Pernix kampioen van den C.K.ix LEJDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 15 October 1934 Foto Bleuzé. FORTUNA I—ALPHEN I 2—X. Ben geflatteerde «reiwinning. In een wedstrijd waarbij het geluk we derom niet op de hand der Alphenaren was zijn deze andermaal met leege handen thuis gekomen. Afgaande op het spel der voorhoede, moeten wl) er evenwel dadelijk aan toevoegen, dat zoo spelende, deze linie geen doelpunt waard is. Hierbij komt dat de middenlinie der Alphenaren vooral na de rust een verdedigende houding heeft aangenomen, wat het spel van de voor hoede ook al niet ten goede kwam De Alphen verdediging speelde weer een flinke partij De voorhoede der gasten zit reeds dadelijk voor het doel der thuisclub. De Vlaardingsche verdediging staat aanvan kelijk raar te schutteren waardoor er nog al eens gevaar ontstaat voor Fortuna. Na ongeveer 20 minuten spelens plaatst Bin- nekamp uit een corner fraai voor het doel en de toesnellende Rijsdam weet hard in te 6chieten, 01. Alphen komt steeds terug en wanneer v. Leeuwen op een naar voren gespeelden bal doorloopt, schiet hij over den uitloopenden keeper tegen de lat. De stand blijft tot de rust ongewijzigd. Na de thee is Alphen het eerste kwartier steeds in den aanval, het wil echter in de voorhoede maar niet vlotten. Speciaal v. Leeuwen speelt zoo zwak. dat het voor zijn medespelers dikwijls is om hopeloos te wor den Dan komt Fortuna los De beide backs der gasten, goed gesteund door de midden- Unie. verdedigen echter stug. waardoor voorlooplg doelpunten uitblijven. Als nog 20 minuten te spelen zijn, lost de rechts binnen der thuisclub een schot, dat v. Leeuwen niet voldoende wegwerkt, waarop de toesnellende linksbinnen geen moeite heeft de partijen op gelijken voet te bren gen. 11. Aangemoedigd door het publiek, komt de thuisclub thans goed opzetten en het be gint er donker voor de gasten uit te zien. Toch zou de wedstrijd in een gelijk spel geëindigd zijn. ware het niet. dat drie mi nuten voor het einde bij een voorzet van rechts de Alphensche doelman verzuimt het leder te onderscheppen, waardoor an dermaal de linksbinnen van Fortuna de bal in het net plaatst. Met deze stand komt dan het einde. Fortuna kreeg meer dan haar toekwam. o DE JAGERSA. S, C. l^—L Machtelooze voorhoede. In den wedstrijd tegen de Jagers kwam ABC met een eenigszins gewijzigde op stelling in het veld. De Jong verving n.L Van Kulk als linksbinnen en Brouwer be zette weer de linksmiddenplaats De rood zwarten begonnen met den wind mee en waren bijna voortdurend in de meerder heid. Slechts één doelpunt was echter daarvan het resultaat, door Van Leeuwen uit een hoekschop '01). A B.C. kwam wel bij herhaling voor het Haagsche doel, maar er werd veel te lang gewacht met schieten. De Jong deed in de voorhoede geen onver dienstelijk werk, maar hij was te gauw uitgespeeld. Aan den anderen kant be- heerschte de Leidsche achterhoede den Haagschen aanval en zoo het al tot een schot kwam, dan was FTeyser zijn „off day" van verleden week volkomen te boven. Even voor de pauze scoorde Jansen, maar dit doelpunt werd wegens buitenspel niet toegekend. Na de hervatting waren de Jagers aan vankelijk in de minderheid, maar voorals nog wist de achterhoede van A.S.C. het gevaar af te wenden. De Hagenaars pro beerden het met veel en verre schoten, waarmee Freyser niet al te veel moeite had. De uitvallen van AB.C. bleven gevaarlijk van opzet, de afwerking bleef echter ook nu slecht. Zoo kreeg Van Leeuwen een kans met alleen den Haagschen doelman voor zich. Hij faalde jammerlijk. Bij een doelworsteling voor het A S .C -doel voor kwam Oskam een zeker doelpunt. De Jagers hadden tenslotte succes, toen de rechts binnen, onhoudbaar voor Freyser, scoorde (1—1). Het slot van den strijd bracht op nieuw een uitgesproken meerderheid van onze stadgenooten. maar er werd in de voorhoede te onoordeelkundig gespeeld om succes te hebben. Vooral het positie-kiezen liet veel te wenschen over. Zoo was het resultaat een gelijk spel ondanks een sterke veldmeerderheid van AS.C. en dank zij de geringe schotvaardigheid van de voor hoede der róód-zwarten. o l. d. w. s. I—d. s. o. i 3—1. Beide elftallen zijn volledig. L.D.W.S. ver kiest tegen den wind in te spelen. Direct pakt DB.O. flink aan en zwerft onophou delijk voor het LD.WB.-doel, dodh de ach terhoede der thuisclub is in goeden vorm en weet voorloopig stand te houden. Na circa 20 minuten moet Born ten slotte zwichten voor een schot van den D.S.O.- midvoor. LD.WB. weet uit een van haar goed opgezette aanvallen voor de rust door Brouwer gelijk te maken met een mooien schuiver. Rust 11. Na de thee zijn de bordjes verhangen en Is LJD.WB. steeds voor de DB.O.-veste, doch er is geen doorkomen aan daar DS O. met man en macht staat te verdedigen. Hoe LJJ.W.S. ook schiet, steeds is er een DB.O.-been in den weg. Brouwer raakt geblesseerd en wordt vervangen door de Bruin. Tot ongeveer een kwartier voor het einde blijft de stand 1—1, totdat Van der Weijden een throughpass van Van der Voort benut en met een schitterend schot L.D.W.S. de leiding geeft. Ook D.S.O. doet nog enkele gevaarlijke aanvallen, die steeds stranden op de hechte LJJ.W.S.-achter hoede. Ongeveer 5 minuten voor het einde maakt v. d. Voort aan alle onzekerheid een einde en doelpunt voor de derde maal, al- zoo heeft LD.W.S. een verdiende zege be haald. De scheidsrechter kweet zich zeer goed van zijn taak. o l. d. w. s. n—u. v. s. m. Als om 11 uur beide elftallen gereed staan om aan te treden, blijkt dat de scheidsrechter niet aanwezig is. Als door beide partijen een half uur is gewacht schittert de heer de la nie nog steeds door afwezigheid. Ook bij den wedstrijd U.VB.-juniores— L.D.W.S.-juniores had de scheidsrechter, de heer de Haan. de aardigheid om 22 jonge spelers een half uur in deze orkaan op hem te laten wachten, doch ook hij kwam niet opdagen. DUNO—LEIDSCHE BOYS 0—1. Door den keeper gewonnen. Door dezelfde tactiek toe te paseen als vorige week tegen A.S.C. heeft L.B haar tweede overwinning op een technisch beter spelend team behaald. Toen L. B nd. voor de rust, met den sterken wind meespelend, een 10 voorsprong had verkregen, heeft zij dien voorsprong door stug verdedigen na de rust behouden. Duno zag geen kans het probleem van vier halves en drie backs op te lossen. Toch zou Duno ongetwijfeld één of meer doelpunten gescoord hebben, ware keeper Schouten niet zoo in vorm geweest. Deze doelman heeft voor L. B. de overwinning uit het vuur gesleept Er ontwikkelt zich dadelijk een gelijk opgaande strijd. Na 20 min opent Nleu- wendljk met een hard onverwacht schot de score en heeft L. B. de leiding (01 Tien min. voor de rust komt Duno sterk opzet ten. eöhter zonder succes. Na de rust trek ken de L. B.-binnenspelers zich in de half- linie terug en speelt de strijd zich groo- tendeels op de L. B.-helft af. Heel Duno valt aan. maar zij kan niet scoren. Met heel Duno voor het L. B.-doel komt onder groote spanning het einde. Scheidsrechter Zuiderwijk leidde, behou dens eenige zonderlinge off-side beslis singen, correct. o ALPHEN II—H.V.V. II 2—3. In een aantrekkelijken wedstrijd is het de Hagenaars gelukt de beide punten in de wacht te sleepen. Ongetwijfeld kwam hen de overwinning volkomen toe. daar zij een goed spel leverden en daarbij een hoog tempo speelden, wat Alphen somtijds te machtig bleek. Jammer was het echter dat een dubieuze strafschop den doorslag ten leste moest geven. Alphen heeft zich dap per geweerd, vooral de achterhoede met de Leeuw aan het hoofd. De voorhoede was niet zoo op dreef. Alhpen heeft eerst het voordeel van den wind. Van eenig overwicht is echter geen sprake, de strijd gaat volkomen gelijk op. Met blanken stand gaat de rust in. Na de rust wordt heftig gestreden om de leiding en het is Alphen dat het genoegen smaakt zich een voorsprong te verzekeren. Wanneer nJ. Mulder plots er tusschen uit trekt en fraai voorzet, is het Vrisekoop die den bal Inschiet, 10. De Hagenaars ver dubbelen hun pogingen om het Alphensche doel te doorboren en de linksbinnen weet de partijen op gelijken voet te brengen. 1-1. Hierna gaat de strijd gelijk op. Bij een aanval van H.V.V. komt Mulder te vallen en raakt daarbij geheel onopzettelijk den bal met de hand. De scheidsrechter beslist tot strafschop, daar het geval zich in het strafschopgebied afspeelde. De penalty wordt benut en Alphen heeft een achter stand, 2—1. Als daarna de verdediging van Alphen elkaar niet goed begrijpen ligt dra nummer drie achter v. Vliet. Dat wordt Alphen te bar en heftig wordt aangevallen. Het gelukt den Alphenaren dan ook bij een heftige doelworsteling den achterstand te verkleinen. 32. In dezen stand komt geen verandering meer. o LFC. H—TERLAAK II 4—2. De Hagenaars, die den toss wonnen, speelden eerst tegen den storm in. De Kanaries waren direct in volle actie en diverse goede aanvallen werden opgezet. Als de Terlaak-verdediging niet goed weg werkt, opent de LF.C.-rechtshalf met een hard schot de score. De thuisclub blijft domineeren en regelmatig voert de goed combineerende aanval den stand tot 40 op. waarmee de rust komt. In de tweede helft komt Terlaak sterk opzetten, maar de hard werkende spil met de resoluut spelende backs van LF.C. weten het spel te verplaatsen. Het gaat nu gerui- men tijd gelijk op, tot de Haagsche midvoor een mooi doelpunt scoort. De Kanaries pakken nu nog wat harder aan, maar de Terlaak-doelman verdedigt zeer goed. Kort voor het einde weet Terlaak nogmaals te doelpunten. Na eenige aanvallen komt dan het eindsignaal van den heer Kapteyn, die den prettigen strijd rustig en goed leidde. -o- a.s.c. n—u.v.s. n 0—2. Het was van beide zijden een heel slechte vertooning, waarbij de punten ten slotte toch terecht kwamen bij het elftal dat er het meest aanspraak op mocht maken. Zoowel voor als na de rust was U.V.S. in het veld meestal de meerdere, waarbij echter de voorhoede zoo improductief speelde dat Versteegen in het AB.C.-doel al heel weinig moeilijks te doen kreeg. De rust kwam met 00, terwijl in de tweede helft in hoofdzaak door uitstekend werk van Swanenburg bij de thuisclub de score nog een tijdlang blank bleef. Tenslotte werd de druk te zwaar en Onvlee kopt onhoudbaar in, terwijl even later v. Dort op uitstekende wijze den voorsprong vergrootte 02. Met de weinige aanvallen van de A.S.C. voorhoede had de U.VB.-verdediglng niet veel moeite. Het einde kwam met 02. De leiding van scheidsrechter v. d. Mark was voortreffelijk. o L. F. C. Ill—R. C. L. I 2—1. De Racing is met den sterken wind schuin in den rug eenigszins in de meer derheid, doch verder dan de geel-zwarte backs brengt zij het voorloopig niet. Na goed samenspel der voorhoede der gast- heeren plaatst Segaar het leder buiten be reik van Pranger in het zwart-witte doel, spoedig gevolgd door het tweede doelpunt van den voet van Linck, die van een mis verstand in de Racing-achterhoede handig aan de ander zijde een gemakkelijke kans, zoodat de rust ingang met een 21 voor sprong der gastheeren. In de tweede helft was het een voortdurende belegering van het Racing-doel, waarin Pranger zich praohtig weerde. Eenige gemakkelijke kan sen gingen nog voor het L.F.C.-doel ver loren. waardoor met een verdiende 21 overwinning van L.F.C. het einde kwam. Scheidsrechter Boom leidde dezen in aan gename verstandhouding gespeelden wed strijd zeer goed. R. C. L. II—KAGIA I 7—4. Een wedstrijd vol incidenten. Van beide zijden werd vrij forsch gespeeld en nadat de Racing door v. d. Wilk zloh een 20 voorsprong had veroverd, was blijkbaar het hek van den dam. De Kaagbewoners gooi den er een schepje op en spoedig was de stand gelijk. In deze periode moest de Kagia-speler v. d. Berg wegens een ver wonding het veld verlaten, hetwelk later van zoodanigen aard bleek te zijn, dat hij zich onder medische behandeling moest stellen, v. d. Wilk nam nog 2 doelpunten voor de rust voor zijn rekening, waartegen over Kagia één doelpunt stelde. De tweede helft werd een drama. Nadat de Racing den voorsprong had vergroot kwamen bij een kleine overtreding eenige Kagia-sup- porters in zeer overspannen het speelveld m teneinde hun opgekropt gemaed even te luchten. Nadat een en ander weder gesust was. was het begrijpelijk dat het restant van den wedstrijd een parodie van voetbal was. De eindstand werd tenslotte 74 voor de Racing, waarmede zij meer kreeg dan haar toekwam. o— LUGDUNUM UI—L. F. C. IV 1—0. Over het algemeen was groen-wit iets sterker en na 20 min. weet Stokkermans uit een hoekschop fraai in te koppen. 10. Na de pauze hetzelfde weinig fraaie, doch spannende spel. Hoewel beide doelen om beurten in gevaar komen, wordt er niet meer gedoelpunt, zoodat met 10 het einde komt. Scheidsrechter Burgerjon leidde op correcte wijze. o LUGDUNUM IV—U. V. S. V 1—3. Het jeugdige, doch goed spelende U.V.S. V ging op den goeden weg voort en klopte de veel oudere groen-witten, die al spoedig met 10 de leiding hadden. Nog voor de rust wisten de blauw-witten, zü het op fortuinlijke wijze, een 31 voorsprong te nemen. Met wind mee is Lugd. doorloo pend in den aanval geweest, doch door goed verdedigen weet zij niet te scoren. Met een 31 overwinning ging U.V.S. huiswaarts. Lugd. VI won met korfbal- cijfers (67) van Zuiderkwartier, terwijl Lugd. VIII met 3—3 met L-D.T.S. III deelde. o T. O. N. A. I—SPORTMAN I 1—0. Het begin is een gelijk opgaande strijd. Na 10 min. krijgtT.O.NA. even buiten het strafschopgebied een vrije schop te nemen. E rechtsback van Sportman werkt den bal in eigen doel. 10. Dan heeft Sportman pech als de linksbuiten hard tegen den paal schiet, wat de midvoor hem even later met een kopbal nadoet. Na rust zet Sport man een geweldig offensief in, maar de achterhoed van T.O.NA. met den keeper, die schitterend op dreef is, aan het hoofd, weet van geen wijken. Zoo verstrijkt onder groote spanning den tijd, en als de uitste kend leidende heer v Deventer het einde aankondigt, heeft TON.A. meer verkregen dan haar toekomt. o T. O. N. A. n—ALPHEN V 3—2. Hoewel T.O.NA. sterker is, weet Aiphen spoedig een 20 voorsprong te nemen. T.O.NA. zet haar elftal nu om, wat een groote verbetering blijkt en nog voor rust weet zij gelijk te maken. 2—2. Na rust is T.OJÏA. doorloopend in den aanval en het wordt een wedstrijd, wie de meeste kansen mist. Ook een penalty wordt niet benut. Enkele min. voor het einde weet de rechts binnen een niet meer te missen kans te benutten. 3—2. De heer v. d. Klugt leidde uitstekend. Het derde van T.O.NA. verloor in Zeg- waart van DB.O. III met 5—1. ROUWKOOP I—ALPHEN III 3—1. Nadat Alphen een voorsprong genomen had door middel van haar rechtsbinnen, ging de rust eveneens met 10 voorsprong in voor Alphen. Gerulmen tijd bleef de stand zoo, zelfs hadden de Alphenaren kans gezien tot tweemaal toe een penalty te missen, waarna Rouwkoop een half uur na de rust gelijk weet te maken. Aange moedigd door dit succes weet Rouwkoop den stand op 31 te brengen, met mede werking van den rechtsback van Alphen, die met een hard schot zijn doelman pas seerde. Met onveranderden stand kwam het einde. SPORTMAN JUN—LUGD. A JUN. 6—5. Lugd. weet het eerst te scoren, doch spoedig maakt de Sportman linksbuiten gelijk 11. Sportman blijft in den aan val en met rust is de stand 43 voor Sportman. In de tweede helft weet Sport man den stand op 53 te brengen. Toch geeft Lugd. niet op en door twee goede doelpunten is de stand weer gelijk 55. Uit een goed opgezetten aanval weet de Sportman linkshalf de winnende goal voor zijn club te maken, waardoor zij ongesla gen aan den kop gaat. Scheidsrechter Th. v. d.Meer leidde streng maar strikt eerlijk. o— SPORTMAN ADSP. A—L D.T.S. ADSP. 8-0. Met wind mede is Sportman direct in den aanval en spoedig is het eerste doel punt ter wereld, 10. Als het rusten is blijkt tie stand op 30 te staan. Na de thee speelt Sportman met wind tegen nog beter en geleidelijk wordt de stand opgevoerd tot 80. L.D.T.S. had vóórhaar taal volhouden zeker wel een tegenspunt verdiend. Scheidsrechter D. Boom voldeed zeer goed. o ALPHEN ADS. A—LUGDUNUM ADS. A 7—1. In een vlotten wedstrijd moest Lugdu- num er aan gelooven en de jeugdige Lei- denaars moesten met een 71 nederlaag genoegen nemen. Reeds met de rust was de stand 60 voor de nog ongeslagen Aiphen jeugd. Toen kregen de Lugdunum benjamins het voor den wind, doch verder dan een doelpunt konden zij het niet brengen. Ook Alphen wist nog eenmaal te doelpunten, zoodat met 71 het einde kwam. Door een 42 zege op Rap.-Ivo behaalde Pernix Zaterdag het kampioenschap van den Christelijken Korfbal Bond. Onge twijfeld een prestatie waarmede wij haar kunnen gelukwenschen. De wedstrijd zelf is ons voor een kam pioenswedstrijd wel wat tegengevallen. De gasten waren met slechts 5 heeren ver schenen en sloegen daardoor voor een kampioensploeg een gek figuur. Zoo leis mag bij een kampioenswedstrijd nooit of te nimmer voorkomen! Pernix liet uitval- llen, doch door de onvoltallige vakken is 't spelpeil er zeker niet beter op gewor den. Pernix leidde na een half uur met ALPHIA-ADSP.—KOUDEKERK ADSP. 7—0. De Alphia adsp. hebben hun overwin- nlngs reeks op hun nieuw byterrein voort gezet. Met niet minder dan 70 werd Koudekerk naar huisgezonden. Voor de rust wisten de bezoekers het tot 10 te houden. Na de thee was Alphia overwe gend sterker, en voerde zy den stand ge leidelik op tot 70. Scheidsrechter Neute- boom had een gemakkelyke taak. ———o R.C.L. (ADSP.)—L.D.W.S. (ADSP.) 1—0. De zwart-witte jeugd is met den wind mee het meest in den aanval, doch goed verdedigen der L.D.W.S.'ers voorkomt doel punten. Even voor de rust moet de kleine LD.WB.-keeper echter visschen. Na de rust zyn de blauw-rooden sterker, dodh hun handige aanvallen blijven zonder resultaat. Goed verdedigen der Racing brengt haar een kleine, zwaar-bevochten overwinning. RESULTATEN DER LUGDUNUM-JEUGD. Lugd. (a) Juniores verloren met 65 van Sportman. Lugd. (b) ging met 41 tegen D.V.S ten onder. De adspiranten (a) wer den door de Alphen-jeugd op regelmatige wijze geklopt (71), terwijl Lugd. (c) met 64 van Rouwkoop won. Lugd. (a) ver raste door een 3X zege op U VS. (c). Ten slotte Sloeg Sportman (b) de laatste groen witte aanwinst, Lugd. (e) met 40. Fides Pacta kreeg meer dan haar toe kwam. Een gelyk spel was zeker de ver houding. Tot de rust gaat het spel gelyk op. Even voor de pauze neemt Fides Pacta de leiding. Na de thee denken we L.R.C. gelyk te zien maken maar het geluk komt van de andere zyde en Fides Pacta heeft heeft een 20 voorsprong. L.R.C. komt ge weldig opzetten. De Pactanen worden ge heel op eigen helft teruggedrongen en zonder dat er een Pactaan aan den bal komt, is het v. Hoven die den achterstand verkleint. In deze periode is L.R.C. mees ter van het terrein, maar doelpunten bly- ven verder uit. Fides Pacta scoort dan nog tweemaal en het eindsignaal geeft aan Fides Pacta de twee puntjes mede naar Leiden. NOORDWIJK I—A.R.C. I 0—2. De Alphenaren hebben ook de Noord- wykers aan hun zegekar gebonden. De kustbewoners moesten met 20 de meer derheid der Racing erkennen. A.R.C. had v. Heusden weer in de gelederen, zoodat v. Wilgen weer naar de voorhoede gediri geerd was. Deze wyziging kwam de kracht van het geheele elftal ten goede. In de eerste helft was het W. Bergshoeff, die uit een voorzet van Vellekoop met een enorm hard schot de score wist te ODenen, 0—1. A.R.C. blyft het meest in de aanval, doch tot de rust blyft de stand onveranderd. Na de thee hetzelfde spel, totdat plots Vellekoop er alleen tusschen uit trekt en de geheele Noordwyksche verdediging pas seert en daarna doelpunt, 02. Met dezen stand komt het einde. WOUBRUGGE II—A.R.C. III 3—3. Reeds voor de rust had Woubrugge een voorsprong van 20 verkregen. Na de rust wyzigde A.R.C. haar opstelling, waardoor een betere combinatie verkregen werd. V. d. Hoek maakte spoedig 21, waarna Noomen er 22 van maakte. Dat was Woubrugge te bar en heftig werd er aan gevallen. Het resultaat was, dat Wou brugge den stand op 32 bracht. De Jager van A.R.C. ziet kans eenige minuten voor het einde den stand op 33 te brengen, waarmee het einde komt. 20, waarna de gasten tegenscoorden. Nog voor de rust bracht Pernix den stand op 31. Vyf min. na de hervatting ver grootte zy haar voorsprong tot 4—1, en pas ln de laatste minuut bracht Rap.-Ivo met een vaartschot den stand op 4—2. Op bovenstaande foto: Staand: v. 1. n. r. mej. N. Bink, mej. R. Karstens, de heeren W. karstens, W. Martini, J. karstens, J, V. d. Horst en mej. J. v. d. Berg. Geknield: mej T. de Jong en A. Karstens; zittend: mej. C. v. Rynswou, mej. T. Bink en B Bouhuys. A.R.C. II—KATWIJK I 3—7. Het heeft er geruimen tyd niet naar uit gezien dat de A.R.C. nederlaag zoo groot zou worden. De eerste doelpunten waren heel fraai. Allereerst scoorde Katwijk door den linksbinnen, 10. Even hierna kopte spil Jongeneel den geiykmaker ln de Katwijksche touwen, 11. Als wederom de linksbinnen der Kat- wyker weet te scoren, maakt aan de andere zyde Snel weer gelyk, 22. Toch maakt Katwyk er voor de rust nog 32 van. Na de rust maakt Katwyk van den al- trap af 42. Als een snelle rush van den rechtsbuiten wederom een doelpunt ten gevolge heeft, maakt A.R.C. er 53 van. GeleideUjk weten de Katwykers den stand op te voeren tot 73 waarmee het einde komt. o QUICK BOYS II—WOUBRUGGE I 3-4. Quick Boys heeft invallers voor G. v. d. Plas en N. v. d. Boon, waarvoor geen ge schikte reserves beschikbaar waren. Deze plaatsen moesten worden bezet door spe lers uit het zesde elftal, die natuurhjk ab soluut niets in te brengen hadden, en mede daardoor is deze wedstrijd door Q. B. ver loren. Woubrugge is dus tot nu toe onge slagen, hoewel zy dezen wedstryd zeker niet had gewonnen als het geluk niet aan haar zyde geweest was. De gasten speelden zeer forsch en hun spel was op afbreken gebaseerd, en ongelukken konden niet uitbiyven. Toen de rechtshalf veel te on besuisd inliep moest hy van het veld ge dragen worden. De scheidsrechter deelde legio vrije trappen uit, wat de gemoederen eenigszins tot bedaren bracht. De gasten hadden al spoedig een 2—0 voorsprong doch nog voor de rust ver kleinde Kroon den achterstand tot 2—1. Na de rust heeft Q. B. het beste van het spel en spoedig is het door v. Duyvenbode 22, terwyi even later een strafschop door Kroon gemist wordt. Het ls evenwel uitstel van executie want even later wordt een voorzet van rechts onhoudbaar door de Jong in de touwen geknald 32. Een kwar tier voor tyd krijgt Q. B. een strafschop tegen zich en de stand is weer gelyk. On stuimig komt Q. B. opzetten, maar succes komt juist aan de andere zyde als de rechtsbuiten onverwacht doelpunt. 3—4, Heel Woubrugge staat te verdedigen, en er is geen doorkomen aan. Met een zeer zware druk op het Woubrugge-doel kom» het einde van dezen onaangenamen wed strijd. o KOUDEKERK I—S.U.O. H. Na een kwartier neemt Koudekerk I door een mooi schot van C. Hoek de leiding 10, maar kort er op maakt S.C.O. n gelyk 11. Als S.C.O. n een penalty toe gekend wordt neemt zy hierdoor de leiding 21. Even voor de rust maakt Koudekerk I gelyk 22. Na de rust is het spel wat forsch. Koudekerk is geregeld voor het doel der gasten. Windhorst weet door een hard schot te scoren 32. KI Hulscher hiaakt spoedig 42. en vlak voor het einde ls het J. Hogenes die er 52 van maakt, zoodal het een verdiende overwinning voor Kou dekerk I is geworden. Koudekerk adspiranten verloor met tegen Alphia adspiranten. o ONS CLUBJE 1—F. PACTA U 9—2. Het spel is nog nauwelijks aan den gang of de bezoekers nemen de leiding hetgee de thuisclub prikkelt en het is dra gc'u Weer trekken de gasten ten aanxal en n is 12. Nu is het gedaan met F. Pactae O.C. brengt geleideiyk den stand op waarmedee de rust ingaat. Na de tn leggen de bezoekers zich op ferde'u's toe. Ons Clubje brengt toch door goe doelpunten den stand op 92. De scheidsrechter leidde correct. L. R. C. I—FIDES PACTA I 1—4

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 14