SAMEN NAAR STAD OPAATJE IS JARIG! GOEDE OPLOSSINGEN. Opaatje is jarig! 't Wordt een blijde dag! Moes zegt, dat ik ook mee Feel'citeeren mag! Uit mijn spaarpot kocht ik Wat een mooie plant. Zie je mij wel loopen? Kijk! aan Moeders hand. Moeder draagt een tulband En die ruikt zóó fijn! Ikik zu wel dolgraag Opa willen zijn! C. E. de L. H. (Nadruk verboden). GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Corrie en Nellie van Er kei (brief der vorige week), Henk Kuyvenhoven (brief der vorige week), Piet van Egmond (brief der vorige week) Wilt toch alsjeblieft de brieven wat vroeger bezorgen aan het bu reau L. D. Eempien Wassenaar, Jo Wassenaar. Ja cob Ruygrok, Jany Ruygrok, Elsje van Leeuwen, Willy van Leeuwen, Dorus de Geus, Keesje de Geus, Gerda Los, Annie Keyzer, Wim Keyzer. Rietje Keyzer. Piet Lagas, Jan Uiterdijk, Ria Uiterdijk, Koos Landwaart, Bep Landwaart, Bep van Koo peren, Eli de Heer (geen zegel gevonden in enveloppe), R. Lepelaar, Hendrika van Egmond- Daan van Egmond. Hanny van den Hoek, Jan Harland, Jan de Graaf, Piet d" Graaf, Meintie van den Berg, Jo- han Leugering. Mien van Luyken, Stientje Groeneveld, Jetje Groeneveld, Alida van der Holst, Hennie de l'Ecluse- Wim Nie boer. Jacobus Nieboer. Jannie Nieboer, Marietje Prenen. Dientje Prenen, Bart Yssel de Schepper Grietje de Graaf, Jan de Graaf. Henny van Vliet, Jaap Kruit. Geertruida Blöte, Trijnie Switzer, Ida de GraaX, Elly Dobbe, Tom Nieboer, Jannie door C. E. DE LITJ.E HOGERWAARD. 1. Kijik Béri, daar komt Oma aan! Ja. wuif maar met ie handje. Je Omaatje gaat naar de stad. Ik zie 't aan 't bx>dschapmandje. Zou jij graag met haar meegaan, ja? Zal ik het Oma vragen? Beloof je. dat je kleine Pluis Dan nooit, nooit meer zult plagen? 3. Natuurlijk: ik ga met je mee. Want 'k moet toch op je passen: Dat j'in geen enk'len winkel snoept Of trapt in alle plassen! 4. Beer glundert al en bromt iets, wat Ja Mammie, graag! beduidt. Want Béri is net als een kind: Zoo dolgraag gaat hij uit! Dag Omaatje, mag Béri mee? Vraagt „Mammie" na een poosje. Uitstekend, hoor! zegt „Oma" dan, Jii gaat toch ook mee. Toosje? 6. Ze gaan nu alle drie naar stad En beer laat zich zoet dragen. Hij weet wel: Mammie houdt niet van.. Van kindertjes, die vragen! Maar in een winkel krijgt hij toch Een lekker suikerklontje En vlak daarna verdwijnt er iets In Mammie Toosje's mondje. De boodschaptasch wordt vrees'lijk vol, Maar nu is Oma klaar! Klein Toosje zegt: 'k Heb één hand vrij, Geef m'ook een hengsel maar! 9 Zoo met de tasch tusschen hen in Gaat Oma naar de tram En Toosje knikt haar Béri toe: Een buitenkans voor hem! 10. De tram rijdt eig'lük „veel te vlug" En stopt juist bij hun huisje. Daar vóór het raam kijkt naar hen uit. Het lieve, kleine Pluisje! 11. Het was een leuke middag, hoor! Toos helpt weer met het mandje. Uit dankbaarheid geeft Béri nu Zijn Omaatje een handje. (Nadruk verboden). de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Rieka Uljee. Corrie van Erkel, Nellie van Erke! Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Janny Hartevelt, Cootje Harte velt, Toos Bouter, Beppie Bouter, Lena Sierag, Maartje Sierag, Annie Zandvliet. Dientje Olivier, Annie Boom, Henk Kuy venhoven. Marie Brokaar. Bep Nieboer, Wim Nieboer, Ali Varkevisser, Greta Var- kevisser. Mappy Rührwiem. Kootje van Vliet, Lies Schenkeveld, Rietje Laman, Paul Laman, Wim Laman, Neeltje van Katwijk, Nellie Schelvis, Rietje Boom, Jan- neman Bronsgeest, Kees van Nimwegen. Trientje Gordijn. Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet, Piet J. Boogaarts, Mientje Westra, Dirkje Tiemeyer. Gerrit de Grouw, Flip Stouten, Henk Stouter Sjaantje Stouten, Betty Stouten, Leenderi W. Jongeleen, Christiaan Jongeleen, Ali van der Linden, Annie Schipper. Wim Buys, Antonius Bavelaar, Alida Stikkelo- rum, Koosje Stikkelorum. Koos Vavier, Wim Evers, Wim Karstens, Corrie Kret, Hans Kret, Corry de Graaff, Sophia de Ridder, Johan Spijker, Jan de Graaff, Ca- rolientje Verbiest. Cor van Leeuwen, Truus van Eyck, Gerard van Vliet. Greta de Graaf, Wim de Graaf, Cor Spoelstra, Marietje Laterveer, Ria Veldhuyzen van Zanten, Leendert de Groot. Catharina de Groot, Trieneke van Manen, Geertruy de Groot, Emma de Groot, Janny Perreyn Bep Vos, Pieter Vos, Nellie Stouten, Geerie Stouten.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 14