Waarom ik x LEIDSCH DAGBLAD, Donderdag 6 Juni 1935 Derde Blad No. 23068 uitsluitend tyoQmo&ucgebruik? i n* Jaargang BINNENLAND. RECHTZAKEN. RECLAME 564* Omdat ik graag het advies van erkende experts opvolg! 20.000 schoonheids-spe cialisten, over de geheele wereld verspreid, bevelen met nadruk Palmolive zeep aan. i Dat is voor mi) afdoende J ■JMiMiiwMii11 w mmmmmmammmmm Bi) de bereiding van Palmolive worden rijke hoeveelheden olijf- en palmoliën ge» Ij 1 bruikt: de natuurlijke cosmetische midde- len, waarvan zelfs de gevoeligste huid h den verzachtenden invloed ondervindt! delings morgens en s avonas iwee mi» naten massage met het fluweelzachte schuim van Palmolive en mijn huid blijft soepel, aantrekkelijk I PathnoécVC ...de zeep der jeugd! H.K.H. PRINSES JULIANA. de keelaandoening nog niet hersteld. Dit Apeldoorn wordt gemeld, dat de ^[aandoening van H. K. H. Prinses jjliana nog steeds niet hersteld ls al Is zij jiet van ernstlgen aard. De Prinses moet w wel steeds het bed houden. GEEN RESULTAAT TE BERLIJN nederlandsche delegatie weer naar den haag. De onderhandelingen te Berlijn inzake 4e op 1 Ju'l te sluiten nieuwe transfer- jiereenkomst hebben geen resultaat opge gierd, De Nederlandsche delegatie ls gis teravond naar Den Haag vertrokken. Het ji niet tot parafeeren gekomen. Onze odertiandelaars zijn het met de Dultsche regeering niet eens kunnen worden over een zeer belangrijk principieel punt, de lituatie der schuldelschers in het algemeen betreffende Zij keeren naar Den Haag terug met het ongeparafeerde ontwerp verdrag en zullen dit aan onze regeering ioorleggen. Blijkbaar aldus voegt het Bbld. hieraan toe had men van Duit- iche zijde tot het laatste oogenblik op een toegeven onzerzijds gerekend, daar het Jjeutsche Nachrlchtenbureau" In den loop un den avond reeds een communiqué ner de afsluiting van het verdrag had Itngekondlgd. o HANDELSOVEREENKOMST MET ITALIË. Regeling van invoer tot 30 Juni ongewijzigd verlengd. Verschenen ls de memorie van antwoord un de Eerste Kamer Inzake het wetsont- rerp tot goedkeuring van de op 1 Maart 1931 te Rome tusschen Nederland en Italië jesloten handelsovereenkomst met bijbe- toorend slotprotocol. De regeering deelt mede, er in geslaagd te zijn, de tijdelijke regeling voor den in- roer In Italië, welke gold tot 30 April 1935, vrijwel ongewijzigd verlengd te krijgen tot 10 Juni 1935. Krachtens deze nieuwe tijde- fjke regeling worden alle uit Nederland wrzonden Nederlandsche en Nederlandsch Aolonlale artikelen ln Italië ten Invoer toegelaten tot een hoeveelheid, gelijk aan 100 pCt. van den invoer ln de overeen- tomstige periode van 1934, met dien vei lde, dat deze regeling geldt voor de tlkelen, voorkomende op de lijst B, opge teld overeenkomstig het Italiaanschc creet van 18 Februari 1935. Voor de erige in Italië gecontlngenteerde arti- telen is ln het algemeen de invoer toege- ■n tot een hoeveelheid, gelijk aan 100 t. van den gemiddelden invoer gedu nde de laatste twee Jaren, voorafgaande de instelling van de contingenteerlng bedoelde artikelen. Voor radiolampen, Igesteenten, versch vleesch, vee en ~he Yisch zijn vaste hoeveelheden be- piald. Over een nieuw verdrag, dat zal gelden loor den tijd na 1 Juli, zijn thans onder- tandellngen gaande. DE REGEERING GAAT VLIEGEN. Morgen in een Douglas-machinc boven Nederland. Morgen zullen de leden van het kabinet, met uitzondering van de ministers De Wilde, Deckers en Slotemaker de Bruine, gedeeltelij k vergezeld van hun echtgenoo- ïn en enkele andere genoodigden, met len der Douglas-toestellen van de K.L.M. (en vliegtocht boven ons land maken. De tocht zal een aanvang nemen op Waalhaven Van daar zal de route gaan langs Haamstede. Vlissingen. Eindhoven en Twente om op Schiphol te eindigen. HOOFDAMBTENAREN BIJ HET MARKTWEZEN. Jaarcongres te Amsterdam. In het „American Hotel" te Amsterdam la gistermiddag de Jaarlijksche algemeene tergaderlng gehouden van de Vereenlging ran Hoofdambtenaren bij het Marktwezen in Nederland, onder voorzitterschap van Jen heer H. C. Vermaat, directeur van den Gemeentelijken Dienst voor het Haven- Wrijf en het Marktwezen te Den Haag. Deze herdacht ln zijn openingswoord de beeren Schenk en Kuyper, resp. directeur ran het Marktwezen te Alkmaar en ge- Rnsionneerd marktmeester te Hilversum, die de vereeniging door den dood ont- Jallen zijn. De secretaris, de heer L. A. Mennes, di- ttcteur van de Markt- en Havendiensten k Leiden, bracht het jaarverslag uit, dat (venals de overige verslagen, werd goed gekeurd. De heer Vermaat, die aan de beurt van aftreding was, werd als voor ster herkozen. Als plaats van de volgende Vergadering werd Leeuwarden aangewezen Een geanimeerde bespreking vond plaats over het vraagstuk van het schoonhouden et het deponeeren van vuil van de groen temarkten. Er zal worden gestreefd naar (en zoo uniform mogelijke regeling voor ™e gemeenten. Een belangrijk punt van de agenda was »e vraag, welke maatregelen er van ge- oeentewege moeten worden genomen te gen de onbeperkte toeneming van het rantal marktkooplieden en de daarmede verband houdende kwestie van uitbreiding ran marktterreinen. Besloten werd een en JJder in studie te nemen. Aan Dr. A. van W Laan, directeur van het Marktwezen, k Amsterdam, werd opdracht gegeven tot W uitbrengen van een desbetreffend rapport. Na afwerking van de agenda hield dr. A. ran der Laan een voordracht over: „De in citing en de beteekenis van de Centrale *rarkt te Amsterdam." De bespreker be- •Ptwoordde daarna nog eenige vragen uit e vergadering. C R- T. BARON KRAYENHOFF 70 JAAR. Heden viert de heer C. R. T. baron jrayenhoff, voorzitter van de Alg. Ned. Jt- voor Vreemdelingenverkeer, zijn 'Wen verjaardag. HET NIEUWE LAND: WIERINGERMEER. ONDERSHANDSCHE VERPACHTING VAN 52 BOERDERIJEN. De polder groeit, staag, ongestoord. De arbeid boeit, het werk gaat voort! De waarheid van deze enkele regelen, waarmede de excursie-gids 1935 van de Wieringermeer besluit, vindt haar beves tiging ook weer in de voortvarendheid, waarmede met de uitgifte van boerderijen in den nieuwen polder wordt voortgegaan. Nauwelijks hebben de eerste 46 pachters hun bedrijf betrokken, of opnieuw wordt een aantal boerderijen ln dit nieuwe land bouwgebied in pacht aangeboden. Het ls wel een unieke gebeurtenis ln de agrari sche geschiedenis van ons land, dat gelijk tijdig 52 boerderijen, met een totaal op pervlak van circa 2000 h.a„ aan de markt worden gebracht Feitelijk is het aantal, dat dit jaar voor uitgifte in aanmerking komt nog grooter, want ruim 20 bedrijven konden reeds in pacht worden toegewezen aan landbouwers, die bij het ln cultuur- brengen van de jonge poldergronden als bedrijfsleider of anderszins waren Inge schakeld en die thans den tijd gekomen achten zich als zelfstandig ondernemer op het nieuwe land te vestigen. Een bewijs, dat deze landbouwers, die reeds geruimen tijd de ontwikkeling van den bodem en de daarop verbouwde gewassen van nabij hebben kunnen volgen, vertrouwen stellen in deze Jonge gronden. De ervaring bij de vorige verpachtingen in de Wieringermeer ODgedaan, heeft aan getoond. dat er ln ons land nog groote be hoefte aan boerderijen bestaat. Aanbie ding van bedrijven in zoo grooten getale als thans plaats heeft, verschaft dan ook ongetwijfeld aan vele landbouwers, die de laatste Jaren tevergeefs naar een hun pas send bedrijf hebben uitgezien, een wel kome gelegenheid hun wenschen thans te kunnen bevredigen. Het belangrijke aan tal beschikbare hoeven stelt in staat „elck wat wils" te bieden. Groote, zoowel als middelgroote en kleinere bedrijven treft men er aan. terwijl de grondsoort uiteenloopt van zware kiel tot zand Dc grondsoort bepaalt in hoofdzaak de be- drijfsrichting Zoo zijn er 13 geschikt voor het zuivere akkerbouwbedrijf. 20 voor ge mengd bedrijf en 19 voor weidebedrijf. Van de weidebedrijven mag als regel hoog stens een derde gedeelte als bouwland worden geëxploiteerd. Bij deze verpachting is het beginsel van verdeeling van het economisch risico aan vaard. De grondpachtsommen zijn voor elk bedrijf afzonderlijk vastgesteld en houden verband met grondsoort en cultuurtoc- stand van den bodem. Zij varieeren van f25 tot f55 in het eerste en tweede pacht- jaar tot f. 45 a f. 80 in het vijfde en zesde pachtjaar Overigens ls de werkelijke pacht, behoudens een minimum en een maximum, afhankelijk van een conjunc tuur-indexcijfer. dat voor het grasland den melkprijs en voor het akkerbouwge- deelte hei algemeen indexcijfer voor akker bouwproducten, zooals dit door de Directie van den Landbouw wordt gepubliceerd, tot grondslag heeft. De behuizing van de bedrijven ls ge deeltelijk reeds aanwezig, voor een ander deel moet zij nog worden gesticht. Uiterlijk 1 Mei 1936 zal zij evenwel op alle be drijven gereed zijn. Er wordt naar gestreefd den boeren stand in de Wieringermeer tot zoo hoog mogelijk peil op te voeren, doch tevens wordt de vestiging van een gemengden boerenstand ln den polder zooveel moge lijk bevorderd. Dit brengt mede. dat be paalde vestigingseischen moesten worden gesteld. Als pachter kunnen dan ook alleen ln aanmerking komen degenen, die: lo. landbouwtechnisch voldoende ge schikt worden bevonden om een hun toe te wijzen bedrijf te exploiteeren en 2o. over voldoende bedrijfskapitaal kun nen beschikken om zoodanig bedrijf in stand te houden. Met inachtneming van deze beide fac toren kunnen als pachter ln aanmerking worden gebracht: a. degenen, die persoonlijk over vol doende middelen beschikken; b. boeren en boerenzoons, wier ouders of verwanten in staat en bereid zijn. hen aan het benoodigde bedrijfskapitaal te helpen: c. zij. die. hoewel zelf over een gedeelte van het benoodigde bedrijfskapitaal be schikkende, voor het resteerende gedeelte door verwanten worden geholpen, wan neer op grond van hun antecedenten overigens voldoende vaststaat, dat. zij, eventueel met inwonende kinderen, door noeste vlijt in staat geacht kunnen wor den, het gewenschte bedrijf naar behooren te exploiteeren. De pacht voor de cultuurgronden van de thans aangeboden boerderijen gaat 1 November a.s. in en duurt 6 jaren. Het be hoeft nauwelijks gezegd, dat de aanmel ding als pachter voor landbouwers uit alle streken van ons land open staat Degenen, die voor deze verpachting be langstelling koesteren kunnen gratis een prosnectus bekomen, aan te vragen bil het Domeinkantoor van de Directie van den Wieringermeerpolder te Slootdorp. o HET ONTSLAGEN PERSONEEL DER KON. HOLL. LLOYD. Naar aanleiding van het ontslag bij de Kon. Holl. Lloyd heeft het gedupeerde personeel gisteren te Amsterdam een ver gadering gehouden met de betrokken or ganisaties. Besloten werd dat de bestu ren zich met een adres tot de Tweede Kamer zullen richten, waarin verzocht zal worden bij de regeering aan te dringen op maatregelen ten behoeve van de ge pensioneerden. gezien de houding, die de regeering gedurende 15 jaar jegens den Koninklijken Hollandschen Lloyd heeft aangenomen. o ZUIDERZEE-STEUNWET. Bij Kon. besluit is aan mr. G. Vissering, eervol ontslag verleend als lid en voor zitter van de Generale Commissie Zuider- zeesteunwet, met dankbetuiging voor de uitnemende diensten, door hem als zoo danig bewezen, en ls als zoodanig benoemd de' heer mr. dr. E. J. Beumer. DE LEIDING DER NEDERL. ZUIVELCENTRALE. Naar wij vernemen, hebben ln de lei ding van de Nederlandsche Zuivel-Cen- trale te 's-Gravenhage dezer dagen mu taties plaats gehad, gelijk wy trouwens reeds hebben aangekondigd. De secretaris van deze Centrale, de heer Th. C. Qeude- ker was destijds door het Departement van Sociale Zaken ter beschikking gesteld van de Zuivel Centrale om de hlervoren ver melde functie op zich te nemen. Op ver zoek van den Minister van Sociale Zaken moet deze detacheering thans worden be ëindigd en moet de heer Geudeker zijn vroegere functie bij de arbeidsinspectie weer op zich nemen. De Minister van Economische Zaken heeft gemeend thans over te moeten gaan tot de benoeming van een Directeur van de Nederlandsche Zuivel-Centrale en heeft als zoodanig benoemd mr. J. L. van Eek, vroeger Directeur van den Burgeriyk Veterinairen Dienst in Nederlandsch Oost- Indië. Tevens ls door den Minister benoemd tot secretaris van de Nederlandsche Zuivel- Centrale de heer P. C. Minderhoud te 's-Gravenhage, thans adjunct-secretaris van de Centrale. DE EVENREDIGE VRACHTVERDEELING De heer Drop heeft aan den minister van Economische Zaken de volgende vra gen gesteld: I. WH de Minister mededeelen of het waar is. dat de Bevrachtingscommissie te Nijmegen by haar bemoeiingen krachtens de wet op de Evenredige Vrachtverdeeling de regeling en vaststelling van vrachtprij zen heeft uitgeschakeld en. zoo ja, wat daarvoor de aanleiding was? II. Was bedoelde maatregel het gevolg van gebrek aan controle op de naleving der Bevrachtingsvoorwaarden, is het oen Minister dan bekend, dat toen de schip pers een eigen controledienst hebben in gesteld, in twee dagen meer kon worden bevracht onder controle, dan voordien over een geheele week? III. Is de Minister, indien het in vraag II gestelde bevestigende beantwoording moet vinden, bereid te bevorderen, dat vanwege de Bevrachtingscommissie een doeltreffende controle kan worden uitge oefend en ook. dat voortaan de bemoeiin gen dezer commissie zich ook tot de vast stelling der vrachtprijzen zullen uit strekken? o NED. ROODE KRUIS. By Kon. besluit zyn, met ingang van 1 Juni 1935, opnieuw voor den tyd var. 5 jaren benoemd: tot lid van het hoofdbe stuur van Het Ned. Roode Kruis de heer A. J. ten Hope, te Rotterdam; tot eerste- ondervoorzitter van het dagelijksch be stuur van Het Ned. Roode Kruis jhr. J. H. Röell, gep. lult.gen. der art. te 's-Graven hage, en tot leden van het dagelijksch be stuur: prof. G. J. W. Koolemans Beynen en mr. W J. baron van Lynden, beiden te 's-Gravenhage. BURGEMEESTER NA RAADS VERGADERING OVERLEDEN. Gisterenmiddag is, nadat hy aan het einde van de raadsvergadering, welke hij te Hoenkoop presideerde, onwel was ge worden, op 61-jarigen leeftijd overleden de burgemeester van Benschop, Polsbroek en Hoenkoop. jhr. mr. P. W C van der Goes, die sedert 1 Augustus 1927 deze functie bekleedde. UIT NED. OOST-INDIE. HERVATTING SCHEEPVAARTONDER HANDELINGEN MET JAPAN. BATAVIA, 6 Juni. (Aneta). De Japan- sche Consul-Generaal te Batavia infor meerde officieus naar de mogehjkheid om de onlangs afgebroken onderhandelingen tusschen de scheepvaart-maatschappyen te heropenen Naar de „Java-Bode" verneemt ant woordde de directeur van het Departe ment van Economische Zaken hierop bevestigend, indien daarbü ervaringen als de taalkwestie (zooals te Kobé voorviel) worden vermeden. Teneinde dit te bereiken zoo vóór de onderhandelingen hervat worden op be paalde punten overeenstemming moeten worden verkregen. HAAGSCH GERECHTSHOF. De advocaat-generaal by het Hof con cludeerde na getuigenverhoor in de zaak van den bouwkundige J. van O. uit Am sterdam, die door de rechtbank is vrij - gesproken van de hem ten laste gelegde overtreding van art. 308 W. v. S„ tot ver oordeeling van O. tot f. 200 boete. subs. 100 dagen hechtenis. Verdachte heeft op 27 Augustus van het vorige jaar, als autobestuurder, op den Veurscheweg onder Voorschoten by het passeeren van een andere auto een hem tegemoet komenden wielrijder, die geheel rechts van den weg reed, aangereden, waardoor deze is komen te vallen en ver wond werd. Het Hof zal 19 Juni a.s. uitspraak doen. Wegens 't opzetteiyk gelegenheid geven tot hazardspel zyn de caféhouders C. J. K en C. v. R. uit Katwyk aan Zee, door de rechtbank veroordeeld ieder tot een geld boete van f. 200. subs, drie maanden hech tenis. Beide verdachten bekenden de hun ten laste gelegde feiten. Zy hadden n.l. in hun verlofslokaliteiten een soort Straperlo- spel doen spelen, waarbij met kaarten en fiches werd gewerkt, zy zeiden in hooger beroep te zyn gekomen, omdat de politie een h.i. onjuiste opgave had verstrekt om trent hun financieele omstandigheden, die minder gunstig waren dan ze zyn voor gesteld. De advocaat-generaal by het Hof te 's Gravenhage, die er op wees, dat de rechtbank wél rekening met een en ander had gehouden, omdat de officier van jus titie f. 500 boete had geëischt, vToeg be vestiging van het vonnis. Arrest 19 Juni a.s. ONBEVOEGD UITOEFENEN DER GENEESKUNST? Voorzitter van de Vereeniging voor psychisch onderzoek en toegepast magnetisme met vier mede werkers staat terecht. De voorzitter van de reeds 25 jaar in de hoofdstad werkzame Véreeniging voor psychisch onderzoek en toegepast Mag netisme, de heer L. G„ heeft gistermid dag met vier medewerkers terecht gestaan voor den kantonrechter mr. Hartafeld. Hun was onbevoegd uieoefenen van de geneeskunst ten laste gelegd, o.m. door handoplegging. De heer G. voerde te zyner verdediging aan, dat hy geen magnetiseur is in de daaraan algemeen gegeven beteekenis. Hy helpt hem of haar. die zich tot hem wendt, in dien zin, dat hij leiding geeft aan het Innerlyk proces, dat zich in dien persoon afspeelt Zuiver paedagogische ar- heid dus. Handoplegging als geneesmid del is door hem niet gebruikt; als regel gebruikt hy de vingertoppen. De heer G. deelde voorts mede, niet financieel aan de vereeniging verbonden te zyn; wel is hij meermalen bygesprongen om tekorten te suppleeren, eenig onderzoek wordt door hem niet verricht, ook stelt hij geen diagnose. Zyn werkzaamheid op het on derhavige gebied, oefent hy niet ui' als bedryf of beroep: hy wordt daartoe slechts gedreven uit noodzaak om de lij dende menschheid te helpen. Ook de verklaringen van de andere ver dachten geschiedden in gelyken zin. Me degedeeld werd nog, dat er wel menschen zyn, die geld geven, doch dat de inkom sten van de vereeniging niet voldoende zyn om de kosten te dekken. De ambtenaar van het O.M. achtte het ten laste gelegde bewezen. Waar hier Z.i. sprake ls van een ernstige negatie van hetgeen wetteiyk is verboden, eischte hy tegen elk der verdachten honderd gulden boete. De verdediger, mr H P. Loggere, voer de aan dat de arbeid, door de verdachten op het onderhavige gebied gepresteerd, uitsluitend van paedagogische beteekenis is en niet de actieve daad van den ge neeskundige. Zy wekken het individu slechts op tot eigen actie, tot zelfgezond- making. Ten onrechte neemt aldus pl. de Hooge Raad het standpunt in dat perso nen,- die aldus handelen, de geneeskunst uitoefenen. Pl. drong aan op vryspraak of ontslag van rechtsvervolging. In overleg met den kantonrechter werd hierna besloten dat alsnog getracht zal worden, een te Wormer woonachtigen arts te hooren. Deze arts heeft in drie geval len patiënten naar de vereeniging verwe zen, omdat behandeling van deze geval len naar zijn meening het werk zou moe ten zyn van den paedagoog en niet van den medicus De verdere behandeling van de zaak werd in dit verband voor onbe- paalden tyd geschorst. ZONDER GELD IN MONACO. Gisteren diende in hooger beroep voor het Haagsche Gerechtshof de zaak van een 25-jarig Ingenieur, een Delftenaar, wegens overtreding van art. 281 W. v. S. (scha king), ter zake waarvan hy door de recht bank in Den Haag is vrygesproken en tegen welk vonnis de officier van justitie appel leerde. Uit het verhoor, dat de president van het Hof den verdachte afnam, bleek, dat deze sinds eenigen tyd betrekkingen had aangeknoopt met een 18-jarig meisje uit Delft wier ouders evenwel tegen dezen om gang waren, daar de jongeman, die niet in staat was voor zich zelf te zorgen, hun niet aanstond. Het meisje zelf daarentegen voelde zich byzonder aangetrokken tot haar minnaar en daar liefde nu eenmaal list zoekt, had zij een middel bedacht om de voorzorgsmaatregelen, door haar vader genomen, om het contact tusschen de ge liefden te verbreken, te fnuiken. Zy was nJ. op een groot kantoor werkzaam en nu had zy kans gezien om bepaalde dienst uren aan een collega over te doen. Deze aldus vrygemaakte uren werden besteed aan het opmaken en doen rypen van plan nen, welke echter door het optreden van politie en justitie den bodem werden in geslagen. Het paartje besloot te vluchten, liefst vèr weg en de keus was gevallen op Monaco. Zonder geld doet men nu een maal niets en dus waren de spaargelden van beiden byeengebracht, tezamen uit makende een bedrag van f 225. Het tweetal huurde in Delft een vracht auto en reed naar Rotterdam. Als meisje stapte de jongedame er in en als jongen kwam ze er uit. AUeen de haren verrieden de camouflage. In Rotterdam was evenwel wel een kapper te vinden, die het geheel completeerde. Het tweetal vertrok uit de Maasstad als jongens met den trein naar Breda en van daar ging (het per auto naar Antwerpen. Het gemis aan paspoorten werd vergoed door het bezit van een valschen pas ten name van den jongeman en van een zwemdiploma ten name van de pseudo- jongen vriend. Er was nog geld. zoodat zy, na Brussel te hebben bezocht, over de Fransche grens konden komen, maar langzamerhand, toen het geld opraakte begon de situatie hache- ïyk te worden. De plezierrelzigers waren gedwongen te gaan bedelen en hier en daar om onderdak te vragen, totdat in Toulon de politie de „jongens" eens in verhoor nam en ln afwachting van een nader onderzoek op staatskosten onder dak verschafte De met eindigde hier met tien dagen opsluiting wegens bedelarij, waarna beiden wederom op vrye voeten werden gesteld Het tweetal bleek over doorzettingsver mogen te beschikken en inderdaad kwa men zy te Monaco, waar zy tot de droeve ervaring kwamen dat hier zonder geld niets viel te beginnen. De jongeman wist niet beter te doen dan zijn toestand bloot te leggen aan den consul aldaar, die natuurlyk de politie autoriteiten van een en ander op de hoogte bracht, met het gevolg dat de Delftsche commissaris van politie herwaarts toog om het meisje af te halen en den Jongen aan de goede zorgen van de Fransche politie over te laten De jongeman moest hier wegens onwettig verblijf een maand zitten. De president van het Hof noemde het een onbekookt plan en vroeg den verdachte hoe hy er toe gekomen was. Verdachte zeide, dat het meisje het thuis zoo slecht had. De advocaat-generaal eischte vernieti ging van het vrysprekend vonnis en ver oordeeling van den verdachte tot acht maanden gevangenisstraf, waarvan vier maanden voorwaardelyk met drie jaar proeftijd. Mr. Den Beer Portugael verzocht het Hof het vrysprekend vonnis van de recht bank te bevestigen. Uitspraak 19 Juni. 0

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 9