LEIDSCH DAGELAD - Tweede Blad Zaterdag 28 September 1935 UIT DE OMSTREKEN. HEROPEND: Tabak-, Sigaren- en Sigareftenmagazijn „WILHELMINA' Noordeinde 6 Losse nummers van ons Blad KATWIJKERS ADVERTEERT IN HET LEIDSCH DAGBLAD W. VAN BEELEN Cz Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. AGENDA. GEVEILDE PERCEELEN. BURG. STAND VAN LEIDEN AALSMEER. Beroepen. Ds. Hierma alhier heeft een beroep ont vangen van de Clhr. Oer. Kerk te IJmuiden. De a.s. Chrysanthemum-tentoonstelling. De commissie ter voorbereiding van bovengenoemde tentoonstelling heeft zich, wat de algemeene indeeling betreft, in verbinding gesteld met den heer A. Koper te Bennebroek. Deze is bereid gevonden de artistieke verzorging op zich te nemen, zoodat het publiek, gezien het succes dat de heer Koper te dien opeichte. zoowel ln het binnenland iFlora Heemstede e.a.l als in het buitenland had. ervan verzekerd kan zijn. dat er niet alleen wat de kwali teit van het tentoongestelde, maar ook wat betreft het artistieke geheel, een ten toonstelling te zien zal zijn, die aan ae hoogste eischen voldoet. BENTHUIZEN. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Johannes Vermeulen 24 jaar en Johanna BUJleven, 21 jaar. Bij de onderlinge inschrijving voor de bouw van 3 burgerwoonhuizen en 2 arbei derswoningen was de uitslag als volgt: Groen en Bregman f. 10 877 A. Schellin gerhout en Zn. f. 10.700. J van Noort f. 10 463: Gebr. Graper f. 10.319. Het werk is aan de laagste inschrijvers gegund. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Adrianus, z. van A. t an Rooijen en V. Gerritsen; Doris, z. van p J Suij en D. Verwers; Hendrik Nanne, z. van C. Gutter en H. Lever; Bastiaan Lambert, z. van L. Ginkel en H. Rijken; Aartje, d. van W. de Haan en C. Olivier; Tine Mathilde, d van A. van der Zwaard en T. de Groot; Aaltje Andriesje, d. van C van Iperen en H. Enthoven; Willemina, d. van G. Café en A. Noordhoek. Johanna, cï van L. van Kuijk en A. Terlouw; Sieg fried, z. van K Koopmans en H. K. Do ring: Margaretha Johanna, d, van M. Olivier en K. Bras. Ondertrouwd: Gijsbert J. van der Wiel, 26 jaar en Johanna Heijstek, 22 jaar: Arie van den Heuvel. 23 jaar en Sletje E. Hartman; Willem L. H. Nagel, 25 jaar en Jacoba J. E. van Haaff, 24 jaar Jouke Posthuma. 50 jaar en Catharina van Til burg. 41 jaar; Martinus T. Mooijekind, 27 jaar en Justina F. H. Teeuwen. 28 jaar; Hendrik J. Heblij 26 jaar en Arina van Bergen, 27 jaar; Maarten C. Verkuijl. 26 jaar en Maartje M .Kroon, 23 jaar; Adam Griekspoor, 56 jaar en Franske bij de Lelj, 45 jaar: Marinus J. Kramer, 29 jaar en Gerdina G. Huiskens, 23 jaar; Jan van 't Hul, 27 jaar en Antje Bulk, 24 jaar; Petrus J. van der Lugt, 37 jaar en Anna M. C. Veldt, 35 jaar; Jacobus de Kuiper. 30 Jaar tn Jeltje Flobbe. 23 jaar; Machlel Over- dorp. 54 jaar en C, Vlugt. 40 jaar. Gehuwd; Th. Bontenbal. 26 jaar en Ja- coba C. van Halm, 22 Jaar. Overleden: Roelof Russcher, 55 jaar, geh. met S. Drijfhout; Derk Pieter, 62 jaar, geh. met A. ter Stege; Philippus Kroes, 68 jaar, geh. met E. van Vliet. Levenloos geboren kind van het vr. ge slacht van A. van der Zwaard en T. de Groot. Loop der Bevolking. Gevestigd: Arie Versteeg, Venneperstr. 1 Wed. L. W. Vermeulen. Nieuwemeer- dijk 166 Gerrit J. Vogel, Sloterweg 179 Gerrit J. Volgenant. Olmenlaan 88 Cornells van Velzen, Sloterweg (nieuw bouw! Ebele de Vries. Relgerstraat 30 Wed, P. H. van Wierlngen, Olmenlaan 87 Helene Winkelmann, Reigerstraat Willem Jacob Witteveen, Raadhulslaan 37 Marinus Anthonius van Zon. Slo terweg 177 Jan Frederik Kiekens. Pe likaanstraat 2 Jacob van Rijn, Lijster straat 3 Julius Willem Floris van Huls, Stationsweg 20 Jolke van der Schaaf, Huigsloterdijk aan boord Anne Carel Wilhelm Bosman, H. M. Dijklaan 11 Margaretha Boogaard, Llndenlaan 12 Gerrebrand Brandse, Sloterweg 226. Vertrokken: Chistiaan Johannes de Jong naar Weesperkarspel, ark Blanke voort Klompweg Petronella Cornelia C-ranneman, A'dam Stroom. 6 Hermina Hendrika Slob, Amsterdam, Niersstraat 5 Wed. J. Woldendorp. Groningen. Ber- r.ouilliplein 3 Marinus Brouwers. Nieu- wer-Amstel Fabrieksteeg 25 Machiel Adriaan Stüger, Heemstede, Havenstraat 63 Rutger Post, Amsterdam, Zulder- Akerweg 117 Cornells Blokker. Hllle- gom. Meerstr. 64 Arie Bons, Hillegom. Loosterweg HI no. 66 Clasinus de Goe de, Arnhem, Plattenburgerweg 70 Wed. J. Jong, Groningen. 2e Spoorstraat Kost- verloren Teedje Wilhelmina van Vel den, Zeist, Lyceumlaan 15. HILLEGOM. Loop der Bevolking. RECLAME- 811 n „VELO" TAFELBILJART brengt gezelligheid ln huis, is van hoogste kwaliteit, belastingvrij en ongelooflijk goedkoop! lfpf Varkillgbui O om* 100 Üil«i«o In Nederland I V uLw Contante botailng gaan voralachtol Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Hijaeintha, D. van G. Veelenturf en J M. van Lint Johanna Helena. D. van J. F. Lommerse en A. C. Goemans Ondertrouwd: J. H. Roelofs en C. A. E. Tromp. Getrouwd: W. Peet en J M. v. Dreunen. Overleden: D. Jongkind 67 J. ong. m. A. Oostdam, echtgen van Th. W. C. Jonk heer 49 J. 0 KATWIJK AAN DEN RIJN. De snijbloemenkweekers in nood. De nood in land- en tuinbouw en niet het minst ln het bloemkweekersbedrljf ls oorzaak, dat het bestuur van de vereenl- ging ..De Kleine Zelfstandigen" het noo- dig oordeelde nu reeds besprekingen te houden, om zoo mogelijk te komen tot een wekeltjksche ultkeering gedurende den winter aan de kleine zelfstandigen. Lden en vooral ook belangstellenden zijn daarom opgeroepen voor een volgende week te houden vergadering. Hoewel de marktberichten, wat de snij bloemen betreft, gunstig afsteken bij die van den afgeloopen zomer, gaan toch de kleine zelfstandigen ln kommervolle om standigheden den winter tegemoet Het zijn maar enkelen, die profiteeren van den iets beteren prijs der thans aangevoerde producten. Ter illustratie van den „werkeiljken" toestand meldt men ons het volgende: De aanhoudende regens en geweldige stormvlagen der laatste weken hebben bijna alle te veld staande bloemen vernie tigd, zoodat zij, die uitsluitend van sr.lj- bloemenkweeken bestaan, hun nazomer producten zagen vernietigen. Velen zijn er, die zoodoende niet ln staat zijn, hun ver plichtingen tegenover landheer e.a. na te komen en wat erger is. door derving van inkomsten zoo goed als broodeloos slaan of althans van het crediet van den mid denstand d.i. van bakker enz. afhan kelijk zijn. Laten zij, die in deze van ad vies kunnen dienen, vooral de genoemde vergadering bijwonen. Het geldt hier een categorie van menschen, die geheel op zich zelf zijn aangewezen. Terwijl de tuin bouw in het algemeen gesteund wordt dcor allerhande toeslag wij laten ln het midden of deze toeslag niet beter naar behoefte te verdeden ware een feit ls het, dat de meeste kleine zelfstandigen, niet allen hier in Katwijk maar allerwege. worstelen om staande te blijven en hun moeizamen arbeid veelal beloond zien met een steeds dieper wegzinken in het moeras van tekorten Terwijl een werk- Iooze via het stempellokaal de zorgen ge deeltelijk van zich ziet weggenomen, voor wat betreft het hoognoodlge levensonder houd, gaan deze menschen voort met. hun moeizamen arbeid en daarmee ook naar hun ondergang. Het gemeentebestuur heeft in het begin van dit seizoen getoond een open oog te hebben voor den nood dezer menschen, door het verstrekken van een renteloos crediet, waarvan een dankbaar gebruik ls gemaakt. Velen waren hierdoor weer in staat hun bedrijf gaande te houden en zijn zoodoende tot den winter geholpen. Thans echter ls de toekomst donkerder dan ooit! hoek Tramstraat, KATWIJK.AAN.ZEE 1217 Beleefd aanbevelend, T. GUIJT. De 25ste kooper krijgt 25 en de 50ste kooper krijgt 50 Sigaren Cadeau. zijn te KATWIJK verkrijgbaar bij Boekhandel „DE VOLHARDING", Voorstraat 18, Katwijk aan Zee. «iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiii Gevestigd J. Bekker met vr. Patrimo- 1 niumplein 36 A. E. Jonkman—Van Bentum, Haven 22 P. G. van Cranen- burgh met gezin, Weeresteinstraat 143 T. van Dijk, Haarlemmerstraat 56 Th. L. Langeveld—Grimbergen, Haven 32 J. F. Prikkel, Middenstraat 25 M. Rus man, Ambachtstraat 84 L. Verdoes, Leidschestraat 81. Vertrokken: J. C. Baas B 96, Nieuwkoop C. Blom. Westergracht 113 zw. Haarlem A. M. Zoutman met echtgen.. Haitsma Muilerstraat 88, Haarlem Th. M. van der Wiel, Achterweg 50. Llsse - W War merdam Kerklaan 85. Heemstede S. C. Seijsener, Heerenweg 154. Heemstede J. Langeveld. Hlllegommerdiik 447, Haar lemmermeer E. M. Spreeuw-VanRoode, Zandvaart 51. Breezand J. J. Rijnbeek, Azallastraat 96, Den Haag. HET BLAD VOOR KATWIJK EN OMSTREKEN GEEFT OW ADVERTENTIËN EN ABONNEMENTEN OP AAN DEN AGENT DIE ALLE INLICHTINGEN VERSTREKT LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren; Thomas Joannes, z. van J. H. Slobbe en van J. de Vries Jacobus Ma rie. z. van J. de Vreede en van M. G. de Kooker Adriana Hendrika Machtllda. d van J. A. v. d. Zwet en van C. M. Heemskerk Anna Catharina, d. van J. J. M. v. d. Eist en van J. C. Elferlng. Ondertrouwd: G. A. Randsdorp en J M. v. d. Reep D. Baartse en J. v. Heusden. Gehuwd: J, Chr. Lefering en T. J, van der Laan. Loop der Bevolking, Vertrokken: MeJ, J. D. de Haan naar Bergen (N.-H.) C. N. v. Haasterecht naar Zoeterwoude Me). C. Hoogkamer naar Haarlem MeJ. P. C. Hoogkamer naar Haarlem H de Koning naar Uit hoorn MeJ. A. M. Kops naar Haarlem J. JKoomen naar Voorhout J. C. Kopp en gezin naar Hillegom. Ingekomen: J. W. WIJnmsui van Nij megen, Kanaalstraat 94 MeJ. F. J M. Nleuwenhuijzen van Maastricht, Heere- weg 441c P. J. Ursem van Nieuwe- Niedorp, Heereweg 351. Gevonden; een paar zwarte lage schoenen, een flets, portemonnale met Inhoud, matrozenblouse, actetaseh, een blauwe muts. De afd, van de Ned. Ver. van Huls- wouwen maakte een excursie naar de bekende Droste-fabrieken te Haarlem. Na een rondwandeling van 2'/, uur werd den dames een thee aangeboden en ontving ieder een doos chocolade-oesters. De jaarlijksche harddraverijen der Harddraverijver „Lisse en Omstreken", zullen dit jaar plaats vinden op Woens dag a.s. en aanvangen des nam te 1 uur. Er zijn prijzen uitgeloofd van f 400, f 200, f100 en f50. o NOORDWIJK. Door B. en W. zijn benoemd tot leden van de Agrarische Commissie de heeren J. C. van der Meer. A. Caspers en J. Wasse naar. leden van den raad. NOORDWIJKERHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Petronella d van H. Zulderduln-Dulvenvoorden Johannes Theodorus Maria. z. van W. C. Schrama- l'Ami Maria Theresia. d. van W. Kor- tekaas-Los Cornelia Maria. d. van M. van der Klauw-de Groot Johannes An- tonius. z. van H. Th. Turnhout-Burgmeijer Wilhelmina d. van W. v. d. Nlet-Haas- noot Petcus Jacobus, z. van P. C. de Haas-Dieben Leonardus Adrianus. z. van L. A. van den Burg-Meiland Leo nardus Antonlus Martinus Maria, z van L. A. Duivenvoorden-van Eeden Alber- tus Hendrlcus Gerardus. z van Th. Bader- Meeuwlssen Jacobus Theodorus Gerar dus. z. van A. de Groot-Franck Petrus Wilhelmus z, van C. de Groot-Kouwen- hoven Alida Anna Maria d. van H. M. v. d. Barselaar-Warmerdam Johannes Cornells Maria. z. van J. M. van Parldon- Verstellne Petronella Cornelia, d. van N. P. Dulvenvoorden-Dui) venvoorde Laurentlus Hermanus. z. v. L J. J. Meijer- van den Bure Aloysius Nicolaas Maria, z. van H. M. van Haaster-Warmerdam Albertus Martinus Nicolaas z. van J. den Elzen-Vosmeer Johannes Leonhardus Jacobus, z. van H. L. C. Persoon-van Loon Jacobus, z van W. van den Berg-van der Meer Johannes, z. van L. C. Bouw meester-Wassenaar. Overleden: Theodorus Voss. 75 jaar, wedr. van A. M A. J. Hegeman Petro nella van den Berg 64 Jaar. echtge. van D. Duivenvoorden Maria Anna Duiven voorden 1 Jaar Cornelia Huberta Hoog duin. 71 jaar wed. van H, Heemskerk. Getrouwd; C. H J. Conijn, 29 jaar en J. A. Buschman 28 Jaar B. Griekspoor, 20 Jaar en T. W. Mens. 18 Jaar. RIJNSBURG. Bij den heer d, H. werd een poging tot Inbraak gedaan. De dief werd blijk baar gestoord, doch zag nog kans een portemonnale met plm. f. 12 mede te nemen. o SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Cornells, z. van C. L. van Rijn en J. M. van der Hoeven Geer- truida d. van A. van Biezen en G. P. de Groot, Getrouwd: J. P. de Greef. 24 Jaar en C. J. Wltteman 25 jaar J. J. Koomen, 30 Jaar en M. P. Onderwater. 29 jaar. Loop der bevolking. Gevestigd: A. v. Loo Rusthofflaan 39. v. Hillegom J IJdema. Hoofdstraat 167, van 's Hertogenbosch J. Looij. Hoofd straat 109, van Herkingen. Vertrokken: K. Haas. Teljlingerlaan 1, naar Hengelo iO) M. P. Onderwater, Hoofdstraat 308 naar Voorhout. Gevonden: een wit wollen baby- mutsje (eenigen tijd geleden). Inlichtingen bij de politie. VALKENBURG. Niet de heer J. F. Sierag, doch de heer J. F, G. Slerat is benoemd tot onderwijzer aan de Chr. School alhier. VEUR-LEIDSCHENDAM. Gevonden: Een belastingmerk '35/'36 genummerd, een roode portemonnale met inhoud, een Jachthaak, een blauw ge schilderde kano, een beitel en een center boor. Adres Bureau van Politie. VOORHOUT. Burgerlijke Stand. Overleden: Ch M. v. d. Berg geb. Bier man, wed. 91 j. Ondertrouwd: H. Veltman Jm., uit Lisse en G. Does pd. alhier. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Rlmmer Walterus de Jong, z. van H. B de Jong en M. J. de Boer. Overleden: G. Schmal, 68 Jaar. Ondertrouwd: A. J. v. d. Waard, 22 Jaar en Th. W. de Vos. 24 Jaar. Loop der Bevolking. Ingekomen: D. Molenaar, Rijndijk 152, van Lelden; J. P Uljee, Vcurscheweg 80, van Alkemade; H. I. Hemmes, Nieuw - Voordorpstr. 24. van Den Haag: H. C. Elderlng en gezin. Rijndijk 160c, van Egmond-Binnen; M. Laurentlus, Veursche- weg 31, van Veur; E. J. Los, Leidscheweg 198b, van Leiden; D. R. Relnders, Leidsche weg 141. van Groningen; J. W. Koenders, Leidscheweg 141, van Wagenlngen; J. J. Krul. Burgem. de Kempenaerstraat 11, van Voorburg: H. L. Wins, Leidscheweg 141, van Den Haag. Vertrokken W. Jansen, naar Katwijk aan Zee; J. Wartemlnk, naar Wisch; H. v. d. Vos en gezin, naar Leiden. Ingaande 30 September wordt het station alhier voor vracht en snelgoede- renvervoer gesloten en dit vervoer overge nomen door de A.T.O. WASSENAAR. Burgerlijke Stand. Geboren: Theodorus Josephus, z. van J. A, de Roos en P. M. van Overbeek Ge rardus Adrianus, z. van A. J. van de Wtj- gert en J. P Koebergen Lijsje Antje, d. van H. Kool en N. van Egmond Hen- riette Antonla Amantia, d. van P. C. H. van Schalk en G. A. W. Glaudemans. Ondertrouwd; J. W. R. Meijboom en M. J. M. de Wolf. Gehuwd: P. N. van Rijn en M. van Dorp. Op de te Driebergen gehouden vaar- dlgheidsproeven behaalde de agent van politie, de heer W. Peeters alhier, met zijn Belgische Herder „Barry" het volledig certificaat van de Kon. Ned. Politiehon den Ver. ZEVENHOVEN. Wagentje in de sloot. Wethouder C. v. Baren met zijn vrouw, reed met het hoofd der Chr. School, den heer T. Visser en diens echtgenoote, nis mede mej. C. de Gier, ln een glazen Jacht- wagentje den polder ln, teneinde een z.g. voorbrulloft bU te wonen. Toen zij over de brug waren geraakte het gerij onklaar. Paard en wagen tuimelden van den berm af. sloegen tweemaal over den kop cn kwamen in het water terecht. De inzittenden kwamen er met eenige builen en schrammen af. Doktershulp werd ingeroepen. Het wagentje was ernstig be schadigd. De Zulvelmarkt blijft een vaste ten- denz volgen, doch opmerking dient te worden gemaakt van het feit, dat de spe culatie zich ln de afgeloopen week wat kalmer hield. In het bijzonder voor de boter, doch ook de kaashandel was wat kalmer. Op de veemarkten was ln de af geloopen week een drukker bezoek. Gis termorgen hier ter plaatse, merkte men vooral heel wat meer „volk". De aanvoer van gebruiksvee was matig, doch wat er was aangevoerd, was ln hoofdzaak van beste kwaliteit. Veel vaarzen en schotten en de kooplieden zetten de vraagprijzen weer wat hooger ln. De Inkoop was dan ook hooger geweest, zoowel van de Bos sche als van de Groninger markten was duurder vee gekomen. De handel verliep langzaam, maar niet goedkooper. Naar goede guste koeien was vrij veel vraag en deze waren beslist hooger in prijs. De Leeuwarder en Zwolsche markten hadden gisteren ook wat ruimer aanbod, maar van groote najaarsaanvoeren was nog geen sprake en de algemeene opinie is. dat ze dezen herfst ook wel achterwege zullen blijven. De tijd zal 't leerenl In- tusschen waren de prijzen te Leeuwarden en Zwolle door ruimere vraag naar Noord en Zuid-Holland hooger. De slachtvee- markt viel gisteren niet mee. Het ging begin der week wat vlotter en onder deze omstandigheden was er gisteren algemeen wat meer aangeboden; bovendien kwam ons ter oore dat de vrede met Denemar ken, Inzake de vleeschlmport weer ls ge sloten en er dus weer een contingent Deensch rundvleesch zal worden inge voerd. Met genoegen werd dit bericht dat nog wel officieus is door onze slachtveeweiders niet ontvangen, want de weiderij is toch al een verliesgevend be drijf. Onze rSgeering schijnt echter in verband met andere agrarische belangen van de Deensche vleeschlmport niet te kunnen afkomen. De klein slachtveemarkt. als vette en nuchtere kalveren, had een matig maar prijshoudend verloop, terwijl het wolvee bij korten aanvoer, vlug en Iets duurder werd verkocht. Het Fransche contingent ls echter weer geëindigd en nieuwe in- voerbewilliging Is nog niet vastgesteld. De varkensniarkt is ten einde deze week op de hooge prijzen iets vastgeloopen. Leeuwarden sloot echter gisteren nog duur. Een kleine reactie ln de volgende week is echter niet onmogelijk, daar de consumptie heel gering ls geworden. Zaterdag. Amlcitia: Ver, Schoonheid in opvoeding en onderwijs. Teekententoonstelling 9—11 en 25 uur. Zondag. Amlcitia: Ver. Schoonheid in opvoeding en onderwijs. Teekententoonstelling 2—5 uur nam. Leger des Hells: Samenkomsten te 10 uur voorm. en 8 uur nam. Morschweg 59: Stadsevangelisatie te 8 uur nam. Nutszaal: Splrltlsch Genootschap; TH uur nam. Vrije Evang. Gem .:Samenkomsten te 10 uur voorm. en 7 uur nam. Haarlem, Dreefzicht: Gew. Land dag v. N. en Z. Holland Vrouwenvvedes- bond, 11 uur v.m. Maandag. Schouwburg: Het Masker. „Toekomst". 8 1/4 uur nam. Stadsgehoorzaal: Uitvoering Kinder- en Kerkkoor ,Ex Animo"; cantate „Het ontziet van Leiden; 8 uur nam. Volkshuls: Spr. de heer Verkruysen; 8 1/4 uur nam. Dinsdag. Morschweg 59: Stadsevangelisatie te 8 uur nam. Waaggebouw: Generale repetitie Ko- raalmuzlek. 8.30 uur nam. Woensdag. Stadszaal: Kinderfeest 3 Oct.-Ver. 1.30, 4 en 7 uur nam. Donderdag. Stadszaal: Cabaretavond. 7,30 uur nam. Leldsche Schouwburg: N.V. Rotterd.- Hofstadtooneel. Ping-Pong, 7.30 u. nam. DIVERSEN. Woensdag Inst. v. Praeventleve Genees kunde Consultatiebureau voor moeilijke kinderen. Halfdrie tot halfvler. Inenting leeen dlphterle 4—5 uur nam. Woensdags: Inst. v. Praeventleve Ge neeskunde Consultatiebureau voor Alco holisten 8 uur nam. Vrijdags: Inst. v. Praeventleve Genees kunde. Consultatiebureau voor Beroeps keuze 45 uur nam. DAGELIJKS. Sted. Museum de Lakenhal: Zllverten- toonstelling tot 1 Noverber a.s. 50 cents. Woensdag en Zaterdag 25 cents. BIOSCOPEN. Luxor-Theater, Stationsweg. 8 uur nam. „4'It musketiers". Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam. 2 uur. 4 uur 30 en 8 uur. Trlanon-Theater Breestraat. 8 uur nam. „Vaders eerewoord". Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam. 2 uur. 4 uur 30 en 8 uur. Casino-theater Hoogewoerd 49. 8 u. n.m. .Bommen op Shanghai". Zondagnam 4 uur en 8 uur. Lldo-Theater Steenstraat 39. 8'A u. nam. „Op het kantje af". Woensdag- en Zaterdagnam. 2'/t uur. Zondag nam. 2 uur, 41/» uur en 8 u. 15. Roxy-Theater, Haarlemmerstraat. 7 uur nam. „Polenbloed". lederen middag 2'/i u. Zondag v.af 2 u. De apotheek Hooigracht 48 ls dag en nacht geopend voor leden v. h. ziekenfonds „Tot Hulp der Menschheld" echter van nam 8 uur tot v.m. 8 uur alleen voor spoedrecepten. De avond-,- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 23 tot en met Zondag 29 September a.s. waar genomen door de apotheken: J. C. Pelle, Kort Rapenburg 12, telef. 594; J. E. M. ten Dijk. Haven 18, telef. 85 en C. van Zijp, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, telef. 274 De geneeskundige Zondagsdienst te Leiden wordt van Zaterdagavond 8 uur tot Maan dagmorgen 8 uur waargenomen door de doctoren de Graaff, de Jager, Kortmann, Renaud en Winkler. Te Oegstgeest wordt deze dienst dan waargenomen door dr. Hugenholtz, tel. 390. Ten overstaan van notaris H. M. Mar- kusse te Lelden: Winkelhuls en erf Mare 49. na verhoo ging ln bod f. 2550; kooper de heer E. v. Starkenburg q.q. te Oegstgeest voor f 2550. Winkelhuis met tuin Sieboldstraat 40 na verhooging in bod f. 2600, kooper de heer E v. Starkenburg q.q. voor f. 2600. Twee huizen met tuin en schuur Hoofdstraat 164 en 166 te Leiderdorp ln bod f.910 kooper de heer Th. L. J. Zitman q.q. te Zoeterwoude voor f. 1000. De perceelen Borgerstraat 3 en Tollensstraat 1 zijn niet gegund. GEBOREN. Jacobus Johannes, z. v. J. F. Seijsener en H. Dunkel Aria. d. v. J. Vlieland en M. C. Lancel Johannes, z. v. J W. Wlschman en F. M. E. Bachmann Pie ter Johannes, z. v. P. J. Melet en M. v. d. Velden. o ONDERTROUWD. N. Blankenstijn jm. 25 j. en J. W. Ver hoeven jd. 20 J. o OVERLEDEN. M. Kleijn m. 82 J. a

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 6