Katwijk I - L.D.W.S. LEIDSCH DAGBLAD - Vijfde Blad Zaterdag 19 Mei 19 UIT DE OMSTREKEN. tS HAARLEMMERMEER. Coöperatieve Boerenleenbank. Te Nieuw-Vennep alhier hield de coöpe ratieve Boerenleenbank, onder leiding van den directeur, den heer P. van Staveren, haar jaarvergadering. De heer C. Baars werd als bestuurslid en de heer J. J. Nijs- sen als lid van den Raad van Toezicht herkozen. Uit het jaarverslag en de reke ning over 1933 bleek dat de omzet weer belangrijk is toegenomen. In omloop waren 348 boekjes. Het aantal i-ieuwe voorschot ten bedroeg 12, terwijl er 94 loopende zijn en op 32 niet werd afgelost. De winst be droeg f. 1.926.9, waardoor de reserve steeg tot f. 8.402.97 Over rente, provisie en af lossingen werd nog van gedachten gewis seld. waarna een en ander werd vast gesteld. Opening Kleuterschool. Met den bouw van een Kleuterschool nabij den Nieuweweg te Hoofddorp, uit gaande van de vereeniging voor Gerefor meerd Schoolonderwijs aldaar, werd in de laatste weken groote spoed betracht, zoo dat over enkele dagen de school gereed is. Als datum voor de officieele opening is voorloopig vastgesteld Vrijdag 1 Juni a.s. Autorit voor ouden van dagen. Het comité voor het organiseeren van een autorit voor ouden van dagen te Nieuw-Vennep, heeft besloten dezen tocht te doen plaats hebben op Woensdag 13 Juni a.s. en met de oudjes een bezoek te brengen aan Schiphol en Groenendaal. Loop der bevolking. Vertrokken: Comelis J. Kost, van Aker- dijk 102. naar Amsterdam. Ortheliusstr. 154, huis Hendrikje Steen, van Sloter- weg 922, naar Aalsmeer, Bilderdammer- weg 26 Gerardus P. van den Ancker, Koekoekslaan 6, naar Niepwer-Amstel. Middenweg 109 Comelis J. Kempenaar, van IJweg 486, naar Laren (N.-HMelk weg 2a Gerrit Pruissen, van Hoofdweg 1482, naar Bleiswijk, Kruisweg 402 Wil helmus van Miltenburg, van Schinkeldijk 145. naar Aalsmeer. Stommeerweg p./a. Keizer Herman I. Jelsma, van Raad huislaan 30, van Wateringen, Kwintsheul, Kwintsheulweg 41a Wed. C. N. van Warmerdam, van Aalsmeerderweg 509, naar Alkemade, Roelofarendsveen B. 50 Klaas Millenaar, van Aalsmeerderweg 310, naar 's-Gravenhage, Wilgstr. 4 Gerrit Veldhuisen, van Hoofdweg 100. naar Am sterdam, Jan Evertsenstraat 69 Casper B. Zwaan, van Sloterweg 254, naar Am sterdam, Van Hogendorpstr. 40, 3 hoo g Comelis J. H. van der Tol, van Sloterweg 90, naar Amsterdam, Leimuidenstr. 36huis Batholomeus M. van Lodensteijn, van Olmenlaan 100, naar Amsterdam, Admi raal de Ruijterweg 324, 3 hg Willem E. van den Hazel, van Leimuiderdijk 97, naar Aalsmeer. Uiterweg 374. Gevestigd: Gerarda J. van der Helm. van Zevenhoven No. 36, naar Sloterweg 1347 Berta J. Esch, van Hengelo, Spinnersweg 16, naar Sloterweg 152 Frederic Volck- mann, van 's-Gravenhage, Van Dijkstraat 260, naar Kerkhoflaan 61 Willem J. Witteveen, van Amsterdam, Schinkelkade 67. naar Kruisweg 945 Hubertus A. Winckel, van Wassenaar, Waldeck Pyr- montlaan 22, naar Nieuwemeerdijk 244a Jantje Vermooten, van Andijk, Middenweg 23, naar IJweg 138 Alfred C. L Vercou- teren, van Amsterdam. Spaarnwouderdijk 524. naar Hoofdweg 27 Johanna van Veen, van Heemsede, Binnenweg 135, naar Hoofdweg 900 Hendrik van Tongeren, van Haarlem, Rijksstraatweg 396. naar Spieringweg 289 Dominicus R Thijse- ling, van Lemsterland. Lemmer. 4de Park straat D. 211, naar Kruislaan 133 Simon van Straten, van Amsterdam. Vossius- straat 5. naar Hermina Maria Dijklaan 10 Maarten Smit, van Heenvliet. Achter weg 299a, naar Aalsmeerderweg 883 Augusta P. M. Audenaert. van Baarn. Nas- saulaan 32. naar IJweg 433 Stephania C. Dietvorst, van Amsterdam. Adm De Ruyterweg 292, 2 hg., naar Nieuwemeer dijk 258. Burgerlijke Stand. Geboren: Petrus Johannes Bernardus, z. van J. B. Calvelage en C. G. Rewijk Hendricus Gerardus Franciscus, z. van J. J. C. van Rijn en H. M. Elshof Willem, z. van P. Pols en M. Helmigh Levenlooze dochter van B. A. Pouw en J. P. Borst. OndertrouwdK. Eveleens 30 jen A. van Kuijk 20 j D. J. Weijmans 28 j. en M. Assmann 20 j. D. B. Gaijkema 32 j. en K. Meijer 23 J. J. Bos 28 j. en A. M. de Heer 28 j. Gehuwd: J. J. Dekker 28 j. en K. M. Blom 27 B. A. Weiman 33 j. en A. J. M. Teeuwen 29 j. J. Hoogkamer 37 j. en N. Verboom 53 j. C. van der Groef 23 j. en T. Schijff 19 j. A. de Groote'24 j. en G. J. Jongkind 25 j. J. M. Wassink 36 j. en G. den Dekker 18 j. B. den Haan 28 j. en J. H. Martens. Overleden: Comelis van Leeuwen 67 j„ geh. met J. M. Nouwens Andries Nolke 2 mnd., z. van P. van Leeuwen en M. M. Tjalsma Maria Tamboer 54 jonge huwd. o HILLEGOM De werkloosheid. Bij de Arbeidsbeurs staan ingeschreven 2 fabrieksarbeiders; 1 snelpersdrukker; 1 steendrukker; 1 boekdrukker; 1 beton werker; 2 grondwerkers; 6 metselaars; 16 opperlieden; 2 mach. houtbewerkers: 16 timmerlieden; 1 schilder; 1 loodgieter: 5 mandenmakers; 1 kistenmaker: 2 electri- ciens; 1 scheepmaker: 1 horlogemaker: 2 stokers; 1 smid; 1 monteur; 1 carrosserie bouwer: 1 waschknecht; 4 bakkers; 305 landarbeiders; 17 bloemistarbeiders; 3 boerenarbeiders: 6 tuinarbeiders: 1 plant soenarbeider; 7 jeugd-landarbeiders; 1 handelsreiziger; 3 venters: 3 schippers; 4 chauffeurs: 2 wegwerkers; 1 trambe ambte; 1 buffetbediende: 1 expeditie knecht; 1 verzekeringsagent: 9 kantoor bedienden: 1 idem ben. de 18 jaar; 2 idem vr. ben. de 18 jaar; 1 correspondente (Eng.); 3 boekhouders: 28 losse arbeiders; 1 controleur. Totaal 471. Aanvragen werk gevers: 4. Teruggetrokken: 4. Geplaatst: 7. Vervallen: 18. Verslag Schoolarts. Volgens het jaarverslag over 1933 van den Schoolartsendienst in de bollenstreek stonden 49 scholen met 8801 kinderen over geneeskundig toezicht. Op de 1ste L. S. was de voedingstoestand goed bij 58 matig bij 37 en slecht bij 5 der kinderen. De houdingsafwijkingen nemen van de 1ste tot de 7de klasse L. S. toe van 8 tot 22 "/o, fouten in scherp zien van 9 tot 18,4%. Onder de 1ste klasse kinderen waren 51 breuklijders, 22 hadden Favus. 450 kinderen zijn naar den hulsarts verwezen. Het inenten neemt steeds af. Op sommige scholen wordt te weinig geven tileerd. 95% der moeders waren aanwezig bij het onderzoek. Burgerlijke Stand. Geboren: Anna Petronella, D. van J. A van Leeuwen en G. M. van Lierop Cor nells Jacobus, Z. van J. Seljsener en M. Verhoeven Adriaan Coenraad Dirk. Z. van D Koordes en T. J. Haster Willem Comelis, Z. van J. J. Steenvoorden en J. Schrama Simon Johannes, Z. van S. J. Witteman en C. W. Meskers Comelis Johannes Maria, Z. van J. Verhoeven en S. M. Warmerdam. Ondertrouwd: P. J. G. Damen en M S. B. Staats G. Veen en A. J. de Graaff. Getrouwd: J. J. Seijsener en C. J. van Bakel Z. van Diikhuizen en J. Dibbets J. J Cardol en W. J. van Dam. Overleden: J. J. van Ruiten Z. 9 mnd. J. Meijlis M. 67 j. Loop der bevolking. Gevestigd: E. CardolGreven, Leidsche- straat 97 H. Hoogkamer met gezin, Ha venstraat 56 A. D. van DamDe Jong, Loosterweg II 122 P. S. van Lexmond, Mariastraat 18 A. van Oosten, Meerstraat 34 H. J. Plomp met vr., v. Vlietstraat 78 Chr. C. Prins ,2de Amerikadwarsstraat 18 B. Tabbernal met vr.. Leidschestraat 153 J. de Vreugd met gezin. Leidschestraat 89. Vertrokken: Cath. M. Kok. Snoekstraat 2, Grootebroek J. Dibberts. Anjerplein 10. Amersfoort J. H. F. van der Wilk met gezin. v. d. Meerstraat 4. Haarlem Com. de Jong, Laan 41. Bennebroek M. Pfeiffer, Persoonstam 9 B. Rotterdam E. L. van Schie met gezin. Lekstraat 17, Haarlem J. Wolswijk, Trompstraat 8, Alphen a. d. Rijn. Gevonden en te bevragen aan het bureau van politie: blauwe vlag en strop das. o KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik, Z. van M. de Jong en R. Egberts Johan, Z. van H. van der Niet en A. W. Haasnoot Petrus Ever- hardus Antonius, Z. van J. J. Seijsener en M. M. Wouters Jacob, Z. van G. Imthorn en G. C. Sijpestein Jan, Z. van H. Ver hoef en W. Zandbergen Guurtje, D. van L. van Delft en W Durieux Wilhelmina, D. van L. van Delft en W. Durieux Jan, Z. van D. Barnhoorn en W. Hasenoot. Overleden: Jannetje Haasnoot 78 j., echtg. van A. Schaap Comelis Plug 81 j., echtg. van A. Zwaan. Ondertrouwd: J. van den Oever en J. v. Velsen A. J. Ouwehand en M. Boekee. Getrouwd: C. Duindam en C. M. Zwaan B. G. Coes en E. Verloop C. van der Plas en L. Vooijs J. van der Boon en G. Ouwehand. De melkoorlog. Nog steeds duurt de z.g. melkoorlog voort, steeds wordt de toestand meer ge spannen en worden de prijzen Verlaagd. Er wordt verkocht voor alle prijzen. Het komt voor, dat men zich ruimschoots van melk kan voorzien tegen een prijs van 2 ct. p. Liter. Dit zijn wel de uitzonde ringen. doch voor 3 en 4 ct. wordt veel verkocht. Een dertiental boeren hebben zich geroepen gevoeld om als melkboer te gaan optreden. Naar ons van betrouwbare zijde wordt bericht, tracht men thans van hoogerhand een einde te maken aan een dergelijken onhoudbaren en onduldbaren toestand, waardoor èn melkhandelaren èn boeren niet alleen niets verdienen, doch dagelijks geld moeten bijpassen. KATWIJK AAN ZEE. Een motorlogger onklaar geraakt. De motorlogger Katwijk m KW 161 kreeg begin dezer week, toen het schip op de visscherij was, motorschade. Het schip ankerde toen in de buurt van Helgoland en daar men den motor niet kon repa- reeren, mochten op verzoek van den schip per twee opvarenden met een Deenschen motorkotter mee, om een andere Kai,wij- ker logger te zoeken, die de Katwijk III naar IJmutden zou kunnen sleepen. Na 26 mijl gevaren te hebben gelukte dit en werd de motorlogger Java KW 154 ge praaid. De twee opvarenden van de KW 161 gingen op de Java over en deze richt te zijn koers naar Helgoland. Daar aan gekomen, zag men echter niets van de Katwijk III en omdat men in de meening verkeerde, dat een ander schip de KW 161 op sleeptouw genomen had, vertrok de Java naar IJmuiden. De twee opvaren den van de Katwijk II keken echter vreemd op, toen zij in IJmuiden bemerk ten, dat hun schip nog niet binnen was. Het ligt voor de hand, dat de opvaren den van de KW 161 den defecten motor hebben kunnen repareeren en dat men weer is gaan vlsschen, in de verwachting de twee mannen op een anderen logger wel te zullen praaien. Men verwacht de KW 161 voor Pinksteren nog te IJmuiden. „N.R.Ct." RECLAME- 1447 VOETBALWEDSTRIJD Maandag a.s. 5 nar Terrein Cantlneweg Toegangsprijs 15 cent Jongens 10 cent LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Michiel Johannes, z. v. M. J. v, Heuven en 'A. J. W. Rotteveel Overleden: Gerrit Maarschalk, weel. v. J. M. v. Reijzen 78 J. Maria van Diest, wed. v. J. v. d. Berg 83 j. Willem van Maanen, echtgenoot van W. v. Dreeven 84 j. Jacob Daudey 12 j. Getrouwd: E. v. Dijk en E. Vaneveld. Loop der Bevolking. Gevestigd: Mej. W. v. Helden, van Vel sen, Julianastraat 77. Vertrokken: I. Tillema—v. Turennout, naar Bedum W. Friedeberg en gezin, n, Haarlem G. H. Wessel, n. Voorscho ten A. C. Nieuwenhuls, n, Haarlemmer meer Mej. J. M. Hoogkamer, n. Haar lemmermeer M. Schaap, n. Soest Mej. G. Moerkerken, n. Amsterdam A. Kriens en gezin n. Sassenheim. Het diploma Gasfitter van de Ned. Vereen, van Gasfabrikanten is behaald door den heer J. W. Delfos, opgeleid door den heer D. H. Tolle, gasdirecteur alhier. Enkele jonge dames zullen hl de as. week aan de ingezetenen de Rijkscrisis- postzegels aanbieden. De postzegels van 5 en 6 cent kosten resp. 9 en 11 cent. De toe slag komt geheel ten bate der plaatselijke aid. van het N.C.C. Steunt dit schoone doel! NOORDWIJK. Loop der Bevolking. Gevestigd: Chr. W. van de Water, van Gent IB.), Molenaarstraat 50 naar Lan- geveld 29; W. A. Tiggeloven, van Hille- gersberg, Straatweg 10 n. Langeveld 29; M. H. P. Altorf, van Oegstgeest, Haarlem mertrekvaart 7 n. Langeveld 29; N. van Iterson, van Rijnsburg, Langevaart 78, n. Zwarteweg 20; L. Kieviet, van Rotterdam, v. d, Sluijsstraat 44 n. Zwarteweg 20; M. H. G. J. Eighhorn, van Rotterdam, Slot boomstraat 60, naar Plckéweg 16; M. L. M. Pasmans, van Den Bosch, Hinthamereinde 58 n. Langeveld 29; B, G. Jansen, van Oegstgeest, Rijnzichtweg 29, n. Hoofdstr 70; B, N. Schulte, van Voorhout, Leldsche- vaart 2 n. Voorstraat 12; H. Th Janssen, van Schinnen, Vonderstraat 194 n. Goo- weg 16; A. Reigersman, van Leiden, Bree- straat 114a n. Schoolstraat 49; J. J. Heemskerk, van Leiden,' Witte Singel 89 n. Langeveld 29/21; C, van Os, van Noord- wijkerhout, Buurtweg 9. ij, IJmuiderstr. 39; A. M. Turnhout, van Voorhout, 's Graven- damscheweg 14, n. Kerkstraat 40; D. J. F. Wilmink, van Hengelo, Enschedeschestr. 211, n. Noord Boulevard 3; W A. Huygens, van Den Haag, Gevers Deynootweg 9/13, n. Noord Boulevard 3; Th B. J. van Zijl, van Diepenveen, Weteringenweg 82a, n. Schoolstraat 70b; A. E. Jaspers, van Nij megen. Brakkesteijnweg 37, n. Zuid-Bou levard 39; J. H. de Lange en fam„ van Den Helder, H. Treubstraat 30 n. Egb. de Grootstraat. 34; J. H. J. v. Eijma, van Pa ramaribo (Suriname) n. IJmuiderstraat 5. Vertrokken: J. E. Pieper, van Kerkstr. 20 n. Ermelo, Ab. 39; T. M. Buschmann, v. Voorstraat 62. n. Epe, Dellerweg B 343II; H. Bouwknegt en fam„ van Kerkstraat 48 naar Apeldoorn, Gr. v. Lyndenlaan 16; W. P. Luijten, van Voorstraat 17, naar Voorburg, Koninginnelaan 37; C. Th. Op de Weegh, van Langeveld 29 n. Alkmaar, Westerweg 174; W. M. van der Meer, van Kerkstraat 67 n. Katwijk. M. de Ruyter- straat 23: A. C. van der Meer. geb. Steen- voorden, van Molenstraat 31a n. idem; Chr. W. van de Water, van Langeveld 29 naar Amsterdam, Schoffelstraat 21; J. Wassing, van 'Boerenb. weg 24 n. Bloe mendaal, Vogelenzangscheweg 372; G. C. Vegt, van Voorstraat 29 naar Den Haag, Roodborstlaan 22; H. Scheurwater en fam.. van Pickéstraat 34 naar Veen Wijk, Hoogemaasdijk 54a; A. K. M. Blankner, van Offemweg 7a n. Amersfoort; H. van den Boom, van O. Zeeweg 56, n. Bergen op Zoom, Zuivelstraat 27; G. Korbee, v. Emmawèg 1 n. Oegstgeest, Assendelftstr. 16; M. J. Eelvers, van Langeveld 39 naar Wassenaar, Rijksstraatweg 340c; A. van den Berg, van Langeveld 29/20, n. Noord- wijkerhout, Kerkstraat 32; M. de Waal, v. Langeveld 29 n. Gent (B.) Molenaarstr. 50, Burgerlijke Stand. Geboren: Theodorus Comelis Bernardus, z. van J, B. Diels en J. M. Angevare; Lau rens, z. van L. Moens'en E. W. Achterberg; Albertus, z. van J. van Beelen en M. Barn, hoorn; Gustha Ina Theresla, d. van W. Eelslng en G. Luiken; Hendrik, z. van J. Weenk en J. van Dorland; Grietje, d. van C. J. v. Duijn en M, A. Peterse; Wilhelmus Job Comelis, z. van J. L. de Ridder en G. K. Vink; Jan. z, van E. J. Visscher en S. F. P. Winkler. Ondertrouwd: C. Duindam en C. M. Zwaan; A. Wijnands en H. W. Bongers; H. C. v. d. Holst en J. A. Winters; Th. H. V. Vink en A. M. van Eeden; P. H. Brama en C. H. Steenvoorden; J. Hazenoot en A. C. van der Does; C. Wesseltag en E. van der Luijt. Getrouwd: A. H. van Rijswijk en J. S. Bolhuis; C. J. de Saas en M. M. L. Busch- man. Overleden: Frederik Beijen, 25 jaar Bertha Bechtold, 25 jaar; Grietje Barn hoorn, 58 jaar, geh. met K. v. d. Deijl; Catharina Johanna Hoogenstraaten 63 jaar, geh. met M. M. de Lincel; Elizabeth Karsbergen, 74 jaar, geh. met A. G. Bra- kelmans. N OORD WIJKERHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Henricus Wilhelmus Theodo rus, z. van Th. B. R. Janssen—Vallen Cornelia Elisabeth, d. van J. Tol—Kuijpers Helena Maria Theresia, d. van P. C, van Haaster—Warmerdam Comelis Henri cus, z, van A. H. Kuipervan der Zwaan Margaretha Maria, d. van C. A. Dobbe— Hulsebosch Theodorus Maria, z. van J. RemmerswaalBerkhout Johannes, z. van J. G. Duivenvoorden—Bakker Cas per Hendrik Maria, z. van Th. H. Duiven voordenvan Bohemen Apollonia Ber- nadetta Catharina, d. van J. P. Corel Wagener Maria Alida, d. van C. A. van den Bergvan Emmerik Petrus Johan nes Maria, d. van S. P. VerdegaalWar merdam Theresia Maria Agatha, d. van J. van der Eistvan der Laan Cornelia Theodora Maria, d. van J. WeijersWij nands Anthonia Johanna, d. van W. van der LindenVoskuil Adrianus, z. van A. DuivenvoordenSchrama Boudewijn Jan Jacob, z. van W. A. TimmersPias- meier. Overleden: Anthonia Warmerdam 70 J., echtgenoote van Meindert van den Berg Anna Maria Wilhelmina Conijn 15 j. Comelis Flipphi 6 j. Adrianus Johannes Pennlngs 62 j., echtgenoot van Cornelia Maria Langeveld Wilhelmina Cornelia Margaretha Langeveld 4 maanden. Ondertrouwd: Jacobus J. G. B. Peeters 25 j. en Alida P. Broekhof 26 j. Johan Fè F. Kaufmann 33 j. en Wilhelmina J. Duivenvoorden 28 J. Willem de Groot 22 j. en Huberta Heenskerk 21 j. Gehuwd: Wilhelmus J. van den Berg 26 j. en Maria C. van der Slot 26 j. Theo dorus J. Tomassen 27 j. en Margaretha M. Peters 30 j. Theodorus J. van der Wiel 30 j. en Huberta M. Nulkes 28 j. OEGSTGEEST. Loop der bevolking. Gevestigd: P. van Egmond, landarb., Oegstgeesterweg 27 van Rijnsburg Wed. M, E. C. Korteweg geb. Hengeveld, War- monderweg 80 van Rotterdam F. G. W. Voorham en gez., handelsr., W. Spaarga renstraat 42 van Leiden H. M. W. Bone- meijer, W. Spaargarenstr. 42 van Leiden M. Bökel, db., Koninginnelaan 8 van Lei den M. A. Schone, Borneostraat 33 van Castricum M. W. A. Neurdenberg, W. de Zwijgerlaan 43 van Leiden C. Twiss, ver pleegster van Rijnzichtweg 3 naar Den Haag H. Siegt, ingenieur, W. de Zwij gerlaan 45 van Wassenaar Mw. C. M. Coppers geb. Sanders en gez., Ch. de Bour bonlaan 5 van N. O. Indië N. Heertjens, Wilhelminapark 24 van Fort de Koek, Ned. O. Indië A, M. J. Koelewijn, db., Emma- laan 71 van Katwijk E. Sijsterman, db., Geversstraat 48 van Leiden Vertrokken: Th. N. Kerkvliet, schilder van Haarlemmertrekvaart 20 naar Leiden, Leeuwerikstraat 4 J. W. Rijnbende, handelsr., van de Kempen.str. 77 naar Lei den, Maresingel 55a C. L. van Dijk, ver pleegster, van Oranjelaan 2 naar Middel burg, Nw. Vlissingscheweg E 155 C. Kort en gez., manuf., van Ch. de Bourbonlaan 3 naar Ermelo, Oude Boschweg 155b A. Bijl, van Emmalaan 4 naar Amsterdam, Weteringschans 80IL Burgerlijke Stand. Geboren: Marijke, d. van H. M. C. Poort man en H. Faber. Johanna Wilhelmina, d. van J. J, Schim en R. Ramak Dirk, z. van P. Blanken en J. P. Glavimans Ondertrouwd: Joannes Cornelius de Bekker 36 j. en M. A. Schone 32 j. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Pieter, z. van J, Kruik en J. Vos Albertus Gerardus Maria, z. van H. Bax en G. W. W. Post Emma Wilhel mina Theresia, d. van W. Smit en J. de Jong Hendrik Joseph, z. van P. A. Kou- wenhoven en S. J. C, van der Room, Overleden: L, van den Ouweelen 37 j„ echtgen. van P, Bij. Ondertrouwd: P. G. van der Geest 23 j. en E. C. Schönlg 21 j. Loop der Bevolking. Ingekomen: L. Lessisk, Hoofdstraat 207 van Warmond A. A. van den Oetelaar, Bernardusgesticht van Llsse J. van de Meij, Gouverneur! 52 van Lisse E. J. W. Berbiers, Kastanjelaan 6 van Alkemade. Vertrokken: J. I. J. M. Velthuijse, Hoofd straat 188 naar Harenkarspel G. Schrij vers, Hoofdstraat 322 naar Lisse A. M. Hoogeveen, J. P. Gouverneur], 20 naar Lei den G. C. Perreijn en gezin, Mermeweg 7 naar Katwijk aan Zee L, van Klave ren, Moelstraat 13 naar Anna Poulona A. J. van Klaveren, Molenstraat 13 naar Anna Paulona A. H. W. Tijsen, Hoofd straat 143 naar Warmond N. Pel, Kerk- laan 62 naar Amsterdam. Gevonden: 1 paar zwarte dames handschoenen, 1 grijs jongensjasje, muts en klein portemonnaitje, 1 manchetknoop, 1 stoffen damestaschje met inhoud. 1 zwarte ceintuur, 1 huissleutel, 1 paar grijze dames handschoenen, 1 paar donker blauwe dames handschoenen. 1 pop, 1 grijze dames handschoen, 1 hond „Fox Terrier". STOMP WIJK. Met no. 94 der Stort, zijn verzonden afdrukken van de akten betreffende de N.V. Import, Bewerking en Transport alhier. VOORHOUT. Loop der bevolking. Ingekomen: D. Breijer en gezin, van Sassenheim; G. S. M. Serodino, geb. Bat tel», van Bloetnendaal; F. J. M. Philips, van Heemstede; N. J. yan Eijg, van Ter Aar; P. H. van Tongeren, van Hilieg berg; M, J. de Groot, van Noordwijk Cliteur van Lelden; J. J. van Dijk Lisse; P. Schalk, van Haarlemmeri C. C. Floor, gdb. van Rijzen, van Sass heirn; W. J. A. van Oudiheusden, van He huijsen; A. J. Hartveld, van Ter Aar Oomens, van Ooltgensplaat; A. Griffi-' van Gouda; P. L. J. Krijnen, van A doorn; H. G. J. Peters, van Heeswijt J. Zonneveld, van Veldhoven (NB.); j' Achterbosöh van Vlagtwedde; J. L. Beé van Wisch, Tedborg; W. C. Beers, Haarlemmermeer; P. Th. Bissohops', Sassenheim; J. L. Bos, van Vlissingen- Breed, van Alkmaar; P. E. de Broek Sluis; B. F. Denrmer, van Zwolle; J. van den Elslhout, van Vlissingen; G. p. van Ewijk, van Maasbree (L.)F. j.' Gussenhoven, van Voorschoten; w. Janson, van Zoeterwoude; P. L. Ker*' van Oudenbosch; J. W. A. Krol, van y kenswaard; J. C. Kuijpers, van Haarl A. M. Bogaarts, van Valkenswaard; W van Lith, van Rotterdam; L. J. Piket, Zwammerdam; J. N. B. Post, van Ui zen; P. J. Postma, van Bolsward; N. P Pot, van Medemblik; A. G. J. M. Puts, Nijmegen; M. P. S. Rooijinans, van si ren; J. N. Smit, van Grootebroek; B. S ter, van Gouda; G. T. Tetenburg, 's-Gravenihage; F. A. Timmermans, Lisse; J, H. W. van de Ven, van Ou bosch; S. P. Visser, van Amsterdam; A. Vogelzang, van Amsterdam. Vertrokken: H. de Vries en echtge- naar Ede (Gld.) M. C. de Gooijer r 's-Gravenhage C. G. Voorn n. St wijk J. P. Versteegen naar Voorsch H. Chr. Johanssen n. Flènzburg W. F. A. Hendriksen naar Wehl (Gld.) P. M. M. Nleuwint naar Amsterdam - P. Morsch naar Oosthuizen C. Gerri J. H. F. Veldboer en J. A. van Lieshout n Heijthuissen H. F. Burgman, S. C. 2 en A. C. Scheffer naar Bergen (L.) - A. Goossens naar Haarlem H. H Schr naar Rotterdam J. Th. Sewalt naar Ri derweert L, J. M. A. van Mil naar R' wijk P. G. Kooijman naar Oegstgttsi' A. van den Wijngaard en gezin naarlë E. L, C. van Hoof naar Geghel - Groenen naar 's-Gravenhage 1. Heemskerk naar Leiden J. Q. van Wal naar Lelden C. Oolijn en gedn Sassenheim H. A. van Stralen naar terdam J. M. van der Zanden n. Gm J. A. W. M. Puts naar Nijmegen - Wijsman, geb. Beumker en gezin n' Voorschoten P. Dirks naar Veghel C. Obdein naar 's-Gravenhage J. J. de Laar naar Eindhoven J. M. de Bru naar Alkemade H. van Braak naar V" drecht Th. Degen naar Poortugaal - Deiman naar Vlagtwedde, Bainfloer - J. N. M. Eisen naar Wamel A. L. Groot naar Zoetermeer S. M. H. Gal" naar Wonseradeel A. M. A. Steenberg G. Bloem naar Monnikkendam M. Veldman naar Donlawerstal, St. Ni' laasga S. Th. C. Stevens naar Koog de Zaan C. J. Tol naar Venhuizen - Th. J. van Uhm, naar Bergh (Gld.) - C. J. van Velzen naar Schipluiden C. P. Valkenet naar Soest J. G. Verme naar Oudenrijn G. M. Vink naar Rij saterwoude J. M. J. Vester naar Hee stede B. C. de Vos naar Bergen op Z' H. J, Wagenmakers naar Made c.a. B.) G. J. M. Waardijk naar Beverwijk J. P. M. Koehler naar 's-Gravenhage C. J. M. Goossens naar Amsterdam de Groot naar Bakkum J. Th. Goed monts naar Goes H. Th. Hasselo na Dordrecht N. Th. M. Koehler n. 's-G venhage F. A. Hinsbeek naar Blerick J. A. Hurkmans naar Veghel Th. M. K naar 's-Gravenhage K. L. de Lange n" Noordwijk F. C. M. van Loon naar Tl burg E. M. Meulenkamp naar Rotte dam J. F. A. Nefkens naar Soesterbe M. J. A. Nefkes n. Soesterberg l Noteboom naar Roosendaal C. J. Piel naar Venhuizen J. Post naar Uithu J. F. van der Poel naar Zoeterwoude C. C. Pyls naar Venraay J. W. M. r. Rosmalen naar 's-Hertogenbosch A. v Rijsewijk naar Soerabaja, N. O.-I. P- J. van Rooij naar Nijmegen A. F. Raa naar Nijmegen A. Horijaans naar Ai sterdam C. A. Zuidhoek en gezin if Lisse J. H. van der Hulst naar Alk made, Oud-Ade J. Havebaar naar S: senheim A. M. Turnhout n. Noord P. Kraan naar Schipluiden B. Schulte naar Noordwijk N. J. Blom^r" Haarlemmermeer C. J. N. van der G naar Haarlemmermeer J. J. Grannem naar Haarlemmermeer J. B. M. Boa naar Druten A. A. Vollebregt naar 2 waard J, A. van der Star naar W( brugge, Hoogmade M. C. van der St naar Hoogmade J. M. van der Lubbe Lisse. Burgerlijke Stand. Geboren: Albert Petrus, poon van C. van Wouw en E. C. van Iperen Adr Petrus Jozef, zoon van A. P. van den Be en M. Heerings Alida Barendina, d. B. D. Moritz en D. Knetsch Maria F tronella, d. v. Alb. Augustinus en M. Warmerdam Petrus Johannes, z. f M Kloek en M. J. Westerhoven Cat rina Wilhelmina, d. v. B Zwetsloot en Vink Gerardus Petrus Maria Antoni Hubertus, z. v. A, P. H. de Bekker en J Berkelmans Juliana, d. v. D. HAven en M- Noort Bernadette, Fe'rïï?f,|- Cornelia, d. v. H. A. Allard en C. M. Hou Getrouwd: Pieter Gillis Kooijman, f te Voorhout en Dlrksje Vos, 22 j. senheim. OverledenMarinus Anthonius Aaru van Zeist, 38 j. Leentje de Groot, g Zwetsloot, 61 j. C. A- Hekker, 23 J. - van Kampen geb. Van der Lans. P. C. E. vïn der Plas, 1 mnd - ™oior Petrus van Koningsbruggen, 59 J.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 18