KENNISGEVING Losse nummers van ons Blad ÏJDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 8 Mei 1933 I flevestlgdH. J. Smit en vr., Wald. Pyr- Lntiaan 8 van Den Haag J, C. v. d. loorde, econoom, WilheJmlnapark 34 van h ilphaartsdljk E, Kroes db„ Wllhel- L japark 25 van Soest KI. ter Laan db.. TjeCol.laan 1 van Wassenaar J. M. Piuimveebedrijf H. v. Klaveren THIJS IJS EN DE KONINGSKROON LAND- EN TUINBOUW XuBAM®. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllfi OEGSTGEEST. Loop der bevolking. per Zalm db.. Emmalaan 67 van l'insburg A. H. van Dulllnk hulsh., Itijngstr.weg 108 van Dordrecht J. H. Meuffels. de Kempenaerstraat 86 van i Haag Wed. Caspers geb. Hogewo- Rhijngstr.weg 30 van Katwijk A. [Janssen geb. van Asdonk. Zoutkeetlaan |tan Den Haag J. Oudegeest en vr., Vinstraat 7 van Amsterdam C. W. Ljicn db.. Spaargarenstraat 32 van Lel- E. S. van Sermondt, Geversstraat van Deventer J. Buitelaar kruide er, de Kempenaerstraat 37 van Bode- tjv'en G K, Boon en gez., autohandel., [tan Oud-Poelgeest 8 van Lelden C. J. Irweij db,, L. van Oud-Poelgeest 8 van t'den C. Dobben verplWllhelmlna- 7 van Den Haag A. C. Verbeek, tnjelaan 12 van Den Haag C. A. van Jjsen en vr., kant. bed., de Kempe- Eérstraat 103 van Leiden J. H. M. Ver- li. verpl., Endegeest van Vlaardln- H. Couzijnse db.. Endegeest van iterdam J. A. Wildenburg bakker, Jtersstraat 12 van Lelden. (vertrokken: H. F. de Klerk en gez. van Vnalaan 12 naar Epe, Herderweg Pens. [Ark J. J. G. Veenhof geb. Bruintjes, pderwi.izeres van de Kempenaerstraat 70 r Leiden, J. de Wlttstraat 10 M. Los, de Kempenaerstraat 1 naar Lelden, jjconessenhuis A. v. d. Hoonaard 11. :p van Dorpsstraat 42 naar Ermelo, fedwijk" A. E. v. Soest db. van Mau- an 1 naar Hazerswoude. H Rijndijk j J, C. Klenjet verpleegster van Idegeest naar Lelden. Oosterdwarsstraat j. p. Onderwater landarb. van Haar- merstraatweg 2 naar Aalsmeer, Ma- Eëweg 205 W. Nljpjes db. van Emma- u 19 naar Leiden, Roodborststraat 49 c. M. van Seggelen db. van Warmon- i-ieg 80 naar Warmond, B 166 C. fcnatzki db. van Leidschestraatweg 14 Bochum (Dtl.i H. J. Valk hulsh. Abtspoelweg 18 naar Lelden, Jan Bielshof K. Flechsenhar db. van Bjngstr.weg 106 naar Katwijk aan Zee, i'doornstr. 35 M. J. Compeer db. van «aulaan 28 naar Gouda, Turfmarkt 6 f; c van der Burgh db. van Assendelft- kat 30 naar Leiden, Driftstraat 44 B [Oudshoorn van Haarl.straatweg 8 naar jrahoten. Rijndijk 96 M. Meijer ver egster van Endegeest naar Leiden, irsenmakersstraat 37 M. S. Klaasse sducteur N.Z.H. van O. Rijnzichtweg 5 Lelden, Heerengracht 78a. Burgerlijke Stand. Iceboren: Adrianus Gijsbertus, z. van C. i. d. Haak en G. van Osnabrugge [rijke Jacoba, d. van A. Pel en SJ. J. de as Maria. d. van H. den Boer en G. Gent Otto Adolf, z. van L. Th. fcse en M. C. G. Nouwen. I'sdertrouwd: Gerrit van Egmond 28 J. W. van Ees 26 j. ttrleden: Johan Jacob Temmlnck 82 j. SASSENHEIM. Ned. R.K. Vrouwenbond. De afd. Sassenheim hield een vergade- in het K.S.A. gebouw. De opkomst goed. Ss afdoening van eenige huishoudelijke ten werd door de firma S. uit Amster- n een Cake-bakdemonstratle gegeven met groote aandacht gevolgd werd. ituurlljk werd het vervaardigde product 1 geproefd en vlei zeer in de smaak, lan het eind van de bijeenkomst werden Kisdeelingen gedaan over de as. reis «r Rotterdam, waar de Blue Band- kieken bezocht zullen worden en vond verloting plaats, waarvan de opbrengst goede kwam aan de onder-afdee- gen. -Tijdens zijn werkzaamheden aan een ianbouw zijnd huis nabij den Warmon- tiam, kwam een schilder van den gevel vallen en bleef tot zijn geluk met een m aan de ladder hangen. Op zijn hulp- toep kwamen spoedig collega's aansnel de den man uit zijn benarde positie tijdden. Daar de man niet op de been Wijven werd medische hulp ingeroe- en was dr. Hueber spoedig ter plaat- Geconstateerd werd dat hij gelukkig *n de spieren verrekt had. Per auto td hij naar zijn woning te Katwijk ver- Wd. - Ten overstaan van notaris Wachter d de verkoop bij afslag plaats van het Wpershof aan de Hoofdstraat. De hui- werden in één perceel geveild en joden in bod op f. 6000.Afgemijnd op 'MO.— door den heer B. Jansen alhier. Aan het verslag van de Commissie wering van schoolverzuim over 1934, Heenen wij dat 10 maal vergaderd is en gevallen van schoolverzuim zijn be- todeld. VEUR-LEIDSCHENDAM. Receptie der Eierveiling. gelegenheid van haar 20-jarig be- *06 en mede in verband met het feit "de heeren J. Al en C. Hulsman 20 jaar Maris en penningmeester waren, de Eierveillngsvereeniging „Het Wa- van Veur" een druk bezochte receptie. _/™st het geheele bestuur, werden wal je heeren Al en Hulsman gehul- de „vrije veiling" schonk o.a. een «ten bloemenmand. Uit den omtrek •ren vele schriftelijke felicitaties inge- Mien. -Tengevolge van een verkeerde stuur- owing reed een bestelauto van de «schwarenfabriek Vefo, tegen den pui o de fa. Blonk. Veenestraat h. Sluis- en verbrijzelde een der spiegelrul- Verzekering dekt de schade. Nadat de voorzitter de vergadering met een woord van welkom had geopend wer den de notulen van de vorige vergadering onveranderd vastgesteld. Naar aanleiding van deze notulen vroeg een der leden, waarom er dezen winter geen cursussen waren gehouden, zooals in een vorige ver gadering was besproken, waarop van de zijde van het bestuur werd medegedeeld, dat men alle pogingen in het werk had gesteld. Maar de animo bij de jongere generatie was ver te zoeken, waardoor deze pogingen op een mislukking waren ult- geloopen, Uetgeen ook het bestuur be treurde. De rekening en verantwoording van den penningmeester, de heer C. C. Breukink, sloot in ontvangsten en uitgaven tot een bedrag van f. 216.48 met een batig slot van f. 117,14. De rekening en verantwoor ding werd door een commissie nagezien en in orde bevonden, waarna de penning meester onder dankzegging werd gede chargeerd. Tot bestuursleden werden her kozen de heeren E. Vernède en C C. Breu kink, die beiden hun herbenoeming aan namen. Een der leden dankte hem voor hun bereidwilligheid deze functie weer te aanvaarden, waardoor tegenover de Jon gere leden werd getoond, hoeveel zij voor de afdeellng over hebben en steeds de belangen willen behartigen. In de vacature van wijlen dr. Ir. C. Kooy werd nog niet voorzien; de leden zullen in de gelegenheid worden gesteld voor een volgende vergadering eventueclc candida- ten te stellen. Bij de behandeling der ingekomen stuk ken werd uitvoerig stilgestaan bij een tweetal verzoeken, één bestemd voor den raad dezer gemeente en één voor het hoofdbestuur. Het verzoekschrift, namens de afdeeiing te richten aan den gemeenteraad houdt in, de slachttarieven en keurgelden van de noodslachtplaats te verlagen omdat de melkveehouders één der meest getroffen groepen is van de crisis, deze tarieven hoo- ger zijn dan in omliggende plaatsen, zoo als Wassenaar en Stompwljk en bij de schade, die de melkveehouders reeds heb ben, voor het uit nood slachten van een dier meestal de opbrengst van het ver kochte vleesch zeer laag is. Aan het hoofdbestuur der Hol! Mij van Landbouw zal worden verzocht te willen bevorderen, de stopzetting van het meng- gebod. boter met margarine. Grootere be schikbaarstelling van natuurboter voor binnenlandsch gebruik, beperking van de margarlne-fabricage. om te geraken tot een beteren boterprijs De leden konden zich met deze ver zoekschriften vereenigen; 't bestuur werd opgedragen hieraan uitvoering te willen geven. Ten slotte werd besloten geen vertegen woordiger te benoemen voor den verkoop van landbouwwerktuigen van het werk tuigenbureau der maatschappij. De afd. van den Vrijheidsbond zal voor de a s. gemeenteraadsverkiezing can- didaat stellen: 1. W. A. A J. Baron Schimmelpenninck van der Oye (aftr.i; 2. R. van der Ende; 3. B. Hoogwerf f Kroon; 4. P. Vlag en 5. Chr. A. C. Nell. VOORSCHOTEN. ugadering Holl. Mij van Landbouw. hotel Deurloo vergaderde de afd. Ad oten der Holl. Mij van Landbouw leiding van naar voorzitter, den heer Slechts enkele leden waren uje2»g. terwijl ook het bestuur niet vol- Was. Ondergeteekende geeft hierbij kennis, dat het HOENDERPARK „LA CALLINA" te Voorschoten, Donklaan, door hem is over genomen, en beveelt zioh beleefd aan voor levering van alle soorten Pluimveevoe ders, Versche Eieren, Slaohtpluimvee, enz. Hoogachtend: 4074 SASSENHEIM. Voorschoten, 7 Mei 1935. WARMOND. Vergadering „De Hanze". De afd. Warmond van de R.-K. Mid denstandsver. „de Hanze" hield een alg. vergadering ln Hotel de Stad Romè onder voorzitterschap van den heer F. Slager. Na een hartelijk woord van welkom her dacht hij het overlijden van den heer G. de Winter, die meer dan 20 jaren met een groote plichtsbetrachting bode der veree- niging is geweest. Het bestuur is bij de begrafenis tegenwoordig geweest en heeft namens de vereeniging een krans aan de baar gehecht. Goedgevonden werd dat het bodeschap in de toekomst door de we duwe zal worden waargenomen. Hierna werden door den secretaris de notulen der vorige bijeenkomst voorgelezen welke onder dankzegging werden vastgesteld. De voorzitter deelde mede dat van het hoofdbestuur een schrijven is binnenge komen of de afdeeiing iets voelt voor het aanstellen van een lectuur-commissarls. De werkkring van dezen commissaris be staat hieruit dat hij propaganda moet ma ken voor de brochures die uitgekomen zijn en nog zullen uitkomen met betrek king tot het wel en wee der Hanze. Na bespreking bleek de heer C. M. van Styn Jr. bereid als zoodanig op te treden. Nog deelde de voorzitter mede dat de leden die de vergadering van den Centralen Fcaad te Rotterdam bezoeken, gratis een bezoek kunnen brengen aan de groote slagerstentoonstelling aldaar. Verder wees de voorzitter op een bericht dat het in de bedoeling ligt een gedeelte van de feesten te houden bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Kaag over te brengen naar het dorp. Over deze aange legenheid ontspon zich een langdurige discussie. Men juichte fpfl dergelijk stre ven van het bestuur van de Kaag zeer toe en de middenstand zal zeer zeker haar volle medewerking tot het welslagen van een dergelijk feest verleenen. De voorzit ter zal met het bestuur van de Kaag ln nader overleg treden. Overgegaan werd tot verkiezing van een afgevaardigde en een plaatsvervanger naslï de Centrale raadsvergadering. Als zoodanig werden gekozen de heeren C. M. van Styn Jr. en G. van Elburg. De behandeling van de agenda voor den Centralen Raad gaf geen aanleiding tot discussies. Met be trekking tot de te houden Zomer-excursie zal aan alle leden een circulaire worden gezonden, waafin dit plan nader uiteen zal worden gezet. Na rondvraag volgde sluiting. Bij de politie is aangifte gedaan van het verliezen van een een gouden speld, waaraan een Deensch goud muntstuk. ZEVENHOVEN. De vastgestelde verordening tot ver hoogde heffing van schoolgeld en hon denbelasting is door Ged. Staten niet goedgekeurd. Bij de aanbesteding van het bouwen van een dubbel yoonhuis te Loenen a. d. Vecht werd ingeschreven door de heeren v. d. Breggen, Boeree en v. Wengerden. resp. te Nieuwveen en Zevenhoven voor de som van f. 6292. HOLLAND—OOST AZIË I,1JN ZUIDERKERK uitr. 6 Mei te Kobe. HOLLAND—AFRIKA LIJN. RANDFONTEIN. thuisrl' 7 Mei te Durban; vertrekt 9 Mei naar East London. GIEKERK. 7 Mei v. R'dam n. Bremen. HALCYON LIJN. VREDENBURG. 6 Mei v. Melilla. ROTT. LLOYD. BLITAR, thuisr., 7 Mei v. Valencia. INDRAPOERA, uitr.. 7 Mei v. Gibraltar. SILVER-JAVA-PACIFIC LIJN. BENGALEN Pacific Kust n. Calcutta, 5 Mei te Panaroekan. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. VULCANUS 7 Mei v Barcelona te Genua. BACCHUS Middl.Zee n R'dam. pass. 6 Mei Gibraltar. MEROPE 7 Mei v. Danzig te Kopenhagen. ORION 7 Mei v. Castelion te Barcelona. ORESTES 7 Mei v Haifa n. Beyrouth. COSTA RICA 7 Mei v.m. 8 u. van Ponta del Gada n. Plymouth. CERES. 7 Mei v Malta n. Patras. STELLA. Middl.Zee n. Amst.. pass. 7 Mei Gibraltar. o DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. MIDSLAND. 7 Mei v. R'dam te Goole HOOGLAND 7 Mei v Tuborg op de Tyne. BATAVIER VII 7 Mei van R'dam te Middlesbro. HENNIE 7 Mei v. Plymouth te Londen. 14. Die raadsheer moe3t in boelen, in 't gevang! Zie hem eens listig sluipen door de gang Hij heeft den valschen koning doen gelooven. dat 't goed zou zijn om Thijs de kroon te gaan ontrooven. Ja, Ja hij is een booze, slimme man, en broedt op een verschrik'Ujk plan. Hij wil ln de eerste plaats zich zelve gaan verrijken hoe hij dat wil doen zal nog wel blijken. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) Cople van de al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. ZWEMBAD HOOGE-RIJNDIJK. Geachte Redactie. Eenigen tijd geleden las lk ln Uw blad het besluit van het Leldsche Gemeente bestuur om het zwembad aan den H. R. niet weer open te stellen. De motieven voor dit besluit zijn niet gepubliceerd; ik kan er dus slechts naar gissen. Achten B. en W. weder-openstel- ling ongewenscht omdat bij zwemmen in dat bad kans bestaat op besmetting met de ziekte van Weil, of heeft vrees voor een aanzienlijk exploitatietekort door geringer bezoek den doorslag gegeven? Wat het eerstgenoemde motief betreft veroorloof ik mij de opmerking, dat ieder die in z.g. open binnenwater zwemt, de kans loopt besmet te worden. De (rivier) de Zijl. het Rijn- en Schiekanaal. de Ka- gerplassen, de Leede, enz. zijn evenmin gevaarloos. Het Is dwaasheid te meenen dat het bad H. R bijzonder gevaarlijk is; het eene (helaas doodelijke) geval dat zich verleden jaar daar heeft voorgedaan, be wijst op zich zelf natuurlijk bitter weinig. Door de inrichting H. R. gesloten te houden, verleidt het Gemeentebestuur vele zwemlustigen als het ware tot zwemmen in open water, met al het risico daaraan verbonden. Nu kan men natuurlijk rede neeren: Niemand behoeft buiten een bad te gaan zwemmen, want er zijn nog twee inrichtingen („De Zijl" en „Poelmeer"! waarvan men gebruik kan maken. Doch dit ls helaas voor menigeen „graue Theorie"! „Poelmeer" ligt voor velen zeer ongelegen, „De Zijl" eveneens en bovendien hebben beide Inrichtingen aan hun eigen klanten al meer dan genoeg! Ik voorzie dan ook dat bij gesloten hou den van het bad H. R. een deel der vroe gere bezoekers van deze inrichting in open water zal gaan zwemmen, waar zij even veel kans op besmetting loopen als in het bad aan den H. R.; een ander deel zal het zwemmen eraan geven, wat ook niet aan bevelenswaardig ls, en weer een ander deel zal „Poelmeer" en „De Zijl" nog meer hel pen overbevolken dan deze Inrichtingen al waren, ten koste van zeer veel tijdverlies Maar als het inderdaad zoo is, waar blijft dan de winst der sluiting van het bad aan den H. R.? Ik zie vrijwel enkel nadeelen! Mag ik daarom B. en W. van Lelden in overweging geven het bad aan den H. R. te blijven openstellen zoolang in Leiden niet op afdoende wijze in zwem- gelegenheid is voorzien? Door het onder houd der inrichting zooveel mogelijk te be perken en het personeel niet grooter te nemen dan in verband met het bezoek strikt noodzakelijk is, kan getracht worden het tekort op de exploitatie zoo klein mogelijk te houden, misschien zelfs wel geheel te voorkomen. Dankend voor de plaatsing. ABONNÊ. VOOR KLEINE TUINEN. Dahlia's planten. Zou er wel één bloemsoort zijn die zoo algemeen bekend is en gebruikt wordt als de dahlia? Wanneer we zoo omstreeks Augustus een kijkje gaan nemen in di verse tuinen treffen we bijna overal dahlia's aan. Nu worden ze weer uitgeplanr, in onze tuinen. Zijn de knollen wat groot dan kunnen ze worden gescheurd, waarbij we hebben te zorgen dat elk gedeelte voor zien is van een gedeelte van de wortelhals, met één of meer oogen. Voor beplanting van bloembedden zijn de hoog groeiende soorten minder geschikt. We planten ze liever meer ongedwongen, b.v. daar waar tusschen een lage heesterbeplanting nog open ruimten zijn, op open plekken in boordbedden, langs 'n tuinpad of zelfs vrij in het gazon. In het laatste geval moet er vooral voldoende ruimte tusschen de plan ten zijn, opdat het gras er niet door te lijden heeft. Ten opzichte van den grond zijn dahlia's niet al te kieskeurig. Wel moet deze voldoende los zijn. Een zware bemesting ls lil het algemeen niet aan te raden, daar dan de bladgroei te sterk is. Op schrale gronden kunnen we natuurlijk gerust behoorlijk mesten. Op plaatsen waar we veel hinder ondervinden van slakken, waarvan de heel kleine het lastigste zijn, worden de jonge spruitjes vaak geregeld weggevreten. Is de grond kluiterig dan hebben ze gelegenheid om aan ons spie dend oog, en aan de voor hen zoo hinder lijke zon, te ontsnappen. Ter bestrijding omgeven we de planten dan met een vlak laagje droog, scherp zand. Beter is het nog om de knollen eerst in een .bak op te kui len en zoodra de scheuten ongeveer 10 c.m. lang zijn te planten. Voor perkbeplanting zijn de laagblijvende dahlia's goed te ge bruiken. De bekende Mignon-dahlia's planten we op ongeveer 40 c.M. afstand. Deze zijn enkelbloemig. Ook onder de ge vuld- en grootbloemige soorten zijn laag- blijvende. Op de bloemperken kunnen we de knollen nu al uitplanten tusscihen violen, vergeetmenietjes, dubbele made liefjes en andere voorjaarsbloeiers. Dit moet dan vooral voorzichtig gebeuren opdat deze nu bloeiende plantjes niet wor den beschadigd. Voor snijbloemen zijn de hooggroeiende, grootbloemige dahlia's het meest aan te bevelen. Ook ls het bekend dat enkelbloemige dahlia's zeer spoedig uitvallen. We planten dahlia's vooral op een zonnig plekje, het zijn echte zonne kinderen 's oéu^o-7 i VO^en door °<V/^en S DONDERDAG 9 MEI 1935. Hilversum 301 M Avro-uitzending 8.00; Gram.-pl. 9.00: Omroeporkest o. 1. van N. Gerharz 10.00: Morgenwijding 10.15: Gewijde muziek 10.30: Vervolg omroeporkest 11.00: Knipcursus Kin- derkleeding 11.30: Gram.-pl. 12.30: Het Avro-Aeolian-orkest en Gram.-pl. 1.30: Piano-rec. A. de Ridder - 1.50: Voor dracht door F. Kramer 2.10: Avro- Octet o. 1. van L. Schmidt 3.003.45: Naaicursus 4.00: Voor zieken en ouden van-dagen 4.30: Gram.-pl. 4.45: Radio-tooneel voor de kinderen 5.30: Gram.-pl. 5.40De Avro-Decibels o. 1. van Eddy Meenk 6.30: Sportpraatje H. Hollander 7.00: Radio-Volkszang o. 1 van P. C. Poortman 7.30: „Van rei zen .gesproken.,..", spel van en o. 1. v. Herman Felderhof 8.00: Vaz Dias 8 05: Kovacs Lajos, de Avro-Girls en Gram.-pl. 9.20: Bouwkundige causerie 9.30: Concertgebouw-orkest o. 1. van prof. dr. W. Mengelberg, Toonkunstkoor en To van der Sluys (sopraan) 10.45: Gram.-pl. 11.00: Vaz Dias 11.10 12.00Uit „La Gaité". A'dam: Jack de Vries en zijn „Internationals". Huizen 1875 M. 8.00—9.15 Kro. 10.00 Ncrv. 1100 Kro. 2.00 Ncrv. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pl. 10.15: Morgendienst o. I. v. ds. P. J. de Bruin 10.45: Gram.-pl. 11.30—12.00: Godsd. halfuur 12.15: Orkestconcert en Gram.-pl. 2.00: Hand- werkcursus 3.003.45: Gram.-pl. 4.00: Bijbellezing ds P. Neideck m. m. v. zang en orgel 5.00: Handenarbeid v. d. jeugd 5.30: Orgelspel L. Blaauw 6.30 Causerie door kapt, A. v. Amerongen 7.15: Reportage 7.30: Journ. Weekover zicht door C. A. Crayé 8.00: Vaz Dias 8.05: Orat. „Christus" van Fr. Liszt Gemengd koor „Sursum Corda" te Lel den o. 1. v. A. v. d. Horst m. m. van so listen en H. Schouten (orgel). (Om 9.30 Vaz Dias en Gram.-pl.) 10.4511.30 Gramofoonmuziek. Droitwich 1500 M. 9.359.50: Morgen wijding 10.25: Gram.-pl. 11.10: Be zoek van den Koning en de Koningin aan Westminster Hall 11.40: Het Rutland Square en New Victoria-orkest o. 1. v. N. Austin 12.20: Gram.-pl. 1.25: Voor de scholen 2 20: Vesper 3.10: Gram.- platen 4 05: Orgelconcert A. Stephen son 4.35: Troise en zijn Mandoline-or kest 5.20. Berichten 5.50: Bach-con- cert 6.10: Duitsche les 6.40: Gram.- platen 6.50: Lezing 7.20: Variété programma 8.50: Berichten 9.20 Derde acte van Wagner's „Siegfried" o. 1. van Sir Thomas Beecham 10.3511.20: Maurice Wennick en zijn Band. Radio-Paris 1648 M. 6.20 en 7.20: Gram - platen 11.35: Kamermuziek o. 1. van Doyen 8.05: Nat. orkest o. 1. van In- ghelbrecht 10.05: Dansmuziek. Kalundborg 1261 M. 11.201.20: Concert uit Rest „Wivex" 2.054.05: L. Preii's orkest 7.20: Concert m. m. van solisten, koor en orkest o. 1. van Th. Dyring 9.35: Kamermuziek 10.0511.50: Dansmu ziek. Keulen 456 M. 5.20: Concert 6.20: Vervolg concert 11.50: Concert uit München o. 1. van Agop 12.35 en 1.35: Concert 3.20: Omroepkoor o. 1. van Breuer 4.20: Omroepkleinorkest o. 1. v. Eysoldt 6.20: Omroepkwintet 8.20: „Volk musizlert" concert o. 1. v. Knelp - 9.40: Guitaarrecital 10.20: Zie Deutsch- landsender. Rome 421 M. 8.10: Symphonieconcert o. 1. v. Toni. Brussel 322 en 484 M. 322 M. 11.20: Sa lon-orkest o. 1. van Walpot 12.301.20: en 4.20' Gram.-pl. 6.05: Salon-orkest o. 1. van Walpot 6.35: Gram.-pl. 7.20: Symphonieconcert o. 1. van André 9 30- 10 20: Gram.-pl. 484 M.: 11.20: Gram - platen 12.301.20: Salon-orkest 4.20, 5.35 en 6.20: Gram.-pl. 7.20: Omroep orkest o. 1. van Gason 9.3010.20: Populair concert. Deutschlandsender 1571 M. 7.35: „Wan- derung über die Nehrung", hoorspel 8.20: Gevarieerd programma uit München 9.20 en 1000: Berichten 10.2011.20: Het Omroeporkest o. 1. v. L. K. Mayer. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Donderdag 9 Mei. lstc programma: Hilversum van 824 u. 2e programma: Hulzen van 824 uur. 3de programma: 8.00: Deutschl.s. - 9.20: Keulen - 1105: Parijs Radio - 13.20: Deutschl.s. - 14.20: London Reg. - 15.20: Keulen - 16.20: Brussel Fr. - 18.20: Stutt gart - 19.20: Brussel Fr. - 21.30: London Reg. - 21.45: Weenen 4de programma: 8.50: London Reg. - 11.10: Droitwich - 13.20: London Reg. - 14.20Droitwich - 17.20: Diversen - 17.50: London Reg - 19.20: Droitwich - 19.30: Sportpraatje v. d. heer J. G. A. Janssen (journalist) - 20.00: Droitwich - 21.00: Beromuenster - 21.20: Droitwich - 23.20: Kalundborg. Wijzigingen voorbehouden. zijn behalve aan ons Bureau ook verkrijgbaar bij de Firma A. H1LLEN - Stationsweg Firma A. J. H. W1JTENBURG, Haarlemmerstraat 2. W. G. J. VERBURG, Sigarenhandel, Heerenstraat 2. Fa. A. SOMERWIL Az. Hoogew. 24 A. M. v. ZWICHT - Breestraat 126 A. VAN EGMOND, Sigarenhandel, Haven 2/4. BOEKHANDEL VAN DER VEEN Geversstraat No. 59 - Oegstgeest en aan de Kiosken. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7