Storm raast over Nederland. LEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Woensdag 18 September 1935 Motorschoener op de Noordzee vergaan. RECHTZAKEN. SPORT. THIJS IJS EN DE WOESTE VAMPYR Groote schade aan landbouw tentoonstellingen. Engelsch zeiljacht bij Petten gestrand. De storm uit het Zuid-Westen, die gis teren den geheeien dag over ons land heeft gewoed, heeft op vele plaatsen groo te schade aangericht en bovendien meer dere ongelukken veroorzaakt. Hoe de logger KW 5£ te IJmuiden binnen kwam. Te IJmuiden werden meerdere schepen, die gereeed waren voor het vertrek, door het noodweer opgehouden. De eenige schepen, die de haven ver lieten. waren de stoomtrawlers ..Alkmaar" en „Gloria". Laatstgenoemde keerde ech ter spoedig weer uit zee terug. In den loop van den dag zijn binnen gekomen het Nederlandsche motorschip „Thrianta", het Engelsche s.s. ..Authority" en het Zweedsche s.s. ..Flandria". Daar de stoomloodsboot haar dienst had moeten staken, moesten de schepen zonder hulp van een loods binnenkomen Het Zweed sche stoomschip „Flandria" kwam vlak voor de pieren dwars te liggen. Door han dig manoeuvreeren slaagde de kapitein er ln zijn schip behouden binnen te brengen. Een kranig stukje zeemanschap leverde de schipper van den logger K.W 56, die te ongeveer zes uur in den avond binnen liep. De logger moest eenige malen over stag gaan om in een goede positie voor den havenmond te komen. Engelsch zeiljacht bij Petten gestrand. Het Engelsche zeiljacht „Emile Mary", aan boord waarvan zich de kapitein-eige naar Scott, kapitein van het Engelsche leger te Moneruesse met nog een tweede persoon van Deensche nationaliteit be vond, is gisteravond omstreeks halfacht bij Paal 17 bij Petten gestrand. Men had al een trip van drie weken op het water achter den rug, doch de laatste vijf dagen leverden niets anders dan storm. Toen de „Emile Mary" gisteren on der de Nederlandsche kust voer. werden van 't 20 Britsche ton groote scheepje de zeilen weggeslagen, waardoor het aan de genade van wind en golven was overge leverd. De opvarenden heschen toen de noodvlag, hetgeen in IJmuiden werd waar genomen. De motorreddingboot „Neeltje Jacoba' maakte zich gereed om ter assis tentie uit te varen toen het bericht bin nenkwam, dat het scheepje de noodvlag had gestreken. De reddingboot bleef toen binnen. Wind en golven wierpen echter de „Emile Mary" hoog op het strand, waar jongens uit Petten, die het tafereel had den gadegeslagen, de opvarenden in vei ligheid brachten Deze werden onderge bracht in hotel Vriesman. Groningsche motorschoener ver gaan. - De kapitein verdronken. Gistermiddag dreef de „Calba". een mo torschoener, afkomstig uit Groningen, op de Noordzee voor de kust, ter hoogte van Westcapelle hulpeloos rond Kort nadat men het schip had opgemerkt, zag men een sloep op de golven met vijf personen er in. De slopep dobberde langs de heele kust, waarbij de golven over de beman ning heensloegen, tot aan den ijzeren vuurtoren, waar hij tegen het staketwerk strandde Met behulp van mannen uit het publiek, dat getuige was van den zwaren strijd, die het bootje tegen de golven leverde, werden drie man uit de sloep ge red. Een man was uit de sloeg geslagen en dreef op zijn zwemvest den toren voor bij. Uitgeput belandde hij een eind ver der op de kust en werd eveneens van den wal af gered. Een der andere inzittenden, de kapitein, is verdronken De vier geredden zijn liefderijk bij par ticulieren in Westcapelle opgenomen. Hun toestand is op het oogenblik goed. De verlaten schoener dreef op den zwa ren storm af in de richting van Domburg. Een der geredden van de „Calba" heeft aan een A.N.P -correspondent van zijn er varingen verteld. Gistermorgen aldus deze zegsman vertrokken wij uit Londen. Toen wij de Theems af waren stak de storm op. Wij probeerden naar Ramsgate te varen, maar het was met de woeste branding onmo gelijk de kust te naderen, zoodat wij wel zee moesten kiezen. Tegen den middag kregen wij Westcapelle in het zicht en wij besloten hier het schip voor anker te leggen. Wij lagen toen ongeveer ander half mijl uit de kust. De zee was echter zoo woest, dat wij het schip besloten te verlaten. Het zal omstreeks halftwee zijn geweest. Wij gingen in de sloep en hebben daarin een uur rondgezwalkt. Telkens kwam er water in de boot en na een uur, zoowat een mijl uit de kust, sloegen wij om en lagen wij met z'n vijven in zee. Met z'n vieren zagen wij kans om op de kiel van de omgeslagen boot te klimmen, ter wijl nummer vijf, die een zwemvest aan had. probeerde naar land te zwemmen. Op de omgeslagen boot dreven wij naar de kust en kwamen bij den vuurtoren in het staketwerk terecht. Juist op 't oogen blik, dat wij gered zouden worden, sloeg de kapitein H Bakker, die ook eigenaar van de „Calba" was, in het water. Hij schoot onder de boot en "erdronk. Wij drieën, overblijvenden, weiden gered. De zwemmende man dreef voort tot voorbij den toren en kwam dra tusschen hc" staketwerk terecht, waar hij werd gerei. De namen van de geredden, die allen ongetrouwd zijn, zijn' stuurman Simon Bolt, de matrozen Kee» Brandt en J. C. Bonninga, en de kok Kees Boenders, die zijn neusbeen gebroken heeft. Bootenhuis met reddingsvlel te Schoor! weggeslagen. Bij Schoorl is het bootenhuls met red- dingsvlet, gelegen aan den Hondsbosschen Zeedijk geheel weggeslagen. Ook een sein mast van de kustwacht op het Camper duin is aan den storm ten offer gevallen. Windhoos over Texel. Tijdens den storm is een windhoos over het eiland Texel gestreken Vooral in den polder „Het Noorden" werd ernstige schade aangericht. Zoo moest speciaal de boer derij „Nieuw Zeeland" het ontgelden. Twee boomen. die bij de boerderij stonden, wer den ontworteld Verderop werden van een schuur de pannen geschoven en van een andere schuur het rietendak aan een zijde weggerukt. Een groot aantal kippenhok ken werd omver geworpen en ln den aan- grenzenden polder een kapberg vernield. Moeilijke overtocht. De Batavier Hl heeft het zwaar gehad met den overtocht van Rotterdam naar Engeland. Om kwart over acht Maandag avond was de boot in zee doch enkele uren later bij het opsteken van den storm kreeg men het hard te verantwoorden. Het was welhaast onmogelijk tegen den Zuidwester, die in den ochtend aangroeide tot een orkaan, op te tornen en er was dan ook geen kijk naar, dat men op den normalen tijd, ruim acht uur 's morgens, Gravesend zou bereiken Uren en uren van zwoegen gingen voorbij en het werd ver in den middag eer men de veilige haven binnen liep, waar om 3.05 uur werd gemeerd. Tentoonstellingen ingewaaid. Danig heeft de storm huisgehouden in het werkkamp van de N S B aan den Leyweg te Loosduinen, waar op 5 October de landdag dezer Beweging zal worden ge houden en waar een ploeg van 80 man sedert vier weken met den opbouw van de voor dien landdag noodige tent van 20.000 M2. doende is. Het houten geraamte voor deze tent, waarvan palen ter breedte van 45 en dikte van 20 centimeter bij een lengte van 14 meter deel uitmaken is door den storm neergeslagen, hoewel de palen twee meter in den grond waren geheid. Als lucifer houtjes knapten verschillende van deze palen af. Gelukkig waren de zeilen nog niet aangebracht, doch wel zijn enkele kleine werkketen door den storm opgenomen en verscheidene meters verder neergesmakt. Te Groningen, waar de stad versierd is ter gelegenheid van de tentoonstelling Noorderlicht" moest de feestelijke tooi het ontgelden. Bovendien moest de expo sitie Besloten worden. Vooral de groote ingangspoort, die danig werd gehavend, leverde groot gevaar op, terwijl ook van enkele der open stands het mastieke dak werd afgerukt, zoodat regen ruim kon toevloeien. Toen de storm wat bedaard was en de bedreigde ounten waren gestut, werd de tentoonstelling weer geopend. Ook de hooge lichttoren op de Groote Markt leverde gevaar op. Enkele reclamestukken kwamen naar beneden, hetgeen de politie aanleiding gaf om het Marktterrein, dat in verband met den marktdag vol kramen stond, te ontruimen en het verkeer om te leiden. In het Lunapark op de Ossenmarkt heeft de storm een boom omvergeworpen, waardoor aan enkele tenten ernstige schade werd toegebracht. De tuinbouwtentoonstelling te Paters- wolde. die a.s. Vrijdag geopend zou worden, kreeg dusdanige schade, dat het te bezien staat, of de opening op dien dag wel door zal kunnen gaan. De enkele dagen gele den opgerichte tent waaide omver, ter wijl aan de verschillende stands vernie lingen werden toegebracht aldus de Msb. Gistermorgen is de tentoonstelling voor land- en tuinbouw op het terrein nabij de kerk te Teteringen door den storm geteis terd. meldt het „Dbl. van N.-Brb.". Talrijke tenten zijn omver gewaaid. De stand van de Jonge Boeren heeft het 't hardst te verduren gehad. Het tentoon stellingsterrein biedt een troosteloozen aanblik. De tent voor de collectieve inzendingen van de afdeelingen van den Boerenbond is geheel verwoest. Ook de tribune is to taal vernield. De consumptietent is behou den gebleven, doch veel glaswerk is ge broken. De andere tenten moesten in haast wor den ontruimd. Niets is tegen stormschade verzekerd. Het risico is voor de eigenaars der tenten en de inzenders. Drie personen door vallenden boom getroffen. Gistermorgen is te Amsterdam op de Prinsengracht nabij de Runstraat een ernstig ongeluk gebeurd. Een groote volle ien. die nabij de brug stond, knapte plot seling af en viel. Op dat oogenblik pas seerden er een omstreeks twintie jarig voetganger en twee wielrijders. Dezen werden door het gevaarte getroffen. De wielrijders kwamen slechts in aanraking met de takken en kwamen er dus goed af. De voetganger echter werd door den stam getroffen en raakte tusschen dezen en den grond bekneld. De brandweer en de G.G.D. werden gealarmeerd en tot hun komst hielden omstanders den stam omhoog. Het slachtoffer bleek inwendige kneuzingen te hebben en moest in het Binnengasthuis worden oneenomen. Tribune vernield. Te Hilversum is de tribune van het achterterrein in het Gem. Sportpark door den wind opgenomen en vernield. De schade bedraagt f. 1000.—. Schade te Rotterdam. Te Rotterdam konden op de markt aan den Goudschen Singel slechts enkele kra men weerstand bieden aan den wind. De meeste zijn of omgewaaid of afgebroken. Van koopen of verkoopen was geen sprake meer. In de Frans Bekkerstraat zijn de bewo ners van een nieuwe, zeer modern ge bouwde flat tot wanhoop gebracht. De glazen wanden aan de Zuidzijde van dit gebouw zijn voor een groot deel bezweken en de wind had vrij spel in de hulzen Op de Schiekade is een 36-jarige wiel rijder ten gevolge van den winddruk te water geraakt. Hij kon tijdig gered worden. Van het dak der Rosaliakerk staande achter het afbraakterrein aan den Cool- singel zijn drie looden platen, elk 200 K G. wegende, gevallen. De brandweer heeft de andere beter bevestigd. Niemand is er gewond. Bij het plaatsen van een loods aan de Langekade is de 26-jarige R. Lokerman bekenld geraakt door n vallend stuk dak. Hij is met inwendige kneuzingen naar het ziekenhuis aan den Coolsingel gebracht. Schokker bij Weurt gezonken. In de Waal bij Nijmegen is de schokker van den vlsscher A. Bos uit Beuningen. die met zijn schip onder Weurt lag. gezonken. Het vischgerel ging verloren. Uit Maas en Waai. uit de Over-Betuwe en uit het Rijk van Nijmegen kwamen tal van berichten binnen over de schade, aan gericht in de boomgaarden, waar veel boomen zijn omgewaaid of van hun kruin beroofd. Duizenden kilo's fruit zijn onrijp afgewaaid, hetgeen voor de fruitkweekers een tamelijk hooge schade beteekent. Zeedijk op Ameland beschadigd. De storm heeft vrij ernstige schade aangericht aan den zeedijk op het eiland Ameland. Bij Nes zijn over een afstand van ongeveer 35 M. stukken afgeslagen van den dijk. die daar het waterschap Nes- Buren beschermt. Men is met man en macht beeig de bedreigde plaatsen te versterken met groote zeilen en zand zakken. De postboot, die gistermiddag te 12 uur van Ameland naar Holwerd vertrok, is eerst te zeven uur teruggekeerd en heeft dus den afstand heen en terug afgelegd in zeven uur, terwijl de normale tijd twee-en- een-half uur bedraagt. Bliksem ingeslagen. Gisteravond is de bliksem geslagen in de groote boerderij van Termaten aan de Breestraat te Voorst op de grens van Brammen. De boerderij brandde tot den grond toe af Het vee werd gered Alles was verzekerd, behalve de inboedel der familie Vukkink, die bij Termaten in woonde. Auto door een afwaaiende boom tak getroffen. Op den rijksweg tusschen Breda en Til burg reed, naar de N.R.Crt. meldt, gister middag ter hoogte van Rorst de heer Gossink uit Arnhem met zijn auto, waarin zUn echtgenoote en de heer en mevr. Lizee, eveneens uit Arnhem, zaten. Een afwaaiende zware boomtak verbrijzelde de voorruit van de auto en trof den heer G. die bewusteloos raakte, waardoor de auto tegen een boom botste en over den kop doeg. De overige passagiers werden ge wond en zijn na voorloopig te zijn ver bonden naar het St. Ignatiusziekenhuis te Breda gebracht. De heer G. bleek een schedelbreuk te hebben opgeloopen. De toestand van de drie andere passagiers is naar omstandigheden redelijk. DE VECHTPAKTIJ MET DOODELIJKE AFLOOP TE ALPHEN. De zaak tegen J. B. te Alphen, die bij een vechtpartij op den avond van den len Pinksterdag den 41-Jarigen T v. Soest, zoodanig verwondde dat deze bijkans ter stond overleed, zal naar wij vernemen 3 Oct. a.s. door de Haagsche Rechtbank worden behandeld. VOETBAL. LEIDSCHE VOETBALBOND. Uitslagen van Zaterdag en Zondag. De uitslagen van Zaterdag zijn: le klasse: Katwijk 1Quick B. 1 03; LRC 1—Ter Leede 1 5—1; Noordwljk 1— Rijnsb. B. 1 4—2; SLF 1—ASC 1 6—2. 2e kl. A: Ter Leede 2—SCO 1 3—3; Kou dekerk 1Sleutels 1 52; O. Clubje 1 Woubrugge 1 3—2. 2e kl. B: Quick B. 3—Katwijk 2 3—1; Weter. B. 1—SLF 2 1—2 3e kl. A: Katwijk 3—LRC 2 1—2; Wou brugge 2Noordwijk 3 12; SCO 3— Quick B 4 1—6. 3e kl B: Noordwijk 4—LRC 3 1—3; Quick B 5—O Clubje 2 5—4; Rijnsb. B. 3 —Weter. B. 2 7—1. 4e kl.: LRC 4—Weter. B. 3 1—2;'Sleu tels 2—Quick B. 6 0—5 Adsp.: KatwijkO. Clubje 61; Noord wijk—Rijnsb. B. 5—1. De resultaten van Zondag zijn: le klasse: Alphia 3Alphen 3 06; LDWS 2—Rouwkoop 1 1—3; LFC 3— Sportman 1 15: Lugd. 2UVS 3 41. 2e kl. A: LFC 4—Zulderkw. 1 3—5; Lugd. 3—Lugd. 4 2—2; UVS 4—Alphen 4 6—2; N. Vennep 1DVS 2 82; Roodenb. 2 DSO 2. 2—1. 2e kl. B: Rouwkoop 2ASC 3 30; Sportman 2Hazersw. B. 1 40; Bere- steljn 1LDTS 1 1—2. 3e kl. A: Sportman 3ASC 4 41; DVS 3—LD WC 3 5—2; L. Boys 2—LFC 5 5—2; VVS 1—TONA 2 2—4. 3e kl B: UVS 6—Alphen 5 5—1; Oos terkwLugd. 7 23. 4e kl. A: Rouwkoop 4ASC 5 14; DSO 3—Lugd. 8 8—1: VVS 2—Beresteijn 2 3—3; Hazersw. B. 2N. Vennep 2 1—6; L. Boys 3Sportman 4 43 4e kl. B: DSO 4Lugd. 9 3—2; Zuider kwartier 3—L. Boys 4 5—3; LDTS 3—UVS 7 4—3. Juniores: Lugd. (A)ASC 32; UVS Alphen 02; Oosterkw.Sportman (B) 2—12. Adsp. A: Alphen (a)ASC (al 51; LFC lal— LDTS 51; UVS (a)Sportman (a) 3—4. Adsp. B: LFC (b)—UVS b> 3—2; Zui derkwartierLDWS 42; Oosterkw. (al Lugd. (bi 30. Adsp. C: UVS (cl—ASC (b) 6—0; Lugd. (cl—DVS 27; RoodenburgRouwkoop 1—2 Adsp. D: Lugd. (dl—UVS (d) 4—4: Sportman (b)TONA 13; Oosterkw. (b> UVS ie) 7—1. Overzicht, De eerste competitiedagen brachten voor den L.V.B. een nagenoeg volledige afwer king der programma's, waarhij zich geen groote verrassingen voordeden, al vallen dan ook enkele uitslagen bijzonder op. In de Zaterdagcompetitie begon Quick Boys 1 al goed met haar 30 zege tegen Katwijk 1. Opvallend is ook de groote 51 zege van L.R.C. 1 tegen Terleede 1. In 2 A zete Sleutels 1 niet best in met een 52 nederlaag tegen Koudekerk 1. Voor de Zondag-competitie deed b.v. Rouwkoop 1 flink werk met L.D.W.S. 2 in eigen huis met 31 te kloppen In 2 A toonde Nleuw-Vennep 1 weer dat zij het ernstig zullen nemen. D.V.S. 2 moest met een 82 nederlaag naar huis. Verder zien wij geen buitengewone verrassingen en verwijzen wij na die eerste wedstrijddagen naar de uitslagen. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN RIJNSB. BOYS. De uitslag van de nederlaagwedstrijden Rijnsb. Boys is: Afd. I: le pr. T.O.N.A.; 2e pr. SC.O.; 3e pr. U.V.S. Afd II: le pr. Quick Boys; 2e pr. Kat wijk; 3e pr- Lugdunum. Afd. Ill: le pr. U.V.S.2e pr. Quick Boys; 3e pr. Katwijk. De prijsuitdeeling heeft plaats Donder dag a s. te half acht in café „Centraal" te Rijnsburg. 30. De vam-pyr werd naar 't dorp Kiboe gebraoht en Thijs en Sim werden daar door den burgemeester opgewacht; die sprak hun mooie woorden toe en zei ook nog: „Wij danken jullie 't voortbestaan van 't dorp Kiboe!".... doch toen 't bedanken was gedaan zijn zij heel vlug naar huis gegaan. „O, Sim", zei Thijs, „ik ben in groot gevaar geweest en was heel erg bevreesd. Als jij me niet geholpen had wie weet waar ik op 't oogenblik dan zat! Zélf wist 'k geen Taad heusch met dit avon tuur jij bent een goede vriend en buur!" „Ach", vond vriend S m. „ik heb nu iets gedaan, maar eig'lijk was er toch niets aan. En jij hebt het zoo vaak voor mij al opgeknapt Zoo zijm zij samen door het stille land nu hand aan hand naar huis gestapt. KORFBAL. KORFBALCLUB TE ALPHEN OPGERICHf Na een daartoe in de zaal van Kemp'a boekhandel te Alphen gehouden vergade- ring is met aanvankelijk 21 leden opge richt een korfbalclub. De nieuwe vereeni- ging draagt den naam Alphensche Korf balclub „A.K.C." Het bestuur is samenge steld als volgt; H. S. v. Buren, voorz.; me], L. Zwaan, secretaresse, Aarkade 85; F. P. v. Beek, penningmeester; mej. H. de Knljff 2e secretaresse en Plantfeber algem. adjunct. Onderhandelingen zijn gaande met het Alphia-bestuur over het bijterrein dezer vereenlging voor het houden van oefeningen en wedstrijden. ATHLETIEK. ESTAFETTE DWARS DOOR ALPHEN. Alphia-ploeg wint definitief den Dr. Lovink wisselbeker. Ondanks de slechte weersgesteldheid is de estafette te Alphen toch doorgegaan. Mede door de slechte weersgesteldheid was de belangstelling in tegenstelling met vorige jaren zeer gering. Tijdens de wed strijd woedde juist een hevige onweers bul, zoodat begrijpelijk velen thuis ble ven. Ook voor de deelnemers was er niet veel aardigheid aan. Het zelfde parcours wtrd gevolgd van vorige jaren. De start was In het Hazeveld en de finish In de van Boetselaerstraat. Deelgenomen werd door de door ons gepubliceerde ploegen. Na den start nam „Alphia" aanvankelijk de leiding. De kansen waren overigens zeer afwisselend. Alphia. op den voet ge volgd door de A.R.C. moest aan deze laatste de leiding overgeven, die op haar beurt de leiding weer moest afstaan aan Aiphen- Aan het laatste wisselpunt ont stond een hevigen strijd tusschen Alphia en Alphen. waarbij Alphia wist te zege vieren in 5 min. 7.8 sec., gevolgd door Alphen, dat een tijd van 5 min 8,2 sec. maakte. Na afloop had op gebruikelijke wijze de prijsuitreiking plaats in hotel „De Vergulde Wagen" waar de kranige ploeg van „Alphia" den zilveren Dr. Lo vink wisselbeker definitief in handen kreeg. De eerste twee jaren werd de beker gewonnen door A.R.C. en nu de laatste drie jaren wist „Alphia" er beslag op te leggen. o ZEILEN. DE NA-KAAG. Gelijk reeds gemeld, wordt de Na-Kaag gehouden op 28 en 29 September, 's Zater dags wordt begonnen te 3 uur en 's Zon dags te 10 uur. LUCHTVAART. DE GORDON BENNETT-WEDSTRIJD. Weer drie ballons gedaald. Terzelfder tijd als de ballon Deutschland, is de ballon Alfred Hildebrandt met Qtto Bertam en Premm aan boord te Kritsjef ten Oosten van Mohylew (Wit-Rusiand) gedaald. Evenals de meeste andere ballons was ook deze naar het Zuid-Oosten afgedreven. De Duitschers werden door de bewoners van het dorpje hartelijk verwelkomd en vingen direct na de berging van de bal lonhuls den terugweg aan. De ballon van de Amerikaansche marine is bij Rzew (ten Westen van Moskou) ge daald. Uit Minsk wordt gemeld, dat ln het district Kostioekowitsji in Wit-Rusiand de Fransche ballon „Lorraine" vlot is gedaald. De ballonvaarders Boitard en Dupont wer den door autoriteiten en bevolking harte lijk ontvangen en kregen alle noodzake lijke hulp. o BILJARTEN. 1 DE „POORT VAN CLEEF". Bij de vierweeksche bekerwedstrijden tusschen de Biljartclubs „Wilhelmlna" (Den Haag) en „Poort van Cleef" werden de volgende uitslagen verkregen: A. Bakker (Wilh.) .115 43 19 11 2.26 B.Teegelaar (P.v.Cl) 350 350 19 54 18.42 G. Tolk 105 103 27 13 3.81 B. de Roo 200 200 27 30 7.40 A. C. Tennl 85 74 30 7 2.45 G. M. Teegelaar 160 160 30 24 5.33 F. Rooi 75 75 24 11 3.12 W. F. Karstens 105 85 23 17 3.69 Poort van Cleef 3 gewonnen partijen; Wilhelmlna 1 gew. partij. Dinsdag 25 Sept. speelt Wilhelmlna II— Poort van Cleef II. o DAMMEN. A.DC. (ALPHEN) De uitslagen van de wedstrijden voor de persoonlijke competitie van de Alphensche Damclub is als volgt: Afdeeling I. F. OostermanJ. Godthelp 20 Jac. v. OeverenJ D. v. Berkel 20 F. Oosterman—C. Schollaardt 2—0 W. de Knijff—J. Oosterman 20 C. SchollaardtJ. v. d. Horst 2 Afdeeling II: K. v. LeeuwenG. Zijlstra 02; Jac. v. OfwegenC. Deelstra 0—2; W. v. WageningenB. Schmidt 0—2; N. Stapper—E. C. v. Oort 0—2; H. Ko.ter Vonk 11; K v. LeeuwenP. v. Oosterom 0—2; J. Vonk—G v. Berkel 2—0; K. v. Leeuwen—L. v. Oosterom 1—1; C. Deelstra J. Vonk 2—0; Jac. v. Ofwegen—H. Koster 20, N. StapperG. v. Berkel 20; L. v. Oosterom—J. Lagerwey 0—2; N. Stapper Jac. v. Ofwegen 02; W. J. v. Berkel—r. Verkade 0—2; A. Breedijk—P. v. Oosterom 11; P. VerkadeJ. Lagerwey 0—2.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 14