TE KOOP OPROEPING Henk Geirnaert A. J. VERSNEY NOTARIAAT lEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Zaterdag 31 Augustus 1033 UIT DE RIJNSTREEK. VENDUHUIS DER NOTARISSEN. In het Kleuterklasje Analystenopleiding Flink Dagmeisje Na de Vacantie TE HUUR A. A. VERHOOG Te huur of te koop J.ammenschansweg 68 BEZOEKT HEDENAVOND EN WOENSDAG A.S. CAFÉ DEURLOO VOORSCHOTEN CABARET EN DANSEN VANAF 8 UUR TOT 1 UUR RADIO J. P. v. Berge Henegouwen en eenlge oogenbllkken zich van ïëzitplaatsen te verheften ter nagedachte nis van Koningin Astrld. Hierna las spr. den Koningspsalm voor tl. Ps. 138. Haar aanleiding van dezen psalm van Koning David hield prof. de Zwaan een iedo waarin niet den mensch maar Qod jt lof en dank werd gebracht voor wat je Heere ons ln ons vorstenhuis en ln gnte Koningin heeft geschonken. Konink lijke blijdschap is er bij ons omdat God Zijn genade aan ons wil betoonen door ons een mensch op den troon te geven tiet een koninklijke ziel begiftigd. .Spr. tracht in herinnering enkele belangrijke feiten uit de geschiedenis van land en rorstenhuis en stelde ln het licht dat ook in het verleden donkere tijden werden be liefd, donkerder zelfs dan nu het geval ls na daarom willen wij ook thans het oog slaan op Hem, Die niet laat varen het ïerk Zijner handen. Spr. wees op de klein- teid van den mensch, tegenover den Al- machtlgen God des hemels. Alle men- schenwerk zal afgebroken worden maar de Heere onze God zal Zijn werk voleinden. God zegene ook ln de toekomst onze Ko ningin en in haar ons volk! Na deze rede bracht de heer A. v. d. Burg wederom een viool-solo ten gehoore n.|. „Traumerel" van Schumann en zong Het lied van Da Costa. De heer T. Kranen burg begeleidde op het orgel. Prof. de Zwaan ging voor in gebed, taarna ten slotte gezongen werd Gez. 96. NOORDWIJK. [m krans van V.V.V. voor Koningin Astrid In verband met het tragisch ongeval, HM. Koningin Astrld der Belgen over tomen, zal door de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer alhier, namens de burgerij van Noordwij k een krans worden gronden. O NOORDWIJK AAN ZEE De Oranjefeesten. Gisteren ls hier het Oranjefeest op een- voudlge, maar waardige wijze gevierd. Helaas ontbrak het Oranjezonnetje en soms kwam de regen bij stroomen neer. Om één uur heeft „de Echo der Duinen" unaf de toren koraalmuziek ten gehoore (ibracht, maar bij het opstellen van den optocht der schoolkinderen kwam de Itgen tusschenbeiden, zoodat hiervan selnlg terecht kwam. Toch klaarde het teer wat op, zoodat een groote menigte rich om half vijf had vereenigd op het lutopark aan den Noord-Boulevard. Hier tong een groote groep schoolkinderen eenlge toepasselijke liederen, waarna de Butfemeester eenlge woorden tot bevol king en gasten heeft gesproken in ver band met den verjaardag van H.M. de lonlngln. Het gezelschap „Helle" had hierna alle indacht, voor de buitengewone prestatle's fik.? zij leverde. De muziek zorgde voor pedo afwisseling, 's Avands om acht uur 91 „de Echo" een concert, dat door zeer ielen werd bijgewoond. Om negen uur had sa gecostumeerde lampion-optocht iuts, waarna het concert nog eenigen 94 werd voortgezet. NOORDWIJKERHOUT. Een chocolade-dief. Bakker J. v. E. kreeg bezoek van een avoordeellgen klant. Hij kwam n.l. geen rood koopen, doch hij stal handen vol itatta-reepen uit de vitrine, wat toevallig «merkt werd. De bakker greep den man «t en liet hem alles terug geven, waarna "nglfte bij de politie volgde. OEGSTGEEST. Raadsagenda. De Gemeenteraad zal ln openbare ver- sderlng bijeenkomen op Dinsdag 3 Sep- mber a.s. des avonds te 8 uur. Agenda: 1. Opening; 2. Beëedlglng en installatie inde leden van den Raad; 3. Verkiezing 'tthouders; 4. Benoeming Commissies w het onderzoek der Jaarlljksche be- 'ootingen en rekeningen; 5. Notulen In komen stukken en mededeellngen; ondvraag. RIJNSBURG. GEMEENTERAAD. Voorloopige goedkeuring der verschuilende rekeningen - Verbetering dak Raadzaal - Afscheid van de heeren Schoneveld en Oudshoorn. De Raad dezer gemeente kwam ln open bare vergadering bijeen. Voorzitter de burgemeester. Afwezig met kennisgeving weth. Schoneveld en de heeren dr. Jonker en Oudshoorn. De voorzitter opende de vergadering met gebed en las daarna de notulen van de vorige vergadering. Deze werden na en kele opmerkingen goedgekeurd. Bij de Ingekomen stukken ls een schrij ven van wethouder Schoneveld, waarin hij afscheid neemt van de raadsleden, hen dankend voor het in zoo ruime mate ge noten vertrouwen en de prettige samen werking. Hij wenscht hun Gods zegen toe bij de behartiging van de belangen der gemeente. Voorts een schrijven van Ged. Staten, waarin medegedeeld wordt, dat goedkeu ring is onthouden aan het raadsbesluit betreffende de jaarwedden van burge meester en secretaris. De meerderheid van B. en W. stelt voor desondanks de op de begrooting 1935 uitgetrokken bedragen te handhaven. Na eenlge discussie wordt met alg. st. dat voorstel aangenomen. Namens de commissie van onderzoek der rekeningen 1934 van de gemeente bedrijven brengt de heer v. d. Gugten rapport uit. HIJ maakt eenlge opmerkingen waarna op verzoek van den heer Kralt in geheime vergadering een en ander nader zal worden besproken Hierna worden de rekeningen voorlooplg goedgekeurd. Het onderzoek der gemeente-rekening 1934 gaf der commissie geen aanleiding tot eenlge opmerking, zoodat ook deze rekening voorlooplg wordt goedgekeurd. De voorzitter brengt dank aan de com missies voor hun werkzaamheden. De ge wone dienst sluit'met een nadeelig saldo van f 7054,02; de kapitaaldienst met een voordeellg saldo van f. 20,19. Ingekomen is een schrijven van de Ka mer van Koophandel Rijnland, houdende verzoek tot het toekennen van 'n bijdrage als gift in eens of als renteloos voorschot in het op te richten Borgstellingsfonds. Aangezien de burgemeester nog nadere inlichtingen wil Inwinnen, wordt besloten dit punt aan te houden tot de volgende vergadering. B. en W. vragen thans den raad mach tiging tot het uitvoeren van eenlge nood zakelijke werkzaamheden aan de goten en het dak van het Raadhuis. De ge meente-opzichter had een bedrag van f. 800 geraamd, de heer P. Kort Jr. meende met pl.m. f.200 te kunnen volstaan. Besloten wordt op dit laatste in te gaan en daartoe machtiging te verleenen. Eveneens wordt goedgekeurd dat enkele straatgedeelten, welke in zeer slechten toestand verkeeren, opnieuw bestraat zul len worden. Hierna richt de voorzitter, mede namens wethouder v. d. Vijver eenige hartelijke afscheidswoorden tot de heeren-wethouders SchoneveW en Oudshoórn, die in den nieuwen Raad niet meer zullen terug- keeren. Wethouder Schoneveld was ruim twintig jaar lid van den gemeenteraad en sinds 9 April 1923 wethouder. Van de 342 ln dat tijdsverloop gehouden vergaderin gen heeft hij er slechts drie niet bijge woond. Ook ln de vergaderingen van het college van B. en W. was hij steeds op zijn post. Een werkzaam aandeel nam hij steeds aan de voorbereiding en uitvoering van maatregelen en besluiten. Bij alle verschil van meening wist hij zich steeds parle mentair uit te drukken. Hij hield vast aan zijn eenmaal Ingenomen standpunt en had altijd het belang van de gemeente voor oogen. Ook als voorzitter van de Commissie voor de bedrijven en van het Crisis-Comité leverde hij uitstekend werk. De heer Oudshoorn ls 4 jaar lid van de gemeenteraad geweest. Hij behoorde tot de stille figuren, maar als hij sprak was het op den man af en steeds gaf hij waar devolle adviezen. Beiden wenscht de voorzitter Gods zegen toe in hun verder leven. Onder Instemming van den Raad stelt de voorzitter voor aan belde heeren den dank van de leden schriftelijk over te brengen. Daarna geheime zitting. STOMPWIJK. De gemeentebegrooting voor de derde maal teruggezonden. B. en W. van Stompwljk deelen den Raad het volgende mede: De gemeentebegrooting 1935 werd an dermaal fde derde maal) van Ged. Staten terugontvangen, onder mededeeling, dat moet worden vastgehouden aan den door hen gestelden elseh ten aanzien van volg nummer 173 (kosten van verteringen van de commissie voor steunverleenlng). Zooals wij reeds In de vergadering van 25 Juli jl. mededeelden houdt deze eisch in, verlaging van deze posten met resp. f10 en f. 25, waardoor de raming op volg nummer 173 van f. 60 op f. 50 en op volg nummer 328a van f. 50 op f. 25 zou worden teruggebracht. Ons college kan de billijk heid van den gestelden elsch ook thans niet toegeven, waarvan aan Ged. Staten ln overeenstemming met hét gevoelen van uw vergadering reeds eerder uitvoerig mededeeling werd gedaan. WIJ zijn thans voornemens Ged. Staten te verzoeken ons college ln de gelegenheid te stellen, het standpunt van het Ge meentebestuur nader mondeling toe te lichten en stellen u derhalve voor de ra mingen op dé genoemde volgnrs. te hand haven. Mocht dc te houden bespreking niet het gewenschte resultaat opleveren, dan geven wij u ln overweging ons college thans reeds te machtigen de geeischte verlagingen bij begrootingswijztging aan te brengen. GEMEENTERAAD. In de gisteren gehouden gemeenteraad werd het afwijzend prae-advies van B. en W. op de verzoekschriften van de afd. der Hanze en van den Nieuwen Ned. Bond van Koffiehuishouders en Slijters „Nienebokos" om verlaging van personeeele belasting voor hun lokaliteiten, met 7 stemmen tegen en 4 voor, verworpen, aangezien de R.K, fractie haar eerst Ingenomen standpunt had herzien. Het voorstel van de R.K. fractie om de pers. bel. op een derde der huurwaarde te verlagen en die der biljarts op f. 10 per biljart te brengen, werd met dezelfde stemmenverhouding aangenomen. Z.h.st. werd tenslotte aangenomen het voorstel tot beschikbaarstelling van het gymn. lokaal der O.LJ3. ten dienste van in te stellen schoolgymnastiekonderwijs, echter alleen geldend voor Stompwijksche kinderen. Met afscheidswoorden aan de aftr. raadsleden werd de zitting gesloten, waarop we Maandag nader terugkomen. O— VEUR-LEIDSCHENDAM. Na afloop van de wedstrijden aan de Smitslaan zal St. Cecilea een muzikale wandeling door de belde gemeenten maken. o VOORSCHOTEN. Raadsagenda. De agenda voor de gittlng Wan den ge meenteraad op Dinsdag 3 September 1935 's avonds 8 uur luidt: 1. Beëedlglng leden vén den raad. la. Ingekomen stukken. 2. Verkiezing wethouders. 3. Aanbieding gemeentebegrooting 1936. 4. Voorloopige vaststelling gemeentere kening 1934. 5. Verzoek om ontslag als onderwijzeres van mej. P. H. Broekveidt. 6. Subsidie in de kostjen van vervoer van kinderen, die Buitengewoon Lager Onder wijs genieten. 7. Verzoek van het Bestuur der Chr. School ex-artikel 72 L.O.-wet 1920. Ter gelegenheid van den verjaardag van H.M de Koningin geeft Benvenuto hedenavond in de Voorstraat een concert. ALPHEN. Tot oizderwijzer aan de School met den Bijbel In de Julianastraat alhier ls benoemd de heer G. M. Monsjow te Utrecht. Uit de oud-verpleegden, zoomede uit de burgerij is een commissie gevormd, die ds. A. W. Voors, predikant-directeur dei- Ma rtha-Stichtlng bij zijn a.s. afscheid zal huldigen. Bij de, ten overstaan van notaris R. v. d. Berg, gehouden verkooplng in hotel „De Vergulde Wagen" ls het woonhuis met aanhoorigheden staande en gelegen aan de Oranjestraat 44 alhier, ln bod staande op f. 1650, afgemijnd op f. 30 door den heer De Bruin, candidaat-notarls q.q. alhier. Gevonden: een autoped, een houten gevel, een belastingplaatje, een kano en een vouwstoeltje. Inlichtingen politie bureau. BODEGRAVEN. Opening der Floralia-tentoonstclling. Gisteravond werd de Floralia-tentoon- stelling ter gelegenheid van dén verjaar dag van H.M. de Koningin in de Openbare School geopend. Aanwezig was het bestuur van Volks onderwijs, het hoofd der school, de heer A. Schuling, de inspecteur van het L.O. in de inspectie „Gouda", de heer De Blauw, leden van de oudercommissie en genoo- digden. Een openingswoord werd gespro ken door den voorz. van „Volksonderwijs", den heer A. H. v. Most. die in welgekozen woorden den inspecteur welkom heette. Dank bracht spr. aan het hoofd der school en de leerkrachten, aan de velen, die belangloos hun medewerking hadden verleend, aan de kinderen, die zich zoo veel moeite gegeven hadden om al dit moois te kweeken. De beteekenis ervan voor de opvoeding achtte hij hoog. Hier wordt den leerlingen liefde bijgebracht voor de schoons levende natuur. Ten slotte meende hij, dat het tot stand ge brachte ln de tentoonstelling een bewijs was van den goeden geest op de school. Hierna werd gelegenheid gegeven om de tentoonstelling te bezichtigen, waarover wij gisteren reeds schreven. De tentoonstelling had reeds den eer sten avond een druk bezoek. Oranjeavond in de Geref. Kerk. In de Geref. Kerk werd gisteravond de feestvergadering gehouden, die door de Chr. Oranjevereeniging was uitgeschreven ter inleiding van de viering van den Ko ninginnedag, De samenkomst, die zeer druk bezocht was, zoodat de groote kerk geheel bezet was, werd geopend door den voorzitter, den heer I. Hoogendoorn, die voorging in gebed en daarna uiting gaf aan de dankbaarheid der aanwezigen, dat God, terwijl ln België een lieftallige vor stin door den dood was weggenomen, onze Koningin weer een jaar had ge spaard. Hij wees verder op de beteekenis van Oranje voor Nederland, op de Ko ninklijke Vrouwe, die zoo goed weet wat ze wil, die zich niet laat leiden, maar zelf leidt en ook bij de laatste kabinetswisse ling nog weer heeft laten zien, hoeveel we naar verschuldigd zijn. Na samenzang werd vervolgens gespro ken door ds. Kliisener, alhier, die sprak ever „Versiering of sieraad". Spr. wees er op dat velen de Kroon in Nederland slechts beschouwen als versiering van het Staatsgebouw. In dezen modernen tyd is echter voor ornamenten en versiering aan gebouwen geen plaats meer en zou de positie van de Kroon dus niets meer zyn. Was ze niet inderdaad „een sieraad?" Spr. toont nog aan, dat de Koningin wel wat beteekent ln het Nederlandsch Staatsbe stel en laat aan de hand van bydragen in het pas-verschenen boekwerk „De Hechte Band" zien, welke beteekenis het Koningschap voor Nederland nog heeft. In de moeiiyke dagen, die wij beleven, kou dat nog wel eens duidelijk moeten uitko men, maar ook onder normale demoera- tisches omstandigheden mogen we dank baar zyn nog een Oranje, en dan zulk een, aan het Hoofd van den Staat te hebben. Over Oranje ln het algemeen, over wat Oranje voor Nederland deed in verleden en heden, over de positie van Oranje in het buitenland sprak spr. vervolgens uit voerig. Er was groote aandacht voor de uiteenzetting, die spr. besloot met te reci- teeren de bekende woorden van Da Costa's „Ze zullen het niet hebben". Na een dankwoord van den voorzitter, werd tenslotte de vergadering gesloten door ds. Dam. De voorzitter begroette spe ciaal den burgemeester en weth. v. d. Poll, die officieel aanwezig waren. Later werd een telegram met geluk- wensch verzonden. KOUDEKERK. Oranje-herdenking In dc Ned. Herv. Kerfc, In de Ned. Herv. kerk werd vanwege de samenwerkende Chr. vereeniglngen een Oranje-avond gehouden. Het kerkgebouw was flink bezet, toen geopend werd met het zingen van Ps. 95 1 en 4 waarna voorlezing werd gedaan van Pred. 8 door den heer R. Ch. Schellingerhout. Voorts heette deze allen harteiyk welkom, ln het bijzonder den burgemeester, het bestuur der Oranje-vereenlglng, de sprekers van dezen avond en afgevaardigden van diverse plaatselijke vereeniglngen. Gesproken werd door de beide plaatse lijke predikanten, ds. A. W. M. Odé en ds. H. Haspers, resp. Ned. Herv. en Geref. predikant, en den heer J. Reyers, burge meester der gemeente Kamerik en Zeg veld, welke tot onderwerp had „Onze nationale veerkracht". Medewerking werd verleend door zang van eenlge dames, begeleid door den heer C. Stroo, terwyi door den heer T. van Wijngaarden een potpourri van Vaderlandsche liederen op het kerkorgel ten gehoore werden ge bracht. De avond werd door ds. Haspers met dankgebed gesloten, waarna door de aanwezigen nog twee coupletten van het Wilhelmus werden gezongen. Ter gelegnheid van den verjaardag van H.M. de Koningin geeft het muziek corps „Kunst na Arbeid" hedenavond een concert in de muziektent. NIEUWKOOP. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt op Dins dag 3 September 1935, des nam. 7 uur in openbare vergadering bijeen. De agenda luidt: 1. Beëediging raadsleden; 2. Benoeming wethouders; 3. Benoeming van twee leden en twee plaatsverv. leden van het Alg. Bestuur der Stichting Drinkwaterleiding „De elf Gemeenten". Aftr. leden zyn A. J. den Hertog en C, Breedyk en aftr. plaats verv. P. Augustinus en S. Splinter; 4. Be noeming van twee leden van de Beheers, commissis voor het Gem. Electr. Bedryf. Aftr zyn P. Augustinus en A. J. den Har- tog; 5. Benoeming van twee leden van de Commissie voor het Ontginnlngsbedryf. Aftr. zün P Stam en A. J. Verhaar; 6. Notulen; 7. Ingekomen stukken en mede deellngen; 8. Overeenkomst met de ge meente Leiden inzake vuilafvoer, met ont werp en praeadvies; 9. Overeenkomst in zake vuilafvoer. NIEUWVEEN. Raadsagenda. De Raad dezer gem. komt Dinsdag a.s. des avonds te half negen uur in openbare vergadering byeen: 1. Opening. 2. Beëediging der niéuwe leden. 3. Verkiezing van wethouders. 4. Lezing notulen. 5. Ingekomen stukken. 6. Rondvraag en sluiting. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Maria, dochter van; J. L. Spekman en J. J. Osterkamp. Ondertrouwd: Wessel Cirkel en Petro- nella Uitenbogaard. Loop der Bevolking. Vertrokken: G. Dekker naar Geldrop;1 C. Hoogervorst en echtgenoote naar Gen nep; J. M. de Kuier naar Zeist; A. H. Y. Koolstra naar Amsterdam; R. Luxen naar Termunten. Ingekomen: A. M. Peerdeman uit Den Haag; A. J. H. v. d. Ancker uit Den Haag; A. J. M. Hoek uit Bergen (N.H.). RIJNSATERWOUDE. Alhier geraakte door te ver uitwijken de met asphalt beladen vrachtwagen van D. van Run uit Alphen aan den Rijn by de Joosttollensbrug in de diepe bermsloot. De wagen was al heelemaal gekanteld. De beide inzittenden kwamen met den schrik en een nat pak vry. Met een kraanwagen heeft men de auto weer op den weg geta keld, die evenals de lading beschadigd was. SS MUOBNHEID TOT OPLEIDING 'li Mr. F. W. HOFSTEENGE en A. W. C. VERHEES, candidaat-notarissen. Inlichtingen: v. cl. Brandeler- kade 9 te Leiden en Nieuwe Duinweg 50 te Katwijk a. Zee. 7820 (Voorloopig bericht). Op Donderdag Sept. a.s. des Lm. 10 uur, zal ten overstaan van tien Notaris H. M. MAR- KUSSE, om contant geld Publiek worden verkocht: Collectie Schilderijen, Aquarellen, Etsen, Lijsten enz. hoofdzakelijk afkom- 8tl? van de firma H. D. SALA, alhier. bezichtigen: Woens- aS a.s. van 104 uur en Van V—10 u. n.m. 9569 van Mej. M. H. C. PELS, Zoeterwoudsche Singel 105 (bij Hooge Rijndyk), kunnen nog LEERLINGEN geplaatst worden. - Aanvang nieuwe cursus 2 September a.s. 9452 Rapenburg 30 - Tel. 62. 9218 Inlichtingen en inschrijving Dinsdag n.m. 7.308.30 en Vrijdag v.m. 1112. Allen, die Iets te vorderen hebben van-, verschuldigd zyn aan-, of borgtochten on der zich hebben ten laste van den boedel en jle nala tenschap vari Mejuffrouw JOHANNA SUSANNA KOPPE, wede. van den heer GERAR- DUS JACOBUS KÜHN, in leven winkelierster, gewoond hebbende te Lelden aan de Middelstegracht 59 hoek 2de Groenesteeg, en aldaar over leden op 15 Februari 1935, wordt verzocht daarvan op gave of betaling te doen ten kantore van Notaris TROOST te Leiden, vóór of op 16: Sep tember 1935. 9595 gevraagd, voor direct, van 8 tot 8. Loon f. 25.— p. maand Zich aan te melden des avonds tusschen 79 uur: Rijnsburgerweg 90. 9568 Gevraagd voor spoedige Indiensttreding manneiyk KANTOORBEDIENDE Holl. Steno-typist en goed bekend met boekhouden. Eigenhandig geschreven brieven met ultv. inlichtingen en opgave van verlangd sala ris Bur. v. d. BJad No. 3520a. EEN NIEUW LEERJAAR EEN MOEILIJKER TAAK Geeft Uw kinderen daarom een goede Vulpen met gouden pen Jockdam (Swan fabri kaat) thans vanaf f. 3.40 Laai Uw oude vulpen Vakkundig nazien. Wij repareeren één dag alles gratis De ruime BOVENHUIZEN Valdezstraat nos. 4a en 8a, bevattende: twee kamers en suite, serre, keuken, kabinet en zolder met drie ruime slaapkamers. Huurprijs biliyk. 9563 InJ. geeft het Makelaars kantoor H. D. v. WELZEN, Oude Singel 220 - Tel. 2774 JOp- Vraagt inlichtingen 1 1 Papierhandel 9591 HAARL.STRAAT 29, TEL. 2197 HEERENHUIS met GARAGE Zeer goeden stand, nieuw solied en modern gebouwd, voor- en achtertuin, pracht badkamer, aparte achteruit gang .fietsenbergpl. Huur prijs f.550.-. Koopprijs f.8500.- Ruime hypotheek aanwezig. Iill: Rijn- en Schiekade 115 b Telef. 2642. 9585 Dipl. Kon. Conservatorium LEERAAR PIANO en VIOOL heeft zijn lessen HERVAT. Telef. 3076. 9565 9597 ln aanbouw zynde WONINGEN aan de P. J. Blokstraat te Leiden n.b. H. Ryndyk, halte tram en Lindelaan te Leider dorp. Modern, goedkoop, solide bouw.. Lage pry zen. Te bevr. Bouwbedrijf Gebr. MOL te Leiderdorp, Tel. 3481-3176 9589 Komt U eens luisteren naar de NIEUWSTE PHILIPS TOESTELLEN, U zult verbaasd staan over deze vinding. Alle apparaten in huurkoop vanaf f. 6.50 per maand. Sterk verlaagde prijzen in de betere toestellen. ~)g(^ PHILIPS SERVICE '^T AALMARKT 12 LEIDEN TELEFOON 1782 9582 PIANOLERAAR hervat zijne PIANO- en KLAVARSKRIBQ-LESSEN OP 2 SEPT. A.S. Aanmelding dageiyks: OUDE RIJN No. 88a TELEF. 1524. 9512 WEEKEIND TENTOONSTELLINOSTREIN TEGEN SPECIAAL TARIEF van Amsterdam, Haarlem, Leiden, Den Haag, Delft, Schiedam, Rotterdam en Utrecht naar 9553 BRUSSEL Heen op Zaterdag 7 Sept. Terug op Zondag 8 Sept. of desgewenscht (met ge- ~ne treinen) op Maan dag 9 September. Zla aanplak-en strooibiljetten 3—2

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7