EXCELSIOR HANDHAAFT ZICH. 75»le Jaarpang Dinsdag 3 April 1934 No. 12 Teleurstellend begin voor A.S.C. Het voornaamste Nieuws van heden. Voor den K.N.VB. zijn met Pasehen de Volgende uitslagen verkregen: Afdeeling I, 2de klasse A: AIc. Victrix HK.C. 4—2. Promotie 3de klasse: U.V.V.Vrienden- 1 Bchaar 13. 3de klasse D: CulemborgBaarn 23. s Afdeeling n, beslissingswedstrijd 1ste klasse: ExcelsiorHilversum 32 (na verlenging). 2de klasse A: VTOSOlympia 2—2; AlphenHollandlaan 35; H. V. V. C. V. V. 4—1. 2de klasse B: Gouda—Overmaas 14; O.N.ANeptunus 41B. E. C.Steeds Hooger 23; PortunaD. C. L. 11. 3de klasse A: LaakkwartierZand- Voort 15. 3de Klasse B: Concordia—Hoek van Hol land 1—2; D.V.C.—B.M.T. 1—2. 1 Promotie 4de klasse: A.S.C.B.T.C. 11. 4de klasse A: JagersOoievaars 11; DunoR.C.L. 60. 4de klasse B: V.D.S.—Vogel 5—1; V.C.S.T Kranenburg 64. 4de klasse D: HaastrechtLekkerkerk 37; SchoonhovenWaddinxveen 54. Res. 3de klasse A: Alphia 2A.D.O. 3, 26; H.D.V. 2Bodegraven 2, 21. Afdeeling IV, 1ste klasse: N.O.A.D.— N.A.C. 1—1; P.S.V.—Willem II 1—0; B.V.V Longa 34. Afdeeling V, 1ste klasse: Velocitas Veendam 37; FrisiaVelocitas 25; G.V.A.V.Leeuwarden 3—2. 2de klasse Prom.: De Kooi—Alcidcs 1—1 Om den N.V.B.-beker: D.W.S.—V.S.V. 24; ZeeburgiaAlkmaar 30: Rapiditas t Rijswijk 16; D.F.C.Elinckwijk 6—0; Z.A.C.Ensch. Boys 12: F.V.C.Achilles 41; Terneuzen—Breskens 03. Van Overal. De beslissingswedstrijd te Haarlem tus- schen Excelsior en Hilversum is geëindigd 1 met een 32 overwinning der Rotterdam- mers. Met rust had Excelsior na gelijk op- gaanden strijd met 10 de leiding. Een kwartier na de hervatting was het 20. Hilversum werd toen ineens schotvaardi- ger en slaagde er in gelijk te maken. In de verlenging scoorden de Rotterdammers uit een corner het beslissende doelpunt. De beide Hilversumsche le klassers moeten nu dus degradatie-wedstrijden spelen! In afdeeling I schijnt de oud-eerste klasser U.V.V. er ook ditmaal weer niet in te slagen haar promotie-competitie met S succes te verwerken. Gisteren verloor zij thuis met 3—1 van Vriendenschaar. Voor de tweede afdeeling speelde A.S.C. op eigen grond voor de degradatie-com petitie met 11 gelijk tegen de 4e klasse kampioen B.T.C. Roodzwart heeft nogal SS teleurgesteld en zal in volgende wedstrij- - den anders moeten op treden om zich in de 3e klasse te handhaven. Intusschen be hoeft men momenteel de hoop nog niet te verliezen. In het Zuiden verloor Willem n met 10 van het iets beter spelende P.S.V. in Eind hoven (Willem II bleek zeer nerveus!), terwijl Longa met 43 over B.V.V. triom feerde. Met nog één wedstrijd voor den boeg staan de beide kampioenscandidaten Willem II en Longa. dus precies gelijk. De indertijd gespeelde wedstrijd Willem II— Longa is ongeldig verklaard, gelijk gemeld, en zal op het Longa-terrein moeten plaats i"; vinden. De winnaar is Zuidelijk kampioen! N.A.C. speelde gelijk tegen Noad en kan zich dus nog redden. Zij moet nog spelen 't tegen Bleyerheide, terwijl Middelburg te- gen Noad binnen de lijnen moet komen. Longa 17 13 0 4 53—31 26 Willem H 17 12 2 3 42—27 26 P. S. V. 18 9 4 5 45—30 22 r M. V. V. 17 9 2 6 44—39 20 Eindhoven 18 7 3 8 31—30 17 Bleyerheide 16 5 4 7 3334 14 B.V.V. 18 6 2 10 33—50 14 N. O. A. D. 17 4 4 9 22—29 12 Middelburg 17 5 1 11 27—47 11 N.A.C. 17 3 4 10 19—32 10 A. S. C.—B. T. C. 1—1. DE EERSTE DEGRADATIE-WEDSTRIJD. Geen bemoedigend begin. A.S.C.'s degradatiewedstrijden zijn tegen de 4e klasse kampioen, B.T.C., ingezet met een gelijk spel, 11. Een zeer poover resul taat, waarmede echter beide elftallen tevreden kunnen zijn. Wel waren vooral in de eerste helft de aanvallen van A.S.C. talrijker, doch de afwerking liet geregeld weer veel te wenschen over, terwijl de roodzwarten zich herhaaldelijk in de bul- tenspelval lieten lokken. Met den sterken wind in den rug is AjS.C. het eerst in den aanval en krijgt de B.T.C. keeper het eerste tamme schot van Van der Leeden te verwerken. Zenuwen doen zich aan beide zijden gelden, waarvan zich voorloopig geen der partijen kan ontdoen. Een aanval der kampioenen eindigt met een goed schot aan den verkeerden kant van den paal. Als AS.C. dan enkele malen attaqueert, loopt zij nagenoeg even veel malen in de uitstekend opgezette buiten- spelval. Toch krijgt Kooreman nog een juweeltje van een kans. Het even talmen wordt hen echter noodlottig, daar de redding brengende B.T.C.-back den bal voor zyn schoen wegtipt tot corner. Ge steund door den wind blijft A.S.C. sterker. Verrassend echter is het spel in geenen deele en verder dan enkele corners bren gen de roodzwarten het niet. Het spel der .gasten is evenmin van groot gehalte en de enkele aanvallen stuiten dan ook op Josson, die links en rechts op zijn post is. Zoo verloopt het eerste halfuur, tot Van der Leeden bij een vrij goede scoringkans in het beruchte gebied wordt gehaakt. Kooreman voltrekt het vonnis en knalde de bal uit de toegewezen penalty hard in de B.T.C.-touwen. 10. Direct daarop krijgt Kooreman weer een fraaie kans. Keurig kopt hij in doch even mooi weet de keeper te stoppen. De tweede helft brengt geen verbetering. Integendeel blijft hetzelfde speltype ge handhaafd. waardoor aan beide zijden de verdediging meester van het veld blijft. Wel wordt er hard gezwoegd. Dan komt het groote moment voor de gasten. De middenvoor krijgt den bal fraai voor de schoenen en onder den goed uitvallenden Freijser door verdwijnt het leer in het net. 11. Er wordt hard gewerkt voor het winnende doelpunt. Van der Putten ver laat het veld, maar de jeugdige invaller is een goed plaatsvervanger. Spannend blijft de strijd voor beide tot het einde. B.T.C. onderneemt den laatsten aanval, doch zonder resultaat en dan fluit de scheids rechter, die den wedstrijd op uitnemende wijze leidde, einde. L.F.C.—BEDBURGER BALSPIELE VEREIN. 3—2. UITSLAGEN LEIDSCHE VOETBALBOND. Zaterdagmiddagbeker, 2e ronde: L.D.W.S II—Leidsche Boys I 03; Sportman I— L.F.C. II 3—5; U.V.S. n—Fides Pacta I 3—3: Rijnsb. Boys I—Roodenburg I 1—2; R.C.L. INoordwijk I 25. Zondagcompetitie, 1ste klasse: L.F.C III U.V.S. in 1—4. 2de klasse A: A.S.C. Ill—Lugd. III 1—6. 2de klasse B: Lugd. IV—Leidsche Boys n 9—1; U.V.S. V—L.F.C. V 3—1. 3de klasse B: L.D.W.S. HI—Lugd. VI 4—4; Alphen VI—1Tona II 1—2; A.S.C. V— Lugd. VU 8—1. 4de klasse B: Alphia V—D.V.S. IV 3—4. Juniores: Lugd.—U.V.S. (b) 2—0; U.V.S (a)—Alphen (a) 2—2. Adspiranten: Sportman L.D.T.S. 22. Zaterdagmiddagcompetitie, 1ste klasse: L.R.C. I—ABC. I 3—2. 3de klasse A: AJR.C. IH—Sleutels I 15, De gasten stellen teleur. Deze wedstrijd heeft de niet zoo talrijke aanwezigen die Zondag naar het LF.C.- terrein waren getrokken slechts matig kun nen bevredigen. Het spel dat de Duitsche gasten vertoonden stond niet veel hooger dan dat van een behoorlijke 4e klasser. Althans voor de rust brachten zij er heel weinig van terecht en domineerde L.F.C. over alle linies. De gewijzigde LjF.C.-voor hoede deed het bijzonder goed. Snel en doortastend werd elke aanval goed afge werkt. Dat die talrijke goede aanvallen voorloopig niet met succes werden bekroond kan vooral worden toegeschreven aan het uitstekend werk van den Duitschen doel man. die wel de beste speler van het elftal bleek te zijn. Toch wisten de kanaries voor de rust drie maal het net te vinden. Na de thee stond ook het spel van L.F.C. op lager peil. Een penalty voor de gasten werd door den L.F.C.-keeper fraai gestopt. De gasten, die er alles opzetten om ten minste de eer te redden, zagen hun werken met een goed doelpunt van den middenvoor beloond. 31.. Daardoor aangemoedigd bleven de Bedburgers aanvallen en hoewel de kwaliteit van het spel niet werd opge voerd. bleven zij door hun enthousiast werken geruimen tijd in de meerderheid en wisten zij den stand ten slotte op 3—2 te brengen. Doch toen was het met de gasten gedaan en waar het ook LF.C. niet kon gelukken na de rust het net der bezoe kers te vinden bracht het slot aan de buitenlandsche gasten nog een eervolle 32 nederlaag. A. S. C. V—LUGD. Vn 8—1. De groen-witten, langen tijd ernstig kam- pioenscandidaat, moest het met een drie tal invallers stellen, wat het verband niet ten goede kwam. De rood-zwarten. die een keurig spel lieten zien, wisten voor de rust reeds een 6—0 voorsprong te be halen. Na de thee ging het spel meer ge lijk op en met 81 voor rood-zwart kwam het einde. U.V.S.LUGDUNUM 4—3. Een prettige, vlotte wedstrijd. De 'belangstelling op het N.BX.O.-terrein voor dezen wedstrijd was vooral dank zij het fraaie weer vrij groot, en het pqjjliek heeft kunnen genieten van een door beide partijen enthousiast gespeelden wedstrijd. Technisch was Lugdunum mogelijk iets 'beter, maar het snelle en soms fraaie open spel van de blauw-witten zorgde er voor dat van een bepaald overwicht van een der partijen geen sprake was. Beide elftallen verschenen met invallers. Lugdunum was zonder keeper v. d. Berg. en experimenteerde met een gewijzigde opstelling in de voorhoede. Bij U.VB. ont braken Beekman en Hansen. Aanvankelijk was Lugdunum in de meer derheid maar de meermalen goed opge zette aanvallen werden slecht afgewerkt. Ook in den U.V.S. aanval wilde het nog niet vlotten hoewel de blauw-witten toch reeds spoedig een voorsprong verkregen, toen Kantebeen na goed samenspel den uitgeloopen Lugdunum-keeper passeerde. Éven later maakten de groen-witten echter gelijk na een misverstand in de U.V.S.-verdediging waarvan Mom handig profiteerde. Nog voor de rust hernamen de blauw-witten de leiding door Platteel die een goede voorzet van de uitstekend spelende rechtsbuiten van Weizen, in schoot 21. De tweede helft werd met een overwicht van Lugdunum ingezet en al spoedig ont stond den gelijkmaker, nadat Kramp een door Delfos teruggespeelden bal liet glippen. Lugdunum bleef sterker en het duurde ook niet lang of Weerlee had met een schitterend schot uit een voorzet van Kool loos de groen-witten de leiding bezorgd. Wel werd U.V.S. actiever en moest het houtwerk den Lugd.-keeper 2 maal te huip komen maar het duurde toen nog gerui men tijd alvorens de Graaf uit een scher pen voorzet van den Daas zijn eigen doel man passeerde 33. U.V.S. bleef hierna sterker en even voor tijd bracht Platteel na ontijdig uitloopen van den Lugdunum-keeper den stand op 43, waarmede de'uitstekende leidende heer v. Deventer het einde aankondigde. ALPHEN—DE HOLLANDIAAN 3—5. Alphen moet het nog steeds zonder Bin- nekamp stellen, waarvoor Domburg was opgesteld. Deze speler deed het nu niet bepaald slecht, maar hij kon ons Binne- ■kamp toch absoluut niet doen vergeten. Voor de rust was het een zeer aantrekke lijke wedstrijd, waarbij Alphen het beste van het spel had. Na de rust hadden de spelers blijkbaar veel hinder van den ster ken wind, er werd tenminste door Alphen en De Hollandaan veel minder gespeeld dan in de eerste helft. Alphen trapt tegen den sterken wind in af en reeds spoedig moet Odijk het eerste schot houden. De gasten probeeren het dan eens aan den anderen kant, waar vooral Domburg nogal onzeker doet. J. Broer schiet in zijn verdedigende taak te kort, waardoor Domburg het dubbel zwaar krijgt Voorloopig blijft gevaar echter uit. Na ongeveer 20 minuten spelen breekt de rechtsbinnen snel door, Hesseling tracht hem nog te bereiken, doch valt hem in den rug aan, wat de scheidsrechter met een penalty bestraft, die de Vlaardingers be nutten. 0—1. Direct vanaf den aftrap zet Alphen er een geweldig tempo in en ontstaan er tal van hachelijke momenten voor het doel der gasten. Op onbegrijpelijke wijze weet echter geen der voorhoede-spelers van de geboden kansen gebruik te maken. In de stand komt geen verandering, zoodat met een 10 achterstand voor Alphen de rust aanbreekt. Wie gedacht had, dat Alphen met den wind in het voordeel dezen 10 achter stand wel spoedig in een voorsprong zou omzetten, kwam wel zeer bedrogen uit. Geruimen tijd duurt het nog alvorens van Leeuwen met een fraai schot de partijen op gelijken voet brengt. 11. De Hollandiaan valt direct verwoed aan, en als bij een corner de achterhoede niet goed oplet, weet Roest keeper Tuinenburg te verrassen. 12. Vanaf dit moment zakt het spel van Alphen meer en meer af. vooral de midden linie brengt er vrijwel niets meer van te recht, en mede hierdoor kan de rechts binnen, als Tuinenburg ontijdig uitgeloo pen is. gemakkelijk nummer drie scoren. Even komt er dan weer een opleving bij Alphen, met als gevolg enkele goed opge zette aanvallen. Uit een dezer is het Wind- horst, die den achterstand verkleint, 23. Het is dan Roest, die den bal vanaf den aftrap meeneemt, de Alphen-achterhoede passeert en Tuinenburg geen kans geeft, 2—4. Hiermede is het pleit vrijwel beslist. Bezemer en v. d. Leek moeten dan achter eenvolgens wegens verwondingen de kleed kamer opzoeken en Alphen speelt een ver loren wedstrijd. Als ongeveer 8 minuten voor het einde Ram net buiten het straf schopgebied wordt gevloerd, schiet dezelfde speler vrije trap hard in en het is Wind- horst die met een listig tikje Odijk ver schalkt 34. Kort voor het einde krijgt De Hollandiaan nog een strafschop te nemen, wegens hands die ook in een doel punt omgezet wordt, zoodat het einde komt met. 53 voor de Vlaardingers. De gasten verdienden deze overwinning, alleen al om het feit. dat ze gebruik wisten te maken van de kaatsen. ALPHEN—L. V. B. ELFTAL 4—2. Zondag heeft een Alphen-elftal, be staande uit tweede-elftalspelers, aange vuld met enkele spelers uit het eerste, het vertegenwoordigend L. V. B. elftal te gast gehad. Voor het Leidsche elftal had deze wedstrijd een nuttige oefening kunnen zijn, wanneer niet zooveel spelers afge schreven hadden. Zijn wij goed ingelicht, dan telde het L. V. B. elftal niet minder dan 5 invallers. Het Leidsche elftal speelde dan ook zeer onsamenhangend en veel perspectief zit er o.i. in dit elftal niet. Hoewel wij er direct als excuus aan toe voegen, dat het harde veld en de sterke wind een geduchte handicap waren. De besten vonden wij nog v. Goor en v. Hensbergen. vooral eerstgenoemde viel op door zijn flink doortastend optreden. De spil speelde ook een behoorlijken wed strijd. terwijl beide backs wel ongeveer van dezelfde kracht zijn. De andere spelers zullen waarschijnlijk nog wel te vervangen zijn. Alphen speelde een kalm spelletje, wis selde goede met slechte momenten af en zoo wist zijn een 10 achterstand om te zetten in een 42 voorsprong, waarmede ook het einde kwam. Scheidsrechter Metsch had het niet moeilijk en kweet zich naar behooren van zijn taak. o OM DEN TROUSSELOT-WISSELBEEER. Quick Boys I—Y. F. C. I 4—1. De vierde wedstrijd om bovengenoemde beker is in een mooie overwinning voor de Katwijkers geëindigd. Dit was de derde keer dat de Boys beslag legden op den beker. Quck Boys trapt tegen den straffen wind in af en direct ontwikkelt zich een vlotte party. De Boys doelpunten het eerst door J. Pluimgraaff 10. De gasten komen dan in den aanval en nu gaat het spel geiyk op. Uit een voorzet van links maakt de midvoor der gasten met een fraaien kop bal gelijk 1—1. De gasten blyven even in de meerderheid, maar de achterhoede dei- thuisclub is safé. 5 min. voor de rust krijgt A. v. d. Plas den bal mooi aangegeven, een kprte ren. en met een listig boogschot ver dwijnt de bal ten tweede male in de vyan- dehjke touwen. 2—1. Na de rust heeft Quick Boys den wind in den rug en is dan ook het meest in den aanval en 10 min. na de rust is het weer A. v. d. Plas, die uit een voorzet onhoudbaar doelpunt. 31. Y. F. C. raakt dan de kluts wat kwijt en gaat steeds onzuiverder spelen, de meeste aanvallen stranden dan ook op het hechte backstel der blauw-witten en in laatste instantie is Buys ook op zyn post. Aan de andere zyde gaat het beter en de keeper moet keer op keer handelend optreden, wat hem goed afgaat, doch hii moet toch zwichten voor een keurigen kopbal van A. v. d. Plas. 41. Na nog eenige aanvallen komt dan het einde van dezen mooien wedstryd met 41 in het voordeel van Q. B. De heer J. v. d. Berg leidde zeer goed. De reserves van Quick Boys en Y. F. C. bekampten ook elkaar. Ook hier werd de stand 41 voor Quick Boys. Voor de rust had J. Verkerk gezorgd voor een nuttige 3—0 voorsprong terwijl na de rust Parle- vliet met een keihard schot de stand op 40 bracht. Even voor het einde wisten de gasten de eer te redden. Einde 41. De heer Schrama leidde dezen wedstrijd goed. De verdere uitslagen luiden: Quick Boys mKatwijk II 41. Rouwkoop IIIQuick Boys IV 410. Quick Boys VNoordwiik IV 43. Quick Boys VI—L.F.C. VU 3—3. L.F.C. Jun. (a.)Quick Boys (a) 21. L.F.C.Jun. (b.)Quick Boys (b) 22. DUNO I—R.CX. 6—0. Ergens tusschen Wateringen en Kükduin speelde de Racing haar laatsten competi tie-wedstrijd die weder een groote neder laag werd.. Aanvankelü'k speelde de zwart- witten een goed samenspel en nog wel tegen den sterken wind in. Toen echter de pogingen der Duno-menschen zonder resultaat bleven werd het spel geforceerd waarbü vooral de midhalf en rechtsbinnen der gastheeren hun boekje te bulten gin gen. De scheidsrechte liet het by waar schuwen zoodat, ouder gewoonte, de R.C. L.ers het noodige ontzag werd ingeboezemd waardoor de tegenparty te veel beweging werd gegeven. Het gevolg was een drietal doelpunten voor de rust. ten gunste van de Duinoorders. De tweede helft bracht het zelfde spelbeeld. aanvankelyk een ruim zwart-wit overwicht doch bij het eerste de beste grof geschut lieten zü het er weer bü zitten, waardoor de Ehrno-menschen op gemakkeiyke wy'ze de score tot een half dozyn konden opvoeren. Scheidsrechter Boekaar leidde verdlensteiyk hoewel zijn optreden tegen het veel te ruwe spel niet de juiste was. LIEFDADIGHEIDSWEDSTRIJDEN. Ten bate van de speeltuinvereeniging „Westerkwartier" te Leiden, wordt op 13 Mei op het A.S.C.-terrein een wedstryd gehouden tusschen de eerste klassers D.H.C. en V.S.V. Op 20 Mei zal eveneens op het A.S.C.- terrein een wedstryd worden georganiseerd tusschen een Leidsch K.N.V.B.-elftal en een eerste klasser ten bate van de afdee ling Leiden van den bloedtransfusiedienst yan het Roode Kruis. De eerste degradatie-wedstrijd van A.S.C.; een 11 gelijk spel tegen B.T.C. Excelsior won na verlenging den beslis singswedstrijd tegen Hilversum. Willem U en Longa in het Zuiden precies gelijk: laatste onderlinge ontmoe ting zal beslissen over het kampioen schap. Nereus won het lange afstandskam pioenschap op den Amstel; Njord werd vierde. AS.C. m—LUGDUNUM m 1—6. Aanvankeiyk vlotte het niet by de groen-witten en zoo kon het gebeuren dat na zeer onoordeelkundig terugspelen van een Lugdunum achterspeler rood-zwart de leiding wist te nemen 10. Het duurde tot 15 min. voor de rust voor Lugdunum gelijk maakte, echter door de welwillende mede werking van de AS.C. rechts-achter. 11. Niet zoodra had de tweede helft een aan vang genomen of Oudshoorn gaf zün club op listige wyze de leiding 12. Toen eerst toonde groen-wit haar meerderheid en Oudshoorn, v. Weerlee en de Roo zorgden er voor dat Lugdunum nog met groote cyfers won 16. U.V.S. n—FIDES PACTA I 3—3. Fides Pacta was volledig, U.V.S. had in vallers voor A. Arbouw en Leune. U.V.S. nam in dezen bekerwedstrijd reeds spoedig een 20 voorsprong, Fides Pacta werd toen sterker en nog voor rust hadden de gasten hun achterstand inge- loopen. Rust 22. In de tweede helft waren de ploegen weer geheel aan elkaar gewaagd. De blauw-witten namen door Boom weer de leiding maar even voor tyd bracht van Nierop den stand op 33 en daarmede Fides Pacta in de volgende ronde. Scheids rechter Kruit leidde zeer goed. L. D. W. S. n— L. BOYS 1 0—3. Voor dezen Zaterdagmiddag-beker-wed- stryd waren beide partyen onvolledig. Om beurten zyn beide partijen in den aanval, L. Boys scoort even voor de rust 01. Na de rust speelt L. Boys enthousiast en maakt spoedig door Neuteboom 02. L.D. W.S. wordt nu sterker, maar de L. Boys achterhoede laat zich niet gemakkeiyk passeeren. Het gelukt haar zelfs door Gressie den stand op 03 te brengen, zoodat L. Boys zich in de derde ronde plaatst. Scheidsrechter De Boer floot uit stekend. o LUGDUNUM IV— L. BOYS II 9—1, Een spelletje van kat en muis, waarbij de zwakke Boys-combinatie als muis fungeerde. Met de rust leidden de groen- witten reeds met 50, welke stand de verhouding slechts matig weergaf. Ook na de rust behield Lugdunum het beste van het spel, doch de ware stry'dlyst ont brak. Nog slechts vier maal werd de verdiensteiyk spélende Bos-doelman ge passeerd, waartegenover de paars-witten slechts de eer wisten te redden (91). SPORTMAN I—L. F. C. II 3—5. In de tweede ronde voor den Zaterdag middag beker, heeft Sportman tegen de Res. 3e klassers het loodje moeten leg gen. Met wind mee is L.F.C. direct aan vallend en zy weet spoedig een 30 voor sprong te behalen. Nog voor de rust weet de Sportman linksbinnen tegen te scoren. Na de thee is L.F.C. weer aan het woord en zy weet den stand tot 5I op te voe ren. Sportman geeft echter den moed niet op en zy weet den eindstand op 35 te brengen. Scheidsrechter J. v. Deventer floot uit stekend. LD.W.S. ra—LUGDUNUM VI 4—4. Nadat een groen-witte verdediger in eigen doel had getrapt (10), ging het by de Oranje-blauwen als gesmeerd en ze leidden met de rust met 41. Na de thee hadden de groen-witten het wind- voordeel en spoedig hadden zy succes (42). Onstuimig kwamen de leiders nadien opzetten en ze speelden het klaar om de 41 achterstand in een geiyk spel (44j om te zetten, waardoor ze nog steeds de leiding behielden. De heer Ph. v. d. Reyden leidde op uitstekende wyze. ALPHIA V— D. V. S. IV 3—4. Voor rust speelt D.V.S. met den wind mee en is zy voortdurend in den aanval, zy weet den stand dan ook op 40 te brengen resp. door haar midvoor 3 maal en midhalf 1 maal. Na rust heeft Alphia den wind mee en is deze steeds aanvallend. Het ziet er be nauwd uit voor D.V.S. Alphia brengt het echter niet verder dan tot 3 doelpunten, zoodat D.V.S. nog wint met 4—3.

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 11