KAAGFEEST ZONDER WIND. HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOct DAGBLAD, Zaterdag 21 Juli 1934 Derde Blad No. 22801 75»,e Jaargang LEIDSCH SPORT. RECLAME.874i DE ONDERLINGE WEDSTRIJDEN. DE START VAN DEN ONDERLINGEN WED6TRIJD IN DE REGENBOOGKLASSE (Van een redacteur). Het Kaagbestuur moge een nog zoo voortreffelijke wedstrijd-organisatie in het leven roepen en die is vrijwel feilloos zonder wind kan nu eenmaal niemand zeilen en van de zeilerij kwam dan giste ren ook niet veel terecht. In de morgen uren ging het nog eenigszins, maar naar mate het startuur naderde, vlakte de wind meer en meer af en dwarrelde een flauw biesje afwisselend van het westen naar het zuiden en van het zuiden naar het oosten. Toen om ongeveer twaalf uur de regen bogen met één zeiler bemand moesten starten voor hun onderlingen wedstrijd, sas het vrijwel bladstil en het duurde ge- ruimen tijd voordat de Swan met Zuider- baan aan den helmstok de lijn van af- .vaart passeerde. Hans Nathan was num mer twee; hij zocht zijn geluk vlak onder den wal, dobberde zelfs tusschen de voor anker liggende jachten in de Baarzenkom door en raakte daardoor aanvankelijk achterop. Een gelukkig vleugje bracht hem veer bij het veld, doch toen kwam hij in een olieveld en bleef hij liggen waar hij lag. Van der Mey en Bos kregen toen een gelukkig zuchtje en gingen daardoor het eerst rond de boei op het Zweiland. Daar achter volgden van Staveren. Lens van Rijn, Koos van der Meer, Nathan, Zuider- taan, Maas, van der Velde, Brouwer en Muller. Laatstgenoemde kwam bij de boei in aanvaring met zijn voorganger, die hem niet voldoende ruimte liet. Desondanks bleef Brouwer rustig doorvaren en keerde Muller huistoe. De geringe windkracht maakte, dat de onderlinge positie voort durend sterk wisselde. In het gat van het Norremeer naar de Dieperpoel lagen Bos, Zuiderbaan en van der Meer vlak bij elkaar, terwijl van der Mey naar de zeven de plaats was afgezakt. Gelukkig maakte het wedstrijdcomité aan deze gelukszeilerij een einde door de baan voor alle klassen tot op de helft te bekorten. Desondanks hadden de regenbogen voor hun ééne ronde meer dan twee uur noodig. Zuider baan ging ten slotte het eerst door de finish, gevolgd door van der Mey, die zijn achterstand weer bijna geheel had inge- loopen, van Staveren, Bos en van der Velde. Nathan moest zich met de achtste plaats tevreden stellen. Koos v. d. Meer kwam als derde binnen, doch bleek niet te zijn ingeschreven. De onderlinge wedstrijd in de Pampus- klasse vertoonde uit den aard der zaak eenzelfde beeld. Alleen aan den kop was de volgorde vrij constant. Ir. Hofkes had al direct na de start de leiding en behield deze langen tijd. P. Schieffer voerde met Jan Heijnen een vinnigen kamp om de tweede plaats, liet eerst Heijnen en daar na ook Hofkes achter zich en won onbe dreigd. Heijnen liep later ook ir. Hofkes voorbij en won met gering verschil. De overige deelnemers waren „een straat" achter. En daarmede is tevens het voornaamste verhaald van de zeilerij op dezen dag. Het overige deel van het programma be stond der traditie getrouw uit behendig heidswedstrijden, een regelmatigheidswed strijd voor motorbooten, vaardigheidswed strijd met 12-voetsjollen, enz. Het gebrui kelijke menu derhalve, dat zich evenwel uitstekend liet smaken. Het flesschenspel voor motorbooten deed weer een aanzienlijk aantal flesschen naar den bodem van de Kagerplassen verhui zen; het ringsteken verwekte als steeds groote hilariteit onder de kijkers op den wal en het balspel bleek ook zonder dat er ditmaal veel wind stond, een uiterst lastige sport, die van de stuurlieden een groote dosis behendigheid en stuurmans kunst vorderde. Twee tradities hebben wij dit jaar op dezen eersten dag gemist: lo. de vossen jacht, welke ditmaal achterwege bleef en 2o. de stoere figuur van dr. Blomberg, die momenteel in het buitenland vertoeft. Zijn afwezigheid beteekende overigens 'n heele geruststelling voor zijn mededingers, die in den op de Kaag zoo populairen Haag- schen apotheker steeds een gevreesden concurrent naar de eerste prijzen vinden. Zijn „Djemna", gevaren door een familie lid, bleef dit jaar dan ook buiten de prij zen. Het snel op- en aftuigen van 12-voets- Jollen vormde het gebruikelijke slot van dezen gemoedelijken inzet, voor welks re sultaten wij verwijzen naar onderstaande uitslagen. Regelmatigheidswedstrijd voor motor booten: i. Rosemay, eig. H. v. Essen; 2. Djemna, eig. dr. J. Blomberg; 3. Hudson, eig. J. Hijmans. Balspel: Viona. eig. R. v. d. Veen; 2. Yola, eig. R. de Wilde; 3. Janny, eig. C. Bot. Ringsteken: 1. Viona, eig. R. V. d. Veen; 2, Rosemay, eig, H. v. Essen; 3. Yole, eig. R. de Wilde Jr. Flesschenspel: 1 Viona, eig. R. v. d. Veen; 2. Nymph, eig. De Vries; 3. Jolande, eig. A. Bouma. Vergroote B. M.-klasse: 1. Anja. st. R. ten Hoeve; 2. Swanneblom st. R. Reitsma; 3. Flottant, st. J. E. Jaspers. Onderlinge regenboogklasse: 1. De Swan, st. H. Zuiderbaan; 2. De Leede III, st. W. Z. van der Mey; 3. Hollandia, st. C. van Staveren. Onderlinge Pampusklasse: 1. Oranje, st. P. Schieffer; 2. Sas, st. J. Heynen; 3. Nor remeer. st. ir, J. C. P. Hofkes 4, Pampus, st. W de Vries Lentsch. 12-voets jollenklasse Juniores: 1. Hans, st. J. D. van Kampen; 2. Sheila, st. Tj. Maas. Vaardigheidswedstrijd voor 12-voetsjol len: 1. Vagebond, st. Th. v. Helvert; 2. Daphnia, st. P. H. R. Borgerhoff Mulder. VOETBAL. QUICK BOYS II—L.R.C. I 2—2. Voor het nederlaagtournooi speelde Quick Boys II gisteravond haar laatsten wedstrijd tegen L.R.C. I uit Lisse, welke in een gelijk spel is geëindigd. Na onge veer 10 min. krijgt L.R.C. een strafschop toegewezen, welke wordt benut, 01. Hoe wei beide voorhoeden verscheidene kansen krijgen, wordt er voor de rust niet meer gedoelpunt. Na de rust maakt Q. B. spoe dig gelijk, maar direct daarop krijgt een der achterspelers van Q B. den bal ver keerd op zijn voet en trapt in eigen doel, 1—2. Even voor het einde weet Stavleu met een mooi schot de partijen weer op gelijken voet te brengen, met welken stand het einde komt, 22. De leiding was goed. Quick Boys III won voor deze wedstrij den met 52 van L.R.C. II. o SERIEWEDSTRIJDEN ZUIDERWART1ER. De uitslag der gisteren gespeelde wed strijden is: Lugdunum C. adsp.R.C.L. 20; Sport man Jun.Lugd. B 5—3. Maandag worden gespeeld Zuiderkwartier A adsp.—Roodenburg 7 bur; L.P.C. A adsp.—Lugd. A 8.15 uur. o A.V.V. (VEUR-LEIDSCHENDAM). Morgen wordt gespeeld: A.V.V. IAeolus i, 3.15 uur, A.V.V. Ill—Aeolus III, 1.30 uur vn A.V.V. asp.—Aeolus asp., 12 uur. WEDSTRIJD TE BOSKOOP. Hedenavond te half zeven zal er op het Boysterrein te Boskoop een ontmoeting plaats hebben tusschen Bosk. Boys A en Gouda A Juniores. o N.V.V. (NIEUWKOOP)—PARAMARIBO. Morgen te halfdrie zal N.V.V. te Nieuw koop een wedstrijd spelen tegen de Neger club „Paramaribo". PROPAGANDA-WEDSTRIJD NOORDEN. D.S.V. (Noorden) organiseert een pro- paganda-wedstrijd en wel op Zondag 29 Juli a.s. Om 1 uur (Nieuwe tijd) zal D.S.V. I een match spelen tegen E.S.T.O. II uit Bode graven en om 3 uur zal E.S.T.O. I uit Bodegraven kampen tegen Herta I uit Vinkeveen. Het geheel wordt opgeluisterd door muziek. o WATERPOLO. COMPETITIE EERSTE KLASSE. Voor de le klasse B won Maas gister avond te Utrecht met 21 van TJ.Z.C. o NL Li.LAAGWEDSTRIJD TE Woensdagavond 8 uur zal in net phensch zwembad een nederlaagwedstrijd worden gespeeld tusschen A.Z.C. I en R.C.G. (Gorinchem). ROEIEN. OM DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN. NJORD-ACHT IN DE FINALE. Gistermiddag werden te Sloten de wed strijden om de Nederlandsche kampioen schappen voortgezet met de tweede heat van het nummer vier zonder stuurman. Er was ondanks het vroege uur goede be langstelling. Er stond een lichte wind tegen, zoodat het maken van een snellen tijd uitgesloten was. Reeds onmiddellijk verkreeg Triton, dat resp. met 11, 21 en 39 slagen in de eerste kwart, halve en heele minuut startte een voorsprong op Njord. De Utrechtenaren roeiden zeer goed en productief. Bij de 500 M. hadden zij reeds een voorsprong van 1 lengte. Met een tempo van 32 liepen zij regelma tig uit en met bijna 4 lengten voorsprong gingen zij als eersten in den tijd van 1 min. 20 2/5 sec. door de finish. Triton komt daardoor heden in den eindstrijd tegen Laga. Na een lange pauze vond de eindstrijd in het nummer vier met stuurman plaats. Aan de start hiervoor verschenen Argo en Nereus. Er stond eenige zijwind, waarvan vooral boei 2, in dit geval de Amsterdam mers, hinder had. Nereus die vertrekt met een tempo van 11, 21 en 39 slagen in de eerste kwart, halve en heele minuut, heeft direct een kleinen voorsprong. De jonge Argo ploeg geeft echter uitmuntend partij. Beide ploegen roeien rustig verder met een baantempo van 32 en bij de 1000 M. piket is het verschil evenals bij de 500 M. slechts een taflengte. De Amsterdam mers weten echter langzaam maar zeker hun voorsprong iets te vergrooten en als na de 1200 M. waar het verschil onge veer 1/4 lengte is, Nereus verder uit gaat loopen, is het verschil bij de 1500 M een halve lengte geworden. Er wordt door beide ploegen een mooien eindspurt in gezet. Argo kan echter niet ophalen, zon der te dompen. De Amsterdammers loo pen mooi en rustig weg en gaan met een halve lengte voorsprong als eersten door de finish. Uitslag: 1. Nereus (kampioen van Nederland) 7 min. 28 sec. 2. Argo '/j lengte achter. Nadat er weder een pauze van eenige uren was geweest, werden de wedstrijden des avonds voortgezet met twee heats in het nummer achtriemsgieken. Er bestond hiervoor groote belangstelling. Een lange file auto's met supporters volgde de ver richtingen der roeiers, terwijl bij de finish aan beide zijden van. den Ringvaart zeer veel publiek stond. De derde heat bracht Maas en Njord aan de start. De Leidenaren hebben reeds direct een behoorlijken voorsprong en bij de 500 M, bedraagt deze lengte. Met een tempo van 32 roeien de Leidenaren in mooien stijl verder. Reeds na 800 M. zetten zij een klein spurtje in, dat echter door de Rotterdammers, doch aan wier stijl nog wel het een en ander mankeert, beantwoord wordt. Laatstgenoemden we ten iets in te loopen en bij de 1500 M. is het verschil nog maar een kwart lengte. Njord blijkt echter nog voldoende eind spurt te hebben en hoewel de Rotterdam mers tot op het laatste moment keurig partij blijven geven, winnen de Leidena ren met een halve lengte in den tijd van 6 min. 412/5 sec., zich daarmede in den eindstrijd plaatsend. Voor de volgende heat verschijnen Ne reus en Triton aan de start. Hoewel de Utrechtenaren aanvankelijk een lager tempo slaan, gaan zij er direct flink van door en bij de 500 M. piket liggen zij een halve lengte voor. De ploeg van de Utrech tenaren vormt een mooi geheel en gaat schitterend over de baan. Bij de 1000 M. is er reeds licht tusschen de booten. Bij de 1500 M. is het verschil meer dan twee lengten geworden Bij de 1800 M. zet Ne reus nog een kleinen spurt in, doch het geeft niets. Met twee lengten verschil gaat Triton het eerst door de finish in den tijd van 6 min. 42 sec. WIELRENNEN. DE TOUR DE FRANCE. Eerste étappe door de Pyreneën. De eerste étappe der Pyreneën leidde gisteren van Perpignan naar Ax les Ther- mes, een afstand van 158 K.M., waarin eenige moeilijke passen te overwinnen nen waren 14 renners kwamen gezamen lijk te Ax les Thermes aan, waar Lapebie in de sprint won in 5 uur 47 min. 3 sec. De groote verrassing was, dat Tonin Magne, de drager van de „gele trui" als 21ste aan de finish arriveerde met 45 sec. achterstand. De achterstand van Martano in het algemeen klassement is daardoor nog geen drie minuten geworden. Het resultaat dezer étappe luidde: PerpignanAx les Thermes 158 K M. 1. Lapebie (Frankrijk) tijd 5 uur 47 min. 3 sec. 2. Gestri (Italië). 3. Cazzulani (Italië), 4. Martano (Italië). 5. Renaud (Frankrijk) 6 Vignoli (Italië). 7. Buchi (Zwitserland), 8 Montero (Soanje). 9. Canardo (Spanje), 10 Stoepel (Duitschland). 11. Geyer lid.), 12. Morelli (Italië), 13 Level (Frankrijk), 14 Franzil (Italië), allen zelfden tijd van 5 uur 47 min. 3 sec. 15. Wauteurs (België), tijd 5 uur 47 min. 20 sec. 16. Sylvere Maes (Belgié), zelfden tijd. 17. F, Vervaecke (België), tijd 5 uur 47 min. 34. sec. 18. Louviet (Frank rijk) tijd 5 uur 47 min. 48 sec. Als 21ste beëindigde Tonin Magne deze étappp in 5 uur 47 min. 48 secdus 45 sec achtei de kopgroep. Door het winnen van deze étappe kreeg Lapebie een tljdsvergoeding van 1 min. 30 sec. CRICKET. NEDERLANDSCHE CRICKETBOND. Programma voor morgen. le klasse: Rood en WitH.C.C II; V.O. CHaarlem; Hermes D.V.S.V.R.A. Overgangsklasse B: C.V.H.Sparta; H. C.C. ni—R. en W. II; R.C.H.—H.B.S. 2e klasse B: H.C.C. IV—L.C.C Excel sior—Quick; H.B.S. II—V.O.C. II; V.U.C. —Hermes D.V.S. II. o Overzicht. Is de strijd om het kampioenschap in de eerste klasse al vrijwel beslist, om de laatste plaats wordt eiken Zondag op nieuw gevochten. Thans bezet Hermes D. V.S. deze fatale plaats, maar wij achten de Schiedammers wel in staat van V.R.A. te winnen en waar Rood en Wit het wel niet tegen H.C.C. II zal bolwerken, zien wij de Haarlemmers opnieuw in het ge drang komen. Maar ook V.O.C. heeft nog maar weinig punten en daarom zullen de Rotterdammers er goed aan doen van Haarlem te winnen. In de overgangsklasse B. is Ajax mor gen vrij. De vastgestelde wedstrijden zijn o.i. voor de bezoekers, waarbij R. en W. II het dan tegen H.C.C. III het moeilijkst krijgt. L.C.C. gaat op bezoek bij H.C.C. IV. Er moet nu toch eens eindelijk een einde komen aan de nederlagenreeks van Metsch c.s. Dat kan toch wel tegen de Haagsche reserves. o DE VIERDE TESTMATCH. Engeland voor 200 all out. De vierde testmatch tusschen Engeland en Australië is gisteren te Leeds aange vangen. Na den eersten wedstrijddag was En geland 200 all out, terwijl Australië 39 voor drie wickets had. De resultaten waren: Walters c en b Chipperfield 44 Keeton e Oldfield. b O'Reilly 25 Hammond b Wall 37 Hendren b Chipperfield 29 Wyatt b Grimmett 19 Leyland b O'Reilly 16 Ames b Grimmett 9 Hopwood b O'Reilly 8 Verity not oud 2 Mitchell b Grimmett 9 Bowes c Ponsford en b Grimmet0 Extra's 2 Engelsch totaal 200 all out. Australië: Brown b Bowes 15 Ponsford not oud 22 Oldfield c Ames b Bowes 0 Woodfull b Bowes 0 Extra's 2 otaal 39 voor 3 wickets o KORFBAL. SERIEWEDSTRIJDEN „DE ALGEMEENE" Gespeeld is de wedstrijd Oosterkwar tier IIOosterkwartier III, waarin Oos terkwartier II voor de rust de leiding nam met 21. Na de rust was Oosterkwartier II de sterkste en wist zij nog 3 maal te scoren, zoodat de eindstand was 51. Dinsdagavond te halfacht wordt ge speeld Algemeene IFluks III. o WANDELSPORT. NAAR DE VIERDAAGSCHE. Vier leden van de wandelsportvereeni- ging „The Wanderers" te Bodegraven ne men deel aan de Intern. Vierdaagsche Afstandsmarschen te Nijmegen, die wor den gehouden van 24 tot en met 27 Juli aanstaande. Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. De droogte is op de veemarkten „het gesprek van den dag" mogen we wel zeg gen en we hooren dan ook regelmatig deze factor als oorzaak noemen, dat er zoo weinig omgaat. Men moet zich echter nog verwonderen dat de handel nog zoo „loopt" als momenteel het geval is. Men zou in de huidige omstandigheden ver wachten, dat er vele boeren met een gedeelte van hun vee naar de markt vluchtten, maar niets is minder waar. Toch is het een feit dat de meeste vee houders zoo goed als geen gras hebben voor het vee. De melkproductie gaat dan ook nog steeds achteruit, doch op de zuivelprijzen heeft het op de wereldmarkt nog geen Invloed. Speculatieve zaken worden er noch in boter, noch in kaas gedaan, om dat men er geen toekomst in ziet. Waarom blijft dan nog het vee zoo duur, vraagt men zich af. Men moet echter niet ver geten dat de verhouders alle met het oog op de inkrimping van den veestapel een beperkt aantal fokgoed is toegewezen, met als gevolg dat men om zijn vee stapel op peil te houden het oudere vee, wat men anders zou afzetten, nu be houdt. Dit zijn dus al de eerste mis rekeningen van het ontworpen plan tot inkrimping. We hooren ook dat er weer zeer veel vee, wat anders als gust vee zou worden opgeruimd, tot den stier wordt toegelaten. De praktijk is dus al weer heel anders, dan de saneering op het papier staat. Komen we tot den handel van gisteren dan zien we dat er zoowel- hier ter plaatse, als te Leeuwarden en Zwolle, zeer matige aanvoeren waren en op laatstgenoemde markten de handel redelijk prijshoudend en te Leiden lui, maar toch ook prijs houdend verliep, behoudens een flauwe afloop. Op de slachtvee-afdeelingen wareil eveneens de aanvoeren zeer matig. Ook hier voor haast men zich niet met rui men, ondanks de schaarschte van gras. Voor de prima kwaliteiten waren de prijzen iets vaster, overigens kalm prijs houdend. Noteering 5062 cent per K.G. Eerste kwaliteiten 3—4 cent hooger, doelt komen sporadisch aan de markt, aange zien de slagers die deze noodig hebben, deze graag bij den boer thuis koopen, want deze zijn dezen zomer al heel moei lijk te vinden. De vette en nuchtere kalveren werden redelijk en ruim prijshoudend, alleen de' lichte soorten tot iets lagere prijzen ver handeld. Vette noteerde 14—22 cent pee pond levend. Nuchtere f. 3f. 7 per stuk. Op de wolvee-afdeelingen was ook het aanbod niet groot: tengevolge waarvan de prijzen iets vaster waren. We vernamen; dat nog enkele kleine contingenten scha pen levend naar Frankrijk mogen, welke hier te Leiden zullen worden verladen. Wat de nieuwe consenten voor geslachte uitvoer betreft, daarop zal vermoedelijk reeds einde volgende week worden ge kocht. Gesproken wordt dat het contin gent voor het 3de kwartaal is vergroot. We kunnen dan weer iets ruimere handel verwachten. Op de varkénsmarkten was de stemming de geheele week, zoowel voor vette als magere varkens zeer kalm. VAN DER S. LAWN-TENNIS. NEDERLANDSCHE SPELERS IN DUITSCHLAND. Te Düsseldorf wordt een internationaal tournooi gehouden, waaraan o.a. deelne men onze landgenooten mej. Rollin Cou querque, mej. A. Kerckhoff en J. Knotten belt. Mej. Couquerque boekte bereids twea overwinningen lo.m. op mej. Von Ende Pflugner met 6—1, 75) en is nu in de kwart finale. Mei. Kerckhoff verloor van mevr. BartelsKallmeijer met 36, 63, 68. In het dames-dubbel wonnen mej. Couquerque en mej. Kerckhoff met 61, 60 van mej. Debus en mej. Kapp. o SCHAKEN. RESULTAAT DER ZEVENDE RONDE. Flohr remise met Aljechin. o SCHIETEN. WEDSTRIJDEN TE KATWIJK. Bij de gehouden wedstrijden van den kring Rijnland behaalde in klasse A Ha- zerswoude den len en Leiderdorp den 2en prijs. In klasse B Benthuizen den len en Koudekerk den 2en prijs, terwijl in klasse C Leiderdorp No. 1 werd en Hazerswoude No. 2. In den personeelen wedstrijd waren de resultaten als volgt: Klasse A: le pr. C. Verdegaal, 2e prijs J. H. Pels, 3e pr. W. Vroegrijk, 4e pr. G, den Braver, 5e pr. A. J. van Vliet, 6e pr. M. de Boer, 7e pr. H. J. Vahrmeijer, 8e pr. J. M. de Koning, 9e pr. G. de Koning Jzn., 10e pr, A. v. Remmen, Ie pr. J. Dekker. Klasse B: 1. J. Ravensberg, 2. L. de Witt, 3. A. J v. Bennekom, 4. J. H. Vahrmeijer, 5. Joh. Rijlaarsdam, 6. C. J. de Groot. 7. H v. Teijlingen, 8. J. Blijleven, 9. J. Rij kaars, 10. J. Bosman, 11. W. Dekker, 12 A. de Groot, 13. Th. Verkley. 14. Jac. Ver- bree, 15. W. Hoogendoorn, 16. Joh. Dompe ling. 17 P. Spruitenburg, 18. W. Buiten huis, 19. C. Verkley, 20. N. J. Kaptein, 21. H. Hogenes, 22. M Vermeulen, 23. T. Mo- lema Wzn. Klasse C: 1. J. M Straathoff, 2. P. M. Molenkamp, 3. P. de Ruiter, 4. T. Hoogen doorn, 5 F. de Boer, 6 Joh Smit, 7. D, v. Wijck, 8. B. Huisman. 9. G. Rijlaarsdam, 10. C. Buitenhuis, 11. A. v, Ingen Schenau, 12. J. Hassefras, 13. H. v. Leeuwen. 14. P. C Molenkamp, 15. J. Marbus, 16. D. Bol. Vrije baan: 1 L. de Wit, 2. J, Rijkaars, 3. G. den Braver, 4 C. Verkley, 5. F. de Boer, 6 M de Boer, 7. J. Raversberg, 8. A. v Remmen 9. J. M. de Koning. 10. C. Ver degaal. 11. Joh Dompeling, 12 A Vroeg rijk. Revolverbaan: 1 A. v. Remmen, 2. J. Dekker 3. J. M. de Koning, 4. K. Burg, 5. T. Molema, 6. C. Diephout Gisteren werd de zevende ronde ge speeld met het volgende resultaat: Flohr remise met Aljechin. Grob remise met Euwe. Gygli wint van Joss. Stahlberg wint van Naegeli. Henneberger verliest van Miiller. Bernstein verliest van Lasker. Bogoljubow wint van Johner. Rosselli del Turco staat slechter dan Nimzowitsch. De stand is: 1 en 2 dr, Lasker en Flohr met 5'/: punt. 3. 4 en 5 dr. Euwe. Stahlberg en Alje chin elk met 5 punten. 6 Bogoljubow met 41/- pt. (plus hangp.). 7 Miiller met 4 pt8. Niemzowitsj 3 pt. (plus hangp.); 9. Johner 3 pt. Dan volgen Henneberger en Bernstein elk met 21/; pt, (plus hangp.); Grob en Gygli elk met 2V« pt.; Naegeli met 1V« pt.; Rosselli V« pt. (plus 2 hangp,); Joss pt. o DAMMEN. ZOMER-WEDSTRIJDEN P. D. L. V. (LISSE). De uitslag der 6e ronde is: lste klasse: A. WijnhoutC. Gastelaars02 C. BlomG Balkenende afgebr. S v DuinD. Vergunst2—0 P BoogerdJ. C. Hobo afgebr. K van EssenMöhlmann afgebr. Y. de JongH. BaartmanII 2de klasse: Th. BoodenJ de Jong 02 KersbergenEigenbrood 02 L. v. d LindenG. v. d. Voet02 I v. d. MeulenC. Boogerd 20 C BouwmeesterC. v. d. Leede 20 D AlgeraN Nafgebr. afgebroken partij 5e ronde: N. N—Th. Booden 0—3

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 9