TOM DE NEGERJONGEN. LEIDSCH DAGBLAD Tweede Blad Dinsdag 6 Februari UIT DE OMSTREKEN. AGENDA. AALSMEER. Aanbesteding. Door den bouwkundige H. Prins werd aanbesteed de bouw van 3 woonhuizen aan de 8portlaan in Plan Zuid voor reke ning van den heer C. B. Hoogendoom alhier. Het laagst werd ingeschreven: Metselwerk: Robijn, Hoofddorp, f.3350; metsel- en timmerwerk: J. de Jong, Aals meer f.6397: timmerwerk: H. Koopman, Hoofddorp, f.2779; loodgieterswerk: A C. den Braber, Alphen a. d. Rijn, f. 528; schilderwerk: Klootwijk. Hoofddorp f 605; massa: Gebrs. Sonen, Uithoorn, f.7530. „Hulp in Nood", Het weduwenfonds „Hulp in Nood", om vattende dorp en Oostcinde, heeft zijn jaarvergadering gehouden in .Hloemen- iust" onder voorzitterschap van den heer A. Eveleens Gzn. Deze wees op de ongun stige tijdsomstandigheden, waardoor eens deels van het Fonds meer uit den aard der zaak gevergd werd, andersdeels de Inkomsten daardoor te lijden hadden. De secretaris, de heer P. v. d. Meer Pzn„ las notulen en jaarverslag, die onder dank zegging werden goedgekeurd. De penning meester. de heer W. Koster, bracht ver slag over zijn gehouden beheer uit. De ontvangsten waren f. 1383.71, de uitgaven f. 1251.78, batig saldo per 31 December "33 f. 131,93 Boeken en kas waren in vol komen orde bevonden. De voorzitter dankte den penningmeester voor zijn ac curaat beheer. Als bestuursleden werden herkozen de heeren A. Eveleens Gzn. en M. Alderden Mzn Na behandeling van enkele huishoudelijke zaken volgde slui ting der vergadering. BENTHUIZEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Adriana Pietemella, dochter van Izaak Jan Kooman en Johanna den Hartlgh. Vergadering Chr. Landarbeidersbond. De voorzitter, de heer W. Mets opende en heette de aanwezigen welkom; hij zeide dat het bestuurslid, de heer D. Zonneveld wegens omstandigheden niet aanwezig kon zijn. Na behandeling van ingekomen stukken werd besloten een lid af te vaar digen naar de Jaarvergadering te Utrecht, cn de kosten daarvan uit de kas te bestrij den. Hierna werd besloten de jaarverga dering te houden op 16 Februari a.s. in de openbare school. Na nog verschillende za ken betreffende het organtseeren enz. be sproken te hebben, sloot de voorzitter deze gezellige vergadering. Bij de correspondent der arbeidsbe middeling staan 50 personen ingeschreven waarvan 30 steuntrekkenden. RECLAME- HAARLEMMERMEER. Legaten. Met betrekking tot de door wijlen den heer en mevrouw 't Hooft aan kerkelijke diaconieën in deze gemeente bij testa mentaire beschikking gelegateerde gelden, vernemen wij nader dat deze legateering voor zoover betreft de diaconie van de Ned. Hervormde Kerk heeft plaats gehad door den heer G. B. 't Hooft en wat de diaconie van de Geref. Kerk betreft door mevr. de wede. A. Blankere—t Hooft. Aan den grond geloopen. In de Ringvaart nabij fort De Liede alhier liep een dlepgeladen door 'n sleep boot voortgetrokken aak plotseling aan den grond vast. Wijl de aangewende po gingen om het schip vlot te krijgen, faal den, zal met het nemen van andere maat regelen nog even worden gewacht tot 't misschien bij hoog water vrijkomt, an dere zal het gelicht moeten worden. Ernstig ongeluk. Bij den timmerman R. te Hoofddorp, die van de vliering van een aan den Kruis weg aldaar in aanbouwd zijnd huis van een hoogte van bijna 6 meter is gevallen en op een betonnen vloer ls terechtgeko men, werd een bloeduitstorting in de her senen geconstateerd Hoewel nog ern stig, is het levensgevaar nu geweken. Waar hij bovendien aan armen en bee- nen nogal ernstig verwond werd, zal het nog wel eenlge weken duren, eer hij weer geheel hersteld is. Jaarvergadering Ring van Chr. Jongelings- Vcreenigingcn. Dc Ring van Chr. Jongelingsvereenigin- gen in de Haarlemmermeer hield haar jaarvergadering. Na een openingswoord van ds. Salverda voorzitter van den Ring, bracht de secretaris G. Bouterse het jaar verslag uit. Hierna volgde een Bijbelinlei ding van de afd. Hoofddorp over Luc 7 vers 26 tot het einde. Hierna volgde prijs- voordragen en wel in twee groepen „Ernst" en .Luim". In de groep ..Ernst" wist G. Kroon met 98 punten de prijs een fraai boekwerk te veroveren. In de groep .Luim" stonden de heeren H. v. Arkel en C. v. d. Spek beiden met 94 punten. Na loting werd het boekwerk toegewezen aan H. van Arkel. lid der ver. Aalsmeerderweg. De heeren Kroon en v d. Spek zijn leden der Ver. „Obadja" te Abbenes. Na het uitreiken der prijzen sprak ds. Salverda nog een kort sluitingswoord en eindigde met dankgebed. Het was voor be stuur en leden een genoeglijken en leer- zamen avond. MEJUFFROUW E. TE LEIDEN LEED AAN ZWARE RHEUMATISCHE PIJN. In 6 maanden pijnen geheel verdwenen. Ongevraagd komen de brieven binnen die steeds weer bewijzen, dat rheumatiek voor Kruschen Salts moet wijken. Uit onder staand schrijven van Mejuffrouw F. P. E. te Leiden blijkt tevens, hoe belangrijk het is, om met Kruschen Salts door te zetten, wanneer het een bijzonder hardnekkige rheumatiek betreft. Mej. E. schrijft ons o.a.: .Het was een geval van zware rheu- matische pijn. Ik wist geen raad meer. Het was zelfs zoo erg, dat ik mijn werk niet meer kon doen, maar het gebruik van Kruschen Salts heeft mij geheel van mijn zware rheumatische pijnen afgeholpen. In 6 maanden was de pijn verdwenen. Steeds zal ik doorgaan, Kruschen Salts te gebruiken, hoewel ik met zekerheid kan zeggen, dat ik voorgoed van de pijn af ben." Mej. F. P. E. te L. Rheumatiek wordt veroorzaakt door onvoldoende werking der inwendige orga nen; een toestand waarvan de lijder zich zelden bewust is. Maar het wordt een on gemerkte ophooping van afvalproducten cn een daarmee gepaard gaande vorming van stoffen, die schadelijk zijn voor den geheelen gezondheidstoestand. En deze stoffen ondermijnen het geheele gestel. Kruschen Salts is het natuurlijke recept tot behoud van een inwendige zuiverheid. De zes zouten in Kruschen sporen nieren en ingewanden aan tot gemakkelijke, ge regelde werking. U wordt dus inwendig vrij gehouden van alle onzuiverheden, welke, indien zij zich kunnen ophoopen, ongetwijfeld het peil uwer gezondheid zullen verlagen. De „kleine, dagelijksche dosis" Kruschen voorkomt dit. Want de zes verschillende zouten in Kruschen ver- hoogen de werking der afvoerorganen, verschaffen u nieuwe levenlust. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten k f. 0.90 en f. 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Let op dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buitenverpak king de naam Rowntree Handels Maat schappij Amsterdam voorkomt. 5563 werker, 1 waschknecht, 3 bakkers. 470 land arbeiders, 38 bloemistarbeiders, 4 boeren arbeiders, 7 tuinarbelders, 1 plantsoenar- belder, 28 jeugdige landarbeiders, 3 han delsreizigers, 1 venter, 1 winkelbediende. I idem ben. de 18 jaar, 4 schippers, 4 chauf feurs, 2 wegwerkers, 1 trambeambte, 1 nachtwaker, 1 buffetbediende, 1 expedi tieknecht, 1 jeugdige wegwerker, 1 dek- knecht, 1 verzekeringsagent, 12 kantoorbe dienden, 2 idem ben. de 18 jaar, 3 idem vr„ 1 correspondente (Engelsch), 1 boekhou der, 1 dienstbode. 32 losse arbeiders, 1 handlanger. 1 controleur. Tctaal 704. Aan vragen werkgevers: 4. Plaatsingen 17. uit 1 andere gemeenten: 1. Vervallen 54. Terug- getrokken 17. De automatische telefoon. Morgen om 1 uur wordt, gelijk gemeld, de telefoon te Hillegom en te Bennebroek geautomatiseerd. Binnen het uur hoopt men de oude toestellen uitgesloten en de nieuwe ingeschakeld te hebben. Daarmee heeft de bloembollenstreek, althans het centrum der streek, dan de modernste telefooninstallatie gekregen, zooals deze pas in enkele deelen van het land in ge bruik is. Verleden jaar zijn de Centrales te Lisse, Sassenheim en Noordwijkerhout reeds in gebruik genomen. Het postkan toor is belangrijk vergroot, het achterste gedeelte en in het bijzonder de bovenver dieping daarvan zijn bestemd voor de cen trale. Te Bennebroek is in de Duinlaan een geheel nieuw P.T.T.-kantoor met centrale gesticht. De kantoren voor den postdienst in belde gemeenten waren al veel eerder in gebruik. Omtrent de gistermiddag hier plaats gehad hebbende ernstige aanrijding, ver nemen wij, dat een der aangeredenen Roo- zen heet en niet Rovers gelijk abusieve lijk vermeld. De politie heeft de auto, die beschadigd was, in beslag genomen en proces-verbaal tegen den bestuurder opgemaakt. De rij wielen der ongelukkige getroffenen waren stuk. De auto is na de aanrijding nog over het trottoir tegen het hek van den heer Voges gevlogen; ook dit hek werd be schadigd. HILLEGOM. De Werkloosheid, Bij de Arbeidsbeurs staan ingeschreven: 5 fabrieksarbeiders, 2 snelpersdrukkers. 1 steendrukker, 3 grondwerkers, 6 metse laars, 16 opperlieden, 2 mach. houtbewer kers 12 timmerlieden1 stoffeerder-behan ger. 4 schilders, 1 stucadoor, 1 steenhouwer 1 loodgieter, 1 halfwas-metselaar, 4 man denmakers, 1 kistenmaker. 1 vloerlegger, 3 electrtciens 1 scheepsmaker. 1 wagenma ker. 1 smid. 1 horlogemaker. 1 Jeugdige smid, 1 halfwas monteur, 1 verw. mon teur, 1 rijwielhersteller, 1 stoker, 1 bank- KATWIJK AAN DEN RIJN. Schaak- en Damclub „Katwijk". Alhier is een Schaak- en Damclub op gericht met aanvankelijk 30 leden. Als bestuursleden werden gekozen de heeren L. den Haan, voorzitter; J. Halsteijn, 2e voorzitter; C. J. de Jong, le secretaris; A. Hortensius, 2e secretaris; T. van Beelen, le penningmeester en P. v. d. Gugten, 2e penningmeester. De oefeningen zullen gehouden worden in de zaal der Chr, J.V. aan de Voorstraat. KATWIJK AAN ZEE. Kunst- en Filmavond van den Nederlandschen Blindenbond. In „Irene" werd bovengenoemde propa- ganda-bij eenkomst gehouden. Aanwezig was het comité van voorbereiding, be staande uit den burgemeester mr. W. J. Woldringh V. d. Hoop, mevr. A. J. Tom Spaanderman, mevr. C. E. VisscherVer dam, dr. T. Lodder, A. den Dikken en J. A. Collette. Onder de aanwezigen werden op gemerkt mrv. Woldringh v. d. Hoop en dr. J. Hueting. De burgemeester heette namens het co mité allen hartelijk welkom. Wij zijn hier bijeen voor een goed doel, aldus spr., om de belangen van den Nederl. Blindenbond te bevorderen. De te vertoonen film zal ons de ontwikkeling van het blindenwezen laten zien. Een woord van dank komt toe aan de zangeressen en aan de soliste. Hopende, dat ieder met het doel dezer vereeniging zal instemmen, wenschte spr. allen een schoonen avond toe, die van propagandistische waarde zal zijn voor den Nederl. Blindenbond. Het eerst verleende zijn welwillende medewerking het zangkooor van de afd. v. d. Ned. Chr. Vrouwenbond. Eenige lie deren werden mooi gezongen, als .Avond lied" van Reichhardt en Aan t Vader land" van Brandts Buys. Later zong het nog een „Nieuwj aarslied" en een .Lente lied". Mevr. Lagemaat verzorgde de piano begeleiding. De zang dezer dames werd zeer op prijs gesteld. Dit geschiedde even eens met de beide zangstukken van mevr. L. E. Verloop-Kruyt, die met haar schoone sopraan voordroeg „Voor 't kantkussen" van Em. Hullebroeck en „Geluk" van Ar nold Spoel. De burgemeester bood mevr. Verloop na het zingen van het laatste vers namens t comité een bouquet bloemen aan. De heer Joh. v. d. Berg, vertegenwoordiger van het Hoofdbestuur van den Nederl. Blin denbond, droeg, na een inleidend woord, eenige gevoelige gedichten voor. Daarna volgde de film: „Wat wij willen". Deze gaf een volledig en afwisselend beeld van het blindenwezen. Wij gaven hiervan reeds meermalen een beschrijving. Na het vertoonen van de eerste twee deelen dezer leerzame film hield de bonds- propagandist, de heer v. d. Berg een pro- paganda-rede, waarvan wij eveneens reeds verslag gaven. Spr. dankte den burgemeester namens het hoofdbestuur van den Nederl. Blin denbond voor het organiseeren van dezen avond. Het slotwoord werd gesproken door bur gemeester Woldringh v. d. Hoop. Deze dankte allen voor de opkomst en den heer v. d. Berg voor zijn woorden, en de dames, die door haar zang tot het welslagen had den meegewerkt. Eveneens aan 't comité en speciaal den heer Collette, die het secretariaat op zich genomen had. Den heer Nic. van Beelen werd dank gezegd voor het beschikbaar stellen van de piano. Met den wensch, dat de belangstelling voor de blinden zal groeien, eindigde spr, De aanbesteding voor het maken van een ijsbaan op het voormalige Malie- gat is door het bestuur van de IJsclub gegund aan den op één na laagsten in schrijver, nl. den heer W. de Ruijter voor de som van f. 615. De extra-collecte in de Ned. Herv. Kerken gehouden voor de Chr. Jeugd organisatie heeft opgebracht de som van f. 195,75. Bij onderzoek van de politie is ge bleken. dat de aangifte inzake oplichting van huishuur door C. v. D. uit de Varke- visserstraat op een misverstand berustte, zoodat de betrokken persoon aan 't mis drijf niet schuldig was. Een begin van brand werd geconsta teerd in de kuiperij van den heer Meer burg, doordat een smeulend vuurtje op vlamde. Daar de kuiperij gesloten was, waarschuwde de politie den heer Meer burg, die naar de kuiperij ging en het vuur liet dooven. 127. En hij plantte de klos touw op zijn punt in den grond. Hij was blij, dat hij weer terug was. want het was hem eigen lijk een beetje te zwaar geweest. Nadat hij zijn bezweet voorhoofd had afgedroogd en eventjes had uitgerust, begon hij de klos af te winden. 128. Met het einde van het touw liep hij rond de struiken zoo vlug hij kon. Het ging gemakkelijk, de klos draalde in het rondte en maakte een heel kabaal. Jonge, jonge, er zat nogal wat touw aan die klos. Al hooger en hooger steeg het muurtje van touw. LISSE. Jaarvergadering „Nederland en Oranje". Bovengenoemde Kiesvereeniging hield in de Geref. Bewaarschool een druk bezochte jaarvergadering. Ds. Ruys opende als voorzitter. Een kort openingswoord werd gesproken, waarna de secretaris, de heer A. Koppenaar, een mooi jaarverslag uitbracht, waarin de belang rijke feiten in het afgeloopen Jaar, zooals de Kamerverkiezing, oprichting Propa ganda. en Studieclub en redevoering van mr. Bijleveld in herinnering werden ge bracht. De heer J. C. Zaneveld deed enkele cijfers hooren van ontvangsten en uit gaven in het afgeloopen jaar. De kas sloot met een batig saldo. Volgde bestuursverkiezing. Er waren vier vacatures te vervullen, welke plaatsen bij gehouden verkiezing werden bezet door de heeren dr. L. Algera, J. Bos, J. van Ros sen en E. Scholte. De kascommlssie deelde mede dat bij onderzoek is gebleken dat de kasbeschel- den in orde waren bevonden, waarop den heer Zaneveld décharge werd verleena. Enkele vragen werden nog gesteld over gemeente-politiek. De beide AH. raads leden J. P. Segers en J. Noorlandt dienden van repliek. Verschillende aangelegen heden als verkeersmaatregelen, werkloos heidsvraagstuk e.a. kwamen nog ter sprake Na rondvraag volgde sluiting. Baldadigheid. Het 11-jarig zoontje van den heer W. gooide een blokje hout onbedachtzaam over den weg, toen juist een auto naderde Het blokje vloog tegen de voorruit van de auto waardoor deze vernield werd en de wagen vol glasscherven kwam te lig gen. Het had met den chauffeur nog andere af kunnen loopen! De politie maakte van het geval aanteekening. Het zoontje van den heer P. werd door een auto aangereden en in bewusse- ioozen toestand opgenomen en naar de ouderlijke woning vervoerd. RIJNSBURG. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. Hogewoning, Vliet Z.Z. 19, van Oegstgeest, Oegstg.weg 4, van beroep landbouwer G. Zwaan, Brouwerstr. 36, van Leiden, Morschsingel 1, van beroep dienstbode G. van der Meij, Smidsteeg 36, van Oegstgeest, Nassaulaan 15, dienst bode Th. Richelmann, B. Meboomstraat 6 (p.a. C. C. v. d. Gugten) van Bentheim (Dl.) C. P. Zandbergen, Vliet N.Z. 90, van Leiden, Morschweg 23 A. Helsdin- gen, B. Meijboomstraat 19, van 's-Graven- hage, Twentstraat 135 Joh. C. van Eijk, Kerkstraat 49, van Boskoop, Voorkade 49, van beroep monteur Ch. L. Beel, Dub- belebuurt 13, van St. Denijs, Westrem (Bel gië). van beroep winkelier. Vertrokken: Jac. Heemskerk, van Lan- gevaart 41, naar 's-Gravenhage, Zieken 141, van beroep koopman E. van Darl, Smidsteeg 7, naar Herten (Westfalen), van beroep dienstbode H. Ravensbergen, van Kerkstraat 4, naar 's-Gravenhage, Zuth- phenstraat 38 C. F. van Haastrecht, van Oegstg.weg 39. naar Wassenaar, v. Zuijlen van Nijeveldstraat, slager M. E. de Mooij, van Smidsteeg 5, naar Leiden, Rijnsburgerweg 60. van beroep dienstbode Jacoba de Mooij. van Heerenweg 10, naar Leiden, P. de la Courtstraat 24 R. Klosse, van Oegstg.weg 1. naar Nieuwer - kerk, 's-Gravenweg B. 12, van beroep Kommies D. B. P. Joh. de Snaijer, van Smidsteeg 50, naar Valkenburg Z.H., Val- kenburgerw., van beroep boerenknecht H. P. van der Meij van Smidstraat 11, naar Wassenaar, Rijksstraatweg, van be roep bloemenhandelaar. Bij het Correspondentschap der ar beidsbemiddeling stonden in de afgeloopen week ingeschreven: 141 landarbeiders, 2 schippers, 1 straatmaker, 3 timmerlieden, 1 wagenmaker, 3 fabrieksarbeiders, 1 schilder, 1 grondwerker totaal 153 werk zoekenden. Aan het hulppostkantoor alhier had den voor de Rijkspostspaarbank 56 inlagen plaats tot een bedrag van f. 2700.23; 32 terugbetalingen tot een bedrag van f. 2128.72 en 590 girostortingen tot een be drag van f. 41638.77. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Bevallen: J. M. van Marwijk geb. Schra- der, z. J. M. v. d. Helm geb. de Bruyn, z. W. Verhagen, geb. Granneman, z. Getrouwd: J. A. v. d. Berg en W. C. Belt J. van Asserma en E. M. van 't Noord einde. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op Vrij dag 9 Februari te 19.15 uur in openbare vergadering bijeen. Agenda: Notulen. Ingekomen stukken. Benoeming leden Commissie tot wering van schoolverzuim. Benoeming onderwijzeres O. L. School aan den Westvlletweg. Voorstel tot verleenen garantie i. z. te verleenen boomkweekerscrediet aan den heer J. J. Hamers, alhier. Gewijzigd voorstel tot reconstructie van den Stompwijkschenweg. Bezwaarschriften schoolgeld en honden belasting. Verder voorkomende zaken. VALKENBURG Vergadering Chr. Hist. Jongerengroep. In de gemeentezaal vergaderde de afdee- ling van de Chr. Hist. Jongerengroep. Na het zingen van Ps. 138 1 opende de voor zitter en heette in 't bijzonder welkom de heer Heukels, spreker van dezen avond. Deze leidde in het onderwerp: „Het ver schil tusschen Chr. Hist, en Ant. Rev." In een helder betoog zette spr. het stand punt van beide partijen uiteen en tegen over elkaar. Er volgde een levendige dis cussie. Hierna volgde sluiting. jjarfe HEDEN. Jeruël: Bijbelbespreking te 8 Nutsgebouw: Lezing van Fedde EcJ 8 uur nam. Stadszaal (foyer): Bijeenkomst, Crisis-comité; 81/4 uur nam. Zeevaartschool: StadsevangelisatjJ uur nam. Woensdag. Hoogl. Kerkgracht 40: StadsevaJ tie te 8 uur nam. Oegstgeest (Pauluskerk): A. R. Rutgers van R'dam, 8 uur na£| DAGELIJKS. Kunstzaal De Ploeg (Breestraat 3, toonstelling van werken van Heijnc, Lakenhal: Tentoonstelling Ned. i sche Kunst (tot 17 Febr.) BIOSCOPEN. Luxor-Theater Stationsweg, 8 umj ,:L>as Lied einer Nacht". Woensdag en Zaterdag nam 2 nntl Zondag nam 2 uur 4 uur 30 en tl Trianon-Theater, Breestraat. 8 urn „Don Quichotte". Woensdag en Zaterdag nam 2 gel Zondag nam. 2 uur 4 uur 30 en tl Roxy-Theater, Haarlemmerstraat 8 uur nam. „Kozakkenliefde." Woensdag en Zaterdag nam. 2 i De avond-, nacht- en Zondagdiens| aptotheken wordt van Maandag 5 td met Zondag 11 Febr. a.s. waargena door de apotheken: G. H. Blanken, Ho woerd 171, telef. 502 en D. J. van Dr,j Mare 110, telef. 406. RECLAME. Vlug geholpen is DUBBEL geholpen t fje,P z.e" vlug U zich niet heelenL goed, wat onbehaagi voelt, neem dan rok een wat Aspirin I Zo: dat U de echte Aspii krijgt met Bayer-kni en met o ran je-baci| om de verpi kingl Uitsluitend verkrijgbaar m de oranjetjand-bunjw 20 rabl 70 ets. en oranjczal<|OS van 2 tab' a 10 Burgerlijke Stand. Bevallen: A. C. L. de Mooy—Jaaal De collecten in de maand im hebben in de Herv. Kerk opgebraé de Diaconie f. 63.23: voor de Kerkt!" de inhoud der bussen f. 18.25 en denii^ collecte f. 23.60. Niet tevreden met de afwijzetiill schikking op zijn steunaanvrage, t!»J v. d. B. alhier zijn ontevredenheid f beter en overtuigender te uiten, dan een steen door de ruiten te slingeren 6 het stempellokaal. De politie heeft tej» hem natuurlijk proces-verbaal opge®' VEUR. Voor het examen Stenografie N^l landsch, 130 lettergrepen, aan de School B. slaagde mej. L. de Keyser. f VOORHOUT. R.-K. iniddenstandsver. „De Hanie Bovengenoemde vereeniging vergader in café „Klein Boerhaave". De voorn'3 de heer B. Schulte, opende. Onder oe/l gekomen stukken bevond zich een ven van het hoofdbestuur over een houden congres in den Dierentuin Haag. De voorzitter wekte op aan dit gres deel te nemen. Staande de vets ring gaven zich twaalf deelnemers oo Hierna volgde een uitgebreid jaar van den secretaris. Uit het verslag den penningmeester bleek, dat no- klein batig saldo aanwezig was. i* grooting voor 1934 werd goedgekeum. aftredende bestuursleden, Schulte en - f» rings werden bij acclamatie herkozei. Hierop volgde sluiting. VOORSCHOTEN. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. Buikema, Noorthe*^; 29, van Groningen M. A. Grondü gezin, Burg. de Kempenaerstraai- Wassenaar H. C. Grondhouv--- Burg. de Kempenaerstraat 3. y» senaar W. S. M. Wisse, Veurjc 44, van Leiden J. de Groot. weg 177,v. Gorinchem A. o Burgemeester Vernèdepark Oost-Indië. Tline djif Vertrokken: W. L. van Roy^^'%ezi Den Haag F. van der Steen n. Gouda. J. J. van Haaster, T j wijk J. Baart, n. Schiedam - y, Kaandorp, n. Lisse H. Ti1"1?!: iiaa* selmonde - M. C. Kadé. n. Den - J. E. van de Kamp, n. Leiden. Filmavond van het Crisiseom'1 Ten bate van het plaatselijk c^ï*i mité groep A. zal Vrijdagavond K. Vereenigingsgebouw eeJVliik com worden gegeven. Het plaatse U hoopt, daar de kas van dezes is, dat de zaal. die voor dit aoe» schikking is gesteld, geheel m stellenden gevuld zal zijn!

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 6