CORRESPONDENTIE. Wat had ik de vorige week veel plaats ingenomen in de kinderkrant, zoo'n ellen lange correspondentie, een reuzenlij st namen van de goede oplossingen, raadsels enz Ja, in de wintermaanden komt de jeugd veel meer tot schrijven en raadsels oplossen, dat begrijp ik opperbest hoor, 's zomers speelt men liever bulten. Alle nieuwelingen zijn weer welkom. Kr liggen stapels brieven, dus het kunnen geen lange aparte antwoorden worden. Cocrle Holleman, heerlijk, dat het rap port zoo naar den zin was. Martha van Dam, nog wel gefeliciteerd met je verjaardag; was het een pret tige dag. Nellie Oudshoorn, natuurlijk zyn jullie allen blij dat Vader weer thuis is, al moet hij nog te bed liggen. Bram Linschooten, dat was niet mijn schuld hoor van die o te weinig. Stientje Griffioen, goed onthouden, het Is in Maart en wel de 10de. Joh. Jac. Planje, die datum die je vraagt is 10 Maart. All Crama, beterschap met de kiespijn. Jo Visser, zoo prettig feest gevierd op school? Heb jij ook wat voorgedragen? Marjanna en Marius v. d. Anker, was je moeder verleden week jarig en daardoor vergeten te schrijven, dat begrijp ik best hoor. moeders verjaardag is ook een der mooiste dagen van het jaar. Rensje Buurman, is het boek zoo mooi? Je vriendin Nita raag het zeker ook wel lezen. Waarom zenden jullie niet meer samen in? Fokke Muller, zeker mag je zusje ook meedoen; laat ze de volgende week maar inzenden en zeggen hoe oud of ze is. Greet Doornveld, nu was je brief goed op tijd. maar verleden week veel te laat. Ik wil de brieven graag 's Maandags heb ben. Wat lief dat je sijsjes zoo mak zijn en van je winger suiker eten. Sientje Timmermans, je hoeft heusch niet zooveel te schrijven bij de raadsels. Heb je zoo'n lief klein zusje waar je graag mee speelt. Die gevraagde datum is 10 Maart. Eemplen en Jo Wassenaar, je vraagt of ik al sneeuwklokjes heb gezien, ja zeker, niet alleen bulten, maar in mijn kamer staan er volop, mij van uit Kloosterzande toegezonden. Ik verklap nooit geheimpjes, dat weet je wel. Marinus Lagas, heusch Ik heb zooveel raadsels om uit te kiezen, als die van jou goed zijn, zal ik ze wel eens plaatsen. Fokje Nijholt, neen hoor, jij had wel Fokje geschreven en ik ook hoor, ik ken je naam al goed. Ada Muller, je brief kwam later dan die van je broer. Doet het voortaan maar samen hoor, dat Is gezelliger. Viertal van Nood, ik miste jullie wel, maar nu begrijp ik het. Adrie en Maurits al vast gefeliciteerd met de verjaardagen en veel plezier die dagen. Jo en Tiel v. d. Linden, gelukkig dat het zoo'n goed rapport was. Wat is Tiel ijverig aan het zagen. Nelly Vlaardingerbroek, och dat poesje kon zeker zijn eigen thuis niet terug vin den en kwam daarom maar bij jullie. Conny van Vliet, zoo zijn ze je zoo aan het plagen, maar ik merk wel, dat je er heel goed tegen kunt en dus is het een aardige plagerij. Jan de Graaff (Katwijk) ik begrijp best wat je schrijft en ik vind prettig voor Moeder dat Arle haar flink helpt. Pietertje en Saartje Lagendijk, dat is een gezond leventje buiten. Helpen jullie ook wel in de tuinderij? Annie la Croix. dat vindt ik een heel grappig verhaal over je kleine zusje over haar schepje. Triny en Hendrlentje Blotkamp, ja heerlijk hè om nu na schooltijd buiten nog wat te kunnen rondspringen met de nieuwe springtouwen. Janna Schinkel en Jo Visser, zeker mogen jullie in dezelfde enveloppe in zenden. Joop Schouten, zoo, heeft Frans ook nog genoten van jou prijs. Bep van Nlehoff, o dus jij net een dag voor mij, hoe grappig. Pieter Redel, zeker mag je meedoen en mij Tante noemen. Bep Rozier, dus jij net een week na mij. Heb Je heelemaal geen broers of zusjes, dat is wel jammer voor je. Nico Li»bert, hoe kwam het dat je onder een fiets lag? Was het een groot gat in je been? Anga v. Breda, een alleraardigste kiek hoor van jou met Bobby, goed gelukt. Is dat zijn mand waar je in zit. Laatst was ik in den Dierentuin. Wat ik-het mooist vond? D'apen! Ze deden zoo potsierlijk. O! Wat zijn dat leuke knapen! Zij klimmen, buit'len steens maar door. Ik zag er zelfs een hangen! (Nadruk verboden). Maar toch. hun liefste bezigheio|j Is: lekkernijen vangen. Soms plagen zij elkaar geduchtlf Steeds stond ik maar te kijkeai Waarom? Omdat die aapjes z«| Op kind'ren kunnen lijken! CARLA 3 Marietje Verboom, je broertje mag na 11 Maart ook meedoen hoor. Voorloopig nog geen nieuwe raadsels sturen. Martien v. Geenhuizen, neen hoor, ik had je niet vergeten, heusch niet, dat is dan een vergissing geweest. Mijntje v. d. Berg, dat vindt je zeker wel prettig om Zondags altijd met je tante naar de Leidsche Hout te gaan, want het moet daar zoo mooi zijn. Jopie v. Dort, neen ik spaar geen bons van Van Hille. Bep en Jaantje Braxhoven, zoo leest Jaantje zóó vlug, je moet er liever vele dagen van genieten van zoo'n mooi boek. Bep en Luca Wielinga gelukkig dat Bep mooi vooruit gaat. alleen nog maar wat sterker worden. Alida den Hoed, zoo, tegelijk met je vader, dan kan Jij het goed onhouden. Maartje de Bruin als je niets bepaald vraagt of vertelt, dan kan ik ook niet antwoorden in de correspondentie. Tlnle Deegenaars ik had al gevraagd om mij voorloopig geen nieuwe raadsels te sturen, ik heb er nog zooveel. Henk Versteegen je moet mijn naam altijd op de enveloppe schrijven. Je had er nu niets op gezet. Jan Brokaar en Abram v. d. Ouweelen zeker mogen Jullie de raadsels in dezelf de enveloppe doen. Annie v. Weizen wat krijg je veel vrien dinnen op visite op je verjaardag dat zal een heele partij worden. Daan de Graaf welke namen had je opgeteld? die in de correspondentie of van de goede oplossingen? Marietje Rijnsburger zóóveel huiswerk en lessen altijd, neen dan blijft er helaas niet veel tijd voor handwerken over. Johan Hoogstraten wonen jullie 's zo- mesr in Noordwijk? of alleen in de vacantie? Wel prettig hè met zoovelen thuis. Reinier en Annie den Hertog vervelend voor je Reinier dat je de griep had. Annie was gelukkig gauwer weer klaar. Rietje Voorzaat en Annie Cats was de uitvoering prettig? Annie wel gefelici teerd al met je verjaardag, dan zijn jullie zeker bij elkaar. Lenl Bosman ja als broertje 2 jaar wordt, dan kan hij al best met een krui wagen spelen. Adi Janse v. Mantgem prettig dat het proefwerk zoo mee viel en je er goede cijfers voor kreeg. Eduard ten Hooven, wel gefeliciteerd met je verjaardag, veel genoegen dien dag. Arie en Plet Smittenaar ja hoor het ls heel aardig postpapier. Drie zusjes Hartevelt dat zal heel aar dig zijn als dan na 3 April er 4 zusjes Hartevelt mee doen. Wordt de kalender mooi? Jopie Brilman ja hoor bewaar seis nog maar een poosje. Marietje en Trieni Hoppti zeker mogen jullie samen tazei datum is 10 Maart. Wat een naam voor een poesje. Miesje en Wiesje van der Bent keurig en heel duidelijk g Wiesje nog wel gefeliciteerd terschap met Annie, heeft ze gehad? Rie en Klaas Oudshoorn hoe dat de brief al Vrijdags weg ra er Zaterdags niemand naar Lei Rietje Trap nu dat was prettig rapport zoo mooi was. Jopie Kwestroo was Vaders v een prettige feestdag, zeker wel Flip en Adri Hollebeek weet je overgaat naar de volgende klasse'] Nico Koning help je moeder mi dat is heel goed en schrijf du] geen brieven en raadsels. Tine en Leonle Impeta, toch geworden hoop ik. Nu weer naar of nog huisarrest? Lientje Oostveen zaten de zoo gezellig bij elkaar Zondags, ii anders om zich te vermaken, al pianospelen? Annie v. d. Valk ik schrijf alles hand hoor ik heb geen schrijft Kan Basje al zulke aardige din! ken, wat al zoo? Lies Tibboel Je zou mij een gr| zier doen, niet met zulk bleek p schrijven, ik kan het bijna nie] Wordt de teekening mooi? Wim kruit dat was een treur van je broertjes verjaardag dat 40 graden koorts lag. En toen jij Nu allebei weer geheel beter? Drietal van Vliet ik vond het flinke lange brief hoor Boukje je rust wat korter schrijven. Ik h( Vaders verjaardag een vroolijke zal zijn. Krijn Haasnoot ik heb nog v» ren liggen, die ik eerst wil set Janny en Frans de Water weer zoover beter dat je uit ma misschien ook spoedig naar sd was een goede verjaardag en aardig postnapier. Bep en Wim Nieboer ja moet ik nog altijd gaan rusten dat je moeder zich spoedig ta zal voelen. Hendrik Cuvelier 's winters nj veel drukker, dan doen er kinderen mee. Zoo, mocht je ne huizen en vond Je dat prettig, zooveel van mondorgelspelen e] zulke aardige liedjes spelen Allen hartelijj gegroet dooi Mej. A. KOOPMANS V. B< Den Haag van Beuningenstrai 's

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 16