DE STERRENHEMEL LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 4 Juni 1936 UIT DE OMSTREKEN. Officieele Crisisoublicaties. ZUID AGENDA. Tegen tremspireeren MUSEA. AALSMEER. Jaarvergadering Centrale Veiling. De Coöp Ver. „Centrale Aalsmeersche Veiling" hield haar jaarvergadering, on der voorzitterschap van den heer W. Maarse. Ongetwijfeld kon '35 tot de magere jaren gerekend worden, aldus spr.de om zet daalde met pl.m. 200.000.Gelukkig zag spr. ook nog eenige lichtpunten: de totale omzet tot 1 Juni was met ruim f. 80 000.— vooruitgegaan, vergeleken bij dezelfde periode van vorig jaar, terwijl de bloemist steeds meer geneigd is. zich te gaan toeleggen op uitbreiding van sorti ment der cultuurproducten in zijn bedrijf Het bloemkweekerscrediet had wel tijde lijk geholpen, doch uitkomst bracht 't nie.t; van de uitkeering op de minimum prijzen, waarvoor van regeeringswege een crediet van f. 300.000.— is toegestaan, ver wachtte de voorzitter wel resultaat, in -verband met een betere opbrengst van verschillende bloemsoorten. Goedgekeurd werden het jaarverslag en de rekening en verantwoording over 1935. De heer W. Ras bracht rapport uit na mens de Fin. Commissie, die alles volko men in orde had bevonden. De begrooting 1936 werd vastgesteld op f. 200.000.aan inkomsten en uitgaven, bij een geraamden omzèt van f. 2 370.000 Enkele leden wenschten het salaris van den voorzitter te verhoogen. doch deze wil de, gezien de tijdsomstandigheden, hler- aan niet medewerken. Als bestuursleden werden bij accl. herbenoemd de heeren K. Hansen Jbz.. G. Harting Az. en D. van leeuwen Wz. Als commissaris werd geko zen. in de plaats van den heer J. de Grauw die aftredend en niet herkiesbaar was. de heer D. Tas Jbz. De voorzitter dankte den heer De Grauw voor zijn arbeid in het belang der organisatie. De leden keurden goed het bestuurs voorstel, dat de leden geen cessies op hun veilingopbrengst onderteekenen, alvorens daarover met het bestuur overleg te heb ben gepleegd- Uit de toelichting van den voorzitter bleek de ellende, waarin meer dere leden met hun bedrijven verkeeren. Er was het bestuur zelfs één geval be kend. dat een kweeker 75*/« van zijn vei lingsopbrengst moest afstaan, voor op die wijze aangegane verplichtingen. Op voorstel van het bestuur werd het royement volgens art. 13 der Wet op de Coöp. Vereenigingen van een aantal leden goedgekeurd, wier lidmaatschap door be ëindiging van bedrijf, faillissement e. d. feitelijk reeds geëindigd was. De heer C. Eveleens Pz. hield dan een lezing over zijn bevinding in Canada, in verband met de afzetmogelijkheden van afgesneden seringen in dat land. De voor zitter bracht den heer Eveleens hiervoor hartelijk dank. De voorzitter deelde mede. dat het t volgend jaar (12 Jan.) 25 jaar zal geleden zijn, dat de C- A. Veiling werd gesticht. Het bestuur meent dit feit niet ongemerkt te moeten laten voorbijgaan; plannen zijn echter nog niet gemaakt. De vergadering keurde goed, dat het bestuur t. z. t. tijd met plannen zal komen. De voorzitter deelde mede, dat de kos ten van de reis van den heer Eveleens naar Canada gedragen zijn door 't Land bouwcrisisfonds, dank zij de bemoeiingen van den heer Mensing. De heer Mensing deed enkele mededeelingen in verband met de aanvrage om steun voor de bloe- mistbedrijven bij de regeering. Na rondvraag volgde sluiting. Door de presidente, mevr. Luyten is de bazar der Chr. Meisjesver. ..Priscilla" geopend, welke in de Bijz. School te Oost einde wordt gehouden. De door de meisjes vemaakte goederen, welke tentoongesteld zijn, met het doel ze te verkoopen. beslaan de geheele ruimte van een der lokalen, terwijl verder voor eenig amusement (sjoelbak enz) is gezorgd. De opbrengst van den bazar komt ten bate der zending. De heer G. Kommers alhier, is be noemd tot hoofd van de Da Costaschool te Amsterdam. BENTHUIZEN. Lood der bevolking. Gevestigd; Willem J. Adriaans, smids knecht. van Wemeldingen FTanciscus A. van Zwieten. boerenknecht, van Stomp- vhjk Hendrika van Leeuwen, dienstbode van Zoetermeer Maria L. Barendregt, gehuwd, van Rozenburg. Vertrokken: Margje Hartman, gehuwd, naar Leiden Geertruida C. H. Wester- veld, gehuwd, naar Zwolle Cornelia A. van Leeuwen, dienstb., naar Hazerswoude Beatrix Rijlaarsdam, huish., n. Haar lemmermeer Cornells A. Verhagc, vee knecht, naar Stompwijk Dirk Vermeu len. los arbeider, naar Zoetermeer. D. B. had het ongeluk met zijn pink bekneld te raken tusschen de domme kracht en de dorschmachine. Geneeskun dige hulp moest worden ingeroepen, daar de pink zwaar verwond werd- HILLEGOM. Demonstratie der E. H. B. O. Op het stationsemplacement alhier is een buitendemonstratie gehouden onder begunstiging van mooi weer. Veronder steld werd een gecompliceerd ongeluk van paard en wagen met voerman, trein- deraillement enz., in totaal met 10 te behandelen patiënten. Deze werden vlug door de leden verbonden. Het nieuwe zuurstofapparaat is hierbij gebruikt. Ver voer had plaats per ziekenauto en per brancards. Op het terrein waren aan wezig de doktoren Versluys, ten Hoopen en Wijkmans, die de verbanden contro leerden en opmerkingen maakten. Een goederenwagen was voor het vervoer van patiënten ingericht. De doktoren waren voldaan over de activiteit van E.H.B.O. Door de politie is tegen een plaats genoot proces-verbaal opgemaakt, wegens een poging om zieke bloembollen naar Engeland uit te voeren. Door den Plan- tenziektenkundigen Dienst, die de ziekte in Rotterdam constateerde zijn alle bloombollen in beslag genomen. KATWIJK AAN ZEE. Vergadering Verbond van Chr. Meisjes-Vereenigingen. De Ring Leiden e.o. van het Verbond van Chr. Meisjesvereenigingen hield een vergadering in de Oranjezaal van het Jeugdhuis. Een 120 tal meisjes uit de om liggende gemeenten, zooals Leiden War mond Hillegom. Sassenheim. Lisse. Oegst- geest Noordwiik Voorschoten en Katwijk kwam daar om half drie bijeen. Zij wer den verwelkomd door de voorzitster mevr. De Bel uit Warmond. Nadat enkele volks dansjes uitgevoerd waren werd een ge zamenlijke wandeling naar het strand ge maakt. waar men zich met verschillende spelen vermaakte. Om ruim 5 uur keerde men naar het Jeugdhuis terug, waar de gedekte tafels klaar stonden. Na den maaltijd werd een liturgische dienst ge houden. Mevr Gerritsen-Lans sprak over „Het meisje van nu", waarna gezongen werd: .Geef aan Hem mijn hart". Deze bijeenkomst werd gesloten door mevr. Duymaer van Twist uit Voorschoten en het zingen van den Avondzang. D B. K. uit de Dwarsstraat deed bij de politie aangifte van het feit. dat te zijnen nadeele een rijwiel, merk Fongers, is ontvreemd. Onder algemeene instemming werd be sloten een dergelijk feest te organiseeren op 10 September as., op 31 Augustus zijn de vacanties nog niet beëindigd, ter her denking van den 56en verjaardag van H.M. de Koningin. Dc a.s. autotocht voor ouden van dagen. De toebereidselen voor den as. auto tocht voor ouden van dagen vorderen goed. Het comité ondervindt overal mede werking. Een veertigtal autobezitters stelt voor den vijfden keer „con amore" tijd, auto, met olie en benzine, beschikbaar. Ook wordt gratis een autobus afgestaan. Met het oog op den, het vorige jaar ge- pleegden diefstal van een der auto's worden eenige vrijwilligers ter bewaking uitgenoodlgd den tocht mede te maken. De burgemeester, de pastoors, een dokter en verpleegster, zijn allen van de partij, terwijl de autorijders ditmaal hun echt- genooten niet mogen meenemen om zoo veel mogelijk plaatsen voor de oudjes beschikbaar te hebben. Verschillende Ingezetenen zullen boven dien een steentje bijdragen door het geven van levensmiddelen of geldelijke bijdragen. De stoet sluit met een proviandwagen waarin volop plaats is tot berging van consumptie van ruim tweehonderd feest gangers. Werkt allen mede! NOORDWIJK AAN ZEE. Geref. Kerk in Hersteld Verband. Vanwege de Geref. Kerk in H.V. alhier zal Zondag 12 Juli a.s. een nieuwe kerk- zaal in gebruik genomen worden. De ker- keraad heeft aan ds. H. C. v. cf: Brink. era. predikant te Hilversum, die met het werk te Noordwijk begonnen is, gevraagd dezen eersten dienst te willen leiden. Door den heer J. H. v. Berghem Jr. alhier is voor f. 2160.000 ingeschreven bij de aanbesteding van de Directie der Ned. Spoorwegen: het uitvoeren van grond- en spoorwerken, het maken van een perron en van betonvoeten voor een overkapping, met bijkomende werken, alles ten behoeve van de nieuwe halte Muiderpoort te Am sterdam (raming f. 267.000). NOORDWIJKERHOUT. Vergadering Oranje-Vereeniging. Voor het eerst na vijf jaar, vergaderde de Oranje-Vereeniging De eere-voorzitter burgemeester van Iersel, opende. Slechte tijdsomstandigheden maakten dat de ver- Jaardag van H.M. de Koningin in de laatste vijf jaren niet officieel kon wor den herdacht. Ook dit jaar zullen geen feestelijkheden plaats hebben. De geld middelen zijn niet toereikend. Wel is het de bedoeling om dit jaar een groot natio naal kinderfeest voor scholen van alle gezindten in deze gemeente te geven. RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacomina. d. van H. J. de Mooij en Dieuwertje Nagtegaal Grietje, d. van C. Zwaan en Albertha Lindhout. Getrouwd: Arie van den Brink 23 en Neeltje de Mooij 20 j. Ondertrouwd: Pleter Driebergen 26 J. en Willemijntje de Mooij 22 j. te Oegst- geest. Overleden: Antje de Mooij, wed. van A. van der Melj 88 j. Pleter Kort 77 j. Vergadering Bloembollencultuur. De afd. Rijnsburg van bovengenoemde vereeniging vergaderde in café Verbree. De voorzitter, de heer Alb. D. den Haan, opende en deelde mede, dat de reden van deze vergadering is het bespreken van de saneering. in verband met de a.s. alge meene vergadering te Haarlem. De secretaris de heer J. H. den Haan, las de notulen van de vorige vergadering, welke onveranderd werden goedgekeurd. Daarna kwam de berschrljvlngsbrief in behandeling. Allereerst punt 4. waarbij het hoofd bestuur voorstelt, een statutenwijziging, bepalende, dat voortaan niet 5 afdeelin- gen. waar 1/5 van de afdeellngen een al gemeene vergadering kunnen elschen. De afd. Rijnsburg besloot echter met alg. st. den ouden toestand te handhav #i. Het volgende punt behelsde de sanee ring. welke door het hoofdbestuur was samengevat in 4 punten. I. Wenscht de vergadering afsohaffing van alle saneerlngsmaatregelen? EL Wenscht de vergadering alleen hand- 1 Juni 1936; 23 h MT 24 h ZT). 1 s< Ster v/d 3* groot te/of ktfmèr Ster v/a 2* grootte. Ster 1' gr. Il-Melkweg Wettelijk ingeschreven bij het Bureau */d Industrieeicn Eigendom onder No. 6 4 2 2 2 O EERSTE KV. ©VOLLE MAAN LAATSTE KNAETIER 0 NIEUWE KAAN VENUS MAES JUPITEJÏ SATURNUS Bovenstaand kaartje stelt voor den ster renhemel in Nederland op 1 Juni 1936, des avonds te elf uur Middelbare Tijd, (twaalf uur Zomertijd), gelijk aan 15 h 41 min. Sterrentijd. In tegenstelling met gewone landkaar ten vindt men hier het Westen rechts, het Oosten links van den beschouwer getee- kend. Dat is bij sterrekaarten noodzakelijk en gebruikelijk, teneinde te verhoeden, dat de beelden in spiegelschrift zouden ver schijnen. Wanneer men in het oog houdt, dat de hemellichamen die in het Oosten opko men, naar het Zuiden stijgen en in het Westen ondergaan, en wanneer men ver der slechts dat kwadrant van de kaart voor zich neemt, waarnaar de blik aan den hemel gericht is, dan is de oriëntatie een voudig genoeg. Op dit kaartje loopt, van het Noorden naar het Zuid-Oosten, door de sterrenbeel den Perseus, Cassiopeia, Zwaan, Slang, Schuuter, een gebogen stippellijn; zij duidt de ligging van den Melkweg aan. In drukletters vermeld zijn de namen van de sterrebeelden; de eigennamen van een aantal der helderste sterren zijn in schrijfletters, geteekend. De middaghoogte van de zon neemt deze maand toe van 60 gr. tot 61'/i gr. op den langsten dag (21 Juni); de dagboog de tijd dat zij boven den horizont staat), neemt toe van 16,4 h tot 16,7 h. Er is nu weinig verandering meer in deze waarden zomerzonnestilstandspunt voor dit deel zomerzonnestlllestandspunt voor dit deel van de loopbaan der zon. De schijngestalten van de maan zijn: V.M.: 5 Juni; L.K.: 12 Juni; N.M.: 19 Juni; E.K.: 26 Juni. De V.M. vindt men op het kaartje tus schen Schorpioen en Schutter; L.K. en V.M. komen niet op de kaart; E.K. in de Maagd. DE PLANETEN. Op onze kaartjes volgen wij den loop der vier planeten Venus, Mars, Jupiter en Saturnus. Venus (m -3,4) en Mars (m -= 1,7) staan vlak bij de zon en zijn düs nietwaar te nemen. Jupiter (m 2,2) staat vlak bij de Volle Maan op ons kaartje. Saturnus (m 1,4) is morgenster in de Visschen. m magnitude helderheid, vergele ken met een ster van de le grootte, die m 1,0 heeft). ZONSVERDUISTERING. Er is 19 Juni een totale zonsverduiste ring, die in ons land begint bij zonsopgang, zoodat er, bijzonder gunstige omstandig heden daargelaten, wel niets van te zien zal zijn. De lijn der totaliteit loopt over Athene, Zwarte Zee. Omsk en Tomsk in Siberië en de Noordelijke eilanden van Japan. PRIJZEN VERSCH RUGSPEK. De Nederlandsche Veehouderijcentrale maakt bekend, dat de prijzen, welke voor versch rugspek bij haar ingeleverd, worden betaald, met ingang van Maandag 8 Juni 1936 verhoogd zullen worden, voor zoover dat spek afkomstig is van varkens, geslacht na 6 Juni 1936. Van 8 Juni a.s. af zijn de prijzen tot nader order als volgt: Per strook zonder wang: A-spek boven 28 K.Gf. 0.52 B-spek van 2427,9 K.G0.51 C-spek 18—23,9 0.49 D-spek 13—17,9 0,44 G-spek 10—12,9 0,45 H-spek 89,9 0,41 I-spek 6—7,9 0.38 alles per K.G.; de laatste drie soorten zonder achterkinkel. De overige voorwaarden zijn ongewij zigd gebleven. 4635 Vrijdag. „Amicitia": Ledenverg. Ned. Mi). Vm> Nijverheid en Handel dept. Leiden ui nur nam. Warmond (Hotel de Zon); Groene Kruis, afd. Warmond. 8 uur nam. Zaterdag. Stadszaal: Propaganda-wedstrljdcn E H. B. O. kring Lelden; 8 uur nam. is Purolpoedsr het meest afdoende middel Reukwegnemend en verkoelend Struoibus 60ct: BijApoth.en Drogisten 463", (Ingez Med.) having van de saneeringsmaatregelen voor het plantjaar 1936/37? III. Als punt II, maar met ulteenloo- pende minimumprijzen? IV. Alleen maatregelen tegen over matige teeltultbrelding, geen inlevering van surplus en geen binnen- en bulten- landsche minimumprijzen. Na uitgebreide discussie besloot de ver gadering met alg. st. zich te verklaren tegen punt I. n en III en voor punt IV. Tot afgevaardigden naar de alg. verga dering werden benoemd de heeren J. Zandbergen Wz. en T. Kralt. Bij de rondvraag vestigde de heer T. Kralt er de aandacht op. dat in het orgaan der vereeniging een tweetal adres sen van het hoofdbestuur aan den Minis ter van Landbouw vermeld stonden, waar tegen hij op de alg. vergadering een pro test wil doen hooren. Het betrof hier nl. het feit, dat het hoofdbestuur op 28 Mei j.l. een vriend schappelijke bespreking over het z.g.n. bevriezen van h.a. bloembollenland door de bloemisten met de Sierteeltcentrale hield, terwijl op 27 Mei reeds een tweetal adressen aan den Minister waren ver zonden. Hierover werd langdurig van gedachten gewisseld ook over de beperking, welke te Rijnsburg reeds heeft plaats gehad. De vergadering keurde goed, dat de heer Kralt op de alg. vergadering daar over zal ageeren. Daarna sloot de voorzitter de geani meerde bijeenkomst. Academisch Historisch Museum: Ge opend Dinsdag en Vrijdag van 10—12.30 en 2—5 uur. Kosteloos. Stedelijk Museum „De Lakenhal", Oude Singel: Geopend in Januari, November en Decerrfber van 103 uur; in Februari, Maart, April, Mei en October van 104 uur en in Juni, Juli, Augustus en September I van 105 uur: op de Zondagen, de tweede j Paasch- en Pinksterdagen, den Hemel vaartsdag en de beide Kerstdagen vanaf 1 uur. I Het Museum is gesloten op den d; waarop Leiden's Ontzet wordt gevierd. Entrée op Zon- en feestdagen boven genoemd kosteloos, 's Maandags f. 025 overige dagen f. 0,10. Rijksmuseum van Oudheden, Rapen burg 28: 1 April—1 Oct. 105 uur; 1 Oct 1 Nov. 104 uur; 1 Nov.—16 Febr. 10-! 3 uur; 16 Febr.—1 April 104 u.; 's Zon dags van 13, 4 of 5 u. Entrée: 'sMaan dags f. 0.25: overige dagen f. 0,10. Rijksmuseum v. Nat. Hist., v. d. Werff- park, Ingang Raamsteeg. Werkdagen 8,30 12, 1.305 u. 's Zaterdags 8.30—12 uur Kosteloos. Rijksherbarium, Nonnensteeg 2 a: Dage lijks van 9—12.30 en 2—5.30 uur. Kosteloos Hortus Botanicus, Rapenburg 73: Op werkdagen van 1 April1 Oct. van 9—12 en l'/s6 u. 's Zaterdags tot 5 uur. Van 1 Oct.31 Mrt. van 912 en l'/i4 uur. Op Zondagen van 1 April1 Oct. van 10—12 en 1.304 u. 's Winters des Zondags ge sloten. Ncderl. Hist. Natuurwetenschappelijk Museum (Steensbraat la): Alle werkdagen behalve 's Maandags van 104 uur; 's Zondags 14 uur. Rijksprentenkabinet (Kloksteeg 25): Ge opend op werkdagen van 1.30—4.30 uur nam. 's Zondags gesloten. Kosteloos. Tot 1 Juli tentoonstelling van aanwin sten 1935 en '36. Rijksmuseum van geologie en minera, logie (Garenmarkt 1 c)Op werkdagen van 912 en l'/i4 uur. Kosteloos. VEUR-LEIDSCHENDAM. Teraardebestelling van den heer W. B. Blonk. In allen eenvoud, doch onder zeer groote ■belangstelling had gistermiddag op de R.K. begraafplaats de teraardebestelling d aats van het stoffelijk overschot van den heer W. B. Blonk slachtoffer van het auto-ongeluk in Veur od 23 Mei J.1, Op de begraafplaats waren o.m. aan wezig het voltallige Dersoneel van de fa. W. Blonk en Zn., waarvan de overledene oudste firmant was verder de heeren van Delft gemeente-secretaris van Veur weth. Schrader ds. Boukema predikant bij de Geref. Gemeente, dr. Perquln. Bontje en Zandwijk voor het Wit-Gele Kruis. Mol voor de R.K. Kiesvereenlging e.a. De dienst in de R.K. Kerk welke vooraf ging zoowel als die op de begraafplaats, werd geleld door pastoor Kammers. Dit jaar geen Concours Hippique. De Harddraverijvereeniging „Nooit Ge dacht" in de buurtschap Stompwijk heeft besloten, de jaarlijks door haar te organi seeren feesten, welke altijd 2 dagen duren dit jaar slechts gedurende 1 dag te doen plaats hebben. Des mogens kinderfeest, ge volgd door des middags de draverijen. Het concours-hippique dat altijd op den twee den dag plaats vond. Is hiermede komen te vervallen. Van gemeentewege zal een aanvang worden gemaakt met den verkoop van groenten aan de werkloozen. Het voor malige arrestantenlokaal aan de Delftsche kade wordt als verkoophal ingericht. Alhier ontstond door het spelen met lucifers door kinderen brand in een ledige schuur staande aan den Veurschenstraat- weg. nabii de betonfabriek. De motorspuit behoefde echter geen dienst te doen. daar de brandweerlieden het vuur doofden met een aantal emmers water. VOORHOUT. Raadsagenda. De Raad komt Vrijdag 5 Juni a.s. des n.m. te 8 uur bijeen in openbare vergade ring. 1. Opening; 2. Notulen der vorige ver gadering; 3. Ingekomen stukken; 4. Ver leening van voorschot op de vergoeding ex art. 101 der L. O.-wet 1920 over 1936 in verband met de staking der stemming ter vorige vergadering; 5. Wijziging der leges- verordening; 6. Wijziging van de wedden van het personeel ter secretarie; 7. Voor stel tot verleening op verzoek van eervol ontslag ingaande 29 Juni 1936 aan G. A. Thien als ambtenaar van den Burgerlijken stand en als administrateur van het waterbedrijf; 8. Benoeming van een amb tenaar van den burgerlijken stand ingaan de 29 Juni 1936. Aanbeveling: 1, A. C. H. N. M. de Bekker, 2. P. N. Vester; 9. Benoe ming van een administrateur van het wa terbedrijf, ingaande 29 Juni 1936. Aanbe veling: A. C. H. N. M. de Bekker; 10. Wijzi ging der gemeentebegrooting 1936. Loop Oer bevolking. Vertrokken: D. J. Verkalk en gezin, naar Warmond W. H. A. v. Berge Henegou wen naar 'sGravenhage H. A. E. Blijker naar 'sGravenhage Q. L. M. Buschman DIVERSEN. 's Woensdags: Inst. v. Praeventieve Ge neeskunde Medisch Opvoedkundig Bureau Boerhaavestraat 21). Half drie tot half vier. Inenting tegen dlphterle 4-5 u. nam 'sWoensdags: Inst. v. Praeventieve Ge neeskunde. Consultatlebur. v. Alcoholisten 8 uur nam. 's Vrijdags: Inst. v. Praeventieve Genees kunde. Consultatiebureau v. Beroepskeuze. 45 uur nam. BIOSCOPEN. Luxor-Theater, Stationsweg, 8 uur nam. „Duivels van het verkeer". Woend., Donderd. en Zaterd. nam. 2 u. Zondag nam. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur. Trlanon-Theater, Breestraat, 8 uur nam. „Vergeet mij niet". Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam. doorloopend van 27'It en vervolgens om 8 uur. Lldo-Theater, Steenstr. 39, 8 1/4 u. n.m. „Krullekopje". Woensdag en Zaterdagnam. 2'/i uur. Zondag nam. 2 uur, 4'/i uur en 8 u. 15. Het Nieuwe Roxy, HaarLstr. 7 uur nam. „De Vogelhandelaar", lederen middag 2'/i u„ Zondag v.af 2 u. Casino-Theater, Hoogewoerd 49, 8 u. n.m. „Callente". Zaterdag en Woensdag ook 2.30 u. nam. De apotheek Hooigracht 48 is dag en nacht geopend voor leden v. h. ziekenfonds „Tot Hulp der Menschheid" echter van nam. 8 uur tot v.m, 8 uur alleen voor spoedrecepten. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Dinsdag 2 tot en met Zondag 7 Juni a.s. waargenomen door de apotheken: G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, telef. 502; D. J. v. Driesum, Mare 110, tel. 406 en C. van Zijp, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, telef. 274. naar Bloemendaal G. J. P. Bussing naar Bunnink M. C. Collee naar de Bildt W. J. M. de Kleermaker naar 'sGraven hage F. E. Diepenbeek naar Hilversum C. J. M. Dullens naar Rotterdam F. H. C. v. Gastel naar AalstWaalre B. L. G. M. Görris naar Schiebroek B. P. A. de Greef naar Moergestel H. A. M. Hulsker naar Velzen H. J. A. Hutten naar Deventer F. C. Ivens naar Honte- nisse P. L. Kerssens naar 's Hertogen bosch W. R. von Lith naar Rotterdam M. P. Mariën naar Roosendaal en Nis pen C. H. v. Meegen naar Amsterdam J. P. A. Mertens naar 's Gravenhage J. B. Mes naar Middelburg B. J. M. de Mol naar Schiedam H. v. d. Pas naar Amsterdam Th. G. H. Peters naar Idem J. H. Plaizier naar Vlissingen J. W-J- Post naar Uithuizen J. C. Raakland naar Boskoop C. J. Remmerswaal naar 'sGravenhage C. N. Romein naar Lisse A. M. Rooimans naar Someren 1N "7 L. W. J. Schalk naar Soest A. C. L. M. Schiphorst naar Heerlen (L.l b. Schoenmaker naar 's Gravenhage H. J. Schoot naar Doesburg M. J. H. Schous naar 's Gravenhage A- J' Schröer naar Lichtenvoorde W. Sc ij) naar Heemskerk P. J. Sips naar Gronin gen F. J. A. Slicker naar Schiedam J. B. Ruts naar 'sGravenhage Ch. J. Speckens naar Vlissingen A. J Zwart naar Beverwijk A. Timmer na Alkmaar A. A. Tuin naar Zijpe J, Verest naar Geldrop P. L. de vre naar Pijnacker P. M. v. d. V/eerde n Someren (N. B.) H. J. Wind naar ven dam Th. A. van Steijn naar H»ie^

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 6