Het afgebroken zwembad te Ter Aar LEIDSCH DAGBLAD - Vierde Bla^ Maandag 22 Juni 1936 GEMENGD NIEUWS. DE NIEUWE INSPECTEUR VAN POLITIE TE KATWIJK. Zonnebaders, opgepast Foto Van Vliet. WEER TAL VAN MENSCHEN VERDRONKEN. Nabij de nieuwe Geinbrug aan het Weesperzandpad te Weesperkarspel werd gisteravond tegen adht uur een kinder lichaampje drijvend gevonden. De politie werd onmiddellijk gewaarschuwd, terwijl ook dr. Wartena uit Weesp en de Roode Kruis-hulp gehaald werden, vond men met de dreg ook een broertje van eerst genoemde drenkeling. De pogingen van den geneesheer en 2ijn helpers, om de levensgeesten weder op te wekken, had den geen succes. De resp. 5 en 6 jarige jongetjes hadden bij de bouwput gespieeld, welke daar was gemaakt voor de herstelwerken in verband met een verzakking van het fundament der brug en zijn klaarblijkelijk onopge merkt te water geraakt. De 21-jarige Timtmerman C. uit Horst ls gistermiddag bij bet baden in de Maas bij Lottum verdronken. C, die niet zwemmen kon. had zich te ver in het water gewaagd. Het lijk van het slachtoffer is etenige uren na het ge beurde opgehaald. Gisteravond omstreeks negen uur is in het Westelijk Marirtkar.aal te Amsterdam een 15-jarige jonfjen bij het zwemmen verdronken. Bij het sluiten vtan het Soester natuur bad werden Zaterdagavond kleedingstuk- ken, bestaande uit een militaire uniform van het militaire vliegkamp te Soester- berg. in een der kleedkamertjes aange troffen. Nadat op de luchtvaartafdeeling inlichtingen war<;n ingewonnen, bleek, mede uit de inmididels gevonden papieren, dat de 20-jarige milicien Walraven, af komstig uit Nijmegen, werd vermist. Men vermoedde, dat eem ongeval was geschied en ging aan het dreggen, met gevolg dat in den nacht het lijk in het diepste ge deelte van het bassin werd aangetroffen. Het stoffelijk ovierschot is naar het mi litair hospitaal op het vliegkamp over gebracht. Zaterdagavond 5s een twaalfjarig jon getje, dat met z'fln vader fietste, uitge gleden en in dein Haar-Rijn tusschen Maarssen en Breibkelen geraakt. Toen de vader zijn zoontj.s miste heeft hij met eenige visschers htet knaapje met een dreg uit het water gehaald. Dr. Eysma uit Maarssen is 2'/i uór bezig geweest met be hulp van een zuurstofapparaat de levens geesten op te weltken, doch zonder resul taat. Sinds gistermiddag wordt te Den Haag vermist de vijfjarige A. P„ wonende in de Helmersstraat. fJolgens mededeelingen van kinderen zou hij in het water aan de Veenkade zijn gehaakt. Naar het knaapje, dat gisteravond tniet in zijn ouderlijke woning terugkeerde wordt gedregd. Tot hedenochtend echter leverde het dreggen der politie geen resultaat op. In de Mooie Nel bij Spaarndam. een plas aan de kop vajn het Noorder Buiten Spaarne. welke wegens de afwisselende diepte als zeer gei/aarliik bekend staat, is gistermiddag, naur De Ctt. meldt, om streeks halftwaalt een 45-jarige ongehuw de man. Van T.. 'wonende te Haarlem bij het zwemmen verdronken. Hoewel men naar het lijk lieeft gedregd, was dit 's avonds laat nog niet gevonden. Van T. was met een elftal kennissen met bootjes het Spaarne afgezakt naar den wiiden plas. waar zich enkele zandbanken bevinden, die het water ter plaatse zeer ondiep maken. NIen zwom van boot tot boot en een tiidla.ng ging alles goed. Alien konden behoorlijk zwemmen en niemand van hen vreesde eenig gevaar. Totdat van T„ plotseling in de diepte verdweeen. Het tSeek dat hij van de zand plaat in een ongeveer 10 meter dienen uit gebaggerde geul was terechtgekomen en vermoedelijk door den schrik zün zelfbe- heerschlng verloor. Een jongen, die een en ander voor riljn oogen zag gebeuren, stak den drenkeiling een roeispaan toe, welke echter niet werd gegrepen. Van T. kwam nog even boven en zakte toen voor goed weg. Alle pogingen van zijn mede zwemmers om Igem te vinden waren ver- geefsch en het 'duurde geruimen tijd. on geveer Vh uur. (voordat de politie van het vreeseliike ongeluk in kennis werd gesteld. De Dolitieboot. uit Spaarndam is zoo spoedig mogelijk met het dreggen begon nen eerst op cle plaats, waar de man in de diepte was verdwenen en later in de omgeving De rtfas is echter zoo groot en zoo dien dat t»et zeen verwondering be hoeft te wekken dat men het lijk niet heeft gevonden. De plaats, waar het onge luk is gebeurd, iis bovendien een paar hon derd meter van den kant eeiegen. Van T. zou efen goed zwemmer zijn ge weest. Al weer een waarschuwing te meer om de Mooie Ntel als zwemwater te mijden. o TWEE MOTORRIJDERS TEGEN AUTO GEREDEN. i BEIDEN ZWAAR GEWOND. Gistermiddag omstreeks half vijf neeft op den RijkssUraatweg te Mook een ern stig verkeersongeluk plaats gehad. De be stuurder van een personenauto uit Nij megen wilde op genoemden weg links de bocht van den weg naar Groesbeek in slaan, toen van de tegenovergestelde rich ting drie motorrijders naderden. Een van de drie mocht het gelukken nog juist langs de auto te komen, de beide anderen echter reden ïn volle vaart tegen den wa gen. Door de {botsing vloog een der moto ren in braitd, terwijl de bestuurder, A. Koot uit Amsterdam, ernstig werd ge wond De besi.uurder van het andere mo torrijwiel. C Draayer. eveneens uit Am sterdam. bek;wam inwendige kneuzingen en een lenden wervelfractuur. Zijn toe stand is hoogst ernstig. Beiden zijrt naar het St. Canisiuszieken- huls te Nijirsegen vervoerd. Hierboven een foto van mr. R. War- moltz. die gelijk wij reeds vermeldden, benoemd is tot inspecteur van politie te Katwijk. LANDBOUWER GESCALPEERD. Toen hij op hol geslagen paard wilde tegenhouden. Zaterdagmiddag is te Veldhoven een ernstig ongeluk gebeurd. De landbouwer Saris had enkele dagen te voren een nieuw paard gekocht en dit had een van zijn zoons Zaterdagmiddag voor een kar gespannen. Plotseling sloeg het dier op hol. De zoon, die het paard vast had, liet het los. maar Saris, die een eind verder stond, greep het vast. Hij werd een eind meegesleurd, doch was ten slotte eveneens genoodzaakt het dier los te laten. Het bleek, dat de man er leelijk aan toe was. Een deel van zijn hoofdhuid was afgerukt, een stuk van zijn oor gescheurd, een zijner voeten was ver pletterd en verder klaagde hij over hevige inwendige pijnen. De ongelukkige is direct op last van dr. Haymakers uit Meerveldhoven naar een ziekenhuis te Eindhoven vervoerd, waar hij in zeer zorgwekkenden toestand is opgeno men. (Msb.l VERKEERSSTAGNATIE BIJ TERSCHUUR Brandende vrachtauto op een smallen hoofdweg. Zaterdag is een groote zeswielige vracht auto van de Gelderland-Express, op weg van Amsterdam naar Almelo, nabij Ter- schuur (Geld.) door kortsluiting in brand geraakt. De wagen ging met de geheele lading in vlammen op. Het vuur laaide zoo hoog op. dat het verkeer aanvankelijk gestagneerd werd en tal van auto's moesten wachten, waar onder de auto waarin H.K.H. Prinses Juliana was gezeten. Na een oponthoud van ongeveer een kwartier kon Haar auto de reis in de rich ting Amersfoort vervolgen. Andere auto's konden op eigen risico passeeren. maar verschillende die het vei liger vonden uit de buurt van den vuur gloed te blijven, hadden een vertraging van bijna twee uur. ook al, omdat hier geen binnenweg, omrijden mogelijk maakte Later op den dag. omstreeks twee uur, passeerde in Haar auto H M. de Koningin, doch toen was het blusschingswerk onder leiding van de politie uit Barneveld reeds zoo ver gevorderd, dat de auto direct kon doorrijden. o AUTO IN DE REGULIERSGRACHT TE AMSTERDAM. Gistermiddag is op de Reguliersgracht te Amsterdam een ongeluk gebeurd, dat dank zij het doortastend optreden van den heer Jonker, die daar woont, zonder doodelijke ongelukken is afgeloopen. Een auto, komende uit de Noorderstraat wilde op de Reguliersgracht stoppen. Bij ver gissing gaf de chauffeur gas, zoodat de auto vooruit schoot en recht de Reguliers gracht inreed. Een 16-jarig meisje dat achter in de auto zat, kon nog juist op het laatste nippertje uit den wagen sprin gen. De 19-jarige chauffeur en een 21- jarige man die naast hem zat, verdwenen echter in de diepte. De heer Jonker die het ongeluk zag gebeuren, bedacht zich geen oogenblik en sprong te water. Hij wist de beide mannen met behulp van eenige toegeschoten voorbijgangers op het droge te krijgen. De auto is door een kraan wagen weer op den vasten wal gebracht. De chauffeur had vrij veel water bin nen gekregen en is naar het Binnengast huis vervoerd van waar hij naar zijn woning kon terugkeeren. o EEN BAND GESPRONGEN. Gisteravond omstreeks acht uur ls op den Rijkswee tusschen Halfweg en Haar lem. juist bij den speeltuin .Alida". een 42-jarige vrouw, mevr J. Merk-Hakken- burg wonende Sarphatistraat 62 Amster dam. gedood. In de richting Haarlem reed de motor rijder M. uit Amsterdam, terwijl zijn vrouw achter hem op de duo was gezeten. Plot seling liep de achterband van de motor leeg. De band liep van den motor af. Als gevolg hiervan begon deze hevig te slin geren waardoor de vrouw van haar zit plaats werd geworpen en met het hoofd od den weg terechtkwam: ook de man kwam op den weg terecht, doch liep geen verwondingen op. De vrouw was echter zoo ernstig gewond, dat zij eenige oogenblik- ken na het ongeluk overleed. Hoewel dr. Baumann uit Halfweg zeer spoedig ter plaatse was kon deze niet anders dan den dood constateeren. Het stoffelijk overschot van de ongelukkige werd later per ziekenauto overgebracht naar de Mariastichting in Haarlem. De gemeentepolitie te Halfweg ste de een onderzoek in waarbii het motorrijwiel in beslag werd genomen Het bleek, dat de band reeds in Amsterdam in zeer slechten toestand verkeerde Crt. BRANDEN. Gistermiddag omstreeks vijf uur ls brand uitgebroken in de kapitale boerderij van den landbouwer Pieterse te Nieuwe Tonge. De brandweer was spoedig ter plaatse en slaagde erin het vuur tot de boerderij te beperken en het woonhuis te sparen. De boerderij ls totaal afgebrand. Twee varkens zijn in de vlammen omge komen. ♦- De boerderij, bewoond door en eigendom van den heer H. J. Troost, aan de Lage- brug te Nijbroek, onder Twello is Zaterdag door brand verwoest. Vermoedelijk is de brand ontstaan door een openstaand raam, dat als een brandglas heeft gewerkt. Hoe wel de brandweer uit Nijbroek en de mo torspuit uit Twello spoedig aanwezig wa ren. kon niet verhinderd worden dat de geheele boerderij, met de daarachter gele gen schuur, door het vuur verteerd werden. Ongeveer 20.000 K.G. hooi, waarbij ook de oogst van dit jaar, ging verloren. Een varken kwam in de vlammen om. Huls en Inboedel waren slechts laag verzekerd. Zaterdagmiddag om één uur werd een felle uitslaande brand gemeld aan de Hoofdstraat Oostzijde, te Hoogeveen, welke straat aan de Hoogeveensche Vaart gele gen is Een blok van vier huizen, bewoond door de gezinnen A. Trompetter, K. Spijkerman, R. Uiterdijk en A. Wijnberg, stond in lich terlaaie. Zware rookwolken joegen over het kanaal. Aan de overzijde geraakten jalouzieën in brand. Het bleek, dat Cc brand aanvankelijk woedde in de schuur van den heer Trompetter. Gisteren was nog wat hooi binnenbracht, door broeiing is hierin waarschijnlijk brand ontstaan. De woningen van Trompetter en Spijker man werden in een ruïne herschapen De andere huizen kregen in hoofdzaak be langrijke waterschade. Eenige varkens van den heer Trompetter kwamen in de vlam men om, ook eenig geld ging verloren. De brandweer was direct met twee spul ten ter plaatse en wierp groote hoeveel heden water in den vuurgloed. Zaterdagmiddag om half vijf is brand ontstaan in den kapitalen hooiberg van de hofstede van den heer Van Zeideren te Waarder. In korten tijd hadden de vlam men ook de boerenhofstede en den veestal aangetast. Hoewel de beide handspuiten van Waarder en Lange Ruige Weide op volle kracht werkten, kon niet worden voorkomen, dat het geheele complex in de asch werd gelegd. De schade wordt op ongeveer zevendui zend gulden geschat en wordt door ver zekering gedekt. De brand is vermoedelijk ontstaan door het spelen met lucifers door kinderen. Bij het in veiligheid brengen van huis raad sloeg een man uit Waarder met zijn arm in glas. Hij moest de wonde door een geneesheer laten hechten. "'8.V Zaterdagavond te elf uur brak een fel uitslaande brand uit» In de opslagplaats en kantoren der firma.1'Winke en Oomes uit Amsterdam, welke op de Waalkade te Nijmegen haar opslagplaats heeft ter hoogte van de Grootestraat. Kort na het ontdekken van den brand sloegen de vlammen al zoo snel uit, dat aan redden niet te denken viel. Een poli tieman kon nog uit het kantoortje eenige boeken medenemen. In een minimum van tijd was de groote opslagplaats van 12x6 meter geheel uitgebrand, terwijl een groote vrachtauto van de firma Winkel en Oomes eveneens door het vuur zwaar beschadigd werd. Een groote voorraad goederen, in en om het magazijn opgesla gen. werden ook door den brand vernield, 'of wel door waterschade onbruikbaar ge maakt. Naar wij vernemen leed de firma Westzanen uit Wormerveer, welke daar 7 a 800 zakken meel had opgeslagen, voor ongeveer f. 5000 schade. Deze firma was op beurspolis verzekerd. De gebouwen der firma Winkel en Oomes waren eveneens verzekerd. Andere partijen goederen, zooals zeep, en kruide nierswaren, waarvan ook groote voorra den waren opgeslagen, werden totaal-ver nield. Hun waarde kan op duizend gulden worden geschat. De Nijmeegsche brand weer was spoedig ter plaatse en bestreed het vuur met vier stralen, waardoor uit breiding werd voorkomen. De oorzaak van den brand ls onbekend. o ERNSTIGE AANRIJDING OP DEN BOULEVARD TE ZANDVOORT. Op den boulevard te Zandvoort tusschen het Noorderbad en het Ronde Huis is gis ternacht een aanrijding-geschied tusschen twee auto's waarbij twee dames uit Zand voort ernstig zijn gewond. Zii zaten in een auto die uit Zandvoort kwam en waarvan de bestuurder werd verblind door een tegenligger, welke bestuurd werd door een kapitein van den motordienst uit Haarlem. Hoewel de Zandvoortsche auto geheel rechts reed en kort voor de botsing nor meer naar deze zHde uithaalde, zoodat hij het tegelpad opreed raakte de andere auto hem toch nog. zoodat beide wagens zeer zwaar werden beschadigd. Het bleek dat een 28-]arige dame een sleutelbeen had gebroken en andere ernstige verwondingen had eekregen, terwijl een andere dame een diepe beenwonde had bekomen, Zii moes ten zich belden onder dokters behandeling stellen. Tegen den Haarlcmschen automo bilist is proces-verbaal opgemaakt. De Crt. AUTOBESTUURDER VERDRONKEN. In den afgeloopen nacht te ongeveer een uur ls op de Sloterkade, hoek Sloter- weg te Amsterdam een personenauto te water geraakt, waarbij de bestuurder, de heer J, N. Blokbergen, het leven verloor. De heer Blokbergen moet bij het ont wijken van een andere auto te ver naar rechts hebben uitgehaald, waardoor hij van de kade reed. Zijn auto verdween ge heel in de diepte. Een dame. die het on geluk zag gebeuren, alarmeerde de be zoekers van een naburig café, terwijl drie voorbijgangers, op het alarmgeroep toe gesneld, het dak van den wagen forceer den en den eenigen inzittende na eenige moeite op het droge brachten. Ofschoon langen tijd kunstmatige ademhaling werd toegepast, mocht men er niet in slagen de levensgeesten weer op te wekken. Naar aanleiding van het door B. en W. van Ter Aar doen afbreken van de in aanbouw zijnde zweminrichting der Ver- eeniging te Ter Aar tot exploitatie van een algemeen zwembad aan de Langer- aarsche Plassen, hebben wij een grondig en uitvoerig onderzoek ingesteld. Het is ons gebleken dat een en ander het uit vloeisel is van een langdurige en ingewik kelde kwestie. WU hebben daarbij den in druk gekregen, dat de burgemeester, als handhaver der orde, volkomen in zijn recht ls geweest, na herhaalde aanzeggin gen de door hem te dezer zake goedge- aac'nte maatregelen te nemen, opdat aan de werkzaamheden aan den bovenbouw der zweminrichting, waartoe nog geen ver gunning was verstrekt, alsmede aan het alreeds zwemmen daar ter plaatse, een einde zou komen. Hierbij zij gemeld, dat aan den boven bouw der R.K. Zweminrichting, na aan zegging, niet meer gewerkt is. Anderzijds begrijpen wij ook levendig de bittere ontgoocheling van de leden der commissie van de genoemde vereeniging, over het feit, dat hun zweminrichting, waaraan zij den laatsten tijd met man en macht gewerkt hadden, nu door de order De eerste malen niet te lang in de zon, anders verbrandt U. Eerst er aan gewennen en vooraf Uw huid steeds inwrijven met AMILDA-zonnebruincrême. Deze beschermt en maakt Uw huid tevens mooi bruin. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. 5534 (Ingez. Mcd.l MALVERSATIE TE GROESBEEK. De heer H. H. secretaris-penningmeester van de afdeeling Groesbeek van den transportarbeidersbond St. Bonifacius heeft ten nadeele van dezen bond enkele honderden guldens ontvreemd. Hij deed dit met behulp van valsche ontslagbriefjes, waarop hij uit de werk- loozenkas, die hij onder zijn beheer had, geld uitkeerde. Dit geld, waarvoor hij valsche kwitanties uitschreef, gebruikte hij ten eigen bate. Een en ander is bij gehouden controle aan het licht gekomen. De malversaties loopen over eenige jaren. H. heeft ten overstaan van de politie te Groesbeek een volledige bekentenis afgelegd. Hij is naar het huis van be waring te Arnhem overgebracht. o NOODLOTTIG SCHOT. Gistermorgen was de 25-jarige H. v. d. Wiel te Bokhoven (N.-Br.) zich aan het oefenen in het hanteeren van een jacht geweer. Toen hij het magazijn van patro nen wilde voorzien, plaatste hij, om den grendel gemakkelijker te kunnen sluiten den loop tegen zijn borst. Plotseling ging eer. schot af. De hagel ging dwars door zijn lichaam en verliet het weer onder het schouderblad. Hij liep nog zijn woning binnen roepende: ..Moeder ik heb mij doodgeschoten". Op hetzelfde oogenblik zakte hij in de armen van zijn moeder in een en was dood. Het slachtoffer was kostwinner voor zijn moeder, een weduwe met 8 kinderen. o VERMOEDELIJKE DADER VAN DEN ROOFOVERVAL TE SEYSTEREN AANGEHOUDEN. Als verdacht van betrokken te zijn bij den in den avond van 19 Januari j.l. in pastorie te Geysteren op pastoor Litjens gepleegden roofoverval, is te Venlo aan gehouden een 22-jarige controleur A. D. van een nachtveiligheidsdienst aldaar. Zaterdag is hij naar het huis van be waring te Roermond overgebracht. Na zijn aanhouding is D. door opperwacht meester J. van Galen, die nog steeds het politieonderzoek in deze zaak leidt, aan een scherp verhoor onderworpen. Ook de politiedeskundige de heer van Waege- ningh, te Maastricht, is na deze aanhou ding terstond naar Venray ontboden voor het instellen van een onderzoek. -o MAN DOOR VALLENDE KATROL GEDOOD. De 41-jarige arbeider A. Kamper, te Burgerbrug (N.H.) die in dienst was bii den veehouder J. Boontjes heeft bli het ophoogen van hooi een katrol die boven in de hooischuur hine od het hoofd ge kregen doordat het touw waaraan de katrol hing. brak. De man is direct aan de gevolgen over leden. Het slachtoffer was gehuwd en vader van een kind. van den burgemeester weer met den grond gelijk gemaakt ls, temeer, daar de burge meester steeds sympathiek tegenover hun actie heeft gestaan. Wij raden echter de betrokkenen aan, de zaken niet te scherp te stellen en met een koel hoofd het verdere verloop der zaken af te wachten, in de hoop dat de burgemeester, die nóg sympathiek staat tegenover de actie van een algemeen zwembad dus voor alle gezindten uiteindelijk en spoedig een bevredi gende oplossing zal kunnen vinden. Het is voorzeker een diepe teleur stelling wanneer men zijn werk ziet afge broken, doch men late zich hierdoor niet te zeer ontmoedigen. Wij kregen den in druk, dat de -zaak nog wel ln orde kan komen. Met belangstelling zien wij en met ons ongetwijfeld een zeer groot deel der Ter Aarsche bevolking dan ook het verdere verloop van deze netelige kwestie, waar over wij het beter achten, niet gedetail leerd in te gaan, tegemoet. Hierboven het overschot van wat een maal de reeds geplaatste kleedlokaaltjes was. op een der fraaiste plekjes der Lan- geraarsehe plassen ONWEERS- EN HAGELBUI VEROORZAAKT SCHADE. Tijdens een hevige onweersbui te Kerk- drlel. gepaard gaande met een hagelbui, die meer dan een kwartier duurde cn waarbii enorme hagelsteenen vielen, is groote schade aangericht aan de kersen- boomen en te velde staande aardbeien gewassen o BUITENLANDSCH GEMENGD. AUTOBUS DOOR TREIN GEGREPEN. ZEVEN DOODEN, ZEVENTIEN GEWONDEN. In den afgeloopen nacht omstreeks 1 uur is bij Boucheville aan den spoorweg Parijs-Cherbourg een autobus door een trein gegrepen. Zeven inzittenden van de bus werden gedood, zeventien gewond, van wie twee ernstig. o ERSTIGE OVERSTROOMINGEN. IN ZUID-AMERIKA. Wolkbreuken hebben in Brazilië een sterken was der rivieren en in verband daarmede verschillende aardschuivingen tengevolge gehad, waardoor tal van hui zen zijn ingestort. Gemeld wordt, dat twaalf personen in de omgeving van Re cife gedood zijn en twaalf ernstig ge wond. MIJNONTPLOFFING IN SPANJE. 12 dooden. In een mijn te Villa Nueva de la Ninas ln Spanje heeft een buitengewoon hevige mijngasontploffing plaats gevonden. Er zijn twaalf dooden te betreuren, terwijl 4 personen zwaar gewond werden. o EEN CYCLOON IN SOVJET RUSLAND. Boven de plaats Jaroslavl in Rusland, heeft wederom een eyejoon gewoed, waar door verscheidene personen zijn gedood en talrijke gewond. Het leven ln de stad is geheel verlamd, de wegen zijn over stroomd en de verbindingen zijn verbro ken. o FKANSCn SCHIP OP DE SPAANSCHE KUST VERGAAN. Het mailschip ..El Kantara" dat den dienst tusschen Port Vendres en Algiers onderhoudt, is nabii Palamos aan de Spaansche kust in dichten mist od de rotsen geloopen. De 300 passagiers van het schip zün te Palamos aan land gezet en zullen hun reis per auto naar Frankrijk vervolgen. 60 hunner werden gewond, waarvan 3 ernstig. o DOOR TREIN GEGREPEN. Bil Kapelle. niet ver van de Nederland- sche grens in België is een 19-jarige wielrijder uit Kanthout door een trein gegreoen en gedood. KNAAPJE TE MARSEILLE ONTVOERD. Te Marseille is Zaterdag een vier-jarig ionzetie door een onbekenden automobile ontvoerd. Daar het signalement van a dader zeer vaag is. hebben alle °oso° gen tot dusverre geen resultaat -

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 14