QUICK BOYS 1-B.V.V. I LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Woensdag 22 Juli 1936 A.S.C. I tegen D.V.S. I LUCHTVAART, Burgerlijke Stand van Leiden SCHEEPSVERBINDINGEN. De taart van Thijs Ijs en Dickie Dons Losse nummers van ons Blad WATERPOLO. BE ZIJL I—S. Z*EN P. C. I 4—2. Voor de tweede klasse van den K.N.Z.B. speelde gisteravond De Zijl I tegen S. Z. en P. C. I (Schoonhoveni, waarbij de thuis club na spannenden strijd met 42 wist te zegevieren, zoodat zij nu in punten- aantal gelijk staat met haar tegenstander van gisteravond. Het begin is wat zenuwachtig van beide kanten en Key lost het eerste schot, dat ver naast gaat. Een corner tegen S.Z. en P.C. wordt door de thuisclub niet benut, en dan krijgen de gasten enkele kansen, totdat een schot tegen den paal een ge vaarlijk oogenblik voor de Zijl te niet doet. Wanneer Key is opgezwommen komt hij dicht voor het doel maar hij kan niet meer schieten. Twee spelers moeten nu het water uit. waarna eindelija Lut goed inschiet. In de laatste minuut weet S.Z. en P.C. een kleine onoplettendheid van De Zijl-achterhoede goed te benutten en de stand is gelijk. 1—1. De tweede helft begint met heftige aanvallen der gasten, waarna Lut '.rij komt en nogmaals zijn club de leiding geeft. 21 Als dan opnieuw twee spelers het water uit moeten is het de linksvoor van S.Z. en P.C.. die opnieuw gelijk weet te maken, 22. Luide aangemoedigd komt de thuisclub fanatiek opzetten. Plots komt S.Z. en P.C. vrij, maar zij weet ook deze (kans niet te gebruiken. Goed samenspel der thuisclub brengt Key alleen voor het doel en onhoudbaar vliegt de bal ten derde male in de touwen. 32. Na een achterwaartsch schot van Lut. dat via den paal terugkomt, blijft de thuisclub ster ker. Jammer genoeg gaan opnieuw twee spelers het water uit, maar dan weet Lut aan zijn bewaking te ontsnappen. Goed geeft Blansjaar aan hem over en met den stand 42 voor de Zijl kan de thuisclub verder spelen. Juist wanneer scheids rechter G. v. d. Mark einde fluit, schiet Blansjaar nog in. maar de stand blijft ongewijzigd en met 4—2 verkreeg de Zijl een juisten uitslag. Voor de reserve derde klasse speelde De Zijl n tegen A.Z. en P.C. (Amersfoort) maar veel spel is er niet te zien geweest. Nadat Geeve met* een doorslagbal had gedoelpunt moest hij voor het opstellen Ibinnen de 2 Meter-lijn het water uit. waarna ook een A.Z en P.C.-speler het water werd uitgezonden. Voor rust werd niet gedoelpunt. In de tweede helft speelde men weer op het laatst met vier tegen vier, zoodat ook hier weinig kon ge beuren en het einde met denzelfden stand kwam. WIELRENNEN. Onze landgenooten in de Onze landgenootpen in de middengroep. Na den rustdag te Cannes werd gisteren de ronde van Frankrijk voortgezet met de 12e étappe, van Cannes naar Marseille, een afstand van 195 K.M. Een hoog tempo werd gedurende deze étappe niet gereden. Men voelde er weinig voor uitlooppogin gen te ondernemen, omdat het warm weer was en de Pyreneeën nog in het verschiet zijn. Zoo behoefde het dus geen verwon dering te wekken, dat een 20 man sterke groep gezamenlijk te Marseille aankwam, waar de Franschman Le Greves de sprint won en een tijd noteerde van 6 uur 36 min. 10 sec. In het peleton waren ook Syl- vere Maes en de beide van Schendels. Mid delkamp kwam als 46e binnen met onge veer 3 minuten achterstand, zulks als ge volg van het breken van een wiel en het vrij langdurig wachten op de reparatie auto. In het algemeen klassement kwa men geen noemenswaardige veranderingen. Het resultaat van gisteren was: CannesMarseille 195 KM.: 1. Le Gre ves (Frankrijk) tijd 6 uur 36 min. 10 sec.; 2. Meulenberg (België); 3. Kint (België); 4. Neuville (België): 5. Mercaillou (Frank rijk i individueel; 6. Magne (Frankrijk); *7. Heimann (Zwitserland8. Thietard (Frankrijk) individueel, allen zelfden tijd als Le Greves; 9 Sylvere Maes (België); Vervaecke (België): van Overberghe (Bel gië); Hendrikx (België); Heide (Duitschl.); Canardo (Spanje); Berrendero (Spanje): P Clemens (Luxemburg): Archambaud (Frankrijk); Cogan (Frankrijk); Lesueur (Frankrijk): Martin (Zwitserland); Am- berg (Zwitserland); Albert van Schendel (Nederland): Anton van Schendel (Neder land); Antoine (Frankrijk) individueel; Berty (Frankrijk) individueel: Bettini (Frankrijk) Individueel; Conan (Frankrijk) Individueel; Dubois (Frankrijk) indivi dueel; Ducazeaux (Frankrijk) individueel: Lemaye (Frankrijk) individueel; Pages (Frankrijk) individueel allen zelfden tijd als de winnaar. 46e Middelkamp (Nederland) tijd 6 uur 39 min. Het algemeen klassement werd: 1. Syl vere Maes (België): 2. Vervaecke (België); 3. A. Magne (Frankrijk); 4. P. Clemens (Luxemburg); 19e Albert van Schendel 79 uur 34 minuten 11 sec.; 27e Middelkamp 79 uur 49 min. 14 sec.; 40e Anton van Schendel 80 uur 38 min. 30 sec. BEZOEKT MORGENAVOND DEN VOETBALWEDSTRIJD TERREIN NIEUWE DUINWEG. KATWIJK 6861 (le kl. KjN.V.B.. 's-Hertogenbosch) Gewone prijzen. - Aanvang ZEVEN uur. (Ingez. Mcd.) QUICK BOYS I—B.V.V. I. Morgenavond zal Quick Boys thuis een vriendschappelijken wedstrijd spelen tegen de eerste klasser B.V.V. uit 's Hertogen bosch. De Bosschenaren die in het afgeloo- pen seizoen steeds een van de ernstigste candidaten voor het afdeelingskampioen- schap zijn geweest, en eerst in den laat- sten wedstrijd tegen N.A.C. het kampioen schap verspeelden, zullen met zeven spelers uit het eerste elftal verschijnen en vier uit het tweede elftal. De Katwijkers zullen on getwijfeld hun uiterste best doen om een zoo eervol mogelijk resultaat te bereiken, zoodat het een spannende wedstrijd be looft te worden. De wedstrijd begint om zeven uur en niet om half acht zooals op de aanplakbiljetten vermeld staat. De opstelling van B.V.V. luidt: doel: van Geffen; achter: J. Broeren en M. v. d. Pas; midden: van Liempt, v. d. Sluis en Hoek; voor: M. Broeren. W. de Rooy, Beekwilder, Meeuwissen en Zwanenberg. Scheidsrechter is de heer J. C. v. d. Berg. OPENING L.O.V.-TERREIN. Morgenavond te halfacht zal aan den Wassenaarscheweg het eigen terrein van L.O.V worden geopend met een ontmoeting tusschen L.F.C. en de combinatie, welke speelt onder den naam E.MM. en waarvan wii nog dezer dagen verschillende spelers hebben genoemd Er wordt gespeeld om beker, die uitgeloofd is door mevr. van der Mey en welke is tentoongesteld in de étalage van den heer A Brinks in de Don- kersteeg. De wedstrijd wordt opgeluisterd door muziek van eenige leden van „Werk- mans Wilskracht". D; Leidsche Ontspannings Vereenlging (L.O.V.) bestaat hoofdzakelijk uit gesteun- den van den Gem. Dienst voor Maatschap pelijk Hulpbetoon alhier. Zij werd op 7 Maart j.l opgericht met aanvankelijk 30 leden en is sindsdien sterk gegroeid In totaal werden reeds een 60-tal wedstrijden gehouden. Daar L.O.V. werkt zonder eenige subsidie is het begrijpelijk dat het in orde maken van het eigen terrein en het bouwen van een kleedlokaal het uiterste van de krach ten der vereeniging vergde De vele leden der vereeniging. die leder op hun wijze een zeer werkzaam aandeel in de verrichtingen hadden, wisten echter door te zetten en ondanks somtijds schier onoverkomenliike moeilijkheden is het re sultaat ruimschoots de beste belooning voor hun streven. De verhuurder van het terrein, de heer van der Mey verleende dusdanige mede werking. dat L.O.V. hem veel dank ver schuldigd is Het kleedlokaal werd ontwor pen door den heer Sommers en gebouwd door de heeren Biesbroek en van Staveren, die geheel belangeloos hun krachten be schikbaar stelden. De firma's van der Kwast en Herfst en Helder stelden door het schenken van verf in staat het bederf van het houtwerk te weren, de firma's Kruit en de Leidsche houthandel Kater en Wiethoff verleenden belangrijke reductie's op ijzer- en houtwerk terwijl de firma Kors een c'ubvlae aanbood en van de ambtenaren van M.H. een nationale vlag werd ontvangen. De NV. Vereenigde Touwfabrleken schonk bovendien de doelnetten. waardoor de vereeniging nu over puik materiaal be schikt. VOETBAL. JL'BILEUMWEDSTRIJD VAN SPORTMAN. Morgenavond te halfacht speelt A.S.C. tegen D.V.S. op het Sportman-terrein den laatsten jubileumwedstrijd om den eersten of tweeden prijs. De elftallen zijn als volgt vastgesteld A.S.C.Versteegen: doel; Secreve en Schoneveld. achter; Sondag. Bronsgeest en Ten Cate, midden; v. d. Leeden, v. Nierop, Mooten, Prevo en v. Duuren, voor D.V.S.K. Pardon, doel; Chr. Hillebrand, B. Bekkering, achter; U. Fillippo, J. Fak kel, L. Stam, midden; J. Piket. C. Tuin, U. Piket, B v. Duuren en A. Hillebrand, BEDRIJFSELFTALLEN TE BOSKOOP. De uitslag van den te Boskoop gespeel den wedstrijd tusschen de firma Jan Boer Wz. en Zoon en de combinatie M. Rosber gen en Jan Baan en Co. was 60. voor laatstgenoemd elftal. L.V.V. SPORTMAN. DONDERDAGAVOND HALFACHT (Terrein Groenoordstraat) JUBILEUM-WEDSTRIJD OM DEN EERSTEN EN TWEEDEN PRIJS. Entree 10 cent. 1680a (In8<!Z' Med DUIVENSPORT. DE REISDUIF. Wedvlucht vanaf Bordeaux (Frankrijk) pl.m. 898 K.M. In concours 20 duiven welke Zaterdagmiddag om 14 u. 20 min. met Zuid westenwind in vrijheid werden gesteld. De uitslag was als volgt: 1ste Adr. v. Egmond, 2, 5 D. Kramp; 3, 9, F. Fisseut; 4, 6, 7, 8, J. Flippo; 10. K. B. Brandt. De eerste duif werd geconstateerd om 8 u. 4 min. 40 sec.; de 10de duif Zondag te 15 u. 48 min. 2 sec. Het was een vrije vlucht en zij telt dan ook niet voor de punten. gevlogen worden voor ln de punten en op 16 Augustus zal De Vriendenclub een stedelijk concours houden op Mons 197 KM„ terwijl zij 27 September haar 5-jarig bestaan zal herdenken met een jubileums concours op Qulevrain (ook voor alle om liggende plaatsen) ten bate van de ver eeniging tot bestrijding der tuberculose. Vele eereprijzen zijn reeds binnengekomen. DE GEVLEUGELDE VRIENDEN (WASSENAAR). Zondag hield deze vereeniging eene wed vlucht met oude duiven vanuit Bordeaux, afstand 892 K.M. De duiven waren in vrij heid gesteld des Zaterdags te 2 uur 20 min. n.m. met Zuid-Westen wind "n zwaar be wolkte lucht. De eerste duif bereikte het hok des Zon dags te 7 uur 18 min. 59 sec. en had het traject gevlogen met een berekende snel heid van 1490 Meter per minuut. De laat ste prijswinnende vogel bereikte het hok op denzelfden dag te 10 uur 7 min. 45 sec. en had gevlogen met een gemiddelde snel heid van 1161,9 Meter per minuut. De uitslag was: 1, 5, 7 en 8 J. H. Groene- veld; 2. Th. Oosterveer; 3. K. I. Waasdorp; 4. K. Scheffer en 6. W. Florusse. Ook werd Zondag een wedvlucht gehou den met jonge duiven vanuit Roosendaal, afstand pl.m. 68 K.M. Met Z.-W"sten wind en bewolkte lucht werden daar de duiven in vrijheid gesteld te 9 uur v.m. De 1ste duif bereikte hiervan het hok te 9 uur 44 min. 17 sec. en had gevlogen met een gemiddel de snelheid van 1550 Meter per minuut. De laatste prijswinnende vogel werd geconsta teerd te 10 uur 23 min. 30 sec. en had ge vlogen met een gemiddelde van 820.16 Me ter per minuut. De uitslag was: 1. 7. 17, 26, 38 en 42 J. H. Groeneveld; 2, W. C. van Beekum; 3. 47. 48. 49 en 51 Th. Oosterveer: 4. 5. 10. 15. 31 en 50 A. l'Ami; 6. 25 en 45 K. Scheffer; 8, U. T. de Vries; 9, Th. Parle- vliet; 11, 23 en 40 R. van Troost; 12, 13 en 34 W. C. v. Eek; 14. 18. 20, 21. 22, 27. 36, 37. 41 en 44 J. P. Brederode: 16 W. Steffhaan; 19 en 23 K. I. Waasdorp; 24. 28. 32, 33 en 35 J. H. M Brouwer; 29. 30 en 39 J. F. van der Lely: 46 W. Florusse. GEBOREN: Willem ,z .van W. van Ingen Schenau en E. N. Korenhoff Judith Maria, d. van N. v. Roijen en M. W. Zirkzee Catharina Maria Wilhelmina, d. van J. N. Kok en M. W. Verhoogt Elisabeth Johanna, d. van W. G. L. Planje en J. M. v. d. Logt Jo- sephus Wouter Christian ,z. van J. B. Wol ken en E. C. v. Haa&ter Antonius Petrus Martinus, z. van P. J. Weenink en J. C. L v. Aart. ONDERTROUWD: J. Ouwerkerk, jm. 29 jaar en J. Jansen, id.. 24 jaar. OVERLEDEN: J. H. Jasperse, wedn., 79 jaar. De navolgende schepen zijn morgen radiotelegrafisch te bereiken vla het kust- station Scheveningen-Radio: Aagtekerk. Aldabl. Almkerk, Alphacca, Alpherat, Baloeran, Bloemfontein, Bosch- fontein. Colombia. Crijnssen, Dempo, Groo- tekerk, Hoogkerk, Jagersfontein, Joh. van Oldenbarnevelt, Maasdam, Marnix van St. Aldegonde .Meerkerk. Poelau Laut, Rotter dam (H.A.L.). Slamat, Statendam. Streef kerk, Stuyvesant, Tarakan, Venezuela Behalve bovengenoemde schepen zijn de meeste Nederlandsche vrachtschepen even eens vla Scheveningen Radio te bereiken. HET LICHTE SPORTVLIEGTUIG. DE AERONCA-JAP. Reeds verschillende malen hebben wij boven Leiden en omgeving de nieuwe aan winst der Nationale Luchtvaartschool kun nen aanschouwen; de Amerlkaansche goedkoope Aeronca. Deze machine werd in Engeland in licentie gebouwd door Light Aircraft Limi ted en door den bekenden vlieger W. M. van Neyenlioff van Engeland naar Schip hol overgevlogen. De Aeronca is een verspannen eendekker met hoogliggenden vleugel. De vleugel is opgebouwd uit houten liggers en ribben, bekleed met geprepareerd vllegtuigdoek en heeft een spanwijdte van 10.9 M. De vleugelklappen of ailerons zijn van dura lumin en onderling verwisselbaar. De romp is opgebouwd uit een construc tie van gelascht stalen buis. met doek be kleed. De doorsnee van het voorste ge deelte is vierkant en heeft vijf liggers, het achterste staartstuk is driehoekig en heeft drie liggers. De cabine is met spruce hout bekleed. De zitplaatsen zijn naast elkaar aangebracht, terwijl men aan beide zijden door een ruime deur toegang tot de cabine, welke onder de vleugel is gebouwd, heeft. Het uitzicht is zeer goed. door middel van een groote voorruit en een transparant pa neel in den vleugel. De staartvlakken zijn eveneens van een buis en doek constructie. Het verticaal kielvlak is één geheel met de romp. Het stabilo is op den grond verstelbaar. De vlakken van het hoogteroer zijn onderling verwisselbaar. Het toestel heeft een gedeeld onderstel, d.w.z. niet een doorloopende, doch voor ieder wiel een afzonderlijke as. Het is op gebouwd uit 2 chrome-molybdenum sta len stijlen met twee korte olle-schokbre- kers. om den landingsschok op te vangen, in den romp gemonteerd. De wielremmen worden door het voetenstuur bediend. De Aeronca is uitgerust met een lucht- gekoelde motor met twee vlakke cylinders van het model J. A. P. een copie van de origineele Aeronca-motor. De boring be draagt 108. de slag 101.6 m.m. Hij ontwik kelt bij 2400 toeren per minuut 38 PK. De maximum snelheid bedraagt 153 KM., de kruissnelheid 140 KM per uur. Ofschoon de vleugelbelasting 34.57 Kg. per m2 be draagt is de landingssnelheid nog zeer ge ring, nl. 53 Km. per uur. De stijgssnelheid op zee-niveau is 2.5 m. per sec. Het verbruik van dit vliegtuigje is ge ring, 11.9 Liter per uur, waardoor het les geld voor de opleiding van sportvlieger bij de N.L.S. zeer laag zal kunnen zijn. Mo menteel wordt in overeenkomst met de K.L.M een aantal employe's van deze Maatschappij op deze aardige machine opgeleid, opdat men een nauwkeurige be rekening kan maken van de exploitatie kosten. In het buitenland ls de Aeronca reeds zeer veel bij'sportvliegers ln gebruik, o.a. ook als drijvervliegtulg. zoodat men op het water kan landen, en in meerdere wed strijden werden groote succesen behaald. DE POSTVLUCHTEN. Hedenmorgen om 6 uur is de ..Kievit" van Schiphol naar Indië vertrokken. Voor deze reis hebben geboekt een passagier Amsterdam-Batavia, een Amsterdam- Medan, een Amsterdam-Bangkok, een Am sterdam-Calcutta en twee passagiers Am sterdam-Karachi. Onderweg stappen in twee passagiers Medan Singapore Het vliegtuig heeft 228 KG briefpost, 8 K.G. pakketpost, 120 K.G. bagage en 48 K G. vracht aan boord. De Rietvink vertrok heden van het vliegveld Tjililitan met mede-nemine van 196 kilogram post. 9 kilogram pakketpost en 27 kilogram goederen. Voor tusschep- tralecten waren 12 pasagiers geboekt. Een pasagier moest wegens plaatsgebrek wor den geweigerd „DE VRIENDENCLUB". Wedvlucht (als laatste station lange afstand) voor oude duiven op Bordeaux, afstand 897 K.M. In concours 34 duiven welke om 14.20 uur in vrijheid werden ge steld met sterken zuid-westen wind. De aankomst was bulten verwachting en lokte menig liefhebber vroeg uit de veeren. De uitslag ls als volgt: L v. d. Nieuwen- dijk 1. 2, 9 en 10; Joh. Vogelenzang 3 en 7; Chr. v d. Pluym 4 en 11; A Singellng 5 en W. le Mair 6 en 7. De le duif werd geconstateerd om 6 uur 13 min. 43 sec. en maakte 1677 meter per minuut, de laatste prijswinner om 13 uur 33 minuten 21 sec. en maakte 926.96 meter per minuut. Het le kampioenschap lange afstand werd behaald door L. v. d. Nleuwendijk met' 167 punten; het 2e door Joh Vogelenzang met 136 punten en het 3e door A. P. v. d. Voort met 125 punten. Het le kampioenschap lange en korte afstand werd behaald door Joh Vogelen zang met 340 punten; het 2e door A. P. v. de Voort met 327 punten en het 3e door L v. d. Nleuwendijk met 315 punten. A.s. Zondag beginnen de buitenlandsche vluchten met Jonge duiven van af St. Kathalljne Waver waarmede 5 stations 10. Je begrijpt, dat Thijs en Dick, allebei erg in hun schik, van de taart héél lekker aten, en daarna nog een poosje rustig bij 't riviertje zaten. Ook gingen zij nog spelen, zonder zich een oogenbltkje te vervelen maar met zooiets wordt het heel gauw laat, zoodat Je hier ziet dat ons tweetal nu naar huls weer gaat. Dickie zit nog achter 'n vlinder aan. maar 't diertje kan hem heel gemakkelijk ontgaan. „Dickie, laat den moed maar zakken; je kan hem toch niet pakken zegt ook Thijs; waarop Dick hem mededeelt, dat hij voor Hector Pruikebok nu speelt. Toen zij waren thuisgekomen stopte Thijs, met groote vaart, Dickie in zijn bed, waar hij kon droomen van 'n mooien dag en 'n mooie taart. VOOR DONDERDAG 23 JULI. Hilversum I. 1875 M. Avro-uitzending 8,00Orgelspel 8,15: Gramofoonmuziek 9.00: Ensemble Kroon 10,00: Morgen wijding. Gramofoonmuziek 10,30: En semble Kroon 11.00: Het Omroep-orkest 12,30: Ensemble Farberow 2,00: Or gelspel en zang 3,00: Gramofoonmuziek 4,00: Voor zieken en ouden van dagen 4.30: De Violicrs 0,30: Sportpraatje 7.00: Per fiets door Nederland 7,20: Radiotooneel 8,00: Berichten A.N.P. Mededeelingen 8.10: Omroeporkest en soliste 9.00: Voordracht 9,20: Om roeporkest en soliste 10.00: Causerie over de Vlerdaagsche 10,20: Dansmuziek 11.00: Berichten A.N.P. - 11,10-12,00: Gra mofoonmuziek. Hilversum II. 301 M. 8,00—9,15: Kro; 10.00: Ncrv; 11,00: Kro; 2,00—11,30 Ncrv 8.00—9,15 en 10.00: Gramofoonplaten 10,15: Morgendienst 10.45: Gramofoon platen 11,3012.00: Godsdienstig half uur 12.15: Gramofoonplaten en KRO- orkest 2,00: Gramofoonplaten 2.45 3,45: Orgelspel 4,00: Bijbellezing 5,00: Voor de jeugd 5,30: De Gooilanders 6 45: C.N.V.-kwartiertje 7,00: Berichten 7,15: Gramofoonplaten 7,30: Causerie over lichamelijke oefening 7,45: Repor tage 8.00: Berichten A.N.P. 8,15: Haarlemsche Orkestvereenlging m.m.v. so list 9,15: Natuur-historlsche causerie 9.45: Vervolg concert 10,35: Berichten A.N.P. 10.4011,30: Gramofoonplaten. Na afloop: Schriftlezing. Droitwich. 1500 M. 11,25: Orgelcon cert 11,50: Gramofoonplaten 12,20: B BC.-Theaterorkest en solist - 1,05: Gra mofoonplaten 1.35: Yascha Krein's zigeunerorkest en solist 2,20: Het Gar- rlck-Theater-orkest 3.20: R. Tapponnier en zijn orkest 4.10: Paedagoglsche cau serie 4,30: Gramofoonmuziek 5,05: Het Harp-trio 5,35: Oscar Rabin cn zijn orkest 6,20: Berichten 6,50: Fred Hartley's Novelty kwintet en zang 7,35: Het B.B.C.-Northern orkest 8.20: Geral- do's orkest en solisten 9,20: Gramofoon. muziek 9.50: Berichten 10,20: Korte Kerkdienst10,40: Kamermuziek 11,35: Bram Martin en zijn Band 11,5012,20: Dansmuziek. Radio Paris. 1648 M 7.20 en 8,20: Gra mofoonplaten 9,50: Orgelconcert 10,20: Orkestconcert 2,50: Gramofoon muziek 5,20: Radiotooneel 8.20: Zang 9,05: Radiotooneel 10.05: Natio naal orkest 11,5012,35: Populair con cert. Keulen. 456 M. 6.20: Blaasconcert en balalatka-muziek 8,20: Boerenkapel en vocaal-kwartet 9,20: Fr. Hauck en W. Hasz met hun ensemble's 10,20: Repor tage 11.20: Ferdy Kaufmann's orkest en solisten 12,20: Het Omroeporkest 2.20: Gevar. programma 3.20: Reportage 4.20: Fr. Hauek's orkest en solisten 5.50: Zang en piano 6,20: Blaas- erkest en Omroepkleinorkest 8,301,15: Zie Deutschlandsender. Brussel. 322 cn 484 M. 322 M.: 12,20: Gramofoonplaten 12.50: Kleinorkest 1.30: Dansmuziek 1,502,20: Gramo foonmuziek 5,20: Leharconcert 6,20: Gramofoonplaten 8,20: Omroeporkest en solist. 10,3012,20: Dansmuziek 434 M.: 12.20: Gramofoonmuziek 12,50: Dansmuziek 1,30: Kleinorkest 1,50— 2,20: en 5.20: Gramofoonplaten 6,35: Salonorkest 7.35: Gram platen 8.20: Symphonieconcert 10.3011,20: Gramo. foonplaten. Deutschlandsender. 1571 M. 8,30: Het Omroeporkest, koor en solisten 10,20: Berichten 10,35: Olympisch nieuws 10.50: Gramofoonplaten (11,05: Weerbe richt) 11,201.15: Het Muenchener Om- roepdansorkest en Gramofoonmuziek. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R.O.V. RADIO-CENTRALE. Voor Donderdag 23 Juli. le programma: lederen dag. van 824 uur: AVRO VARA. enz. 2c programma: lederen dag. van 8—24 uur: KRO NCRV enz. 3e programma: 8.00: Keulen 9.20: diversen 10.20: Keulen 12 05: Parijs Radio 13 05: Brussel VI. 14.20: Keulen 15.20: Parijs Radio 16.20: Keulen 22.20: Boedapest of diversen 22.50: Deutschlandsender. 4e programma: 8.00: Brussel VI. 9.20: Parijs Radio 10.35: Londen Reg 11.25: Droitwich 15.20: Londen Reg. 17.35: Droitwich 18 20: diversen - 18.50: Dro'twich 21.50: Londen Reg. 22.20: Droitwich. Wijzigingen voorbehouden. zijn behalve aan ons Bureau ook verkrijgbaar bij de Fa. Ph. BROBBEL, Stationsweg 49 Firma A. H. J. WIJTENBURG, Haarlemmerstraat 2. W. G. J. VERBURG, Sigarenhandel, Heerenstraat 2. Fa. A. SOMERWIL Az., Hoogew. 24 A. M. v. ZWICHT, Breestraat 126 A. VAN EGMOND, Sigarenhandel, Haven 2/4. W. v. LEEUWEN, Janvossensteeg 19 J. A. MANHAVE, Haarl.straat 128 W. P. v. SAVOYEN, Noordeinde 36 BOEKHANDEL VAN DER VEEN Geversstraat No. 59 - Oegstgeest en aan de Kiosken. 4-5

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 12