De Leidsche Dames-Hockey-ploeg promoveert! LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 1 October 1934 HILLEGOM I—DE KENNEMERS I 3—2. Een spannende strijd. Vanaf den aftrap zetten de gasten een geweldig offensief in en moet de thuis club alle zeilen bijzetten om erger te voor komen. hetgeen hun echter best afging. In deze periode maakt de uiterst snelle midvoor van de Kennemrs van een treu zelen der Hillegomsche verdediging ge bruik en geeft zijn club de leiding Dit spoort de zwart-witten aan. Zij weten het spel te verplaatsen en het Kennemer doel ■wordt met eenige goede schoten bwerkt. doch ook de gasten beschikken over een uitnemende verdediging met Denkla aan het hoofd, doch als Hillegom het tempo nog hooger opvoert, schiet de oud le-klas- ser nog al eens tekort en in deze periode maakt Fr. v. d. Hulst uit een der vele aan vallen netjes gelijk. Dan een vlugge aan val der zwart-witten en als de midvoor keurig den bal voor zijn broer laat liggen kogelt S. v. d. Hulst In 2—1 Als weer is begonnen, lijkt het er op of de roodhemden zullen gaan winnen, want geweldig komen zij opzetten, maar Hille gom houdt stand. Na tien min. zag zij zelfs kans den toon weer aan te geven. Toen de H. midvoor aan zijn bewaking ontsnapte, maakte hij er op onberispelijke wijze 31 van. Een strafschop, na goed werk van den linkshalf, werd gemist! Dit geeft den gas ten moed. zij komen weer los en na mooi opbrengen van links verkleint Grooi op keurige wijze den achterstand De thuis club verdedigt nu. met v. Dijk aan het hoofd hardnekkig, en als het eindsignaal klinkt, heeft Hillgom een zwaar bevochten bevochten doch alleszins verdiende zege behaald. De verdere uitslagen van Hillegsm zijn: Hillegom 2Haarlem 5 61; R.CH. 8 Hillegom 3 51; Hillegom 4Droste 3 10—3. BODEGRAVEN—ELINKWIJK 3—3. Na een 31 voorsprong der gasten. De eerste aanval van Bodegraven was meteen raak. 10. Enkele volgende goede Bodegraven-aanvallen stranden op buiten spel. doch dan weet Elinkwijk het spel te verplaatsen en de verdediging van Bo degraven krijgt druk werk. Als na een half uur spelen de rechtsback van Bodegraven mist, snelt de linksbuiten der gasten langs de lijn, zet scherp voor, het leder springt met effect van den grond op en buiten be reik van den doelman wordt ingekopt, 11. Het spel verplaatst zich snel, met Elink wijk iets in de meerderheid. Met 11 wordt gedraaid. Na de thee nemen de gasten vrij spoedig de leiding. Een wegens hands van den rechtshalf van Bodegraven toegekende penalty wordt onhoudbaar ingeschoten. Zelfs vergrooten de Utrechtenaren kort daarna met een kopbal de voorsprong tot 31. doch vanaf dit moment neemt de thuisclub het spel geheel in handen. De gasten worden geheel op eigen helft terug gedrongen. en nadat de middenvoor van Bodegraven eerst den achterstand heeft verkleind tot 23, is het dezelfde die gelijk maakt. Het laatste kwartier oefent Bode graven een geweldige druk uit op het Elinkwijkdoel. Het winnende doelpunt voor de thuisclub zit in de lucht, maarkomt er niet uit, en als scheidsrechter Koppe- nol het einde aankondigt zijn het de gas ten, die met het behaalde gelijke spel wel het meest tevreden zijn. A.S.C.—ORANJE BLAUW 5—1. Heel gelukkig. Het begin was voor de gasten, die een snel open spel lieten zien, waar aan echter de groote fout kleefde, dat de bal te veel door de lucht werd gespeeld in plaats van over den grond. De achterhoede van A.S.C. moest intusschen alle zeilen bij zetten om onheil te voorkomen. Dat lukte niet steeds even best. Na zeven minuten talmde Oskam te lang en de linksbinnen van Oranje Blauw joeg den bal langs Freyser (01). Daarna kwam ook de A.S.C.-aanval wat los, maar het bleef voor- loopig bij wat schuchtere pogingen om het Haagsche doel te vinden. A.S.C. had trouwens in die periode wei nig geluk Kort na de hervatting zette Venema krachtig door, waarna hij doelpuntte (11). Nog geen minuut later gaf Jap. die in de tweede helft Abelman als linksbui ten verving, A.S.C. de leiding uit een voor zet van Venema (21). Daarna brak er een periode aan, waarin de rood zwarten wel heel erg gelukkig hebben gespeeld. Oranje Blauw kwam sterk in den aanval en zat steeds voor het Leidsche doel. De gemakkelijkste kansen werden echter ge mist en daarenboven brachten paal en lat hij herhaling uitkomst. Tien minuten voor het einde kwam er eindelijk weer een A.S.C.-aanval. Een schot van Van Leeuwen werd maar net gestopt en Janssen trapte den bal in het Haag sche net (31). Dat was het beslissende moment. A.S.C. werd veel sterker. Janssen die uitstekend werk deed, bracht den stand op 41 en na een schot van Van Leeuwen trapte een de achterspelers van Oranje Blauw in eigen doel (51). In de laatste minuut bracht aan den anderen kant de paal nog even redding. D.V.S. I—TE WERVE 3—2. De eerste thuiswedstrijd van D.V.S. I op (haar nieuw terrein is een kleine maar moeilijke zege geworden. Ondanks Te Werve eerst nog op den Maaldrift was geweest om D.V.S. daar te zoeken was zij toch nog op tijd aange komen. Te Werve was de eerste die den juisten weg wist te vinden en haar rechtsbinnen gaf met een mooi schot zijn club de lei ding 01. De vreugde was echter van korten duur want Tuin scoorde uit een corner den ge lijkmaker 1—1. De ploegen waren aan elkaar gewaagd. Te Werve nam weer de leiding. Ook dit bleef niet lang zoo want de D.V.S. midvoor scoorde dan 2 maal achtereen om zoodoende zijn club de lei ding te geven 3—2. Na de rust gaf de scheidsrechter allerlei vreemde beslissingen. De spelers waren dankbaar dat de strijd ten einde was. OLYMPLA II—ALPHEN II 1—1. Alphen n trok met vier invallers naar de Pijpenstad. Wederom was het eerste elftal oorzaek van deze onvolledigheid. Spoedig blijkt, dat de partijen volkomen aan elkaar gewaagd zijn, toch wordt Olym- pia eenigszins sterker. Aanvoerder de Leeuw, bijgestaan door de Graaf weert zich geducht. Mede hierdoor weet Alphen het spel naar de andere zijde te verplaat sen De voorhoede, waarin het hoofdzake lijk van Tuinenburg moet komen, weet zich enkele knasen te scheppen. Het is tenslotte Tuinenburg die het eerste en eenige doelpunt voor Alphen maakt 01. Olympla stelt heftige pogingen in het werk gelijk te maken. Inderdaad slaagt de links buiten er in. na een misverstand in de Alphen defensie, de stand op gelijke voet tee brengen 11. In de tweede helft is vrijwel steeds Alphen in de aanval. De voorhoede speelt echter te doorzichtig om succes te hebben. Gedurende de laatste 10 minuten zet Olympia nog eens alles op de aanval. Alphen versterkt dan haar verdediging en mede hierdoor weten zij den stand onver anderd te houden o ALPHIA II—LAAKKWARTIER II 2—2» Het spel is eenige minuten oud, wan neer de midhalf van L. een ver schot in zendt dat doel treft 01. Alphia is door dit onverwacht doelpunt eenigszins de kluts kwijt, zoodat Laakkwartier herhaal delijk terug komt. Kort daarop ligt nr. 2 in de touwen. Dit wordt de Alphianen te bar. Verwoed vallen zij aan, zoodat spoe dig tegengescoord wordt door den links buiten 12. Na de rust is Laakkwartier in de meer derheid. doch tot doelpunten komt het niet. Als Alphia het spel weer in handen neemt krijgt de Haagsche achterhoede druk werk en het duurt niet lang of de ge lijkmaker ligt in het net 22. Onder groote spanning breekt het einde aan. U. V. V. in—BODEGRAVEN II 7—1. Een gehavend tweede elftal van Bode graven speelde uit tegen U.V.V. De thuis club nam vrij spoedig de leiding, om kort daama haar voorsprong tot 20 te ver- hoogen. Dan doet zich een incident voor. Bij een aanval op het U.V.V.-doel loopt de keeper uit en komt daarbij in botsing met een eigen back, welke botsing zoo hevig is, dat den doelman een arm uit de kom schiet. Voor dit ongeval wordt tengevolge van het aanvankelijk ontbreken van eer ste hulp niet minder dan drie kwartier ge pauzeerd. Voor de rust scoort U.V.V. nog eenmaal, terwijl direct na de hervatting Bodegraven door haar middenvoor een te- genpunt maakt 31. Dan is U.V.V. veel sterker en mede door eenige blunders van den Bodegravendoelman voert zij de score op tot 71 en wint tenslotte volkomen verdiend. o QUICK IIIAS.C. n 1—4. Spoedig miste de Haagsche rechtsachter en Wenting had geen moeite A.S.C. de lei ding te geven. Er kwam toen een periode, waarin A.S.C. voortdurend in den aanval was en daar de Quick-achterhoede lang niet safe was, stond het met de rust 31. Het eenige doelpunt van Quick was een kogel van den linksbinnen. Na de rust zette Rietdijk goed door en doelpuntte uit een goeden voorzet van rechts, 14. Aangezien de A.S.C.-achter- hoede prachtig op dreef was en J. de Jong op de spilplaats vele aanvallen der tegen partij brak, zag Quick geen kans meer te doelpunten. Toch had zij zeker een doel punt verdiend. o SUCCESSEN VAN TONA. Het eerste elftal van Tona heeft in een onaangenamen wedstrijd van Rouwkoop I gewonnen met 20. Het eerste kwartier is Rouwkoop iets sterker, maar de T.O.N.A. - achterhoede weet meester van haar terrein te blijven. Dan werkt T.O.NA. zich los en volgt er een mooie gelijk opgaande strijd, waarbij T.O.N.A. door Tegelaar weet te sco ren. 10. Na rust is T.O.N.A. overwegend sterker, hoewel de uitvallen van Rouw koop, meestal door v. d. Kroft geleid, uiterst gevaarlijk zijn. Door de middenlinie goed opgestuwd, onderneemt T.O.N.A. aan val op aanval. Als Tegelaar mooi door breekt. wordt hij gevloerd en benut du Mortier den strafschop, 20, waarmede het einde komt. Over scheidsrechter Verwoerd niets dan lof. Het tweede van T.O.N.A. speelde gelijk tegen L.D.T.S. 1—1. Het derde boekte haar eerste overwin ning op Leidsche Boys in met 21. LUGD. in—D.S.O. n 80. De thuisclub speelde een goeden wed strijd en leidde met de rust reeds met 40. Ook na de rust was groen-wit rood groen verre de baas en met 80 kwam het einde van dezen eenzijdigen wedstrijd. ALPHEN IV—LUGDUNUM IV 1—4. Het jeugdige Alphen IV heeft aan de veel grootere en oudere Lugd. spelers zeer goed partij geboden. Hierdoor was de over winning van Lugd. langen tijd onzeker. De rust ging ook met gelijken stand, 11 in. Na de thee was Alphen sterker, doch op het laatst kon de overigens goed spelende achterhoede van Alphen het niet meer houden en kwam het einde met een 41 overwinning voor groen-wlt. TER LEEDE I— A. R. C. I 2—3. Het spel gaat gelijk op. Beide keepers zijn voor hun taak berekend. De rust komt met blanken stand. Na de rust zijn de gasten iets sterker, en doen dit spoedig door 2 doelpunten blijken. Ter Leede valt herhaaldelijk aan en de midvoor weet met succes door de verdediging te dringen 12. A.R.C. maakt er spoedig 13 van, maar de thuisclub weet ook nog het doel te vinden, zoodat het einde komt met 2—3. De leiding van den scheidsrechter was in dezen forsch gespeelden wedstrijd uit stekend. A.R.C. n—ONS CLUBJE I 4—5. Reeds spoedig krijgen beide elftallen kort achtereen een penalty te nemen, die benut worden. Ons Clubje ziet dan kans om voor de rust de stand op 41 te brengen. Na de rust ziet het er naar uit dat AR.C. haar achtersband zal inloopen. Twee goede doelpunten van AR C. brengen de span ning er in. Ons Clubje maakt er dan 53 van waarna A.R.C. nog eens de achterstand weet te verkleinen, 54. Met deze stand kwam het einde. L. R. C. INOORD WIJK I 2—4. L.R.C. moet het zonder v. Diest doen. Als na een kwartier de L.R.C. doelman weifelt, leidt Noordwijk met 01. Even voor de rust vergroot zij haar voorsprong 02. Na de thee heeft L.R.C. haar elftal gewijzigd en dit is een verbetering. Een doelpunt komt echter aan de andere zijde 03. L.R.C. pakt nu flink aan en ziet haar werk bekroond met 2 doelpunten door De Vries en Algera 23. We denken gelijk te zien maken maar Fortuna is niet met L.R. C. In de laatste minuut begaat de L.R.C. doelman een fout en het pleit is beslecht 24. Scheidsrechter v. Vliet leidde cor rect. L.R.C. ni won van Ons Clubje III met 13—0. o KATWIJK I—QUICK BOYS II 4—2. Spoedig weet Katwijk door een keurig schot van den midvoor de leiding te nemen. Even later scoort de midhalf. 20. Er wordt te forsch gespeeld, waardoor Kat wijk een penalty krijgt toegewezen, welke wordt ingeschoten. 30. Vijf min. voor de rust weet Quick B. tegen te scoren. Rust 31. Na de thee krijgt Katwijk een straf schop tegen zich, waardoor Q. B. gelegen heid krijgt om er 32 van te maken. De druk op het Katwijk-doel blijft aanhouden, doch de Katwijk-verdediging hodt moe dig stand. Kort voor het einde weet A. Far- levliet met een harden kogel den voor sprong voor Katwijk te verhoogen, zoodat Katwijk verdiend met 4—2 gewonnen heeft. Scheidsrechter Neuteboom hield de teugels strak, wat zeker noodig was. Zijn leiding was onberispelijk. R. C. L. II—U. V. S. V 3—12. Bij den aanvang was het reeds spoedig te zien dat de thuisclub het tegen het snelle spel der jeugdige U.V.S.'ers niet zou bol werken. Geleidelijk voerden de biauw- witten, nadat de Racing eerst den stand op 11 had gebracht, de score op, zoodat de tweede helft begonnen werd met een 51 voorsprong. Toen in deze periode het uithoudingsvermogen nog een woordje mee ging spreken trokken de U.V.S.'ers hierbij natuurlijk aan het langste eind, waarbij nog vermeld kan worden, dat de 2 tegen- punten door de blauw-witten zelf werden gescoord. Het was een prettigen wedstrijd, die goed door scheidsrechter Nasveld werd geleid. FIDES PACTA III—KATWIJK III 8—0. Na ongeveer een kwartier kopt de rechtsbinnen van F. P. uit een corner in, 10. F. P. blijft aanvallen en door den middenvoor en linkervleugel wordt de stand opgevoerd tot 70. Na de thee weet F. P. nog éénmaal te scoren. De Fides Pacta Jun. speelden thuis ge lijk tegen de Rijnsb. Boys Jun. 33. L.D.T.S. BLIJFT IN VORM. Zoo slecht als het L.D.T.S. verleden jaar in de competitie verging zoo goed .gaat het thans. Al mocht het eerste elftal het niet verder brengen dan een gelijk spel tegen Tona n, tevreden kan LXi.T.S. toch zijn. Thuis mocht het aan het tweede elftal gelukken Sportman IV met 52 te ver slaan. Overwegend sterker was L.D.T.S. en zij wist dit voor de rust uit te drukken met 21. Na de pauze werd de stand opgevoerd tot 52, wat de verhouding goed weergeeft. Het derde elftal nam een 5—2 overwin ning op Rouwkoop 5 mee naar huis. De adspiranten verloren van Alphen (a) met 41. De A-klasse blijkt voor hen wel wat te zwaar. De Alphen adsp. speelden veel beter, waardoor het hun gelukte de zwart-witten te verslaan. EAZ. BOYS I—ROUWKOOP II 1—0. De partijen zijn weldra goed aan elkaar gewaagd. Om beurten zijn de doelen in ge vaar, maar geen d«r achterhoeden weet van wijken. Ruststand 00. Na de pauze zijn de Boys iets meer aanvallend. Goed houdt Rouwkoop stand, totdat ongeveer 10 min. voor het einde de keeper der gasten door den Boys-midvoor wordt gepasseerd. 10. Dan komen vijf min voor het einde een Boys-speler en een Rouwkoop-speler zoo met elkaar in botsing, dat laatstge noemde het veld moet worden uitgedragen. Behalve dit Incident heeft de wedstrijd een prettig verloop gehad. De leiding was bij arbiter v. Leeuwen in goede handen. SPORTMAN m—L.D.W.S. Hl 3—6. Ais het spel eenige min. oud is weet L.D.W.S. te doelpunten, 0—1. Ditzelfde spel herhaalt zich eenige malen, zoodat de stand met rust 04 is. Na de rust is Sportman er iets beter in en door drie doelpunten brengt zij dit tot uiting. L.D.W.S. scoorde echter nog twee doel punten, zoodat de eindstand kwam als hierboven is aangegeven. Scheidsrechter H. v. Deursen voideed zeer goed. o SPORTMAN ADSP. A—L.F.C. ADSP. 3—3. Kort na het begin weet Sportman reeds te scoren, 10. Even later weet de links buiten de score tot 20 op te voeren. L.F.C. speelt niet ontmoedigd verder en als de rust aanbreekt is de stand 22 gelijk. Na de rust weten beide partijen nog éénmaal het net te vinden, zoodat de eind stand 3—3 is. Scheidsrechter H. v. Deursen was heel goed. Hierboven het Leidsche Dames-hockey-elftal, dat er voor gezorgd heeft dat Leiden gepromoveerd is. Van links naar rechts: staande: H Hesselink, H. van Weel, D. Vos, R. Eerdmans, L. Böhtlingk; knielende: H.Vos; Q. Böhtlingk, M. v. d. Haar, H. Hees en E. van Larvick; zittende: keepster G. Smit. In de Zaterdag gehouden vergadering van den Dames Hockey-Bond is besloten tot een uitbreiding van de klassen in de a.s. competitie. De eerste klasse zal met één elftal uit gebreid worden. Hiervoor komt in aanmer king Hilversum I. Waarschijnlijk zal dit elftal niet ingaan op dit aanbod, daar de Hilversumsche dames zich te zwak voelen voor de le klasse. De Kievieten (Wasse naar) zullen waarschijnlijk hierdoor de eerste klasse mogen completeeren. Tengevolge van deze opschuiving komt er een plaats in de promotieklasse vrij. Doch ook de promotieklasse wordt met één elftal uitgebreid, zoodat er voor twee elftallen een plaats vrij is gekomen. De Leidsche Dames en Togo I, dat ver leden jaar degradeerde naar de 2e klasse, zullen nu wel verzocht worden in deze klasse te komen spelen. Onze felicitaties aan Leiden I. De pro motie, die, aan het einde van de promo tiecompetitie in Mei, niet kon doorgaan, omdat Leiden in een beslissingswedstrijd verloor van Harley (na verlenging) is dus toch een feit geworden! SPORTMAN JUN.—U.V.S. JUN. 10—3. U.V.S. weet kort na het begin de leiding te nemen, 01. De vreugde is echter maar van korten duur, want spoedig is de stand gelijk. Sportman blyft steeds in den aan val en met de rust is de stand 51 in het voordeel van Sportman. Na de thee eenzelfde spelbeeld en als de goed leidende scheidsrechter, de heer G. Waasdorp, het eindsignaal geeft, is de stand 103 in het voordeel van Sportman. R. C. L. (ADSP.)—LUGD. (d) 3—0. Met de rust hadden de jeugdige zwart- witten een 10 voorsprong. Door heel goed werk van den wel zeer kleinen Lugdunum- keeper werd de achterstand der groen- witten op 3 doelpunten gehouden. De heer v. d. Horst leidde zeer goed. ADSP.: A.S.C.—LUGD. (b) 1—4. Na 20 min. jaagt Bronsgeest het leer in het A.S.C.-doel (01), doch direct hierop weet de A.S.C.-midvoor met een pracht- schot gelijk te maken. Rust 11. Na de rust weet de Graaf op verrassende wijze groen-wit de leiding te hergeven. (12). Nadat den Oude de stand op 13 heeft ge bracht, voelde rood-zwart zich geklopt. Nog éénmaal wist Lugd. te scoren alzoo met 41 winnende. Sch.r. v. d. Blom leidde op keurige wijze. AALSMEER I—R. A. P. 7—2. Reeds na 5 minuten geeft de linksbin nen A. onverwacht de leiding (10). Na dat een tijdlang de strijd gelijk opgegaan is, vergroot de middenvoor den voorsprong. (20). Kort voor rust scoort R. tegen, (21). Direct na de rust doelpunt A. dan weer. Van den aftrap komt de bal bij den rechtsbuiten, die voorzet en de midden voor maakt geen fout (31). Kort daarna is het de linksbinnen die het net weet te vinden (41). Ook het vijfde doelpunt neemt dezelfde speler voor zijn rekening evenals het zesde. Nummer zeven is voor den middenvoor uit een vrije trap. Uit een snelle doorbraak scoort R. dan tenslotte nog tegen (72), met welken stand het einde komt, daar de A. keeper nog een strafschop weet te stoppen. Het was een uiterst vlug en fair gespeelde wedstrijd, waarin beide partijen goed spel te zien gaven, maar A. was veel productiever. BODEGRAVEN IH—HAASTRECHT II 0-9. Na een hoopvol begin voor de thuisclub namen de gasten in een kort tijdsbestek een 40 voorsprong en in de meeste ge vallen ging de keeper niet vrij uit. Met rust was de stand reeds 60. Na de thee v/as het spel iets meer verdeeld, doch des niettemin zagen de gasten kans, de score tot 90 op te voeren. VOORWAARTS I—BODEGRAVEN IV 6-0. Dat een Jun.-elftal van Bodegraven „slechts" met 60 van het sterke Voor waarts I verloor, is meer een compliment voor de jonge gasten dan voor de thuis club, die voor rust 3 maal doelpuntte en na de thee nog 3 doelpunten aan de score toevoegde, nadat tallooze aanvallen op buitenspel waren gestrand. VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN. Een C.G.W.-combinatie speelde Zater dag 44 tegen de gemeente-opzichters. Rust 31 voor C.G.W. Stceke XI verloor gisteren met 63 van het C. en H. XI. Rust 3—3. UIT BOSKOOP. De uitslagen van de te Boskoop gehouderl wedstrijden zijn: Bosk. Boys EUGouda V 01; Bosk. Boys nG.S.V. Ill 11; Voorwaarts in Moercapelle in 37; Voorwaarts IBode graven IV 60. De resultaten der uitwedstrijden waren:> Haastrecht IBosk. Boys I 32; Ona VI— Bosk. Boys IV 11; Nieuwkoop IIBosk. Boys V 3—8. UIT NIEUWVEEN. V.V.N. II (Nieuwveent speelde op eigen terrein tegen Waddingsveen IV. Gelijk 2—2 V.V.N. I speelde thuis tegen Waddings veen III haar 4en campetitiewedstrijd. Na 20 minuten spelen wist V.V.N. de leiding te nemen welke voor de rust vergroot werd tot 20. Waddingsveen miste een penalty. Na de rust kwam Waddingsveen er beter in doch zij kon het niet tot scoren brengen. V.V.N. wist de stand op 30 te brengen, waarmede het einde kwam. Nic Boys II speelde op eigen terrein te gen; O.D.I. III (Leimuiden). Eindstand 0—0. Nic Boys junioren A speelden tegen O.D.I. junioren A. Eindstand 10 voor N. B. Nic Boys I speelden te Leiden tegen Kol- ping Boys I en verloor met 14. ATHLETIEK. ADSPIRANTEN-WEDSTRIJDEN TE ALPHEN. Onder begunstiging van fraai weer zijn Zaterdag op het terrein van de sportver- eeniging E.D.O. te Alphen athletiek- wedstrijden gehouden tusschen de adspi ranten van E.D.O. en A.R.C. De wedstrijd bestond uit een vierkamp, met de nummers 80 M. hardloopen, ver springen, hoogspringen en kogelstooten. Hieraan werden nog eenige nummers toegevoegd. Het geheel stond onder leiding van der» heer W. v. d. Leek. De uitslagen luidden: 80 M. harlloopen: 1. W. v. Tuijl, A.R.C. 9.6 sec.; 2. A. Windkorst, E.D.O. 10.1 sec.; 3. P. Vis, A.R.C. 10.3 sec- Verspringen: 1. P. Vis, A.R.C. 5 M.; 2. M. Stapper, A.R.C. 4.98 M.; 3. A. de Knijff, E.D.O. 4.70 M. Hoogspringen; 1. W. v. Tuijl, A.R.C. 1.35 M.; 2, 3. 4 en 5 A. Windhorst, E.D.O.; H. Bergshoeff, A.R.C.; M. Stapper, A.R.C., J. v. Leeuwen, A.R.C., allen 1.30 M. Kogelstooten: 1. A. Windhorst, E.D.O. 10.80 M.; 2. H. Bergshoeff, A.R.C. 10.13 M.;i 3. A. de Knijff, E.D.O. 9.60 M. De totaaluitslag luidde; 1. A.R.C. 370 pnt.; 2. E.D.O. 354 pnt. Uitslag estafette's 4 maal 80 M,: 1. A.R. C. A 43 sec.; 2. E.D.O. A 43.7 sec.; 1. A.R.C. B 45.4 sec.; 2. EDO. B 46.2 sec. 60 M. hardloopen: 1. M. Stapper, A.R.C. 8.2 sec.; 2. C. Spek, E.D.O. 8.4 sec.; 3. B. Zoutman, E.D.O. 8.4 sec. Persoonlijke resultaten van de vierkamp Waren; 1. W. v. Tuijl, A.R.C. 66 pnt.; 2. A. Windhorst, E.D.O. 65.5 pnt.; 3. P. Vis, A.R.C. 63.5 pnt. 0 VIJFKAMP VOOR DAMES. Mej. P. Dieben (Brunhilde) op de tweede plaats. Te Amstèrdam is een vijfkamp voor da mes gehouden. De uitslag is: 1. C. Aalten (TOV Zeist) 260.15 pnt. met de volgende resultaten: 100 M. in 13 sec., kogelstooten 8.42 M., hoogspringen 1.30 M. speerwerpen 30.03 M., verspringen 5.21 M. 2. P. Dieben (Brunhilde Leiden) 233.20 pnt.; 3. M. v. d. Berg (ADA) 209.30 pnt.; 4. L. Messmann (AVA) 183.30 pnt.; 5. R. Briejer (Brunhilde Leiden) 182 pnt. Hierbij zij opgemerkt dat mej. Briejer eerste was bij het verspringen en mej. Dieben eerste, zoowel bij het hoogspringen als bij het speerwerpen. 2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 14