Jeugdig - en vol vertrouwen PALMOLIVE 75*te Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Maandag 18 Juni 1934 Derde Blad No. 22772 Veranderingen aan Gouwsluis te Alphen. _d£ 2ccp der Jeugd BINNENLAND. KUNST EN LETTEREN. RADIO-PROGRAMMA. Bruggen, sluizen en eiland verdwijnen. RECLAME. 9471 Zoo is de moderne vrouw, ongeacht haar leeftijd! Want zij weet dat blikken van bewondering haar zullen blijven volgen zoolang haar teint frisch, jeugdig en charmant blijft. Om dit te bereiken gebruikt zij regel matig Palmolive zeepde verzach tende. verjongende zeep, samenge steld uit een mengsel van olijf- en palmoliën de edelste schoonheids producten ooit door de Natuur voort gebracht. 's Morgens en 's avonds masseert zij twee minuten lang gezicht en hals met het rijke, fluweelzachte schuim van Palmolive zeep en warm water. Dit schuim dringt zelfs de fijnste po riën binnen en verwijdert alle stof deeltjes, zoodat de huid onbelemmerd ademt. Na deze massage spoelt zij zich af: eerst met warm, daarna met koud water. Pas nog heden deze een voudige. doeltreffende methode toe! Jiierboven een opname van de bruggen aan Gouwsluit H.Z. onder de gemeente Alphen, gezien vanaf den Rijn, die. zooals reeds door ons werd medegedeeld, bij uit voering van de plannen tot verbetering van den vaarweg Goudaringvaart Haar lemmermeer zullen verdwijnen, alsmede de schutsluis, keersluis en het bekende „eilandje". Bovendien zullen de oevers wor den verruimd en van den oever zal, tot Verbetering van den invaart van den Rijn naar de Gouwe, een strook worden afge nomen. Zooals gemeld, beginnen de plan nen in een meer gevorderd stadium te komen; de betrekkelijke stukken zijn in gevolge de onteigeningswet reeds ter in zage gelegd. Zoowel voor de scheepvaart, als voor het snelverker beteekent een en ander bij een eventueele uitvoering onge- PRINSES JULIANA IN ENGELAND. op windsor castle. Prinses Juliana heeft zich Zaterdag in gezelschap van de gravin van Athlone per auto van Kensington Palace naar Windsor Castle begeven, waar zij gedu rende het week-end de gaste van den Koning en de Koningin was. Na de tea teeft zij een wandeling gemaakt naar frogmore Gardens, waar zij een kijkje nam bij den cricketwedstrijd, die daar door het personeel van het paleis werd ge speeld. Prinses Juliana heeft gisteren een be zoek gebracht aan de statievertrekken en andere departementen van Windsor Castle bezichtigd en den kerkdienst in de St. Georges kapel bijgewoond. De Prinses heeft de belangstellende menigte op de Oostelijke terrassen, die daar luisterden naar de stafmuziek der lijfgarde, gade geslagen. Gisteren heeft zij zich in den namiddag in gezelschap van den koning en de koningin naar Bagshot begeven, waar een bezoek werd gebracht aan den hertog van Connaught. o DE BELGISCHE MISSIE. Aankomst Donderdag. De Belgische ambassadeur, burggraaf Van de Vijvere, in bijzondere missie voor de troonbestijging van Z. M, Koning Leopold III. wordt met de leden der missie op Donderdag 21 dezer te 5.58 des middags aan het station Hollandsche Spoor te Den Haag verwacht. Tijdens zijn verblijf is hem als eeredienst toegevoegd de gepens. luitenant-kolonel, adjudant Lb.d. van H. M. de Koningin A. Ruys. In hofrijtuigen zal de missie zich be geven naar het Paleis Noordeinde, waar het diner zal worden gebruikt. Hierbij zal als gast aanwezig zijn de Belgische ge zant, de heer Maskens. Gedurende het verblijf van de missie in het Kon. Paleis zullen schildwachts voor het Paleis zijn geposteerd. Vrijdagvoormiddag zal de missie in hof- auto's een rijtoer maken. Te 4.10 vertrekt de missie per rijtuig van het Paleis naar het station SB. om van daar per salonwagen zich naar het station Apeldoorn te begeven, waar de missie te 6.31 zal aankomen Vandaar wordt de missie met groot ceremonieel naar het Paleis Het Loo geleid. De ambassadeur zal gezeten zijn in een calèche a la Daumont bespannen met 4 paarden. 50 huzaren van het le regiment huzaren uit Deventer gaan de calèche vooraf en 50 huzaren volgen haar onmiddellijk. In de calèche zal tegenover den ambas sadeur de kamerheer-ceremoniemeester gezeten zijn. Bij aankomst ten paleize zal de ambassadeur aan het bordes door den Opperhofmaarschalk met den Hofmaar schalk worden ontvangen. Te halfacht zal de ambassadeur door de Koningin in plechtige audiëntie worden ontvangen. Bij deze audiëntie zullen o.a. de Minister van Buitenlandsche Zaken en de Belgische gezant tegenwoordig zijn. Daarna zal de missie door Z.K.H den Prins in audiëntie worden ontvangen. Vervolgens zal te acht uur een gala-diner worden ge houden, opgeluisterd door de muziek van de koninklijke militaire kapel in kleine bezetting onder leiding van den kapitein directeur Walther Boer. De missie zal ten paleize overnachten, terwijl de ambassadeur bij zijn vertrek op Zaterdag naar het station Apeldoorn uit geleide zal worden gedaan door den opper hofmaarschalk en den hofmaarschalk. o het internationaal anti-oorlogs congres in nederland verboden. Naar wij vernemen heeft de Minister van Justitie het Congres van „War Re- sisters International" (Internationaal An ti Oorlogscongres), dat einde Juli te Bent veld zou worden gehouden, verboden. Er worden onderhandelingen gevoerd dm het Congres in Engeland te doen Maats hebben, -r twijfeld een groote verbetering. Immers reeds lang zijn de bestaande bruggen niet meer berekend op het moderne snelver keer. Alvorens deze bruggen echter gaan verdwijnen, zal ten Zuiden van de be staande bruggen echter gaan verdwijnen, zal ten Zuiden van de bestaande bruggen een nieuwe brug over de Gouwe worden gebouwd, die zal aansluiten op den nieu wen rijksstraatweg LeidenUtrecht. In de toekomst komen dus aan Gouwsluis be langrijke veranderingen, hetgeen evenwel voor hen, die thas langs den rijksstraat weg wonen medebrengt, dat zij min of meer geïsoleerd zullen wonen, daar de nieuwe Rijksstraatweg achter den ouden om wordt gelegd. Wij krijgen dus aan Gouwsluis vrijwel denzelfden toestand als te Zwammerdam. na de te-water-lating van de „bloemfontein." Koninki. Onderscheiding van Ir. h. Goedkoop. Het gezelschap officieele genoodigden, dat Zaterdag aanwezig is geweest bij de te-water-lating van de „Bloemfontein" langs draadloozen weg, heeft na de rede van minister-president, dr. H. Colijn, deel genomen aan een receptie, welke gehou den is in een der voor dat doel ingerichte en versierde werkplaatsen van de Neder- landsche Scheepsbouw Mij. te Amster dam. Mr. J. B. van der Houven van Oordt heeft het eerst gesproken als voorzitter van den Raad van Commissarissen der Vereenigde Nederlandsche Scheepvaart Maatschappij te Den Haag. Hij verzocht den gezant van Zuid-Afrika, dr. van Broekhuizen, den dank dezer reederij over te brengen aan generaal Hertzog voor de bereidwilligheid, waarmede hij de doop plechtigheid heeft willen voltrekken. Zich tot dr. Colijn richtende uitte hij de hoop. dat de regeering de moeilijkhe den van onze scheepvaart zal toonen te begrijpen en mede daarvan de oplossing zal brengen. Als president-commissaris van de Ne derlandsche Scheepsbouw Maatschappij heeft dr. W. de Vlugt, Amsterdam's bur gemeester, zich aangesloten bij de woor den van den vorigen spreker. Tenslotte overhandigde spr. namens de Ver. Ned. Scheepvaart Mii. en de Ned. Scheepsbouw Mij. aan den Zuid-Afrikaanschen gezant en aan dr. H Colijn een oorkonde van de doopplechtigheid. Nadat dr. Van Broekhuizen in een gees tige speech zijn groote erkentelijkheid namens de regeering der Zuid-Afrikaan- sche Unie had uitgesproken jegens dr. H. Colijn voor de warme woorden waarin deze gewaagd had van de innige banden van verwantschap tusschen de volken van Nederland en Zuid-Afrika, en een saluut aan het technisch kunnen van Nederland had gebracht was het woord aan den voorzitter van onzen minister raad dr. H. Colijn. Deze zeide dat het H. M. de Koningin heeft behaagd, den jongsten directeur der Ned. Scheepsbouw Mij. den heer ir. H. Goedkoop, te begiftigen met het Offi cierskruis van de Órde van Oranje Nas sau. Vier eeuwen lang zoo besloot spr. heeft de Nederlandsche vlag gewapperd op de wereldzeeën. Belaften strooien om trent hetgeen de regeering doen zal voor de Nederlandsche Scheepvaart zal spr. hier niet, maar wel wil hij de verzekering geven, dat zij, zoolang zij er iets aan doen kan, zal zorgen dat onze driekleur niet van de zeeën zal verdwijnen. o duitschland verbiedt haveruitvoer. Met ingang van 15 Juni. De Duitsche rijksregeering heeft bij ver ordening. gepubliceerd in den „Reichsan- zeiger", den haveruitvoer met ingang van 15 Juni verboden. In de motiveering wordt gezegd; „De havervoorraden zijn op het oogenbltk on geveer even groot als het vorige Jaar en dus nog zeer aanzienlijk. De komende haveroogst zal echter tengevolge van de droogte geenszins den recordomvang van den oogst van het vorige jaar bereiken. Met het oog op deze situatie en op de door het deviezengebrek veroorzaakte nood zakelijkheid, de voederverzorging zooveel mogelijk uit eigen productie te voorzien, heeft de haveruitruil tegen mais en gerst, die tot dusverre noodig was ter ontlasting van de Duitsche havermarkt, zijn econo mische bedoeling verloren. Daarom is de uitvoer verboden". Om overgangsmoeilijkheden te voorko men is bepaald, dat uitvoerbewijzen voor haver, ook in den vorm van molenproduc ten uit haver, als tot dusverre verkregen kunnen worden, wanneer het bewijs wordt geleverd, dat de uitvoer geschiedt volgens contracten, die voor 16 Juni 1934 paren gesloten. BELASTING INSTELLINGEN VAN DE DOODE HAND. Ook van coöperaties? Het Tweede Kamerlid, de heer Fleskens heeft op het Wetsontwerp heffing van een belasting naar het Vermogen van instellin gen van de Doode Hand een amendement ingediend om het tweede lid van artikel 1 te lezen als volgt: „Instellingen van de doode hand in den zin van deze wet zijn stichtingen, coöperatieve en andere, al dan niet rechtspersoonlijkheid hebbende ver- eenigingen, zedelijke lichamen, en alle hiervóór niet afzonderlijk genoemde rechtspersonen, met uitzondering van ven nootschappen. welker kapitaal geheel of ten deele in aandeelen is verdeeld, alsmede van coöperatieve vereenigingen op aandee len die volgens aanwijzing van onzen mi nister van Financiën met vennootschappen welker kapitaal geheel of ten deele in aandeelen is verdeeld, zijn gelijk te stellen" In de bepaling, zooals de regeering deze heeft voorgesteld, komt de uitzondering van coöperatieve vereenigingen op aan deelen enz. niet voor. o visscherij op ijsselmeer. De heer Van D's pleit voor de visschers. Het Tweede-Kamerlid de heer Van Dis heeft den minister van Waterstaat ge vraagd Kan de Minister mededeelen of het juist is, dat aan de Urker visschers, die in het bezit zijn van vaartuigen met motoren boven 30 p.k„ na 1 Juli a.s, geen vergun ning meer zal worden verleend om de visscherij op het IJsselmeer uit te oefenen? Weet de Minister, dat de groote meerder heid der Urker visschers door dezen maat regel zeer ernstig in hun bestaan zullen worden getroffen, aangezien de Noordzee- visscherij voor hen geen voldoende bron van inkomsten oplevert? Is de Minister bereid om. Indien vraag 1 bevestigend wordt beantwoord, alsnog dit besluit ongedaan te maken en aan de Urker visschers met vaartuigen voorzien van motoren boven 30 p.k„ ook na 1 Juli a.s., vergunning te verleenen tot het vis- sehen op het IJsselmeer? o HULDIGING VAN DEN BURGEMEESTER VAN HAARLEM. De heer C. Maaschalk is Zaterdagmid dag gehuldigd ter gelegenheid van het feit, dat hij 15 jaar geleden benoemd werd tot burgemeester van Haarlem, Op dezen dag had de heer Maarschalk tevens 25 jaar geleden het ambt van burgemeester be kleed. Tevoren was hij namelijk burge meester van Koog aan de Zaan. Zaterdagmiddag is een bijeenkomst ten stadhuize gehouden, waar zeer veel spre kers het woord voerden. Mr. A. Bruch, oud wethouder van Haarlem en lid van Gede puteerde Staten van Noord-Holland bood namens het huldigingscomité der burgerij een album met handteekeningen en een levensgroot portret van den jubilaris aan, dat geplaatst zal worden in het stadhuis. Tevens deelde mr. Bruch mede, dat het plan bestaat, een Maarschalk-Bank op te richten. Daarna had op de Groote Markt een zanghulde plaats en een defile, waar aan 55 vereenigingen deelnamen. Voorts werden muziekuitvoeringen ge geven door de Haarlemsche Orkest Ver- eeniging en de Haarlemsche Tram-Fan fare. Voor de woning van den burgemeester werd des avonds een gondelvaart gehou den. Tevens bracht het politie-muziek- corps den jubilaris een serenade. O Mgr. ARIENSMONUMENT ONTHULD. Onder veel belangstelling had Zaterdag middag te Enschede de onthulling plaats van het mgr. dr. Ariëns-monument. De Minister van Staat Jhr. Ruys de Beerenbrouck leidde de plechtigheid met een openipngswoord in waarbij hij hulde bracht aan de nagedachtenis van dr. Ariëns, den priester, die door zijn sociale actie en zijn arbeid in de geheelonthou dersbeweging veel invloed op ons volks leven heeft gehad. Zijn leven is voor velen een weldaad geweest in de werkstad Enschede, aldus spr. Vervolgens gaf spr. het woord aan mgr. Jansen, aartsbisschop van Utrecht, die een rede uitsprak en het beeld onthulde. Dan sprak oud burgemeester Edo Bergs- ma, die zeide, zich ais niet Katholiek ge lukkig te voelen, woorden van hulde ter nagedachtenis van Ariëns te kunnen spreken. Daarna werd het monument door Enschede's burgemeester, de heer J. J. G. E. Rückert, aanvaard. Door 250 zangers en zangeressen werd een feestcantate uitgevoerd, waarna een defile plaats had van allerlei organisaties uit Twente en daarbuiten. Het monument werd bedolven onder een schat van bloemen. o positie van het locomotief- personeel bij de nederl. spoorwegen. In verband met de invoering van de Dleseltractie bij de Ned. Spoorwegen, heb ben de vakorganisaties een onderhoud ge had met de Directie omtrent de positie van het locomotiefpersoneel en het te werk stellen van leerlingen-machinisten. Bij dit onderhoud is gebleken dat slechts 15 leer lingen machinisten wachtgelders behoef den te worden opgeroepen. Tot hoe lang zij nog in dienst zullen blijven kon nog niet worden medegedeeld. Welke gevolgen de invoering van de Diesel-Electrische voor het locomotief personeel zal hebben, was nog niet te zeggen. Alle personen, die zijn opgeleid voor wagenbestuurder der Diesel treinen zijn aan het locomotief per soneel onttrokken. De ervaring die met dit personeel wordt opgedaan, zal van invloed zijn op de beslissing van de Directie of bij de behoefte aan meer wagenbestuurders daarvoor wederom locomotief personeel in aanmerking zal komen. het rapport spoorhout. Naar aanleiding van het door de „Tel." vermelde rapport-Spoorhout met het Corr. Bur. „Wij zijn gemachtigd mede te deelen, dat het bericht, in. ..De Telegraaf" gepubli ceerd in zake het onderzoek van de com missie Spoorhout, waarin zelfs een niet bestaand is „geciteerd" volkomen uit de lucht gegrepen is. Gezien de ingewikkeld heid der te onderzoeken zaak en de uitge breidheid van het materiaal dat daarbij moet worden gebezigd, is het rapport der Commissie in geen geval vóór het najaar te verwachten". De „Tel." teekent hierbij aan: Wij plaatsen deze tegenspraak slechts alleen om te verklaren, dat onze mede- deelingen uit een zeer goede, voor ons on verdachte, bron komen en wij deze dus kunnen handhaven. Dat het rapport niet vóór het najaar gepubliceerd zal worden, kan mogelijk wel juist zijn Wij hebben echter over publicatie (officieele publiek- making niet gesproken, doch bij de vermel ding der conclusies en feiten uitsluitend medegedeeld dat het resultaat van het onderzoek op 21 dezer ter kennis van de leden der Tweede Kamer gebracht zal worden. NIEUWE UITGAVEN Gids voor Leiderdorp. Wij ontvingen de gids „Vestigt u te Lei derdorp", uitgave Nationaal Uitgevers- en Reclamebureau Vlaardingen.Na een voor woord van den burgemeester, de heer K. Brug, bevat deze gids artikelen over de geschiedenis van Leiderdorp, diverse we tenswaardigheden betreffende de ge meente, de bronnen van bestaan enz., af gewisseld door mooie foto's. Een smakelijk boekje, dat er zeker toe bijdragen zal de belangstelling voor Leiderdorp te. ver- hoogen. o WEEKBLADEN. „De Groene Amsterdammer" bevat ar tikelen over „Amsterdam en Haarlem" door mr. G. C. J. D. Kropman, „De stilte en de kunstnaar" door Jan Greshoff, „Carl von Ossietzky" door Mis Rost, „Zonne wende" door dr Jac. O. Thijsse, „Muziek feest te Leningrad" door F. Schoonheyt, „Het Nederlandsche Tooneelverbond" door Hendrik Scholte, „Pontiesina" door M. L. Treub, „Wil Duitschland depreciatie?" enz. „De Haagsche Post" schrijft over „Het Indische leger", „Koning Sabiani", „De Goudclausules :een ontgoocheling"; „Mo derne dansen voor 100 jaar", „De geheimen van den slaap", „Het opnemen van een geluidsfilm". „De Wereldkroniek" opent met een mooie spelopname van den voetbalwed strijd ItaliëTsjecho-Slowakije, foto's van een sprinkhanenplaag en haar bestrijding en van de romantiek der Poesta. VOOR DINSDAG 19 JUNI 1934. Hilversum (301 M.). AVRO-Uitzen- ding. 8.00; Gramofoonpl. 10.00: Mor genwijding. 10.15: Gramofoonpl. - 10.30: Vioolrecital B. Lensky. A. d. vleugel: Egb. Veen. 11.00: Kook- en bakpraatje door Mevr. R. LotgeringHillebrand. 11.30: Gramofoonpl. 12.00: Het orkest van het Rembrandt-Theater te Amsterdam o. 1. v. D. Hartogs. 1.45: Gramofoonpl. 2.30: Pianorecital G. Bunk. 3.004.00: Knip cursus. 4.15: Gramofoonpl. 4.30: Radio-kinderkoorzang o. 1. v. J. Hamel. 5.00: Verhalen voor kleine kinderen. 5.30: Omroeporkest o. 1. v. N. Treep, en Gramofoonpl. 7.30: Cellorecital R. Lanes. A. d. vleugel E. Veen. 8.00: Vaz Dias. 8.05: Kovacs Lajos en zijn orkest, Maria Eisner (sopraan) en Gramofoonpl. 9.45: Gramofoonpl. 10.00: Pianorecital A Rubinstein. 11.00: Vaz Dias. 11.10 12.00: Uit „Hamdorff", Laren: The Ramfilers, o, 1, y. Theo Uden Maaman. Huizen (1875 M.). KRO-Uitzending. - 4.00—5.10: HIRO. 8.00—9.15 en 10.00: Gramofoonpl. 11.30: Godsd. halfuur. 12.15: Orkestconcert en Gramofoonpl. 2.00: Vrouwenuur. 3.00: Modecursus. 4.00: HIRO. 5.10: Gramofoonpl. 6.15: Schlagermuziek. 7.15: Lezing. 7.35: Gramofoonpl. 7.45: Orkestcon cert m. m. v. sopraan. 8.30: Vaz Dias. Gramofoonpl. 8.45: Vervolg concert, m. m. v. vioolsolist. 9.35: Gramofoonpl. 10 00: Schlagermuziek en Gramofoonpl, 11.3012.00: Gramofoonpl. Daventry (1500 M). 10.35—40.50: Morgenwijding. 12.20: Orgelspel R. New. 12.50: Commodore Grand Orkest o. 1. v. Muscant. 1.50: Midi. Studio Orkest o.l.v. Cantell. 2.25: Voor de scholen. 4.20: Gramofoonpl. 4.50: Het Philips Strijk kwartet m. m. v. M. Lym'burn (alt). 5.35: Kinderuur. 6.20: Berichten. 6.50J Schumann-llederen door A. Cranmer (ba riton) en M. Blyth (sopraan). 7.10: Duitsche causerie. 7.40: Het Parkington Kwintet m. m. v. F. Morris (sopraan). 8.50: Lezing. 9.20: Berichten. Causerie. 9.40: Radio Militair Orkest o. 1. v. B. W. OTJonnell. 10.10: Reportage v. d. „Cere mony of the keys", in den Tower te Lon den. 10 20: Vervolg concert. 10.50: Voor dracht. 10.5512.20: Lew Stone en zijn Band. Parijs „Radio Paris" (1648 M.). 7.20 en 8.20: Gramofoonpl. 12.20: Pascal- orkest. 8.20: Zang. 10.50: Uit Edin- burg: Schotsche muziek. 11.20: Dans muziek. Kalundborg (1261 M.). 12.20: Concert u. h. Bellevue-Strandhotel. 3.205.20: C. Rydahl's orkest. 8.20: „Balders Död", zangspel met muziek van Hartmann. Lei ding: Gröndahl. 10.05: Pianorecital. 10.40: Omroeporkest o. 1. v. Gröndahl. 11.2512.50: Dansmuziek. Keulen (456 M.). S.25, 7.20 en 10.50: Gramofoonpl. 12.20: H. J. Fierke en zijn orkest. 1.203.05: Weragkamerorkest o. 1. v. Keiper. 4.20: Omroeporkest uit Stuttgart o. 1. v. Górlich. 5.40: Concert door H. Kirsch (bariton) en H. Haass (piano). 7.20: Militair concert. 8.30: „Musikalische Rundreise", m. m. v. het Weragorkest o. 1. v. Kühn. Om 9.20: „Guck-Kasten". Hierna berichten. Rome (421 M.). 9.05: Concert. 9.50: Radiotooneel. 10.20: Dansmuziek. 11.20: Berichten. Brussel (322 en 484 M.). 322 M.: 12.20: Gramofoonpl. 1.30: Dito. 5.20: Sym- phonieconcert o. 1. v. Kumps. 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Omroeporkest m. m. v. solisten en vocaal kwartet. 10.3011.20: Gramofoonpl. 484 M.: 12.20: Gramofoonpl. 1.05: Zangvoordacht. I.302.20: Gramofoonpl. 5.20: Óm- roeporkest. 6.35: Gramofoonpl. 6.50: Orgelconcert. 7.20: Harprecital. 8.20: Symphonieconcert o. 1. v. Kumps. 9.35: Dito. 10.3011.15: Gramofoonpl. Deutschlandsender (1571 M.). 8.209 Kernspreuk. Berichten. 8.35: Walsen- concert (gr.pl.). 9.05: „Die Dorftnusi- kanten", spel van H. Sohnrey met muziek van Dombrowski. 10.20: Berichten. 10.40: Bericht v. d. Kieler Woche en van de Duitschland-vlucht 1934. 11.05: Weerbericht. 11.20: Zigeunermuziek. II.5012.20: Engelsche Madrigalen (gr.pl.) GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R. O. V. RADIO-CENTRALE. Voor Dinsdag 19 Juni. lste Programma: Hilversum van 8-24 u. 2de Programma: Huizen van 824 uur. 3de Programma: 8.00—12.20: Deutschl. sender 12.20—14.20: Brussel (Fr.) 14.2017.20: Deutschl.sender 17.20 19.35: Brussel (VI.) 19.35—21.20: Keu len 21.2022.40: Luxemburg 22.40— afl.: Keulen. 4de Programma: 8.208.50: Parijs Radio 12.20—14.25: Daventry 14.25—17.35: Londen Reg. 17.3518.20: Een der Eng. ,National"zenders 18.20—22.20: Londen Reg. 22.20afl.: Daventry. De uitzending der R.O.V. geldt niet voor het locale Leidsche programma; in de plaats hiervan omvat programma 9 der R.O.V. den geheelen dag Daventry. Wijziging voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 9