DE OLYMPISCHE DAG. 75ste Jaar^an? Maandag 18 Juni 1934 No. 24 Het voornaamste Nieuws van heden. NEDERLANDSCH BONDSELFTAL MET 5*1 DOOR ROM A GESLAGEN. Mld-Zomer. Misschien wel tijd voor een Olympischen Dag, maar dan zonder voetbal. Maar we weten nu eenmaal, dat Toetbal de menschen naar het Amster- damsche Stadion trekt, in veel grootere mate dan athletiek, wielrennen of paar densport ooit kunnen doen. Voetbal is het kasstuk en om de financiën is de Olym pische dag in de eerste plaats uitgeschre ven. Daarbij is het doel bereikt. Het Stadion was vrijwel uitverkocht. Bepalen wij ons hier eerst bij den voet balwedstrijd. die uit den aard der zaak de meeste belangstelling trok. NEDERLANDSCH BONDSELFTAL—ROMA 1—5. Onder leiding van scheidsrechter Bau- wens wordt om kwart over twee aange vangen. Van Heel heeft den toss gewon nen en de Romanen trappen af. De opstel ling der ploegen ls als volgt: Nederlandsch Bondselftal: L. Halle. Van Diepenbeek Van Run Pellikaan Anderiessen Van Heel Wels Vente Bakhuis Smit Van Nellen O Chini Constantino Scaramelli Guaita Scopelli Fusco Tomasl Frisoni Bodini Gataldi Masetti Roma. De eerste kans is voor de Hollanders, als [van Nellen na mooi samenspel op links in vrije positie voor doel komt. Maar doelman Masetti staat op de Juiste plaats en hij houdt het overigens goedgerichte schot. De eerste hoekschop is voor Roma. Constantino zet goed voor, een warreling van spelers voor het Nederlandsche doel, volgt en Guaita weet met een hoog schot Halle te passeeren 01. Nauwelijks vij minuten zijn dan ge speeld. Holland is niet ontmoedigd en luide aangemoedigd door de toeschouwers komt het Bondselftal, ditmaal ln het wit gestoken, in de meerderheid. De voorhoede is er goed ln. Uitstekend speelt het vijftal samen en voortdurend dreigt er gevaar voor het Italiaansche doel. Een schot van Bakhuys grabbelt Masetti, die zich enorm weert echter uit zijn doel. Een doelpunt komt dan juist aan den anderen kant, wanneer onze verdediging aarzelt met ingrijpen en een schot van Guaita voor Halle er een hand naar kan uitsteken, reeds ln de touwen ligt 02. Dat gebeurt allemaal binnen het kwartier. Holland, geprikkeld door dezen onver- wachten en zeker onverdienden achter stand, valt weer fel stan. Vente lost een kogel, buiten bereik van Masetti, maar nu ls het de lat, die een doelpunt voorkomt. Eindelijk komt dan het verdiende tegen- punt. Van Heel, die een magnifieke partij speelt, brengt fraai op, passeert zuiver uaar Bakhuys, die in eens door geeft naar van Nelen. De Delftenaar heeft een vrij veld voor zich een voorzet volgt, Wels krijgt het leder vlak voor doel te pakken, 'n schuin hard schot, Masetti keert nog maar Smit is er reeds bij en deponeert het leder ln doel 12. Dit succes ls van goeden Invloed op de Hollandsche spelers en zij komen telkens terug. Masetti is echter het groote strui kelblok Het tempo verslapt i;n het laat ste kwartier voor rust, hetgeen begrijpelijk is met deze hitte. Als één der .Romeinen" de bal binnen het strafschopgebied weg slaat geeft de scheidsrechter volkomen mis. plaatst een vrije schop op de lijn van het strafschopgebied. Deze wordt door van Heel tactisch over de haag van Italianen naar Vente geplaatst, die hard naast schiet. Even daarna wordt voor rust ge floten. Om even voor half vier wordt weer be gonnen. Roma valt aan, maar het initia tief ls spoedig weer aan de withemden. Zeer gevaarlijke momenten ontstaan er voor het Romadoel, doch dank zij het kranig doelverdedigen van Masetti treft geen der kogels van Bakhuys en Smit doel. In die periode wordt vrij ruw gespeeld, waar Bauwens maar half tegen op treedt. Bij een uitval ontstaat dan na 10 minu ien een doelpunt voor Roma, waarmede ket pleit vrijwel beslecht ls. Door een fout in onze verdediging kan Constantino vrij 'oor doel komen en gemakkelijk scoren 1-3. Dit doelpunt heeft een zeer ongunstigen invloed op het moreel der Hollandsche Ploeg en eenige minuten later loopt Guaita alleen door onze verdediging om onhoudbaar te scoren 4.1 Inmiddels hebben Bakhuys en Vente 'an plaats verwisseld. Nogmaals, dank zij net energiek spel van Van Heel komt het Bondselftal sterk in den aanval. Een kogel van Bakhuys vlak onder de lat, noudt Masetti opspringend er uit en even later grabbelt hij een schuiver nog Juist P't zijn doel. Een voorzet van van Nellen houdt de Italiaansche keeper maar half, omdat hij het leder niet heeiemaal kan "Melken. Masetti laat den bal uiï zijn handen vallen, maar geen Hollander ls er bij om in te trappen. De tijd verstrijkt en na een half uur spelens zakt het tempo weer geheel in. Nederland is verslagen. 12 Minuten voor het einde maakt Roma nog een doelpunt, als Sopelli zich door de geheele Holland sche verdediging wringt en tenslotte ook den uitloopenden Halle handig passeert I5. In den resteerenden tijd is de wedstrijd het aankijken niet meer waard en Roma wint tenslotte met 51. De cijfers drukken der verhouding niet heeiemaal juist uit. In het veld was het Bondselftal geenszins de minderen van Roma, integendeel er waren perioden van absoluut Hollandsch overwicht. Maar in de eerste plaats heeft de Roma-verdedl- ging prima stand gehouden met keeper Masetti als uitblinker. Wat deze doelman er vandaag uitgehouden heeft ls ongeloof- looflijk. Hij heeft veel en veel lastiger werk gekregen dan Halle en liet vier doelpunten minder door dan de Deventenaar. En als men bedenkt, dat Halle goed gekeept heeft, dan pleit dat toch wel voor de capaciteiten van den Italiaanschen doel man. Vanzelfsprekend was het uithoudings vermogen in deze ontmoeting een factor niet alleen van zeer belangrijke beteeke- nis, maar een factor, die tenslotte den doorslag heeft gegeven. De Italianen, en zeker Roma, spelen met deze temperatuur altijd, voor Holland ls dat te warm. Wat de prestaties der spelers betreft zullen wij dan ook kort zijn. Bakhuys en Van Heel waren de beste Hollanders, bij Roma waren Guaita de midvoor, spil To- masi en doelman Masetti de sterren. DE WIELERWEDSTRIJDEN. De andere takken van sport, namen een niet minder belangrijke plaats in op het programma. Om halftwee precies werd aangevangen met het wielrennen, series 1 K.M. sprint. De resultaten hiervan waren: lste serie: 1. Jazet (Almelo), tijd laatste 200 meter 13 1/5 sec.; 2. Kremers (Tilburg) tijd van Kremers 1 min .47 3/5 sec. 2de serie: 1. B. Leenen (Den Haag) tijd laatste 200 Meter 131/5 sec.; 2. Kamp (Breda) tijd van Kamp 1 min. 29 2/5 sec. 3de serie: 1. A. v. d. Linden (Amster dam) tijd laatstee 200 Meter 13 sec.; 2. H. Ooms, tijd van den laatste 1 min. 12 1/5 s. De eerstaankomenden werden direct in de finale geplaatst, terwijl Ooms als snelste derde eveneens voor den eindstrijd werd geklasseerd. Finale: 1. A. v. d. Linden (Amsterdam) tijd laatste 200 Meter 12 4/5 sec.; 2. B. Leene (Den Haag); 3. H. Jazet (Almelo), 4. H. Ooms (Haarlem). Een Olympische inhaalwedstrijd over maximum 4 K.M. stond hierna op het programma. De ploegen uit het Noorden, uit het Westen, uit het Oosten en het Zuiden bestreden elkaar. In de eerste serie wipte het Westen het Noorden, doordat twee Noordelijke renners kwamen te vallen. In de tweede serie werd het Zuiden ge makkelijk winnaar, een voorsprong van ongeveer 20 Meter op het Oosten behalend. In de finale kwam het Zuiden tegen het Westen. De Westelijke ploeg met B. van Dijk, (Haarlem, Nolten (Den Haag), Glellet (Rotterdam) en Homma (Amsterdam) won met 35 meter van het Zuiden na 4 KM. Voor het Zuiden reden de renners Van Reyen (Oosterhout), Willem (Sittard), Herman (Zuiddorpe) en v.d. Vijver (Breda) DE ATHLETIEK-WEDSTRIJDEN. Het horden-nummer was ook gisteren Weer een attractie. Wim Kaan was onbetwist winnaar met flinken voorsprong op Mesman Schultz van de A. V. 1923. Het resultaat: 1. W. Kaan (Haarlem) 15,1 sec.; 2. Mesman Sehutz (A.V. 1923) 16 sec.; 3. Jansz (V. en L.) Den Haag 16,2 sec.; 4. Karman (V. en L.); 5. Stakman (T.O.V.) Zeist. In het estafettenummer dames liepen zes ploegen mee, waaronder de nationale ploeg met de dames Schuurman, Martin, Aalten en Dalmolen, Tolllen Schuurman liep hier de eerste honderd meter, terwijl Jo Dalmolen aan het laatste wisselpunt stond. De nationale ploeg was zeer snel en de tijd van 48'/i sec. wijst dat ook wel uit. Een nieuw Nederlandsch record! Uitslag: 1. Nationale ploeg, tijd 48'/ï s.; 2. ADA, Amsterdam, tijd 51,7 sec.; 3. Ge mengde ploeg, tijd 52,6 sec.; 4. UDA, Utrecht; 5. Brunhilde, Leiden; 6. A. W., Amsterdam. Brunhilde stelde oogenschijrüijk wat teleur. Juist voor den start werd mej. Briejer echter door een harer clubgenooten met een spike-schoen op den voet getrapt, waardoor zij werd gewond. Haar prestatie was dientengevolge beduidend minder dan anders! 4 x 100 Meter heeren. De eerste ploeg van A.V. 1923 te Amsterdam met de loo- pers Houtman, van Beveren, Benz en Ber ger eindigde met grooten voorsprong op een Haagsche ploeg ln den tijd van 42 sec. 2. Haagsche ploeg met Geul, Beeftink, Osendarp en Jansen; 3. A.A.C.; 4. A.V. 1923, tweede ploeg; 5. Haarlem ;6. Blauw Wit. De 100 Meter heeren bracht direct de spannng er ln. Chr. Berger startte op de binnenbaan en nam dadelijk een kleinen voorsprong. Op de helft van den afstand kwam Ossendarp snel naar voren, liep sterk op Berger ln maar op de laatste meters moest de Hagenaars zich met een halven meter verschil geslagen kennen. De uitslag luidt: 1. Berger (A.V. 1923) 10.7 sec. 2. Ossen- dap (Trekvogels) halve meter. 3. Jansen (V. en L. Den Haag). 4. Van Beveren (1923). 5. Blersma (AA.C.) 6. Houtman (1923). 7. Beeftink (V. en L.). De 100 Meter voor dames werd een on betwiste overwinning voor Tolllne Schuur man met den goeden tijd van 12.1 sec. Alleen mej. Aal ten wist haar eenigermate bij te houden. 1. Mej. Schuurman (K.NA.U. Zwolle) 12.1 sec. 2. Mej. C. Aalten (T.O.V. Zeist). 3. Mej. J. Dalmolen (Brunhilde Groningen) 4. Mej. Martin (Olympla Deventer). 5. Mej. A. Doorgeest (ADA. Amsterdam). De 800 Meter had een min of meer sensationeel verloop. Van der Booren van Haarlem leidde gedurende de eerste 400 meter. Bij het Ingaan van de tweede ronde lag Bouman op de tweede plaats. 300 meter voor de finish kwam Bouman. die fraai liep, naar voren, nam den kop, maar op de laatste 100 meter liep Dop hem op zij. Een spannend verloop hadden de laatste 20 meter, daar Dop totaal bleek te zijn uitgeloopen en 1 meter voor de finish nog gepasseerd werd door Bouman. 1, Bouman (A.A.C.) 1 min 59 4/5 sec. 2. Dop (V. en L. Den Haag) zelfden tijd. 3. Heymans (AA.C.). 4. A. Zeegers (A.V. A.C.). 5. Scherpenhuizen (H.A.V. Haarlem) PAARDENSPORT. Na een dressuurdemonstratie. waaraan werd deelgenomen door den Majoor der Huzaren D. A. Camerling Helmont Amers foort. den kapitein der Veldartillerie G. W. Le Heux te Tilburg, den kapitein der Koninklijke Marechaussee P. M. R. Ver- steegh en W. Th. Carp, luitenant der Rijdende Artillerie, respectievelijk met de paarden „Wodan". Zonnetje", „His Excel lence II" en .Bobbie" werd het spring concours als slotnummer gegeven. De meeste deelnemers hebben allen meermalen met groot succes de Neder landsche kleuren hoog gehouden ln het buitenland en we behoeven maar den naam te noemen van Luitenant Pahud den tweevoudigen Olympischen kampioen om al een zeer markant voorbeeld te geven. Het springconcours werd geleld over 12 hindernissen tusschen 1.20 meter en 1.40 meter in een parcours van ongeveer 700 meter. Luitenant Greter op Bicoio Amore" legde het parcours zonder fouten af in den schitterenden tijd van 1 min. 14 1/5 sec. Luitenant Pahud de Mortanges op „Mo deste" maakte vier fouten, terwijl ook diens tijd hooger was. Het fraaie nummer werd telkenmale luide toegelulcht door het talrijke publiek. De resultaten waren: 1. Luitenant J. J Greter op „Picolo Amore" 0 fouten, tijd 1 min 14 1/5 sec. 2. Luitenant Jhr. A. van Lennep op „Danseuse Rose" 3 fouten, tijd 1 min. 38 4/5 sec. 3. Luitenant Pahud de Mortanges op „Modeste" 4 fouten, tijd 1 min. 18 sec. 4. Ritmeester K. J. Schummelketel op „Ernica" 4 fouten, tijd 1 min. 22 sec. 5. Res. Luitenant Dr. H. L. van Schalk op „Santa Bell" 4 fouten, tijd 1 min. 23 sec. 6. Majoor J. M. de Kruyff op „Gloria", 4 fouten, tijd 1 min. 30 sec. Om bij zes uur waren de wedstrijden af- geloopen. VOETBAL. PROMOTIE-COMPETITIE 2e KLASSE. In het Oosten heeft Hengelo gisteren op eigen terrein met 43 gewonnen van N.E.C. (rust 0—1). De spelers kregen het na de rust zoodanig met de warmte te kwaad dat bij beide ploegen vier spelers vervangen moesten worden. Het is onbe grijpelijk waarom men deze wedstrijden thans niet in de avonduren vaststelt Z. A. C. 2 110 4—2 2 Hengelo 2 10 1 5—6 2 NJ3.C. 2 0 11 4—5 1 In het Zuiden moest de wedstrijd Mid delburgJuliana bij den stand 11 wor den gestaakt wegens overlast van het pu bliek. o WEDSTRIJDEN TE BENTHUIZEN. De junioren van D.S.O. van Zoetermeer speelde Vrijdagavond te Benthuizen een vriendschappelijken wedstrijd tegen de junioren van B.V.V. Rust 10 voor B.V.V. Eindstand 43 voor D.S.O. Zaterdagavond werd voor een groot aan tal toeschouwers het nederlaagtournooi voortgezet R.C. te Boskoop speelde tegen B.V.V. Rust l—l. Eindstand 2—1 voor R.C. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. K. F. C. IS HAAR VOORSPRONG KWIJT. Door een gelijk spel tegen Willem n heeft K. F. C. haar voorsprong op Ajax verloren. Op het laatste moment zouden de Amsterdammers nu toch wel eens kam pioen van Nederland kunnen worden, zij het dan misschien na het spelen van een beslissingswedstrijd tegen K.F.C. K. F. C. 7 4 2 1 14—4 10 Ajax 6 3 2 1 17—5 8 Willem H 6 2 2 2 11—15 6 Heracles 7 3 4 11—19 6 Velocitas 6 1 5 7—17 2 HeraclesVelocitas. Zaterdagavond speelde Heracles te Al melo tegen Velocitas. De thuisclub begint goed en na 5 minuten scoort Entjes (10) ondanks uitstekend verdedigen van Colt- hoff. Als het spel een kwartier oud is. schiet Pots door een misverstand den bal ln eigen doel. (20). Dan volgt een overwicht van Velocitas en de Heracles-keeper moet tal van malen redden. Speciaal Bonsema laat zich van zijn goeden kant zien. Het is duidelijk: er zit een tegenpunt in de lucht. Door een fout van den Heracleskeeper weet Bonse ma den bal te bemachtigen. Hij heeft niet veel moeite om den bal kalm ln te schieten. (21). Tot de rust komt in dezen stand geen verandering meer. Evenals in de eerste minuten ls ook Heracles thans weer het meest in den aan val, en indien Kolthof niet in het Veloci- tasdoel had gestaan, ware het zeker tot een grootere overwinning gekomen voor de Almeloërs. Telkenmale onderschept deze doelman den bal, onder enthousiasme van het publiek. Het tempo, waarmee de wedstrijd ge speeld wordt, is nogal snel, ondanks het warme weer. De voorhoede van Velocitas moet het steeds alleen doen, daar de middenlinie te veel achter blijft. Plotseling krijgt Meule- ma een juweel van een kans om gelijk te maken, als Koldewijn mistrapt, doch hij schiet naast. In de volgende oogenblikken gaat het spel weer gelijk op en het schijnt dat ver dere doelpunten wel zullen uitblijven. Doch als er een half uur gespeeld is, weet j Schlosser na een voorzet van Bulters den bal voor de derde maal achter Kolthof te laten verdwijnen. Willem II—K. F. C. 1—1 Evenals tegen Ajax speelde Willem n in eigen home met dezelfde cijfers tegen K.F.C. gelijk, in een wedstrijd, die in een moordende hitte werd gespeeld en waarvan de eerste helft zeer zwak, maar de tweede helft het aankijken wel waard was. Willem II houdt aanvankelijk het spel te kort en dat heeft tegen het bekende W-systeem van K.F.C. geen uitwerking. Coomans speelt een uitstekende partij, maar moet alles alleen doen. Wanneer echter Willem n tot vlak bij de vijande lijke veste weet door te dringen kan Hille slechts redden ten koste van een corner. Deze wordt goed genomen, maar het is onmogelijk een schot te lossen, aangezien nagenoeg het geheele K.F.C.-elftal den keeper assisteert. K.F.C. onderneemt dan aanval op aanval waarbij vooral Wensveen en Mol uitblin ken. Een doelpunt blijft echter uit. Van Ierland en Van Hoof wisselen bij Willem n van plaats. Dit is eenigszins een verbetering, aangezien Van Hoof een zeer zwakke partij speelt. Toch is het deze spe ler, die Willem n de leiding weet te geven. Wanneer tijdens een aanval van Willem n de mid-half van K.F.C. in het vijandelijk doel hands maakt, kent de scheidsrechter terecht een penalty toe, met het bekende gevolg. Direct daarna is het rusten. Na de rust zit er veel meer vuur in het spel. De Zaankanters hebben met pech te kampen. Vooral Mol is met zijn schoten niet erg fortuinlijk. In een periode van overwicht van Wil lem n krijgt Kruiver van K.F.C. den bal. Hij geeft een keurig schot in de rechter bovenhoek van het doel. V. d. Aa weet den bal te stoppen, laat hem echter vallen en het is Kruiver. die het terug springende leder in het doel werkt en daardoor den stand weer gelijk maakt. 11. Zoo komt het einde. BOSKOOPSCHE BOYS—PARAMARIBO. Het bestuur van de Bosk. Boys is er in geslaagd om op 27 Juni a.s. een wedstrijd te organiseeren tegen het Amsterdamsche Paramaribo-neger-elftal. Op den Olympischen dag te Amsterdam verloor het Nederlandsch Bondselftal met 51 den voetbalwedstrijd tegen Roma. K.F.C. verloor haar voorsprong op Ajax in de competitie om het kampioenschap van Nederland. De roeiwedstrijden van De Amstcl; Njord won het nummer Oude Acht. Mooie successen der Nederlandsche zwemsters te Weenen. JUBILEUMWEDSTRIJDEN „ALPHIA". Ter gelegenheid van haar 15-jarig be staan hield „Alphia" Zaterdagmiddag het eerste gedeelte van haar Seriewedstrijden. Menigeen had zich opgemaakt deze wed strijden bij te wonen, zoodat bij den aanvang om half vijf heel wat bezoekers op het terrein aan de Nieuwe Sloot aan wezig waren. Begonnen werd met den wedstrijd AR.C. (Alphen)Quick Boys (Katwijk) onder leiding van scheidsrechter Honsbeek. Beide elftallen hadden enkele Invallers en liepen met een hoog tempo van stapel. Het spel was echter niet fraai. Het was te „hard" en ofschoon de Katwijkers tech nisch veel beter speelden dan de A.R.C.-ers viel over het algemeen het vertoonde spel tegen. Quick Boys nam het eerst de lei ding, om haar voorsprong vervolgens tot 30 te vergrooten waarna A.R.C. uit een penalty wegens hands een tegenpunt maakte en later den stand op 32 wist te brengen. Overigens was haar voorhoede met schieten niet "erg fortuinlijk doordat zij eenige malen de lat op haar weg vond. Quick Boys wist toen een vierde doelpunt te maken en het pleit was hiermede be slecht. De Katwijkers wonnen met 42. De tweede ontmoeting Alphia tegen Alphen n was op een andere leest ge schoeid. Hier zag men dikwijls aan beide kanten handig voetbal met Alphia tech nisch beter en iets sterker. Aan beide zijden was de voorhoede het zwakst, speciaal die der gastheeren wist de vele mooie kansen, die haar door de goed spe lende middenlinie werden geboden niet te benutten. Door een blunder van Vet nam Alphen de leiding en Reumerman zorgde vlak voor de rust voor het mooiste schot van den wedstrijd door den bal op grooten afstand ineens op te vangen^en keihard in te schieten. Van Leeuwen verwerkte het schot, zij het met veel moeite, echter even fraai tot corner. Na de rust wist Alphen nog tweemaal te doelpunten waartegen Alphia slechts één tegenpunt wist te stel len, zoodat Alphen n uit dezen wedstrijd als tweede prijswinnaar te voorschijn komt (13). De wedstrijden werden door versterkte gramofoonmuziek opgeluisterd. M. D. S.—DE VETERAAN. Hedenavond te halfacht wordt een wed strijd gespeeld tusschen M.D.S. en De Ve teraan op het R.C.L.-terreln aan den Haagweg. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN QUICK BOYS. Voor deze wedstrijden speelden Quick Boys II Zaterdag tegen Terleede I. Beide ploegen hadden eenige invallers. Quick weet het eerst te doelpunten door J. Huis man terwijl W. Taat vlak voor de rust de stand op 20. Na de rust is het J. Huis man die met een mooi en hard schot de stand op 30 bracht. Eindelijk wisten de gasten een tegenpunt te maken, waarmede zij echter al haar kruit verschoten had. Einde 31. De heer Hlllebrand leidde goed Quick Boys m speelde tegen Terleede II. Hier wisten de gasten met 42 te winnen. o LEIDSCH DAGBLAD—HAARL. DAGBLAD. Voor dezen wedstrijd om den Dagblad beker, die morgenavond op Let N. B. L. O- terrein aan den Zoeterwoudsche Singel •gespeeld wordt, komt het LD.-elftal in dezelfde samenstelling uit als tegen de Nieuwe Rott. Courant. Bij de Haarlemmers zal de Haarlem-speler Kammeijer wegens een blessure niet van de partij zijn. In zijn plaats speelt de oud-H.F.C.'er Peereboom, een der directeuren van Haarlem's Dag blad, op de linksbinnenplaats. Als onze stadgenooten dezen wedstrijd verliezen, hebben zij geen kans meer op den wissel beker. Bij gelijk spel of een overwinning zal de beslissing vallen in den wedstrijd NR.C.L D., die de volgende week te Rot terdam gespeeld zal worden. SPORTMAN I—FIDES PACTA I 4—1. Deze tweede „nederlaag"-wedstrijd is wederom een overwinning voor Sportman geworden. Voor rust weten linksbuiten en midvoor een 20 voorsprong aan Sport man te bezorgen. Na de pauze verkleint Fides Pacta uit een penalty wegens hands den achterstand tot 21'. Midvoor en rechtsbuiten van Sportman weten echter de score tot 4—1 op te voeren. Scheids rechter L. Kroesemeijer leidde correct. Voor deze nederlaagwedstrijden zijn nog de volgende uitslagen verkregen. Sportman 3Rijnsb. Boys 2 33. Sportman AD.V.S.-adspr. 05. Sportman BU.V.S. B 0—4.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 11