76,le Jaargang DONDERDAG 20 JUNI 1935 No. 23079 DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Officieele Kennisgevingen STfRSNIEUWS. Het voornaamste Nieuws1 van heden. BURG. STAND VAN LEIDEN LEIDSCH DAGBLAD PRIJS DER ADVERTENTIES: 30 ets. per regel voor advertenties uit Leiden en plaatsen waar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn. Voor alle andere advertenties 35 ets. per regel. Voor zakenadvertentles belangrijk lager tarief. Kleine advertenties uitsluitend bU vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 ets. bij maximum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht. Voor opzending van brieven 10 ets. porto te betalen. - Verplicht bewijsnummer 5 ets. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postcheque- en Girodienst No. 57055 - Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANTt Voor Leiden en gemeenten, waar agentschappen gevestigd zijn: per 3 maanden f. 3.35 per week f. 0.1S Franco per post f. £35 per 3 maanden -f portokosten. (voor binnenland f. 0.80 per 3 mnd.) Dit nummer bestaat uit VIER bladen EERSTE BLAD. STEMMING. De Burgemeester van Leiden brengt ter openbare kennis, dat op Woensdag, 26 Juni 1935, van des morgens aeht uur tot des namiddags vijf uur, zal geschieden de STEMMING ter verkiezing van de leden van den Gemeenteraad van Lelden. Herinnerd wordt aan de verplichting, opgelegd bij artikel 72, tweede lid, der kieswet, dat ieder, die volgens de kiezers lijst bevoegd is tot de keuze mede te wer ken, zich binnen den voor de stemming bepaalden tijd ter uitoefening van zijn kiesrecht moet aanmelden bij het stem bureau van het voor hem op de kiezers lijst aangewezen stemdistrict. Tevens wordt de aandacht gevestigd op: Artikel 128 van het Wetboek van Straf recht, luidende: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan eene krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deel neemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste EEN JAAR. Artikel 150a der kieswet, luidende: Hij die bij eene verkiezing als gemach tigde stemt voor een persoon, wetende dat deze overleden is, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste EEN MAAND of geldboete van ten hoogste DUIZEND GULDEN. De burgemeester voornoemd. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. Leiden, 20 Juni 1935. 6339 Burgemeester en Weth. van Leiden; Gelet op artikel 47 van het Motor- en Rijwielreglement, op de artikelen 9 en 10 van de verordening op het Verkeer te land en op het advies van de commissie, be doeld ln artikel 11 van die verordening, Overwegende, dat de Kerkbrug en de Gansoordbrug gesloten zijn verklaard voor motorrijtui gen, aanhangwagens en rijtuigen, waarvan de grootste wielbelasting het maximum gewicht van onderscheidenlijk 750 K G. en 900 KG. overschrijdt: dat de eerstgenoemde brug is gelegen ln het verlengde van de Hooglandsche Kerksteeg en de laatstgenoemde brug het verlengde vormt van de Watersteeg, waar om het in het belang van het verkeer ter plaatse noodig is, dat de Hooglandsche Kerksteeg en de Watersteeg voorzoover zij daarvoor thans openstaan gesloten worden verklaard voor het verkeer met motorrijtuigen, aanhangwagens en rij tuigen, waarvan de grootste wielbelasting het maximum gewicht van 750 K.G., voor de eerstgenoemde, en 900 K G voor de laatstgenoemde steeg, overschrijdt; BESLUITEN hun besluit van 7 Februari 1935 (Gemeen teblad No. 42 van 1934, Bijvoegsel No. 4) in dier voege te wijzigen, dat het wordt ge lezen als volgt: de volgende openbare wegen of gedeel ten van openbare wegen gesloten te ver klaren voor het verkeer met motorrijtui gen, aanhangwagens en rijtuigen, waar van de grootste wielbelasting het daar achter aangegeven maximum overschrijdt: 1. de Morschpoortbrug 1100 K.G. 2. de Trekvaartbrug 2400 K.G. 3. de Alkemadebrug 900 K.G. 4. de Kerkbrug 750 K.G. 5. de Hooglandsche Kerksteeg in de richting naar den O. Rijn 750 K.G. 6. de Gepektebrug 1100 K.G. 7. de Gansoordbrug 900 K.G. 8. de Watersteeg in de richting naar de Hooigracht 900 K.G. Leiden, 6 Juni 1935, 6340 Burgemeester en Weth. van Leiden, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN Burgemeester. VAN STRYEN Secretaris. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort, den 20en Juni 1935 Burgemeester en Weth. voornoemd, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRYEN Secretaris. DE STADHUISGEVEL. Naar wij vernemen is prof. A. W. M. Odé, oud-hoogleeraar aan de Technische Hoo- geschool te Delft, belas» met de leiding van de restauratie van het beeldjhouw- kundig gedeelte van den ouden Stadhuis gevel. Prof. Odé zal zijn werkzaamheden omstreeks Augustus aanvangen. De lei ding van de technische restauratie van den gevel blijft berusten bij ir. van Hees- wijk van de Commissie voor Monumen tenzorg. DE A.S. LUSTRUMFEESTEN. Vandaag over een week is het de eerste dag, dat er werkelijk iets te merken zal zijn van het 72ste Lustrum der Leidsche Universiteit. Wel staan de roeiwedstrij- den, die op dien dag georganiseerd zijn, nog bulten 't eigenlijke Lustrum, dat zijn hoogtepunt zal vinden ln de viering van het Landjuweel, c.q. de Maskerade, maar het feit, dat de Studenten Roeivereeni- glng Njord op dezen en den daaraan vol genden dag nationale roeiwedstrljden heeft kunnen organlseeren, ter gelegen heid van het Lustrum der Leidsche Hoo- geschool en dat van het Leidsch Studen ten Corps maakt den 27sten Juni toch reeds tot een dag van sportief gewicht. Eens ln het jaar komt het maar voor, dat er roeiwedstrljden plaats vinden zoo dicht bij de stad Leiden, dat het voor niemand bezwaar oplevert om zich daarheen te be geven, en dezen keer zal het terrein van den wedstrijd nog dichter bij liggen dan met de Hollandia roeiwedstrijden reeds het geval is. Zooals bekend wordt de baan uitgezet op het Oegstgeesterkanaal tusschen het Groene Kerkje en het Warmonderhek. Het ligt in de verwachting, dat velen getuigen zullen willen zijn van het treffen tusschen de sterkste roeiploegen van ons land. Ieder kwartier vertrekt een autobus naar het roeiwedstrijdterrein. Naar wij vernemen zal de commissie van beoordeeling der straatversiering Vrijdag 28 Juni des voormiddags te 10 uur een rondtocht door de stad maken en daarna de prijzen vaststellen. De straten in de naaste omgeving van de veemarkt zullen Zaterdagmorgen worden bezocht. De buurtcommissies moeten dus zorg dragen op dat tijdstip met hun arbeid gereed te zijn. Teneinde te voorkomen, dat straten of buurten door de jury worden overgeslagen, verdient het aanbeveling vóór Dinsdag 25 dezer bij den secretaris van het algemeen versierings comité, den heer P. A. van der Heide, Hooglandsche Kerkgracht 29 aangifte te doen, dat men aan den wedstrijd wenscht deel te nemen. Voor de mooist versierde straten zijn prijzen beschikbaar gesneld van f 60. f.40, f.25, f.15 en f.10. De uitslag wordt in ons Blad van Zater dag bekend gemaakt. ERNSTIGE AANRIJDING. Hedenmorgen omstreeks halfelf is een bestelauto van de export-slagerij ..De Rijnstreek" op den Maresingel in de bocht tegenover den Gem. Reinigingsdienst, doordat de bestuurder met te groote snel heid reed. tegen een handwagen aange reden, waarop het huisraad was geladen van J. van H., wonende aan de Vaartkade. Deze duwde zelf den wagen voort; in zijn gezelschap verkeerde ook P. K.. wonende in de Joubertstraat, terwijl zich in de directe nabijheid ook een wielrijdster be vond, mej. C. G., wonende aan den Morsch- weg. De auto trof de handkar met zulk een kracht, dat de kruk door de kap van de auto sloeg en het huisraad totaal werd vernield. De eigenaar van H. bekwam een been breuk, zijn metgezel P. K. lichte hoofd- en beenwonden, terwijl mej. C. G. er met eenige ontvellingen en schaafwonden nog het beste afkwam Alle drie de slachtoffers zijn door den E. H D. naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht. De bestelauto is door de politie in beslag genomen. AUTODIEF GEZOCHT. Bij een autohandelaar aan den Morsch- singel alhier vervoegde zich dezer dagen een als heer gekleed persoon, die zeide een personenauto te willen huren en ver zocht zijn motorrijwiel in de garage te mogen achterlaten. De garagehouder zag daarin geen bezwaar en stond zijn „cliënt" een auto af. Tot het huidige oogenblik wacht hij evenwel tevergeefs óp diens terugkeer. De oplichter geeft als zijn naam op W. Kruiswijk; hij is omstreeks 30 jaar oud. blootshoofds, donker haai' en bruin colbertcostuum. Het achtergelaten motor rijwiel bleek hij te Haarlem te hebben gestolen. Ook te Groningen en IJmuiden heeft hij op deze manier een auto ont vreemd. VERGADERING VAN DEN ARMENRAAD. Onder leiding van pastoor G. A. Smit vergaderde de Armenraad in het Nutsge- bouw. De rekening over het Jaar 1934, aanwij zende in ontvangsten en uitgaven een totaal van f. 17039.64, werd zonder discus sie vastgesteld overeenkomstig het voor stel van de commissie tot nazien van de rekening, bestaande uit de heeren J. P. Creijghton en S. W. Marsman. De begrooting voor het jaar 1936 werd vastgesteld op een totaalbedrag van 17100 gulden. Vervolgens kwam aan de orde de voor ziening in twee vacatures van plaatsver vangend bestuurslid, ontstaan door het overlijden van den heer A. J. Ensink en het aftreden als lid van den Armenraad van den heer J. Wessel. Gekozen werden mevr. W J. MenkhorstSwart en de heer J. Mulder. Daarna werd het voornemen der Regee ring besproken, vervat in het Bezuini gingsplan, om een of meer Armenraden op te heffen. WONINGBOUWVER. „ONS BELANG", De Jaarvergadering. Bovengenoemde vereeniging hield gister avond in het gebouw „Prediker" haar jaar vergadering, welke goed bezocht was. De voorzitter, de heer J. Gerritsen, opende deze vergadering op de gebruike lijke wijze en gaf een kort overzicht van de werkzaamheden in het afgeloopen Ver- eenigingsjaar. Hij wees o.a. op de vele verhuizingen, en de moeite, die men een enkele maal had om een bepaalde woning te kunnen verhuren, als gevolg van de voor dezen tijd te hooge huren. Het was dan ook een blijde tijding, zoowel voor be stuur als leden, het bericht van het Ge meentebestuur te ontvangen, dat de huren van enkele woningblokken zouden worden verlaagd, welke verlaging al direct een gemakkelijker verhuren der hiervoor ge noemde woningen tengevolge had, Spr. noemde het een treurig verschijnsel, dat sommige leden, gedwongen door de finan- cieele omstandigheden, weer terugkeerden in particuliere woningen, welke den naam woning feitelijk niet toekwamen. De voor zitter eindigde zijn openingswoord met er zijn groote teleurstelling over uit te spre ken, dat het Vide bouwplan der Vereeni ging nog niet de goedkeuring van B. en W. heeft mogen wegdragen, ja zelfs op zeer zwakke gronden is komen te staan, hoewel het bestuur al het mogelijke zal doen dit bouwplan alsnog tot stand te brengen. Na dit openingswoord, dat met instem ming der vergadering werd aangehoord, las de tweede secretaris, de heer Joh. van den Bos. de notulen der vorige vergade ring, welke onder dankzegging werden goedgekeurd. Onder de mededeelingen kwam o.a. het Vide bouwplan nogmaals ter sprake; van bestuurszijde werd uitvoerig op deze zaak ingegaan en de vele werkzaamheden als correspondentie, conferenties enz. geme moreerd. Het verwekte groote verwonde ring te moeten hooren, dat aan deze Ver eeniging een bouwplan met een huur waarde van f. 4 88 werd geweigerd, terwijl eenigen tijd geleden aan een andere bouw- vereeniging een plan werd toegekend met een huurwaarde van f 4.86. dus met een huurverschil van 2 cent per week. Uit de vergadering kwamen- nog enkele vragen omtrent dit bouwplan naar voren, welke zooveel mogelijk werden beantwoord. Het jaarverslag van den secretaris, dat in druk was verschenen, werd na enkele opmerkingen goedgekeurd. Dit was even eens het geval met het verslag van den penningmeester, den heer H. Oudshoorn. Hierna bracht de voorzitter nog eenige afvoeringen van leden ter sprake, terwijl voorgesteld werd een lid te royeeren, welk royement door de vergadering werd uitge sproken. De hierna volgende bestuursverkiezing had tot uitslag dat de aftredende secreta ris. de heer P. J. Schouten, werd herkozen. Zulks was ook het geval met de andere aftredende bestuursleden, de heeren Van Donselaar, H. v. d. Wijngaard en P. Win terkamp, die op voorstel van de vergade ring bij acclamatie werden herkozen. De secretaris nam onder een kort woord van dank de herbenoeming aan, evenals de andere aftredende bestuursleden. Tot lid der Kascommissie werd gekozen de heer G. F. Hemerik, oud-penningmees- ter der Vereeniging Nadat een 27-tal nieuwe leden was aan genomen, volgde de rondvraag waarvan een druk gebruik werd gemaakt. Hierna volgde sluiting der zeer goed verloopen vergadering. HANDELSREGISTER KAMER VAN KOOPHANDEL. Wijzigingen: Van Leeuwen en Co. N V in oprichting. Hoofdstraat 329, Sassenheim; kweekerij en handel in bloembollen en aanverwante artikelen Bovengenoemde zaak is thans cmgeze in een naaml. venn. onder den naam V:n Leeuwen en Co. N V. (Ned. Staatscrt. 16 Mei 1935, Bijvoegsel Nr. 1140). Dir. K. .an Leeuwen, Sassenheim en G. van LeeuWen. Noordwijk a/Zee. Maatsch. kap. f. 10.000 geheel geplaatst en gestort. Procuratiehouder M. Das, Amsterdam. Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij voor roerende goederen. Rijndijk A. 162. Hazerswoude; verzekering van roerende goederen. De statuten zijn gewijzigd. Wijz. handelsn. in Onderlinge Brandwaarborg Maatschappij HazerswoudeKoudekerk. Bijv. uitgeoef. bedr. verzekering tegen brandschade van gebouwen. INSTITUUT PONT. Deze maand slaagden voor Machine- schrijven: de dames v. d. Stoel. Singeling en Bouman uit Oegstgeest en de heeren Opdam. Rotteveel en Haas uit Katwijk. Stenografie (130 lettergr.)Mej. T. Swierstra. Secretaris-stenograaf (165 let tergr.) de dames M. M. Colijn, Alphen a. d. Rijn: P. Mesman, Boskoop en W. Jon- gerius, Oesgtgeest. Stenografie Duitsch: de dames Broek huizen en Swierstra en de heer H. v. d. Belt- Het conversatie-diploma voor Ready behaalden de dames Vallentgoed, Ouds hoorn (Warmond) en Kortmann (Zoeter- woude) en de heer Van Ommen. Alle zijn leerlingen van het Instituut Pont Breestraat 89a., alhier. VROUWENGROEP VRIJHEIDSBOND. Theemiddag. Voor bovengenoemde theemiddag in Oud-Hortuszicht bestond gistermiddag vrij groote belangstelling. Dank zij het mooie weer waren vele kinderen meegekomen, die in den speeltuin met spelletjes en ver snaperingen een prettigen middag heb ben gehad. In de zaal werd na enkele mooie solo zangnummers het woord gevoerd door mej. mr. M. Moolenburgh. die op duidelijke wijze voor de talrijke aanwezigen uiteen zette dat zij hun stemplicht het best ver vuilen door te stemmen op den eersten candidaat van lijst 9. ir. A. G. Bosman. Spr. betoogde dat het doel van de libe rale partij steeds is geweest de grootst mogelijke welvaart aan het heele Neder- landsche volk te brengen! Het devies van den waren liberaal luidt: heb een hart van goud en gebruik uw verstand. Voor hen, die geen welvaart kennen, staat de Liberale Partii steeds op de bres, wat onder andere blijkt uit het streven naar premievrij staatspensioen voor allen boven een bepaalden leeftijd, wier inko men beneden een bepaald bedrag blijft. Het verbod van kinderarbeid, de Wo ningwet. de Ongevallenwet, dit alles was het werk van liberale ministers. Als handel en bedrijf vrij gelaten wor den. kan pas de welvaart toenemen. Eerst dan kan er weer meer werkgelegenheid komen, en wordt het geluk en de moreele waarde van den mensch verhoogd. Worden handel en bedrijf aan banden gelegd, dan krimpt de handel en de werk loosheid groeit en de welvaari van dui zenden en duizenden gaat verloren. Slechts wanneer het gansche volk wel varend is, is het doel der liberalen be reikt. De Liberale Partij stelt het gezin als grondslag en opbouw voor de samenleving. Arbeid van de gehuwde vrouw wordt in 't algemeen minder wenschelllk geacht, ten zij zij kostwinster is. De liberale beginse len verdienen de voorkeur omdat zij wel vaart brengen, vrede en vrijheid waar borgen. godsdienst en geestelijke stroo mingen niet omlaag sleurep en buiten de politiek houden. Met een krachtige opwekking om 26 Juni a.s. te stemmen op ir. Bosman, be sloot spreekster haar rede. SLAGERSVAKCURSUS. Uitslag onderlinge wedstrijd. Gisteravond werd in de bovenzalen van restaurant „Royal" aan de Doezastraat alhier, met een feestelijk tintje en het uit reiken der prijzen en cursusdiploma's, de Slagersvakcursus besloten, welke onder leiding van den heer Ph. H. v. Westen Jr. leeraar in het Slagersvakonderwijs, is ge houden. Nadat enkele interne zaken waren afge handeld, nam de heer G. Stigter, één der cursisten, het woord en dankte, mede namens de andere cursisten den heer van Westen voor alles wat hij hen in dezen korten tijd op vakgebied had bijgebracht. Ais blijvend blijk van waardeering werd den heer v. Westen een prachtig groot steenen wandbord geoffreerd met het Leidsche wapen en inseriptie, terwijl mevr. Stigter mevr. v. Westen een prach tige tuil rozen aanbood. Met oprechte gevoelens van dank aan vaardde de leeraar dit blijk van vriend schap en dankte allen vcor de prettige samenwerking. Besloten werd met den aanvang van het nieuwe seizoen, begin September, weer een cursus te organisee- ren, welk plan met gejuich werd begroet. Het werd buiten reeds licht, toen men huiswaarts keerde, wel een bewijs dat men zich geamuseerd had. De uitslag was: Afdeeling Versch Vleesch: le prijs A: mevr. Driebergen, Noordwijkerhout; le pr B. mevr Prins, Leiden; 2e pr. A mevr. Srigter, Leiden; 2e pr B J. van Os. Voor schoten; 3e pr. J. Slingerland. Leider dorp; Troostpr. v. Donk. Valkenburg Z.H. Fijne Vleeschwarenle pr. A M Los, Oegstgeest; le pr. B mevr. Stigter, Leiden; 2e pr. A mevr. Driebergen. Noordwijker hout; 2e pr. B J. van Os, Voorschoten; 3e pr. G. Stigter, Leiden; Troostprijs C. L. Do km an, Oegstgeest. Eereprijs voor hoogst aantal punten in beide afd. mevr. Driebergen, Noordwijker hout. Inzending ter opluistering: le prijs J. Slingerland, Leiderdorp; 2e pr. mevr Drie bergen, Noordwijkerhout; 3e pr. mevr. Prins, Leiden; 4e pr. J. van Os Voorschoten. ONBEVOEGD COLLECTEEREN. Het is gebleken, dat door onbevoegden wordt gecollecteerd voor den auto-tocht van de Ouden van Dagen. De ingezetenen worden verzocht slechts te geven aan die collectanten, die een lijst aanbieden, voorzien van het stempel van den Commissaris van Politie. Voor 't gehouden examen der Eerste Leidsche E.H.B.O.-brigade, afgenomen door dr. E. Renaud, slaagden de heeren W. v. d. Broek, H. J. v. Buren, H. T. Cha- bot, A. Galjaard, J. W. Holleman, A. J. Kors, M. C. Lebret, J. Lut, J. F. Meijeraan, H. v. d. Reijden, A. W. Somerwil, J. T. Witte, A. A. Griffioen, J. M. van Ingen, F. J. Libot, J Neuteboom, H. M. Pont, D. Schouten, F. Sloot, J. H. Sloots, H. Stoeke, C. Stroosma, J. Voorbach, A. J. v. d. Voort. BINNENLAND. Resultaten van de gisteren gehouden verkiezing voor tal van gemeenteraden. (3e Blad). H.K.H. Prinses Juliana op Schiphol; demonstratie van het ambulance-vliegtuig der K.L.M. (Binnenland, 3e Blad). De loting voor de roeiwedstrijden van Njord. (Sport, 3e Blad). BUITENLAND. Rond de vlootbesprekingen. (Buitenland en Tel., le Blad). Een nieuwe boodschap van Roosevelt inzake belastingwijziging. (Buitenl., le Bi.) ZIE VOORTS LAATSTE BERICHTEN lste BLAD. Op het examen der H. C. V., gehou den in Den Haag op 18 en 19 Juni zijn geslaagd voor costumière de dames A. van Duuren en G. van Staveren; voor cou peuse de dames T. Paats, G. van Bijlen (Hazerswoude) en P. Saytos (Lissei en voor leerares de dames J. Corba en J. v. d. Zeeuw, allen leerlingen van mej. A. J. Leget, gediplomeerd leerares Na. Waar geen woonplaats werd vermeld, is deze Leiden. Bij het gehouden examen der H. C. V. op 18 en 19 Juni te 's-Gravenhage zijn geslaagd voor coupeuse mevr. J. A. de WolfBoon, mej. J. E. van Weizen en mej. R. van der Steen en voor costumière mej. A. J. van Waas, mej. H. Köss, mej. H. v. d. Laan, allen leerlingen van mej. J. I. Th. van Zwieten. leerares H. C. V. Dezer dagen is in het perceel Hoef- straat nr. 6 nabij de Doezastraat onder den naam „Royal-tax" een nieuwe taxi- onderneming opgericht. Het bedrijf wordt onderhouden met drie keurige Ford-auto's van het nieuwste model. GEBOREN. Johanna Wilhelmina Maria, d. van H. J. de Bolster en J. W. Boortman Ida Gerardina, d. van E. Timan en T. Spieren burg Johanna, d van H. A. Beü en J. v. Leeuwen Henny Antonie, z. van A. Nieuwenburg en M. Slegtenhorst Nico- laas Cornelis z. van C. den Os en K den Haas Alertus Hermanus, z. van A. J. Brusch en W. M. Goddijn Magret Erika d. van H. Wimper en U. Tripmacher Lambertus, z. van A v. Keulen en A. M. v Egmond Hermanus. z. van P. Slinger land en F. Dubbelaar. ONDERTROUWD G. W. Kastein lm. 24 jaar en E. M. Sachse jd. 28 jaar J. M. Goddijn jm. 27 jaar en W. D J. Brandse jd. 25 jaar P. F. Lindhout jm. 26 jaar en G. Hoog kamer jd. 27 jaar C. Verweij jm. 32 jaar en G C. Dompeling jd. 28 jaar. GEHUWD. D. v. d. Blom jm. en S. Benning jd. P. J. v. d. Burg jm. en F. v. Houten jd. M. Fuchs jm en C. M. Moonen Ph. v. Hooven jm. en S. de Bruin J. Huis man jm. en L. C Tuinhof de Moed id. O. Th v Nimwegen jm. en J. de Varie jd. J. Molenaar jm en M. J Laurier jd. I. de Tombe jm èn E. de Tombe iri D. v Tongeren jm. en J. Pelt jd. J. J. H. Volbeda jm. en M. Roeloffs jd. W. M. Joziasse jm. en M. v. Tongeren jd. OVERLEDEN: A. C. G. J N. Blase-Groenendijk. vr.. 66 Jaar L. H. Rijsbergen, z. 3 dagen.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 1