CORRESPONDENTIE. GOEDE OPLOSSINGEN. Ziezoo nu zal ik mijn best doen om de schade van de vorige week in te halen en weer eens een flinke correspondentie te geven Nu zal ik ook hierop laten vol gen alle namen van diegenen die mij ge- lukwenschen zonden apart, behalve die welke verleden week al bij de raadsel oplossingen stonden. Jullie zult zien welke een lange lijst het wordt, de post heeft mij heel wat gebracht dien dag, erg ge zellig. Het was ook een mooie goede dag, waarop ik met dankbaarheid terugzie. Ik lag in een kamer vol bloemen, vele prach tig bloeiende planten, vele bakken of mandjes met vruchten, versnaperingen, en nog zoo heel veel anders, waar een zieke wel plezier van kan hebben, in één woord, ik werd erg bedorven Hartelijk dank voor mooie kaarten en kaartjes ontvangen van: Nico Liebert. Marrie Liebert. Kootje van Vliet. Willy v. Leeuwen. Elsje van Leeuwen, Johan Leu- gerink. Bep van Kooperen. Familie van Koperen, Lena Sierag, Maartje Sierag. Alida van der Holst. Neeltje van Katwijk. Janneman Bronsgeest. Dirkje Tiemeijer, Wim Evers. Bep en Wim Nieboer, Alida Stikkelorum. Koosje Stikkelorum. Trie- neke van Manen. Piet van Manen. Ans Vollenga, Rietje Vollenga. Familie van Leeuwen. Jannie de Graaf. Jan de Graaf. Piet de Graaf. Jitske van Akker. Marietje van Akker. Antje Arentsen. Leendert Mo raal en familie. Trientje Gordijn, Marie Brokaar Corrie Kret. Hans Kret, Piet J. Boogaarts. Nellie Schelvis. Cisca van Gij zen. Geertruy de Groot. Emma de Groot. Rieka Uljee. Ria, Rutger. José en Aja Veldhuyzen van Zanten. Rita Schoonder- beek. Rietje Boon. Annie Boon. Antje Kloeke Willy de Neys en ouders. Hennie de l'Ecluse en familie Piet van Egmond. Dorus de Geus. Gerard de Geus. Keesje de Geus. de heer en mevr. de Geus, Celia Kret, de heer en mevr. Kret-Key Tom en Koos Nieboer en ouders. Ali Varkevisser, Greta Varkevisser. Aaltje. Boukje. Adri- aan, Marietje en Bernard van Vliet. Rie, Prijna. Janny en Cootje Harte velt. mevr. N Merkelijn-de Gelder. Sientje Timmer mans, Annie Boekestein. Rika de Graaf. Geertruida Blöte, de heer en mevr. Blöte- van der Lelie. Corrie van Erkel, Nellie van Erkel. Dirkje Hopman. Janny Perreyn, Meintje van den Berg, Trijntje Durieux, Gerda Los. Dientje Olivier, Marietje Lepe laar, Mientje Stikvoort. Jenny van Hou ten. Lientje Lefeber, Corrie de Graaff, Sophia de Ridder. Familie Kruit-Hooger- vorst, Wim en Jaap. Jan Wassenaar (dank voor harteliiken gezelligen brief). An je de Gelder (dank voor je aardigen vrien- delijken brief aan je vroegere raadsel tante). Ik heb ai die gelukwenschen op prijs gesteld niet alleen van mijn raadseljeugd. ouders en familieleden, maar zeer zeker als oud raadselneven of nichten mij nog niet hebben vergeten en nog eens aan mii schrijven of een kaart sturen. Ziezoo, nu moet ik nog massa's aparte antwoorden schrijven, ik verzeker jullie dat ik deze week extra veel heb te pennen en jullie dus extra veel te lezen. Willy en Elsje van Leeuwen vond E. de raadsels zóó moeilijk dat ze er geen een kon oplossen? Het raadsel van W. heeft er nog niet ingestaan, dat van E. wel. Annie Schipper ja ik was na afloop van mijn verjaardag wel doodmoe, het was ook een veel drukker dag dan anders. Toos Vos bewaar je raadsels en anec dotes nog maar een poosje Hans en Teun Somer zeker mogen jullie meedoen. Zijn jullie vriendjes van Hans Evelein. vraag hem dan eens waarom hij mij nooit meer heeft geschreven, nadat hij bij de prijswinnaars stond, dat ben ik niet gewoon van mijn raadseljeugd. Truus van Eyck ik wensch je van harte het beste in die 4 weken ik hoop dat je veel mooi weer zult hebben en met dikke blozende wangen terug zult komen en dan ga je daarna maar weer meedoen. Dirkje Tiemeyer ik vind ie brieven aan mij altijd keurig netjes geschreven. Na tuurlijk mag je mij Tante noemen. Ali Varkevisser en Kootje van Vliet, vreesdijk aardig alles wat jullie schrijft over die kalenders voor de dierenbescher ming en heerlijk dat jullie een prijs hebt. Heel aardig dat je het geld onder elkaar verdeelt, dus ieder wat. Gerda Los wat jammer dat je katten altijd samen vechten en de een daardoor wei eens dagen verdwijnt dat is niets gezellig. Ik houd ook erg veel van katten, we hadden er thuis ook altijd. Rietje Boom mooi rapport hoor met goede cijfers, daar kan je blij mee zijn. Johan Leugering die eene anecdote heeft er al ingestaan. Cornells J. Arbouw dat hoop ik ook hoor dat ik nog lang raadseltante zal kunnen blilven. Nellie Schelvis, ja je hebt een aardigen oom hoor, en ik vind het best als hij je voorthelpt met de raadsels als je zelf ook goed er over denkt. Alida en Koosje Stikkelorum, ja zeker vond ik het aardig zóóveel belangstelling en vriendschap, ik ben er echt dankbaar voor. Sophietje en Doortje de Graaf, de anec- dotes, die goed zijn zal ik later eens plaat sen, dat beloof ik. Tine v. d. Pot en zusjes Groenhuizen, ja zeker mogen jullie de brieven in één en veloppe doen. Vijftal van Vliet, ik feliciteer Aaltje nog wel met haar verjaardag, al is het wat laat maar verleden week kon dat niet. Wat heeft ze een goeden dag gehad, heel wat gekregen hoor. Bep en Pieter Vos, de raadsels en anec dotes, die goed zijn en er nog niet hebben ingestaan, zal ik later allemaal plaatsen. Trieneke van Manen, ben je al zoo ijve rig aan het breien, dan kan je Moeder later goed helpen. Ik hoop dat de dubbele verjaardag een mooie feestdag was, heer lijk hè dat Moeder weer thuis is. Ida Maria de Graaf, wel bedankt voor de mooie kaart die ik nu vandaag in je brief vond. Drietal Laman, wat een mooie plaatjes weer op de brieven, ik herken jullie brie ven altijd dadelijk aan de plaatjes. Wat goed is van de raadsels zal ik plaatsen. Hendrika van Egmond, wel gefeliciteerd met 21 Maart, veel plezier hoor als de vriendinnen bij je op visite komen. Jannie, Jan en Piet de Graaf, dat spreekwoord heeft de jeugd al meer moe ten raden. Prettig dat allen het zoo naar hun zin hebben op school. Annie Boom je nieuwe raadsel gaat bij den voorraad raadsels die liggen te wach ten om geplaatst te worden. Mientje en Jan van Luyken, zijn jullie tegelijk jarig, dat is aardig zoo'n dubbele feestdag, nog wel gefeliciteerd beiden. Had Jan ook vrienden op visite. Willy van der Horst, had je den brief wel geschreven verleden week en toen vergeten te posten, dat was jammer. Toon en Bep Bouten, de vruchten heb ben mij lekker gesmaakt hoor. In het begin der correspondentie heb ik al ver teld hoe of 10 Maart is geweest. Dus bij jullie was 10 Maart een mooie feestdag voor allen. Dientje en Marietje Prenen, er mogen altijd verschillende brieven in één enve loppe gedaan worden. Dientje nog wel gefeliciteerd, heb je een prettigen dag ge had? Ja nu behoor je tot de grooteren. Gretha en Wim de Graaf, natuurlijk zal je vaders verjaardag nu vroolijker zijn dan verleden jaar, als hij toen in het zie kenhuis lag. Viert maar vroolijk feest -nu met elkaar. Herman en Tini van der Reyden, ik ben in December 1920 Raadseltante geworden, dus verleden jaar December was ik het al 15 jaar, eenheele tijd nietwaar? Dat raad sel heeft er al ingestaan. Bep en Wim Nieboer, nu kom ik jullie en je ouders nog eens bedanken voor je be zoek op 9 Maart, ik vond het buitenge woon aardig en hartelijk dat je ouders heelemaal kwamen op de fiets, ieder met een kind achterop en Bep toen konden we elkaar meteen feliciteeren met onzen ver jaardag. Ik vond heel prettig dat ik mijn mede jarige wat kon geven, heusch en het was erg lief dat jullie beiden mij wat gaf. Hoe is het met Wim? is zijn hoofd nog in verband? Jan de Graaf f, ja ik word heusch al wat beter, niet zóó vreeselijk veel pijn meer als een poos geleden. Toos Lieshout, ik zal je nu maar vast feliciteeren en een goeden dag toewen- schen, veel plezier. Wim, Jannie en Jacobus Nieboer, geluk wenschen zijn nog altijd welkom, dus ik dank jullie en je ouders hartelijk. Willem Dexel. ja ik wist je naam nog wel, herkende die dadelijk. Dank voor je goede wenschen voor mijn gezondheid. Dat raadsel heeft er al ingestaan. Mien en Bep Groenhuyzen, dat raadsel heeft er al ingestaan. Mientje Westra, het raadsel zal ik be waren en later eens plaatsen. Corrie en Nellie van Erkel, ik heb heusch zóóveel papieren met raadsels en anecdo tes liggen en kan onmogelijk alles tegelijk plaatsen. Geertruy en Emma de Groot, beiden in deze week jarig, nu dus dubbel gefelici- GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Willy van Leeuwen, Jacob Ruygrok, Jany Ruygrok, Frits Somer, Teun Somer, Truus van Eyck, Dirkje Tiemeyer, Leen dert Moraal, Greta Varkevisser, Ali Var kevisser, Kootje van Vliet Annie Schip per, Toos Vos, Koos Landwaart, Bep Land- waart, Cor 'van Leeuwen, Gerrit de Grauw, Trynie Switzer, Mientje Stikvoort, Johan Leugering, Rie Boom, Marietje Lepelaar, Comelis J. Arbouw, Meintje van den Berg, Alida Stikkelorum, Koosje Stikkelorum, Nellie Schelvis Janneman Bronsgeest, Antonius Bavelaar, Rieka Uljee, Wim Evers, Henny van Vliet, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet. Jan Harland, Sophietje de Graaf, Doortje de Graaf. Tine van der Pot, Henk Kuyvenhoven, Bep Vos, Pieter Vos. Willy van der Horst, Trieneke van Manen, Maartje Sierag, Lena Sierag. Marietje Laman, Paultje Laman, Wim Laman, Piet Boekwijt, Hendrika van Egmond. Hanny van den Hoek, (nog een 3e brief in die enveloppe, maar zonder naam». Jan de Graaf, Jannie de Graaf. Piet de Graaf, Annie Boom, Trientje Gordijn, Mappy Rührwiem, Jannie van Biezen. Mientje van Luyken. Herman van der Reyden, Tini van der Reyden, Toos Bouter. Beppie Bouter, Stientje Groeneveld. Jetje Groe- neveld, Elly Dobbe, Jenny van Houten, Catharina de Groot, Leendert de Groot, Marietje Prenen, Eli de Heer, Ida Maria de Graaf, Gretha de Graaf. Wim de Graaf, Bep Nieboer, Wim Nieboer. Caro- lientje Verbiest. Toos Lieshout. Wim Nie boer, Jannie Nieboer, Jacobus Nieboer, Jan de Graaf f. Willem Dexel, Cor Spoel- stra, Mien Groenhuijzen, Bep Groenliuij- zen, Alida van der Holst. Mientje Westra, Geertruy de Groot, Emma de Groot, Kees van Nimwegen, Wim Buys, Koos Vavier, Sophia de Ridder, Corry de Graaf f, Gerard van Vliet, C. van Vliet (voornaam voluit schrijven), Corrie van Erkel, Nellie van Erkel, Johanna Outshoorn, Marie Brokaar, Leendert W. Jongeleen, Chris- tiaan Jongeleen, Jan Choufour (ik ben geen Mijnheer maar Tante), Janny Per reyn, Nieco Liebert, Marrie Liebert, Jan de Graaf, Grietje de Graaf, Wim Karstens, Tieleman van der Linden, Machiel Betgen, Lemke Betgen, Johannus Betgen, Dientje Olivier, Piet van Egmond. Johan Spijker, Geertruida Blöte, Jannie de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Ria Veld huyzen van Zanten, Piet van der Mey, Rietje van der Mey, Rie Harte velt, Prijna Hartevelt, Janny Harte velt, Cootje Harte- velt, Dientje Prenen. teerd en ik hoop dat het 2 prettige feest dagen waren. Johanna Outshoorn, ja je hebt gelijk, het ziek zijn van jou is gauwer klaar ge weest dan van mij. Janny Perreyn, je beide ouders in Maart jarig, nu wel van harte gefeliciteerd er mee. Nico en Marrie Liebert, nog wel gefeli citeerd hoor Marrie, en ben je weer beter? Kijk maar bij de lange lijst van namen van de briefkaarten enz. Tieleman v. d. Linden voorloopig heb ik genoeg raadsels en anecdotes. Piet van Egmond, ik heb veel minder pijn, dus dat is al prachtig, en hoe gaat het met jou? Janneman Bronsgeest, ik moest wel alle bezoek aan mijn bed ontvangen, maar het was toch een mooie dag. Jannie, Frans en Mientje de Water, hartelijk dank voor de mooie kiekjes, heel aardig dat de eerste kiekjes met het toe stel voor mij waren, jullie zijn mij zoo trouw, Jannie al zoovele jaren en zoo zal Mientje ook wel worden. Ik vind heel prettig dat ik nu goed weet hoe of jullie er uitziet. >ftieka Uljee, lees maar het begin der cotrespondentie, dan weet je hoe ik het heb gehad. Koos Vavier, ik zend nooit een rebus in. Ria Veldhuyzen van Zanten, wat zal dat een vreugde thuis zijn als je vader terug komt. Hoe lang is hij nu weggeweest? Ik heb 10 Maart tot het eten te bed gelegen, dat moest en daarna op een divan. Nu ben ik eindelijk klaar, het is heel wat geworden. Allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN, Den Haag, van Beuningenstraat 42.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 15