HADEKA H. E. V. LIMAJO Een Pakhuis, 10 SIGARENMAGAZIJNEN Koksleerling IN DE PINKSTER-ETALAGES DONKERSTEEG 9 Zit- en Slaapkamer, AANBESTEDING. jjJDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 11 Mei 1934 UIT DE RIJNSTREEK. Bekwame Naaisters PART IJ A AN BIEDING SERVETTEN EAU DE COLOGNE pOETSDOOZEN Porseleinen kopjes m. schotels e<\ novita Bergen op Zoomsche Asperges OVERBLUFFEND LAGE PRIJZEN SPECIALE AFDEELING IN GROOTE MATEN moeten zeer sterk geschermd worden, ter- ïïil bloelplanten minder. In de warme kas worden speciaal on- dereebracht de tropische planten, bloem- «k bladplanten. Ook hier elschen vele Santen een sterke beschaduwing; de wln- tertemperatuur mag niet lager worden dan 60 Sr- Fahrenheit; men moet veel sDUiten, zoodat er steeds een gordijn van waterdamp hangt waardoor verbranding wordt tegengegaan. Van de bloeiende tro- nische planten noemt spr. vele soorten. Voorts wijst hij erop, dat het hem steeds weer heelt getroffen dat bij velen ln de vissen onder de tabletten weinig of niets wordt geteeld, ja vaak zelfs tot bergplaats wordt gebruikt. Spr. wijst er op, dat zeer vele soorten van gewassen onder de ta bletten laten kweeken of in bloei worden „ebracht. Hierop behandelde spr. speciaal de klim- en slingerplanten die in de kas sen kunnen voorkomen, zooals de dubbele Oost-Indische kers zeer rijk bloeiend, Belgische vlag,. Fuchsia's, vruchtpassie roet eetbare vruchten, Solanumsoorten, bruidstranen, jasmlnum enz. Na de pauze bracht de jury bij monde van den heer D. de Rooy verslag uit van de gehouden beoordeeling der Ingezonden opstellen over aanleg en onderhoud van border. Toegekend was aan het opstel on der motto Lentebloem een 1ste prijs, in- Eender T. Schipper; 2e prijs aan het motto Klavervier, inzender J. Sietinga. Door den heer A. J. van Duyvenvoorden werd verslag uitgebracht van de Ingezon den tuinteekeningen. Toegekend werd aan de inzending onder motto Combino een lsten prijs, inzender P. Kelderman en aan de inzending onder motto „Iris" een 2de prijs, inzender J. Wensveen. Hierop bracht de jury bij monde van den heer J. v. d. Berg verslag uit van de gehouden keuringen. Voor de uitgeschre ven prijsvraag de mooiste vaas bloeiende heestertakken werden toegekend; le pr. p Kelderman; 2e pr. C. van der Salm; 3de pr. J. Sietinga. Toegekend werden voorts het puntenstelsel: nieuwe aardap pelen eersteling 10 p.; 2 soorten aardbeien resp. 9 en 7 punten; bloemkool 10 p., in- sender J. Anderson; 1 Medinilla Magnifi er 10 p.; 1 Boronla elatior 10 p.; 1 Aca- üs paradoxa 7 p.; 1 Phylocactus Akker- in 7 p. inzender A. G. van Tol. 1 vaas ...elitzia 10 p. met lof; 1 Cineraria Ber- ïnermarkt rood 8 p.; inzender G. Verlind. 1 Ceniraria Multiflora rood 10 p. met lof. inzender P. Zegwaard. 1 Vanda Suoris 10 p.met lof; 1 Vanda tricolor Frol var. 9 p.; lAnthurium Scherzerenanum 8 p.; 1 Hy- drmgia Hortensis op stam 8 p.; 1 cala- dium hybr. Meijerbeer 10 p.; 1 id. Dome- get 10 p. 1 id. wit 9 p.; 1 id. Glorlosa 9 p.; lid. Major jonge 9 p.; 1 id. Du Reiser 10 p.; 1 Nldularium Meijerhofer 10 p.; 1 id. princeps 9 p. 1 Vriesia coronata 9 p. 1 Bertholonia v. Houtten 10 p. 1 Cotyledoor pjromidales 8 p. 1 Phalenopsls Amabilis 10 p. 1 Selem pedium grande 10 p. met Jof tender J. Sietinga. Hierop werden door den heer Drent met de bntaarn een serie plaatjes vertoond ran bloeiende planten in de kassen, in aansluiting van zijn voor de pauze gehou den lezing. Door den voorzitter werd den heer Van Drent hartelijk dank gezegd voor zijn leerzame lezing. Hierop deelde de voorzitter mede, dat het bestuur adviseert edewerking te verleenen dat de afd. Wassenaar van de Ver. van Oud-leerlln- ïm medezeggingschap verkrijgt in het organiseeren van de tuinbouwcursussen. Na een uitvoerige discussie gaat de ver gadering met het voorstel van 't bestuur actoord, zoodat een gecombineerde be stuursvergadering tusschen de drie tuin- bouwvereenigingen alhier zal moeten wor den gehouden om te zien tot overeen stemming te geraken. Na behandeling der vragenbus volgde sluiting. - Gevonden voorwerpen: twee kinder- taschjes met inhoud, moersleutel. mestvork overjas, gouden ring, gouden damesarm- tocdhorloge, jongensregenjas. kinderarm- bandje, bal. muts. kolenschop, teddybeer, hond, camera, bosje met 7 sleutels, hoes van een auto, bril, twee paar kinderschoe nen, dameshandschoen en vulpotlood. In lichtingen worden door de politie verstrekt. De bloempjesdag van „Santos" heeft Psteren ongeveer f.400 opgebracht. WARMOND. De bebouwde kom. Voor de toepassing der wegenwet zijn als grenzen der bebouwde kom dezer ge meente door Ged. Staten vastgesteld: Op den Heerenweg het verlengde van de Zuidwestelijke grens van het perceel over turn Huize Meba. Langs den zelfden weg de lijn van samenkomst met het pad Sectie D. 2111 van het R.K. Kerkbestuur en 2112 van de firma G. B. de Vroomen. Op den oudendam het verlengde van de Zuid westelijke grens om het perceel D. 1295 ten name van het RJC. Kerkbestuur; op den Heerenweg het verlengde van de Noor delijke grens van het perceel D. 1821 van den heer A. van Moorsel Azn. Op de verlengde Dorpsstraat het ver lengde van de Noordoostelijke grens van het perceel D. No. 1410 behoorende tot het Huys te Warmond, met dien verstande, voor bedoelde toepassing tot de bebouwde kom ook behooren de binnen die begren zing aan genoemde wegen aansluitende complexen. Aan de Vereen. „Het Hoogeland" is vergunning verleend tot het houden van een bloempjesdag in deze gemeente op 11 Juli aa. o ZEVENHOVEN. Intrede van ds. K. J. Cremer. Op Zondag 1 Juli hoopt ds. K. J. Cremer Em.-predikant te Utrecht, zijn hulppre dikersambt bij de Geref. Kerk alhier aan te vangen. ALPHEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Imkje, d. van M. P. Nicolai en P. Dijkstra Gerardus Cornells, z. van G. A. v. d. Pijl en M. A. v. d. Hut Catharina Johanna, d. van L. Langbroek en J. Sluis Lena, d. van H. Ruardij en L. Bisschop Pieter Nicolaas, z. van F. J. Britsemmer en J. B. Meeuwis Leendert Aart, z. van J. van Zijll en J. Stigter. Overleden: Niesje Griffioen 63 J., echt- genoote van D. Raaphorst. Gehuwd: Christiaan J. Verbeek 26 j. en H. Zuidervaart 40 j. Loop der bevolking. Ingekomen van: 's-Gravenhage: Cor nelia W. Tuinman, z. ber., Raadhuisstraat 52 Leiden: H. J. de Heiden en gezin, rei ziger, Wilhelminastr. 25b Boskoop: G. J. Voskuilen en gezin, boomkweeker, Groene- weg 49 Bodegraven: A. J. v. d. Sluijs, veehoudersknecht, Ridderbuurt 69 Stompwijk: Taede de Jong, veehouderskn., Westkanaalweg 15 Zoeterwoude: G. Geerlings en gezin, landarbeider, Ridder- buurt 23 Amsterdam: A. Griffioen, z. beroep, Steekterweg 150 Broek in Wa terland: Jan Vriesema, veehoudersknecht, Groeneweg 24 Waarder: Comelis Ru- ting, veehouderskn., Hooftstr. 106 Tiet- jeksteradeel: Arjen Veninga. landarbeider, Rietveldschepad 5a Bodegraven: Wil- helmina van Eijk echtgen. van A. de Groot, zonder beroep, Hoorn 78 Tholen: Jacobus du Pau, dienstb., Noordeinde 26 Bodegraven: Aaltje Ruitenburg echtgen. van G. de Regt, zonder beroep. Gnephoek 57 Amsterdam: Wilhelmina J. Bonefaas, officier Leger des Heils, Hooftstr. 235 Broek in Waterland: Koos v. d. Bijl en ge zin, veehouder, Kortsteekterweg 38. Vertrokken naar: Schiedam, Steenstr- 194 Antonia Noordhoek, zonder beroep, Raadhuisstr. 44 Woubrugge A. 63, Jan netje de Jong echtgen. van L. C. Boon, z. beroep, N. Sloot 1 Rotterdam, Borse- laerstraat 12a, Neeltje Noomen echtgen. van J. Stout, zonder beroep, Woubrugsche- weg 72a Apeldoorn, Springerweg 6, Maarten C. A. Tolk. boukw. teekenaar, Zaalbergstr. 39 Baam. Zandvoortweg 211, Berendina Assies, officier Leger des Heils, Hooftstr. 235 Leimuiden no. 156, Grietje Grooteman wed. van J. v. Rossum, j zonder beroep, Hoflaan 14 Haarzuilens j De Haar, Theodora C. van Hemert, dienst- bode, Hedestr. 32 Hazerswoude, West einde 37, Johanna Voordouw, dienstbode, Visserstr. 13 Koudekerk, Honsdijk, Her- manus G. Turkenburg en gezin, veehouder, Zuidelnde 10 Koudekerk Hondsdijk, Jan Vis, veehouderskn., Zuideinde 10 Am sterdam le Constantijn Huygensstr. 39 boven, Johanna P. M. v. Leeuwen, dienst bode, Gouwsl. weg 34 Zwammerdam, Dammebuurt B. 85, Neeltje v. Muiswinkel, zonder beroep, Lindenhovestraat 6. Hemelvaartsdag werd in de Martha- Stichting alhier de traditioneele oud-ver- pleegdendag gehouden. Ook thans bestond voor deze bijeenkomst veel belangstelling. Van heinde en ver kwamen de oud-ver pleegden naar het huis hunner jeugd. Na een gemeenschappelijke godsdienstoefe ning werd de koffie en des 's middags een maaltijd gehouden. BOSKOOP. Zondagsdienst doktoren. Voor Zondag 13 Mei, zal de Zondags dienst worden waargenomen door dr. P. du Buy. De openstelling van het Rosarium. B. en W. deelen mede dat ten aanzien van de wijze, waarop het Rosarium voor het publiek toegankelijk zal worden gesteld de volgende voorschriften zijn vastgesteld: a. De toegang tot het Rosarium zal ver boden zijn voor kinderen beneden de 16 Jaar zonder geleide, rijwielen en honden worden eveneens niet toegelaten; b. het Rosarium zal geopend zijn: op werkdagen van 9—12 uur en van 2 uur tot een half uur vóór zonsondergang; op Zon dagen van 12 uur tot een half uur vóór zonsondergang. Oplichting. Een caféhouder kreeg dezer dagen be zoek van een inwoner uit Gouda, zekere H. die hem op leugenachtige wijze wist te bewegen tot afgifte van een som gelds. De politie, die omtrent deze oplichting' op de hoogte werd gesteld, heeft tegen den man proces-verbaal opgemaakt. De Bloemenveilingen. Door het bestuur van de Coöp. vereenl- ging „De Boskoopsche Veiling" is besloten met ingang van Maandag 14 Mei, de dage- lijksche bloemveilingen te doen aanvangen, voorm. te half 9 in plaats van te 9 uur. Druk bezoek aan het Rosarium. Aan het park, met Rosarium, dat op Hemelvaartsdag voor het eerst voor het publiek was opengesteld, is een zeer druk bezoek gebracht, waartoe het fraaie lente weer zeker bijgedragen zal hebben. De Rhododendrons en Azalla's, als mede de vele sierheesters stonden in vollen bloei. Daar in het park ook rustbanken zijn aan. gebracht, is het begrijpelijk, dat er een gretig gebruik van werd gemaakt. Zóó zelfs dat geen bank onbezet was. Het is dan ook een lust om in het park te ver toeven! Het geheel beteekent voor de ge meente met hare inwoners, doch ook voor vreemdelingen een groote aanwinst. Tot secretaris van de afd. Boskoop en Omstreken voor de Ned. groenten- en fruitcentrale is benoemd de heer P. Ver- meul OZ. Dorpstraat 19 alhier. Door de rijks- en gemeentepolitie alhier is proces-verbaal opgemaakt tegen een handelaar in boomen en planten, die den alhier wonenden boomkweeker J. M. heeft opgelicht voor een groote partij boomen en planten. HOOGMADE. AFSCHEIDSAVOND VAN DEN HEER FRANKHUIJZEN. men van meester Frankhuyzen. Nadat deze met zijn gezin per auto van zijn woning te Leiderdorp was afgehaald, werd hem Psl. 25 vers 2 toegezongen. Ds. Waar denburg sprak een kort openingswoord waarna de oud-leerlingen zongen „Heer blijf met Mij". Hierna bood een der schoolkinderen een gedichtje met een bouquet aan. De heer de Vreede uitte zijn blijdschap over het feit dat hij het woord mocht voeren uit naam van de ouders. Hij beschreef het werk dat meester Frankhuyzen twintig Jaar lang heeft gedaan; ook aan zijn echtgenoote, die de meisjes de eerste begrippen van handwerken leerde, was een woord van dank op zijn plaats. Ds. Waardenburgi rele veerde hoeveel moeite er gedaan is om de openbare school voor Hoogmade te be houden; het heeft helaas nlqt mogen baten! Spr. liet uitkomen, dat het wel een unicum is, dat bij een afscheid van een onderwijzer der openbare school geen ver tegenwoordiger der gemeente aanwezig is. Na gez. 273 en een hartelijke toespraak van mevr. Waardenburg namens de oud meisjes leerlingen onder overhandiging van een bloemstuk, sprak namens de oud-leerlingen, de heer Kwakernaak thans onderwijzer te 's-Gravenhage. Deze wees er op. dat de heer Frankhuyzen in 't klein met liefde en toewijding veel heeft gedaan voor het groote mooie werk van de opvoeding der jeugd. Spreker bood namens de ouders, oud leerlingen en kerkeraad een mooie salontafel aan en sprak den wensch uit dat dit symbool van waardee ring voor al het werk wat de heer en mevr. Frankhuyzen hebben gedaan, nog vele jaren een blijvende herinnering mag zijn aan Hoogmade! Na een dankwoord van den heer Frank huyzen werd deze gezellige samenkomst gesloten met het gezamelijk zingen van gezang 96. De avond werd opgeluisterd door de Gem. Zangver. der Ned. Herv. Kerk alhier, die onder bekwame leiding van den dir. den heer Kwakernaak mooie nummers ten gehoore bracht. LEIMUIDEN. Als onderwijzer der opgeheven O.L.-school i Zooals bekend, is de Openbare school alhier met ingang van 1 April j.l. opge heven. Op initiatief van de ouders werd nu in de Ned. Herv. Kerk afscheid geno Concert Chr. Gem. Zangkoor „Excelsior". In de N. H. Kerk alhier hield bovenge noemd zangkoor zijn jaarlijksch concert, onder leiding van de heer W. Mizée met welwillende medewerking van de dames, mevr. v. d. Burg, sopraan, mej. Verwer pianiste en de heer G. Mizée, tenor, allen uit Leiden. Dit concert viel wei wat laat in den tijd, en vond zijn oorzaak in het feit dat „Excelsior" in den afgeloopen winter verschillende keeren aan plaatse lijke vereenigingen haar medewerking heeft verleend, o.a. voor het crisis-comité te Leimuiden en te Rijnzaterwoude. De vereeniging had een grootere opkomst verdiend. De avond werd geopend door ds. Aalders Geref. predikant alhier, met ge bed, die den burgemeester dank zegde voor zijn tegenwoordigheid, evenais de solisten en de pianiste. Gezamelijk werd gezongen ps. 150 1, waarna het koor zong ps. 122 en „Der Hirte Israëls" Beide nummers werden vlot gezongen. Hierna volgde een paar soli's door mevr. v. d. Burg, die zich deze avond flink van haar taak heeft ge kweten, evenals de pianiste mej. Verwer. Met aandacht werd deze mooie zang aan gehoord. Verder heeft het koor dezen avond gezonden „Merck toch hoe sterk", „O Heer die daarO bene Jesu", Exe quomodo morrit ur", „Gelukkig Vaderland" „Die winter is verganghen". Met dit num mer hoopt Excelsior dit jaar ook aan het concours te Hoofddorp deel te nemen. Als slot werd gezongen het zeer groote nummer ps. 95 van Mendelsohn, waarin de tenor Chr. Mizée en de pianiste voortreffelijk mede werkten. Mevr. v. d. Burg gaf nog verschillende soli. Het was een mooie avond! Na afloop sloot de voor zitter Chr. Verhoeven met dankgebed, waarna de dames mevr. v. d. Burg, mej. Verwer en mej. v. d. Snoek mooie bloe men werden aangeboden, evenals 'ij ver rassing aan den heer Chr. Mizée. RIJNSATERWOUDE. Sluiting van den Teeken- en Electriciteits- cnrsus. In het Nutsgebouw had de sluiting van den teeken- en electriciteitscursus plaats. De voorzitter, de heer P. Kroon, opende de tentoonstelling, die aan deze sluiting verbonden werd, met een kort woord. Spr. achtte zich gelukkig te kunnen zeggen, dat het Departement van Rijnzaterwoude de laatste jaren wel in den geest van Jan van Nieuwenhuizen werkzaam is. Volks ontwikkeling beteekent volkswelvaart en volksgeluk. Aan de tentoonstelling van het teekenwerk is een tentoonstelling ver bonden van den naai- en knipcursus, die ook door het Departement gehouden werd. De voorzitter heette den heer J. A. Bak huizen, burgemeester der gemeente, har telijk welkom. Het Nutsbestuur wordt we derom versterkt in de wetenschap, dat 't gemeentebestuur het tegenwoordige Nuts- werk met welgevallen aanschouwt. Ook begroette spr. den heer v. Meurs als ge delegeerde der afgenomen examens. De heer Kroon wijdde dan een apart woord aan den gehouden electriciteitscursus. Rijnzaterwoude is het eerste departe ment in het land geweest, dat een der- gelijken cursus heeft gehouden. Vervolgens had onder een toepasselijk woord de uitreiking der diploma's plaats. De heer Kroon wekte echter de cursisten, die nu het diploma van installateur ten plattenlande verworven hebben, door te gaan met de studie voor het meer omvat tende diploma V.E.V. De leeraar in de electrotechniek wekte de cursisten op zich verder te bekwamen, tijdschriften te lezen; de electrotechniek staat niet stil. De burgemeester merkte op, dat hij steeds grooter waardeering krijgt voor het werk van het Nutsbestuur. Het Departe ment heeft pionierswerk verricht. Hij weet uit ervaring wat het betee kent, beunhazen van installateurs in de gemeente te hebben. Dit leed is thans dank zij het Nutsbestuur geweken. Te genwoordig en in de toekomst geen af keurde Installaties meer. De burgemeester zegde alle medewerking van de zijde van het gemeentebestuur toe. Vervolgens werd de tentoonstelling be zichtigd. De vakmensehen waren vol lof over de resultaten. In de bestuurskamer werd vervolgens de eerewijn aangeboden; ook hier werden vele waardeerende woorden gesproken. Een eeresaluut aan het bestuur van de spaarbank van het Depart. Rijnzaterwoude van de Mij. tot Nut van 't Algemeen, daar men zonder de financiën der spaarbank deze cursusen niet had kunnen houden. ROELOF ARENDSVEEN. De muziekvereeniging „Door Gunst Verkregen" van Nieuwe-Wetering gaf in de muziektent een concert onder leiding van den heer de Haan, directeur. De be langstelling van de zijde van het publiek was ook ditmaal groot en de nummers, die zeer goed werden vertolkt, hadden een aandachtig gehoor; vooral de ouverture .Martha" werd goed gespeeld. ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Cornells, z. van Jo hannes Straver en van Anna Geertruida Mollers (geboren te Leimuiden). Ondertrouwd: Gijsbert van Esschoten jm. 21 j. te Lange Ruige Weide en Marta Ganzer jd. 21 j. Getrouwd: Corstiaan van der Knijff jm. 27 j. en Antje Konijn jd. 29 j. Jan Ko nijn jm. 30 J. en Jannigje Catharina Edel man jd. 24 j. Kerkelijke verkiezing. Bij de gehouden herstemming ter voor ziening in een vacature in het college van notabelen der Ned. Herv. Kerk alhier, wer den totaal uitgebracht 81 stemmen. Hier van verkreeg de heer J. A. van Termeij 42 en de heer A. Zwaan Gzn. 38 stemmen, terwijl 1 biljet blanco was. Gekozen is dus de heer J. A. v. Termeij. leidsche Confectie Industrie waagt voor direct eenige voor Japonnen en blouses. Aanmelden: v. d. Werfstr. 5 6—12 en 2—6 uur. 934 Gevraagd door Arts, gestoff. Stroomend water, Telefoon, omgeving Ziekenhuis. Brieven Bur. v. d. Blad No. 951. lOOGEWOERD 41 TELEFOON 698 Tegenover de Wafersfeeg Haite tram en Autobus hebben iets bijzonders, het neusje van do zalm en kunnen slechts een kleine partij aanbieden. DE NIEUWSTE JAPONSTOFFEN Kleurecht, zonecht, waschecht, nieuwste dessins 1 kleuren, prima kwaliteit, 80 cM. breed, g_ Hl gewone prijs 35 ct. per elnu -00 stuks damast of korrel "eerlijk verfrisschend, 2 maatjes Houten doozen, gelakt, mot opschrift niodei, modern decor 3 stuks CGfit Ken nieuw lekker koekjes 3i one wnchrds,^ teu 6e!ellig zitje Koffie met room 10 cent, Thee 10 cent ENZ. 9495a ENZ. cent cent cent cent cent EAU DE COLOGNE bij de maat verkrijgbaar, vanaf 10 ct. Prima kwaliteit. FLACONS vanaf 30 cent. H. C. J. DE HAAN NIEUWE RIJN 44, TEL. 1793 Ook verkrijgbaar bij Uw winkelier. 939 Burgemeester en Wethou ders van LEIDEN zijn voor nemens aan te besteden op 22 Mei 1934 a.s. te 11 uur v.tn. in het Bureau van Gemeente werken, Breestraat no. 125: (Bestek no. 19, dienst 1933, met 2 teekeningen) Het verbreeden van den Hoogen Rijndijk beoosten de Roomburgerbrug en (Bestek no. 20, dienst 1934, met één teekening) Het aanleggen van een geprojecteerde straat tus schen den Hoogen Rijn dijk en het Utrechtsche Jaagpad en het maken van een voetbrug. De bestekken en de teeke ningen liggen ter inzage en zijn resp. ad f. 2.50 en f. 1.50 verkrijgbaar bij het Bureau Gemeentewerken voornoemd. Postrekening 82684. 950 BREESTRAAT, hoek Koombrugsteeg - Tel. 1940 HAARLEMMERSTRAAT 249, recht over Pieck STEENSTRAAT 10 A. De grootste sorteering SIGARETTEN te dezer stede. VRAAGT UILTJES ESPERANTO 5 cent CONTENT 6 cent EXTRA 6 cent VOOR ALLEN8 cent RITMEESTER SIGAREN EN CIGARILLOS. SUMATRA EN VORSTENLANDEN, PRACHT-KWALITEIT. NEEMT PROEF. Altijd wat anders. Steeds het nieuwste. LET OP DE J U I S T E ADRESSEN 9515a EXTRA 55 CENT PER KILO Iets dunnere 40 ct. per kilo. E. OOSTENDORP, Doezastraat 17 - Telef. 1093. E. OOSTENDORP, Kempenaerstraat - Tel. 134. TE KOOP: waarin gevestigd is een rij wielstalling, zeer geschikt voor beginnend reparateur. Brieven Bur. van dit Blad onder No. 9545a. - GEVRAAGD. DE HARMONIE" Bekendheid met de ban ketbakkerij vereischt. 9489a BIT GEBRS. SUSAN Haarlemmerstraat 39-41 De echte „ROLI" ontharings- plaatjes speciaal voor dames ter verwijdering van overtol lig of ongewenscht haar, werkt volkomen onschadelijk. Heden reclame-prijs 2 stuks voor 7C cent. 943 VINDT U VAN DE STAD PARIJS VERBLUFFENDE SORTEERUYG VERBLUFFENDE MODELLEN VERBLUFFENDE GARNEERING 929

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7