1 APRIL OPLOSSINGEN. GOEDE OPLOSSINGEN. net thuis feest was, hadden jullie Keen brief behoeven te schrijven bij de raadsels. Wat een alleraardigste kiek. staan jullie er allebei op? Marie Brokaar dat is zeker prettig om eerst wat bij je moeder thuis te blijven, dan leer je goed het huishouden. Ik mag nog niet uit. wel met open raam liggen. Gretha en Wim de Graaf als het raadsel goed was. dan heb ik het bii de stapel raadsels gelegd, dat weet ik nu niet uit mijn hoofd. Gerda Spiecker heb je een goeden ver jaardag gehad? Bep en Wim Nieboer ik hoon voor Wim dat hij niet te veel pijn heeft Neen ik mag nu nog niet uit. moet nog wat ge duld hebben, maar ik geniet van het open raam. Lena en Maartje Sierag ik kreeg een briefkaart van Truus uit Egmond aan Zee. Naar voor Annie dat haar moeder zoo ziek is. Annie Schipper lukt het fietsen al. kan je al alleen rijden? Neen ik mag nog niet naar buiten, later nas. lig nu met open raam. Alida en Koosie Stikkelorum natuurlijk vind ik dat goed. dat jullie gezellig met je oom over de raadsels praat en denkt. Janneman Bronsgeest ia zeker was ik hee moe. want telkens kwam er weer iemand mij wat brengen maar 's middags heb ik lang gerust en 's avonds vroeg gaan slapen. Rietje Boom nog wel gefeliciteerd met je verjaardag, heerlijk hè nu een horloge te hebben, nu kom je zeker overal goed op tijd. Gerda Los zoo, zijn er zooveel pretjes voor ie In het vooruitzicht, dat is heerlijk. Zeer grappig Je teekening van je vech tende katten, grappiger dan het vechten in werkelijkheid. Jan de Graaft ik vind wel prettig dat het mooi weer is en ik steeds het raam open heb, maar ik had en heb telkens hoofdpijn door opeens zooveel warmer weer. Drietal Laman hebben jullie fijn de Vliet omgewandeld met het mooie weer? ia het zal buiten wel al groen worden, ik verlang erg het ook eens te zien. maar ik moet nog wachten. Piet van Egmond voor jouw was die groote overgang van koud tot warm weer zeker ook te sterk net zooals voor mij. ik had dagelijks hoofdpijn en nu nog telkens. Neen hoor, ik mag nog niet uit. Toos en Bep Bouter de anecdote zal ik bewaren en later eens plaatsen. Neen het is niets erg als je eens een kort briefje schrijft en bii prijsraadsels liever heele- maal geen brieven, dat weet ie. Vier zusjes Hartevelt ik lig wel den heelen dag met open raam. maar kan en mag nog niet naar buiten. Het raadsel zal ik bewaren. Mien en Bep Groenhuyzen en Tine v. d. Pot ia niet waar een reuzen corres pondentie dikwijls, vandaag ook al weer en verleden week wel extra Hendrika van Egmond wat een goeden verjaardag, wat heb je veel gekregen. Werkt allen met genoegen aan de prijs raadsels en leest vooral wat er boven staat. Hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag. van Beuningenstr. 42 OPLOSSINGEN DER RAADSELS UIT HET VORIGE NUMMER. 1. Hond. slang, bij, wesp, mug. 2. Een vingerhoed. 3. Letter e. 4. De nacht. 5. Goede oplossingen, los. poes. Nel. goed, o. in. 6. Harlingen, Harrie, Linge. nar, aal. 7. Bol. dol. hol. Jol, kol, mol, Nol. sol, tol. vol. wol. •o- Hams, de jongste van 't gezin, Dus de kleine Benjamin, Luistert altijd dubbel goed, Juist.... als hij 't niet hooren moet! In een hoekje zit Hans stil. 't Is vandaag toch 1 April! En de „grooten", bij het raam, Spannen geheimzinnig saam. Plots roept Jan: Dat 's een idee! Hans denkt- O, wat deed 'k graag mee Maar ik mag van d' and'ren niets, Nog niets eens op Willems fiets! Was ik maar wat minder klein! Groot zou 'k dolgraag willen zijn! Wat is dat? Wordt Moes gefopt? Hebben ze soms wat verstopt? Schrijven ze iets op papier? O, wat hebben z' een plezier! Ans roept: Fijn, dat zooiets mag! 1 April, een leuke dag! (Nadruk verboden). 's Middags 't uurtje van de tmee Vraagt Moes: Waar blijft tante Gré? Tante schreef toch, dat ze kwam! Lefck're koekjes, dat ik nam D'oudsten proesten het dan uit. Willem roept nu eensklaps luid: Moes, je mag op 1 April Iemand foppen, als je wil! Moeder lacht en dreigt de jeugd Met haar vinger. Lieve deugd Dat ze zóó liep in de val. Met die koekjes! 't Is te mal! Maar.... ze smaken allen goed. En als Hans straks eten moet, Heeft hij heelemaal geen zin, Niets kan "meer bij 't maagje in! En hij zegt: Moes, 't is al op! Weet je, waarom ik je fop? Ik mag ook doen, wat ik wil! 't Is vandaag toch1 April! C. E. DE LILLE HOGERWAARD. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Annie Keijzer,Wim Keijzer, Piet Lagas, Rietje Keijzer, Willy Oudshoorn, Willy van Leeuwen, Geertruida Blóte, Wim Buys, Antonius Bavelaar, Wim Karstens, Bep Landwaart, Koos Landwaart, Willem Dexel, Lies Schenkeveld, Ali Varkevisser, Truus Brugmans, Johanna Oudshoorn, Antje Kloeke, Toos Vos, Lo Vos, Gerda Los, Jarvnie de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Nicolaas Liebert, Marrie Liebert, Stientje Groeneveld, Jetje Groe- neveld, Trieneke van Manen. Rie Scheer, Kees van Nimwegen, Piet van Schayck, Jan Harland, Gerarda D. Dobbe, Elly Dobbe, Bep van Kooperen. Jan Choufour, Ali van der Linden, Trientje Gordijn. Bep Braxhoven, Jaantje Braxhoven, Dorus de Geus. Keesje de Geus, Greetje de Leeuw, Jannie van Biezen, Tini van der Reyden, Herman van der Reyden, Corrie van Erkel, Nellie van Erkel, Wim Laman, Paul Laman, Marietje Laiman, Neeltje van Katwijk, Dientje Prenen, Marietje Prenen, Hennie de l'Ecluse, Oomelis J. Arbouw, Herbert Gijsman, Joop Gijsman, Rika de Graaf, Koos Vavier, Annie Boom, Willy van der Horst, Hannie v, d. Hoek, Hendrika v. Eg mond, Biet Boekweit, Bep Vos, Pieter Vos. Toosje Bouter, Beppje Bouter, Marietje Lieshout, Toos Lieshout, Catharina de Groot, Leendert de Groot, Mappy Rührwiem. Wim Evers, Ans Vollenga, Rietje Vollenga, Nettie Veldhuizen. Dirkje Tiemeijer, Mien Westra, Marie Brokaar, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet; Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet, Alida van der Holst. Sophietje de Graaf, Doortje de Graaf, Eli de Heer, Gerard van Vliet, Johan Leugering. Tieleman van der Linden, Gretha de Graaf, Wim de Graaf, Wim Nieboer, Jacobus Nieboer, Jannie Nieboer, Dientje Olivier, Gerda Spiecker, Henny van Vliet, Jan de Graaf. Grietje de Graaf, Ida Maria de Graaf, Johan Spijker, Lena Sierag, Maartje Sierag, Truus Zandvliet, Annie Zandvliet, Bep Nieboer, Wim Nieboer, Meintje van den Berg, Atie Grin, Annie Schipper, Cornelus Smit, Sophietje de Ridder, Corry de Graaff, Marietje Boom. Janneman Brons geest, Jan de Graaff, Cor Spoelstra. Alida Stikkelorum, Koosje Stikkelorum. Tine van der Pot, Mien Groenhuyzen, Bep Groenhuyzen, Rie Hartevelt, Prijna Har tevelt, Janny Hartevelt, Cootie Hartevelt, Piet van Egmond, Marietje Lepelaar, Jenny van Houten, Beppie van Laarhoven, Adriaan van Laarhoven, Trijntje Durieux, Machiel Betgen, Johannes Betgen. Lemke Betgen, Piet van der Mey, Rietje van der Mey, Nèllie Schelvis.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 15