CORRESPONDENTIE. Iets bijzonders heb ik vandaag niet met allen te ramen te bepraten, alleen even dit als antwoord op enkele vragen. Ja vóór de groote vacantie komen er nog één keer prijsraadsels, maar nu is het pas half Juni dus nog eenige weken geduld voor de groote vacantie begint. Ik kan al goed merken aan het aantal brieven dat het zomer is dan komen er heel wat minder, dan is de jeugd liever buiten dan binnen. Ik kan het best be grijpen Ziezoo nu vele aparte antwoorden, want al wordt het aantal brieven kleiner, er blijven toch altijd nog heel wat. die om antwoord vragen. Toos Lieshout ik denk dat het raadsel dat ie stuurde niet geraden zal worden door de jeugd, vind je het aelf wel erg duidelijk? Yvonne de Vries zeker mag Je mee doen. Dat raadsel is wel goed, maar ze sturen zóóveel spreekwoorden die kan ik niet allemaal olaatsen Johan Hardenbol dit zijn gewone raad sels. prijsraadsels komen er eens in de 5 a 6 weken. Corrie Harteveld lk noem je dan voort aan maar altijd Corrie. Mag je nu al naar school? Zoolang het die gure N. wind was mocht ik niet den geheelen dag open ra men hebben Willv van Leeuwen. Den Haag is een heel groote stad met zeer veel inwoners, waarvan ik maar een heel klein deel ken. dus ik ken die meisjes heusch niet hoor. Eemplen Wassenaar als ie dit leest, is het ie verjaardag en kom ik je heel har telijk feliciteeren. Ja, nu is voor jou ook de tüd gekomen om op te houden, je hebt jaren trouw meegedaan. Ik weet best dat je mij niet zult vergeten. Jan Choufour dat raadsel is niet geheel in orde wat de letters betreft, dan later maar eens wat anders Dina van Mourik dat raadsel van die witte paaltjes is mii al zóó dikwijls ge stuurd Neen natuurlijk vergeet Truus jullie niet al is ze verhuisd Gretha en Wim de Graaf, het raadsel zal ik bewaren. Alida en Koosje Stikkelorum. ik wist heusch niet dat Koosje pas vijf jaar is, want dan zou ik al veel eerder hebben geschreven dat ze nog 2 laar moet wachten met mee te doen. dat begint pas a's men 7 iaai is eerder kan het niet Vijftal van Vliet zoo Aaltje was het nu jouw beurt weer eens om te schrijven, dat is tuist aardig dat jullie het om de beurten doen dan kan ieder wat over zich zelf vertellen. Prettig dat je het zoo naar ge noegen hebt op je werk. Hennie de l'Ecluse kan je voortaan niet meer meedoen omdat ie te veel werk krijgt. Het soiit mij. want te was een trouw raadselnichje, je hebt jarenlang meege daan Aardig dat ik nog wel een van je zal hooren. Het ga te goed. Mien en Beo Groenhuyzen wie van bei den is zoo aan het feestvieren geweest en zoo telkens laat naar bed? zeker de oudste dus Mien? Ja als avondfeestjes laat be ginnen dan wordt het vanzelf laat naar bed zaan Dat raad'el heeft er al in gestaan Tine van der Pot dat lijkt mij heel aar dig nu weer een heel ander aquarium met een ander soort visschen er in. En waar zijn nu a die visschen uit het vorige? Too en Beo Bouter zoo'n openbare les is altiid zoo aardig, dan kunnen ouders en verdere familieleden komen kijken en luisteren. Ik vond in mijn jeugd ook al tijd erg orettig als miin familie op de openbare les kwam. Zoo is ooes al voor zien van speelgoed. Lydia Botermans zoo. zit je a'tijd bij vader achter oo de flets en heeft vader je nu heelemaal mee naar Den Haag ge nomen Het zieke nichtje was zeker heel blii toen ie haar kwam bezoeken V er zu ies Hartevelt met mooi weer kom ik wel ril eens buiten, dan ga ik even rüden niet wandelen. Veel plezier en vooral mooi weer voor het schoo'reisje naar Nijmegen, is dat Priina die mee gaat? Piet J Boozaarts nog wel gefeliciteerd hoor Ja nu behoor Ie tot de grooteren. Dat trof mooi oo Zaterdag vrije middag, dan konden de vrienden komen spelen. Hennv van Wijk met mooi weer ga lk wel even rijden O dan kunnen honden zoo graoDie doen in hun eigen staart bij ten en dan in de rondte draaien. Is die aard re rakker van een ooes van jou? Kootje van Vliet dat begrijp ik wel dat De vosjes uit het Roodstaarthol Geen dier was ooit hun makker! Die gingen naar een bruiloft eens. Hun neef Relnaert de Rakker Zou trouwen met Vossientje Sluw. Het werd een heel groot feest, Nog nooit was in die heele streek Er zóó'n partij geweest! Want alle vossen gingen toch De bruiloft helpen vieren. Dat was al op zichzelf een feest Voor alle and're dieren Geen vooje was meer in de buurt En 't was dus heel, heel rustig. De dieren dansten poot aan poot En zongen daarbij lustig: (Nadruk Verboden.) Piep-piep! Kwèk-kwèk! Kwak- 1 kwaak! Kwak-kwaak 1 Wat klonk het mooi, dat koor Aan liedjes was er geen gebrek: Ze zongen dapper door. Het leek wel, of aan hun refrein Maar steeds geen einde kwam. Want telkens klonk het weer opnieuw: Het hek is van den dam 1 Tot eind'Hjk 't was al vreeslijk 1 laat! Ze gingen moe naar bed. Daar dachten ze nog aan het feest En droomden van de pret De vosjes uit het Roodstaarthol, Die hebben nooit geweten. Dat alle dieren op dien dag Hen zóó konden vergeten 1 ie de eene keer vroeger klaar bent dan een andere keer. dat ls met alle bezigheden zoo. Ga je dan op de fiets naar Leiden om boodschappen te doen. Johanna Outshoorn, had je je zoo erg in den vinger gesneden, nu dan was het heel aardig van ie broer om dezen keer voor jou te schrijven. Marietje. Paul en Wim Laman ik zag dat Wim weer beter was tui schreef zelf weer. Woonde dat nichtje in Leiden? Nico en Marrie Liebert, ik hoop Nico dat je duiven goed wennen en trouw terug komen. Ik merk wel dat.Marie dol is oo het kleine broertje, dat zie ik in haar briefjes Neeltje van Katwijk ja het was Zater dag opeens veel warmer 's middags zelfs heel drukkend, maar hier onweerde het niet. Zoo wordt kleine Tonie net één jaar als je dit leest we! gefeliciteerd Wim Nolles dat eene raadsel is mij al zóó dikwijls toegezonden. Jannie Werk heb ie een orettigen Zon dag gehad in Rotterdam? Woont dat nieuwe neefje in Lelden, heb je het al gezien? Leo Baljé gelukkig dat je vol moed bent voor het examen dan zal het wel goed gaan. Cor Spoelstra ie raadsel gaat bü mijn voorraad, die geplaatst kunnen worden. Janneman Bronsgeest ik ben al jaren lang zóóveel ziek. dan raakt men er bijna aan gewend om in bed te lig»—v maar aan pijn hebben is heel moeilijk om daar aan te wennen. Lientje Lefeber, dat vind je zeker wel heerlijk om met de boot van Je groot vader te gaan varen, maar natuurlijk moet het dan mooi weer zijn, niet zoo'n koude wind Simy v. d Hoogt zoo ben je jarig ge weest ben je nu 10 laar. Nog wel gefe'i- citeerd hoor Geertruy en Emma de Groot dat raad-el heeft er al ingestaan Truus van Eyck je bent flink aan het teekenen geweest voor mij Ga ie met de groote vacantie van school af? ja dat zal je dan wel missen de schoolvriendinnen iederen dag te zien. Sientje Timmermans ik miste je wel eenige weken maar nu was het een extra lange brief Ja wat mooi hè zoo'n groote boot ik begrijp dat ie het orettig vond om mee te gaan naar Rotterdam. Nu heb ie f inke voorraad kettingen, ie kan tel kens een ander omdoen Dorus en Kees de Geus nu het is alweer heel prettig dat Kees 's morgens naar school mag en dan na de groote vacantie weer heele dagen Bep van Kooperen je hoeft niet alle raadsels op te lossen. 6 zooals nu deze keer is al heel goed. Leven je kleine vischjes nog? Je raadsel zal ik bewaren. En nu allen weer hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag. van Beuningenstraat 42.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 16