KLEUR- EN KNIPPLAAT CORRESPONDENTIE. ANEKDOTEN. voor Knor In Dierenland zijn de tollen nog niet afgeschaft. Op 't model (waaraan je niets hoeft te doen, maar dat alleen als voor beeld dient) kun je zien, hoe Knor, de tolbazin, met haar rechterhand 't geld in den zak steekt, dat Reinardus Vos, de fietser, haar gegeven heeft. Met haar lin kerhand wil ze den tolboom voor hem openmaken. Het is een aardig tafreeltje om op te zetten, vinden Jullie ook niet? Eerst de plaatjes en driehoekjes op dun, doorzichtig papier overtrekken. Daarna het geheel op dun karton plakken. Dan de plaatjes kleuren en ze evenals hoekjes uitknippen. Vervolgens hoekjes op de stippellijnen omvi tenslotte de reepjes met een bestrijken en tegen de plaatjes Zorg vooral, dat alles goed st< te staan! (Nadruk vei Ui Ma Pa G1 Ha Dl, Zu U Het is mij deze week onmogelijk zoo'n ellenlange correspondentie te geven met zoo'n massa uitvoerige antwoorden,, aan zeer vélen want ik lig te bed. Maar'jullie ziet het. de brieven en raadsels zijn toch nagekeken en de namen der goede oplos sers zijn vermeld Ik zal trachten wat korte antwoorden te geven, daar willen jullie zeker wel tevreden mee zijn. Jo en Jan van Ommering wat een massa brieven hè verleden week. over de 200. Gerda Knoppert ja hoor, pas maar op het water is nu veel te koud. Willy Hartveldt in Maart behoor je dan tot de grooteren Lies Deumer ja Tine schreef het. Een paar van die raadsels hebben er al in ge staan. Rie Oudshoorn ja nu kon je nog niet schrijven, hoe het boek heet. Dickie de Wit zóó blij met je prijs? dat doet mij plezier. Jan Boerlage noem mij maar Tante. Drietal de Qeus dus de verjaardag van Dorus was een prettige, feestdag thuis. Annie van Welzen aardig dat je een leg kaart hebt gekleurd en gezaagd. Betsy Stikkelorum 4 raadsels is heusch al genoeg. Lientje Lefeber. ja zeker vind ik dat aardig wat je schreef over dat versje. Geertruida Pelt wel ja hoop maar dat je ook eens gelukkig zal loten. Jannie en Frans de Water, mijne geluk- wenschen voor Jannies verjaardag. Jo Brilman heb ie veel plezier gehad in Hilversum Carolientje Verbiest, zoodra ik je anec dotes tegenkom, zal ik er van plaatsen. Nico en Margje Liebert heerlijk hoor dat je moeder weer geheel beter is. Matthie van der Linden ben je ziek, maar gelukkig toch niet te bed hè. Beter schap ook met ie zusje. Drietal Smittenaar al schaatsengereden, dat was fijn hoor. Viertal van Vliet heel aardig hoor al die zelf gemaakte cadeautjes voor je moeder. Corrie Holleman ja zeker behoor je al tot de getrouwen je doet al lang mee. Drietal van der Lucht dat vind ik heel aardig dat je alle drie bent gegaan om de prijs van Truus te halen. Mevrouw (tot nieuw keukenmeisje) f „Mina we krijgen vandaag gasten ten eten." Mina: „O, mevrouw, hoe wilt u dat ik het eten klaar maak? zoo, dat de men- schen graag terug komen, of liever niet? Ingezonden door Rietje Laman. Mijnheer tot een jongetje dat voor een huls staat: „Zeg, vent is je moeder thuis? Jongetje: „Ja meneer, mijn moeder is thuis." De heer belt aan, belt nog eens, maar wordt niet opengedaan: „Ik dacht dat je zei dat je moeder thuis was, waarom doet ze dan niet open?" Jongetje: „Ja ze is wel thuis, maar niet hier. we wonen niet hier." Hannie v. d. Hoek er waren bij die hun leeftijd hadden vergeten, dan moest ik er maar naar raden. Hendrika van Egmond denk er dan voortaan maar aan. bij de prijsraadsels geen brieven Meintje van den Berk je had best vol doende goede oplossingen al wist je dat riviertje niet. Hennle de l'Ecluse ja het heeft gevro ren. maar niet erg lang. Cisca van Gijzen vond je het geen massa kinderen, meer dan 200. Jaantje en Beb Braxhoven zeker mag dat. schrijf maar om beurten. Tini Deegenaars ik zal later eens plaatsen wat je mij hebt gestuurd. Siet Feenstra wel ja ga ook maar mee doen zooals je vriendinnen. Jan Feenstra. ik heb nog veel in voor raad. Aafje en Leendert van Haaiem neen aan mij enkel de raadsels opsturen. Het was een nette brief hoor Leendert. Jan van Ginkel. wat akelig hè om zoo'n tijd op gips te moeten liggen. Cornelis Zwanenburg heel aardig als ik eens een penteekening mag zien van je. Adriaan Pison neen ik heb nu al 'n hee- len tijd huisarrest. Toos en Bep Bouter verlang je nu al naar je moeders verjaardag, ja di ook tegelijk met mij en dit jaar Piet Boogaarts vreeselijk aai ,B: fao zooals je mij over de vogels schril ik oo k Ko ia Ns 's winters voert, daar houd Adriaan Boender je raadsel waren Leni Groeneveld dan zal ik tof je brief niet hebben ontvangen had ik je wel vermeld bij de c 4oi Jan en Ria Uiterdijk aardig E 3r< poffertjes bakte voor broertjes v< t 1 Die gevraagde datum is 10 Maartfral Conny en Henny van Vliet voor jullie dus samen mee. wat gezelti Piet van Egmond wat heerli tij moeder net weer op Je vaders v fei weer thuis mag komen, dus een feestdag Soetje de Nie zeker vind ik miji dag een feestdag omdat zóóvelen vriendschap aan mii denken. Jacques Selier prettig hè zoo'n port. ik begrijp dat daar een bel, volgde Lientje Oostveen zóó blij met ja. je zusjes deden ook jaren mee. Jitske en Marietje van Akker, zal niet meevallen een half ut tegen den kouden wind tn, maar al niet zóó koud meer. Cor en Henk Bousie je hebt is aardig veel werk over de 200 Judith de Roode ken je dien o uit Indië overkomt? Tienie en Wim Mekel hè is vallen met stelten loopen, wees n zichtlg hoor. Jo en Eempien Wassenaar aar t gym-uitvoering waaraan je me gezellig dat E er voor mocht kor Drietal Gottmer dat begrijp ik, op een verjaardag niet veel zin schrijven. Sientje en Maarten Timmer de verjaardag van Annie vroolij jullie prettig feest gevierd? ids he <1 c B 1 zal AJle nieuwelingen zijn welkom Hartelijk gegroet door Mej A. KOOPMANS VAN B Den Haag. van Beuningen én

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 14