TOM DE NEGERJONGEN. U zoekt KYRIAZI 'n fijne sigaret? LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 16 Aprü 1934 SPORT. AGENDA. MOTORSPORT. DE K.N.M.V.-REÜNIE TE UTRECHT. Ongeveer 1200 deelnemers. In den nacht van Zaterdag op Zondag is uit 26 verschillende plaatsen de sterrit ge houden van deelnemers aan de reünie der Kon. Ned. Motorrijders-Vereeniging te Utrecht. Er was zeer groote deelneming. Naar schatting hebben te Utrecht ongeveer 1200 dames en heeren deelgenomen aan de gemeenschappelijke koffietafel. Er was tevens enorme interesse voor de motor show in de Handelsbeurs, die ook heden nog geopend was en waar alle in ons land. geimporteerde modellen aanwezig zijn. o WIELRENNEN. VAN DE GOUDSCHE BAAN. Gisteren werd er een uitdagingswed strijd gereden op de Goudsche wielerbaan. 11.1. Gouda tegen Utrecht, welke match in 3 verschillende wedstrijden is verreden. Eerst werd de sprint verreden, die ge wonnen werd door Utrecht. Toen een af- valwedstrijd gewonnen door Gouda. En daarna een koppelwedstrijd, die eveneens gewonnen werd door Gouda. De uitslag van dezen koppelwedstrijd was: 1. Van Vlietv. d. Meer, Gouda; 2. VerhoefRistovering, Utrecht: 3. Riet hoven JrPaats, aan wie de 2de plaats werd ontnomen door te laat overnemen in het laatste klassement. De overige koppels kwamen met 3 en meer ronden achterstand aan. o ATHLETIEK. RECLAME-9456 HOCKEY. NEDERLANDSCHE DAMES WINNEN. EEN 2—0 ZEGE TE BRUSSEL. Voor een duizendtal toeschouwers speelde Zaterdagmiddag op het Leopoldveld te Brussel het Nederlandsche dameshockey team tegen België en behaalde een vol komen verdiende 20 overwinning. Alleen door slecht schieten onzer voorhoede en uitstekend verdedigen van de Belgische keepster bleef de score laag, want zoowel uit technisch oogpunt als wat de tactiek betreft, waren onze dames haar tegen standsters verre de baas. Aanvankelijk zijn de Belgische dames even sterker, doch reeds spoedig wist de Nederlandsche middenlinie het spel te verplaatsen. De Belgische verdediging is vrij sterk, doch daarentegen blijkt haar voorhoede zwak te zijn, zoodat onze verdediging voor vrijwel geen enkele moeilijkheid komt te staan. Onze middenlinie kan zich in dit verband geheel aan het steunen van den aanval wijden en mede door tech nlsch beter spel dreigt er voortdurend ge vaar voor het Belgische doel. Maar Mile Duvigneau in het Belgische doel keept uitstekend en menige aanval van ons binnentrio stuit op haar. Ten slotte moet dit overwicht van Nederland in een doelpunt worden uitgedrukt, doch eerst vijf minuten voor het verstrijken van de eerste helft neemt ons team de leiding. Mej. Polano dringt tot het Belgische doel door, de spil Despirlet mist en uit een scrimmage tipt Thea Broese den bal in doel (01). Direct daarop weten de Belgische dames gelijk te maken door mej. Bosmans, doch zeer terecht wordt het punt geannuleerd wegens trappen. In de tweede helft blijft het Neder- landsch overwicht voortduren. De Belgi sche dames spelen niet beter dan daar voor en steeds gaat van onze zijde het initiatief tot den aanval uit. Vooral onze vleugelspeelsters de dames Hofland en Polano zitten er goed op. Individueel on dernemen beiden snelle rushes, doch bin nen den slagcirkel vlot het minder en het schieten blijkt een der zwakke punten te zijn. Toch ziet mej. Hofland kans na een fraaie ren, op keurige wijze de Belgische keepster te passeeren. waarmede de stand op 20 voor Nederland is gebracht. Er zijn dan 28 minuten van de tweede helft gespeeld. Gescoord wordt er verder niet meer. De Nederlandsche verdediging behoefde in dezen wedstrijd niet het uiterste te ge ven. daarvoor was de Belgische aanval te zwak. De dames Roos en Dubois konden het kalm aan doen en mej. Andreas in doel had uit den aard der zaak heel wei nig moeilijk werk. Onze middenlinie kon zich geheel aan haar voedende taak wij den en zoo was onze voorhoede vrijwel den geheelen wedstrijd in den aanval. Vooral de dames Polano en Hofland heb ben uitstekend gespeeld en door haar doortastend spel dreigde er voortdurend gevaar voor het Belgische doel. Ons bin nentrio bleek echter niet goed op schot te zijn, terwijl mej. Duvigneau in het Bel gische doel enkele schoten er resoluut uit hield. Deze keepster had een goeden kijk op het spel en wij vonden haar met de dames van Assche en Addams, de beste van het Belgsche elftal. Ook Mile. Despir let, de spil, speelde een keurige partij hockey, maar zij vond in onze spil mej. Vreede een waardige tegenstandster. o DUITSCHLAND—NEDERLAND. Het Nederlandsche elftal samengesteld. Naar wij vernemen is het Nederlandsch hockey elftal, dat op Zondag 22 April a.s. te Dusseldorf tegen Duitschland speelt, als volgt samengesteld: Doel: Van der Does (H.O.C.) Achter: De Waal (Amsterdam) en Tres- ling (H.O.C.) Midden: Houtzager (Gooi). Ter Haar (Amsterdam) en Van Lierop (Hilversum). Voor: Wagner (Amsterdam Heybroek (Amsterdams Van der Berg (Amsterdam» Schook (Hilversum) en Gunning (Bloe- mendaal). LEIDEN—HURLEÏ 1—2 (DAMES). In een matigen wedstrijd met Leiden voor 't grootste deel van den speeltijd als meerdere in 't veld, is 't Hurley mogen gelukken haar tegenstanders te slaan, om zoodoende volgend jaar vermoedelijk in de Promotieklasse te kunnen uitkomen. Beide elftallen hebben een zenuwachti- gen wedstrijd gespeeld, wat *t spelpeil niet ten goede kwam. De eerste aanvallen zijn voor Hurley en door 't open spel van de Amsterdammers wordt de Leidsche ach terhoede nogal eens gepasseerd. Al dade lijk blijkt dat de centervoor van Hurley met haar groote snelheid en behoorlijke sticktechniek de gevaarlijke persoon in 't aanvalsquintet is. Als langzamerhand ook de rechtsbuiten op dreef komt moet de Leidsche verdediging al haar capacitei ten toonen om dit tweetal in bedwang te houden, Het lukte Hurley tweemaal om de Leidsche backs en keepster te passee ren. Beide malen is 't de centervoor die op keurige wijze scoort. Bij de Leidsche dames valt vooral 't spel van de rechts half. mej. van Weel, op. In de voorhoede moet alles van mej. van der Haar komen, daar de andere speelsters te weinig initia tief toonen. Daar de mldvoor echter uit stekend bewaakt wordt kan ze hoogstens corners forceeren. En hiervan had er vast eentje kunnen zitten, wanneer ze nog iets beter waren genomen. Ook bij de straf- comers valt duidelijk waar te nemen dat de Leidsche aanval niet fel genoeg is. Nu werkt ook 't safe spel van de rechts back van Hurley ontmoedigend op de Leidsche voorhoede. In alle situaties is deze verdedigster de Leidenaars de baas, o.a. wanneer de keepster gepasseerd is, stopt ze den bal keurig op de doellijn, daarmee een zeker doelpunt voorkomend. Nadat Hurley voor de rust de leiding heeft ge nomen, weet Leiden na de rust na mooi doorbreken van mej. Q. Bötthlingh gelijk te maken. Iedereen verwacht nu een Leidsche overwinning, maar wanneer de Leidsche achterhoede te veel is opgedron gen heeft Hurley's midvoor geen moeite om 5 minuten voor tijd de winnende goal te scoren, daarmee haar club een grooten dienst bewijzend. UITSLAGEN VAN GISTEREN. Amsterdam sloeg P. W. in de tweede ontmoeting met 61. Het Leidsche heerenelftal verraste La ren, door het een gevoelige 52 nederlaag toe te brengen. Reeds in de eerste minu ten namen de gasten de leiding, die ze niet weer afstonden. Een beslissingswed strijd zal nu moeten uitwijzen wie van de twee promoveert naar de promotieklasse. Het Dameselfjal verloor na een slecht gespeelden wedstrijd van Hurleij. Togo, de derde in deze prom. en degr. competi tie, gaf de vorige week den wedstrijd te gen Hurleij gewonnen, doordat Togo geen elf speelsters bij elkaar kon krijgen. We vernamen echter nog niet of Togo zich teruggetrokken heeft uit deze competitie. Zoo dit het geval is, wordt de wedstrijd tegen Leiden ongeldig verklaard en de twee wedstrijden tegen Hurleij. Leiden en Hurleij hebben dan beiden twee punten, zoodat ook hier een beslissingswedstrijd in dat geval de gelukkige zou moeten aan wijzen. Als Togo zich niet teruggetrokken heeft dan is Hurleij door haar overwinning van gisteren gepromoveerd naar de promotie klasse. De stand is: Hurleij 4 3—1 10—3 6 Leiden 3 111 5—5 3 Togo 3—12 2—9 1 o LAREN—LEIDEN 2—5 (HEEREN). Een beslissingswedstrijd noodzakelijk. 't Is Leiden gelukt op keurige wijze revanche te nemen, voor de den vorigen Zondag te Leiden geleden nederlaag. La ren, dat door een gelijk spel in de promo tieklasse zou komen, heeft de Leidenaars vermoedelijk iets onderschat. Door eenige wijzigingen in de voorhoede en achter hoede speelde Leiden een stuk sterker dan in den thuiswedstrijd. Op een van de mooiste velden van Nederland onder de oogen van een kleine tweehonderdkcppi- ge menigte, heeft Leiden zijn tien sup porters, de chauffeur van de bus mee tellend, niet teleurgesteld, integendeel la ten genieten van 't maken van keurige doelpunten. Dadelijk na de bully gaat de voorhoede van Leiden er snel van door en nadat ze dit nog eenige keeren her haald heeft, lukt 't rechtsbuiten v. Haat ten om vanaf den rand van den cirkel den bal keihard langs den Larenschen doel man te kogelen, 't Eerste doelpunt is in zoo'n kamp minstens een daalder waard. Laren is iets ontmoedigd. Leiden krijgt een soort van doelpuntenhonger. Nog geen vijf minuten later zet Leidens links buiten Verhey v. Wyck keurig hoog voor en op schitterende wijze volleert Hakim den bal hoog in 't net (02). Nu volgen eenige goedopgezette aan vallen van Laren maar de achterhoede met Harven als uitblinker, weet voorloo- pig onheil te voorkomen. Plotseling ech ter mist de Leidsche achterhoede een voorzet van rechts en de Larensche cen tervoor heeft geen moeite den achterstand te verkleinen. (12). Leiden laat zich niet ontmoedigen en weer is 't Hakim die vanaf het midden veld den bal opvangt, de beide backs en keeper Van Laren voorbijloopt om met een tam balletje den voorsprong te ver- grooten. (13). Damsté die weer eens heel wat verzet heeft, vindt dat 't ook voor hem eens tijd wordt om z'n schietcapaciteiten te too nen en 't lukt hem dan ook met een hoek- schot zijn zwoegen beloond te zien (14). Na de rust wil Laren niet alleen een gelijk spel, maar nog een overwinning zien te bevechten. Wanneer na een tien minuten spelen de Larensche voorhoede haar tweede doelpunt scoort (24) is ze niet meer te houden. Leiden schijnt uit gespeeld. 't Aantal straf corners is legio: maar 't Leidsche doel is als dichtgespij kerd. Laren wordt er wanhopig onder en als de Leidsche rechtbuiten in z'n eentje 't voorbeeld van Hakim volgend, backs en keeper passeert (25) is de Leidsche overwinning een feit geworden. Een beslissingswedstrijd, vermoedelijk a.s. Zondag te spelen, is nu noodzakelijk. LAWN-TENNIS. NED. LAWNTENNISBOND. Jaarvergadering te Rotterdam. Op de jaarvergadering van den N.L T.B. te Rotterdam waren bijna 60 vereenigin- gen vertegenwoordigd, uitbrengende ruim 200 stemmen. Bij afwezigheid van den voorzitter, den heer Broese van Groenou, leidde de heer mr. C. Punt de bijenkomst. Het voorstel van het bestuur om dispen satie te verleenen in het geval-Swaan, werd aangenomen met 14155 stemmen. Nadat de heer Scheurleer de candida- tuur-Timmer voor een plaats in het be stuur aanbevolen had, liefst door uitbrei ding van het aantal plaatsen, ging het bestuur in beraad over dat voorstel tot uitbreiding. Echter bleek hiervoor geen meerderheid te bestaan. Waarna de can- didatuur werd ingetrokken, omdat Timmer deze niet wenschte tegenover twee aftre dende leden. Lang werd gediscussieerd over het be sluit van den officieelen bal. Enkele afge vaardigden besteden de strekking van het besluit. De technische commissie en enkele vereenigingen (o.a. Ace, Den Haag) zullen proeven nemen en nader daarover rapporteeren. Besloten werd dat de aanvangstijd voor de plaatselijke wedstrijden van de com petitie op 10 uur gesteld wordt, de andere op 10.30 uur. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren Broese van Groenou als voorzitter, Swaan en Janssen als leden van het alge meen bestuur, allen met zoo goed als alge- meene stemmen. o MEJ. COUQUERQUE TE NAPELS. Te Napels heeft mej. Rollin Couquerque verloren van mej. Aussem met 64, 97. o GOLF. NOORDWIJKSCHE GOLFCLUB. De Noordwijksche Golfclub hield giste ren haar derden voor-wedstrijd om den Dixon-beker, medalplay over 18 holes. De uitslag was: 1. S. Koolhoven (24) met een netto score van 73; 2. mr. H. R. Wright .(30) netto 74. TWEEDAAGSCHE BLOEMBOLLEN- MARSCHEN DER L. S. C. De deelneming aan deze marschen zal wellicht onze vorige nog overtreffen. Van alle kanten stroomen de inschrijvingen binnen. De parcoursen zijn door de mooi ste gedeelten der bollenvelden, afgewisseld door bosch en zee. Zij die voor 17 April nog inschrijven ontvangen hun belooning nog na de marsch. Na dien datum is dit niet zeker. Dinsdagavond laatste trainingsmarsch. Ook voor niet-leden. De start is om 7.30 uur vanaf Oud-Hortuszicht, Witte Singel. o SCHERMEN. LEIDSCHE H.B.S.-VER. EMTÉGEES. Onderlinge wedstrijden. Woensdag en Zaterdagavond organi seerde bovengenoemde vereeniging onder linge schermwedstrijden in de scherm- zaal Gijsberti, resp. voor haar eerste- en ouderjaars-leden. Beide wedstrijden, waar mede het schermseizoen van Emtégeës werd besloten kenmerkten zich, evenals de gewone oefenavonden door een prettt- gen geest en vlot verloop. Zij stonden on der leiding van den oefenmeester, den heer Gijsberti-Hodenpijl. De uitslagen van Woensdagavond luiden als volgt: le prijs: J. F. de Nie met 4 gew. par tijen; 2e prijs J. Stark met 3 gew. part.; 3e prijs: R. v. d. Waal met 2 gew. part.; 4e prijs: P. v. d. Zanden; 5e prijs: J. Beu- mer. De uitslagen van Zaterdagavond luiden: le prijs: G. Saraber met 7 gew. part.; 2e prijs: K. Blom met 5 gew. part.; 3e prijs: J. Meyeraan met 4 gew. part. (19 ontv. treffers); 4e prijs: D. ten Cate Brouwer Jr., met 4 gew. part. (20 ontv. treffers); 5e prijs: J. Pels met 3 gew. part.: 6e prijs: J. Duyvendak met 2 gew. part. (20 geg. tr.)7e pr. W. Kasten met 2 gew. part. (18 geg. treffers); 8e prijs: A. Schepers met 1 gew. partij. Na de uitreiking dezer prijzen hetgeen door voorzitter D. ten Cate Brouwer Jr. met een toepasselijk woord gebeurde, heeft hij ook den heer Gijsberti namens bestuur en leden bedankt voor alles wat hij weer in het afgeloopen seizoen voor Emtégeës had gedaan. Al met al kan Emtégeës met trots terugzien op haar ge slaagd schermseizoen, hetgeen vooral te danken is aan de aangename leiding van den heer Gijsberti. PAARDENSPORT COURSES TE DUINDIGT. De uitslagen van de gisteren op Duin- digt gehouden rennen en draverijen lul den als volgt: Balsamineprijs. serieprijzendraverij 3e en 4e klasse over 1700 meters: le serie: Dead heat: Xuthus eig. Stal X». Vrijbuiter (eig. gebrs. A. en W. Knij- nenburg). 2e serie: 1. Xuthus (eig. Stal X), 2. Welvaart van Duindal (eig. A. de Vlieger) Belle Fortuneprijs, prijzendraverij le over 2020 meter: 1. Determination (eig. J. A. Bakker), 2. Saffier (eig. P. Kramer, Epinard III (eig. Stal 0», die als eerste aankwam, werd ge- diskwalifiseerd. Tweede heerrijdersprijs, serieprijzen draverij le klasse: le serie: Senator Brewer (eig. Stal Bi. 2e serie: 1. The Gleaner (eig. Stal Hil versum). 2. Senator Madden (eig. En- sing). Butterflyprijs, prijzendraverij 4e klasse, over 1740 Meter: 1. Xilandra G. (eig. W. P. van Look). 2. Willy Belwin (eig. R. F. Sormani). o SCHAKEN. DE MATCH ALJECHIN-BOGOLJUBOW. De vijfde partij remise. De Vrijdag afgebroken vijfde partij van de match Aljechin—Bogoljubow is Zaterdag voortgezet en remise geëindigd. Nadat Bogoljubow zeer lang voortreffelijk had gestaan, kon dr. Aljechin door fijne manoeuvres een klein voordeel behalen. Bogoljubow kan met deze remise volko men tevreden zijn. De stand is thans: Aljechin twee gewonnen, Bogoljubow nul gewonnen, drie remises. Aljechin 3V:, Bogoljubow HA HET KAMPIOENSCHAP VAN LEIDEN EN OMSTREKEN. Om den Wisselprijs van het „Leidsch Dagblad". In de tweede ronde van dezen wedstrijd werden de volgende spelers tegenover elkaar geplaatst: W. H. v. d. NatH. Staats, W. Demmendal L. J. Rutten en G. BosschaMr. A. G. de Blécourt. M. M. Segaar was vrij. V. d. NatStaats. Deze partij was een d4 opening, waarin Staats een paar zwakke zetten deed, waardoor zijn koning niet door officieren beschermd was. Van der Nat antwoordde hierop door een offer- combinatie, en het mat volgde bij den 18en zet. DemmendalRutten. Ook hier d4 ope ning. Demmendal stond langen tijd beter, maar moest door een verkeerden afruil twee lichte officieren geven voor toren en pion. Het is de vraag, of Demmendal hier nog remise uit kan halen. BosschaDe Blécourt. Dit was eens weer een e4 opening met de verdediging Caro- Kann. e2-e4 c7-c6 d2-d4 d7-d5. Tot den 17en zet stonden de partijen vrijwel gelijk, toen verloor Bosscha door onachtzaam spel een pion, die hij achterbleef tot het eindspel, dat waarschijnlijk voor De Blécourt gewonnen is. Hieronder volgt de eerstgenoemde partij. 241. Meteen was de kop verdwenen. En de brokjes hout sloten zich weer boven den grooten kop, als de golven van de zee boven een lek schip. „Dat was zeker een aap", bedacht pijl. „Dat zal wel", bromde Leeuwentemmer. Maar ik wou, dat we dien leeuw maar weer veilig en wel hadden ge bonden. En waar zou Tom „ijn? Zoolang ik dien niet zie. ben ik er niet gerust op. Als de leeuw overeind springt, is de kleine jongen vast zijn eerste slachtoffer. Laten we in elk geval maar de touwen over de heeleboel heenspannen. HEDEN. Concordia: Werkloozen ontspannigsavond Leidsche Dilettantenclub. 8 uur nam. Leidsch Volkshuls: Propaganda-avond, 8 1/4 uur nam. Oud-Hortuszicht: Leidsche Radio Ver. 8 1/4 uur nam. Schouwburg: Lltterls Sacrum. „Graaf X". 8 1/4 uur nam. Stadsevangelisatie (H. Kerfcgracht 46); Samenkomst 8 uur nam. Oegstgeest: Witte Huls: S.D.A.P.-verga dering. 8 uur nam. Dinsdag. Breestraat 119: Centraal Genootschap voor kinderherstelllngs- en Vacantiekolo- nies. 5 1/4 uur nam. Central: Alliance frangaise. Conférence M. M. Raoul Blanchard. 8 heures. Marekerk: Zendingssamenkomst. Spre kers ds. Rauws en dr. Brouwer, 8 uur nam. Morschweg 59: Stadsevangelisatie te 3 uur nam. Stadszaal: Liefdadigheidsconcert. „De Vereenigde Zangers". 8 uur nam. Stadszaal foyer)Bazaar Leidsch Die- renasyl. 711 uur nam. Zomerlust: Feestavond Ver. tot bev. der bel. van t.b.c.-patiënten. 8 uur nam. BIOSCOrEN. Luxor-Theater, Stationsweg, 8 uur nam. „De Jantjes". Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur, Trlanon-Theater, Breestraat, 8 uur nam, „Parijs danst." Woensdag en Zaterdag nam. 2 uur. Zondag nam. 2 uur, 4 uur 30 en 8 uur, Roxy-Theater, Haarlemmerstraat 52. 8 uur nam. Zondag van 2 uur af doorloo- pende voorstelling. „Ben Hur". Casino-theater, Hoogewoerd 49 8 u. n.n „De 16-jarige voor den rechter." Zondag nam. 4 uur 30 en 8 uur. DIVERSEN. Woensdag Inst. v. Praeventieve Genees kunde: Consultatiebureau voor moeilijke kinderen. Halfdrie tot halfvier. Inenting tegen diphterie 45 uur nam. Woensdags: Inst. v. Praeventieve Ge neeskunde: Consultatiebureau voor Alco holisten. 7 uur nam- Vrijdags: Inst. v. Praeventieve Genees kunde. Consultatiebureau voor Beroeps keuze. 45 uur nam. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 16 tot en met Zondag 22 April a.s. waargenomen door de apotheken D. Pelle, Kort Rapen burg 12, telef. 594 en J. E. H. ten Dijk, Haven 18, telef. 85. Wit: W. H. v. d. Nat, zwart: H. Staats. 1. d2-d4 d7-d5, 2. Pgl-f3 Pg8-f6, 3. c2-c4 e7-e6, 4. Pbl-c3 c7-c6, 5. e2-e3 Pb8-d7, 6. Lfl-d3, d5xc4, 7. Ld3xc4, Lf8-d6, 8. 0-0 0-0, 9. Ddl-c2 Tf8-e8, 10. e3-c4, e6-e5, 11. Lc4x f71 Kg8xLf7. 12. Pf3-G5t Kf7,g6, 13. f2- f4, Pf6-h5, 14. f4-f51 Kg6-f6, 15. Dc2-b3 Ph5-f4, 16. LslxPf4 e5xLf4, 17. Pg5xh7t Kf6e7, 18. Db3-e6 o DAMMEN. DAMCLUB T. E. P. De uitslagen der 7e ronde van de „Bo- deva"-wedstrijden zijn. A. G. de JeuP. Ligtvoet2—0 E. van TongerenK. Tol 1—1 SaunierMoerkens 2—0 BartenC. van Tongeren 2—0 Van Wijk Jr.Enzellng 2—0 Willems—W. F. v. Tongeren 2—0 ZijlstraWassenaar afgebr. BekkerI. Ju afgebr. BljjlevenDe Jong afgebr. 242. En zoo gezegd, zoo gedaan. De touwen werden handig over het heele houtrom- ineltje, waar de leeuw onderlag, heenge spannen. Maar op dat oogenblik plofte er al weer zoo'n meloen op den leeuw en even later weer een en nog eens een. Het hield niet op die regen van meloenen. Alles werd bedekt met de vruchten en het geheel leelr een glibberige massa, waaraan je niet meer kon zien wat het eigenlijk was. 2-3 1 Koop 'n doosje Ferik! Dan heeft U wat U zoekt: een heerlijke sigaret van be proefde kwaliteit, die U altijd met genoegen rookt. Het puikje van de Egypti sche oogst is er in ver werkt... dat proeft U direct, als U Uw eerste Ferik op steekt! 20 stuks voor 'n kwartje méér rookgenot dan U ooit voor dat geld kunt krijgen! Geniet van

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 6