DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 28 Februari 1931 UIT DE RIJNSTREEK. VISSCHERIJBERICHTEN. Burgerlijke Stand v. Leiden Losse nummers van ons Blad (Kiaw K-K. Jongensschool. w stellen voor het oude school- 'r de geschatte waarde over te dit bedrag ln mindering te ,P de uit te keeren gelden voor Het schoolbestuur heeft m den benoodigden grond voor :e gebouw beschikbaar te willen raad heeft hiervoor reeds aan een terrein achter de Ter Haar _-aat; B. en W. stellen mitsdien stuk grond aan het schoolbestuur om over te dragen. de maand Februari zijn ten bate comité voor Werkloozenzorg 4000 tocht, hetgeen zeer zeker een "taat is. De bekende busjes ln de maand Februari f. 53 op. VOORSCHOTEN, jaagde brandspuitdemonstratie. L A. Bikkers en Zn. van Rotter- ft een demonstratie gegeven met 1. autobrandspuit in tegenwoor- van B. en W„ verschillende leden raad, den opperbrandmeester en eesters, leden van het brand- s en enkele genoodlgden. rbrandspuit, die in deze gemeente niet bijzonder veel dienst heeft gedurende de jaren dat zij ter was, maar op kritieke oogen- o.a. Stadhuisbrand Leiden, brand riek om maar een enkele te noe- Jt bewezen in staat te zijn iets te prestoeren, is, gezien de uitbrei- n woningcomplexen vooral op waar niet direct water is te van te geringe capaciteit, zoodat eentebestuur overweegt 'n nieuwe uit aan te schaffen. de demonstratie op de Molen- ~d met zeven stralen water ge- vervolgens is ongeveer 140 Meter [gelegd en getracht een behoor ;te van den toren te halen. Ten- den vanaf de Molenlaan slangen over de Voorstraat en ter hoogte Tramstraat gespoten, waarbij dan behoorlijke straal water werd n. totdat door de grootere span- ele slangen het moesten opgeven, felde er niet aan, dat de spuit ook ctijk goede diensten zou bewij- eester E. Vernède zegde een der woordigers dank voor deze de- 'e, waarna aan enkele spuitgas- de werking van den motor en de g der pompen is gedemonstreerd, it tot eventueelen aankoop van e brandspuit zal later genomen WARMOND. jadering het Wit Gele Kruis. el „de Zon" vergaderde de afd. ,d van het Wit Gele Kruis, met om te komen tot oprichting van ïiging „tot hulp in de huis- acht uur opende de voorzitter, J H. Haverkort de bijenkomst, e vooral de dames voor de komst en hoopte, dat de verga- san het doel de oprichting van Elisabeth vereeniging, zou beant- Spr. schetste dan het doel dezer rede. die door allen met groote t werd gevolgd, waren allen van lelijkheid dezer vereeniging Ongeveer 24 dames, gehuwden als ongehuwden. gaven zich als lid nieuwe vereeniging is een onder- g van het Wit Gele Kruis en dus "rding schuldig aan die vereeni- - der dames-bestuursleden zal ?°k in het bestuur van de onder- E zitting hebben. Bij stemming ivoor gekozen mej. P Heemskerk, bad een voorloopige bestuursver- praats. Gekozen werden de dames -bruter, van Winsen-Turenhout, enkooper en J. Moerkerk, WASSENAAR. INSTELLING van bloeiende bolgewassen. Een mooie collectie. -.J' Centraal Theater is een ten- es geopend van bloeiende bol- ""leden jaar werd reeds een Ifbomen met het ter beschikking bloembollen voor de kinderen scholen, die deze bollen thuis epkweeken en in bloei trekken. ng zat daarbij voor, liefde bij jan te kweeken voor bloemen en .wh den binnenlandschen afzet Douen, deze zoo bij uitstek na tgras® te verruimen. n j Ivveede proeve gehouden, bbdernomen door de afdeeling ran Bloembollencultuur en van -Acne Bloembollenkweekers Ge- de afd. Wassenaar van voor Tuinbouw en Plant- haar gewaardeerde hulp ver- °eJ?ü?er?n der diverse lagere scho- u een 800 tal bloembollen in pot- .waarmede zich belastte een Jht leden van bovengenoemde t» resultaat van het werk l11 bet Centraal Theater raat. geschiedde in de bovenzaal, pnwaren behalve de besturen -enoemde vereenigingen, het Personeel van de scholen en ran vereenigingen, door den voorzitter van Bloembol- Een°egen gevolg te heb- "in~? de uitnoodiging om deze oocS, 7,0Penen, omdat het doel, jS6™ staat zoo mooi is. Gecon- 4r j, J31™® worden, dat, wat het is h,i »onhen goed is doorgezet, 'ooi hi 4 bbid belangstelling te 01°emen en voor het vak. Dit :6o?e /Soïstlsch schijnen, maar ge- |.(jQ» j ovuijiivii, maai feis, °en nood der tijden, willen dent? en be afdeelingsbesturen al2et in het binnenland te teiaS*i?' bie zich met de voorbe- 1. aoo»S!e be heeren G. van der Is® graten, A P. Ruygrok, P. 'likt J- Hoogeveen had geen teert werd evenwel door Qtl Personeel en de vereeni gingen krachtig geholpen, vandaar het resultaat dat men zal te zien krijgen. De zaal, die ten vorigen jare was gebezigd bleek te klein. Spr. vond het een goede ge dachte daarom ln dit gebouw ten toon te stellen. De jury, bestaande uit de heeren Eg- gink uit Voorschoten, Kloosterman en de Gans alhier, heeft geen gemakkelijke taak gehad. Spr. dankte haar voor den arbeid en sprak de hoop uit, dat allen te vreden zouden zijn met den uitslag. Bijzonder dank bracht spreker aan de hoofden van scholen voor hun medewer king, dank en leiding geven. Een woord van hulde wilde hij voorts niet onthouden aan den heer de Bree, hoofd der school aan de Bloemcamplaan. Deze heeft in afwijking van het reglement de potten niet aan de kinderen uitgereikt, maar collectief in de school opgekweekt. Het resultaat is schitterend, en daarom heeft de jury toch een prijs willen toeken nen aan deze schooi, bestaande uit een zeer eervolle vermelding en een vulpen houder geschonken door den boekhande laar Hoogeveen. De voorzitter deelde mede, dat de bestu ren gaarne voor de kinderen prijzen zou hebben beschikbaar gesteld, maar om financieele redenen was dit niet mogelijk. Alleen de scholen zijn dus naar prestatie bedacht. Spr. wilde niet vergeten de kweekers, die door hun inzendingen ter opluistering een nog fraaier cachet aan deze tentoon stelling hebben gegeven. Voor hunne moeiten en zorgen verdienen zij alle achting. Hierna deelde de voorzitter met een toepasselijk woord de prijzen uit: le prijs zilveren wisselbeker, welke drie maal moet worden gewonnen, aan de Chr. School Bloemcamplaan, hoofd de heer van Dam (vorig jaar winnaar R.K. Jongens school) 2e prijs verguld zilveren medaille aan de Chr. School Heerenweg, hoofd de heer Verschoor: 3e prijs groote zilveren medaille, de St. Mariaschool aan de Kerkstraat, hoofd zuster Fedelis; 4e prijs kleine zilveren medaille, de St. Annaschool aam de Kerkstraat, hoofd zus ter Fidelis; 5e prijs bronzen medaille, de R.K. Jon gensschool aan de van Heeckerenstraat, hoofd de heer Kors. Voor de ter opluistering ingezonden groe pen werden eervolle vermeldingen uitge reikt aan de heeren J. Hoogstraaten, J. Brouwer en p. Ruygrok Lz. Tot slot wenschte de voorzitter allen geluk. Na allen die hadden medegewerkt aan het welslagen te hebben bedankt, ver klaarde hij de tentoonstelling voor ge opend. Hierna gingen de aanwezigen het ten toongestelde bezichtigen. De ruime zaal is tot in de uiterste hoe ken gevuld. De inzendingen van de scho len zijn groepsgewijze gerangschikt. Geven deze reeds een mengeling van kleuren, het zijn in hoofdzaak Hyacinthen van roode, witte en blauwe kleur, in potten, de ter opluistering gezonden collecties hyacin then, tulpen en narcissen verhoogen nog de pracht en zijn werkelijk een streeling van het oog. Waar de toegang gratis is, raden wij ieder aan de tentoonstelling te gaan zien. Een gelegenheid ais deze in de maand Februari doet zich niet vaak voor! Verkeersongeluk op den Haagweg. Tusschen twee vrachtauto's vond op den Haagweg nabij het zweefvliegveld Maal drift gisteravond te ongeveer 9 uur een botsing plaats. Daar stonden drie tractoren met aanhangwagen van het Circus Sarra- sani, die op weg waren van Rotterdam naar Amsterdam; de papieren van den chauffeur werden juist door de politie on derzocht. Op dat oogenblik naderde een expeditieauto uit Rotterdam, die voor de stilstaande colonne uithaalde, doch te vroeg weer naar het rechtergedeelte van den weg stuurde, zoodat de vrachtauto tegen een der aanhangwagens van Sarra- sani opreed. Het voorstel gedeelte werd totaal vernield, terwijl de chauffeur op den weg werd geslingerd en een zware hoofdwonde kreeg. De politie verleende de eerste hulp; mili tairen van het 4de regiment infanterie, die in de omgeving en avondoefening hielden, waren behulDzaam bij het vrijmaken van den weg. Het verkeer ondervond stagnatie. ZEVENHOVEN. Destructie van Vee en Vleesch. De N.V. Therm. Chem. Fabriek te Am sterdam zond bericht aan het gemeente- stuur, dat het contract inzake destructie van vee en vleesch als vervallen kan wor den beschouwd, nu de gelden voor den bouw van een destructor te Woerden door het Rijk niet zijn toegestaan. De coilectebijdrage voor de Zending der GerefKerk alhier bedraagt f30.50. ZOETER WOU DE. Vergadering der R.K. Geiteniokvereen. „Zorg en Vlijt". Bovengenoemde vereeniging hield haar jaarvergadering in het Patronaatsgebouw aan den Schenkelweg. Na opening door den voorzitter den heer p. W. Beijersber- gen en het lezen der notulen door den secretaris, bracht de assistent Rijksvee- teeltconsulent, de heer A. de Jong Sr. uit Den Haag, rapport uit, over de door hem gehouden stalkeuring. Hij gaf een uiteen zetting over de waarde van geitenmelk met melkstaten, welke aanwezig waren van geiten en liet duidelijk uitkomen dat geitenmelk in vetgehalte ver boven koe melk staat. Betreffende het punt stal keuring, zeide spr. uiterst tevreden te zijn over de stallen in Zoeterwoude, maar dit neemt niet weg, dat er nog vele verbete ringen aangebracht kunnen worden. Door eenige bestuursleden waren op eigen kosten een viertal prijzen beschik baar gesteld voor de beste stallen, welke gewonnen werden- 1ste prijs de heer W. de Elzen, 2e prijs A. Westhof, 3e prijs H. Vogelaar, 4e prijs W. Vink. Daarna werd het jaarverslag uitgebracht waaruit men vernam dat de vereeniging weder iets vooruit gaat, wat zijn oorzaak vindt in het feit dat er wederom een bok ter dekking staat in de Weipoort. Het financieel verslag gaf aan inkomsten f. 97.58, uitgaven f 91.95. aldus een batig saldo van f5.63. Voor het nazien der boe ken werden aangewezen de heeren H. Vogelaar en C. Rotteveel. Bij de bestuurs- ALPHEN. Restauratie van het station. Het stationsgebouw, alsmede het empla cement, dat met het oog op de nieuwe spoorlijn AlphenGouda, de laatste jaren reeds belangrijke verbeteringen onderging, verandert nog steeds meer. Thans heeft men een aanvang gemaakt met de restau ratie van de 3e klasse wachtkamer, die, behalve van een vernieuwing van het plafond etc., ook zal worden voorzien van centrale verwarming en bovendien van een buffet. Dit laatste dat voor de reizi gers ongetwijfeld een groot gemak zal zijn, zal zoodanig worden ingericht, dat de le en 2e kl. wachtkamer vanuit de 3e kl. wachtkamer kan worden bediend. Aanrijding. Een vrachtauto van de Fa. W. uit Bor- culo reed met snelle vaart langs den rijksstraatweg in den Hoorn Een andere vrachtauto kwam aanrijden, die tegen eerstgenoemde auto van achteren opbot ste. De wagen van de fa. W., waarvan de bestuurder de macht over zijn stuur kwijt raakte, vloog in volle vaart in een sloot. De bestuurder en een medeinzittende kwamen door de voorruit terecht en wer den verwond aan hoofd en handen. De zwaar beschadigde wagen werd later ge licht door een kraanwagen van de fa. Boot alhier. Rijnlandsche schooldag. Woensdag 7 Maart a.s. zal alhier een Schooldag worden gehouden. In de mid dagvergadering, die te halfvier zal aan vangen in het Nut, hoopt ais spreker op te treden ds. G. Vunderink van Zeist, met het onderwerp: „Het afgeleide en het ver strooide kind." Na de lezing zal gelegen heid gegeven worden voor het stellen van vragen. In het kerkgebouw van de Ned. Herv. Kerk, Julianastraat, zal des avonds de avondvergadering worden gehouden. Hier zal de eerste spreker zijn ds. D. J. L. Schouten van Amsterdam, met het onder werp .Ken vertroostend woord van een moeilijken trooster." Kinderen van de Martha-stichting zullen onder leiding van den heer J. Tuinman in de pauze, eenige liederen zingen. Tweede spreker is M. van Grieken van Rotterdam met het onder werp „Benijd en bedreigd", wekken wij op tot strijd en vlijt. Het comité „Rijnstreek", van de Unie „Een school met den bijbel" bestaat uit de heeren: G. Klok, J. C. Lemkes, P. Smits Alphen aan den Rijn: B. Offringa. Hazers- woude; H. J. de Boer, Woubrugge; W. Eel- derink, Boskoop; N. Hogendoorn. Bode graven; P. Koetsier, Woerden: P. M. Oost- lander, Oude-Wetering en W. Verburg, Bodegraven-Meije. De ten bate van het Crisiscomité ge houden collecte bracht de som v. f 91.98 op T verkiezing werden de heeren P. W. Beijers- bergen en G. van der Lubbe bij acclamatie herkozen. Voor delammeren was de hoogste inschrijver den heer W. v. d. Hoe ven voor den prijs van 18 cent per stuk. Het verslag der eierveiiing gaf aan in komsten f. 1926.10, aan uitgaven f. 1929.63, aldus een tekort van f. 3.53. Hierna volgde sluiting. Ledenvergadering Wit Gele Kruis. In het Patronaatsgebouw aan den Schen kelweg had de algemeene ledenvergade ring plaats van de R.-K. Ver. Wit Gele Kruis, alhier. Te half acht werd de ver gadering geopend door den voorzitter, den heer C. H. de Boer, waarna door den se cretaris de notulen der vorige jaarver gadering werden gelezen en goedgekeurd. Daarna bracht de secretaris een uitge breid jaarverslag uit over 1933, waaraan wij ontleenen, dat het aantal leden weer is gestegen en thans 400 bedraagt. Het bestuur bleef onveranderd, daar de af tredende leden werden herbenoemd. In den loop van het jaar is een moedercur sus gegeven, onder leiding van de Provin ciale enquêtrice, mej. Hoskam, waaraan 23 cursisten deelnamen. Er werden 184 artikelen in den loop van het jaar uitge leend, die echter niet alle in behoorlijken staat werden terugbezorgd, weshalve het bestuur zich genoodzaakt zag daartegen op te treden. De wijkzuster heeft in 1933 2126 bezoe ken afgelegd bij 42 patiënten, terwijl zij 5 keer hulp heeft verleend na overlijden en in 13 gevallen kraamverpleging deed. Voor de t.b.c. bestrijding legde zij af als huisbezoekster 6161 bezoeken bij 29 pa tiënten. Er werden 4 patiënten in ligtenten ver pleegd met een totaal van 700 verpleeg- dagen. Als maatschappelijk werkster leg de de zuster nog af 6 bezoeken, teneinde van liefdadige instellingen en particulie ren financieele hulp te verkrijgen voor uitzending van patiënten. Vervolgens werd door den penningmees ter het financieel verslag uitgebracht. Voor de t.b.c.-bestrijding hebben de ont vangsten bedragen in totaal f. 2435.83, waaronder de navolgende subsidies: Rijk f.418; Gemeente f.450; Provincie f. 208.55. De Emmabloemcollecte heeft netto f. 38.38 opgebracht. De uitgaven voor de t.b.c. hebben bedragen f. 2698.27'/!; waaronder f. 600 jaarwedde voor de huisbezoekster en f. 1584.58 aan verpleegkosten. Er is een nadeelig saldo van f. 262.44'/!. De rekening van de wijkverpleging wijst een totaal aan ontvangsten van f 2520.80'/! waaronder f. 2194.45 aan contributies en een totaal uitgave van f. 2183.04'/!, waar onder een post van f. 1810 aan salarissen. Op de materialen is afgeschreven lO'/o, terwijl er een winst is gemaakt van f. 99.07. Beide rekeningen zijn onderzocht door een daartoe benoemde commissie. Bij monde van den heer Paardekooper wordt medegedeeld, dat die commissie alles in orde heeft bevonden en de administratie nauwkeurig is gevoerd. Geadviseerd wordt de rekeningen aldus vast te stellen en den penningmeester te dechargeeren, waartoe besloten wordt. Daarna wordt mededeeling gedaan van de begrootingen voor wijkverpleging en t.b.c.-vereeniging voor 1934, waarvan de laatste sluit met een nadeelig saldo van f. 122. De begrooting der wijk sluit in ontvangsten en uitgaven op f. 3250. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende leden herkozen, waarna de rondvraag volgde die niets belangrijks opleverde. HAZERSWOUDE. Afd. Chr. Hist. Klesvereeniging opgericht. Op uitnoodiging van de plaatselijke Chr. Hist. Kiesvereeniging is hier een vergade ring gehouden In het gebouw Salvatori, om te komen tot oprichting van een Chr. Hist. Jongerengroep. De voorzitter, de heer van Dam, opende met een hartelijk welkom en verzocht ds. P. L. Kiehl voor te gaan in gebed Deze sprak over de beginselen der Chr. Hist. Unie. In een bezielende redevoering besprak hij waarom men Chr. Hlst moet zijn; en daarna behandelde hij het pro gram der Chr. Hist. Unie. Vervolgens sprak de heer A. Fortgens, secretaris van de federatie, over de Chr. Hist. Jongerengroep. Spr. zette uiteen, dat het in onzen tijd noodig is de jeugd op po litiek terrein te onderrichten. Na eenige bespreking ging men over tot het oprichten van een Jongerengroep. Direct traden 26 leden toe Het bestuur werd als volgt samengesteld: L J. Matze, voorzitter; mej. J. Haantjes, le secretaresse; D. N. F. Kiehl. 2e secreta ris; mej. M. H. Matze, penningmeesteresse en J. Kroon, algemeen adjunct. Spontaan werd door alle aanwezigen twee coupletten van het Wilhelmus ge zongen. Na een kort slotwoord van den heer vin Dam, ging ds. Kiehl voor in dankgebed. TER AAR. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt Maandag 5 Maart a.s. in openbare zitting bijeen. Punten van behandeling zijn: 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling vergoeding ingevolge art. 101 der L. O. Wet ten behoeve van de bij zondere lagere scholen. 3. Voorstel van B. en W. tot herziening van de jaarwedden der brugwachters. 4. Voorstel van B. en W. tot korting op de jaarwedden der gemeente-ambtenaren. 5 Voorstel van B. en W. met betrek king tot verhooging van hetp ensioenver- haal der ambtenaren van het electrici- teitsbedrijf. 6. Voorstel van B. en W. Inzake toela ting van kinderen uit andere gemeenten tot de openbare school. 7. Steunverleening B. aan werkloozen. 8. Suppletoir kohier hondenbelasting over 1933. 9. Wijziging begrooting dienst 1933 en '34 WADDINXVEEN. De werkverschaffing. Het aantal werkloozen, dat bij de rijks werkverschaffing verbinding IJssel-Gouwe alhier werkzaam zijn, wordt met 1/3 ver minderd en teruggebracht van 30 op 20. Het aantal werkloozen bedraagt hier nog altijd ongeveer 200. Weer zijn een 11-tal dames en 2 heeren geslaagd voor het diploma met insigne van de Ned. Vereen, tot Eerste Hulp bij Ongelukken. ZWAMMERDAM. Uitvoering van „Eendracht maakt Macht". In een geheel met toehoorders gevulde Nutszaal gaf de zangvereeniging Ken- dracht maakt Macht" a/hier, weder een openbare uitvoering. Het openingswoord werd gesproken door den voorzitter, den heer M. J. Beunder, die herinnerde aan het 15-jarig bestaan der vereeniging en tevens mededeelde, dat de dames, M. Splinter, J. Noorlander, A. Maagdelijn en de heer J. Splinter, thans ook jubileeren. daar zij on afgebroken lid geweest zijn (applaus). Onder leiding van den bekwamen direc teur. den heer J. M. Kouwenhoven uit Bodegraven, werd het rijk voorziene pro gramma afgewerkt. En het kan gezegd worden, er werd weder uitstekend gezon gen, dank zij ook de goede krachten, die in het koor schuilen. Zoo muntten in het hoofdnummer „Lan delijke Avondstond" bijzonder uit, de so praan (mevr. Beunder-Manders), de tenor (de heer J. Kuiper) en de bas (de heer J. Splinter). Ook het kinderkoor liet zich menigmaa' hooren en het applaus, dat na elk nummer klonk, vertolkte wel de waar deering der toehoorders. Enkele solo-num mertjes werden alleraardigst gezongen Ter afwisseling deed een strijkje uit Bo degraven zich hooren. Als slotnummer werd een „Jubileumlied" gezongen en daarna nog een coup'et van hulde, speciaal tot den directeur gericht. Hierop nam de eere voorzitter. de heer M. Splinter, het woord, die in een hartelijk en op^pwekt speechje, allen en niet in het minst de leden, den directeur en het strijkje, vriendelijk dankte voor het welslagen van deze uitvoering. Aan mevr. Beunder werden hierna nog bloemen aangeboden. IJMUTDEN, 28 Februari. Tarbot per K.G. f. 1—0.70; Griet per kist van 50 K.G. f. 3215; Tongen per K.G. f. 1.900.56; Groote Schol per kist van 50 K.G. Middelschol f. 19—13; Zetschol f. 27 19; Kleine Schol f. 206; Bot f. 63.30; Schar f. 9.503.20; Tongschar f. 2418; Roggen per 20 stuks f. 104.90; Vleeten per stuk f. 0.910.80; Pieterman en Poon tjes per kist van 50 K.G. f. 13—8: Groote Schelvisch f. 3533; Middel Schelvisch f. 3827; Kleinmiddel Schelvisch f. 29 20; Kleine Schelvisch f. 23.50—12; Kabel jauw per kist van 125 K.G. f. 49—14.50; Gullen per kist van 50 K.G. f. 18.508; Lengen per stuk f. 2.60—0.80; Heilbot per K.G. f. 1.00—0.43; Wijting per kist van 50 K.G. f. 10.504.70; Koolvisch per stuk f. 0.40—0.18; Makreel per kist van 50 K.G. f 10.—. Aangekomen 11 Stoomtrawlers: IJM. 147 met f. 1951: IJM. 14 met f. 1508; IJM. 16 met f, 2602; IJM. 89 met f. 1563; IJM. 135 met f. 768: IJM, 91 met f 921; IJM 115 met f. 3736' IJM. 73 met f. 5887; IJM. 7 met f. 3784: IJM. 28 met f. 1307; IJM. 106 met f. 1281 besomming. Aangekomen 11 loggers: KW. 36 met f. 508; K.W. 43 met f. 477; K.W. 135 met f. 460; K.W. 40 met f 641; K W. 74 met f. 891; K.W. 35 met f 584; K.W. 158 met f. 575: K.W. 65 met f. 600; SCH. 133 met f. 635; SCH. 285 met f. 597; SCH. 73 mét f. 591 besomming. GEBOREN: Jacobus Willebrordus, zoon van J. W. Hartman en J. J. Bakker Dirk Bartho- lomeus, zoon van B. Eradus en J. van Weerlee. GEHUWD. J. J. Fokma, jm. en a. Bosman, jd. o OVERLEDEN. a. v. d. Velden, wedn., 90 jaar W. K, Wanrooy, Zn., 3 mnd. GEVESTIGD. F. van Arkel en fam., brievenbest., van Limburg Stirumstraat 21 A. H. Baars, dienstbode. Oude Vest 45 J. Bakker en fam., verpleger, Morschkade 17 E. Be- kooy Zijlsingel 16 J. Bon en fam., timmerman, Hoogewoerd 189a J. G. Bon, Hoogewoerd 189a HP. Breyten- bach, Bloemmarkt 24 Th. M. J. Burg- meijer, Rijnzichtstraat 26 B. G. M. van Cleef, winkelbediende, Haarl. straat 172 H, P, J. Damen, arts, Mariënpoclstraat la B. Elvé, Merelstraat 1 M. Gawrosch, dienstbode, Vreewijkstraat 16 A. Groe- nenberg, Heerengracht 13 W. A. de Haas, winkeljuffr., K. Galgewater 8 Wed. M. Cornellsse-v. d. Heuvel, Haarl. weg 10 M Hoogendoorn, uitvoerder, Sophiastraat 61a M Hoogervorst, aan nemer, woonkeet Borneostraat J. J. Huizinga, 3 Octoberstraat Ha P. de Jong, commies waterschap, H. Morsch- Weg 46 D. J. Chr. Koek, kapster, Bui tenruststraat 2a S. M. van Kooperen, naaister, Ambonstraat 7 L. J. Leent- vaar, slager. Aloëlaan 8 Th. J. S. Locher, R. en Schiekade 111 F. J. van Lemei, hulp huisii., Plantsoen 73 G. P. Th. Lukassen, dienstbode, Garenmarkt 16 A. de Man en fam., spoorwegarb.. Heeren straat 153 J. W. M. Matla, verpleegster, Mariëpoelstraat 2a H. L. Meijers. win kelbediende, Hoogewoerd 104 J. H. Meyers, loopjongen, Lombokstraat 32 M. van Groeningen-Montaba, Volmolengr. 16 S. W. Mulder, verpleegster, Rijnsb. weg 10 M. J. H. Lutetjn-Mijjer, Lijsterstraat 29 Th. A. Rietveld, dienstbode, Witte Singel 92 A. M. C. van Roon, dienst bode. Stationsweg 11-13 Th. C. P Rot teveel, bloemistknecht, Musschenbroek- straat 19 A. v. d. Meij-v. Rijn, Pioen straat 46 A. L. Schuiling, K. Galge- water 2 B. Smit, Vreewijkstraat 11 J. C. van Staveren, banketbakker, Witte Rozenstraat 42 B. C. Strijk, metselaar, Javastr. 2 Tl). Teijsse en fam., variété- artist, Pieterskerkgracht 3a J. A. Varke. visser, loopknecht, Mauritsstraat 83 H. v. d. Voorst, kappersbediende, Oude Sin gel 204 L. H. Wessels. Bloemmarkt 24 H. C. Wichers Hoet. Witte Singel 41 M. E. M. C Wouterlood, kinderverz., Plan tage 9 D. Harteveld-Zwanenburg, Lan- gebrug 32. o VERTROKKEN: N. Barnhoorn, Noordwijk, Voorstr. 85 M. Biberacher, Wassenaar, Lange Kerk- dam 4 C. Broekhulzen, Eindhoven, Lijs- terlaan 137 A. M. v. Campen, Sassen- heim, St. Bemardusgesticht G. J. Fel- derhof, Zandvoort, Zandvoortschelaan 297 W. L. v. Grlensven, Arnhem, Hertogstr. 17 A. Grosman, Den Haag, Gooilaan 111 J. de Haan, Delft, Noordelnde 233 J. v. Hooven en fam., Oegstgeest, Bali- straat 20 A. Neuteboomv. d. Lelie, Leiderdorp, Wijdesteeg 170 D. M. Lu- cardle en fam.. Den Haag, Billtonstr. 2 F. Markus, Amsterdam, J. v. Lennepkade 178 H M. Brouwers-Mikmak en fam., Rotterdam, aan boord V. Z. 2 A. v. d. Most, Schiedam, Hoofdstr. 38 G. Nauta, Sassenheim, Hoofdstr. 240 H. Navis, Den Haag, Prinsengr. 53 G. J. C. Niehot, Wijk aan Zee en Duin. Verl. Munnekenw. 58 P. Pape, Bloemendaal, K. ZIJlweg 23 F. H Roman. Oegstgeest, Kempenaer- straat 35 S. J. M. Roodenrijs, Amster dam. Kloveniersburgw. 12 J. L. le Rutte, Jonchery sur Vesle H. J. E. J. de Ruijter de Wildt, Den Haag, Sweelinckstr. 56 M. Schmidt, Oegstgeest, Koninginnelaan 2 E. T. Sloot, Groningen. Warmoesstr. 54 G. O. H Stadelhuber, Den Haag, Biliton- straat 2 B. Stühlmann, Neuss W. Swaak en fam., Zoeterwoude. Zuidbuurt D 71 H. Velthuijzen, Rotterdam, Hudson- straat 63 J. Verbaas, Haarlemmermeer, Aalsmeerderdijk 110 J. Verburg en fam., Amsterdam, Maasstra. 57 H H. J. Ver veld en fam., Amsterdam, Paramarlbostr. 143 J. Verweerd, Rotterdam, Bergweg K. Wassenaar en fam., Leiderdorp, v. d. Doesstr. 53 C. v. Wijk. Amersfoort, Pun- tenburgerlaan 70 F. H. J. Wijnhoven, Oegstgeest, Terweeweg 66. zijn behalve aan ons Bureau ook verkrijgbaar bij de Firma A. HILLEN - Stationsweg Firma A. J. H. W1JTENBURG, Haarlemmerstraat 2. W. G. J. VERBURG, Sigarenhandel, Heerenstraat 2. Fa. A. SOMERWIL Az. Hoogew. 24 A. M. v. ZWICHT - Breestraat 126 Joh. HOGER VORST. Haarl.str. 128 A. VAN EGMOND, Sigarenhandel, Haven 24 en bij BOEKHANDEL VAN DER VEEN Geversstraat No 59 - Oegstgeest en des Zaterdags bij A. H. v. d. VOOREN, H. Rijnd 106 Kiosk Prinsessekade. 3—2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7