SCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 1 Februari 1934 I noordwijkerhout. noordwijk. UIT DE RIJNSTREEK. leimuiden. zwammerdam. LISSE. Lndering Pluimvee- en Konijnen- sport „Lisse en Omstreken f j, voorzaal van bet gebouw „De Ver- Line" werd de 14e jaarvergadering bovengenoemde vereeniging gehouden r leidin» van den voorzitter, de heer j Daudey Deze hield een openingsrede rin hij de leden voor 1934 het beste mlschte Dankbaar constateerde spre- de gang van zaken In het afgeloo- ^ar 2eer bevredigend is te noemen, ledental Is door aanwas toegenomen. Vergaderingen werden allen goed be- t en waren zeer leerzaam. Geraemo- i Werd de gehouden tentoonstelling in t H B G -gebouw die alleszins geslaagd V De deelneming was bijzonder groot. slotte deelde spr. mede. dat hij zich iodzaakt zag als voorzitter te bedan- rMet de zinspreuk „Eendracht maakt lit" verklaarde de voorzitter deze jaar- dering voor geopend. lezing der notulen werden enkele We leden aangenomen. jrJblgens werden de gebruikelijke lerslagen uitgebracht door den secre- I en penningmeèster. De ontvangsten Jitgaven sloten met een voordeelig j, van t. 569.86. tens werden verschillende andere ver in uitgebracht van commissies, die in fbelang der Vereeniging werkzaam lüe voorzitter bracht de heeren dank 1 hun werkzaamheden; in het bijzon- I zwaaide hij den heer K. Bouma een V van lof toe voor de wijze waarop hij tantiln der gehouden tentoonstelling fbehartigd; deze rekening sloot met Jnadeelig saldo van f. 333.87. welk be- fgedekt kon worden uit de reserve-kas lereeniging. heer A. de Wit bracht een uitgebreid a<7 uit van de gehouden tentoonstel- waarvoor hij den dank van de verga- ontvangt. jgde bestuursverkiezing. Van de be- rsleden waren 3 leden periodiek aftre- J terwijl de voorzitter zich niet meer lesbaar stelde. [drie aftredende bestuursleden werden tzen nl. de heeren N. J. Dol, A. (en A. de Wit. Allen namen hun her- ning aan. De voorzitter zette in den Ee uiteen om welke redenen hij voor [functie bedankte, waarbij een discus- berd gevoerd over geschilpunten tus- h de bestuursleden en den heer W. Piest. Van beide zijden kreeg men ge lheid om zijn standpunt uiteen te zet- Na eindelooze discussie werd ten slotte 26 van de 27 st. gekozen de heer W. kudey, die de benoeming aannam, [rondvraag volgde een verloting, die mooi bedrag opleverde. Aanrijding. i te middernacht vond een aanrij- plaats nabij de Veidhorststraat. De i-taxi stond rechts van den weg en door een auto uit de richting Leiden de achterzijde aangereden. De Zwaan- herd door den hevigen schok bescha- idp inzittende dames waren door deze lifeie hevig geschrokken en wilden pis niet verder vervolgen. De politie I deze zaak in onderzoek. «de-bestelling van het slachtoffer der trambotsing. I de nieuwe begraafplaats alhier had j 11e eenvoud de ter-aarde-bestelling I van 't stoffelijk overschot van den -tenecht D. de Vries die op tragische looi het leven is gekomen ten gevolge 'de trambotsing nabij de 2e Poellaan l de groeve spraken ds. G. Tichelaar je patroon van den overledene den IW. de Wit op gevoelvolle wijze. Diep I den indruk verliet men den dooden- A'nts-avond in „De Witte Zwaan". r het Dep. Lisse van de Mij. tot Nut p"Algemeen werd op de bovenzaal van „De Witte Zwaan" een Nuts-avond Kien. De voorzitter, ir .K. Volkersz, ■de, den aanwezigen een woord van «n toeroepende. Spr. wees op de be- Ukheid van de film, die vertoond zou kn en van algemeen belang is te degedeeld werd, dat in de maand een gezelligen avond zal worden miseerd: hij wekte belangstellenden Ich bij het Departement aan te sluiten werd overgegaan tot de vertoo- I van de film „Wonderen der Natuur". 7 werd verklaard door den heer he. Onder groote belangstelling volgde [de film. Deze filmavond is uitstekend gd. Door de S.D.A.P., afd. Lisse werd in gebouw „De Vereeniging" een film gehouden, die goed bezocht was >nd werd het filmwerk „Niemands- vooraf een kleine film van een 1- Sdag viering in Weenen. RECLAME. 5304 Bij apothekers en drogisten verkrijgbaar. waarvan werd gebakken 96265 K.G. tarwe brood; 835 K.G. roggemeel waarvan werd gebakken 2173 K.G. roggebrood; 74314 K.G. bloemmeel waarvan werd gebakken 70166 K.G. witbrood, 10841 melkbrood, 2947 krentenbrood, 7947 stuks kleinbrood en 158095 stuks beschuit. Door den heer Th. v. d. Weijden commissaris van Toezicht werd hierna verslag uitgebracht van het financieel beheer aan de hand van Balans- Winst- en Verliesrekening, waaruit bleek dat de totale omzet 'over 1933 bedroeg f. 31993.55, aan bloem en meel werd uitge- gegeven f. 12314.79. aan ingrediënten f. 3216.36. Brood verkocht aan leden bracht op f. 30994.13 en aan niet-leden f. 999.42, het Reservefonds stond geboekt voor f. 10184 07. terwijl de winst over 1933 be droeg f. 4443.58. Door het bestuur werd voorgesteld van deze winst uit te keeren 12°/o dividend en in het Reservefonds te storten een bedrag van f. 424.28, dit voor stel werd na stemming met meerderheid van stemmen 22 tegen 15 aangenomen, na nog enkele besprekingen werd dit Jaarver slag goedgekeurd. De voorzitter bracht dank aan den heer v. d. Weijden voor het uitbrengen van dit rapport, aan deh bak ker voor diens groote toewijding als het ging om de belangen van de Coöp. Ook het overige personeel, zoomede den boekhou der werden door den voorz dank gebracht voor de gepresteerde arbeid, en aan het adres van bestuur en Raad van Toezicht voor de verleende bijstand. De verkiezing wegens perodiek aftreden van de heeren H. W. de Haas Ibestuurl en W. L. Ben schop iRaad v. Toezichtl had tot uitslag dat beide met groote meerderheid werden herkozen. Na rondvraag volgde sluiting. De Stille Omgang. Sf' Mtr°naatsgebouw van „St. Vic- ■hft e de afd. Noordwijkerhout ■nel Genootchap van den Stillen Om- Zeer talrijk publiek luisterde 'nmt? fn?etting van kapelaan Minne- itthl el en nut van de pelgrims- cfLj1 ^ht van 17 Maart a.s. naar ,m 230 Noordwijkerhouters di'Inemen"65 zu"en aan de tiede- >lnvm2"zatlg?toor bracht zeer ver- _a fit 8? liederen ten gehoore, het „„j aan no" eeh rede hield Wfgn? 'erp' „Wandelen langs fine der Coöp. Broodbakkerij. I »"gaderrri?d,bak^0rii "De Verbete- Was ^leeht= ?afé Florai de °P" 1 p Ruiemi lf matig. De voorzitter de Kw°orc waarna a met een kort wel" I werden vaste?fLS? i10tulen ongewij- fcg der Com t In het 23e Jaar' K,ap constat secretaris met rfwniven dat "aar bijna hebben te kampen e dnmstandlgheden •"tage achteruit"™ de Co°P- slechts een lattieren tenvmB v,n.den omzet valt te Ien thans 409 tlia et ,pf1pntal stabiel I '«bakken In d® bakkerij en 555" K.G. tarwemeel, OEGSTGEEST. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. M. Verkley. Rijnzichtweg 10. van Hillegom H. Broers en gez„ Mau- ritslaan 2. van Utrecht L. J. Hageman, H. Morschweg 67, van Leiden J. J. Jonk man, L. de Col.laan 16, van Leiden F. J. Roosen en gez„ Nassaulaan 47 van Leiden C. Goddijn. Rhijng.str.weg 40, van Lei den Wed. T. Brinkgreve geb. Wicherink. W. de Zwijgerland 35. van Ginneken M. Brinkgreve, W. de Zwijgerlaan 35, v. Gin neken J. E. M. G. de Haas, Leidsche straatweg 11, van Leiden J. J. W. H. v. d. Plas geb. Pleijte, Prins Hendriklaan 10. van Amsterdam R. Tjoei, Nassaulaan 12, van den Haag. Vertrokken: G. Kruger, van Warmonder- weg 10. naar Leiden, H. Rijndijk 18 J. C. Nassy, van Duivenvoordestr. 39 naar den Haag. Cederstraat 68 M. M. de Mooij, van Rhijng.str.weg 149 naar Amsterdam. Hoogerbeetssfr. 125. Burgerlijke Stand. Geboren: Mijntje ,dr. van H. de Best en T. Pluimgraaff Hendrik, zn. van W. J. Mizee en S. J. Asperslag Fopke Hendrik, j zn. van A. Koerten en W. de Boer. Overleden: Cornelia Tijsterman, oud 37 jaar. SASSENHEIM. De Cursussen voor de werkloozen. Naar aanleiding van het voorstel door B. en W„ naar aanleiding van de toege stane subsidie van den Chr. Besturenbond, gedaan, is onmiddellijk een uitvoerige uit eenzetting van het standpunt van den Bond verzonden aan de contact-commissie om deze zaak met de Minister van Econo mische Zaken te bespreken. De plannen van den Besturenbond waren reeds vooraf ingezonden, ook aan de advies-commissie, die zich reeds gisterenmorgen tot B. en W. heeft gewend en aan den Chr. Besturen bond daarvan een afschrift heeft gezon den. De Chr. Besturenbond zal het advies van de contact-commissie afwachten en daar na zijn houding bepalen. Ernstige ontploffing. Gistermiddag verrichtte de schilder G. van Goeverden in zijn werkplaats met een 1 benzinelamp werkzaamheden aan een ijzeren parafine-vat. dat leeg was. Op een zeker oogenblik sprong het vat, waar schijnlijk door ontbranding van de zien ontwikkelende gassen uiteen. De ontplof fing was zóó hevig, dat alle vensters in de werkplaats vernield werden. Een afsluit boom van behoorlijke dikte, voor de slui ting der deuren, werd in stukken gebro ken. Toegeschoten buren vonden Van Goe verden. die aan het gelaat en handen brandwonden bekwam, in brand staan. Zij doofden het vuur en brachten hem naar dr. Hueber, die in het naastgelegen perceel woont. Een duimstok, die in een broekzak zat, brandde reeds. Een begin van brand werd gelukkig in den aanvang gestuit. Het had met den zoozeer brandbaren voorraad in de werkplaats en den hevigen wind een groote ramp kunnen worden. Na verbon den te zijn. werd Van G. later naar een Ziekenhuis te Leiden overgebracht. Mooie uitvoering van D.O.S. De Chr. Gymnastiekver. D.O.S. gaf in het K SA.-gebouw haar 13e turnavond. De zaal was geheel gevuld. Na de opmarsch opende de vice-voor- zitter de heer A. G. J. C. van Breda met gebed en een kort openingswoord. Leider en leidster werden hartelijk dank gezegd voor al hun werk en opoffering. Zij ont vingen als blijk van waardeering een schitterend bloemstuk. Het program werd vlot en keurig afgewerkt. Voor de pauze noemen wij de oefeningen van de aspi ranten. die mooi hun oefeningen uitvoer den. Het laatste nummer voor de pauze toonde ons vrije oefehingen van „Voor heen en Thans", de laatste op muziek, uit gevoerd door de heeren Dit nummer viel zeer in den smaak! Na de pauze werd do tijd hoofdzakelijk gevuld door de dames- en heerenleden Allereerst rek. waarbij wij weer eens een keer'de prestaties van den leider, den heer Nievaart konden bewon deren. De oefening in vloelendea vorm uit. gevoerd door de dames hadden de alge- meene aandacht, zóó zelfs dat om her haling verzocht werd, waaraan echter ten gevolge van het regelmatig afwerken van het programma geen gevolg kon worden gegeven. Knotsoefening uitgevoerd door de Meisjes-A was zeer mooi. Als laatste en zeker het mooiste nummer kregen wij Plastische Standen door de heeren, die iets nieuws en aparts was van deze vereeniging. Dr. P. Ie Grand hield een slotwoord, waarin hij alle medewerkenden bedankte. In het bijzonder de heer v. Breda, de voor zitter en den leider en leidster, den heer P. Nievaart en mej. J. Hoks. beiden te Leiden. Spr. feliciteerde hen met de pres tatie om de vereeniging op zulk een wijze op te laten treden Hierna volgde sluiting. Jaarvergadering R.-K. Ver. „Ziekenzorg". Deze vereeniging hield gisteravond haar jaarvergadering. Ondanks het minder gunstige weer, was de opkomst bevredi gend. Na opening werden de notulen goedgekeurd, evenals het jaarverslag. Het aantal leden benadert de 1700. Uit de re kening van den penningmeester bleek, dat de ontvangsten f. 5871.02 hebben be dragen en de uitgaven f. 5209.05 Er is dus een batig saldo van f. 661.97, Dit saldo wordt gevoegd bij de reserve, die f 4897.93 bedraagt. Aan contributie werd ontvangen f 5683, terwijl aan ziekenhuisverpleging werd uitgegeven f.4051, en voor vervoerkosten f. 102 20. Verpleegd werden 85 patiënten met 1821 verpleegdagen. In het St. Elisa beth Ziekenhuis te Leiden werden ver pleegd 26 patiënten met 615 dagen; in het Acad. Ziekenhuis 28 patiënten met 634 dagen en in St. Bernardus Zieken- thuis alhier 23 patiënten met 414 dagen. In de 10 jaren van het bestaan der vereeniging werd in totaal ontvangen f. 50.694.76 en uitgegeven f. 45.932.51. waar van aan verpleeggelden f. 35.712.15. De rekening was nagezien door de controle commissie. die bij monde van den heer N. Slingerland den boekhouder woorden van lof bracht voor het accurate beheer. De voorzitter deelde mede, dat de St. Elisabeth-penning een afzonderlijke in stelling is. Hiervan worden alleen betaald de medische hulp en andere hulp. Mede gedeeld werd dat de pogingen om het verpleeggeld in het Acad. Ziekenhuis van f. 2.50 tot f. 2 terug te brengen, geen suc ces hebben gehad. Bij de rondvraag werd verzocht de ver gadering op een later uur te doen be ginnen; dit werd toegezegd. Nadat de bode gewezen had om in de zen tijd, de contributie te innen, en daar voor de medewerking der leden inriep, volgde sluiting. Het raadsverslag van gisteren is niet in de juiste volgorde geplaatst. Betref fende het punt „Fröbelschool" leze men eerst het begin dat in de 2e kolom staat tot aan de derde kolom: ..voorzitter in stemming enz." en ga dan terug tot het punt reclames Havengeiden, te beginnen bij: Weth. Warnaar: het is een gemeente belang enz. GUNNING DER NEDERLAKDSCHE SPOORWEGEN. VOORSCHOTEN. RaadsagendA. De raad dezer gemeente komt Vrijdag 2 Februari a.6. bijeen, «avonds 8 uur ter behandeling van: 1. Ingekomen Stukken; 2. Subsidie Groene Kruis; 3. idem Konin gin Wilhelmina-Vereeniging; 4. Verminde ring huur Ambachtshuis; 5. Ontheffing van het bepaalde bfj artikel 22. Ie lid onder b. en g. van de Bouwverordening; 6. Aan gaan geldleening; 7. Heffing couponbelas ting; 8. Subsidie Crisis-Comité; 9. Eervol ontslag aan een onderwijzer; 10. Heffing omzetbelasting voor de bedrijven; 11. Be sluiten Comptabiliteit: 12. Ontheffingen Schoolgeld WASSENAAR Verkecrs-ongeluk. R.. die met een driewielig motorrijtuig uit de Rust- en Vreugd-laan kwam, botste tegen de acliterzijde van een draaiorgel. Zijn motor werd erg beschadigd, terwijl hijzelf verschillende verwondingen be kwam, daar hij door de ruit van zijn motor viel. Het paard van het orgel sloeg op hol. doch werd door P. tot stilstand ge bracht. Orgel en paardentuig bleken even eens beschadigd. Nadat aan R. geneeskun dige hulp was verleend, kon hij huiswaarts keeren. Aanhouding. In samenwerking met de Haagsche po litie is door de Wassenaarsche recherche en de rijksveldwacht te den Haag aange houden de 33-jarige los werkman A. H. uit Rotterdam, die bekend heeft zich in deze gemeente te hebben schuldig gemaakt aan een 3-tal inbraken in de clubtenten van de soortver. Graaf Willem n en ,De- trolia". Een groot aantal ontvreemde me dailles zijn in beslag genomen, terwijl te vens een 8-tal bekers werden opgespoord, welke verdachte in een doos had gestopt tiisschen hef houtgewas nabij den Waals- dorperweg. H. is in verzekerde bewaring gesteld. Gisteren zijn door de politie een 10-tal personen verbaiiseerd wegens het niet vol doende licht hebben op auto's, motoren of fietsen. Gevonden voorwerpen: Alpinamuts, verschillende handschoenen, ring met sleu tels. achterdeur van een verhuisauto, schooltasch. gewicht, twee huissleutels, sjaal, jongensrijwiel, kastsleutel en ring van autolamp. De jeugdige P. uit Leiden, die hier zwervende werd aangetroffen, was op stap gegaan, omdat hij van de school was weg gezonden Hij werd door de ouders afge haald. o ZEVENHOVEN Het ventverbod. Van gemeentewege is alhier het vent verbod uitgevaardigd, zoowel voor koop lieden als voor muzikanten. De belasting. De opcenten op de hoofdsom der fonds belasting dezer gemeente kunnen op 100 worden gehandhaafd. Andere verhoogin gen van belastingen zijn niet voorgesteld, wèl die voor de begraaf rechten op de Alg. Begraafplaats. Aan de plaatselijke afdeeling van den "B.VJL. is 'weder een subsidie van f. 12,50 verleend uit de gemeentekas. Voor gebouwen te Waddinween en Boskoop. Door de Directie der Nederlandschc Spoorwegen is de uitvoering van bestek no. 1641 SS het bouwen van een hoofd en nevengebouw en chefswoning te Wad- dinxveen. alsmede van een hoold- en nevengebouw, een goederenloods, een chclswoning met schuurtje en een gebouw voor algemeene doeleinden te Boskoop, een en ander ln verband met den aanleg van den spoorweg GoudaBoskoopAlphen a. d Rijn voor Rijksrekening opgedragen aan den heer C. C. v. Rijswijk te Heem stede als laagste inschrijver voor de som van f.151 400. o AT.PHEN Bijeenkomst Geref. Zendingsbond. Voor de afdeeling van den Geref. Zen dingsbond trad alhier in de Ned. Herv. Kerk Juüanastraat op ds. F. Kijftenbelt van Rotterdam. De belangstelling was matig. Het samenzijn werd geopend met het gemeenschappelijk zingen van Psalm 65 vers 1 en 2. Spr. ging in gebed voor en las het Schriftgedeelte Cor. 3; hij koos als tekst van overdenking voor zijn uit te spreken Zendingsrede Marcus 4 van 26 29 Naar aanleiding van deze teksten be lichtte spr. zijn rede voor het staatkundig, kerkelijk en persoonlijk leven en voor de Zending onder de Heidenen De begaafde spreker werd met groote aandacht gevolgd, terwijl de bijeenkomst werd gesloten met het zingen van Psalm 126 vers 3 en dank zegging o BODEGRAVEN. GEMEENTERAAD. Eervol ontslag aan den heer J. Burggraaf - Een onderwijskwestie. De raad vergaderde. Alle leden waren aanwezig, ook de heer Lugtenburg, die ge- ruimen tijd ongesteld is geweest. De voorzitter opende en sprak het ge bed uit, waarna de notulen werden vast gesteld. Ged. Staten berichten, dat zij de beslissing over de gemeentebegrooting hebben verdaagd. Die van het G.E.B. is goedgekeurd. Aan den heer J. Burggraaf werd eervol ontslag verleend als directeur van het Gemeentelijk Slachthuis en als hoofd van den gemeentelijken keuringsdienst voor vee en vleesch. De voorzitter verbond daaraan een zeer waardeerend woord, waarin hij de verdiensten van den direc teur voor dit bedrijf, dat 7 jaar geleden, mede op zijn initiatief was gesticht, ten zeerste prees. De Bond van Gem.-Ambtenaren maakt bezwaar tegen de S'lc'la pensioenaftrek voor de ambtenaren, die voor 1925 in dienst waren en voordien premievrij pensioen hadden. De bond ziet in dezen vroegeren toestand een compensatie voor de toen malige en vroegere lage salarissen en acht opheffing niet billijk. B. en W. deelden mede, dat deze argumenten ook gebezigd zijn bij het mondeling overleg, maar het college niet hebben overtuigd. Men bleef trouwens in gebreke een anderen uitweg aan te wijzen en wist alleen te zeggen, dat bij gelijkmaking beter omhoog dan om laag gelijk gemaakt kon worden. Daarom stelden B. en W. voor de eenmaal aan genomen regeling, na het overleg, thans definitief vast te stellen. De heeren Beijen en v. d. Poll verklaar den met deze regeling niet accoord te gaan, doch zagen van het woord af, om dat de zaak toch al beslist is. De heer v. d. Poll maakte er echter bezwaar tegen, dat het overleg heeft plaats gehad, nadat de raad het voorstel heeft aangenomen. Overleg moet voorafgaan. De voorzitter stemde dat in het alge meen toe. maar zag hier een uitzondering omdat B. en W. niet wisten hoe de Raad over deze voorstellen dacht. Er is immers ook gesproken over een algemeene Ioon- korting. De heer v. d. Poll meende, dat B. en W. het wel weten konden, omdat het van zekere zijde al meer gezegd was. Ten slotte werd de regeling aanvaard. Vervolgens stelden B. cn W. voor aan mej. H. C. v. Duuren onderwijzeres aan de O. L. School, eervol ontslag te verlee- nen. De oorzaak daarvan is, dat door de nieuwe leerlingenschaal aan de school slechts werkzaam mogen zijn een hoofd cn drie leerkrachten, zoodat er een overcom pleet is. Nu werken aan de school 3 onder wijzers en 2 onderwijzeressen plus een onderwijzeres zonder salaris. Volgens de gewoonte zou een onderwijzer moeten wor den ontslagen, omdat deze de laatstaan- gestelde is. Van deze gewoonte moet thans worden afgeweken, omdat beter een on derwijzeres kan worden gemist dan een onderwijzer. Van de onderwijzeressen is mej. v. Duuren de laatstaangestelde. De inspecteur betreurde den maat regel, omdat een der beste leerkrachten heen zou gaan, maar wist blijkbaar ook geen andere oplossing. Het hoofd der school achtte het aan blijven van den onderwijzer dringend noo- dig en ziet tenslotte ook liever een onder wijzeres heengaan. B. en W. hebben overlegd met de andere leerkrachten, maar geen van dezen bleek vrijwillig op wachtgeld te willen gaan. De heer Beijen dacht dat dit voorstel voorbarig was, omdat de zaak door de Eerste Kamer nog niet was aangenomen. De voorzitter is er zeker van dat het plan doorgaat en achtte het bezwaar niet erg belangrijk. Het voorstel werd dan ook met alg. st. aangenomen. In de vacature, ontstaan door het be danken van den heer T. Zaal als lid van de commissie voor de arbeidsbemiddeling werd gekozen de heer C. J. Hoogendoorn. Op de voordracht hadden B. en W. boven dien geplaatst den heer A. Ooms. terwijl de heer Lugtenburg aanbeval den heer J. Baars. Deze laatste kregen echter slechts 2 stemmen. Hierop werd de openbare zitting gesloten en ging de Raad in comité. BOSKOOP Dc overscheping. 464e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5c Klasse, 12e Lyst Trekking van Donderdag 1 Februari 197-1 Hooge Prtjicn f 1000.— 8385 10585 f 400.— 6d46 13769 13772 f 200.— 2CG 11932 13555 20616 f 100.— 1348 1809 2131 4062 6707 7830 19054 Prllsen van f70. 10 62 72 272 460 629 639 773 851 1025 1046 1093 1232 1426 1461 1472 1674 1863 1901 2241 2261 2287 2431 2461 2482 2495 2637 2674 2697 2710 2739 2801 2860 2875 2989 2990 3083 3107 3145 3240 3266 3330 3419 3461 3462 3556 3576 3608 3656 3774 3823 4104 4141 4453 4479 4618 4631 *682 4745 4754 4771 5000 5337 5527 5537 5554 5712 5735 5759 5866 5920 5923 6074 «077 6070 6295 6336 6386 6395 6433 6572 5636 6970 7171 7407 7472 7598 7630 7640 7708 7754 7785 7795 7808 7832 7896 8172 8175 8239 8270 8338 8815 8923 8959 8995 S0 67 9071 9154 9183 9193 9203 9342 9559 9728 9758 9867 9872 10182 10196 10297 10563 10590 10742 10763 11017 11123 11215 11281 11394 11397 11403 11711 11885 11970 12049 12056 12088 12217 12327 12625 12746 12941 13126 13145 13169 13399 13453 13514 13573 13574 13586 13631 13640 13686 13731 13857 13867 13905 14001 14057 14155 14252 14318 14376 14387 14408 14661 14718 14791 14882 14888 15051 15071 15331 15472 15561 16G01 15679 15787 15928 16010 16189 16251 16381 16382 16434 16476 16510 16621 16650 16850 16973 17094 17127 17134 17174 17290 17372 17382 17499 17539 17608 17625 17675 17740 17963 18043 18144 18199 18281 18303 18326 18445 18503 18543 18732 18834 18868 18998 19020 19151 19248 19338 19351 19377 19792 19875 19935 20082 20150 20178 20186 20205 20206 20285 20345 20564 20647 *.0774 20788 20908 20926 20961 De werkzaamheden aan de nieuwe over scheping nabij het weeshuis aan den pro vincialen weg, zijn thans zoover gevor derd, dat de overscheping voor boomen en planten wederom in gebruik kan wor den genomen. Het werk. dat door de pro- 20 201 418 601 1090 1384 1818 1730 1933 2065 2267 2574 2806 3111 3252 3437 3676 4017 4132 4359 4548 4925 6250 5435 565C 5808 5889 6094 6318 6507 6727 7206 7356 7543 7920 8115 8552 8731 33 210 452 623 1107 1403 1640 1770 1937 2118 2307 2597 2830 3162 3315 3439 3749 4028 4176 4385 4604 4951 5295 5447 5658 39 329 462 626 1137 1449 1646 1779 1978 2130 2310 2047 28'9 3208 3343 3458 ^878 4037 4^85 4412 4617 4963 5304 5482 5715 Nieten 45 6 285 483 661 1163 1476 167b 1813 1986 2160 234L 2650 2904 3224 3348 3516 3915 40» 4215 4461 4690 5006 5326 5488 5730 323 498 730 1241 1488 1700 1846 1998 2162 2363 2673 2917 3234 3358 3583 3919 4091 4236 4486 4723 5082 5343 5545 5733 74 348 500 875 1261 1554 1701 1899 2000 2177 2477 2734 2922 3244 3359 3594 3939 4112 4274 4510 4730 5101 5344 5558 5737 99 371 547 108 410 565 905 1028 1274 13o5 1573 1578 1722 1729 1903 1918 2019 2054 2197 2239 2504 2507 2762 2830 3006 30*0 3249 3250 3393 3400 3607 3643 3958 3959 4119 4121 4280 4287 4537 4539 4763 4831 5146 5164 5389 5414 5560 5653 5774 5800 5695 5909 5932 5966 6101 6142 6171 6214 6327 6344 0370 6422 6532 6543 6553 6565 6745 6835 6865 6951 7217 <247 7250 7256 7389 7391 7395 7428 7560 7581 7610 7616 7935 7954 7977 7Ö80 8126 812b 8150 8223 8574 8614 8635 8705 8755 8770 8796 8813 3951 8965 9017 9030 9150 9176 9194 9218 9228 9293 9297 s350 9353 9390 9502 9504 9522 9563 9587 9748 9759 9776 8795 9800 9885 9889 9895 9930 9935 10071 10U82 10126 10132 10192 10219 10228 10261 10281 10298 10389 10419 10438 10452 10456 10547 10555 *0578 10665 10710 10755 10891 10892 10937 10954 11049 11195 11217 11221 11236 11285 11360 11385 11391 11437 11609 11615 11617 11655 11666 11753 11918 21923 11929 11954 12057 12125 12228 12243 12285 12356 12364 12385 12410 12417 12748 12782 12800 12355 12944 13007 13107 13191 13269 13277 13342 13365 13418 13432 13438 13551 13565 13531 13627 13647 13804 13861 13881 13903 13932 13994 14018 i4077 14083 14161 14283 14309 14370 14502 14503 14684 14703 14795 14846 14885 15017 15028 15030 1504Ó 15055 15121 15122 15142 15656 15183 15303 15356 15367 15372 15394 15457 15476 15527 15615 1567^ 15S04 15940 .5963 15971 15993 16049 16052 16113 16149 16240 16315 16331 16332 16336 16360 16407 16415 16442 16450 16454 16574 16651 16659 16708 16748 16796 16938 16948 16955 16957 17019 17073 17075 17086 17101 17256 17264 17357 17334 17453 17516 17521 17535 17568 17615 17762 17765 17770 17819 17834 17938 17956 *795y 17971 17982 18129 18180 18200 18225 18236 18293 18325 18395 18419 18470 18649 18675 18098 18793 18812 18878 18907 8916 18639 18950 19079 19082 >9131 19149 192C3 19353 19359 1S434 19445 19456 19570 19605 19007 19648 19659 19665 19810 19826 19881 19894 19998 20105 20131 20137 20148 20163 20314 20383 21388 >0391 20409 20454 20497 20547 20619 20654 20789 20790 20793 20837 20884 Verbetering 5e ki. lie HJst: 10839 t 70 m. 2. 20839 m. f 70. 5987 5988 6034 6238 6284 6313 6428 6436 6443 6610 6643 6680 7071 7073 7007 7290 7316 7346 7441 7466 7476 7743 7861 7877 8078 8085 8090 8329 8425 8511 8710 8721 8727 8838 8864 889S 9082 9117 9118 9247 9270 9285 9400 9421 9436 9590 9591 9738 9815 9825 9868 9970 10015 10024 10201 10207 10213 10327 10336 10347 10457 10493 10519 10720 10747 10749 10989 10998 11020 11251 11275 11284 11441 11473 11600 11707 11708 11720 11996 12000 12026 12299 12301 12323 12506 12534 12563 12955 12986 13000 13327 13334 13340 13455 13522 13525 13669 13675 13724 13954 13955 13937 14171 14173 14191 14517 14592 14593 14909 14951 14958 15073 15101 15111 15196 15240 25287 15399 15401 15403 15795 15889 15898 16002 16014 16039 16241 16256 16302 16374 16388 16383 16488 16524 16525 16757 16763 16786 16971 16979 16984 17163 17232 17248 17472 17435 17496 17622 17636 17728 17855 17877 1792b 18021 18038 18128 18251 18264 18285 18578 18638 18642 18818 18819 18831 18990 19038 19238 19251 19264 19461 19478 19497 19705 20007 20198 20422 20681 20967 1848 19719 19789 20010 20012 20256 20266 20441 20443 20693 20752 20983 20984 m. 3. 1841;, 1 vincie is uitgevoerd, is een verfraaiing voor de omgeving en is in zijn geheel keurig uitgevoerd. Wanneer nu de handel ln boo men en planten, zooals wij dien gekend hebben, nog eens zal zijn teruggekeerd dan eerst zal blijken, in welk een be hoefte deze nieuwe overscheplng zal voorzien. n Bij Kon. Besluit is herbenoemd tot burgemeester der gemeente Lelmuiden en Rijnsaterwoude de heer J. A. Bakhuizen. o Het vleesch in blik. Door de groote toename van de ve: strek king van goedkoop rundvleesch in blik zal de distributie niet meer op het gemeente secretarie doch met lngan? van deze week door middel van de Dlaatselijke sla?ers ge schieden. De inwisselin? van de bonnen kan plaats hebben bij de slagers N. v. d. Bos. Rijksstraatweg; Th. A. Rietveld. Over tocht; C. Ver De ij Leidsche straatweg en J. Vesseur. Brugstraat. 3—2

Leidsch Dagblad | 1934 | | pagina 7