NAAR BED CORRESPONDENTIE. ki OPLOSSINGEN. GOEDE OPLOSSINGEN. Prijsraadsels! Leest nu toch alsjeblieft allen goed wat er bij staat. Naam en leef tijd. Laat mij nu eens zien dat jullie hebt gelezen, wat lk vraag en vergeet het niet, het ls in je eigen nadeel als je niet kunt meeloten en ik verzeker je: Je kan niet meeloten als je naam en leeftijd vergeet er bij te zetten. Het ls heusch geen moeilijk werkje, wie er eenmaal mee aan den gang is, zal het een grappige aardige bezigheid vinden, dat voorspel ik jullie. En zendt de brieven bijtijds In, zoodat ik alles op tijd kan ver zenden, want lk weet niet of met het oog op den Hemelvaartdag, Donderdag 21 Mei de Kinderkrant soms al 's Woensdags moet verschijnen, ik verstuur het vroeg naar Leiden. Jannie, Frans en Mientje de Water har telijk dank J. voor het kleedje, dat je zelf voor mij haakte, je hebt het keurig ge werkt, zoo mooi gelijk. Ali en Greta Varkevisser, gelukkig dat alle zieken mooi opknappen en de mees- len al weer eens naar bulten zijn geweest. Nu mag moeder misschien ook al gauw naar bulten. Janneman Bronsgeest zoo, heb je rol schaatsen gekregen, vind je dat zoo heer lijk en waar moet je die nu gebruiken? Dina en Greta van Mourik je hebt ge lijk, op moeders verjaardag ga je geen raadsels oplossen en die wegbrengen, op zoo'n dag blijf je gezellig thuis. Rietje Boom neen Woensdag mocht ik jiiet uit, ik kan heel slecht tegen warmte, moet dan stil thuis blijven. Willy en Wim van leeuwen op 'toogen- blik heb ik nog genoeg raadsels liggen. Zoo Wim, ga je dikwijls uit met die ver- kennersclub? Corrie en Atie Harteveld zoo gaan jul lie in de groote vacantie in Scheveningen logeeren bij je grootmoeder, dat vind Je zeker wel heerlijk hè. Is die vriendin erg gevallen? Leo Baljé, dat is best hoor, zendt jij maar samen met Wim Nolles in, het mag in dezelfde enveloppe. Jannie Werk ja ik heb 2 maal een half uurtje in een auto mogen rijden, maar heel langzaam, we renden niet over den weg, dat is te vermoeiend en daar houd ik ook niets van. Toos en Bep Bouter is het kleine neefje er geweest, dan was het zeker een heel gezellige Zondag, heeft Bep prettig met hem gespeeld? Mappy Rührwiem heb je bij de oplos-- singen gezien dat je goed had geraden. Christiaan Jongeleen je anecdote zal ik eens plaatsen. Alida en Koosje Stikkelorum o, ja ik vind het heerlijk om eens een half uurtje te mogen rijden, ik was in een half jaar de deur niet uitgeweest. Lientje Lefeber, zoo, had jij ook allerlei aan Je moeder gegeven ter eere van den Moederdag. Dirkje en Saartje Tiemeyer is er feest geweest voor het inhalen van den nieu wen burgemeester en hebben jullie mee leest gevierd? Johan Leugering heb je een postzegel verzameling en heb je er ook een album voor. Prettig dat je oom Je zooveel nieuwe er bij heeft gegeven. Dorus de Geus, dus Kees heeft het daar erg naar zijn zin in die mooie streek, ik begrijp best dat jij al dat moois ook wel eens zou willen zien. Machiel Betgen je raadsel gaat bij den voorraad raadsels die liggen te wachten op een beurt om geplaatst te worden. Ans en Rietje Vollenga en Netty Veld huizen ja het weer is weer heel anders geworden, een paar dagen zoo warm als in den zomer en nu brandt mijn kachel weer. Hebben jullie alle drie meegeloopen in den optocht op 13 Mei. Ik hoop dat het dien dag mooi weer zal zijn. Heeft Netty zoo'n lief klein broertje. Truus van Eyek ik dacht al wat zit daar nu in dien brief van Truus en toen kwamen er die schelpen uit te voorschijn. Heel nuttig hoor, al dat verkeersonder- wijs, nu het overal zóó druk wordt. Corrie Poeliejoe nog wel gefeliciteerd met je verjaardag, ik hoop dat je een prettigen dag had. Jannie Perreyn zoo, ben je voor je ge zondheid naar buiten geweest? Ben je nu sterker geworden, mag je nu weer naar school? Mien en Bep Groenhuyzen wat aardig Zeven heeft de klok geslagen. Riet, Lies, Jaapje, nu naar bed! Gauw, hoor! naar het Lakenstraatje! Uit is voor vandaag de pret. Juffrouw Deken ligt te wachten, Want die dekt je heel graag toe. Kussen zegt: Leg hier je hoofdje, Slaap maar lekker, je bent moe! (Nadruk verboden.) 't Duurt niet lang, of de drie kleuters Reizen af naar Droomenland, Stijf houdt kleine Jaap zijn vriendje, Bruine Béri, in de hand. Slaap maar lekker, morgen spelen Jullie uitgerust en blij. Zelfs in 't poppenledikantje Slapen kleuters op een rij. C. E. de L. H. wat je schreef over die verrassing voor je moeder, neen natuurlijk kon ze niet ver moeden dat er bloemen onder het bed wa ren. Dat raadsel heeft er al ingestaan. Hennie de l'Ecluse natuurlijk had ik al gelezen over dat jubileum en de taptoe en optocht die plaats zullen hebben. Loop jij ook mee met de driehoekmeisjes? Henk, Philip, Jeanne, Nelly Stouten, ze ker zal dat druk zijn geweest mét de ver huizing, kinderen vinden dat een pretje, maar voor de groote menschen is hetgeen pretje en heel vermoeiend. Gelukkig dat kleine Betty weer zooveel beter is, is ze nu al uitgeweest? Drietal Laman was het feest der twee lingen zoo fijn, genieten jullie nu van de autoped? Lydia Botermans doe je het samen met een nichtje, dat mag wel hoor. Neeltje van Katwijk je hebt een heel verhaaltje bedacht bij dat plaatje op je postpapier of heeft iemand het je verteld? Johanna Outshoorn hadden jullie ook al voor verrassingen gezorgd op 10 Mei. Heb je alleen maar 1 broer, geen zusjes? Let nu allen goed op alles wat ik bij de prijsraadsels schreef. Hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Den Haag, Van Beuningenstraat 42. OPLOSSINGEN DER RAADSELS UIT HET VORIGE NUMMER. 1. Onzin. 2. Maartje Sierag. Arie. Ma. Aagje, traag, j. reis 3. Leeuwarden. Arnemuiden, Maassluis, Geertruidenberg. Medemblik. 4. Een poes op een ouderwetsche stoof met 5 gaatjes. 5. Kroon, troon. 6. Een spons. 1. Schaduw. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSEL! ONTVANGEN VAN: Willy van Leeuwen, Annie Keyzer, Win Keyzer, Piet Lagas, Rietje Keyzer, Corri Harteveld, Atie Harteveld, Aaltje vai Vliet, Boukje van Vliet, Adrlaan val Vliet, Marietje van Vliet, Bernard vai Vliet, Marie Brokaar, Henny van Vliet Dina van Mourik, Greta van Mourit Doortje de Graaf, Sophietje de Graal Trien Brouwer, Bram Brouwer, Jannie d< Water, Frans de Water, Mientje de Water Marie Berlemon, Geertruy de Groot, Emma de Groot, Alida van der Holst, Janneman Bronsgeest. Ali Varkevisser, Greta Varke visser, Rietje Boom, Gerard van Vliet, Jaap Kruit, Rika de Graaf, Jan de Graaf, Grietje de Graa/f, Leo Baljé, Wim Nolles Matty Nolles, Ida Maria de Graaf, Jannie Werk. Toosje Bouter, Beppie Bouter, Mappy Rührwiem, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Janny Hartevelt, Coortje Harte velt, Piet van Manen, Trieneke van Ma nen, Simy van der Hoogt, Dlentje Oli vier. Ans Vollenga, Rietje Vollenga, Nettie Veldhuyzen, Geertruida Blóte, Dorus de Geus, Kees de Geus, Jan Choufour, Wim Nieboer, Jacobus Nleboer, Jannie Nieboer, Johan Leugering, Dirkje Tiemeyer, Saar tje Tiemeyer, Meintje van den Berg, Annie Schipper, Lientje Lefeber, Tieleman van der Linden, Mien Groenhuyzen, Bep Groenhuyzen, Tine van der Pot, Alida Stikkelorum, Koosje Stikkelorum, Chris tiaan Jongeleen, Leendert Jongeleen, Hennie de l'Ecluse. Paul Laman, Wim Laman, Marietje Laman, Neeltje van Katwijk, Herman Humme, Lydia Boter mans, Kees van Nimwegen, Truus Brug- mans, Johanna Outshoorn. Hans Kret, Corrie Kret, Rika Prenen, Dientje Prenen, Marietje Prenen, Wim Evers, Corrie van Erkel. Nellie van Erkel, Henk Stouten, Jeanne Stouten, Nellie Stouten, Ali de Witt, Cor Spoelstra, Machiel Betgen, Semke Betgen, Johanna Lemke, Truus van Eyck, Philip Stouten, Jannie Perreyn, Corrie Poeliejoe, Saartje Poeliejoe, Catha- rina de Groot, Leendert de Giroot.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 14