouden, bracht f. 189.85 op. o KATWIJK AAN ZEE. De Visscherijfilmen. Daar de zaal van de Oudheidskamer te klein bleek om het groote aantal bezoekers te bevatten, dat de Visscherijfilmen wilde zien, werd de Oranjezaal van het Jeugd huis ervoor afgehuurd. Zoowel de film van de Trawlvlsscherij als die van de Haringvisscherij werd ver toond. De heer C. Varkevlsser sprak daarbij een inleidend woord, de heer H. P. Bloot bediende het toestel. Een telegram aan H.M. de Koningin. Het bestuur van de Oranjevereen. heeft heden aan H.M. Koningin Wllhelmina het volgende telegram verzonden: „Oranjevereeniging Katwijk Zee biedt Uwe Majesteit op Har er. geboortedag diep gevoelde gelukwenschen en betuigt op nieuw trouw, verknochtheid en dankbaar heid aan Uwe Majesteit en Haar Huis". w.g. Volbeda, voorzitter w.g. Boekhoven, secretaris. NOORDWIJK AAN ZEE. Uitvoering Mondaccordeonclub. Op het terras van de „Seinpost" gaf de Mondaccordeonclub der Chr. Jongellngs- vereeniging „Volg Mij", een uitvoering. Een talrijk gehoor heeft genoten van de zeer goede muziek der jongens. NOORD WIJKERHOUT. Thans Is officieel vastgesteld, dat het groote kinderfeest voor leerlingen van alle scholen, ter gelegenheid van den verjaar dag van H. M. de Koningin zal plaats heb ben op Donderdag 10 Sept. a.s. In Den Haag slaagde voor het examen coupeuse mej. Cor Wijnands, alhier. De burgemeester heeft de gemeente met verlof verlaten. Als loco-burgemeester fungeert de heer E. Oostdam H.zn. OEGSTGEEST. De inzet van het Oranjefeest. Hedenmorgen wapperden reeds vroeg tijdig van alle openbare gebouwen en van vele particuliere woningen iwelk aantal o.i. aanmerkelijk grooter had kunnen zijn) de Nederlandsche driekleur ter verhooging van het uiterlijk der feestvreugde bij de herdenking van den 56sten verjaardag onzer geliefde Koningin. Tegen 9 uur zag men vanuit alle rich tingen de schoolkinderen met het onder wijzend personeel zich naar de verzamel plaats bij „Hotel Het Witte Huis" begeven, waar zij voorzien werden van vlaggetjes om zich daarna op te stellen vóór het Raad huis, waar aan den burgemeester een zanghulde werd gebracht onder leiding van den heer R. van Til. Vooraf sprak de voorzitter van de O.-V., de heer C. P. J. Paardekooper, den burge meester toe. hem namens de O.-V. geluk wenschende met de Zaterdag ontvangen Getrouwd: H M. Korbee. J.m. 32 jaar en M. Heemskerk j.d. 31 jaar J, v. Esmond j.m 27 jaar en J. Hogewonlnz j.d. 24 jaar. Overleden: G A den Haan 55 jaar. echt- eenoot van H. v. d. Burg. SASSENHEIM. Aanbesteding. Door den architect G. W. Vis. alhier, werd ln Hotel „Zomerzorg" te Leiden, voor de N.V. Handel- en Industrie Mij. „Rhe- nia" v.h. J. R. Schouten, aanbesteed het bouwen van een kantoor, baaswoning, ga rage, fabriek en loodsen aan den Warmon- derdamscheweg te Sassenheim. De in schrijvingen waren als volgt: N.V. Erica v/h W. P. de Vreede, Noord- wijk f 38.980; P. Kort Sr. en E. v. d. Wiel, Rijnsburg f38.100: G. B. van Hoek, Delft f 37.600; A. Bergshoeff, Alphen a. d. Rijn f 37.450; Gebrs. A. en P. Kleerenbesem, Amsterdam f 37.442; Gebrs. Oosterom, Warmond f. 37.300; Gebrs. H. en P. E. v. Lullng, Haarlemmermeer f 36.917; W. Mul der, Oegstgeest f 36.850; J. C. van Oers en Co., Haarlem f 36.690; J. Gesman, H. Tur kenburg en H. Oudenes. Alphen a. d. Rijn f 36.652; A. v Dam, Alphen ad. Rijn f 36.558; H. v. Iterson en J. v. Iterson Jr., Rijnsburg f 35.898; Th. Reeuwijk, Sassen heim f35.750; J. P. Oudshoorn en Zonen, Sassenheim f 35.450; W. v. d. Helm, Alphen ad. Rijn f35.280; W. v. d. Breggen en Boeree. Nleuwveen f35.000; G. Gesman en C. Zoetemeijer, Alphen a. d. Rijn f 34.990; C. v. Dijk, Nieuwveen f 34.895; B. Imthorn en Zoon, Hillegom f 33.700; Fa. Van Duin en Vink. Noordwijk f33.520; A. Voordouw, Zoeterwoude f 32.800; J. Vonk en C. Koppen Alphen a. d. Rijn f32.498; Gebrs. L. en P. J. v. Wijk en Gebrs. J J A. Bons, Alphen a. d. Rijn f31.799; B. J. Meeuwissen, Lisse f31.450; A. D. Zwanenburg, N. v. Beelen, Katwijk f 29.980. De gunning werd aangehouden. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. C. van den Berg en C. M. M. van der Kraan C. M. Vermeer en A. A. van den Maarel. VEUR-LEIDSCHENDAM. De 9-jarige B. J. Overliet werd in de Veenestraat door een uitstekende haak van een auto gegrepen. De jongen werd op den grond geworpen en kreeg naast gescheurde kleeding ook een been- en hoofdwonde. Door 17 van de 30 huiseigenaren van panden aan de Veenestraat, oneven zijde, is een adres gericht aan den gemeenteraad en aan Ged. Staten om niet over te gaan tot demping van de Smitsloot. Gevonden: een lederen jekker rijwiel belastingmerk. een blauwe jongensjas, een R.K. kerkboekt. Adres bureau van politie. De gemeentepolitie had een zwerven den man. die onder den Invloed van spiri tus zich aan den weg had te slapen gelegd en niet in staat was zijn weg te vervolgen, naar het arrestantenlokaal overgebracht, Wegens vertrek uit de gemeente heeft de heer W. van der Kemp bedankt als voorz. van de plaatselijke afd. van de S.D.A.P. 's Nachts zijn door middel van braak uit een kippenhok, ten nadeele van de wed. van Dijk wonende aan de Kniplaan een tiental kippen ontvreemd. Maandag. JcruëlBidstond te 8 1/4 uur nam. Stadszaal: Chr. Oranjever. „Het Geu- zenalarm". 8 uur nam. Dinsdag. Morschweg 9; Bijbellezing 8 uur nam. Woensdag. K a t w ij k-aan-Z e e (Casa Cara): Sor de heer Schoonderbeek van Lunteren. Donderdag. K a t w ij k-aa n-Z ee (Prot. Belangen)- Spr. ds. Lekkerkerker van Oldebroek. t', uur nam. DAGELIJKS. Schevenlngen (Circus Carl Hagen beek): Nam. 8 uur. 's Woensdags, 's Zater dags en 's Zondags 2 uur. DIVERSEN. 's Woensdags: last. v. Praeventleve Ge neeskunde Medisch Opvoedkundig Bureau (Boerhaavestraat 21). Half drie tot half vier. Inenting tegen dlphterle 4-5 u. nam. 's Woensdags: Inst. v. Praeventleve Ge neeskunde. Consultatlebur. v. Alcoholisten 8 uur nam. s Vrijdags: Inst. v. Praeventleve Genees, kunde. Consultatiebureau v. Beroepskeuze 45 uur nam. VOORSCHOTEN. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. J. van der Klift Utrecht, Stadwijkstraat 5 J. Kwakkel, Haarlem, Landweg 5 W. L. J. Sparenburg en ge zin, den Haag, Oranjekade 17 M. J. Smit, Amsterdam. Leldscheweg 25 N. Rozen- daal, Leidscheweg 177 J. P. Versteegen, den Haag. Veurscheweg 10 J. C. van Gas tel, Wassenaar, Donklaan 23 I. M. van Zeist, Roterdam. Burg. Vernedepark 77 B. PhllippCadenbach. den Haag, Leid scheweg 162 S. E. Brinks. Leiden, Voor- straa 16 W. van Hattem en gezin, Barendrecht, Burg. Treubstraat 38 G. W. v. d. Klift, Driebergen-Rljsenburg, Burg. Vernedepark 75 R. H. van der Helden Vlaardlngen, Wijngaardenlaan 3. Vertrokken: T. Rijnsburger, naar Noordwijk C. G. Tol, naar Amsterdam-C. J. L van den Akker, naar Zoeterwoude S. de Lange en gezin, naar Wassenaar P. C. Seegelaar Hellemond, naar Apeldoorn J. C. W. F. de Groot, naar den Helder E. V. Cralg, naar Schiedam H. C. M. Sanders, naar Nijmegen J. W Koenders, naar Wage- ningen H. E Molkenboer, naar Olden- zaal L. Plezier en gezin, naar den Haag. Burgerlijke Stand. Getrouwd: A. K. Duljzers, 27 j. en W. J. Besuijen. 28 J. J. A. Vink. 29 j. en B. Rljshouwer. 29 J. Geboren: Cornells Jan, z. van W. Karst- karel en D. Filippo Antonlus Hendrik, z. van J. T. van Haastregt en E. C. M. j3cheul- derman Hugo, z. van J. van Steenis en A. M. Koppenschaar Paulus, z. van H. Nap en C. H. van Vliet. De apotheek Hooigracht 48 is dag en nacht geopend voor leden v. h. ziekenfonds „Tot Hulp der Menschheid". echter van nam. 8 uur tot vm. 8 uur alleen voor spoedrecepten. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 31 Aug. tot en met Zondag 6 Sept. a.s. waargenomen door de apotheken: C. B. Duyster, N. Rijn 18, telefoon 523, en J. Doedens, Wllhel- minapark 8, Oegstgeest, telef. 274. WARMOND. Aan den heer A. de Vroomen alhier is vergunning verleend voor het bouwen van een dubbel woonhuis en het verbou wen van zijn eigen perceel langs den Heerenweg. WASSENAAR. Landelijke Rijvereeniging. In de manege werd door dr. Van Schalk aan de Landelijke Rijvereeniging Koningin Emma een standaard uitgereikt, waarbij hij opmerkte, dat het hem een genoegen was zulks te doen omdat in de ver. zoo groote eenheid en saamhoorigheid heerscht Spr. zeide te hopen, dat de ver. onder den standaard vele successen zal mogen boe ken. De secr., de heer G. van der Marei, dankte dr. v. Schaik en gaf de verzeke ring, dat de dankbaarheid der leden bij openbare gelegenheden zal blijken. Gevonden en te bevragen aan het nolitlebureaueen vulpen met een kam, een straatmakershamer. twee colbertjasjes, een koffer met inhoud drie honden, een horlogeglas met rand. een portemonnaie met inhoud, twee ringen, twee dames- regenmantels een rilwlelbelastlngmerk. een damesschoen, een mantelceintuur, een kin- dertasch.te, een mollenklem. een pak on dergoed. een paar schoenen en zolen een brief een naar handschoenen, een badpak, een geldstuk. ZEVENHOVEN Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Jacob van der Lee, J.m., 27 J„ te Nieuwveen en Antje Pleternella Vork, J.d., 22 j. Geboren: Otto Johann, z. van J. Immer zeel en C. J. van Leeuwen. BIOSCOPEN. Luxor-Theater, Stationsweg, 8 uvr nam. „Liefde in Uniform". Woensd„ Donderd. en Zaterd. nam. 2 u. Zondag nam. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur. LIdo-Theater, Steenstr. 39, 8 1/4 u. n.m. „In de penarie". Woensdag en Zaterdagnam. 2'/i uur. Zondag nam. 2 uur, 4>/i uur en 8 u. 15. Het Nieuwe Roxy, Haarl.str. 7 uur nam. „Wonderbar", lederen middag 2'/i u„ Zondag v.af 2 u. Casino-Theater. Hoogewoerd, 8 uur nam. .De Matrozenbruid". Woensdag en Zaterdagnam. halfdrle. Zondag nam. 4 en 8 uur. ZOETERWOUDE. De verjaardag van H. M. de Koningin. In verband met de feestelijkheden ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin zullen de scholen morgen ge sloten zijn. 's Morgens oih 9 uur komen de kinderen op het feestterrein bij het dorp tezamen, om deel te nemen aan het défilé. Na af loop hiervan nemen de kinderspelen een aanvang. De ringrijders met paard en me! paard en tilbury worden om half twee ver wacht, de verdere volksspelen worden over den middag verdeeld. 's Avonds te 7 uur zal door de Chr. Ge mengde Zangvereeniging en door de St. Jansfanfare een concert worden gegeven op de muziektent van het feestterrein. Om tien uur neemt de fakkeloptocht een aanvang. Door het bestuur is voor fak kels en lampions gezorgd, deze worden voor een ieder tegen kostenden prijs beschikbaar gesteld. GEBOREN Andries Johannes Jacobus, Zoon van H. van der Meij en M. de Beer Mar garetha Pietertje, D. van A. Zaalberg en A, Biesbroek Jakoba. D. van J. G. van 't Hoofd en J. Bijland Johanna Catharlna, D. van M. Selier en R. C. Grasman Geer trui, D. van M. Selier en R. C. Grasman - Elfrida Bertha. D. van J. Gulay en E. G. van den Heuvel Bruno Johannes. Z. van A. J. Kluts en G. M. Wijnen Theodora. D. van N. Bink en M. Pet Johannes Simon. Z. van J. S. Breedijk en J. van Zundert Marlnus Gerard Nicolaas, Z. van N. C. de Pree en M. de Leeuw Chris- toffelina Ivonne, D. van P. Gude en C. J. C. Haverkorn Johanna Catharlna, D. v. W. Peet en J. M. van Dreunen Willem Frederik, z. van W. F van Wijk en C Klap. ONDERTROUWD: J. de Wolf jm. 25 j. en E. F. van Kooii jd. 20 J. P. A. Keijzers Jm. 23 j. en J- W. van der Voort jd. 24 j. J M. de Haas t.m. 25 (aar en M. Gonee j.d 25 jaar G. H. Krekelaar. l.m. jaar en A. v. Dam j.d. 28 jaar H J lil. J.U. aiO jöOl Gevelaar, j.m. 30 jaar en W. Choufour. 30 laar F. D. T Uphoff. j.m. 28 jaar 5" T. C, Schouten, i.d. 29 jaar J- Stouten, j.m 27 Jaar en J. Mieremet. J.d. 24 jaar -- D. A van 't Riet t.m. 22 jaar en H. re., j.d. 23 jaar F. P A. Breedeveld. lro laar en S J. v. d. Veer j.d. 25 iaar -- Ouwerkerk. l.m. 24 jaar en J. Nievaart. 19 laar A, Leemans, l.m. 28 jaar en H Taverne, j.d. 28 jaar. OVERLEDEN. P. L. Blangé, Z. 15 j. - G. de Jong-Van der Zweep, Wed. 75 j. E. S. Offrmk» M 60 J. H. Langejans, Z. 6 w. - van der Loo, D. 12 J. C. L. de Gta Wedr. 72 j. j M. J van der Meij. d. 2 weken - D Bakker, d. 7 jaar

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 6