MUIZENMOEDER FLINKE HULP O Oj&ifr CORRESPONDENTIE. t| Muizenmoeder zit te mazen, Zóóveel kousen zijn weer stuk! En ze zucht: Wat zijn m'n kinders Altijd vrees'lijk wild en druk! Nu een gat in Sprietsnors jurkje, 'n Winkelhaak in Grijsje's broek! Dan heeft Pieps haar muts verloren Of is Trippels zakdoek zoek! Steeds weer nieuwe ongelukken, Altijd is er wat gebeurd! Zou er wel één dagje wezen, Waarop eens niets is gescheurd? Moeder zucht en zit te mazen, Maar de denkt: Eén missen? Neen! Want als je me vraagt: wie 't liefste? Zeg ik wis en zekergeen! 't Zijn toch zulke lieve bengels En hun hartje is van goud! Daarom is 't, dat Moeder Muis heusch Van haar rakkers zooveel houdt! (Nadruk verboden). Bij familie Logmans Komt een groot diner En de kleine beertjes Helpen allen mee! Béri helpt zijn moeder Met een honingtaart, Zie hem ijv'rig roeren Is 't geen kiekje waard? Ruig mag tafel dekken, Teddie kookt zoo goed! Hij weet, dat de gasten Houden van veel zoet. Pluche poetste het zilver. Glimmen als het doet! Beertjes weten heel goed, Hoe dat blinken moet. En als straks de gasten Aan het eten zijn. Smullen ook de kleuters, Beer! Wat smaakt dat fijn! .(Nadruk verboden). ANNIE O Prijsraadsels! Dat is zeker een verras sing hè. Ja ik wou nog prijsraadsels geven vóór de Paaschvacantle en ook dat jullie den uitslag er van lezen vóór de vacantie, daarom geef ik ze nu maar vast. Ze ziin niet te moeilijk en ik geloof zeker dat jullie ze prettig zult vinden. Vergeet nu alsjeblieft niet om NAAM en LEEFTIJD er onder te schrijven en geen brieven er bij. Alle nieuwelingen welkom! Ziezoo nu vele aparte antwoorden. 1 Jan Harland je anecdote plaats ik later wel eens. Trieneke van Manen ja hoor het was een heele stapel kaarten. Ik heb al veel met open raam gelegen. Jan Choufour dat eene raadsel heeft er al ingestaan. Bep van Kooperen ik kreeg helaas veel hoofdpijn toen het ineens zooveel warmer werd. Drietal Keijzer en Piet Lagas ik heb verleden week geen brief van jullie ge kregen. dat verwonderde mij al, dat jullie niet meededen, want zóó trouw komt ie brief altijd al vóór Zondags, maar nu ontving ik heusch geen brief van jullie verleden week. Willy van Leeuwen ja nu is lente be gonnen en verleden week waren het al prachtige lentedagen, al echt warm over dag, wel een heel sterke overgang van het weer. die mij te sterk was. ik had dagelijks veel hoofdpijn. Willy Oudshoorn natuurlijk mag je meedoen en mij Tante noemen Nog wel gefeliciteerd met je verjaardag, was het een vroolijke feestdag? Toos en Lo Vos gaat maar samen mee doen voortaan. Johanna Outshoorn ik heb met die mooie warme dagen wei mijn ramen steeds open gehad, maar ik mag nog volstrekt niet uit. Truus Brugmans ik kon het best lezen, je schrijft heel duidelijk. Ali Varkevisser ik miste Greta, ze is toch niet ziek? hoop ik. Lies Schenkeveld dank voor je goede wenschen. al kwamen ze laat maar goede wenschen zijn altijd welkom. Willem Dexei zijn er nog meer kinderen in je klasse die meedoen aan de raadsels? Bep en Koos Landwaart bewaar je raad sels nog maar even. op het oogenblik heb ik er nog. Geertruida Blote als je ziek bent, mag je natuurlijk wel met potlood schrijven. Ik wensch je van harte beterschap. Jaantje Braxhoven nog wel gefeliciteerd met je verjaardag. Prettig hè dat het dit jaar op Zondag viel. Dorus en Kees de Geus ja Kees nu kan .ie veel buiten zijn. dat zal je weer sterk en flink maken. Is Gerard nu ook weer beter? Neen ik mag nog niet naar buiten. Greetje de Leeuw als je veel werk en lessen hebt. begrijp ik heel goed dat ie geen brief kunt schrijven, ik ben heusch niet boos. Herman en Tini v. d. Reyden dat eene raadsel heeft er al ingestaan van die kam. Neeltje van Katwijk nog wel gefelicteerd hoor, wat heb je een massa cadeaux ge had. een goeden verjaardag hoor. Hennie de l'Ecluse een beetje griep gehad? nu weer geheel beter? mag je weer uit? Bep en Pieter Vos wel gefeliciteerd Bep met 28 Maart en veel plezier dien dag. Willy v. d. Horst zoo heb jij in dé Betuwe gewoond aan de Linge. ja dan kon jij dat riviertje gauw raden. Hanny v. d. Hoek heb je veel plezier gehad op de verjaarpartij bij Riek? Toos en Marietie van Lieshout gaat maar samen meedoen. Ja zeker hoop ik weer beter te worden. Nellie Schelvis dat hoop ik ook dat je weer heel gauw beter zal zijn. Piet en Rietje van der Mey dat raadsel 1s wat onduidelijk, niemand zal het raden. Drietal Betgen nog wel gefeliciteerd met je moeders verjaardag. Heerlijk hè om dan 's avonds langer op te blijven en een spelletje te doen. Truus van Eyck bij je thuis lezen ze zeker wel of ik je soms antwoord. Wel bedankt voor je aardige kaart. Tot nu toe heb je prachtig weer aan zee. Sophietje en Doortje de Graaf als het

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 14