D.V.S. I - Quick Boys I LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 9 Augustus 1934 SPORT. Jubileum Nederlaagwedstrijd AGENDA. SCHEEPSTIJDINGEN. WATERPOLO. A.Z.C. I—DE GOUWE I, 5-2. A.Z.C, I heeft ook gisteravond haar on geslagen kampioenschap in de laatsten competitiewedstrijd op schitterende wijze weten te handhaven. Met niet minder dan 82 moest De Gouwe het onderspit del ven. De Alphenaren bleken over het geheel technisch beter. Zij waren ook over het geheel iets sneller en wisten de kansen door het betere samenspel beter te be nutten. Reeds dadelijk komt A.Z.C. sterk in den aanval. Wanneer het leder bij Raaphorst belandt, geeft hij door naar Thim, die snel opzwemt en onhoudbaar 10 maakt. Onmiddellijk daarna krijgt Bonte den bal. Hij schiet tegen de lat, doch weet den terugspringenden bal in het doel te plaat sen, 20. De Gouwe komt dan enkele ma len in den aanval, doch verder dan een corner brengen de bezoekers het niet. In tegendeel weet P. van Leeuwen op keurige wijze den voorsprong te vergrooten, 3—0. Eindelijk heeft de Gouwe succes als haar midvoor uit het midden met een goed ge plaatst schot den achterstand verkleint, 31. Thim moet wegens een overtreding het water verlaten, doch dit schijnt voor A.Z.C. geen beletsel om thans door Raap horst, die van rechts snel opzwemt, de score andermaal te verhoogen, 41. Met dezen stand komt de rust. In de tweede helft is het C. v. Leeuwen die een mooien voorzet van Thim benut, 51. Deze zelfde speler weet daarna uit een voorzet van P. v. Leeuwen onhoud baar in te schieten, 61. Thim geeft daarna een keurig staaltje polo te zien, wanneer hij op snelle wijze djn bewakers weet te ontsnappen en den stand voor A.Z.C. op 71 brengt. Als P. v. Leeuwen wegens een overtreding het water moet verlaten, verkleint De Gouwe uit een strafworp den achterstand, 72. Als slot is het Bonte die goed doorgeeft naar Jon- geleen, waarop deze met een schitterend schot 82 maakt. De Gouwe tracht nog wel door enkele aanvallen haar achter stand te verkleinen, doch A.Z.C. neemt het leder telkens over, zoodat verdere doel punten uitblijven Het einde komt met een groote en verdiende overwinning voor A. Z. C. A.Z.C. nELFHOEVEN (Reenwijk) 0L Deze wedstrijd gaf niet veel fraais te zien. De Reeuwijkers zochten hun kracht in een al te forsch spel, waartegen de scheidsrechter enkele malen moest op treden. Een paar Elfhoeven-spelers zond hij het water dt. Direct nemen de bezoe kers op vrij gelukkige wijze de leiding, 01. Even voor de rust denken wij A.Z.C. den gelijkmaker te zien scoren, doch de bovenlat brengt voor de bezoekers red ding. In de tweede helft hetzelfde spel. En kele schoten van A.Z.C. hadden ongetwij feld beter lot verdiend, doch ook thans komen staanders en lat den bezoekers te hulp. Ook de Reeuwijkers weten niet meer te scoren, zoodat met onveranderden stand het einde komt. COMPETITIE RES. Ie KLASSE. Te 's-Gravenhage won H.Z en P.C. H gisteravond met 43 van H.Z.C. n. H. P. C. IV—DE ZUL n 1—3. Ook de Zijl n heeft gisteravond de com petitie beëindigd met het spelen van den returnwedstrijd tegen HP.C. IV te Heem stede. Het was een van beide zijden vlot gespeelde wedstrijd, dien de Zijl door groo- tere schotvaardigheid verdiend heeft ge wonnen. Door dezen uitslag is de Zijl in puntenaantal gelijk gekomen met nummer één der afdeeling te weten HP.C. IV en zal een beslissingswedstrijd moeten uit maken welke van beide clubs promotie wedstrijden zal mogen spelen. Er werd in snel tempo aangevangen en spoedig gelukte het Arbouw met een keu rig schot den Leidenaren de leiding te geven. 01. Wegens te vroeg wegzwemmen moest een HP.C.-speler het water ver laten. waardoor de Zijl sterk in de meer derheid kwam, Geeve zwom snel op en be sloot zijn rush met een hard schot, hetwelk doel trof (02), met welken stand de rust aanbrak. Direct na de hervatting kreeg Arbouw een pracht kans de score op te voeren, hij treuzelde echter te lang, waardoor deze kans verloren ging. Het ging bij De Zijl steeds beter, plotseling trok Key er tus- schen uit, kwam geheel vrij te liggen en loste van grooten afstand een keurig schot, hetwelk in den uitersten hoek van het vijandelijke doel verdween. 03. Key moest daarop het water verlaten, waardoor H.P.C. in de gelegenheid werd gesteld de eer te redden. 13. Nadat HP.C. nog eenige krachtige pogingen in het werk had gesteld om alsnog een gelijk spel te be werkstelligen, kwam het einde met onge- wijzigden stand. Scheidsrechter C. Zeeman leidde tot aller genoegen. o CRICKET. N.C.B.-ELFTALHARROW WANDERERS. Op het fraaie Rood en Wit terrein te Haarlem bonden de Harrow Wanderers, begunstigd door prachtig zomerweer, den strijd aan tegen het N.C.B.-elftal. De Hollanders, die den toss gewonnen hadden, verkozen fielden, zoodat E. W. Wrigley en R. D. Stewart Brown op den aanval Neuerburg-Wunder de Engelsche innings openden. Hun totaal werd 312. Hierna trokken de Hollanders naar de mat. Op 91 runs voor 5 wickets werd gestopt. RECLAME- 8189 ZWEMMEN. NED. RECORD VERBETERD. Te Rotterdam verbeterde mej. A. Tim mermans gisteravond het Nederlandsch record 300 meter wisselslag, dat met 4 m 36 3/5 sec. op naam stond van mej. Hes- sel, met niet minder dan 81/5 sec. PAARDENSPORT. DRAVERIJEN TE STOMPWIJK. De eerste dag. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Harddraverij Vereeniglng „Nooit Gedacht" staat het buurtschap Stomp- wtjk twee dagen in het teeken van feest vieren Van verscheidene woningen wapperden gisteren de driekleur. De eerste dag zette zeer goed in met fraai weer en een talrijk publiek, zoowel van hier als elders. Te ongeveer 2.30 uur opende de eere voorzitter, burgemeester Keijzer de fees- tiviteiten, met een rede. waarin hij dank bracht aan hen, die 35 jaar geleden het initiatief tot oprichting hadden durven nemen, daarbij hulde brengende aan den heer B. den Elzen, die even zoovele jaren voorzitter is. Zeer veel dank is .Nooit Gedacht" ver schuldigd aan den heer Vaandrager aan de Kon. Ned. Harddraverij Ver., maar ook aan Brandnetel (Claudy) in het orgaan „Het Paard" altijd gunstig over deze ver- eeniging schrijft. Aanvankelijk was de hoofdprijs gesteld op f. 400, doch dank zij de Korte Baan- Draverij Vereeniging kon deze gesteld worden op f. 500. Veel medewerking is in deze 25 jaar verkregen van paarden- eigenaren en hun pikeurs, waarbij niet vergeten mag worden de oudste pikeur, de heer J. van Leeuwen Sr. Na allen een prettlgen dag te hebben toegeroepen, werd begonnen met de af werking van het programma. Vermeld zij nog, dat ai het gesprokene en ook de uitslagen op het terrein te hooien waren door de opstelling van een groot aantal luidsprekers. Ingeschreven waren 31 paarden, waar van niet opgekomen zijn Weidlooper, Hartstein, Anna Bradfords Guy, Trotteur en Tamboer, zoodat 27 paarden aan den start verschenen. lste Omloop, 1ste deel: Frettchen 310 Mr., eig.-ber. H. Beets; Quail 300 Mr., eig.- ber. K. C. J. Verkijk, geen beslissing. Othela, 300 Mr., eig. S. Kulper, ber. J. van Leeuwen Sr. verliest van Vitality. 300 Mr., eig. R. F. Sormani, ber. J. de Vlieger; Tom Mix. 300 Mr., eig.-ber. L. A. Oudshoorn; Grettchen H.. 310 Mr., eig. N. J .Silver, ber. A. Nottelman, geen beslissing. Fan fare, 300 Mr.,'eig.-ber. Gebr. Knijnenburg, verliest van Fatima, 310 M„ eig. J. Haan, ber. J. Vergai; Uilenspiegel, 300 Mr., eig.- ber. J. van Leeuwen Jr. wint van Cernua- nos 310 Mr., eig.-ber. C. Vergai; Rolls Roys, 300 Mr., eig. sta! H.. ber. H. de Vries wint van Vrijbuiter. 300 M„ eig.-ber. Gebr. Knijnenburg; Tom Mix verliest van Grett chen H. 2de Omloop: OtthellaVitality geen be slissing. Frettchen wint van Quail; Töm Mis verliest van Grettchen; Fanfare wint van Fatima; Uilenspiegel wint van Cer- nunnos; Rolls-Roys wint van Vrijbuiter. 3de Omloop: Frettchen wint van Quail; OtthelaVitality, geen beslissing; Tom Mix wint van Grettchen H.: Fanfare wint van Fatima. 4de Omloop: Otthela wint van Vitality; Tom Mix verliest van Grettchen H. 5de Omloop: OtthelaVitality geen be slissing. 6de Omloop: Otthelawint van Vitality 2e deel. Ie omloop; Northermann B 300 Mr. eig. J. Schoon, ber. J. Vergal wint van Malie B 300 Mr. eig. H. Thies ber. W. Geer- sen. Sister-Patrick H 305 Mr. eig. J. Kla- renbeek ber. L. Ensing wint van Vlieger D 300 Mr. eig.-ber. J. de Vlieger. Rabenhaupt 300 Mr. eig.-ber. N. R. van Leeuwen verliest van Sir Kerrigan 300 Mr. eig.-ber. stal W. Glossy-Silk 310 Mr. eig. J. Vrijlandt ber. D. Prank wint van Numans M 300 Mr. eig.- ber. N. J. Vis. Janet-Harvester 310 Mr. eig. K. Taams Jzn. ber. J. Broers wint van Oro Setzer B 300 Mr. eig.-ber. S. v. d. Oord. Quita 310 Mr. eig.-ber. J. van Leeuwen Jr. wint van Meleese 300 Mr. eig.-ber. K. C. J. Verkijk. 2e Omloop: Sister Patrick H wint van Vlieger D. Northerman B verliest van Malie B. Rabenhauph verliest van Sir Ker rigan. Glossy-Silk wint van Numas M. Janet Harvester wint van Oro Setzer B. Quita wint van Meleese. 3e Omloop: Nor therman B verliest van Malie B. Ie Loting, ie Omloop: Janet-Harvester wint van Sire Axworthy K 300 Mr. eig.-ber. L. Combee. Othella wint van Sister Patrick H. Grettchen H verliest van Uilenspiegel. Malie B wint van Glossy-Silk. Rolls Royce wint van Sir Kerigan. Frettchen verliest van Fanfare. 2e omloop: Jannet Harvester wint van Sir Axworthyk; Gretchen H. wint van Uilenspiegel; Othella verliest van Sister Patrick H.; Malie B.Glossy Silk onbe slist; Rolls Roys wint van Sir Kerrigan; Fretthan wint van Fanfare. 3e omloop: Othella verliest van Sister Patrick H.; Gretchen H. verliest van Uilenspiegel; Malie B.Glossy Silk, na bestrijding van de jury-uitspraak en over rijden wint Malie B. 2e loting, le omloop: Sister Patrick H. verliest van Jannet Harvester; Fanfare wint van Uilenspiegel; Malie B. verliest van Quita. 2e omloop: Sister Patrick H. wint van Jannet Harvester; Faniare wint van Uilenspiegel: Malie B. verliest van Quita. 3e omloop: Sister Patrick H. verliest van Jannet Harvester; Rolls Roys verliest van Quita; Fanfare wint van Jannet Harvester. 4e omloop: Rolls Roys wint van Quita; Fanfare wint van Jannet Harvester. 5e omloop: Rolls Roys verliest van Quita. Beslissing: 3e en 4e prijs: Rolls Roys verliest van Jannet Harvester 2x; le en 2e prijs: Fanfare verliest van Queta 2x. Eindresultaat: le prijs f. 500 met me daille, geschonken door de Vereen, van Kortebaandraverijen, benevens 'n diploma Quita; 2e prijs f. 200 Fanfare; 3e prijs f. 75 Jannet Harvester; 4e prijs f. 25 Rolls Roys. Te ongeveer 9 uur reikte burgemeester Keijzer met een voor ieder toepasselijk v/oord, waarbij de humor niet vergeten werd, de prijzen uit, waarna de eerste dag voorbij was. LAWN-TENNIS. DE INTERNATIONALE KAMPIOEN SCHAPPEN VAN DUITSCHLAND. Mej. Rollin Couquerque in de kwart-finale. De internationale kampioenschappen van Duitschland zijn gisteren voortgezet In het dames-enkelspel is men thans de kwartfinale genaderd. Tot de acht speelsters, die zich hiervoor plaatsten be hoort onze landgenoote mej. Rollin Cou querque, die haar tegenstandster mej. Sander wist te verslaan. In het begin had zij het niet gemakkelijk. Zij verloor de eerste set met 36. In de volgende ging het beter en zegevierde zij met 61. Ten slotte won zij de derde set met 64. Zij komt thans tegen mej. Anssem. BOSKOOPSCHE TENNISVEREENIGING. Door de Boskoopsche Tennisvereenlging zijn open wedstrijden uitgeschreven, welke gehouden zullen worden op Donderdag 30, Vrijdag 31 Augustus en Zaterdag 1 Sep tember a.s. Naar wij vernemen bestaat er voor dit 3-daagsch tournool groote belangstelling en zijn reeds vele inschrijvingen uit de omliggende gemeenten als Alphen, Bode graven. Woerden, Waddinxveen, Lelden en zelfs Rotterdam ontvangen. De inschrijving sluit 22 Augustus e.k. RECLAME- 7543a Vrijdag 10 Augustus OP HET N.B.L0.-TERREIH Aanvang 7 nnr Entrée 10 cent VOETBAL. LEIDEN—ALPHEN. Alphen wint met 32. De returnmatch tusschen de vertegen woordigende elftallen van Leiden en Alphen is met klein verschU door Alphen gewonnen. En verdiend. Vooral de Alphen- voorhoede was uitstekend op dreef en vergastte het publiek op verschiUende staaltjes fraai spel. Van Dam, de midden voor, doelpuntte driemaal. Bergshoef en Vellekoop zijn vleugelspelers van uitste kende kwaliteit. De middenlinie van Al phen had een tweetal invallers; of dat een verzwakking beteekende wij gelooven van niet. De jongste Bergshoef f'verzet bergen werk. Naast hem .speelden Broere en Reu- merman een degelijken partij. De achter hoede was goed zonder bepaald op te val len. Bij Leiden was de achterhoede uit stekend. Freyser keepte met veel bravour, v. d. Plas en Burgij verdedigden uitstekend, doch de heeren moeten meer zorg aan hun trappen besteden. In de middenlinie was Segaar iets te langzaam al blijft hij dan ook de tacticus. De Lange en Landesbergen konden den competitie-vorm niet vinden. Van de voorhoede was voor de rust van Leeuwen de beste. Kantebeen en Nagte- geller kunnen ook op een goeden wedstrijd terug zien. Over den wedstrijd die onder leiding van den heer Lisauer werd gespeeld het vol gende: Alphen is het eerst in den aanval maar als deze is afgeslagen volgt eed serie mooie voorzetten van Van Leeuwen. Uit één daarvan weet Kantebeen met een goeden kopbal te scoren. Een corner op het Leid- sche doel, goed door Bergshoeff genomen, brengt den gelijkmaker als van Dam den bal onhoudbaar in het net kopt. 11. Als de Lange en van der Plas elkaar niet be grijpen is van Dam er als de kippen bij om no.-2 te scoren. 12. Aan den anderen kant Veert v. Leeuwen zich geducht. Een keurig schot ketst tegen den paal. Een goede pass van Segaar bezorgt Nagtegei- ler een vrij veld en met een knalhard schot brengt hij de partijen op gelijken voet.. Na de rust is het spel verdeeld. Beurtelings zijn de partijen in den aanval en het ge lukt ten slotte van Dam de winnende goal te maken en hoe Leiden ook werkt het ge lukt haar niet den stand nog gelijk te maken. Per saldo ging het hier niet om den uit slag, hoofdzaak was hier de sport in dienst der Liefdadigheid. Er was vrij veel publiek, zoodat een aardig bedra gaan het Comité Kinderfeest ter hand kan worden gesteld. JUBILEUMWEDSTRIJD D.V.S. D.V.S. I speelt morgenavond te 7 uur op het N.BX.O.-terrein een jubileumwed strijd tegen Quick Boys. U.V.S.—H.B.S. Voor den wedstrijd tegen U.V.S. is het elftal van H.B.S. als volgt samengesteld: Doel: Dijkstra; achter: in 't Veld en Diehl; midden: Graafland, Uhlenbeck en Bousquet; voor: Kuipers, v. Resteren, Spieksma, v. Vliet en d'Fonseca. U.VS. stelt hiertegenover het volgende elftal: Doel: Kramp; achter: Graafmans en Burgy; midden: de Lange, Vermeulen en v. Ei; voor: Hofstra, Kantebeen, Wallaart, Platteel en v. Weizen. Scheidsrechter is de heer Eversteyn, Den Haag. BOSK. BOTS IN DEN K.N.V.B. Bij het bestuur van de „Bosk, Boys" is bericht binnengekomen, dat behoudens goedkeuring van terrein en kleedgelegen heid de vereeniging is toegelaten tot den K.N.V.B. ROEIEN OM DE EUROPEESCHE KAMPIOEN SCHAPPEN. De loting voor de Europeesche kam pioenschappen te Luzern heeft het vol gende resultaat gehad: Vier met stuurman: eerste serie: 1. Hongarije; 2. Nederland; 3. Duitschland; 4. België; 5. Spanje; 6. Joego-Slavië. Tweede serie: 1. Tsjecho-Slowakije; 2. Italië; 3. Polen; 4. Zwitserland; 5. Frank rijk. Twee met stuurman: eerste serie: 1. Zwitserland; 2. Polen; 3. Hongarije; 4. Frankrijk. Tweede serie: 1. België; 2. Spanje; 3. Nederland; 4. Italië. Vier zonder stuurman: eerste serie: 1. Hongarije; 2. Nederland; 3. Duitschland; 4. Polen. Tweede serie: 1. Zwitserland; 2. Italië: 3. Frankrijk; 4. Joego-Slavië. Achten: eerste serie: 1. Denemarken; 2. Italië; 3. België; 4. Spanje; 5. Frankrijk; 6. Nederland. Tweede serie: 1. Duitschland; 2. Tsjecho- Slowakije: - 3. Hongarije; 4. Zwitserland; 5. Joego-Slavië. De nummers 1 en 2 komen in de finale. De herkansing wordt pas geloot na de laatste series. Besloten is dat de kampioenschappen zullen worden gehouden in 1935 in Duitsch land en in 1937 in Nederland. Met het oog op de Olympische Spelen van 1936 is het waarschijnlijk te achten, dat de Europeesche kampioenschappen van het volgende jaar gehouden zullen worden op de Olympische roeibaan te Grünau. ATHLETIEK. DONAROLYMPIA (DEN HAAG). Morgenavond te 7 uur zal op het A. S. C. terrein aan de De Kempenaerstraat een dualmeet plaats vinden tusschen Donar alhier en Olympia uit Den Haag; A. de Bruyn, Ned. kampioen en recordhouder kogeistooten, kogelslingeren en discus werpen zal de Olympia-ploeg versterken. De nummers zijn: 100 M. hardloopcn; 800 M. hardioopen; 1500 M. hardloopen. Olympisch Estafette: 800 M., 400 M., 200 M„ 200 M. Kogeistooten, discuswerpen, hoogsprin gen, verspringen, speerwerpen. MOTORSPORT. CLUB-PROPAGANDARIT NAAR DEN HAAG. Op 2 September a.s. organiseert de Haagsche H.D.-club een club-propaganda- rit naar Den Haag, waarvoor zij een schitterende collectie prijzen beschikbaar stelt, terwijl het inschrijfgeld uiterst laag zal worden gehouden. Van de deelnemers, resp. deelneemsters zal slechts worden verlangd, dat zij een bepaalden minimum-afstand zuilen moe ten hebben afgelegd. Extra prijzen zijn beschikbaar voor de clubs met de meeste deelnemers, voor de verstwonende inschrijvers en voor de dames-deelneemsters. Van het inschrijfgeld komt 25% ten goede van het v. d. Pluym-fonds. AUTOMOBILISME. DE INTERNATIONALE ALPENRIT. Glerum valt uit wegens moforpech. Gisteren is de tweede etappe gereden van de Internationale Alpenrit. Deze etappe voerde van Aix les Bains naar Interlaken, een afstand van 424 K.M. 118 deelnemers zonder strafpunten zijn uit Aix les Bains gestart. Het traject voer de over den Kleinen St. Gotthard (2180 Meter), over den grooten St.' Bernhard 12472 Meter) en over den Col de Plllon (1550 Meter) langs zeer goede wegen om laag naar het Rhone-dal. De vereischte gemiddelde snelheid werd voor het grootste deel zelfs nog overtroffen, zoodat slechts weinig strafpunten behoefden te worden toegekend. De Nederlander P. Glerum (Amsterdam) moest echter wegens motorpech aan zijn Fordwagen opgeven. KORFBAL. SERIEWEDSTRIJDEN DE ALGEMEENE. Gisteravond werd de wedstrijd Alge- meene INoorderkwartier I gespeeld. Voor de rust scoorde De Algemeene 2- maal waartegen Noorderkwartier één punt stelde. Na de rust weet Noorderkw. nog éénmaal te scoren. Eindstand 2—2. Hierna werd een kwartier verlengd, doch de stand bleef ongewijzigd. Noorderkwartier won met strafworpc-n. Heden te halfacht wordt de wedstrijd Oosterkwartier I—Fluks m gespeeld. VEREENIGING TE HOOFDDORP OPGERICHT. De te Hoofddorp aangewende pogingen om te komen tot oprichting van een korf balclub, zijn thans met gunstig resultaat bekroond, dank zij het flink aantal dames en heeren dat zich als lid heeft opgege ven. Het bestuur werd samengesteld uit mevr. v. d. Veen, den heer J. Pistorlus, mej. R. Sluis en den heer v. d. Ven, terwijl in de twaalftal commissie werden gekozen de dames J, Hooijmeijer en T. Andries en de heer A. Burghout. DUIVENSPORT. DE LUCHTBODE (BOSKOOP). Wedvlucht met jonge duiven vanaf St. Kathelijne Waver (België), 114,8 K.M, P. v. d. Berg le, 9e, 12e; H, Middelkoop 2e, 3e, 8e, 10e, 11e, 13e; J. Kraan 4e, 5e, 14e, 15e; A. van Prulssen 6e, 7e. De duiven waren gelost 7.30. Aankomst eerste duif 9.08.17; laatste duif 9.18.59. Een wedstrijd met jonge duiven vanaf Vilvoorde (België), 128.4 K.M. H. Middelkoop le, 2e, 5e, 6e, 8e, 10e, 14e, 15e; G. Lamorée 3e, 7e. 12e; P. v. d. Berg 4e; C. Middelkoop 9e, 13e; H. Hoogen- doorn 11e. De duiven waren gelost te 7.30 uur. Aan komst eerste duif 9 u. 5 m, 15 sec,; laatste duif 9 u. 20 m. 23 sec. Donderdag. „De Harmonie", Breestraat: Tentoon- stelling Ned. Bond van Aquarlumhoudtri „De Natuur in Huis". 8 uur nam. VrUdag „De Harmonie", Breestraat: Tentoon stelling Ned. Bond van Aquarlumhouatri „De Natuur in Huis". Van 10 uur voorin, tot 10 uur nam. Zaterdag „De Harmonie". Breestraat: Tentoon- stelling Ned. Bond van Aquariumhouders „De Natuur in Huls". Van 10 uur voorn tot 10 uur nam. DIVERSEN. Woensdag Inst. v Praeventleve Genees, kunde' Consultatiebureau voor moeilijk, kinderen. Halfdrie tot halfvler Inentlne tegen diphterle 45 uur nam Woensdags: Inst. v. Praeventleve Ge. neeskunde Consultatiebureau voor Alco holisten. 7 uur nam. Vrijdags: Inst v. Praeventleve Genees kunde. Consultatiebureau voor Beroepi- keuze. 4—5 uur nam. BIOSCOPEN. Luxor-Theater Stationsweg, 8 uur nam. „Glück über Nacht". Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam 2 uur, 4 uur 30 en 8 uw, Trianon Theater, Breestraat, 8 uur nam. „The kid from Spain". Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam. 2 uur. 4 uur 30 en 8 uw, Roxy-Theater, Haarlemmerstraat no. 51 8 uur cam. Zondag van 2 uur af door- loopende voorstelling: „Het geheimzinnige Sanatorium". Casino-theater, Hoogewoerd 49. 8 u. n.m. „Haar jongen". Zondag nam. 4 uur 30 en 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 8 tot en met Zondag 12 Aug. a.s. waargenomen door de apotheken: W. Peile, Kort Rapen, burg 12, telef. 594, en J. E. M ten Dijk, Haven 18, telef. 85. HOLLAND—AMERIKA-LIJN. ROTTERDAM 8 Aug. van R'dam naar New York. SILVER—JAVA—PACIFIC LIJN. TOSARI 5 Aug. van Calcutta te Singapore, KON. PAKETV. MIJ. ROGGEVEEN 6 Aug. van Reunion n. Lo renzo Marques. ROTTERDAM—Z. AMERIKA LIJN. ALCYONE 8 Aug. van B. Aires te R'dam, ALDABI 8 Aug. van Antwerpen te R'dan. ALWAK3, thuisr., 6 Aug. van Montevideo, HOLLAND—OOST-AZIË LIJN. ARENDSKERK, thuisr., 7 Aug. te Singa pore. MEERKERK, ultr. 5 Aug. van Genua. MIJ. NEDERLAND. CHR. HUYGENS, toeristenvaart, 8 Aug, van Amst., was 3.15 n.m. in zee. TANIMBAR 8 Aug. van Amst. naar Java. MARNIX VAN ST. ALDEGONDE, thuisr, pass. 7 Aug. Perim. MAP IA, ultr., pass. 7 Aug. Perim. POELAU TELT.O, thuisr., 8 Aug. te Londen, JAVA—NEW YORK LIJN. CLYTONEUS 6 Aug. van New York to Batavia. TALISSE, Java n. New York. 6 Aug. to Singapore. KON. HOLL. LLOYD. MAASLAND, ultr. 5 Aug. te Santos. MIJ. OCEAAN. MEMNON 5 Aug. van Osaka n. R'dam. JAVA-CHINA-JAPAN LIJN. TJIKANDI arriv. 7 Aug. te Macassar. TJISONDARI arriv. 6 Aug. te Hongkong. TJINEGARA arriv. 6 Aug. te Hongkong. TJISAROEA arriv. 4 Aug. te Shanghai ROTT. LLOYD. SIANTAR, 8 Aug. van R'dam te Batavia. HOLLAND—AMERIKA-LIJN. NEBRASKA 7 Aug. v. R'dam te Cristobal HOLLAND—BRITSCH INDIË LIJN. KOTA AGOENG, uitr. 8 Aug. te Kar- rachee. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. VENUS 6 Aug. van San Juan te King ston (J.). BACCHUS pass. 8 Aug. Gibraltar, naai Huelva. TRAJANUS 8 Aug. v. Genua te Alexandria. KON. HOLL. LLOYD. ZEELANDIA 8 Aug. van Amst. n. B. Aire* DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. MACUBA, pass. 5 Aug. Perim n. Abadail, MAASBURG, pass. 6 Aug. Gibraltar naat Vlaardingen. ORANJEPOLDER 6 Aug. van R'dam to Londen. BATAVIER m 7 Aug. van R'dam to Londen. ALDEBARAN arriv. 6 Aug. te Londen. ARTEMIS 2 Aug. v. Trinidad n. Engeland. BATAVIER n 8 Aug. van R'dam te Londen. IRIS 4 Aug. van Soesoe te Singapore. J. B. AUG. KESSLER 3 Aug. van BaUl- Papan n. Manilla en Japan. STAD ARNHEM pass. 7 Aug. Gibraltar, naar Bilbao. VREDENBURG 7 Aug. v. Lulea te Emden. STAD ZWOLLE 8 Aug. van R'dam Kalmar. TEXELSTROOM 6 Aug. van Amst. te Li verpool. THEANO arriv. 7 Aug. te Belfast. KERKPLEIN, Wabana n. R'dam, pass. Aug. Lizard.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 6