m j)e ontvangst van de „Uiver" op Schiphol. $n Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Donderdag 15 November 1934 Vierde Blad No. 22900 Schiphol wordt een groote kijkarena. SPORT. VRAGENRUBRIEK. RECHTZAKEN, RADIO-PROGRAMMA. re./acne n ja Een overzichtskaartje van Schiphol bij de ontvangst van de „Ulver." oor de feestelijke ontvangst, welke de van de „Ulver", gezagvoerder rntier, eerste officier Moll, radio-te- ist Van Brugge en boord werktuig- ge Prins, Woensdag 21 dezer bij haar omst op Schiphol wachten zal, zijn de daartoe bevoegde autoriteiten elde maatregelen getroffen. Naar heer Dellaert, havenmeester van de damsche luchthaven, ons mede- wordt Schiphol vrijwel herschapen jén groote kijkarena, waar tienduizen- de aankomst van het vliegtuig en de ng der bemanning uitnemend zul- lunnen volgen. Een twee meter hoog podium. olficieele ontvangst van en de toe- n tot de bemanning zullen geschie- j een podium, hetwelk, van de ra- tan het restaurant uit bezien, op het rgedeelte van het betonnen platform #n hoogte van twee meter zal worden okken. Er worden voorts drie groote ,s gebouwd; één op het zuidelijk deel het platform; onderverdeeld in tribune iB-, elk plaats biedend aan 1700 men- n; één loodrecht daarop aan den wes- kant, dus in het front van het sta- ebouw, op haar beurt onderverdeeld tribune C., D, E. en F., elk plaats ble- aan 440 toeschouwers, terwijl tribune er drie wordt opgericht op het pu- terrein achter het hek naast het sta- ebouw; met een capaciteit voor dui- bezoekers. Er zijn dus zitplaatsen niet overdekt voor ongeveer 6200 'ouwers. Vóór laatstgenoemde trl- t Is bovendien een groote ruimte gere- rd, waar eenige duizenden menschen kunnen staan; welke ruimte verder or tweede en derde rangs-staanplaat- - langs de Noordzijde van het veld 't uitgebreid, zoodat dus in 't geheel uizenden de aankomst zullen kunnen "aken. aar het hier, mét de bemanning van „Uiver", mede de K.L.M. zelf is, welke gevolg van het prachtige resultaat van vlucht naar Melbourne wordt gehuldigd uiteraard deze maatschappij moeilijk tastvrouwe optreden. Deze taak is dan in handen van de Kon. Ned- Vereen. Luchtvaart. »r de „hoogste" en „hooge genoodlg- zijn gereserveerd de visitatiezaal van stationsgebouw, het restaurant, het dit laatste wordt uitgebreid Je het dakterras. Een aantal genoo- zal voorts plaatsnemen op den ult- van tribune A., waaronder de familie der bemanning. Tusschen de tri- worden open ruimten gelaten, welke .itaankljkfronten" gereserveerd zijn personeel van Schiphol, van de Nat. tvaartschool en van de Aeroclub. De Uiver maakt twee eere-ronden ®s bedoeling is, dat, als de „Uiver" zal geland, twee eereronden zullen wor- gemaaki langs net geheele front van houwers. Daarna geschiedt de ont- van de bemanning door den direc- der K.L.M-, den heer Plesman, die het dappere viertal naar het officieele po dium zal leiden. Onderwijl wordt het „Wil helmus" ten gehoore gebracht. Op het podium worden vijf toespraken gehouden: door een minister (waarschijn lijk den minister van Waterstaat), den burgemeester van Amsterdam, door gene raal Snijders, den voorzitter der Kon. Ned. Vereeniging voor Luchtvaart en door den voorzitter van den Raad van Beheer der K. L. M. Voordat na afloop van de plechtigheid de bemanning het veld verlaat naar men weet wordt haar ook in Amsterdam een door het Initiatief Comité Amsterdam ge organiseerde huldiging bereid zal zij in een open auto langs het publiek rijden. Een uitvoerig programma Daar verwacht mag worden, dat vele duizenden reeds eenige uren vóór de aan komst van de „Uiver" op Schiphol aanwe zig zullen zijn, heeft men maatregelen ge troffen om het publiek tusschentijds aan genaam bezig te houden. Daartoe verlee- nen medewerking de muziek van de Gre nadiers en Jagers en van de Amsterdam- sche Postharmonie, welke gezelschappen nu en dan met vroolijke marschen langs de tribunes zullen trekken, terwijl verder de Nationale Luchtvaartschool met eenige van haar toestellen van elf tot twaalf een aantal demonstraties zal uitvoeren- Te elf uur zal bovendien een escadrille van de Marine boven het veld verschijnen, dat vóór de landing eveneens eenige demon straties zal geven. Een paar uur later komt er een escadrille van Soesterberg. Ook de auto-giro gaat de lucht in. De luidspre kerinstallatie van Schiphol wordt uitge breid, zoodat het gesproken woord op alle rangen verstaanbaar zal zijn. Het verkeersvraagstuk Het verkeersvraagstuk heeft den organi satoren van den dag der ontvangst uiter aard veel hoofdbrekens gekost. Vooruit loopend op de officieele mededeelingen, welke daaromtrent zullen worden gepu bliceerd kan gemeld worden, dat met me dewerking van Defensie in het waterrijke gebied van Schiphol vier pontons gebouwd zullen worden. Een daarvan komt naast het smalle Sloterbruggetje, dat over lut- telen tijd, als de nieuwe groote verkeers weg gereed zal zijn, een kalm leventje krijgt. Er wordt een één-richtingverkeer ingesteld van Amsterdam over den Sloter- weg; in het verlengde van het Jaagpad komt een voetgangersponton en voort worden in de buurt van Schiphol twee pontons gelegd: één in het verlengde van den Schinkelweg met daarnaast een voet gangersponton. Er wordt natuurlijk ook voor een kolos sale parkeerruimte gezorgd. Er zal par keergelegenheid zijn op het terrein achter de tweede- en derde rangsstaanplaatsen, ter grootte van 3 a 4 hectaren; in den Noordhoek van het vliegterrein, 3 hecta ren groot, reserve-parkeerterreinen komen er o.a. langs den Aalsmeerderweg; alsmede een parkeerterrein voor autobussen op het terrein voor loods B- - U moet de bepaling van de over- u'®st nakomen. Met onderling goed- :t" kan natuurlijk de geheele som wor- itgelost, zonder dat er sprake is van van boete. L te L. Als de bonnen nog lees- 1 z'in. moet men ze geldig verklaren, '«sering is er echter niet veel aan te u kunt bezwaarlijk hierover een beelnnen. 'M S" te L. We kunnen u geen «aan de hand doen om aan het een einde te maken. De verhuur- 1 «e huur kunnen oozeegen maar daartoe wel niet besluiten "J d V. De dokter kan betaling van \z,1(!en. De kosten moeten dan aan u worden door den werkgever. RECLAME- 1277 <>"Wcut TTlyrJuüvJt rnoM uf goed" N„ te L. Dat u goed-kooper gaat wonen kan niet anders dan voordeel opleveren. Als u inkomsten gaat. genteten. moet u daarvan mededeeling doen. Bij de uitkee- rlng wordt daarmede rekening gehouden. J. K. te A. U is verplicht de omzet belasting te betalen. VOETBAL. ENGELAND WINT MET 3—2 VAN ITALIË. NA EEN 3—0 VOORSPRONG NA 20 MINUTEN. Italië speelde na de pauze met 10 man. Voor ruim 60.000 toeschouwers werd gis teren op het Arsenalveld op Highbury te Londen de voetbalwedstrijd Engeland Italië gespeeld, welke ontmoeting be schouwd mag worden als een der belang rijkste, welke er na den wereldoorlog zijn gespeeld. Italië immers is officieel wereldkam pioen en is dat geworden in een tournooi, waaraan de sterkste landen der wereld deelnamen. Met uitzondering dan van Engeland, welk land, doordat het niet in FIFA-verband is opgenomen, niet deel nam. Engeland, waar het moderne voet balspel is geboren, wordt nog altijd be schouwd als het land, waar het sterkste en beste voetbal der wereld wordt ge speeld. In Engeland had het Wunderteam van Meisl eenigen tijd geleden met 43 verloren, Spanje en Frankrijk waren ge klopt en al stonden hier enkele gelijke spelen tegenover, n.l. tegen Duitschland en Italië in die landen, in Engeland zelf had geen land het nog tot een gelijk spel gebracht, laat staan tot een zege. De ontmoeting Engeland—Italië werd mede om bovenstaande redenen met meer dan gewone belangstelling tegemoet ge- zienë. En wat Oostenrijk niet gelukt is, is ook Italië niet deelachtig geworden. Met 32 werden de Italianen geslagen. Op het kantje af. maar men dient toch wel te bedenken, dat Engeland in staat is drie, vier misschien wel meer van dergelijke teams te formeeren, zooals dat gistermid dag op Highbury tegen Italië speelde, ter wijl Italic momenteel zeker niet in staat is een tweede elftal van die kracht naar voren te brengen. Merkwaardig genoeg stond gistermiddag het Engelsche elftal opgesteld met niet minder dan 7 Arsenalspelers. Het moet dan toch wel voor de sterkte van het En gelsche club-voetbal pleiten, dat een op 4 plaatsen versterkt Arsenal-team met 3—2 de wereldkampioenen slaat! En thans de wedstrijd. Er was een groot contingent Italianen meegekomen en ook de Italiaansche kolonie liet zich niet onbetuigd. De leiding berustte in handen van den Zweed Ohlsson. Nadat Prins Arthur, de Hertog van Connaught aan de spelers was voorgesteld, kon de wedstrijd beginnen. De teams waren als volgt samengesteld: Engeland: Doel: Moss (Arsenal). Achter Male en Hapgood (beiden Arsenal). Mid den: Britton (Everton), Barker (Derby County) en Copping (Arsenal). Voor: Mat thews (Stoke City), Bowden, Drake en Bastin (allen Arsenal) en Brook (Man chester City) Italië: Doel: Ceresoll (Ambrosiana). Achter: Allemandl (Ambrosiana) en Mon- zeglio (Bologna). Midden: Ferraris (La- zio), Monti en Bertolini (beiden Juventus). Voor: Gualta (Roma), Serantoni (Juven tus), Meazza (Abrosiana). Ferrari (Juven tus) en Orsi (Juventus). Het weer was mistig. Het terrein had door den zwaren regenval der laatste da gen zeer geleden en vooral voor de Italia nen beteekende dit een ernstige handicap. Zij zijn toch gewend op hard, droog ter rein te spelen. Een strafschop gehouden. Direct na den aanvang kwam de Engel sche voorhoede voor den Italiaanschen keeper, maar een der achterspelers bracht Draka unfair ten val. Scheidsrechter Ohlsson wees onmiddellijk naar de witte stip. Brook, de linksbuiten nam de straf schop, maar keeper Ceresoli wist op schit terende wijze het schot te houden. Drie doelpunten binnen 20 minuten. Het is linksbuiten Brook, die wederom een fraaie kans krijgt om Engeland de lei ding te geven. In volle ren weet hij te scoren terwijl hij enkele minuten later kans ziet nadat een vrije trap is geno men, voor de tweede maal Ceresoli te pas- seeren. Engeland is volkomen in de meer derheid, de Italiaansche middenlinie moet zich geheel op verdedigen toeleggen, ter wijl de beide backs zich op het gladde veld slechts met de grootste moeite kun nen herstellen. De druk blijft aanhouden en midvoor Drake ziet kans na een fraaien aanval een derde doelpunt voor Engeland te scoren. Er is dan nog geen 20 minuten gespeeld. Iedereen verwacht een zware nederlaag van de Italianen, maar deze weten zich geleidelijk aan te herstellen. Tot aan de rust wordt niet meer gescoord en de pauze komt me', een 3—0 voorsprong van Engeland. Twee tegenpunten van Italië. Na de pauze is Monti, de Italiaansche spil uitgevallen. Reeds in de eerste helft v/as hij geblesseerd geraakt en speelde hij op halve kracht mede. Niettemin werpen de Italianen zich met vol enthousiasme in den strijd en werkelijk slagen zij er in een aantal goede aanvallen te onderne men. Ook Bastin raakt gewond en dan wordt de meerderheid van Italië zeer groot. Uit een der aanvallen weet Meazza met een fraai schot den achterstand te ver kleinen en enkele minuten iater ligt het leder al weer achter Moss, als Meazza een kogel lost en de bal via den onderkant van de lat in het doel terecht komt 3—2. Dan echter vinden de Engeischen het ge noeg. Zij weten het spel te verplaatsen en den resteerenden tyd gaat het spel ge- lijk op met Engeland voor doel Iets ge vaarlijker. Er wordt niet meer gescoord. Een conclusie mag zeker uit dezen wed strijd getrokken worden. En dat is deze: dat landen als Italië en Oostenrijk in dergelijke wedstrijden weinig in kracht onderdoen voor Engeland. Met de suppre- matie van Engeland is het uit, de tijd van een overheerschend Engeland op voet- balgebied is verdwenen. Ai moet daarbij tevens worden geconstateerd, dat over het algemeen genomen in Engeland toch nog steeds het sterkste spel der wereld wordt gespeeld. HET ELFTAL DER ROODE DUIVELS. Voor den wedstrijd tegen de Zwaluwen. De Roode Duivels zullen Woensdagavond 21 November a.s. op het veld van Tlileur te Luik in de volgende opstelling tegen de Zwaluwen uitkomen: Doel: Chrislaens (Llersche Sportkring). Achter: v. d. Bosch (Liersche Sport kring) en Smelinckx (Union St. Gill). Midden: Stynen (Bergen Sport), Meul- derman (Beerschot (A.C.) en Claessens (Union St. Gilloise). Voor: De Vries (Antwerp F C.)Voorhoof (Liersche Sportkring), Capelle (Standaard Luik), Isenborghs (Beerschot A.C.) en Brugghe (Liersche Sportkring). Reserves: van der Weyer (Union St. Gil loise), Petit (Standaard Luik), van Welckenhuysen (Union St. Gilloise), Mas ses (Standaard Luik) en Putman (Hoei). Z.V.V. (ZEVENHOVEN) OPGEHEVEN. De vereeniging Z.V.V., te Zevenhoven, is opgeheven wegens gebrek aan belang stelling. BILJARTEN. EXCELSIOR I—VRIENDENKRING I 2—1. Deze returnwedstrijd werd te Lisse ge speeld en ook in dezen wedstrijd moesten de Haarlemmers in Excelsior hun meer dere erkennen. De uitslag is: pnt. brt. h.s. gem. P. Duivenvoorden Jr. Exc. 200 57 21 3.50 P. Remkel Jr. Vr.kr. 193 57 16 3.38 Alf. Duivenvoorden 150 43 24 3.48 G. v. d. Stade reserve 46 43 6 1.06 H. Bakker 124 67 13 1.85 IJsbr. Doves 125 68 7 1.83 Excelsior 474 carb., Vriendenkr. 364 carb. LEIDSCHE BILJARTBOND. De uitslag van den wedstrijd D.O.S. 3 A —D OS. 3 B voor de 3e klasse competitie L.B.B. luidt: K. Blansjaar (80) A 49 36 6 1.29 J. H. (80) B 80 36 12 2.22 D. Rietveld (60 60 44 10 1.36 D. Verplanken (80) 68 44 12 1.54 Th. v. Nimwegen (60) 60 33 6 1.81 B. de Laaf Jr. (60) 57 32 9 1.78 D OS. 3 B. 2 gew. partijen. DOS, 3 A. 1 gew. partij. Hieronder volgen de namen der spelers, welke voor den L.B.B. uitkomen in den vriendschappelijken wedstrijd der federatie van Biljartbonden op Zondag 18 Nov. aam- vang 12 uur. Ki. A. B. Tegelaar (P. v. Cleef). KI. B. B. de Roo (ld.) KI. C. L. Lammens (T.O.G.) KI. D. A. L. Iterson (P. v. Cleef) KI. E. J. Harteveld (T.OP.) KI. F. H Regeer (T.O.G.) KI. G. R. Schouten (P. v. Cleef) SCHAATSENRIJDEN. DE IJSBAAN TE AMSTERDAM. Gisteravond vonden te Amsterdam de eerste oefenwedstrijden plaats tusschen een viertal ijshockey-teams op de nieuwe kunstysbaan achter het Sportfondsenbad. Met een toespraak van den voorzitter van den Ned. IJshockey Bond, jhr. P. J. Bogaert tot de spelers en de officials werd de nieuwe baan in gebruik genomen. Jhr. Bogaert hoopte, dat door intensieve trai ning het yshockeyspel in Nederland snel in kracht zal toenemen, opdat men spoe dig waardige tegenstanders zal zyn van het buitenland. Onder groote belangstelling eenige honderden toeschouwers waren op de tri bunes aanwezig werden vervolgens twee wedstrijden gespeeld. Haarlem won met 10 van het team in Nederland vertoe vende buitenlanders, terwyi de H.H.Y.C. onder leiding van Dupon met dezelfde cy- fers van Amsterdam won. Op de ysbaan was een veld van inter nationale afmetingen uitgezet, terwyl daarnaast nog ruimte genoeg bleef voor het beoefenen van het kunstryden. De baan was schitterend verlicht en het ge heel maakte een fraaien indruk. Tydens de wedstryden begon het te regenen, doch dit had totaal geen invloed op het ys, dat van schitterende kwaliteit bleek. GEDIMDE LICHTEN. Autolampen van Amerika&nsche wagens verblindend geacht. Op 2 Oct. j-.l. heeft de motorpolitie op den Hemweg te Amsterdam twee auto mobilisten, die in wagens van Ameri- kaansc-h fabrikaat reden met gedimde lichten, geverbaliseerd, daar, naar de meening van de politie, deze autolampen, hoewel gedimd, toch verblindend waren. In deze zaak is een deskundig onderzoek ingesteld en gisteren heeft de kanton rechter mr. Van Crefeld, uitspraak ge daan en beide automobilisten veroordeeld tot f. 5 boete. De kantonrechter vereenigde zich met het deskundig rapport, dat tot de con clusie kwam. dat de verlichting inderdaad verblindend is geweest. Van deze uitspraak, die uit den aard der zaak principieele beteekenis heeft, omdat de meeste Amerikaansche wagens van dezelfde lampen voorzien zyn, is onmiddeliyk hooger beroep aangeteekend. Hierbij moet opgemerkt worden dat de Haarlemsche kantonrechter eenigen tyd geleden in een soortgeiyk geval een auto mobilist heeft vrygesproken. Hbld. W- TOURINGCARS MOETEN TERUO- GEGEVEN WORDEN. Zooals men weet zyn de vorige week t» Den Haag een touringcar van het reis bureau Novar en een van de firma Som- meling, in verband met het vervoeren van reizigers naar Amsterdam, zonder dat zij vergunning hadden voor een zoodanigen dienst, in beslag genomen. De eigenaren van deze touringcars hebben daarop een verzoek tot nietig verklaring van dit be slag by den kantonrechter te Den Haag ingediend. De kantonrechter, mr- Ferguson, heeft gisterenmiddag, na langdurig verhoor van partyen, beslist dat deze touringcars niet in beslag mochten worden gehouden en dat zij derhalve aan de eigenaars behooren te worden teruggegeven. Van deze beslissing staat gedurende drie dagen beroep in cassatie bij den Hoogen Raad voor den ambtenaar van het O. M. aan het Kantongerecht open. VOOR VRIJDAG 16 NOVEMBER. Hilversum, 301 M. 8.00: VARA. 12.00 AVRO. 4.00: VARA. 8.00: VPRO. 11.00: VARA. 8.00: Gramofoonpl. 10.00: Morgenwyding VPRO. 10.15: Voordracht A. Bouwmeester 10.35 „X-X" Ensemble o. 1. v. C. Steyn 10.50: E. Busch zingt 11.00: Vervolg declamatie 11.20: „De Notenkrakers" o. 1. v. D. Wins 12.00: Gramofoonpl. 12.30: Kovacs Lajos en zijn orkest en Gramofoonpl. 2.30: Voordracht door Marie Holtrop 3.00 Gramofoonpl. 4.00: Kniples 4.45; Gramofoonpl. 5.00: Kinderuurtje 5.30: Gramofoonpl. 5.45: „De Zonnekloppers" o. 1. v. C. Steyn 6.15: VARA.-Orkest o. 1. v. H. de Groot 6.32: Gramofoonpl. 7.00: Orgelspel J. Jong 7.30: Dr. Ir. Th. v .d. Waerden De proef van Roosevelt 7.50: Gramofoonpl. 7.57: Herh. SOS-Ber. 8.00: Causerie Prof. Dr. M. C. v. Mourik Broekman 8.30: Agathe Rengers (zang) en M. v. IJzer (piano) 9.00: Causerie Ds: E. B. A. Poortman 9.30: Vervolg concert 10.15: Declamatie Cl. Witsen Elias 11.00: Gramofoonpl. 11.15 12.00: „Orvitropia", o. 1. v. J. v. d. Horst. Huizen, 1875 M. Algemeen Programma, verzorgd door den KRO. 8.009.15 en 10.00: Gramofoonpl. 11.3012.00: Voor zieken en ouden van dagen 12.15: Or kestconcert en Gramofoonpl. 3.00: Gra mofoonpl. 3.40: Causerie 4.15: Gra- mofoonplaten 5.00: Causerie 5.30: Schlagermuziek en gramofoonpl. 7.15: Lezing 7.35: Gramofoonpl. 8.00: Vaz Dias. Gramofoonpl. 8.15: Concert door solisten, koor en orkest 9.00: Gramo- foonplaten 9.15: Orkestconcert 10.00: Gramofoonpl. 10.30: Vaz Dias 10.35: Orkestconcert 11.1512.00: Gramofoon- platen. Droitwich, 1500 M. 10.32—10.50: Mor genwyding 11.05: Lezing il.20: Orgel spel R. New 11.50: Voor de scholen 12.10: Het New Victoria Cinema Orkest o. 1. v. S. Phasey 12.50: BBC-dansorkest o.l.v. Hall 1.35: Strykkwartetconcert 2.20: Voor de scholen 3.35: Lezing 4.00 BBC-Northern Orkest o. 1. v. T. H. Morrison 4.50: E. Colombo en zijn orkest 5.35: Het Londensch Zigeunerorkest 6.20: Berichten 6.50: Muzikale causerie 7.10: Lezing 7.30: Koorconcert 7.50: Radio Militair Orkest o. 1. v. B. Walton O'Donnell 8.35: Voordracht 8.50: „The Kentucky Minstrels", revue-programma 9.50: Berichten 10.20: W. S. Churchill:' The causes of war 10.35Dvorak-concert o. 1. v. A. Boult 11.30: Voordracht 11.3512.20: Harry Roy en zijn Band. Parijs „Radio Paris", 1648 M. 7.20 en 8.20: Gramofoonpl. 12.50: Goldy-orkest 8.20: „Wilhelm Teil", spel van Schiller 10.50: Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.20—130: Stryk orkest o. 1. v. Andersen 2.204.20: L. Preii's orkest 7.30: Gramofoonpl. 7.45 Hoorspel 9.35: Zang 9.55—11.50: Dansmuziek. Keulen, 456 M. 5.20 en 6.35: Gramo- foonplaten 11.20: Orgelconcert A. Har- nisch 12.20: Orkestconcert o. 1. v. Gass- mann 3.20: Uit München: Omroeporkest o. 1. v. Weber 4.35: Zang 6.50 Gramo- foonpiaten 7.35: Omroeporkest o. 1. v, Kiihn 8.10: „Vom fahrenden Minne- sanger bis zum alteingesessenen Meister- singer". programma o. 1. v. Aulich 10.20: Omroepkleinorkest o. L v. Eysoldt. Rome, 421 M. 8.05: „Capitan Fracassa"- operette van Costa. Orkestl.: Josl. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20: Omroeporkest o. i. v. Gason 1.302.20: Gramofoonpl. 5.20: Dansmuziek 6.20: Gramofoonpl. 6,35: Salonorkest O. 1. v. Walpot 8.20: Pianorecital 8.50: „Uit komst", van H. Heyermans 9.50: Gramo- foonplaten 10.3011.20: dito 484 M.: 12.20: Gramofoonpl. 1.30230: Salon orkest o. 1. v. Douliez 5.20: Symphonie- concert 10.30: Gramofoonpl. 10.45— 11.20: Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.35: Or kestconcert uit Keulen o. 1. v. Kühn 8.10: Militair concert 9.20: Politiek over zicht 9.30: Berichten 9 50: Reportage 10 05: Weerbericht 10.20: Concert uit Stockholm (Gr.pl.) 10.5011,50: Dans muziek. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Vrijdag 16 November. lste programma: Hilversum van 824 u. 2e programma: Huizen van 824 uur. 3e progamma: 8 0012.20: Een der Duit- sche zenders 12 20—14.20 Luxemburg 14 3015.20: Kalundborg of Luxemburg 15.20—17.20: Stuttgart 17.20—1920: Brussel Fr. 19.20—20.10: Keulen 20.10 2150: Boedapest 21.5022.20: Luxem burg 22.20afl.Keulen 4e programma: 8 208.80: Parijs Radio 11.05—17.35: Londen Reg. 17.35— 18.20: Droitwich 18.2018.50: Stuttgart 18.50—20 00: Londen Reg. 20.00 23.00: Loc. Uitzending. (20 uur) Gramo- foonmuziek. (21 uur) Piano-recital door mej. Ans Kozen en Jac. Visser leerlingen van mej. Corry de Wekker. (22 uur) The Roto Colour Players o. 1. v. den heer I. Coster 23.00—afl.: Droitwich. De uitzending der R. O. V. geldt niet voor het. locale Leidsche programma; In de plaats hiervan omvat programma 5 der R. O. V. den geheelen dag Daventxy Wyzigingen voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 13