ONZE SCHAT GOEDE OPLOSSINGEN. Prijsraadsels! Ziezoo nu heb ik het maar >ens gewaagd dat iedereen weer gewoon jan het werk is en wel lust heelt om eens prijsraadsels op te lossen. Het wordt nu s avonds al veel vroeger donker dus is nen van zelf niet zóó lang weer buiten sn komt men eerder tot raadsels zoeken. Sn jullie weten wat ik al ontelbare malen leb gezegd: besteedt al je tijd maar aan ie prijsraadsels, er behoeven geen brieven jij geschreven. En alsjeblieft vergeet toch niet naam en eeftijd er bij te schrijven. Werkt allen met genoegen aan de prijs raadsels. Ziezoo nu vele aparte antwoorden. Drietal Kret dat wist ik wel dat jullie 11a de vacantie weer zouden gaan mee doen. Heerlijk, dat jullie allen zijn over gegaan. Viertal van Vliet wat aardig toch die schooltuintjes en wat heeft Adriaan er veel in staan en mag je dat alles mee naar huis nemen? Drietal de Geus ik zal nu maar vast Gerard feliciteeren met zijn verjaardag, svant als ik tot de volgende week wacht, ian komen mijn gelukwenschen te laat. ik hoop dat je een prettigen dag zult heb- jen. Aardig voor je moeder dat zij een jrijs had voor haar bloemen. Jo van Ommering, zeker mag je weer needoen. Ik wist je naam nog best. Neen :k blijf hier niet wonen, over eenige we ren kom ik weer in Den Haag, ik zal wel waarschuwen. Corrie Holleman ja het heeft hier Za terdagavond ook heel erg geonweerd, we zaten 's avonds uren lang zonder electrisch icht. In October ga ik naar Den Haag terug. Marinus Lagas dat eene raadsel heeft er al in gestaan. Jo en Tiel van der Linden je ziet het, de prijsraadsels zijn er nu al. Hennie de l'Ecluse je hebt gelijk, je kunt niet iedere week veel nieuws schrij ven. We hebben hier ook zeer benauwd warme dagen gehad, niets prettig, ik kan or er niet tegen. Cisca van Gijzen je raadsel zal ik eens plaatsen. Hendrika v. Egmond je moet ook altijd je naam onder je brief schrijven, niet en kel op de enveloppe. Ik ben in het voor aar weer lang ziek geweest, toen deed je bsniet mee, dus las je misschien de corres pondentie ook niet. Hannie van der Hoek je mag zeker mee doen, doe maar samen met je vriendin netje. Ben je zoo lang ziek geweest, wat scheelde er aan. Ik raad No. 30 is dat goed? Lientje Oostveen is de gebreide poppen- muts aardig geworden. Ja zeker ben ik graag in Kloosterzande. Cor en Henk Bousie dat raadsel van dien molenaar heeft er al ingestaan. Wat wordt het nu al gauw donker 's avonds hè, nu dat frischt op als het overdag zoo erg warm is. Annie van Weizen zoo, ben jij kabouter bij de padvinderij, is dat de jongste af- deeling? Dirkje de Munnik doe maar gerust mee en noem mij Tante. Tot elf jaar behoort men tot de kleineren. Truus de Graaf, is je zusje Ida nu zeven ie'Jjaar geworden, dan mag ze als ze wil, d uu ook wel mee gaan doen. Piet van Schayk, ben je toen nog naar •n( Scheveningen geweest? Dien Zondag was ,na 't niet zulk mooi weer, maar nu den laat- ge sten Zondag was 't weer zonnig en warm. ;c1j Tinie Deegenaars, je was zeker erg blij, dat jullie club de beker gewonnen heeft? v( Bep en Wim Nieboer, ja dat mag wel ,n hoor, wat je mij vraagt. Gerda Spiecker, ik miste er zóóvelen in de vacantie, dat heb ik best begrepen, Sus van jou ook. Margje Liebert, ben je zoo blij dat je een pop hebt en speel je er nu zoo graag mee? Ik heb als kind ook heel graag met pop pen gespeeld. Nico Scheps, ik vind dat je al flink kunt typen, heb je het pas geleerd? Lilly van dre Leeuw, je begint dus al ilinke einden te fietsen. Toen het zoo be nauwd warm was, vond ik het niets heerlijk, want daar kan ik helaas niet tegen. Van die raadsels hebben de meeste er al ingestaan. Wim Kruit, doe precies zooals je wilt, heb je geen tijd of lust meer om de raad sels op te lossen, dan is het goed, je hebt jaren lang trouw meegedaan en je zult nu door C. E. DE LILLE HOGERWAARD. Voor 't zonnig, groote venster Daar staatja, raadt eens watl Maar eerst wil 'k je vertellen: 't Is onze grootste schat. Het heeft twee blauwe oogjes, Een mondje, o, zoo klein! Elk wangetj' is een perzik En 't neusje is zoo fijn! 't Ligt in een rose wiegje En 't lacht soms tegen ons. De vingers zijn garnaaltjes, De haartjes lijken dons. (Nadruk verboden). Je hebt het al geraden: Het iseen kindje klein. Maar wist j'ook, dat die kleuter Ons zusje lief zou zijn? Wij staan vaak met ons drietjes Zoo vol bewondering Te kijken naar ons zusje, 't Is toch zoo'n snoezig ding! We willen haar niet missen, Niet voor een handvol goud! Ik denk, dat zusje nu al Een huisvol van ons houdt! veel meer werk en lessen hebben, dat begrijp ik best. Het ga je goed, Netty v. Baak, je hebt mij heel wat ge stuurd, daar is zeker een en ander bij, wat ik kan gebruiken en plaatsen. Ja, die straat weet ik goed en dat is niet ver van de v. Beuntngenstraat af. Ik hoop nog eenige weken hier te kunnen blijven. Toosje en Beppie Bouter, nu dat Was een flinke lange beschrijving over alles wat Toos leert op de vakschool; ik vond het heel aardig dat alles eens te lezen; je hebt het wel heel druk dan soms, maar dan wordt je ook een flink huishoud stertje. Is Bep weer beter en naar school. Er zullen wel vele menschen verkouden zijn; met zulk benauwd warm weer vat ihen juist gauw koude. Drietal Wassenaar, dat vond ik juist heel gezellig, dat Jan weer eens de pen opnam om mij een brief te schrijven en van alles te vertellen. Zoo, dus is E. al ge heel uit huis, behalve Zondags. Hoe lang is dat fietsen van jullie naar die Tante? Ik logeer niet meer in Haarlem, alleen maar 's zomers hier, verder blijf ik kalm in Den Haag. Pietertje en Saartje Lagendijk, niets erg hoor als er eens wordt overgeslagen. Groeit de kleine zus al zoo lekker, en lacht zij al tegen jullie. Nelly de Leeuw, zoo'n soort raadsel als je nu stuurde is zóó eenvoudig, die kan ik er wel bij honderden krijgen en zelf maken. Bep Snik en Mien van der Linden, ja natuurlijk mogen jullie ook wel eens raad sels insturen, en dan zal ik wel antwoor den of ze geschikt zijn en of ik ze kan gebruiken. Werkt nu allen maar goed aan de prijs- raadsles, ze zijn niet te moeilijk, denkt maar goed na. Denkt aan naam, leeftijd, tijdig inzenden vóór Maandagsmorgens 9 uur Leidsch Dagblad of over de post naar mijn adres hieronder. Hartelijke groeten van Mej. A. KOOPMANS V. BOEKEREN, Kloosterzande (Zeeland). GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Annie Keyzer, Wim Keyzer, Piet Lagas Gerard de Geus, Dorus de Geus, Keesje de Geus, Jo van Ommering, Netty van Baak, Toosje Bouter, Beppie Bouter, Rika van Aggelen, Henk Luttje, Lilly van der Leeuw, Koos Nieboer, Nico Liebert, Margje Liebert, Adrie Bavelaar, Bram Bavelaar, Go Scheer, Rietje Scheer, Rika de Graaf, Wim Kruit, Gerda Spiecker, Bep Nieboer, Wim Nieboer, Sander Boot, Hannie van der Hoek, Unie Deegenaars, Marietje Laterveer, Conny van Vliet, Adriaan Boen der, Piet van Schayk, Jo van der Linden, Tieleman van der Linden, Hennie de l'Ecluse, Johannus Jacobus Planje, Jaan- tje Braxhoven, Beppie Braxhoven, Cisca van Gijzen, Truus de Graaf, Marie Bro- kaar, Mientje Stikvoort, Wijnand van den Berg, Rietje Trap, Dirkje de Munnik, An nie van Weizen, Cor Bousie, Henk Bousie, Ans Vollenga, Rietje Vollenga, Cornells J. Arbouw, Hnedrika van Egmond, Lena ten Wolde, Adriaan Pison, Joop Hofstra, Wim Nolles, Annie den Hertog, Mijntje van den Berg, Bald de Wit, Francina de Wit, Jan de Graaf, Corrie Holleman, Marinus La gas Piet van Hoven, Jan van Hoven, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Klaas Ouds hoorn, Rie Oudshoorn, Celia Kret. Hans Kret, Corrie Kret, Nico Hendrik Koning, Henk Brandt, Lientje Oostveen, Jannie de Water, Frans de Water, Nico Scheps, Geertruida Blóte, Saartje Lagendijk, Piev tertje Lagendijk, Eempien Wassenaar, Jo Wassenaar, "Paula ten Hooven, Edward ten Hooven, Bep Snik, Mien van der Lin de, Nelly de Leeuw.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 13